Noworoczny wątek plotkowy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-09, 21:06   #481
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja też nienawidzę angielskiego. Mam uraz, wiele urazów związanych z nim. To jest moja życiowa zmora jak żadna inna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja przez angielski nie skonczylam jednego kierunku studiów tylko lata zmarnowałam i jeszcze bardziej się zniechęciłam
Na innym kierunku chodzilam na niemiecki i szlo mnie znacznie lepiej ale już kompletnie nic nie pamiętam
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:12   #482
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja przez angielski nie skonczylam jednego kierunku studiów tylko lata zmarnowałam i jeszcze bardziej się zniechęciłam
Na innym kierunku chodzilam na niemiecki i szlo mnie znacznie lepiej ale już kompletnie nic nie pamiętam


Ja mam takiego znajomego, co poszedł na japonistykę. Trzy razy powtarzał pierwszy rok, bo nie był w stanie zaliczyć alfabetu, czy jakiejś tam innej podstawy. Ale zawziął się w sobie i za trzecim razem się w końcu nauczył


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:18   #483
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Ja mam takiego znajomego, co poszedł na japonistykę. Trzy razy powtarzał pierwszy rok, bo nie był w stanie zaliczyć alfabetu, czy jakiejś tam innej podstawy. Ale zawziął się w sobie i za trzecim razem się w końcu nauczył


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja zdawalam 7 razy (jedna szansa na sesję), bylam na dodatkowym kursie specjalnie przygotowującym do tego egzaminu, powtarzałam dwa semestry już po skonczeniu kierunku... nic to nie dało trudno... jak mi się kiedys zachce to mogę od razu zrobic magisterkę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:44   #484
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ja przez angielski nie skonczylam jednego kierunku studiów tylko lata zmarnowałam i jeszcze bardziej się zniechęciłam
Na innym kierunku chodzilam na niemiecki i szlo mnie znacznie lepiej ale już kompletnie nic nie pamiętam
Ja na pierwszych studiach jakoś przebrnęłam. Chociaż mocno kombinując.

Teraz czeka mnie to na magisterce...no i ostatni rok, chce mieć studia już za sobą a mam obawę że uwalę i będę się z tym męczyła zamiast się skupiać na pisaniu pracy albo że będzie mi to ich koniec obsuwać a mnie się teraz śpieszy jak cholera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2020-01-09 o 21:46
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 05:32   #485
peony_
Raczkowanie
 
Avatar peony_
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 464
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Hej co do prasowania to ja tylko prasuje ciuchy na weekend, a tak to nigdy nie chce mi się wieczorem czy o 5 rano więc wyciągam niegnieciuchy staram się kupować już ubrania które się nie gniotą, chyba że coś mi się bardzo podoba.
peony_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 06:04   #486
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Sukienki i wyjściowe bluzki prasuję, ale do codziennego użytkowania też wybieram takie, których prasować nie trzeba. Drobne zagniecenia mi nie przeszkadzają, bo w trakcie noszenia i tak zawsze coś się przygniecie.

Prasujecie pościel i ręczniki?
Nieee, ale mam koleżankę która prasuje jeansy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 06:55   #487
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja na pierwszych studiach jakoś przebrnęłam. Chociaż mocno kombinując.

Teraz czeka mnie to na magisterce...no i ostatni rok, chce mieć studia już za sobą a mam obawę że uwalę i będę się z tym męczyła zamiast się skupiać na pisaniu pracy albo że będzie mi to ich koniec obsuwać a mnie się teraz śpieszy jak cholera

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki zeby udalo się wszystko zaliczyć bez problemów
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 07:37   #488
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Nieee, ale mam koleżankę która prasuje jeansy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez prasowałam jeansy. Ale to w czasach jak się jeszcze dziwony nosiło. Teraz uznaje, ze się rozprostuja na nogach.

Moja teściowa prasuje ręczniki, pościel i majtki. I się dziwi, ze tego nie robie. Owszem fajnie się położyć w takiej świeżo wypracowanej pościeli, ale szkoda mi czasu na jedna noc :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 07:39   #489
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja czasem przeprasuję pościel jak jest bardzo wygnieciona i sztywna ale ręczników i bielizny to nigdy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:17   #490
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Dzień dobry! Ale naskrobałyście postów ledwie nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
To ja dostałam wydrukowana na papierze receptę z tym kodem. Znaczy wygląda to jak tabelka z kodem, dla kogo, kto przepisywał i co przepisał.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Mi lekarka na kartce zapisała

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Ale bezsens! Przecież to powinno mieć też założenie ekologiczne.
Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Co prawda plotkujecie już od kilku dni, ale chyba nie jest jeszcze za późno, żeby dołączyć?
Hej
Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
wow, podziwiam ten język
Ale że jaki język? Niemiecki jest językiem jak każdy inny. Zresztą wcale nie jest taki okropny, jak się niektórym wydaje
Cytat:
Napisane przez tocopiekne Pokaż wiadomość
dla mnie angielski jest świetnym językiem, może dlatego, bo też się już przyzwyczaiłam, bo na codzień posługuję się tylko językiem angielskim
...a z drugiej strony uważasz angielski za świetny język . Nie wiem, co może być w nim świetnego, zwłaszcza jeśli niemiecki uważasz za okropny. No serio.
Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Ja tam kiedyś całkiem niezła w niemieckim byłam, ale lata już nie używam i pozapominali sporo słówek. Chociaż, jak byliśmy w Wiedniu nie miałam większych problemów, jakoś szybko sobie człowiek przypomniał.

Angielskiego w sumie nigdy się jakoś porządnie nie uczyłam, ale dość rozumiem, zreszta w teraz to już wszyscy są chyba osłuchani z angielskim

Ja to niestety zawyczaj muszę prasować, głównie nosze eleganckie ciuchy wiec trzeba, ale staram się i tak szukać takich, które się nie mną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mi się też niemiecki przydał w Wiedniu właśnie, gdy w centrum miasta okazywało się, że niektórzy nie umieją po angielsku.
I okazało się, że te lata w szkole nie poszły na marne, bo byłam w stanie się dogadać!
Gorzej, że to było prawie 4 lata temu i teraz na pewno nie jest tak dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:20   #491
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki zeby udalo się wszystko zaliczyć bez problemów
Dzięki. Przydadzą się bardzo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 08:59   #492
Blanka132
Rozeznanie
 
Avatar Blanka132
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 522
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Dzień dobry
Jak nastroje przed weekendem? Wolne czy pracujecie?

Ja prasuję i pościel i dżinsy. Praktycznie prasuję wszystko, co tego wymaga po praniu. I wolę to zrobić od razu, bo w moim odczuciu jest łatwiej rozprasować takie świeże zagniecenia niż potem, kiedy ciuchy jeszcze bardziej "uleżą" się w szafie. Zresztą druga sprawa to to, że składanie a potem układanie pogniecionych ubrań (a już broń boże pościeli) w szafie wydaje mi się dość niechlujne Ale jeśli o to chodzi ja jestem pedantka i muszę mieć wszystko w równą kosteczkę nawet kosztem tych xx minut poświęconych na prasowanie
A przed wyjściem, jeśli mam coś założyć to mam już gotowe, ewentualnie tylko z grubsza przejadę żelazkiem albo dmuchnę parą, jeśli widzę jakąś fałdkę.
Nie prasuję tylko bielizny, ręczników, ścierek itp.
Ale ogólnie to lubię obchodzić się z praniem, a najbardziej lubię zapach czystego świeżego prania

Co do języków, to ja w miarę biegle tylko po angielsku, choć w szkole przewinęło mi się też kilka innych. No ale tak to jest, jak się przeskakuje co 2, 3 lata miedzy różnymi językami to żaden nie jest na super poziomie.
Do niemieckiego też miałam podejście, uczyłam się 3 lata i mimo świetnej i cierpliwej nauczycielki mogę stwierdzić, że nie cierpię tego języka, nie czaję go kompletnie, nie podoba mi się brzmienie i przez to nigdy nie potrafiłam się go dobrze nauczyć, tylko tyle, żeby go zaliczyć na zajęciach
Gdybym teraz miała wybierać język, który chce podszkolić to postawiłabym na włoski, bo bardzo mi się podoba, ale ze względów praktycznych wybrałabym coś rzadszego, turecki, japoński, arabski albo języki skandynawskie.
Blanka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:16   #493
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Jak nastroje przed weekendem? Wolne czy pracujecie?



Ja prasuję i pościel i dżinsy. Praktycznie prasuję wszystko, co tego wymaga po praniu. I wolę to zrobić od razu, bo w moim odczuciu jest łatwiej rozprasować takie świeże zagniecenia niż potem, kiedy ciuchy jeszcze bardziej "uleżą" się w szafie. Zresztą druga sprawa to to, że składanie a potem układanie pogniecionych ubrań (a już broń boże pościeli) w szafie wydaje mi się dość niechlujne Ale jeśli o to chodzi ja jestem pedantka i muszę mieć wszystko w równą kosteczkę nawet kosztem tych xx minut poświęconych na prasowanie

A przed wyjściem, jeśli mam coś założyć to mam już gotowe, ewentualnie tylko z grubsza przejadę żelazkiem albo dmuchnę parą, jeśli widzę jakąś fałdkę.

Nie prasuję tylko bielizny, ręczników, ścierek itp.

Ale ogólnie to lubię obchodzić się z praniem, a najbardziej lubię zapach czystego świeżego prania



Co do języków, to ja w miarę biegle tylko po angielsku, choć w szkole przewinęło mi się też kilka innych. No ale tak to jest, jak się przeskakuje co 2, 3 lata miedzy różnymi językami to żaden nie jest na super poziomie.

Do niemieckiego też miałam podejście, uczyłam się 3 lata i mimo świetnej i cierpliwej nauczycielki mogę stwierdzić, że nie cierpię tego języka, nie czaję go kompletnie, nie podoba mi się brzmienie i przez to nigdy nie potrafiłam się go dobrze nauczyć, tylko tyle, żeby go zaliczyć na zajęciach

Gdybym teraz miała wybierać język, który chce podszkolić to postawiłabym na włoski, bo bardzo mi się podoba, ale ze względów praktycznych wybrałabym coś rzadszego, turecki, japoński, arabski albo języki skandynawskie.


U mnie właśnie jest ten problem, ze mąż jest bardzo pedantyczny, a dla mnie takie rzeczy to kompletna strata czasu, wole robić inne rzeczy
Ale na szczęście trochę przeszedł na zła stronę mocy.
Mimo wszystko komplety pościeli mam poskładane w idealna kostkę, łącznie z prześcieradłami z gumką i włożone w poszewkę z poduszki.
Oczywiście to nie moja robota


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:37   #494
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Jak nastroje przed weekendem? Wolne czy pracujecie?

Ja prasuję i pościel i dżinsy. Praktycznie prasuję wszystko, co tego wymaga po praniu. I wolę to zrobić od razu, bo w moim odczuciu jest łatwiej rozprasować takie świeże zagniecenia niż potem, kiedy ciuchy jeszcze bardziej "uleżą" się w szafie. Zresztą druga sprawa to to, że składanie a potem układanie pogniecionych ubrań (a już broń boże pościeli) w szafie wydaje mi się dość niechlujne Ale jeśli o to chodzi ja jestem pedantka i muszę mieć wszystko w równą kosteczkę nawet kosztem tych xx minut poświęconych na prasowanie
A przed wyjściem, jeśli mam coś założyć to mam już gotowe, ewentualnie tylko z grubsza przejadę żelazkiem albo dmuchnę parą, jeśli widzę jakąś fałdkę.
Nie prasuję tylko bielizny, ręczników, ścierek itp.
Ale ogólnie to lubię obchodzić się z praniem, a najbardziej lubię zapach czystego świeżego prania

Co do języków, to ja w miarę biegle tylko po angielsku, choć w szkole przewinęło mi się też kilka innych. No ale tak to jest, jak się przeskakuje co 2, 3 lata miedzy różnymi językami to żaden nie jest na super poziomie.
Do niemieckiego też miałam podejście, uczyłam się 3 lata i mimo świetnej i cierpliwej nauczycielki mogę stwierdzić, że nie cierpię tego języka, nie czaję go kompletnie, nie podoba mi się brzmienie i przez to nigdy nie potrafiłam się go dobrze nauczyć, tylko tyle, żeby go zaliczyć na zajęciach
Gdybym teraz miała wybierać język, który chce podszkolić to postawiłabym na włoski, bo bardzo mi się podoba, ale ze względów praktycznych wybrałabym coś rzadszego, turecki, japoński, arabski albo języki skandynawskie.
Ja piątek przeznaczyłam na sprzątanie, doszły do nas już wszystkie przeprowadzkowe paczki i je ogarniam.
Zawsze chciałam nauczyć się jakiegoś skandynawskiego języka Będąc w Norwegii okazało się, że dzięki znajomości języka niemieckiego jestem w stanie sporo przeczytać po norwesku. Ale w wymowie są zupełnie inne.

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
U mnie właśnie jest ten problem, ze mąż jest bardzo pedantyczny, a dla mnie takie rzeczy to kompletna strata czasu, wole robić inne rzeczy
Ale na szczęście trochę przeszedł na zła stronę mocy.
Mimo wszystko komplety pościeli mam poskładane w idealna kostkę, łącznie z prześcieradłami z gumką i włożone w poszewkę z poduszki.
Oczywiście to nie moja robota


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cholera, taki pedantyczny facet to skarb, doceniaj go, a nie sprowadzaj na złą stronę!
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:57   #495
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Ja jestem w pracy. Byle do 16
Dzisiaj mam zamiar spędzić wieczór z książką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:17   #496
NotreDame
Zakorzenienie
 
Avatar NotreDame
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5 056
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja piątek przeznaczyłam na sprzątanie, doszły do nas już wszystkie przeprowadzkowe paczki i je ogarniam.

Zawsze chciałam nauczyć się jakiegoś skandynawskiego języka Będąc w Norwegii okazało się, że dzięki znajomości języka niemieckiego jestem w stanie sporo przeczytać po norwesku. Ale w wymowie są zupełnie inne.





Cholera, taki pedantyczny facet to skarb, doceniaj go, a nie sprowadzaj na złą stronę!


Tylko żeby on sprzątał to by było dobrze
On wymaga ;p



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

28 września 2014
6 sierpnia 2016
NotreDame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:24   #497
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Tylko żeby on sprzątał to by było dobrze
On wymaga ;p



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To tak jak mój to już chyba wiem dlaczego Twój był jednym z wyjątków, który mnie nie irytował po 5 minutach
Mój jest pedant, lubi porządek ale coś mu się uroiło, że skoro ja pracuję w domu to ja mam obowiązek dbać o wszystko cały czas mu tłukę do głowy, że gosposi w domu nie ma a jak chce to niech sobie wynajmie i skoro oboje pracujemy i oboje mieszkamy/brudzimy to dlaczego tylko ja mam sprzątać?
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:36   #498
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NotreDame Pokaż wiadomość
Tylko żeby on sprzątał to by było dobrze
On wymaga ;p



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
To tak jak mój to już chyba wiem dlaczego Twój był jednym z wyjątków, który mnie nie irytował po 5 minutach
Mój jest pedant, lubi porządek ale coś mu się uroiło, że skoro ja pracuję w domu to ja mam obowiązek dbać o wszystko cały czas mu tłukę do głowy, że gosposi w domu nie ma a jak chce to niech sobie wynajmie i skoro oboje pracujemy i oboje mieszkamy/brudzimy to dlaczego tylko ja mam sprzątać?
To Wam współczuję :/ Raczej pedantyzm kojarzy mi się z osobą, która DBA o porządek, a nie go tylko WYMAGA...
Całe szczęście, że my z TŻ jesteśmy podobni pod tym względem... Sprzątamy mniej więcej po równo.
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:39   #499
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 089
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
To Wam współczuję :/ Raczej pedantyzm kojarzy mi się z osobą, która DBA o porządek, a nie go tylko WYMAGA...

Całe szczęście, że my z TŻ jesteśmy podobni pod tym względem... Sprzątamy mniej więcej po równo.
Mnie tez się tak kojarzy

Mój Tż ma niższe standardy niż ja, choć do pedantki mi daleko. Sprzątam więcej, ale on też się już sporo rzeczy nauczył (w domu rodzinnym w ogóle nie tykał sprzątania poza swoim pokojem). No i nie ma tak, że jak jest już zwyczajnie brudno to tylko ja zasuwam. Oboje mamy obowiązki.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 10:55   #500
Blanka132
Rozeznanie
 
Avatar Blanka132
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 522
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Mój niestety nie wyniósł z domu rodzinnego potrzeby sprzątania, ale to u nich rodzinne. Jego matka jest straszną bałaganiarą. I zbieraczką Pamiętam, że jak na początku przychodziłam do niego to w jego pokoju (i w pokojach rodzeństwa również) miała porozkładane swoje rzeczy, ciuchy na fotelach, zakurzone gazety sprzed 10 lat bo przecież jeszcze je będzie czytać i tysiąc innych pierd.ł i bibelotów. Bo co miała na sobie albo czego używała to nie odłoży na miejsce czy tam do swojej sypialni tylko na pierwszą lepszą wolną powierzchnię. Jeszcze żeby te rzeczy były schowane do szafek.. ale nie, wszystko własnie walało się na biurku, meblach, parapecie...
Dopiero jak zamieszkaliśmy razem tż sam przyznał, że jego mama to może odkurzać, trzepać dywany albo wietrzyć, ale syf na szafach/półkach i tak zostaje i on woli ze mną, mniej tego wszystkiego na wierzchu i większy minimalizm. Teraz po ponad 10 latach już się ładnie zgraliśmy w tym temacie, tż potrafi sprzątać, nie bez przesady ale też nie tak, żeby narzekać.
Blanka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 10:55   #501
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
To Wam współczuję :/ Raczej pedantyzm kojarzy mi się z osobą, która DBA o porządek, a nie go tylko WYMAGA...
Całe szczęście, że my z TŻ jesteśmy podobni pod tym względem... Sprzątamy mniej więcej po równo.
Nie ma czego mój lepiej sprząta niż ja czasem po prostu kombinuje żebym więcej z siebie dała a ja się nie daję bo nie lubię sprzątać
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:03   #502
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8 556
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Mnie tez się tak kojarzy

Mój Tż ma niższe standardy niż ja, choć do pedantki mi daleko. Sprzątam więcej, ale on też się już sporo rzeczy nauczył (w domu rodzinnym w ogóle nie tykał sprzątania poza swoim pokojem). No i nie ma tak, że jak jest już zwyczajnie brudno to tylko ja zasuwam. Oboje mamy obowiązki.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
U mnie było to samo.
Poza tym eks mojego TŻ, z którą mieszkał, robiła za niego dosłownie wszystko i wszystko miał zawsze pod nos.
Przy mnie się trochę zdziwił, że to tak nie funkcjonuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
694fcdf7a19624f0727048617a838dcb1266be57_641ce80216f07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:04   #503
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

[1=694fcdf7a19624f07270486 17a838dcb1266be57_641ce80 216f07;87490664]U mnie było to samo.
Poza tym eks mojego TŻ, z którą mieszkał, robiła za niego dosłownie wszystko i wszystko miał zawsze pod nos.
Przy mnie się trochę zdziwił, że to tak nie funkcjonuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Kto by tak nie chciał
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:24   #504
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dzień dobry! Ale naskrobałyście postów ledwie nadrobiłam Ale bezsens! Przecież to powinno mieć też założenie ekologiczne.Hej Ale że jaki język? Niemiecki jest językiem jak każdy inny. Zresztą wcale nie jest taki okropny, jak się niektórym wydaje ...a z drugiej strony uważasz angielski za świetny język . Nie wiem, co może być w nim świetnego, zwłaszcza jeśli niemiecki uważasz za okropny. No serio.Mi się też niemiecki przydał w Wiedniu właśnie, gdy w centrum miasta okazywało się, że niektórzy nie umieją po angielsku.
I okazało się, że te lata w szkole nie poszły na marne, bo byłam w stanie się dogadać!
Gorzej, że to było prawie 4 lata temu i teraz na pewno nie jest tak dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słyszałam, że podobno mieli sms z tym kodem wysyłać, ale widać, że każdy lekarz robi po swojemu jeszcze.

Z tym Wiedniem i niemieckim nie pocieszyłaś Zastanawiałam się czy kiedyś nie pojechać, bo z Katowic jest bezpośredni pociąg w razie czego. Ale najwyżej może się jakoś translatorem w komórce człowiek dogada
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:37   #505
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że podobno mieli sms z tym kodem wysyłać, ale widać, że każdy lekarz robi po swojemu jeszcze.

Z tym Wiedniem i niemieckim nie pocieszyłaś Zastanawiałam się czy kiedyś nie pojechać, bo z Katowic jest bezpośredni pociąg w razie czego. Ale najwyżej może się jakoś translatorem w komórce człowiek dogada
Ja gadałam z jednym Rosjaninem na zasadzie pisania w tłumaczu google i przestawianiu na język drugiego .

Mój tż jest minimalistą. Swoje przeczytane książki oddał do biblioteki. Ja muszę mieć tysiąc pięćset książek i wszystkich innych rzeczy. Domowa biblioteczka .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:46   #506
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Ja gadałam z jednym Rosjaninem na zasadzie pisania w tłumaczu google i przestawianiu na język drugiego .

Mój tż jest minimalistą. Swoje przeczytane książki oddał do biblioteki. Ja muszę mieć tysiąc pięćset książek i wszystkich innych rzeczy. Domowa biblioteczka .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam miejsca obecnie na taką domową biblioteczkę Ale chciałabym sobie skompletować tylko swoje ulubione serie książkowe
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 11:53   #507
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

U mnie w rodzinie panuje przesadna miłość do książek. Moje rodzinne dziedzictwo będę mogła liczyć w setkach książek .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 12:13   #508
kochamjaknikt
Raczkowanie
 
Avatar kochamjaknikt
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 126
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie panuje przesadna miłość do książek. Moje rodzinne dziedzictwo będę mogła liczyć w setkach książek .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w rodzinie książki najbardziej kocham ja i babcia. Kiedyś miałam ich pełne półki, ale potem była przeprowadzka z bloku do domu i wiele jest w pudłach na strychu. Teraz od nowa zbieram swoje kolekcje. Dużo kupuje na allegro w antykwariacie bo są tańsze, ale przeważnie są to jakieś książki motywacyjne i poradniki. Powieści najczęściej dostaje na gwiazdkę albo ściągam sobie na aplikację w tablecie i tam czytam. Mi też marzy się wielka biblioteczka, ale czy to kiedyś się spełni zobaczymy. Przedtem jednak marzy mi się duża, przestronna garderoba z mnóstwem wieszaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kochamjaknikt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 12:31   #509
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez Blanka132 Pokaż wiadomość
Mój niestety nie wyniósł z domu rodzinnego potrzeby sprzątania, ale to u nich rodzinne. Jego matka jest straszną bałaganiarą. I zbieraczką Pamiętam, że jak na początku przychodziłam do niego to w jego pokoju (i w pokojach rodzeństwa również) miała porozkładane swoje rzeczy, ciuchy na fotelach, zakurzone gazety sprzed 10 lat bo przecież jeszcze je będzie czytać i tysiąc innych pierd.ł i bibelotów. Bo co miała na sobie albo czego używała to nie odłoży na miejsce czy tam do swojej sypialni tylko na pierwszą lepszą wolną powierzchnię. Jeszcze żeby te rzeczy były schowane do szafek.. ale nie, wszystko własnie walało się na biurku, meblach, parapecie...
Dopiero jak zamieszkaliśmy razem tż sam przyznał, że jego mama to może odkurzać, trzepać dywany albo wietrzyć, ale syf na szafach/półkach i tak zostaje i on woli ze mną, mniej tego wszystkiego na wierzchu i większy minimalizm. Teraz po ponad 10 latach już się ładnie zgraliśmy w tym temacie, tż potrafi sprzątać, nie bez przesady ale też nie tak, żeby narzekać.
O matko, chyba uciekłabym z krzykiem z takiego miejsca, odważna jesteś
Cytat:
Napisane przez lovelybaka Pokaż wiadomość
Słyszałam, że podobno mieli sms z tym kodem wysyłać, ale widać, że każdy lekarz robi po swojemu jeszcze.

Z tym Wiedniem i niemieckim nie pocieszyłaś Zastanawiałam się czy kiedyś nie pojechać, bo z Katowic jest bezpośredni pociąg w razie czego. Ale najwyżej może się jakoś translatorem w komórce człowiek dogada
Eee, tam jest tylu turystów z całego świata, że jakoś to musi funkcjonować
Ja jechałam z Katowic jeszcze Polskimbusem, piękne czasy... daliśmy bodajże 54zł za dwie osoby w obie strony
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 12:36   #510
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: Noworoczny wątek plotkowy

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
O matko, chyba uciekłabym z krzykiem z takiego miejsca, odważna jesteś

Eee, tam jest tylu turystów z całego świata, że jakoś to musi funkcjonować
Ja jechałam z Katowic jeszcze Polskimbusem, piękne czasy... daliśmy bodajże 54zł za dwie osoby w obie strony
Tanio W sumie flixbusa nie sprawdzałam, trochę szkoda, że polskiego busa połączyli z tym flixbusem Bo flixbus chyba nie ma tych ofert, że za złotówkę można było bilet kupić.
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-26 15:54:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.