Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-08, 21:15   #481
julcia 29
Raczkowanie
 
Avatar julcia 29
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 293
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko, jestem pod ogromnym wrażeniem takiej osobowości ja Ty ! Przeczytałam Twoją historię od A do Z bo chwili obecnej jestem na etapie leczenia sie z chorego związku gdzie byłam :zdradzana ,oszukiwana aż w końcu po latach zaczełam siebie samą oszukiwać ! tak właśnie zabrakło mnie takiej siły charakteru i godności jaka Ty posiadasz ....
Nie potrafiłam wybaczyć zdrady ale dalej tkwiłam w chorym związku karmiona kłamstwami bo tak bałam sie samotności ....wiedzialam ale wolałam udawać ,że nie wiem, wierzyłam ,że sie zmieni ....zmarnowałam tylko kawal życia .....

Żałuje ,że mnie zabrakło takiej godności i dumy jaka Ty masz ...jesteś wielka ! Facet którego obdarzysz uczuciem będzie prawdziwym szczęściarzem .....

To forum jest fantastyczne ! Kochane dziewczyny tylko Wy mnie nie zawiodłyście ....,ba pomogłyście mnie wyjść z wieloletniego bagna czego nie udało sie uczynić moim bliskim! dzięki Wam i takim dziewczynom jak Biedronka mam siłe....




julcia 29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 20:26   #482
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko, jestem bardzo ciekawa co tam u Ciebie? Jak Ci się żyje?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:02   #483
martusia351
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 363
GG do martusia351
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Naprawdę podziwiam decyzję na pewno bardzo trudną ale chyba słuszna i życzę powodzenia na dalszej drodze.

Edytowane przez martusia351
Czas edycji: 2010-12-07 o 21:10
martusia351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 21:33   #484
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Biedronko, jestem bardzo ciekawa co tam u Ciebie? Jak Ci się żyje?
dawaj czasem znać
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 22:06   #485
weronika506
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 76
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Podziwiam Cie !!
weronika506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 23:34   #486
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Oj Kochani! Nie wiem od czego zacząć. Urwanie kontaktu okazało się proste tylko w teorii, w praktyce musiałam podjąć wiele kroków żeby tak się stało, od zmiany nr zaczynając a na znacznym ograniczeniu kontaktów z niektórymi naszymi znajomymi kończąc. Stało się tak dlatego, że niektórzy z nich poczuli w sobie misję uszczęśliwienia i zbawienia mojego świata i świata mojego Ex Tż pt. ”sprawmy by do siebie wrócili”. Impulsem było- jest dla nich to, że cały czas On mówi im jak to mnie kocha, jak tęskni i wszelkie inne „jak”. Także zaczęły się zdarzać sytuacje, że ‘przypadkiem’ zaczął się pojawiać w miejscach gdzie i ja byłam… Kroki podjęłam drastyczne, ale innego wyjścia nie miałam. Spotkałam jego mamę kilka dni temu na mieście to mi wspomniała, że ex Tż chodzi taki smutny i osowiały, że chyba do psychologa będzie musiał iść. Mnie, o to jak się miewam, czuję nie zapytała. Ale to tylko taka luźna dygresja Powiedziałam jej, że znam dobrego psychologa i podałam namiar. Zastanawiałam się, czy się z nim skontaktować z tego powodu, ale chyba to, że dałam adres i nr telefonu tego psychologa to wystarczający gest z mojej strony. Nie chce mu robić nadziei pisaniem i dowiadywaniem się jak się czuje (choć przyznaje korci mnie strasznie, bo się martwię - ale wałczę z tym!).
Ogólnie jeśli chodzi o myślenie o tym wszystkim to nadal myślę- nie da się nie myśleć. Tylko, że bardziej neutralnie, na spokojnie to wszystko przyjmuje. Kryzysy mam tylko w momentach, jak ktoś tak bez zastanowienia, z grubej rury pyta co u niego, czy do siebie wrócimy itp. Tak wiecie: przy kawie skacząc z tematu jaka to zima jest zła, na TEN właśnie. Jak gdyby nigdy nic Nie chciałabym już o tym rozmawiać, bo dla mnie to prawie zamknięty rozdział. A już na pewno nie chce słuchać takich pytań od ludzi średnio mi bliskich, czy wręcz obcych, którzy pytają o to o zgrozo!, by móc tworzyć ploty w moim środowisku Mogę już oglądać nasze wspólne zdjęcia i chodzić do „naszych” miejsc- nie robi to na mnie większego wrażenia. Ale jeszcze brakuje mi od czasu do czasu tego co nas łączyło- tak po prostu …
Nadal mieszkam z rodzicami, szukam stałej pracy, mam podyplomówkę- w tym względzie bez zmian.
W połowie listopada wybrałam się na wakacje- wcześniej nie dałam rady. Byłam w Egipcie. Pomijając fakt, że było tam ciepło, ‘morsko’ i słonecznie to sam pobyt okazał się dla mojej samooceny zbawienny. Te z Was, które były w kraju arabskim wiedzą, że każda Europejka jest tam adorowana (choćby nie wiadomo jaki cellulit miała na udach i ile wałków na brzuchu). Słysząc każdego dnia „ju ar biutiful” itp. od kilku różnych facetów- to naprawdę dodaje skrzydeł (i co z tego, ze każdy tak gada, bo chce wizę). Wróciłam naładowana pozytywną energią i tak jak pisałam moja samoocena została poprawiona. Miałam więc szczęście, że taki wyjazd nastąpił. Naprawdę tego potrzebowałam. Co prawda faceci z mojego otoczenia też się starali i starają mnie wzmacniać, ale to nie to samo
Poza tym ostatnio pojawił się Ktoś. Jest to pierwszy Ktoś od rozstania, z kim lubię pisać (znajomy z, którym się nie widziałam i nie kontaktowałam całe lata, bo był w Stanach- teraz zjechał do Polski) . Wszystko jest bardzo na dystans. I nie wiem czy pójdzie to w kierunku czegoś więcej niż tego, co jest obecnie. Nawet nie chce, póki co, umawiać się z nim na jakieś kawy i spacery. Za wcześnie jak dla mnie. Po prostu piszemy do siebie sytuacyjnie. Jakieś krótkie wiadomości na fb. Choć ostatnio jest poziom wyżej- smsy(ale raz na jakiś czas). Nie szukam niczego w tym względzie, jestem ostrożna i nie będę mu na pewno ani ułatwiała ani przyspieszała. Zobaczymy. Dobrze, że on ‘nie goni’ i jest bardzo taktowny w tym wszystkim i naturalnie próbuje zdobyć moje zaufanie…
Najważniejsze, że potrafię się już śmiać do łez, wychodzić, śpiewać, tańczyć, lepić bałwana i przeżywać dzień normalnie bez większych smutków i żali. A nawet jak mam ochotę płakać to płaczę przy jakimś dramacie obyczajowym i jakoś to jest Zatem niech żyje "Intymnie" na Wizażu i wszyscy którzy się tu udzielali i udzielają
__________________
Through a shake of an earthquake I will never fall
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 23:57   #487
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko, chroń siebie i to, co masz najcenniejszego - dar obiektywnej i sprawiedliwej oceny sytuacji oraz siłę i moc ducha w sumie to powinnam wymienić jeszcze szereg innych cech, które można wyłapać między wierszami, ale obawiam się, że to potrwałoby całe tygodnie


Jesteś mądrą i pogodną dziewczyną, życzę wytrwania w mądrości życiowej. I nawet nie chodzi tylko o Twojego ex tżta...
__________________


Edytowane przez dzustam
Czas edycji: 2010-12-08 o 09:32
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 07:41   #488
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Byle do przodu
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 07:59   #489
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko podziwiam podziwiam podziwiam!!! Jesteś cudowną kobietą! Ogromne szczęście będzie miał Twój przyszły TŻ i wierzę, że będzie potrafił to docenić! Jeszcze raz wielkie brawa i ukłony w Twoją stronę za to co zrobiłaś! Za to jak cudownie sobie poradziłaś z tym co Cie spotkało!
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 09:34   #490
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez biedronka007 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że potrafię się już śmiać do łez, wychodzić, śpiewać, tańczyć, lepić bałwana i przeżywać dzień normalnie bez większych smutków i żali. A nawet jak mam ochotę płakać to płaczę przy jakimś dramacie obyczajowym i jakoś to jest
super
trzymaj się i odzywaj się od czasu do czasu
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 19:47   #491
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cieszę się, że Ci się układa.
Powodzenia.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-08, 20:05   #492
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

biedronko oby tak dalej. aj em praud of ju
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 19:37   #493
Dagusiowa87
Rozeznanie
 
Avatar Dagusiowa87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pd. Polska
Wiadomości: 586
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

wiesz ile dziewczyn na wizażu "cytowało" Twój odważny krok? byle dalej...byle w przód
Dagusiowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:15   #494
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
wiesz ile dziewczyn na wizażu "cytowało" Twój odważny krok?
....stałaś się ikoną
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:32   #495
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez Dagusiowa87 Pokaż wiadomość
wiesz ile dziewczyn na wizażu "cytowało" Twój odważny krok?
Oj wiem! Zauważyłam to- ostatnio jest wysyp wątków o zdradach. Tylko, że nie jestem pewna, czy moja historia cokolwiek może wnieść do życia innych zdradzonych patrząc na to, jakie mają one podejście do tego wszystkiego, co myślą o swoim Tż’cie w tej całej sytuacji i przede wszystkim co myślą o samych sobie… Czytając te inne wątki nie raz pomyślałam sobie „ w takim razie jestem beznadziejna, egoistyczna, pozbawiona uczuć i skrupułów” skoro postąpiłam, tak jak postąpiłam- bo inne podejmują heroiczną walkę o.. miłość?!

Doskonale wiem, że człowiek w takiej sytuacji się miota, ma skrajnie różne przemyślenia i każdy krok wydaje się nie do wykonania. Tylko, że slogan „miłość przetrwa(pokona) wszystko” w tym przypadku (wg mnie) w ogóle nie ma racji bytu.. i trzeba się pogodzić z pewnego rodzaju porażką... Z drugiej strony jest też gdzieś ta nagroda, którą po jakimś czasie się 'odczuwa'.

Ech no ale jeśli jednak, którąś ze zdradzonych Wizażanek mój wątek skłoni choć to chwilowej refleksji to już będzie dobrze

hahaha Ikoną?! O matko.. poczułam jakoś tak.. staro? Ale dzięki wielkie
__________________
Through a shake of an earthquake I will never fall

Edytowane przez biedronka007
Czas edycji: 2010-12-09 o 20:34 Powód: dopisek
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 21:27   #496
Kitka:)
CABIN CREW
 
Avatar Kitka:)
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lotnisko
Wiadomości: 4 600
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

jestes wspaniałą MĄdRĄ kobieta... czytałam twój wątek i podziwiam Cię... i wiem że na pewno Ci się ułoży i bedziesz baaardzo szczęśliwa w życiu- oby takich jak Ty było wiecej
__________________
DBAM O SIEBIE


Jeśli choć raz posmakowałeś latania to już zawsze będziesz chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić..


ZALATANA......
Kitka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 23:40   #497
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko jestes niesamowita!

Twoje posty sprawiają, że wydaję mi sie ze wszystko jest mozliwe, że nigdy nie jest tak źle aby samemu sobie nie poradzić, że nalezy wierzyć we własne siły, a nie kurczowo trzymac się faceta mimo wszystko.

życzyłabym kazdej kobiecie umiec tak rozsądnie i racjonalnie podejmowac decyzje.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 06:22   #498
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez biedronka007 Pokaż wiadomość
Oj wiem! Zauważyłam to- ostatnio jest wysyp wątków o zdradach. Tylko, że nie jestem pewna, czy moja historia cokolwiek może wnieść do życia innych zdradzonych patrząc na to, jakie mają one podejście do tego wszystkiego, co myślą o swoim Tż’cie w tej całej sytuacji i przede wszystkim co myślą o samych sobie… Czytając te inne wątki nie raz pomyślałam sobie „ w takim razie jestem beznadziejna, egoistyczna, pozbawiona uczuć i skrupułów” skoro postąpiłam, tak jak postąpiłam- bo inne podejmują heroiczną walkę o.. miłość?!

Doskonale wiem, że człowiek w takiej sytuacji się miota, ma skrajnie różne przemyślenia i każdy krok wydaje się nie do wykonania. Tylko, że slogan „miłość przetrwa(pokona) wszystko” w tym przypadku (wg mnie) w ogóle nie ma racji bytu.. i trzeba się pogodzić z pewnego rodzaju porażką... Z drugiej strony jest też gdzieś ta nagroda, którą po jakimś czasie się 'odczuwa'.
(...)
Dobrze wiesz, że nie jesteś. I dokładnie: miłość nie wszystko pokona, a już na pewno nie wszystko przetrwa.

Jak się czujesz obecnie? Tak na co dzień? Pytam o przyziemne sprawy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 07:27   #499
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

bardzo się cieszę, że Tobie się układa, i lep tego bałwana ile sie da, i tańcz ile wlezie i czerp z życia jak najwięcej powodzenia życzę, z kolegą od fb z sms-ów i nie tylko
IKONĄ! i to jeszcze jaką:P
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 11:57   #500
biedronka007
Raczkowanie
 
Avatar biedronka007
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z miasta ;)
Wiadomości: 142
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość

Jak się czujesz obecnie? Tak na co dzień? Pytam o przyziemne sprawy.
Póki co żyje z dnia na dzień, trochę planuję, ale nie konkretnie- dałam sobie taki życiowy luz. Bazuję na dorywczych zleceniach- żeby coś robić. Od stycznia/ lutego biorę się za wysyłanie po całej Polsce CV- jestem w takim momencie, że nowe życie, mogę zaczynać czy to w Krakowie, czy to w Gdańsku. Z jednej strony trochę boję się rzucić na głęboką wodę- tym bardziej, że do niedawna miałam wszystko ładnie poukładane i usystematyzowane. Ale z drugiej: nie mam nic do stracenia. Najważniejsze, że tak wewnętrznie się pozbierałam, zaczęłam żyć-wychodzić do ludzi, prowadzić normalne życie i jestem już zrównoważona emocjonalnie, reszta sama się ułoży- chyba...
__________________
Through a shake of an earthquake I will never fall
biedronka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 12:43   #501
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Super czytać, że tak dobrze sobie radzisz Kto wie, może właśnie najciekawsze i najpiękniejsze chwile na Ciebie teraz czekają? Takie ryzykoi związanie z nową pracą i nowym mijescem zamieszkania to na pewno też duża szansa rozwoju. A z Twojej historii widać, że Ty akurat ryzyka się nie boisz Jakkolwiek byś nie wybrała, powodzenia I fajnie, że pojawił się Ktoś Bardzo pozytywne są Twoje posty i nispirujące, dobrze, że jesteś taki dobrym duchem na forum wśród tylu pesymistycznych wątków
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:13   #502
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Bo widzisz, jesteś niesamowita. Ja dalej uważam, że znajdziesz super faceta, bo walczysz o szczęście nie patrząc na zdanie innych.
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 08:57   #503
Karenw
Wtajemniczenie
 
Avatar Karenw
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 679
GG do Karenw
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko!! Podziwiam Cię i zazdroszczę Ci tej siły i mądrości życiowej!! Trzymaj się cieplutko i do przodu!
__________________
MOJA WYMIANKA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post84268756
Karenw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 09:48   #504
reniferek01
Zakorzenienie
 
Avatar reniferek01
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: reniferowo ;p
Wiadomości: 3 246
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

co prawda nie przeczytałam jeszcze całego wątku [13strona ;p ] ale już chcę Ci powiedzieć, że jesteś wspaniałą kobietą. Podziwiam i życzę najlepszego!
Gratuluję odwagi i siły
__________________
12.06.2010 "A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.."


...
Pamiętaj: kiedy znów zdziczeję,
Odrzyj mnie z wichrów i ugłaskaj!
reniferek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 15:35   #505
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
....stałaś się ikoną

dokładnie!
znany wątek, lubiana i ceniona wizażanka... brawo!
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:12   #506
czarownica jaga
Wtajemniczenie
 
Avatar czarownica jaga
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Co tu dużo pisać, Twój wątek to jeden z niewielu jaki utkwił mi w pamięci, pewnie za sprawą wspaniałej postawy - stanowczości i wiary w słuszność swoich przekonań odnośnie miłości i uczciwości. Zaglądaj tu czasem, każdy chętnie przeczyta co u Ciebie, tak, tak, jesteś juz Ikoną Intymnie na Wizażu, brawo!
__________________
"(...)a szabelkę to kawaler w której nogawce nosi?(...)"

I am a WarriorZ

czarownica jaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:29   #507
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Ogromny szacun Kochana dla Ciebie!!!! Ja postanowiłam wybaczyc byłemu juz TŻ i żaluję tej decyzji do dzisiaj , teraz po przeczytaniu Twojego wątku zrobiłabym tak jak Ty!!! Jestes godnym wzorem do nasladowania
Pozdrawiam
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-31, 12:18   #508
weruczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 872
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronka, przeczytałam Twoją historię, jesteś swietna dziewczyno. Dobrze zrobiłąś: nie można liczyć, że jeśli facet robi coś przed slubem, to po ślubie przestanie. Życzę ci, aby teraz czekały na ciebie tylko super dobre dni i wspaniali ludzie
__________________
NASZ ŚLUBEX 15.11.2008

www.fajnamamablog.blog.on et.pl
weruczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 20:12   #509
dzbanek do kawy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 502
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Biedronko, oczywiście przeczytałam Twój wątek już "po wszystkim". Cały! Słowo w słowo.
Jestem pełna podziwu dla Ciebie.
Choć ja sama nie przeżyłam nigdy nic podobnego, to jesteś dla mnie WZOREM w radzeniu sobie z bardzo trudnymi sytuacjami!
Krótko - Życzę Ci dużo szczęścia w przyszłości i spełnienia wszystkich marzeń. Trzymaj się cieplutko
dzbanek do kawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:58   #510
aniolek850
Raczkowanie
 
Avatar aniolek850
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 71
Dot.: Tż przyznał się do zdrady- chcę odwołać ślub...

Witaj Biedronko

Ja też przeczytałam Twoją historię już po fakcie i bez dwoch zdań uważam że postąpiłaś słusznie. Niejedna dziewczyna w takiej sytuacji powinna brać z Ciebie przykład, bo gdy wybaczają w imię miłości, to po niedługim czasie okazuje się, że ten jakże dobry przecież chłopak jakimś cudem znów pojechał na szkolenie i ...no tak jakoś wyszło, zdarzyło się ale przecież to ostatni raz. Ja też kiedyś stanęłam w obliczu zdrady, tyle że u mnie była to zupełnie inna historia.No ale dawno Cie nie było Biedroneczko odezwij się jak Ci się teraz życie układa? Napewno wszysto idzie do przodu i to była jedna z najbardziej słusznych decyzji podjętych w Twoim życiu
aniolek850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-28 20:43:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.