Jestem stara i przegrałam życie - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Pokaż wyniki sondy: Czy przegrałaś życie?
Przegrałam 85 72,03%
Tak 33 27,97%
Głosujący: 118. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-27, 18:33   #481
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Ja nie mam prawa jazdy i chcę jak najszybciej zrobić, bo to przecież załosne jest że nawet większych zakupów sama nie mogę zrobić.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:33   #482
Eithne
Raczkowanie
 
Avatar Eithne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 412
GG do Eithne
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Jako czternastolatka zapierałam się że męża i dzieci to ja nie, nieee, nie będę mieć, będę naukowcem i basta. Minęło 20 lat, naukowcem nie jestem, cudem jakimś skończyłam studia, ale w sprawie matrymonialnej nic się nie zmieniło. Chyba nadzieja zdechnie. Cieszę się że rozbawiłam, błaznowanie mam po tacie ;-)
Eithne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:40   #483
aliatan
Raczkowanie
 
Avatar aliatan
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zza dupia
Wiadomości: 30
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

To ja się dołączę bo wątek wprost stworzony dla mnie, a wpadłam na niego przypadkiem jak szukałam kremu do twarzy .
Mam 25 lat. Studia skończone choć rok obsuwy był. Staż, ktory kończy mi się za dwa miesiące i szefa, który mnie nienawidzi. Jak się stresuję to obsesyjnie sprzątam i piekę ciasta. Perspektyw na wyprowadzkę lub wynajęcie mieszkania brak zatem mieszkam z rodziną. Ponadto jestem uzależniona od działu Intymne bo takowego życia sama nie posiadam :P Zrobiłabym coś ze swoim życiem, ale nie wiem za co, po co i czy to ma sens.
Pozdrawiam wszystkie "kładące się do grobu", nie umierajmy, jeszcze tyle słodyczy mamy do zjedzenia :P
aliatan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:42   #484
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Trochę bym chciała mieć prawko
W ogóle to nie zapomnę tych emocji, jak raz w życiu na nielegalu prowadziłam To była osiemnastka koleżanki, kolega kierowca się naprał, byłam w trakcie kursu. Wsiadłam za kierownicę, noc, 3 pasażerów, tatuś mnie trochę uczył po wiejskich drogach, w imię ojca i syna, jedziemy z 5 km po wioskach i zdrowaśki na zakrętach, ale wszyscy przeżyli.
Ale boję się mieć własne dzieci, bo co jak one w wieku 18 lat będą takie głupie jak matka?
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:43   #485
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Eithene, a czemu naukowcem nie zostaniesz? jak ma się głowę na karku to wiek nie gra tu roli.

ja prawko mam, zdałam za drugim razem w wieku 18 lat. Zdałabym za pierwszym, ale jakiś kilometr od WORDu, wracając po 40 minutach bezbłędnej jazdy nie zatrzymałam się na zielonej strzałce tylko zwolniłam, rozejrzałam się i pewnie pojechałam
Ale nie mam samochodu, tata mi swojego nie daje, zresztą w domu to bywam raz na 1,5-2 miesiace.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:51   #486
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
nie przyznam się jak długo, bo autentycznie się wstydzę.
Moja matka ksiązki przetrzymała 3 lata. Ja je musiałam iść oddać, nie pamiętam już jaką jej karę naliczyła biblioteka, na pewno mama zaniosła jakieś 3 książki w ramach rekompensaty i coś tam miała jeszcze zapłacić, ale koniec końców tego nie zrobiła.

A ja jutro ostatni dzień do pracy idę i witaj bezrobocie, ech, zeżarłam z radości całą tabliczkę czekolady. Oczywiście wydałam kasę w rossie na 3 lakiery z wibo, kolejny tusz do rzęs i apocalipsę z rimmela.
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 18:56   #487
Eithne
Raczkowanie
 
Avatar Eithne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 412
GG do Eithne
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Nie zostanę, skończyłam anglistykę (pokręcona historia) i nie chcę się z tego doktoryzować. Może coś zdziałam amatorsko. Dlatego między innymi siedzę na tej wsi bez przyzwoitej pracy - tu mam szanse na własne obserwatorium. Co się nasłuchałam o marnowaniu życia i zdolności to moje.
Prawko zdałam za pierwszym razem ( tfu, za drugim bo za pierwszym uwaliłam teorię) Taki talent a "motórem" się nie może nauczyć śmigać, wstyd.
Eithne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 19:17   #488
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość

czyli w słoiczku? nie używałam nigdy takiego. jaki pędzelek powinnam kupić? (z tych nie rujnujących portfela)
Tak ten tam jest dołączony pędzelek, choć mi wygodniej jest takim ściętym, ja mam z essence, 10 zł max kosztował, ale nie wiem czy jeszcze są bo tam gdzie jest essence to bywam raz na ruski rok.


W Rosmanie kupilam czerwoną pomadkę. Choć nie maluję ust, ale tak mi sie zamarzyło to kupiłam. Wyglądam w niej jak pani z ulicy.

I nie chodzi mi o bezdomną.


__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2013-11-27 o 19:18
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:19   #489
Ruby Invicta
Zadomowienie
 
Avatar Ruby Invicta
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
W Rosmanie kupilam czerwoną pomadkę. Choć nie maluję ust, ale tak mi sie zamarzyło to kupiłam. Wyglądam w niej jak pani z ulicy.

I nie chodzi mi o bezdomną.


Ja mam tak samo, któryś raz się przymierzam do szminki i za każdym razem wyglądam... no właśnie tak jak piszesz
__________________
Blog 6 kątów - o budżetowym przemetamorfozowaniu brzydkiego pokoju w ładny

Ostatni notek: Pięć kątów i jeden róg
Ruby Invicta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:20   #490
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Tak ten tam jest dołączony pędzelek, choć mi wygodniej jest takim ściętym, ja mam z essence, 10 zł max kosztował, ale nie wiem czy jeszcze są bo tam gdzie jest essence to bywam raz na ruski rok.


W Rosmanie kupilam czerwoną pomadkę. Choć nie maluję ust, ale tak mi sie zamarzyło to kupiłam. Wyglądam w niej jak pani z ulicy.

I nie chodzi mi o bezdomną.


tego z essence nie ma już chyba, z catrice też nie - chodziłam pare razy o nie pytać bo polecają na wizażu, aż jakaś ekspedientka mi w końcu powiedziała że już od dawna ich nie przysyłają im
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:22   #491
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Ja też - ale w dziennym świetle. Na wieczór do sukienki takie czerwone szminy są przegenialne
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 19:27   #492
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Ja prawko zdałam za drugim razem. Za pierwszym się skompromitowałam. Nie nauczyli mnie, jak się światła włącza i upierałam się, że pozycyjne, to długie. Albo krótkie, to długie. Jakoś tak. Facet trzy razy się pytał czy aby na pewno. Byłam pewna, że mnie podpuszcza i chytrze upierałam się przy swoim. Udupił mnie, ale łaskawie pozwolił zaliczyć łuk i inne badziewia. W złości nie ustawiłam lusterek i jechałam jak ostatnia łamaga, bo nic w nich nie widziałam. Słupki tylko bębniły pod samochodem. Brzmi banalnie, ale sprawa była bardziej skomplikowana niż by się wydawało na pierwszy rzut oka.
Po pierwszym razie musiałam ochłonąć. Zajęło mi to dwa lata. Wykupiłam kilka lekcji, podczas których miałam zderzenie z autokarem, nie byle jakim, niemieckim. Za drugim razem jakoś poszło. Zdechł mi samochód dwa razy na mieście, ale poszło jakoś.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:28   #493
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
zakonna, ile kisisz te książki? Mamy tutaj siostrę z biblioteki, niech pomoże rodzinie.
Kto pracuje w bibliotece?
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:35   #494
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez malinowa87 Pokaż wiadomość
Kto pracuje w bibliotece?
Chwila, poszukam...

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Siostra blekitnams pracuje w bibliotece. Ładnie tak rodziny nie znać?!
Cytat:
Napisane przez blekitnams Pokaż wiadomość
Ja też przegrałam życie i jestem stara, w czerwcu stuknie 25 lat.

Ukończyłam bardzo przyszłościowe kierunki: Administrację i Bibliotekoznawstwo. Pracę co prawda znalazłam, ale w bibliotece i za najniższą krajową. Jest w niej tak ciekawie, że cały czas spędzam na Internecie i pogłębiam uzależnienie od komputera.

Mieszkam oczywiście z rodzicami, na wynajem mnie nie stać. Zresztą sama bym umarła. Nie potrafię gotować i nie lubię sprzątać. Udało się dorwać starszego faceta, ale on mieszka z bratem, a na obiadki chodzi do mamusi.

Poza tym jestem leniwa i zazdroszczę mojemu psu. Ja nad ranem (o 8.30) musiałam wychodzić do pracy, a on się wygrzewał w moim łóżku.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:39   #495
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

o w sumie fajnie, że ten post znalazłaś. Ja też zazdroszczę moim psom i kotom, jak rano muszę zapieprzać w to zimno (a zimy nienawidzę) a one sobie bezczelnie w ciepełku zostają. mam podejrzenia, że jak tylko wyjdę za próg, to one zaczynają ostrą balangę
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:08   #496
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Mnie trochę niepokoi, że studia lubisz. Mile widziane by było gdyby jakkolwiek Ci się noga poślizgnęła. Dobrze, że chociaż nie masz ochoty pracować.
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:13   #497
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Kurde, chciałabym pracować w bibliotece, serio. Wydaje mi się, że to praca dla mnie. Jawi mi się jako praca spokojna, bez jakiegoś wrednego szefa nad głową, za dużo tam się sknocić nie da. Układasz te książki, klikasz na kody. Nic skomplikowanego, z drugiej strony masz takie poczucie, że jesteś po studiach i rzeczywiście nie pracujesz poniżej swoich kwalifikacji, nie pracujesz fizycznie tylko umysłowo.
Idziesz tam bez stresu i w ogóle. Ale nie ma żadnych ogłoszeń, żadnych.

Edytowane przez malinowa87
Czas edycji: 2013-11-27 o 20:19
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:15   #498
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Tak ten tam jest dołączony pędzelek, choć mi wygodniej jest takim ściętym, ja mam z essence, 10 zł max kosztował, ale nie wiem czy jeszcze są bo tam gdzie jest essence to bywam raz na ruski rok.


W Rosmanie kupilam czerwoną pomadkę. Choć nie maluję ust, ale tak mi sie zamarzyło to kupiłam. Wyglądam w niej jak pani z ulicy.

I nie chodzi mi o bezdomną.


Ja sobie kupiłam jagodową pomadkę i wyglądam jak topielica, jeszcze przy mojej bladej twarzy Ale podoba mi się ten kolorek i będę jej używać, a co mi tam.

Widzę, że temat zszedł na prawko, ja zdałam za trzecim razem i uważam, że to całkiem dobry wynik. Za pierwszym oblałam na własne życzenia, już prawie pod koniec egzaminu. Uwielbiam jeździć samochodem, szkoda, że tak rzadko mam okazję, góra dwa razy w tygodniu
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:19   #499
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam jagodową pomadkę i wyglądam jak topielica, jeszcze przy mojej bladej twarzy Ale podoba mi się ten kolorek i będę jej używać, a co mi tam.
Chciałam taką jagodową! Ale wyglądam jak goth zmiksowany z trupem
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 20:27   #500
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez malinowa87 Pokaż wiadomość
Kurde, chciałabym pracować w bibliotece, serio. Wydaje mi się, że to praca dla mnie. Jawi mi się jako praca spokojna, bez jakiegoś wrednego szefa nad głową, za dużo tam się sknocić nie da. Układasz te książki, klikasz na kody. Nic skomplikowanego, z drugiej strony masz takie poczucie, że jesteś po studiach i rzeczywiście nie pracujesz poniżej swoich kwalifikacji, nie pracujesz fizycznie tylko umysłowo.
Idziesz tam bez stresu i w ogóle. Ale nie ma żadnych ogłoszeń, żadnych.
Ja też bardzo bym chciała w bibliotece pracować, chociaż to wcale nie jest taka prosta praca. Szczególnie w dużych bibliotekach. Złożyłam nawet swoje CV na młodszego bibliotekarza do Biblioteki Narodowej. Na UW szukają też w jednej bibliotece wydziałowej. Złoże, a co mi szkodzi. Zobaczymy, może się uda, bo ja szukam już drugi miesiąc i nawet na jakiś rozmowach byłam, w jednej korpo przeszłam nawet do ostatniego etapu, ale ostatecznie pracy mi nie zaproponowali. Nie mam porażajacego CV, ale mam 8 miesięcy stażu pracy i 3 miesięczne praktyki. Byłam na studiach międzywidziałowych, na których było tyle zajeć, że po prostu nie dało się pracować w trakcie.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:28   #501
hey_stella
Wtajemniczenie
 
Avatar hey_stella
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 948
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Chciałam taką jagodową! Ale wyglądam jak goth zmiksowany z trupem
No i czym się przejmujesz? Przecież i tak już przegrałaś życie
hey_stella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:36   #502
Operetta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Talking Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Ja prawko zdałam za drugim razem. Za pierwszym się skompromitowałam. Nie nauczyli mnie, jak się światła włącza i upierałam się, że pozycyjne, to długie. Albo krótkie, to długie. Jakoś tak. Facet trzy razy się pytał czy aby na pewno. Byłam pewna, że mnie podpuszcza i chytrze upierałam się przy swoim. Udupił mnie, ale łaskawie pozwolił zaliczyć łuk i inne badziewia. W złości nie ustawiłam lusterek i jechałam jak ostatnia łamaga, bo nic w nich nie widziałam. Słupki tylko bębniły pod samochodem. Brzmi banalnie, ale sprawa była bardziej skomplikowana niż by się wydawało na pierwszy rzut oka.
Po pierwszym razie musiałam ochłonąć. Zajęło mi to dwa lata. Wykupiłam kilka lekcji, podczas których miałam zderzenie z autokarem, nie byle jakim, niemieckim. Za drugim razem jakoś poszło. Zdechł mi samochód dwa razy na mieście, ale poszło jakoś.
Ja gdy pierwszy raz podchodziłam do egzaminu wylosowałam światła mijania, i uparcie pokazywałam egzaminatorowi kierunkowskaz, bo przecież to są światła które włącza się do mijania na drodze, a więc to są światła mijania
Operetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:37   #503
malinowa87
Raczkowanie
 
Avatar malinowa87
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 360
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez ama Pokaż wiadomość
Ja też bardzo bym chciała w bibliotece pracować, chociaż to wcale nie jest taka prosta praca. Szczególnie w dużych bibliotekach. Złożyłam nawet swoje CV na młodszego bibliotekarza do Biblioteki Narodowej. Na UW szukają też w jednej bibliotece wydziałowej. Złoże, a co mi szkodzi. Zobaczymy, może się uda, bo ja szukam już drugi miesiąc i nawet na jakiś rozmowach byłam, w jednej korpo przeszłam nawet do ostatniego etapu, ale ostatecznie pracy mi nie zaproponowali. Nie mam porażajacego CV, ale mam 8 miesięcy stażu pracy i 3 miesięczne praktyki. Byłam na studiach międzywidziałowych, na których było tyle zajeć, że po prostu nie dało się pracować w trakcie.
Ja to bym wolała w takiej małej, tradycyjnej, że sobie siedzę za biureczkiem i przychodzą ludzie i wypożyczają. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie trzeba w bibliotece robić więcej rzeczy niż mi się wydaje, ale w takiej malutkiej jakiejś filii to chyba bym sobie dała radę nawet ja.
Też nie pracowałam w czasie studiów, bo potrafię się skupić tylko na jednej rzeczy jednocześnie i panikuję, gdy muszę coś z czymś pogodzić. No ale gdybym była zaradna to nie byłoby mnie na tym forum
malinowa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:45   #504
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Chciałam taką jagodową! Ale wyglądam jak goth zmiksowany z trupem
A ja kupiłam w kolorze czerwonego wina z burżuja Pigmentację ma za☠☠☠istą Całe życie używałam tylko bezbarwnych ochronnych albo nudziaków bo mam wąskie usta i uznałam że mocniejsze nie dla mnie, ale jeśli idzie w ciepłą tonację to się w niej dobrze czuję i będę używać
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:47   #505
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Nie wiem czy o bracie się mówi, że jest sympatyczny. No, ale chętnie wyswatam.

jakbym siebie słyszała

Cytat:
Napisane przez Ruby Invicta Pokaż wiadomość
I kupiłam dziś kolejny lakier do paznokci
pochwal się, nie mogę kupić to chociaż popatrzę

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Jak wiem, że ktoś dobrze gotuje to ma u mnie automatycznie +10 do sympatii.
Ja podobno dobrze gotuje, a przynajmniej 3 letni dzieciak chce to jeść bez marudania
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 20:55   #506
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Co do prawka to maaarzę o prawku i samochodzie, ale że jestem przegrana to uważam, że nie mam żadnych szans zdać, nie wierze w siebie, więc szkoda mi kasy na to by sobie to potwierdzać
A nawet nie tyle co praktyczny, a uważam, że teoretycznego nie zdam ;p Ja mam bardzo duże problemy z tym by siąść i sie czegoś uczyć. I no dupa.
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2013-11-27 o 20:56
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:07   #507
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez hey_stella Pokaż wiadomość
No i czym się przejmujesz? Przecież i tak już przegrałaś życie
Hmmm no w sumie...
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:09   #508
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Małż mnie wysłał do Rossa, bo mi się nie chciało.... 147 zł poszło się gonić
__________________
"The past is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That is why it is called the present" Anon.


- 100/2017 (28304 strony)
- 143/2018 (35435 strony)
- 45/2019 (9833 strony)
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:10   #509
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
Co do prawka to maaarzę o prawku i samochodzie, ale że jestem przegrana to uważam, że nie mam żadnych szans zdać, nie wierze w siebie, więc szkoda mi kasy na to by sobie to potwierdzać
A nawet nie tyle co praktyczny, a uważam, że teoretycznego nie zdam ;p Ja mam bardzo duże problemy z tym by siąść i sie czegoś uczyć. I no dupa.
Ja prawko zaczęłam robić po 18 (prawie 6 lat temu) ale na pierwszym egzaminie zostałam oblana niesprawiedliwie. Niestety byłam totalną cipą i się nie wykłóciłam a obraziłam. Od tej pory po stronie kierowcy nawet nie usiadłam.
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 21:21   #510
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Jestem stara i przegrałam życie

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Małż mnie wysłał do Rossa, bo mi się nie chciało.... 147 zł poszło się gonić


A wiecie co jak jeszcze szukałam pomadki którą chciałam to sprawdzałam czy nie rozpakowana i przy okazji trafiłam na kilka pustych:/ Wygryzionych... tak się teraz kradnie pomadki... wykręca, odgryza i spierd..... Ponoć popularne w douglasie przy drogich pomadkach, dziewczyny testery w ryjach wynoszą
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-14 22:46:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.