Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-12, 21:31   #481
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość


Miałam kilka miesięcy przerwy od Chirurgów, ale w ciągu dwóch dni nadrobiłam 8 ostatnich odcinków już nie mogę doczekać się kolejnych tak samo z Private Practice mam nadzieję, że będzie coś z April i Jacksona
nie umiałabym zrobić takiej przerwy

Pierwsze 7 sezonów obejrzałam hurtem, bo dopiero wtedy poznałam chirurgów i potem czekanie tygodnia/dwóch na odcinek było mocno niefajne.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 09:29   #482
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

mnie końcówka serialu wzruszyła. Jak Richard wszedl ze świeczkami w oczach i Mer do niego podeszła. i potem jak Bailey tańczyła z Benem i potem pokazali Richarda z Adele... nooo masakra
wątek z Alexem i Wilson podobał mi się, jak płakali na zawołanie i Avery z tą Murzynką... no nooo ładnie wyglądają, mogliby być razem a Kepner niech robi co chce
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 16:26   #483
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

mnie też końcówka wzruszyła :beksiam:

a mi się nie podoba, że avery dał się ponieść emocjom nooo a kepner taka grzeczna
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 20:15   #484
KeshiaSaintMartin
Rozeznanie
 
Avatar KeshiaSaintMartin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 998
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Moim zdaniem właśnie bardzo fajnie, przecież nie będzie do końca życia czekał, aż ta sierota Kepner się zdecyduje
__________________
Did you say it?
'I you.
I don't ever want to live without you.
You changed my life.

-?-
KeshiaSaintMartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 11:04   #485
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Sneak Peek
http://tvline.com/2013/01/15/greys-a...lawsuit-award/
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 13:37   #486
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
i Avery z tą Murzynką... no nooo ładnie wyglądają
Nie podoba mi się ona
Cytat:
Napisane przez klaudens Pokaż wiadomość

a mi się nie podoba, że avery dał się ponieść emocjom
Ja też myślałam, że on jest inny przez myśl mi przeszło i cały czas się oszukuję, że jednak do niczego nie doszło, bo w sumie nie wiemy jak dalej się to potoczyło

Ja lubię Kepner, ona jest taka postrzelona a jak zacznie mówić i sama się nakręca to już w ogóle
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 14:14   #487
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Ja lubię Kepner, ona jest taka postrzelona a jak zacznie mówić i sama się nakręca to już w ogóle
witaj w klubie, ja też lubię Kepner! jesteśmy jedne z niewielu tutaj, bo wszyscy raczej niej nie nawidzą. ona jest szalona, nieogar totalny, ale moim zdaniem są idealną parą z Jacksonem...

a tak w ogóle, to ja nie kumam tej akcji z tą stażystką trochę. czy oni uprawiali seks bez zabezpieczenia?!
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-17, 17:08   #488
fleeting_happiness_
Raczkowanie
 
Avatar fleeting_happiness_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 259
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez arsenalfan26014 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja też lubię Kepner! jesteśmy jedne z niewielu tutaj, bo wszyscy raczej niej nie nawidzą. ona jest szalona, nieogar totalny, ale moim zdaniem są idealną parą z Jacksonem...

a tak w ogóle, to ja nie kumam tej akcji z tą stażystką trochę. czy oni uprawiali seks bez zabezpieczenia?!
` szkoda tylko,że kiedy istniało ryzyko,że Kepner jest w ciąży,to Avery zebrał się w sobie i było gotowy ponieść odpowiedzialność i się zając i nią i dzieckiem,i naprawdę widać było,że mu zależało...A tak jak się okazało,że jednak nie jest w ciąży kopnęła go w d*pe jak szczeniaka ;/ Istna dojrzałość niedoszłej dziewicy,trzeba było do zakonu,a nie najpierw stracić dziewictwo (za którym wyła jak upiór) a potem,jęczeć,że jej Bóg nie kocha,bo już nie jest ,,czysta'' ,,Cierp ciało,jak się chciało'' (I broń Boże nie neguje tutaj,że w tym wieku są jeszcze dziewice i to jest jakieś upośledzenie) tylko,że skoro się to stało,to może powinna się z tym pogodzić,a nie latać jak kot z pęcherzem i robić wielką tragedie...Bo facet jej po wszystkim nie zostawił,tylko ona sama się nakręcała i udziwniała,że nie powinni,że Bóg,że obietnica bla,bla,bla, a potem znowu się przespali,jak już coś postanawia,to niech się tego trzyma,nie będzie musiała potem narzekać...

` może ta ciąża,to właśnie miał być znak Opatrzności,żeby się dziewczyna w końcu zdecydowała,czy chce z nim być czy nie,a ona jak sprawa się wyjaśniła,to poszła w cholere...I jeszcze przed ślubem Bailey do Avery'ego żeby poszedł z kimś,bo ona będzie mieć sukienkę bez ramiączek (no śmiech na sali) dziewczyno co Ty pleciesz ;D Miała swoje szanse,to je zmarnowała bo Bóg i cnota ważniejsza,to po cholere na lekarza szła a nie do zakonu ?! Tam by nie miała żadnych pokus...Avery bardzo dobrze zrobił,bo niby co ma czekać aż Jaśnie Pani się MOŻE zdecyduje ? ,,Albo rybki,albo akwarium'' Jeśli ktoś tu zaprzepaścił szanse,to na pewno ta niezdecydowana Kepner...

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez arsenalfan26014 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja też lubię Kepner! jesteśmy jedne z niewielu tutaj, bo wszyscy raczej niej nie nawidzą. ona jest szalona, nieogar totalny, ale moim zdaniem są idealną parą z Jacksonem...

a tak w ogóle, to ja nie kumam tej akcji z tą stażystką trochę. czy oni uprawiali seks bez zabezpieczenia?!
` może bierze tabletki,a Avery o tym nie wiedział i jak każdy (normalny) facet dbając o szczegóły wyskoczył z gumką,w każdym bądź razie dobrze to o nim świadczyło (że myśli,a nie konkretnie na żywioł) i wg pasują do siebie i im kibicuje

Edytowane przez fleeting_happiness_
Czas edycji: 2013-01-17 o 17:04
fleeting_happiness_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 03:35   #489
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

koncowka byla bardzo smutna, zreszta zawsze tak jest w takich serialach gdy ktos umiera

Ja kepner tez lubie :P
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 10:02   #490
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Pobieram nowy odcinek, ciekawe co tym razem się podzieje w GA
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 10:08   #491
arsenalfan26014
Rozeznanie
 
Avatar arsenalfan26014
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 872
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Pobieram nowy odcinek, ciekawe co tym razem się podzieje w GA
ja już obejrzałam, coś tam się dzieje
__________________

waga? jest, ale boję się na nią wejść
arsenalfan26014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 17:45   #492
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Czy oni na koniec mówią, że : nie mają tyle gotówki i szpital zbankrutuje a jego drzwi zostaną zamknięte?
__________________
83 kg ---> 63 kg ---> 59 kg
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:07   #493
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez ILTheCure Pokaż wiadomość
Czy oni na koniec mówią, że : nie mają tyle gotówki i szpital zbankrutuje a jego drzwi zostaną zamknięte?
Tak :/
Ciekawe jak to rozwiążą... A odcinek bardzo dobry!
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 20:48   #494
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez pamfilia Pokaż wiadomość
Tak :/
Ciekawe jak to rozwiążą... A odcinek bardzo dobry!

Mnie dziwi, że im płaci szpital, a nie linie lotnicze...

Strasznie mi się nie podoba to rozwiązanie. To uczciwiej by było jakby poszli na ugodę z liniami i od nich wzięli kasę...

Po prostu nie podoba mi się to w jaki sposób wątek został poprowadzony. Tak totalnie, bez urazy, z dupy strony...

Tutaj chcą sprawiedliwości, więc nie biorą kasy, a potem się sądzą, ze szpitalem..

I jasne, może szpital zawinił (chociaż nie Owen, Derek pewnie jako szef milion bzdurnych papierów podpisał), ale przede wszystkim winne są linie lotnicze.

Już sprawiedliwiej by było jakby właśnie te linie miały wybulic na odszkodowanie z ugodzie...
__________________
83 kg ---> 63 kg ---> 59 kg
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 21:04   #495
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

spoiler odcinka 11
Uważam, że wątek katastrofy mógłby być zakończony normalnie, łagodnie, bez kolejnych idiotycznych komplikacji. Ot, dostaliby pieniądze, przeznaczyli je przynajmniej w jakiejś części na szczytny cel (coby ich/ich życia te miliony za bardzo nie zmieniły), poszliby do przodu i już.
Myślałam, że ta kolacja będzie jakimś zakończeniem tej całej sprawy i nawet mi się to podobało - minęło trochę czasu, pamiętamy co się wydarzyło i pamiętać będziemy, ale idziemy do przodu, doceniamy swoje życie i cieszymy się nim. Ale nie.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 22:02   #496
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Ehh, pewnie skończy się tak, że oni zrezygnują z tej kasy, albo przeznaczą ją na ratowanie szpitala, czy coś w tym stylu... :/
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:29   #497
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

płaci szpital nie linie lotnicze bo tak ich namówił prawnik, że zaskarżenie szpitala przyniesie im więcej kasy było to w poprzednich odcinkach, a ubezpieczyciel nie pokryje kosztów bo Robins zamieniła się z Karevem (tam coś takiego było powiedziane) i dlatego koszty musi pokryć szpital. W sumie dobry patent na zakończenie serialu, szpital bankrutuje, przestaje istnieć - chociaż to kolejna drama, może i lepsza niż uśmiercenie kolejnych lekarzy.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:37   #498
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez arsenalfan26014 Pokaż wiadomość
witaj w klubie, ja też lubię Kepner! jesteśmy jedne z niewielu tutaj, bo wszyscy raczej niej nie nawidzą. ona jest szalona, nieogar totalny, ale moim zdaniem są idealną parą z Jacksonem...

Cytat:
Napisane przez fleeting_happiness_ Pokaż wiadomość
` szkoda tylko,że kiedy istniało ryzyko,że Kepner jest w ciąży,to Avery zebrał się w sobie i było gotowy ponieść odpowiedzialność i się zając i nią i dzieckiem,i naprawdę widać było,że mu zależało...A tak jak się okazało,że jednak nie jest w ciąży kopnęła go w d*pe jak szczeniaka ;/
A nie pomyślałaś, że to mogło wynikać z tego, że ona nie jest pewna jego uczuć do niej? Przecież ona myśli, że on jest z nią tylko dla przyjemnych chwil a nie że chce z nią być... Ona po prostu myślała, że on chce wziąć ślub dla obowiązku, a nie dlatego że naprawdę chce z nią być. Przynajmniej ja tak to odbieram
Cytat:
Napisane przez fleeting_happiness_ Pokaż wiadomość
i wg pasują do siebie i im kibicuje
Pasują do siebie? Przecież oni zamienili ze sobą ledwo dwa zdania i tyle co w samochodzie


Ja jutro sobie obejrzę nowy odcinek
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:40   #499
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Nie wierzę, że Shonda mogłaby zakończyć Greysów bankructwem szpitala. Myślę, że zakończenie będzie pozytywne, greysowy happy end, pewnie będzie słodko-gorzki, albo po prostu - ucięta historia, ale po tym wszystkim, co się stało, fani nie wybaczyliby Shondzie tak idiotycznego zakończenia (bankructwo szpitala). Przecież jej zależy na zadowoleniu fanów, któż by oglądał jej kolejną produkcję, jakby zachciało jej się komornika w Seattle Grace Mercy Death. Już prędzej zrezygnują z tych pieniędzy od szpitala.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 23:43   #500
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

a i jeszcze jedna sprawa między Jacksonem i Kepner byłam pewna, ba na 10000000000000000% pewna, że Jackson czuł coś do Kepner a tutaj jeden sex ze stażystką, on Kepner mówi, że z nią spał a potem że on i ona mogą być przecież przyjaciółmi, ona mu mówi, że chce go całować i takie tam no dupek, totalny dupek, chociaż plusa ma za to, że jej powiedział. Zaje*ista początkowa scena, jak Owen łapie wilson za cycki
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-18, 23:50   #501
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

PS: Zresztą, my tu o zakończeniu, a ma być jeszcze 10. sezon. Podobno informacja została oficjalnie potwierdzona ;P

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2013-01-19 o 00:20
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 00:03   #502
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez girlonthebridge Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedna sprawa między Jacksonem i Kepner byłam pewna, ba na 10000000000000000% pewna, że Jackson czuł coś do Kepner a tutaj jeden sex ze stażystką, on Kepner mówi, że z nią spał a potem że on i ona mogą być przecież przyjaciółmi, ona mu mówi, że chce go całować i takie tam no dupek, totalny dupek, chociaż plusa ma za to, że jej powiedział. Zaje*ista początkowa scena, jak Owen łapie wilson za cycki
Nie dla każdego seks z osobą X jest równoznaczny z brakiem uczuć do osoby Y, zwłaszcza po zakończeniu relacji z nią.
Ja wątku Avery'ego i Kepner nie znoszę, Avery jest nijaki, bez wyrazu, sprawia dla mnie wrażenie takiego męskiego odpowiednika "głupiej blondi", Kepner zachowuje się (od samego początku) jak ostatnia kretynka, a ta cała sprawa z Jezusem i jej dziewictwem to jakiś żart - nie z powodu samych zasad tylko jej podejścia.

Szkoda z tym zakończeniem najnowszego odcinka, bo naprawdę był fajny, przypadki medyczne bardzo Greysowe, całkiem sporo humoru - trochę jak we wczesnych sezonach. I serio myślałam, że udało im się w miarę ładnie zamknąć tę dramę z wypadkiem lotniczym, a tu kupa.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 02:40   #503
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Shonda raz mówi, żeby nie napalać się na kolejny sezon, potem znowu, że będzie - czeski film

co do Averego miałam raczej na myśli syt., że April mówi mu, że chce go całować a ten zostańmy przyjaciółmi.
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 09:00   #504
helloyellow02
Zadomowienie
 
Avatar helloyellow02
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 457
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
PS: Zresztą, my tu o zakończeniu, a ma być jeszcze 10. sezon. Podobno informacja została oficjalnie potwierdzona ;P
No co Ty!? Jak dla mnie bomba, bo bardzo lubię Greysów mimo, że się już ciągną i ciągną haha, a pomyśleć, że miało się skończyć na 8 sezonie...
__________________

Ewa Ch.
-killer: 11
-skalpel: 9
-turbo: 4
- tzg: 6
- inne: 19
Tiffany R.: 29
- bodyrock: 13
bieganie: 2 km
- inne:28
helloyellow02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:30   #505
fleeting_happiness_
Raczkowanie
 
Avatar fleeting_happiness_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 259
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

` tyle zachodu o to całe odszkodowanie tylko po to,żeby szpital miał zbankrutować bo Arizona się zamieniła w ostatniej chwili z Karev'em ?! ABSURD ! Co Shonda ma w tej głowie,że wymyśla takie absurdalne rzeczy...Jeśli szpital ma zostać zamknięty,to niech nie robią 10 sezonu Bo sobie nie wyobrażam niby o czym miałby być ;/ Chyba o tym,jak to wszyscy się zastanawiają po cholerę wchodzili na drogę sądową,że gdyby nie to,to nic by się takiego nie wydarzyło...Dla mnie chirurdzy są jak jedna,wielka,pokręcona rodzinka Wiec Shonda,nie rób tego i wymyśl w ostatniej chwili coś spektakularnego,co ich uratuje,jakiś ,,kruczek''

` Nie wierze,ALE chyba pierwszy raz zrobiło mi się żal Kepner i miałam ochotę kopnąć Avery'ego w d*pe ;/ Czyżby role się odwróciły i teraz to jej zależy,a on to olewa ? Najwidoczniej...

` Owen & Christina,co za napaleńcy - ,,Toalety są zamykane''
W końcu zaczęli się porozumiewać i ten rozwód na dobre im wyszedł

` Wimbledon Dereka i (nie pamiętam imienia murzyna ) Jason ?
co za zawziętość,ale faceci tak mają,że uwielbiają rywalizować + cieszy mnie fakt,że z nadgarstkiem Dereka już dobrze,mam nadzieje,że go obejrzę przy stole operacyjnym

` Pełna podziwu dojrzałość Karev'a który jak sam stwierdził ,,pierwszy raz ma kobietę - przyjaciela,którego nie chce przelecieć'' Co za szczerość Wreszcie się nie zachowuje jak szczyl

` Wzruszyła mnie przemowa Callie Ale ma racje,trzeba iść naprzód...
fleeting_happiness_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:36   #506
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Na forum greysowym jest wykaz seriali, które zostały zamówione przez ABC, z którego wynika jednoznacznie, że Greysi - kontynuacja, ale np. PP jest serialem anulowanym. Także niby fajnie, ale aż strach się bać, co Shonda wymyśli. Spekuluje się, że finał może być "rozstaniem uwielbianej pary" i miałoby to być początkiem spin offa, zagrożone rzekomo jest MerDer i Callzona, ale Shonda na twitterze podobno to zdementowała. Natomiast obawiam się najgorszego - że CrisWen całkiem się rozleci i np. Sandra Oh dostanie swój serial. Albo nie dostanie, a CrisWen i tak się rozleci. Tego bym nie przebolała.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:45   #507
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

10 sezon to będzie Zola na stażu nie no joke, jak się Owen z Krychą rozstanie to mi serce pęknie
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:48   #508
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Co wy dziewczyny, na pewno nie zamkną szpitala Myślę że chirurdzy po prostu zrezygnują z pieniędzy...
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 13:57   #509
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Cytat:
Napisane przez ILTheCure Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, że im płaci szpital, a nie linie lotnicze...

Strasznie mi się nie podoba to rozwiązanie. To uczciwiej by było jakby poszli na ugodę z liniami i od nich wzięli kasę...

Po prostu nie podoba mi się to w jaki sposób wątek został poprowadzony. Tak totalnie, bez urazy, z dupy strony...

Tutaj chcą sprawiedliwości, więc nie biorą kasy, a potem się sądzą, ze szpitalem..

I jasne, może szpital zawinił (chociaż nie Owen, Derek pewnie jako szef milion bzdurnych papierów podpisał), ale przede wszystkim winne są linie lotnicze.

Już sprawiedliwiej by było jakby właśnie te linie miały wybulic na odszkodowanie z ugodzie...
Miał płacić ubezpieczyciel szpitala, ale wykręcił się z tego bo wg przepisów w samolocie może lecieć na raz max. 2 attendings a leciało 3 bo Arizona zastąpiła Kareva, więc skoro szpital złamał przepisy to ubezpieczyciel nie musi płacić.

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
Co wy dziewczyny, na pewno nie zamkną szpitala Myślę że chirurdzy po prostu zrezygnują z pieniędzy...
Też tak myślę, nie wzięliby takiej kasy kosztem zamknięcia szpitala.
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-19, 14:27   #510
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Grey's Anatomy: CHIRURDZY sezon 9

Promo kolejnego odcinka:
https://www.youtube.com/watch?v=K2Vs1kRDoKA
PS: Myślę, że zrezygnują z pieniędzy. (btw absurdalne wysokie odszkodowanie o_O i w ogóle zasady jego zasądzenia nie mają nic wspólnego z rzeczywistością) Będzie to trudna decyzja, ale nie wierzę, że pozwolą na taką klęskę.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.