Mamy październikowe 2018 cz. II - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-18, 14:39   #5041
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojechałam na IP.
Na szczęście zadzwoniłam do siostry czy znajoma od szwagra jest dzis w pracy i sie udalo bo mnie ona przyjęła. Zostałam w szpitalu.. poki co chyba do czwartku. Dostalam kroplowke z magnezem i zastrzyk nospy i jakies sterydy tez w zastrzyku. Podobno są 4 zastrzyki i do dla dziecka jest ale nazwy nie pamiętam co to było. Mam leżeć i odpoczywać ale spoko bo dostalam salę vipow czyli pojedyncza wiec nie jest zle ważne żeby z maluszkiem bylo wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A coś jest nie tak, że Cię zostawili? Czy po prostu na obserwację?

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Aha to .jednak mimo wszystko bym sobie nie dopuściła
Haha
Pięknie wygląda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Ja tez mam wózek ciemny grafit
I teraz są takie materiały ze mozna przetrzec i na mokro podeprac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie też tak myślę, że wszystko kwestia materiału, nie koloru
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 14:43   #5042
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
A coś jest nie tak, że Cię zostawili? Czy po prostu na obserwację?



No właśnie też tak myślę, że wszystko kwestia materiału, nie koloru
Na usg narazie nie wyszło nic zle. Z dzidzi ok. Ale te bole ktore mialam Pani doktor powiedziala ze to może być objaw porodu zagrazajacego i ze lepiej jak mnie zbadaja dokładnie, podadzą leki i jak poleze i odpocznę te parę dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 14:49   #5043
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cześć dziewczyny

Jaki bierzecie magnez? Chodzi o skurcze.
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 14:52   #5044
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jaki bierzecie magnez? Chodzi o skurcze.
Ja brałam magnezin comfort caly czas. Ale ja miałam zlecone ze musi być bez witaminy b6.
Ale jak możesz brać b6 to przed ciaza często brałam magnez z dopellherz z Wit b6.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 14:58   #5045
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jaki bierzecie magnez? Chodzi o skurcze.
Ja MagneB6 Forte, bo to lek, a nie suplement, a wit. B6 mogę
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:01   #5046
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Mamy październikowe 2018 cz. II

Ja na skurcze łydek biorę asmag forte

Kurvze teraz tak sobie pomyślałam o tym czarnym wózki ze ja mam beżowego/kremowego psa i on się strasznie leni i wszędzie fruwają jego włosy..... a dodatkowo chce go wozić w koszyku wiec pewnie byłby czarny wózek cały owłosiony.

Chyba się zdecyduje na popielaty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Zapraszam na kawę Załącznik 7569611

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka


Ooo przeszłabym ❤️

Mnie dziś wzięło na słodkie wiec zrobiłam naleśniki, pokroiłam banany i truskawki, kupiłam krem czekoladowy i bita śmietanę i czekam głodna na TZ


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG




Edytowane przez xxboo
Czas edycji: 2018-06-18 o 15:00
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:03   #5047
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja na skurcze łydek biorę asmag forte

Kurvze teraz tak sobie pomyślałam o tym czarnym wózki ze ja mam beżowego/kremowego psa i on się strasznie leni i wszędzie fruwają jego włosy..... a dodatkowo chce go wozić w koszyku wiec pewnie byłby czarny wózek cały owłosiony.

Chyba się zdecyduje na popielaty

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My mamy długowłosego kota, niby szylkretka, ale z przewagą jasnej sierści, gubi głównie białe włosy, koszyk na dole wózka mamy czarny, faktycznie sierści jest na nim sporo bo lubi tam siedzieć, ale na szczęście materiał taki, że łatwo się zbiera nawet samą dłonią tak na szybko.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 15:04   #5048
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
My mamy długowłosego kota, niby szylkretka, ale z przewagą jasnej sierści, gubi głównie białe włosy, koszyk na dole wózka mamy czarny, faktycznie sierści jest na nim sporo bo lubi tam siedzieć, ale na szczęście materiał taki, że łatwo się zbiera nawet samą dłonią tak na szybko.


Koj na krótka sierść wiec ona się „wbija” w materiał. O ile do koszyka planuje dać jakiś jego kocyk żeby śpię na nim leżał tak bardziej boje się tej latającej jego sierści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:11   #5049
Tenebre
Rozeznanie
 
Avatar Tenebre
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 938
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Koj na krótka sierść wiec ona się „wbija” w materiał. O ile do koszyka planuje dać jakiś jego kocyk żeby śpię na nim leżał tak bardziej boje się tej latającej jego sierści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No u nas ta latająca sierść to jak taki biały puch wygląda, trochę jak pyłki z topoli. Plus jest taki, że ta kotka gubi najwięcej sierści w okresie wiosenno-letnim, więc mam nadzieję, że po porodzie będzie w miarę ok. Z jednej strony nie chciałabym żeby maluchowi ta jej sierść się dostała do buzi np.,czy żeby się dostała gdzieś na ubranka, a z drugiej też nie chcę na siłę izolować kota od dziecka, o ile oczywiście się zaakceptują szybko.
Tenebre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:11   #5050
chupacabra88
Zadomowienie
 
Avatar chupacabra88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 384
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje jeśli chodzino sam kurz, iż to też kwestia "nasilenia kurzenia". U mnie w mieszkaniu po jednym dniu mam tyle kurzu co u mamy w domu po całym tygodniu. Gdy raz w tygodniu tylko zetre czy odkurze to normalnie po podłodze można spotkać tzw kotki i denerwuje mnie to okropnie ile się człowiek tego nawdycha w takim razie. Więc już widzę jakby ten czarny wózek u mnie wyglądał skoro na białych meblach czy umywalce to się rzuca w oczy
Takie rzeczy mi tu wstawiać gdy ja dziś miałam mieć silną wole i nie ruszać słodyczy, oczywiście wytrwałam do obiadu po zawołały mnie dwa ciasteczka a babcia mnie tu od rana jeszcze ciastem z jagodami kusi..


Dziewczyny w temacie wyprawek SZCZOTKA. Lepiej wybrać taką z naturalnym włosiem czy ze sztucznym? Jakie macie doświadczenia?

GONDOLA czy do niej też jest potrzebny jakiś dodatkowy materacyk? Przeglądalam dziś tego poelcanego na forum użytkownika na allegro (okazało się że już raz robiłam u niego zakupy ale przez sklep internetowy a tam nazywa się po prostu inaczej ) spotkałam u niego właśnie materac taki cienki materac do gondoli?



Jak aplikacja podaje wybiła mi dziś 100dniówka zaczynam powoli się obawiać, wyprawkowo poza ubrankami nadal jestem w lesie.. więc trzeba sprężyć się troszkę z tą wyprawka..

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Szczotki niewiele używałam. Ważne żeby była miękka. Za to grzebyk die przydał.rak naprawdę jak pojawiła sie Ciemieniucha.

Wózki zazwyczaj mają już materace. Noworodziem nie powinien mieć za miękko. Lepsze twardsze podłoże.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
__________________

Żona - 27.08.2016 r.
Mama - styczeń 2017 r.
chupacabra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:23   #5051
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Szczotki niewiele używałam. Ważne żeby była miękka. Za to grzebyk die przydał.rak naprawdę jak pojawiła sie Ciemieniucha.

Wózki zazwyczaj mają już materace. Noworodziem nie powinien mieć za miękko. Lepsze twardsze podłoże.

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Dziękuję właśnie w ogóle pierwszy raz spotkałam się z materacem do wózka i wydało mi się to trochę dziwne bo maluch właśnie powinien leżeć na płasko raczej na twardym podłożu i tak pytam mamy i też mówi że nic takiego wcześniej się nie kupowało ale dla pewności stwierdziłam że dopytam mam które są na bieżąco

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 15:52   #5052
catarynca
Raczkowanie
 
Avatar catarynca
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 301
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Angela, lykki, xxboo dziękuję! Kupiłam też magnez b6 forte. Też za radą Pana Tabletki

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
W oczekiwaniu. B.
catarynca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 15:59   #5053
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jaki bierzecie magnez? Chodzi o skurcze.
MagneB6
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 16:10   #5054
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
W końcu mam telefon i mogę podesłać fotki co tam kupiłam Mogę polecić na allegro DOLCE_SONNO, niedrogie i dość fajne rzeczy mają Przesyłam część bodziaków i półśpiochów, które zamówiłam (wszystkie się nie zmieszczą ). Jeszcze przyjdą mi jednolite kaftaniki i półspiochy w granatowym i szarym kolorze, ale od innego użytkownika, jak będzie spoko, to polecę. A na drugiej fotce bluzy, sweterki i spodnie z komisu obok mnie, za całość na fotce zapłaciłam całe 60 zł Najlepsza jest ta szara bluza z misiowymi uszkami Trochę słabo widać na tej szarej pościeli, ale tak to mniej więcej wygląda
Cytat:
Napisane przez Tenebre Pokaż wiadomość
Ja generalnie jestem miłośniczką rzeczy czarnych, ubrań, dodatków, wszystkiego. Wydaje mi się, że to przyciąganie kurzu to bardziej kwestia rodzaju materiału niż samego koloru, na jednych rzeczach od razu wszystko widać, a na innych nic, mimo że kolor ten sam. Też chciałam czarny wózek i gdyby nie to, że trafił nam się okazyjnie ciemnoszary z ciemnofioletowym to na pewno właśnie czarny byśmy kupili.

W ogóle witam się po nieprzespanej nocy, jakoś ostatnio ciężko mi zasnąć, jeszcze mały intensywnie się wierci właśnie w nocnych godzinach.

Teraz przekopuję internet w poszukiwaniu kanapy, ciężko mi to idzie. Zauważyłam, że odkąd jestem w ciąży łatwiej mi się rozstać ze starymi rzeczami i ubraniami bez sentymentu, TŻ już chyba pół zawartości naszego mieszkania wyrzucił po moich porządkach, za to trudniej mi wybrać jakieś nowe rzeczy, do wszystkiego znajduję jakieś "ale".
Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Zapraszam na kawę
Mniamu

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojechałam na IP.
Na szczęście zadzwoniłam do siostry czy znajoma od szwagra jest dzis w pracy i sie udalo bo mnie ona przyjęła. Zostałam w szpitalu.. poki co chyba do czwartku. Dostalam kroplowke z magnezem i zastrzyk nospy i jakies sterydy tez w zastrzyku. Podobno są 4 zastrzyki i do dla dziecka jest ale nazwy nie pamiętam co to było. Mam leżeć i odpoczywać ale spoko bo dostalam salę vipow czyli pojedyncza wiec nie jest zle ważne żeby z maluszkiem bylo wszystko dobrze.
Leż i odpoczywaj będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w temacie wyprawek SZCZOTKA. Lepiej wybrać taką z naturalnym włosiem czy ze sztucznym? Jakie macie doświadczenia?

GONDOLA czy do niej też jest potrzebny jakiś dodatkowy materacyk? Przeglądalam dziś tego poelcanego na forum użytkownika na allegro (okazało się że już raz robiłam u niego zakupy ale przez sklep internetowy a tam nazywa się po prostu inaczej ) spotkałam u niego właśnie materac taki cienki materac do gondoli?
Szczotkę i grzebień mam z czegoś sztucznego, używałam kilka razy przy usuwaniu ciemieniuchy i potem dopiero jak urosły włosy na tyle, że się je czesało

Materacyk to chyba jak wòzek ma na wyposażeniu jakiś kiepski.

Magnezu pòki co nie biorę, ale w poprzednich ciążach zalecali mi Asmag w wersji zwykłej lub Forte.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 16:37   #5055
bajka775
Zadomowienie
 
Avatar bajka775
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 060
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
kobiety help, dalej mam problem z wozkiem.. do srody mam czas na zmiane koloru, wybralam ostatni na zdjęciu jasny, tż chce czarny-niestety gondola jest czarna i nam odradzali mowiac, ze dzieciak sie bedzie smażyl plus może się wybarwiac kolor i siersc psa bedzie widoczna..

ale cos mnie "meczy" mysl,ze jasny wozek to tez nie fajnie..bo zaraz bedzie upackany
macie doświadczenie z wozkami,mozecie podpowiedziec cos?
Na pewno bym nie wzięła tego pierwszego białego a reszta wygląda fajnie i myślę że nie będzie na żadnym jakoś nie wiadomo jak widać brudu. Wiadomo że najmniej pewnie na graficie ale też bez przesady ja bym brała ten który Ci się podoba najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
widzielismy go na "żywo", moze jeszcze raz dopytam czy to na bank te same, bo w smyku jak nam babka pokazywala sama mowila,ze brąz


http://zakupy.tobisklep.pl/p/2/10200...jne-wozki.html o cos takiego jak tu
Hmm tu wygląda jak taki ciemny grafit ładny też ten kolor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Patrząc na siostrzenicę i jej wózki to najlepsze są takie melanżowe, jeśli jest zupełnie gładki kolor to widać brud. Jeśli ten ostatni jasnoszary jest taki melanżowy to jeszcze bym się zastanowiła, jeśli jest gładki, to raczej za jasny, przynajmniej na tym zdjęciu w katalogu... W spacerówce ważny jest kolor tej wkładki w środku, to tam wkładasz dziecko wracając z placu zabaw itp. a może być naprawdę brudne, albo dajesz coś do picia i się rozlewa, coś do jedzenia i się kruszy. Z tego co tu patrzę to tylko dwa kolory mają ciemną wkładkę w środku, ja bym w takiej sytuacji chyba wzięła czarny (chyba, że ten jasnoszary jest na żywo choć trochę ciemniejszy i taki melanżowy)... W czarnej gondoli dziecko się nie spali, rodzimy w październiku, słońca to będzie jak na lekarstwo raczej już
Ale ten "brąz nie brąz" też mi się podoba, tylko kwestia wkładki w środku.
W ogóle ładny wózek



Wow, to musiała szybka akcja być U nas położna pokazywała jak wypełniać te dokumenty w przychodni i cały czas podkreślała "jak dziecko nie ma jeszcze PESELu, to PESEL mamy" Więc założyłam, że można się z tym do momentu zgłoszenia do przychodni nie wyrobić. Zależy pewnie jeszcze jak długo jest się w szpitalu i w jakim stanie, pewnie jak będzie ze mną bardzo źle, to mąż będzie ze mną siedział od rana do nocy i nic nie załatwi.
Jeśli chodzi o formalności to mamaginekolog ma fajny post "Noworodek w domu", gdzie na początku są opisane te pierwsze konieczne czynności do wykonania, nie wiem czy tam jest wszystko, ale to jakiś początek
Ja się trochę martwię, że tego wszystkiego nie ogarnę, ale pocieszam się, że skoro cały kraj jakoś sobie daje radę i w sumie na każdym kroku dostaję instrukcje (tak jak właśnie byliśmy się zapisać do szkoły rodzenia, to położna od razu pokazała jak zapisać dziecko do przychodni), to powinno się udać
Ja się bardzo boję tych pierwszych chwil z dzieckiem. Jestem totalnie zielona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:20 ----------

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Ja moją pediatrę pytałam o zgodę na dopisanie dziecka wcześniej, potem tylko po wyjściu ze szpiyala dzwoniłam się umòwić kiedy przyjdzie na wizytę domową i wtedy była w ciągu tygofnia i wystawiała skierowanie na badanie bioderek. Ze szpitala miałam jeszcze do kardiologa dziecięcego u obojga i otolaryngologa, ale to z racji wcześniactwa u còry.

Byłam na zakupach iwyobraźcie sobie, że w jednym sklepie mi facet wyjął z ręki koszyk i wypakował przed swoimi zakupami... a był z malutkim dzieckiem w foteliku... szok
I spotkałam sąsiadkę położną - zachwycała się moim brzuszkiem
O kurcze a jednak dżentelmeni nie wymarli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ja słyszałam same pozytywne opinie o czarnych wózkach - czemu myślicie, że będzie na nich wszystko widać? Nie słyszałam, żeby się mocno kurzył. Na szarym też będzie widać np. jak rozleje się soczek czy coś Może okruchów będzie mniej widać. Macie jakieś sprawdzone opinie kogoś kto miał ciemny wózek? Czy tylko tak ludzie mówią, bo im się wydaje? Moja koleżanka ma czarny wózek i sobie chwali.
Ja myślę że to trochę takie gadanie.. dużo zależy od materiału i od tego jak się dba o ten wózek. Nam tak wszyscy odradzali białe matowe meble do kuchni bo niby widać plamy a na połysku nie widać:p powiem wam że jak się nie sprząta to na każdym widać syf

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
W końcu mam telefon i mogę podesłać fotki co tam kupiłam Mogę polecić na allegro DOLCE_SONNO, niedrogie i dość fajne rzeczy mają Przesyłam część bodziaków i półśpiochów, które zamówiłam (wszystkie się nie zmieszczą ). Jeszcze przyjdą mi jednolite kaftaniki i półspiochy w granatowym i szarym kolorze, ale od innego użytkownika, jak będzie spoko, to polecę. A na drugiej fotce bluzy, sweterki i spodnie z komisu obok mnie, za całość na fotce zapłaciłam całe 60 zł Najlepsza jest ta szara bluza z misiowymi uszkami Trochę słabo widać na tej szarej pościeli, ale tak to mniej więcej wygląda
Ale śliczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Mila 23 Pokaż wiadomość
Ok zaczęła się u mnie faza tycia. Muszę chyba na słodycze uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

Cytat:
Napisane przez chupacabra88 Pokaż wiadomość
Zapraszam na kawę Załącznik 7569611

Wysłane z mojego HTC Desire 10 lifestyle przy użyciu Tapatalka
Jadę!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojechałam na IP.
Na szczęście zadzwoniłam do siostry czy znajoma od szwagra jest dzis w pracy i sie udalo bo mnie ona przyjęła. Zostałam w szpitalu.. poki co chyba do czwartku. Dostalam kroplowke z magnezem i zastrzyk nospy i jakies sterydy tez w zastrzyku. Podobno są 4 zastrzyki i do dla dziecka jest ale nazwy nie pamiętam co to było. Mam leżeć i odpoczywać ale spoko bo dostalam salę vipow czyli pojedyncza wiec nie jest zle ważne żeby z maluszkiem bylo wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to dobrze, uspokoisz się wyciszysz, dadzą kroplówkę i będzie dużo lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez catarynca Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Jaki bierzecie magnez? Chodzi o skurcze.
Asmag forte 3*1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Ufff dogoniłam was teściowa mnie wystraszyła że ona od 7 mca gdzieś miała już spakowana torbę do szpitala. Nie tyle z rzeczami dla dziecka ale takie rzeczy dla siebie jakby coś się działo. Nie mam jeszcze nic pokupowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
B + P

10.08.2007
11.01.2015
14.08.2016
bajka775 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 16:43   #5056
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Dziewczyny bardzo prosze załozyć nowy wątek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 16:51   #5057
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojechałam na IP.
Na szczęście zadzwoniłam do siostry czy znajoma od szwagra jest dzis w pracy i sie udalo bo mnie ona przyjęła. Zostałam w szpitalu.. poki co chyba do czwartku. Dostalam kroplowke z magnezem i zastrzyk nospy i jakies sterydy tez w zastrzyku. Podobno są 4 zastrzyki i do dla dziecka jest ale nazwy nie pamiętam co to było. Mam leżeć i odpoczywać ale spoko bo dostalam salę vipow czyli pojedyncza wiec nie jest zle ważne żeby z maluszkiem bylo wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko będzie dobrze oby pobyt w szpitalu szybko Ci minął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:15   #5058
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Uffff szafa i Szadka tv kupiona. Poszło ponad 3 koła .... masakra.
I wiecie co? Podjechaliśmy pod kasy z pudłami i jakaś babka z mężem do mnie którzy szli do kasy samoobsługowej ze ciężarne maja tu pierwszeństwo w kasach ja mówię ze wiem ale tak głupio się wpychać. A oni poszli po babkę z obsługi powiedzieli Że jestem w ciąży i obsługa odprowadziła mnie do kasy gdzie przyjęli mnie w pierwszej kolejności ❤️


Akurat mega zbieg okoliczności trafiłam przed moja babkę z historii z gimnazjum haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
Dziewczyny pojechałam na IP.
Na szczęście zadzwoniłam do siostry czy znajoma od szwagra jest dzis w pracy i sie udalo bo mnie ona przyjęła. Zostałam w szpitalu.. poki co chyba do czwartku. Dostalam kroplowke z magnezem i zastrzyk nospy i jakies sterydy tez w zastrzyku. Podobno są 4 zastrzyki i do dla dziecka jest ale nazwy nie pamiętam co to było. Mam leżeć i odpoczywać ale spoko bo dostalam salę vipow czyli pojedyncza wiec nie jest zle ważne żeby z maluszkiem bylo wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trzymaj się tam ! I dawaj znać co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:22   #5059
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Uffff szafa i Szadka tv kupiona. Poszło ponad 3 koła .... masakra.
I wiecie co? Podjechaliśmy pod kasy z pudłami i jakaś babka z mężem do mnie którzy szli do kasy samoobsługowej ze ciężarne maja tu pierwszeństwo w kasach ja mówię ze wiem ale tak głupio się wpychać. A oni poszli po babkę z obsługi powiedzieli Że jestem w ciąży i obsługa odprowadziła mnie do kasy gdzie przyjęli mnie w pierwszej kolejności


Akurat mega zbieg okoliczności trafiłam przed moja babkę z historii z gimnazjum haha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------





Trzymaj się tam ! I dawaj znać co i jak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hihi z ta obsługa to dobre, fajnie ze sie zdarzają tacy mili ludzie

Ja trochę lepiej po tych lekach co dostalam, mialam usg, synek waży juz 730g czyli o 200g wiecej niz tydzień temu na wizycie a tak to szyjka ok, wody plodowe tez. Teraz wam powiem ze sie ciesze ze jednak przyjechalam bo przynajmniej wiem ze wszystko ok i że się mna dobrze zaopiekuja tym bardziej ze co dzień jest tu znajoma szwagra i moja lekarz prowadząca dzis tez u mnie była zobaczyć co i jak panie pielęgniarki tez malutkie, ogolnie tutaj ta ginekologia ma dobra opiekę medyczną. także mam wielką nadzieję że wyjdę stąd za parę dni i będzie juz wszystko dobrze

Ps... widzialam siusiaka na usg i to tak perfidnie sie rozkraczyl wiec dziewczynki juz z tego nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Dziewczyny jak któraś moze to niech założy nowy wątek bo już pisali wyżej zeby to zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-18, 18:33   #5060
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Mogę założyć
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:33   #5061
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Mogę założyć
To zakładaj ja to się nie znam na tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-18, 18:56   #5062
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. II

Zamykam ten watek i odsyłam do nowego https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1243201
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 19:56:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.