Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:) - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-23, 20:31   #5041
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no ciekawi mnie to czy zarazi sie od ciebie tym perfumokolekcjonowaniem hehe
Mowili tez o kosmetykach Zeby nie trzymac w lazience Oczywiscie jakies plyny do kapieli czy szmapon odzywki i zele to jeszcze tak bo to szybko idzie Ale zadnych kremow balsamow czy pudrow itd Najlepsze miejsce to przewiewne zaciemnione albo lodowka ( najcieplejsze miejsce w lodowce) Nie pamietam jakie kremy powinno sie trzymac w lodowc czy jakies z utleniaczami czy z witamiami .Perfumki tez musza stac w zacimiomym miejscu a nie na sloncu .Co jeszcze hehe aaa duzo kobiet robi blad z pudrami w kamieniu tz z gabeczkami .W takim pojemiku jest puder potem folia albo przykrywczka i galbka Nie wolno pozbywac sie tych foli czy przykryweczki bo caly tluszcz z twarzy wsiaka w puder , szybciej sie niszczy .

Uwaga uwaga pelnia (tak wyglada) hehe tz-ci beda sie gonic , powtorka z rozrywki Siezynka zyjesz?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:04   #5042
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Haha mój niech sie goni, wczoraj miał Zreszta jest na pępkowym to pewnie nie będzie w stanie

A ta cała resztę o kosmetykach to wiem Perfumki stoja sobie w zamykanej szafeczce z dala od wilgoci czy promieni UV, i mogą tak sobie postać i z 10 lat Ja zawsze wyrzucałam tą folię zabezpieczającą w pudrach kamiennych a teraz używam tylko sypkich. Kremy mam niestety w łazience ale szybko zużywam (trzeba sie konserwować) i nic sie z nimi nie dzieje.

Idę po piffko
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:17   #5043
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Baby, po pierwsze czytala to z pol godzinki i nic nie wiem co kto pisal, poza tym, ze dzis pelnia ze chyba Ala cos polknela. doridee nie martw sie synek mojej siostry polknal kiedys balona - oczywiscie takiego juz pelknietego, ale zawsze to balon - i ona o tym nie wiedziala, do czas... az nie zrobil kupki Jakie piwko pijesz?

Zosia dzis zjadla placka ziemniaczanego. Smakowal jej

Tz juz spakowany, jutro w nocy przyjedzie i to chyba na miesiac
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:26   #5044
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Edytcia raczę sie zimnym Heinekenkiem A Ty? Fajnie, oj znikniesz pewnie na trochę Ale na zdrówko Poważnie mówisz z tym balonem Dzieci to jednak zdolne są Ja sie bardzo boję zadławienia... Tak samo poparzenia, tyle tych wypadków

Ala już kiedyś próbowała placka, też jej smakował. A wczoraj zjadła chyba z pół puszki kukurydzy i zółto w kupkach

aaaa, Monka zupka pierwsza klasa, nie robiłam bardzo pikantnej i Ala też pojadła. Dzis była taka gęsta że polałam nią makaron, dobre
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:27   #5045
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no ja do tych zasad sie nie trzymam hehe ulozone mam w wikliowych malych koszyczkach wszystkie kosmetyki hehe a tam sloce zapodaje ostro .Ale wymyslilam sobie ze sobie kupie takie cos http://www.argos.co.uk/static/Produc...nk%2Bgifts.htm taka mala niby lodoweczke Jeszcze pogrzebie bo jest pelno i bede sobie trzymac niby jako ozdobe w sypialni Akurat wszystko bedzie pod reka No jakbym miala isc na dol do lodowki dzien w dzien to dziekuje .

Edycia a po czym sie kapla ? jak robil kupke to balon sie dmuchal, rosl?oczywiscie zartuje hehe ale smiesznie by to wygladalo hahaha ooooooooo.Mowisz ze placki robilas hmmm tak myslam ze czytasz i czytasz i zapomnisz wszystko

To co pijemy?hehe ja juz taka objedzona pazdziochem jeste ale chyba sobie drinka strzele jak juz tak NAMAWIACIE ja podata jeste


Doridee tez tak myslam zeby malemud ac ale balam sie tej fasoli ze moze miec wzdecia To nastepym razem zrobie i odleje dla malego i tak dorpawiam chilli a samym kocu.Tz tez dzis do pracy wziol bo mu smaowalo I pomysl dobry z tym makaronem ja myslam o ryzu albo o kaszy tez bylo by gites .

Nie no ide po drinka OKUPACJA AKCJA WIZAZ haha

Siezynka jak sie czyta? gdzie bylas u siostry na urodzinkach?pijesz z nami
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:48   #5046
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee z tym balonem to calkowicie powaznie No szczescie mieli, ze sie mu przeslizgnal i wyszedl, a nie zablokowal tam w srodku. A ja wypilam malibu z ananaskiem i mam wlasnie tez dog in the fog ale chyba sie nie zdecyduje dzisiaj. Spokojna dziewczyna jestem, nie toco monka

monka Ty co mialam zapomniec
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 21:56   #5047
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka Ty artystko jedna !!!!!!!!!! Czyta sie za dlugo, stanowczo !!!

Dzisiaj w pracy tragedia... ale moze od poczatku, ale i w skrocie. Przychodze dzisiaj do pracy a jedna babka do mnie mowi co sie tu wczoraj dzialo?? a ja na to nic, a co ?? to ta pyta czy widzialam policje a ja, ze niee !! Oczy wywalilam a sie okazalo, ze wczoraj moja kolezanka ( ona sprzata 2 pietra i ja 2 ) zawsze jest dluzej ode mnie, poszla zgasic swiatlo do jednego z biur, bo zauwazyla, ze sie swieci i wchodzi i co ?????? Facet wisi. Dzisiaj do pracy juz nie przyszla, i juz wiecej niw wroci, tzn bedzie dalej sprzatac, ale juz nie biura. Ja to sie tak balam wchodzic do kazdego biura, ze szok, wiem, ze sie wiecej takie cos nie zdarzy, ale jakos tak dziwnie...

A tak wogole to wiecej pisac nie mozecie ????? Juz nie pamietam co przeczytalam, zle sie na akord czyta
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 21:58   #5048
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Tak sobie mysle o prezecie dla tz-ta , niby mialam pomysl ale Znalazlam cos co tz sie spodoba mozna wykupic bilet np na dzien atrakcji Kolezanka mi o tym wspomniala ze takie cos ejst albo lot samolotem albo jazda np ferrari czy innymi autami albo zdobycie licencji itd Chyba to mu kupie na mikolaja Tylko musze tyrkna i spytac sie gdzie to jest zebysmy nie musieli pol Angli zasuwac po to zeby w 30 sekund przejechac tor hehe

Edycia tak tak to powazna sprawa z tym balonnem moglo cos sie stal a ja zazartowalam tak wazne ze malemu nic nie jest A mialas zapomiec co mialas napisac haha sama tak mowilas

Siezynka normalnie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:03   #5049
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka z malym lepiej ?? Nie wymiotuje wiecej ?? A u siostry nie bylam, nie zaprosila ( cale szczescie )

Doridee na szczescie nic sie nie stalo, ale moja mala tez wszystko bierze do buzi, teraz musimy byc bardziej czujne... Ja widze, ze kolekcjonujesz perfumy Dosyc drogie hobby

Tak sie dzisiaj z TZ-tem zastanawialismy do kogo dac Olivie, bo poszlibysmy troche potanczyc, w mojej wiosce sa Dancingo- dyskoteki a jeszcze nigdy nie bylismy, o nie ma z kim dziecka zostawic... a i na Sylwka tez pewnie bedziemy w domu, bo z mala nie ide nigdzie, bo wiem, ze nie zasnie... Dalabym do siostry bo i tak w domu siedzi, ale pewnie przed polnoca by dzwonila, ze mam mala odebrac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:03   #5050
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Śnieżynka ale historia.. szok W Polsce z kolei coraz więcej samobójstw nastolatek, wczoraj 12 - latka wyskoczyła z okna, podobno przez dokuczających jej kolegów... A słyszałyście o tej 16-latce która zmarła na sepsę, okropna historia... Kurcze przeraz mnie to że tak trzeba pilnować lekarzy, do cholery komu mamy ufać i czuć sie bezpiecznie Ignorancja ignorancja ignorancja....

No dobra bo już sie wkurzyłam...

Monka jakiego drina popijasz??

Edycia dawaj jeszcze raz to samo, to co malibu z ananasikiem?

Ja tez podjadam pażdziocha
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:10   #5051
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka z malym jak najbardziej Nie wiem co to bylo moze tak jak Aluska cos wziol do buzi i go pociaglo .Ladnie zjadl obiad poszlismy do kuchni odlozylam miske wzielm odkurzacz zaczelam odkurzac w przedpokoju a on przychodzi i robi ble ble ble i belt .

Doridee pije zobroweczke z coca cola sie pespi hehe Slyszalam o tym o tej malej i o tej sepsie brrr Szok Trzeba poprostu miec oczy otwarte i umysl i przetwarzac imformacje a jak sie jest nie pewnym to dlamnie jedyne wyjsce isc do innego lekarza .Nie zapominajmy ze lekarze to tez ludzie wiem ze oni powinni byc w 100% pewni ale tak sie nie da tak samo jest czy z mkierowcami czy z ludzmi pracujacymi w biurze Tez sie mysla tylko od iektorych zalezy zycie a od niektorych nie .

Jak wiecie ze sa nowe wpisy dajecie na odswierz czy jest jakas opcja ze sprawdza co kilka kilkanascie sekund czy jest jakas nowa wiadomosc ? Ja to sie co chwile odswierzam
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 22:15   #5052
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dzięki dziewczyny.
A kolorek to ciemna czekolada,miały być jeszcze pasemka czerwone ale cos kolor nie chwycił buuu.
A i ja dobrze sie w tym kolorze czuje,a fotka nie oddaje fryzurki .
JAk tz wróci to poprosze zeby zrobił mi fote i wkleje po uprzednim wymodelowaniu łebka he he.

Szok ile potraficie napisac przez chwile

Doridee a wiesz ze ja przez chwile miałam myśli ze Igor załapał sepse
Kurcze miała taki nagły skok temperatury i niczym nie mogłam jej zbić.
W dodatku jakies wybroczyny na buzce mu sie porobiły.

A co do lekarzy to raczej mało ,który od razu zdiagnozuje posocznicę.
Oj niedobrze sie dzieje,niedobrze.

I ja dołączam do grona popijających wizazanek he he
ululamy sie
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:19   #5053
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

monka dla mojego tz-ta dzien atrakcji to bedzie jak wroci raz sie czlowiekowi zapomni czegos i tak wypominaja
No i milo nam ze odzwiezasz sie co chwile

Doridee no to zdrowko

Ja wkaldam zdjecia do albumu, w koncu, tz sie ucieszy.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:19   #5054
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Cholera nie moglam teraz wejsc na Wizaz, caly czas pojawiala sie biala strona.

Monka ja tez klikam caly czas odswierz. Chyba nie ma innej metody.

Kasiu no pokaz sie jestesmy, jak zwykle ciekawe

Dziewczyny znacie, jakies stronki z fajnymi kolorami wlosow ?? Ja bym chciala bardzo jasne z czarnymi, ale jeszcze zaden fryzjer mi nie zrobil tak jak chcialam to teraz poszukuje foty
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:24   #5055
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Dziewczyny szalejecie Ale nas duuuzo dzisiaj jest
Przepraszam za post pod postem. O i juz 2 uciekly

Monka pytalas o cene przedszkola. Nie wiem ile mnie to bedzie kosztowalo, ale kolezanki corka chodzi ( w innej wiosce ) i placi 70 € tylko u nas jest tak: dajesz dziecko np. na 8:00 odbierasz o 12:00 i pozniej o 14:00 do 17:00 znowu prowadzisz. I cena jest bez jedzenia, tutaj nie ma wogole w przedszkolach jedzenia, bynajmniej na moim terenie A do przedszkola mam ok 80 krokow, nawet nie na przeciwko mnie jest
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:28   #5056
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Sniezynka tu moze znajdziesz cos dla siebie ,jesli chodzi o fryzurke
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=114250

Wazyłam sie wczoraj ,waga sie chyba zepsuła bo wskazała 73 kg.
Chyba przestanę jesc zeby miec wagę bynajmniej 67-68kg
Ale sobie marzę i pomyslec ze przed ciązami zaliczałam sie do kategori piórkowej he he 58kg
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:29   #5057
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Szybko pisze bo zaraz sie pogubie

Kasia cos w tym jest ze ciezko im to zdiagozowac i dlatego tyle ludzi umiera.

Siezynka mi normalnie chodzi moze twoj komp sie bawi z toba w A KU KU haha Jaka ksiazke czytasz bomowilas ze cos idziesz czytac wczoraj czy przed wczoraj. Ja to jestem bo samica jak zwykle w weekdne hehe.

No to jak nas tak duzo to

Zalogowal sie na aszej klasie ogladam koelzanki zajomych zeby zales inna kolezanke a tam w jej zajomych Joanna brodzik i Kropek z tv-u pamietacie kropka Przygarnij kropka.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:32   #5058
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Śnieżyna nie pomoge z kolorami włosów, sama nigdy nie miałam pasemek i wiem na pewno, ze w moim wydaniu tylko ciemne włosy. Dobrze sie czuję w brązie Miałam kiedyś na kompie fajne zdjęcie - czarno białe pasemka ale chyba zaginęło

Monka mi chodziło o to, że dziewczyna miała typowe objawy sepsy, a oni jej kroplówkę pakowali i podejrzewali zatrucie.. To juz dla mnie ignorancja, no i że ukrywali ten fakt przed współpacjentami Oli... Aby tylko afery nie było... Może przewrażliwiona jestem ale nie ufam lekarzom a im więcej takich rzeczy czytam to tym bardziej

Kasiu
ja wiem że to jest trudne ale wystarczy badanie krwi... Fakt, wybroczyny to jedna z niewielu widocznych objawów sepsy. Domyślam sie co czułaś...
Pokaż sie koniecznie w nowej fryzurce, fakt że na zdjęciu niewiele widać.

No to zdrówko
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:34   #5059
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

ale zescie sie rozkrecily!!!!!!!!pijaczk i wy jednea ja tez popijam Sheridans"a zara ide spac.Malej lepiejjuz nie ma takiej goraczki,mam nadzieje ze juz teraz najgorsze za nami


Ja rowniez slyszalam o tych wypadkach,a jak do Gdyni jechalam do gadali o tej sepsie...bryy co za paskudztwojak sie ma dzieci to sie ma tez oczy wkolo glowy!na chwile je spuscic z oka a katastrofa gotowa

Ja tez klikam odswierz,to chyba jedyna szybka metoda

Ja tez sie farbuje,bo jednak na pasemka sie nie zdecydowalam,moj kolor to sredni braz i nadal chce dlugie wlosy,pokaze wam o czym marze

Te fotki to moja inspiracja,za dwa-trzy lata tez bede miala takie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08.jpg (82,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2aaa.jpg (68,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fajna_fryzurabo.jpg (62,7 KB, 3 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 22:40   #5060
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika pierwsza fryzurka świetna, też chcę coś podobnego Jak wytrwam Wrzuć jakieś swoje fotki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:42   #5061
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

no i przypomnialo mi sie

Dziewczyny nie chce niekogo do niczego zmuszac i nie bede, ale jakby nie bylo jedna z nas za tydzien sie hajta, to tak by wypadalo urzadzic jej wirtualne panienskie. Przyniesiemy wirtualne prezenty i realne driny i bedzie imprezka. co wy na to???
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:42   #5062
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monika świetna fryzurka.
Moje włosy sa zbyt sztywne i widac na nich kazde cięcie nozyczkami .Do tego fatalne w ulozeniu hehe.
Edycia ja jestem za

Ja tu sobie wczesniej edytuje posta zeby nie pisac jednego pod drugim ,a tu juz tyle dopisane.
No ciotki bo Wam sie klawiaturka spali od klikania he he
Ja zaraz zmykam spac,bo rano bede miała problem.
Powiedzcie jakiego uzywacie kremu do rąk ?.
Moje dłonie strasznie wysuszona skóre mają , a na kostkach to az mnie piecze
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:43   #5063
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ogladalyscie moze dzisiaj "magiel towarzyski"? ale zbesztali Edyte Herbus i pania Viki BeckhamNajgorsze sztuczne cycki w showbiznesie!!ha ha ha

Edytcia jestem za!!!!!!!


Kasia ja uzywam tego czerwonego z garniera jest super na zniszczone dlonie, pieknie pachnie
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:43   #5064
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee no mi sie wydaje ze troche za duzo jest tych lekarzy starej daty zamkieci w szufladkach i trzymajacych sie swoich opini Wiesz o co mi chodzi .Jak jest to i to - to napewo jest to to a nie to hehe

Monika ja tak wlosy scinam cieiuje i przezedzam Na tych fotkach dziewczyny maja wymodelowane wloski tak sobie nigdy nie zrobilam bo mam dwie lewe rece jedynie co to umie wyprostowac miejwiecej ulozyc te proste hehe a mi sie spodobal irokezik ale oczywiscie nie a codzien ale np a wyjscie http://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura80.htm fajowy tej jest i ten tez
http://ikf.com.pl/irokez-damski/fryzura335.htm

Za dwa czy lata to bedzie lysa glowa w modzie o co hehe

Wkleilam nie to co trzeba

Kasia dzis jest paienski bo za tydzie wesele ta? to czyli dzis albo jutro to tez pijemy
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:49   #5065
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Siezynka ty chcialas z czerwoym? jak arazie to znalazlam http://ikf.com.pl/fryzury-dlugie/fryzura87.htm

Monika ja nie wiem co to za program hehe

Kasia ja uzywam dove i tez dobry Waze jest zebys to robila jak ajczesciej a bedzie dobrze dobry tez jest E45 a suche dlonie albo z eutorgemy czy cos takiego
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:50   #5066
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Haha ja też jestem ZA To za co teraz pijemy?

Kiedyś miałam podobną fryzurke, chodzi mi o druga i trzecia z postu Moniki i dramat.. Jak mi sie włosy pokręciły to nic nie mogłam z nimi zrobić

Kasia a ja najbardziej lubię glicerynowy z Avonu, ani Dove ani Garnier czy inne cuda tak mi nie pomagają.
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:51   #5067
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee ja nie jestem zbyt fotogeniczna i dziwnie na fotkach wychodze no ale wrzuce wam to najlepiej tu wyszlam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pro1.jpg (62,1 KB, 12 załadowań)
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:51   #5068
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Monka czytalam "Samotnosc w sieci" juz skonczylam, moge pozyczyc

Monika faktycznie switna ta pierwsza fryzurka a i babka ladna

To kiedy to panienskie ??? Musze walki poszukac, bede wlosy krecic Musze ladnie na panienskim sie prezentowac
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:54   #5069
kasia1361
Zadomowienie
 
Avatar kasia1361
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 641
GG do kasia1361 Send a message via Skype™ to kasia1361
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Doridee kiedyś miałam właśnie z avonu i byłam bardzo zadowolona.
I teraz bede musiała sobie zamówic ze 2 najlepiej.
Monika bardzo ładnie wyglądasz i młodo.
A obecna fryzurka jest świetna
Jak narazie to smaruje balsamem nawilazjącym od Igora.
Zawsze mi sie tak skóra wysusza na zime buuu.
__________________
Igorek&Kacperek

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=2422

Kacperek
27.05.2004r,
34 tc,2650 i 51 cm

Igorek
04.07.2006r
39 tc,3520 i 57 cm

Martynka
31.05.2011r
38 tc,3600 i 53 cm

kasia1361 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-23, 22:55   #5070
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Lipcowo-sierpniowe 2006:)

Ale sklad jestesmy prawie wszystkie na watku!!!Alabamy i Wenezji brakuje
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.