Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 21:41   #481
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27463027]

21? Tymek wciąż 19 z Befado nosi.[/QUOTE] hehe zawsze myślałam, że pierwsze buciki sa maleńkie a to kajaki no ale chyba będzie wysoki to i dużą stopę ma urodził się już długi (59 cm) i z dużą stópką

magdi, silpe buziaki w te siniaki

kardashi fajny pomysł ale chyba byś miała często kontrole

justin fajne fotki ale to chyba nie te odważne?

a ja się chwalę, że Wiktor zasnął sam w łóżeczku zajęło nam to 1,5 godz ale płaczu było co najwyżej 2 minuty. Nie wychodziłam z pokoju i cały czas śpiewałam/nuciłam kołysankę. Maluch najpierw krążył w łóżeczku i co jakiś czas go odkładałam, potem już tylko siedział i gryzł swoją chustkę przytulankę a na koniec szukał sobie miejsca do spania i wtulał się raz w poduszkę raz w kocyk i w końcu zasnął na czworakach w nogach

i teraz mam pytanko czy na drzemkę w dzień mam zrobić tak samo?
__________________
the simpliest complicated girl in the world

Edytowane przez panna migotka
Czas edycji: 2011-06-12 o 21:47
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 21:44   #482
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;27450340]Wróciłyśmy ze spaceru, młoda sama dzisiaj pierwszy raz tak samopas hasała po dworze, w sensie, że sama chodziła na trawie, po chodniku - no szał [/QUOTE]
za chodzenie
Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
my tez taki rozmiar juz nosimy



u nas ogrodek juz zdobyty, przebiegany setki razy wzdluz i wszerz, dzis zbiegal z gorki i szlifem zakonczyl gorke na dole, w buzi trawa, lekko zdezorientowany, ale wstal i pobiegl dalej



na to licze, zachowam ten filmik dla przyszlego mistrza, hehe



oj, u nas tez byl taki przykry wypadek, uderzyl bokiem twarzy w lawe, mial sporego siniaka, ale juz nie ma po nim sladu



fajny pomysl, ostatnio bylam w barze reaggae w Oslo, super klimacik, w pewnym momencie zgaslo swiatlo, z glosnikow dosc glosno uslyszelismy grzmoty i nagle rozpetala sie burza tropikalna, migalo swiatlo - jakby pioruny blyskaly i deszcz w tle - super efekt, chwile potem wszystko ucichlo, wlaczyli swiatlo i dalej muzyczka i tak od czasu do czasu
------------------------------------------------------
U nas pochmurny dzien, czyli lato w Norwegii sie konczy, hehe, wlasnie zaczelo kropic, mam nadzieje, ze troche T-shirtow i sandalkow w Polsce ponosze
Nocka byla fajna, Malusio poszedl pozno spac dzieki temu spal do 10.30
Pohasal w ogrodku z tatusiem, teraz zalicza drzemke, ja ogarnelam chate, zaraz ide gotowac obiadek
Wklejam Wam dwie foteczki z mojej sesji dla malza na urodzinki, milo powspominac
Wow sexi fotki , marzy mi się taka profesjonalna sesja.
też za umiejętności.
Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Witaj w klubie


hej,

matko, ale jestem niewyspana. Wczoraj postanowiłam, że zrobię Kubie jedną drzemkę i położę go wcześniej spać. Spał tylko godzinę od 12.30 - 13.30 i o 19.00 już go kąpaliśmy i padł przy jedzeniu (nie karmiłam przed bo obawiałam się, że jak zaśnie przy jedzeniu to nici z kąpieli). W efekcie o 4.00 była już pobudka Za nic nie dał się położyć i wylądował w wózku. Kurna ja już nie wiem co mam z tym robić, doradźcie coś Teraz pierwsza drzemka

Wczoraj prawie zeszłam na zawał... Kuba przewrócił się i z normalnie tak przyfasolił w parkiet, że myślałam, że nas czeka to co Kardashi i Blankę Jak ja się strasznie wystraszyłam, zresztą on też bo aż się delikatnie zaniósł.
Miłego dnia Babeczki.
u ucałuj swojego Maluszka. Teraz właśnie najgorszy okres moja też raz walnęła główką w stolik ale na szczęście obyło się bez większych obrażeń.

A KArdashi dobry pomysł z tym reagee barem. Sama chętnie bym się do takiego wybrała. Muza przyjemna w klimacie do tego dobry drink i super.

Pisałyście o tatuażach ja miałam swego czasu wielką chcicę na tatuaż na szyi wzdłuż kręgosłupa ewentualnie na dłoni wzdłuż małego palca, nawet odwiedziłam studio tatuażu ale w końcu się nie zdecydowałam tylko zamiast tego przebiłam sobie pępek , ale teraz to mi zarosło i ni ma.

Moja niuńka ostatnio non stop mówi ma ma, tak bardzo czekałam i w końcu się doczekałam . Wcześniej było non stop tata, baba, dziadzia i ał ał czyli piesio, taa, i nie. Oprócz tego umie wskazać paluszkiem części ciała, osoby, przedmioty, pokazać jaka jest duża, robić nu nu, kręcić głową na nie, nałożyć kółeczka na piramidkę, oglądać książeczki i opowiadać po swojemu co w niej widzi, robić tany tany, schodzić tyłem z łóżeczka, i myć szczoteczką zęby. Jak daje buzialki to też z otwartą buźką i nauczyła się też robić cmoki składa usta w dzióbek i cmoka . No i przytulak jest wielki i całuśnik, ostatnio misia edusia non stop buziakuje. A i dzieli się przekąskami typu pieczywko czy ciasteczka zbożowe, mówię daj troszkę dla mamy i daje, chyba że nie ma ochoty to kiwa głową że nie i już.
Ok nachwaliłam córcię to mogę iść spokojnie spać buziaki

Ps. jakby któraś była zainteresowana to jutro w Rossmanie będą piłki plastikowe 100 szt. w cenie 39, 99 zł (str. 2 w gazetce). Ja małej kupie do basenu coby mogła się w nie pogodę w nim bawić na sucho z piłkami.
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2011-06-12 o 22:04
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 22:18   #483
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
justin wow świetne foteczki , naprawde super wyglądasz
czy to nie Ty śpisz na kanapie
daj no mi ty tego swojego meża jak bym mu dupe złoiła to by mu przeszły te fochy ..
Faceci ...... chyba czasem nie doceniają co mają

Juz wrocilam do sypialni na sofie niewygodnie, ale zgadzam sie co do fochow...no

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
justin fajne fotki ale to chyba nie te odważne?
?
nie nie

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Pisałyście o tatuażach ja miałam swego czasu wielką chcicę na tatuaż na szyi wzdłuż kręgosłupa ewentualnie na dłoni wzdłuż małego palca, nawet odwiedziłam studio tatuażu ale w końcu się nie zdecydowałam piłkami.
i bardzo slusznie
--------------------------------------------------------------
dziekuje Dziewczyny za cieple slowa, to co prawda bylo jakis czas temu,a le i tak cieplo na serduchu sie robi
Darianko mam nadzieje, ze piatki wyjda i juz nie beda bolec Olenki
Robie mleko Maluchowi i spadam spac, dzis w kosciele Stefek dolaczyl do grupy bawiacych sie dzieci, wczesniej nie mial okazji spotkac az tak wielu dzieci - obserwowal, potem podszedl i bawil sie dopoki jeden chlopiec nie wpadl na Niego, wiec sie troszku splakal, ale potem dzielnie uciekal z zabawka, ktora jakis starszak probowal Mu zabrac
Jutro tutaj wolne, wiec Malza zaangazuje rano do karmienia Stefcia a sama sie pobycze
Kobitki, pytalam wczesniej jakie przyprawy dodajecie do potraw Maluchom
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 06:43   #484
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

panna migotka noooo gratuluje usypiania ale po 1.5 godzinie to on chyba usnął ze zmeczenia

a były czasy , że dziecie zjadło flache i padło
u nas usypianie zajmuje pół godziny , ale wtulona w mame

jusstin wszystkie dostepne przyprawy , troszke soli , pieprzu, troszke vegety ale nie tej zwykłej tylko takiej Naturalnej - ona ma inny skład . no i to zależy co gotuje - doprawiam jak sobie do smaku, ale łagodniej ,
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 08:16   #485
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Hej Babeczki, ale tu pustawo

U nas pobudka znowu o 4.00 Wyglądam jakbym tydzień balowała Zamawiam dzisiaj rolety do pokoju Kubusia - może to słońce go budzi

Justin - ja daje cały czas słoiczki. Kubuś miał problemy ze skórą także na razie mało mu gotowałam. Ale wydaje mi się, że naturalne przyprawy spokojnie można dawać. Ja z solą bym uważała choć troszkę na pewno nie zaszkodzi.

Siedzę w pracy i nic mi się nie chce
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 08:33   #486
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dzień Dobry!


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
a ja się chwalę, że Wiktor zasnął sam w łóżeczku zajęło nam to 1,5 godz ale płaczu było co najwyżej 2 minuty. Nie wychodziłam z pokoju i cały czas śpiewałam/nuciłam kołysankę. Maluch najpierw krążył w łóżeczku i co jakiś czas go odkładałam, potem już tylko siedział i gryzł swoją chustkę przytulankę a na koniec szukał sobie miejsca do spania i wtulał się raz w poduszkę raz w kocyk i w końcu zasnął na czworakach w nogach

i teraz mam pytanko czy na drzemkę w dzień mam zrobić tak samo?

Ja nie usypiam w łożeczku w dzień,wiec nie podpowiem niestety.

Justin super fotki!myslałam,ze bardziej odważne będą.
Ja zawsze chciałam zrobić bardziej odważne zdęcia ale nie mam odwagi jakoś.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 09:36   #487
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
panna migotka noooo gratuluje usypiania ale po 1.5 godzinie to on chyba usnął ze zmeczenia
hehe pewnie tak, ale on codziennie jest wieczorem zmęczony i nie chciał sam zasypiać, tylko na rękach a jak go odkładałam do łóżeczka to był dziki szał więc dla mnie to sukces i mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej

justin ja przyprawiam natką pietruszki, koperkiem, bazylią, oregano, pieprzem, majerankiem, jeśli zupki z mięsem o daję troszkę soli morskiej,a do słodkich rzeczy cynamon


ja już zrobiłam obiad dla nas, zupki dla wiktora na tydzień, powiesiłam pranie a teraz relaks z kawką(syn śpi) tylko prasowanie zostaje mi na wieczór bo przy Wiktorze nie mam szans


Wszystkiego najlepszego dla Tosi i Maćka! Sto lat! Bajkowego dzieciństwa, wspaniałych przygód, uśmiechów na co dzień i spełnienia wszystkich marzeń
__________________
the simpliest complicated girl in the world

Edytowane przez panna migotka
Czas edycji: 2011-06-13 o 09:37
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 09:41   #488
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
jusstin wszystkie dostepne przyprawy , troszke soli , pieprzu, troszke vegety ale nie tej zwykłej tylko takiej Naturalnej - ona ma inny skład . no i to zależy co gotuje - doprawiam jak sobie do smaku, ale łagodniej ,
o widzisz, o naturalnej vegecie nie slyszalam, jak przyjade teraz do Polski to kupie

Cytat:
Napisane przez Magdi555 Pokaż wiadomość
Justin - ja daje cały czas słoiczki. Kubuś miał problemy ze skórą także na razie mało mu gotowałam. Ale wydaje mi się, że naturalne przyprawy spokojnie można dawać. Ja z solą bym uważała choć troszkę na pewno nie zaszkodzi.
U nas bylo to samo, ale od tygodnia Stefek nie chce tknac sloiczkow, przyzwyczail sie do polskich, norweskie w ogole mu nie smakuja. Od dwoch dni robie Mu sama obiadki (na ktore wczesniej nie chcial patrzec nawet) i teraz wsuwa je az milo stad pytanie o przyprawy

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Justin super fotki!myslałam,ze bardziej odważne będą.
Ja zawsze chciałam zrobić bardziej odważne zdęcia ale nie mam odwagi jakoś.

te bardziej odwazne wstydzilabym sie wstawic, no i nie nadaja sie na nasz watek o dzieciaczkach
polecam taka sesje - czlowiek fajnie sie czuje
---------------------------------------------------------
Stefek dzis drugi dzien spi do 10.00, szok! cos Mu sie poprzestawialo
nocka fajniutka, wyspalam sie, ale zimno znowu, 14 stopni, ech..
pakuje torbe do Polski i wkladam krotkie rekawki i trudno mi uwierzyc, ze ich uzyje mam ochote od razu dopakowac cieply sweterek,
chce Stefciowi kupic taki kombinezonik -pianke na plaze, bo boje sie, ze bedzie Mu zimno (mam inna perspektywe), Malz mnie ochrzania, ze w PL upaly przeciez beda. Na razie Brzdac dostal takie butki antyposlizgowe na basen

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
justin ja przyprawiam natką pietruszki, koperkiem, bazylią, oregano, pieprzem, majerankiem, jeśli zupki z mięsem o daję troszkę soli morskiej,a do słodkich rzeczy cynamon
o widzisz, dzis takie dodam, rosnie mi w ogrodku swoj koperek i pietruszka, zamroze sobie i bedzie jak znalazl na zime

TOSIU i MACIUSIU STOOOOOO LAAAAT
Wszystkiego co sobie zamarzycie nasze Maluszki kochane, Zdrowka, radosci i mnostwa zabawek
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:24   #489
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Też się przyłączam do życzeń dla Tosi i Maciusia
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:27   #490
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość

te bardziej odwazne wstydzilabym sie wstawic, no i nie nadaja sie na nasz watek o dzieciaczkach
polecam taka sesje - czlowiek fajnie sie czuje
antyposlizgowe na basen

TOSIU i MACIUSIU STOOOOOO LAAAAT
Wszystkiego co sobie zamarzycie nasze Maluszki kochane, Zdrowka, radosci i mnostwa zabawek
Tak tez sobiewłasnie pomyslałam po tym jak napisałam post.

Przyłączam się do zyczeń dla naszych solnizantów Tosi i Maciusia!:roz a:
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:55   #491
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Tosia dziękuje za życzenia
i życzy wszystkiego co NAJ... Maciusiowi!!!


spróbuję znaleźć nasz klub i wrzucić tam linka do kilku zdjęć Tosi,mamy i Zu

Justin-cudna jesteś i sesyja pięękna Ja T.doprawiam tak jak nam właściwie-staram się może trochę sól czy cukier,ale ogólnie jemy zdrowo,doprawiamy ziołami i warzywami,więc krzywda jej się nie dzieje smak zmieniam:
-warzywami-cebula,czosnek,por
-zieleniną-pietruszka,koperek,szczyp iorek
-ziołami-bazylia,oregano,zioła prowansalskie,tymianek,es tragon
-sól morska/ ziołowa,pieprz czarny/ziołowy
-olejami-oliwą z oliwek,lniany,dyniowy,mas ło
-posypką z sezamu,pestek dyni/słonecznika
-jeśli jabłka to przyprawa do szarlotki-cynamon,kardamon,goździki etc.
-czasem do warzyw,których nie za bardzo lubi dodaję jakiś owoc,który lubi-jabłko,banan,winogrono albo sok z nich

ale ogólnie T.wcina wszystko,lubi zmiany smaków
ogóra kiszonego też wcina
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 10:58   #492
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

Kardashi - super pomysł, jeszcze plantacja marychy gdzies za budynkiem
O taaa..


Pomysł super, jeszcze trzeba go wcielić w życie i jak ktoś mnie uprzedzi tooo


Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość


A KArdashi dobry pomysł z tym reagee barem. Sama chętnie bym się do takiego wybrała. Muza przyjemna w klimacie do tego dobry drink i super.

Pisałyście o tatuażach ja miałam swego czasu wielką chcicę na tatuaż na szyi wzdłuż kręgosłupa ewentualnie na dłoni wzdłuż małego palca, nawet odwiedziłam studio tatuażu ale w końcu się nie zdecydowałam tylko zamiast tego przebiłam sobie pępek , ale teraz to mi zarosło i ni ma.
To jak otworzę to zapraszam daleko nie masz

Mi po kolczyku w pępku został ślad dziurki

Sto lat dla Tosi i Maciusia


Zauważylam dziś lewą dolną dwójkę
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:17   #493
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ja miałam 2 razy pępek przebijany i ostatnio nawet przełożyłam kolczyk myślałam,że zarosła już dziura a tu niespodziewajka ale jakoś już go nie chcę ... za to tatuaż już dłuższy czas za mną chodzi podoba mi się na stopie,łopatce,dole kręgosłupa(ale tu musi być cały czas idealne ciało,a z wiekiem to wiadomo )

wrzuciłam w klubie Marhalczar linkę

miłego dnia!

aaaa...Tosiula już od jakiegoś m-ca ma 1 drzemkę 2-3h ,chodzi spać ok.19.30/20.30 a wstaje 6.30/7.30 przesypia całe nocki

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Moja z zębami chyba czeka na Agatkę Szajową,żeby nie czuła się osamotniona (chyba,że któreś dziecię też jeszcze nie ma?)tzn.moja ma 2dolne jedynki,ale już 2 albo i 3miechy i cisza w dalszym temacie...
Mówię Ci Szaja-moja się puści a Twojej zęby wyjdą

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Kardashi-gratuluję! czy mi się wydaje czy Ty codziennie jakieś zęby znajdujesz???
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-06-13 o 11:14
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:28   #494
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja miałam 2 razy pępek przebijany i ostatnio nawet przełożyłam kolczyk myślałam,że zarosła już dziura a tu niespodziewajka ale jakoś już go nie chcę ... za to tatuaż już dłuższy czas za mną chodzi podoba mi się na stopie,łopatce,dole kręgosłupa(ale tu musi być cały czas idealne ciało,a z wiekiem to wiadomo )

wrzuciłam w klubie Marhalczar linkę

miłego dnia!

aaaa...Tosiula już od jakiegoś m-ca ma 1 drzemkę 2-3h ,chodzi spać ok.19.30/20.30 a wstaje 6.30/7.30 przesypia całe nocki

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Moja z zębami chyba czeka na Agatkę Szajową,żeby nie czuła się osamotniona (chyba,że któreś dziecię też jeszcze nie ma?)tzn.moja ma 2dolne jedynki,ale już 2 albo i 3miechy i cisza w dalszym temacie...
Mówię Ci Szaja-moja się puści a Twojej zęby wyjdą

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Kardashi-gratuluję! czy mi się wydaje czy Ty codziennie jakieś zęby znajdujesz???
Ostatnio tak
Przez 3 dni - 3 zęby

Jak nic nie szło to nie szło a tera proszę
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:56   #495
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Kardashi - gratulacje kolejnego ząbka Pomysł z Pub'em super

Ja kolczyka miałam w języku. Wyjęłam na czas ciąży (jakoś dziwnie się z nim czułam w tym "błogosławionym" stanie) i mi zginął i dotąd namiętnie go kupuję Ciekawa jestem czy jeszcze jest gdzie włożyć

A o co chodzi z tym klubem

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Ann, ale Ci zazdroszczę z tym całonocnym spaniem. Pamiętam jak Was podczytywałam parę miesięcy temu. Co chwila któraś pisała, że w nocy budzenie, albo że problem z zasypianiem. A ja miałam tak błogo. Widocznie teraz na mnie przyszła kolej
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:59   #496
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Tosia i Macius, pieknych urodzin i cudownych dni w Waszym zyciu!!!!

Justin, babo ale mame ma Stefanek...pikna
A maly fajne nozkami przebiera
Ja tez, jak dziewczyny, dodaje rozne ziola. Oprocz soli ale my soli tez nie uzywamy wiec mala je to co my wlasciwie.

Migotka, brawa za lozkowe postepy Teraz codziennie bedzie coraz lepiej.

Lea, walcz!

Kardashi, super pomysl z barem

U nas dzis leje ale ja sie ciesze bo przez tydzien upalow trawnik wyglada jak siano.
Maz rozpoczal tez dzisiaj urlop ojcowski i poki co mialam 3 telefony. Rano tez pytal co on ma robic, co dawac jej jesc i jak ja ubrac...ale chyba sobie radza

Ide do klubu oblukac co Ann wrzucila
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:10   #497
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Wczoraj zrobiłam małej na działce trochę fotek.Pogoda była super ale komary straszne.mała cała pogryziona i ja też,TŻta komary nie kąsają wcale.Ja mam aż popuchnięte wokół ugryzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1040243a.jpg (103,5 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040211a.jpg (105,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040159.jpg (98,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040239a.jpg (199,2 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040245a.jpg (77,8 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040181a.jpg (239,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040161a.jpg (256,7 KB, 44 załadowań)
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:20   #498
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ostatnio tak
Przez 3 dni - 3 zęby

Jak nic nie szło to nie szło a tera proszę
też mi się tak właśnie wydawało
do końca tygodnia Blanka chce mieć pełne uzębienie?
Cytat:
Cytat:
Ann, ale Ci zazdroszczę z tym całonocnym spaniem. Pamiętam jak Was podczytywałam parę miesięcy temu. Co chwila któraś pisała, że w nocy budzenie, albo że problem z zasypianiem. A ja miałam tak błogo. Widocznie teraz na mnie przyszła kolej
Klub jest dla wtajemniczonych mamusiek ale zabij mnie nie wiem jak tam się dostaje,chyba zaproszenia byłymoże któraś Ci podpowie

A nocki,cóż...nigdy źle nie mialam,ale równowaga w przyrodzie musi być,więc musisz trochę wczuć się w nas kilka m-cy temu,zrozumieć jak to jest,no sama rozumiesz
mam nadzieję,że lekcje pokazowe szybko się zakończą

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Ala słooooodziak!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 13:48   #499
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam małej na działce trochę fotek.Pogoda była super ale komary straszne.mała cała pogryziona i ja też,TŻta komary nie kąsają wcale.Ja mam aż popuchnięte wokół ugryzień.
sliczna ta twoja Corcia
ja z komarami mam tak samo, no wlasnie bede musiala przygotowac sie na komarzyska w czasie urlopu, bo tu nie ma komarow
za to cos cholernie pyli, bo psikam, leci mi z nosa i oczyska czerwone, blee, inhalator i tabsy na fali
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 13:55   #500
Magdi555
Rozeznanie
 
Avatar Magdi555
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 682
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
też mi się tak właśnie wydawało
do końca tygodnia Blanka chce mieć pełne uzębienie? [COLOR=Silver]

Klub jest dla wtajemniczonych mamusiek ale zabij mnie nie wiem jak tam się dostaje,chyba zaproszenia byłymoże któraś Ci podpowie

A nocki,cóż...nigdy źle nie mialam,ale równowaga w przyrodzie musi być,więc musisz trochę wczuć się w nas kilka m-cy temu,zrozumieć jak to jest,no sama rozumiesz
mam nadzieję,że lekcje pokazowe szybko się zakończą
Dzięki za wyjaśnienie

To ja poczekam jeśli uda mi się tu zakorzenić to może ktoś mnie zaprosi

Curly - córcia śliczna
Magdi555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:15   #501
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

kardashi, za kolejnego ząbka

curly, świetna mała Radosny brzdąc.

100 lat dla Tosi, dużo zdrówka
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 14:48   #502
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam małej na działce trochę fotek.Pogoda była super ale komary straszne.mała cała pogryziona i ja też,TŻta komary nie kąsają wcale.Ja mam aż popuchnięte wokół ugryzień.
Śliczności

justin ależ z Ciebie laska

kardashi super pomysł z barem Gdybym mieszkała bliżej,pewnie byłabym stałym bywalcem, paliłam nawet kiedyś traffkę

lea ale masz przeboje Życzę Ci,żeby w końcu udało się super wszystko pozałatwiać

U mnie smutno,tak jakoś pusto się zrobiło...Dobrze,że mam Olivera,bez niego byłoby strasznie...



Najlepsze życzenia urodzinowe dla Tosi i Maciusia
Dużo zdrówka i uśmiechów na twarzy!
Sto latek!!!
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:17   #503
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
ja miałam 2 razy pępek przebijany i ostatnio nawet przełożyłam kolczyk myślałam,że zarosła już dziura a tu niespodziewajka ale jakoś już go nie chcę ... za to tatuaż już dłuższy czas za mną chodzi podoba mi się na stopie,łopatce,dole kręgosłupa(ale tu musi być cały czas idealne ciało,a z wiekiem to wiadomo )

wrzuciłam w klubie Marhalczar linkę

miłego dnia!

aaaa...Tosiula już od jakiegoś m-ca ma 1 drzemkę 2-3h ,chodzi spać ok.19.30/20.30 a wstaje 6.30/7.30 przesypia całe nocki

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Moja z zębami chyba czeka na Agatkę Szajową,żeby nie czuła się osamotniona (chyba,że któreś dziecię też jeszcze nie ma?)tzn.moja ma 2dolne jedynki,ale już 2 albo i 3miechy i cisza w dalszym temacie...
Mówię Ci Szaja-moja się puści a Twojej zęby wyjdą

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Kardashi-gratuluję! czy mi się wydaje czy Ty codziennie jakieś zęby znajdujesz???
Super zdjęcia.
Kolejna mamusia-laska.


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TOSI I MACIUSIA.:roz a:


Jola

Ja dziś zakupiłam 2 niekapki z TT explora były w promocji 2 za 5funtow z czego jeden kosztuje 4.Mniejszy jest z usnikiem a większy z rurką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kubek.jpg (13,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku.jpg (21,3 KB, 6 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-06-13 o 15:26
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:28   #504
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

jolaoo bedzie jeszcze dobrze i dla ciebie zaświeci słoneczko wkrótce

magdi po zaproszenie do klubu - do szaii

curly fotki jak zwykle

panna migotka jesli tak sprawy stoją - to rzeczywiscie sukces
oby było lepiej
U nas młoda coraz czesciej rezygnuje z południowej drzemki , w sumie to mi to pasuje


Najlepszego dla Tosi i Macka
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:40   #505
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Fajne co?

A mi Ola usnęła w drodze do sklepu i spała w takcie robienia zakupów.Po powrocie do domu nadal śpi na kanapie.Już 2h i to jest jej już 2 drzemka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_022088.jpg (51,2 KB, 54 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-06-13 o 15:42
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 15:52   #506
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

darianna fajna foteczka

młoda śpi juz drugą godzine wszoku jestem - zaraz bede ją wybudzac
bo nie mam juz co robic a wieczorem bedzie problem z usypianiem.
wczesniej umyłyśmy okna na pietrze , byłysmy na zakupach i teraz oplewiłam w ogródku , w szklarni i wokół oczka w miedzy czasie wypiłam kawe i sie nudze
to były prace w ramach porządków przed niedzielną imprezą - a ile jeszcze prze demną ale to juz , piątek i sobota jak mąż przyjedzie -zaczynamy gotowanie i dekoracje rancza

i miałyscie racje - młoda z chodzeniem sie rozkreca - dopiero były pierwsze kroczki a teraz bez przerwy trenuje , a jaką ma przy tym zacietą mine widac że sprawia jej to przyjemnośc nawet upadki na dupcie ją cieszą - wstaje i idzie dalej
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 16:37   #507
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

A ja nie mam pomysła na roczek wogole.
Będziemy w pl gośćmi.Mamy tam mieszkanie ale ostatnio bylo wynajmowane i po wyprowadzce lokatora będziemy je remontować w trakcie naszego urlopu w pl.
Był plan na działce u ciotki mojego męża ale ostatnio się dowiedziałam, że się nie spodobało jego rodzince to,że maż jest na każde moje skinienie.Co jest nie prawdą do końca bo akurat na całym wyjeździe chrzcinowym starałam się go wykorzystywac minimalnie coby mial czas na pogaduszki z rodzinką.I on mi jeszcze za to podziękował a oni krzywo na to patrzyli.No i się nie dowiedziałam kto tak gadał
Pewnie zrobie u mojego brata w mieszkaniu ale jak 12ludzia się zmieści to nie wiem.Będą to szybka impreza.Ciasto kawa i do domu.
Mieszkania dziadkow odpadaja bo małe klitki sa.

A moje dziecie śpi nadal.

Wstała, zjadła pół słoiczka obiadu i koniec.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4213.jpg (62,5 KB, 63 załadowań)
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-06-13 o 18:16
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:36   #508
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dziekuję za komplementy w imieniu Alusi.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:43   #509
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

STO LAT DLA TOSI I MAĆKA!!

Ala i Ola

a ja znów nie dam rady Ewci wkleić, bo po kolacji mam jeszcze robotę na jutro do pracy.

za to okna wymyte, imprezka w niedzielę może się odbywać.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:48   #510
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Czesc dziewczyny!!

W imieniu Macka pięknie dziękuję Wam wszystkim za pamięć i życzenia

Wczoraj mielismy impreze urodzinowa. Ostatecznie zamowilismy obiad w restauracji i nie zalujemy. Wszystko bylo zmaczne, pieknie podane, goscie zadowoleni i my z malzem tez. No i synus tez przeszczesliwy bo prezenty dostal super

Tort robila moja Mama, a ozdabial moj brat, skromnie ale wyraznie bylo widac co to za okazja Poza tym tort byl pyszny Jak bede miala zdjecia to wrzuce

Jest tylko jedno ale... przeplakalam z tego powodu chyba ze dwie godziny. Tz sie ze mnie smieje a ja jestem zalamana, jak moglam wlasnemu dziecku tak urodziny zepsuc

Zalozylam wyjatkowo sukienke na te okazje, nic szczegolnego brazowa, za kolano, z dekoltem takim zakladanym w szpic. Juz jak ja zalozylam to cos mi nie pasowalo, mialam wrazenie ze mi sie rozjezdza na boki i za duzo pokazuje, przez to caly obiad poprawialam go. Dopiero na zdjeciach zobaczylam efekt Po prostu koszmar, na co drugim zdjeciu na ktorym jestem, mam brzydko mowiac cycki na wierzchu Na domiar zlego zamiast zalozyc czarny stanik, włożyłam fioletowy w rozowe kwiatki Przez co jeszcze bardziej rzuca sie w oczy. Zalamalam sie Zwykle dekoltow nie nosze to teraz zaszalalam na maksa. Pytam tz czemu mi nie powiedzial, agrafka bym sobie spiela czy jak. To mi odpowiedzial ze na zywo taki duzy sie nie wydawal. Sama juz nie wiem, nie rozmawialam jeszcze z Mama, ale raczej by mi powiedziala. Niekt nic nie powiedzial!! Boze... za kazdym razem jak o tym pomysle to plakac mi sie chce Zadne zdjecie nie nadaje sie do wywolania, na kazdym sa moje obnazone piersi Poza tym na zdjeciach wygladaja na wieksze niz sa w rzeczywistosci, takie wrazenie odnosze, sa dosc duze, nosze 75-80 DD ale na zdjeciach wygladaja na conajmniej G. Porazka
I w ten oto sposob zalatwilam wlasnemu dziecku pierwsze urodziny, pamiatka na cale zycie, nie ma co

Nie znam sie na photo-shopie ale pomyslalam sobie ze moze udaloby sie jakos to przerobic. Podszkole sie i bede probowac zeby chociaz kilka zdjec wywolac.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.