Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II . - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 11:50   #481
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia moich kosmetyków, nie ma tego zbyt wiele, wciąż powiększam moją kolekcję

Twarz: wszystko zapisane przez Panią Dermatolog, czyli: na przemian co drugą noc Glyco-A i Retin A, krem SVR na dzień i pianka Pharmaceris do mycia twarzy. A codziennie po południu maseczka Avene.

Ciało: raczej na początek dnia kosmetyki świeżym, cytrusowym zapachu plus żele o działaniu antycellulitowym

Ciało: wszystko co słodko pachnie i ukochany peeling FARMONA wanilia i pomarańcze

Usta: takie tam różne, ulubiona: LIP SMACKER Vanilla Coke

Demakijaż: płyn micelarny AA i jakieś tam kremy do rąk, stóp, peeling do rąk, stóp (do stóp nie ma na zdjęciu, bo się właśnie skońćzył)

I reszty nie opisuję
Mamy kilka takich samych rzeczy. No i masz mojego ukochanego Calvina Kleina.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 11:50   #482
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez whiskey Pokaż wiadomość
Nadya - i długo się trzymają na buźce? czy musisz czegoś użyć żeby się trzymały?
praktycznie cały dzień, chociaż z czasem trochę się ścierają
przed ich nalożeniem wklepuje jedynie nietlusty krem nawilżający
__________________
mój wątek wymianowy

Nadya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:46   #483
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
ja oczywiście rozpływam się w zachwycie nad perfumami łączy nas BabyDoll i Euphoria(mam odlewkę klasycznej
Zaciekawił mnie ten peeling FARMONA wanilia i pomarańcze, smakowicie brzmi

Kupie chyba wazelinę, w końcu prawie nic nie kosztuje, a może akurat się sprawdzi
A wiesz, że ja dopiero jak zrobiłam zdjęcie, uświadomiłam sobie, że trochę tych perfum mam? tak to mi się zawsze wydawało, że mam jeden, może dwa zapachy Wazelina- Dokładnie, kosztuje grosze, więc można spróbować a jak się nie sprawdzi, to stosować zamiast pomadki ochronnej
A peeling jest BOSKI, najlepszy jaki miałam do tej pory

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
agassek mamy takie same pędzle do pudru i różu I jeszcze Euphorię. Dostałam kiedyś klasyczną 100kę od Tż w ślicznym limitowanym flakoniku z kryształkami Jeszcze mi trochę zostało, ale używam jeszcze innych (jakby kogoś to zainteresowało-najczęściej Axe czekoladowy (tak tak ponoć na mnie nie pachnie kompletnie jak męski dezodorant, ile komplementów zebrałam przez niego! ), ostatnio w Douglasie dostałam próbkę Parisienne Yves Saint Laurent, ale nie przypadł mi do gustu ich różany zapach i jeszcze perfumy kokosowe z Yves Rocher). Acha i ślicznie dziękuję Ci za odpowiedź na moje pytanie
Axe czekoladowy? No nie mów nie wiedziałam, że coś takiego jest, może TŻ-towi kupię na walentynki, bo brzmi smakowicie
Też się zastanawiałam czy nie kupić może jakiegoś zapachu typu kokos, wanilia, czekolada... W Sephorze kiedyś były, nie wiem czy jeszcze są... takie na co dzień, pasujące do moich żeli pod prysznic i balsamów

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Mamy kilka takich samych rzeczy. No i masz mojego ukochanego Calvina Kleina.
które to Twoje ukochane perfumy cK? bo ja nigdy w życiu nie zrezygnuję z One, te perfumy kupuję od ładnych kilku lat i zawsze muszę mieć je w domu, z resztą już chyba pisałam, u mnie w domu wszyscy się nimi psikają Ale Euphorię też zdążyłam już pokochać
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:51   #484
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Axe czekoladowy? No nie mów nie wiedziałam, że coś takiego jest, może TŻ-towi kupię na walentynki, bo brzmi smakowicie
Też się zastanawiałam czy nie kupić może jakiegoś zapachu typu kokos, wanilia, czekolada... W Sephorze kiedyś były, nie wiem czy jeszcze są... takie na co dzień, pasujące do moich żeli pod prysznic i balsamów
Dokładnie tak Kupiłam go najpierw do pryskania pościeli i w pokoju-tak mi się podobał. A potem zaczęłam się nim pryskać i mój kumpel, który go używa (za moją namową ) mówi, że na mnie pachnie rewelacyjnie ale kompletnie nie jak axe czekoladowy (to chyba za sprawą innego pH..). Spróbuj bo warto Co do "jadalnych" zapachów to idź do Yves Rocher-tam są naprawdę przeróżne i to za niską cenę (jakieś 35 zł za 100 ml)-malina, truskawka, kokos, wanilia, jeżyna, gruszka...
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:56   #485
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Kupiłam go najpierw do pryskania pościeli i w pokoju-tak mi się podobał. A potem zaczęłam się nim pryskać i mój kumpel, który go używa (za moją namową ) mówi, że na mnie pachnie rewelacyjnie ale kompletnie nie jak axe czekoladowy (to chyba za sprawą innego pH..). Spróbuj bo warto Co do "jadalnych" zapachów to idź do Yves Rocher-tam są naprawdę przeróżne i to za niską cenę (jakieś 35 zł za 100 ml)-malina, truskawka, kokos, wanilia, jeżyna, gruszka...
Mogłam powąchać ostatnio jak byłam w Yves Rocher, ale jakoś nie pomyślałam Następnym razem

A z tych pędzli jesteś zadowolona? Mi na razie wystarczają, ale jak będę miała nadmiar $ to chyba zainwestuję w Inglota
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:13   #486
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

w jakich drogeriach dostane kosmetyki a dokladnie ten puder Vipera?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 13:20   #487
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Mogłam powąchać ostatnio jak byłam w Yves Rocher, ale jakoś nie pomyślałam Następnym razem

A z tych pędzli jesteś zadowolona? Mi na razie wystarczają, ale jak będę miała nadmiar $ to chyba zainwestuję w Inglota
Hmm szczerze mówiąc to ja się tam nie znam na pędzlach i w ogóle tego typu rzeczach Dlatego mi wystarczają Ale może kiedyś, jak zainwestuję w paletę np. 120 cieni to wtedy zakupię jeszcze lepsze pędzle do makijażu

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
w jakich drogeriach dostane kosmetyki a dokladnie ten puder Vipera?
Vipera ma swoje osobne stoiska w CH. Chyba, że może w jakiejś mniejszej drogerii się trafi
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 13:44   #488
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
które to Twoje ukochane perfumy cK? bo ja nigdy w życiu nie zrezygnuję z One, te perfumy kupuję od ładnych kilku lat i zawsze muszę mieć je w domu, z resztą już chyba pisałam, u mnie w domu wszyscy się nimi psikają Ale Euphorię też zdążyłam już pokochać
Oczywiście ONE. Są to chyba najlepsze perfumy, nigdy mi się nie znudzą.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 14:49   #489
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
Oczywiście ONE. Są to chyba najlepsze perfumy, nigdy mi się nie znudzą.
o tak, popieram, podobają mi się one i na kobietach i na mężczyznach
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:06   #490
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
o tak, popieram, podobają mi się one i na kobietach i na mężczyznach
Tak, bo na każdym pachną inaczej.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:29   #491
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

witam wszystkich!!!

śledzę wątek od dawna

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Axe czekoladowy? No nie mów nie wiedziałam, że coś takiego jest, może TŻ-towi kupię na walentynki, bo brzmi smakowicie


które to Twoje ukochane perfumy cK? bo ja nigdy w życiu nie zrezygnuję z One, te perfumy kupuję od ładnych kilku lat i zawsze muszę mieć je w domu, z resztą już chyba pisałam, u mnie w domu wszyscy się nimi psikają Ale Euphorię też zdążyłam już pokochać
moj TZ już się zaopatrzył w Axe czekoladowy: uważam ze totalny sukces, pachnie bosko i ciekawie. polecam każdej na prezent dla TZta

CK One używam, bardzo lubię, Euphoria czai się, na razie braki w portfelu, cieszę się jednak że są tu osoby z podobnymi zapachowymi preferencjami
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 18:41   #492
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Można się jeszcze dołączyć?
__________________
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:46   #493
Nefrytka
Rozeznanie
 
Avatar Nefrytka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 535
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
moj TZ już się zaopatrzył w Axe czekoladowy: uważam ze totalny sukces, pachnie bosko i ciekawie. polecam każdej na prezent dla TZta
A propo tej czekolady. Znacie może jakieś szampony czekoladowe? Mam strrraszną ochotę taki kupić. A do tej pory miałam tylko jeden, z Joanny, ale pachniał tylko w butelce.

Cytat:
Napisane przez rare bird Pokaż wiadomość
Można się jeszcze dołączyć?
Pewnie że tak. Witamy.
Nefrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:09   #494
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Kupiłam go najpierw do pryskania pościeli i w pokoju-tak mi się podobał. A potem zaczęłam się nim pryskać i mój kumpel, który go używa (za moją namową ) mówi, że na mnie pachnie rewelacyjnie ale kompletnie nie jak axe czekoladowy (to chyba za sprawą innego pH..). Spróbuj bo warto Co do "jadalnych" zapachów to idź do Yves Rocher-tam są naprawdę przeróżne i to za niską cenę (jakieś 35 zł za 100 ml)-malina, truskawka, kokos, wanilia, jeżyna, gruszka...
Ja mam pewne perfumy o zapachu kakao i kiedyś szło za mna po korytarzu 2 chłopaków i jeden do drugiego mówi "Ktoś się tu wypsikał Axem czekoladowym" Jakoś tak dziwnie mi się zrobiło
Mój brat używa czoko Axe, wcześniej miał go TŻ i bardzo mi się podoba, jednak nie wiem czy sama dałabym radę nim pachnieć
__________________
mój wątek wymianowy


Edytowane przez Nadya
Czas edycji: 2010-02-07 o 19:10
Nadya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:27   #495
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
A propo tej czekolady. Znacie może jakieś szampony czekoladowe? Mam strrraszną ochotę taki kupić. A do tej pory miałam tylko jeden, z Joanny, ale pachniał tylko w butelce.


Ja kiedyś miałam ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...owiejacych.htm
i bardzo go lubiłam . Super pachniał!
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 19:59   #496
Sweetgirl234
Raczkowanie
 
Avatar Sweetgirl234
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 231
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

agassek widze że używasz tego podkladu w musie z mybeline zamieżam go zakupić tylko ciekawi mnie czy to prawda że jest on bardzo nawilżający i sprawia ze mamy skore gładka jak u dziecka przeczytałam o tym w gazecie i ztąd moje pytanie czy ty też tak myślisz ...
Sweetgirl234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:32   #497
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

hm tak sobie myśle chodzicie na aerobik czy jakies ćwiczenia? bo ja mam wielka ochote, w domu jakos nie ma motywacji ani możliwości a kuszą mnie jakies zajecia lecz nie mam z kim chodzic a sama sie jakos krepuje
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 20:51   #498
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
hm tak sobie myśle chodzicie na aerobik czy jakies ćwiczenia? bo ja mam wielka ochote, w domu jakos nie ma motywacji ani możliwości a kuszą mnie jakies zajecia lecz nie mam z kim chodzic a sama sie jakos krepuje
Ja kiedyś chodziłam na salse, ale to krótko
Jak chcesz się gdzieś zapisać na fitness albo coś w tym stylu to świetny pomysł i nie ma się czego krępować. Tylko na początku jest strasznie
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:02   #499
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Ja kiedyś chodziłam na salse, ale to krótko
Jak chcesz się gdzieś zapisać na fitness albo coś w tym stylu to świetny pomysł i nie ma się czego krępować. Tylko na początku jest strasznie
hahahaha to zdanie zachęca i przekonywuje
też chciałam sie gdzieś zapisać, ale no własnie ' nie mam z kim'. Ćwiczyłam dzielnie na stepperku w domu , jednak linka pękła <wspominałam> i tak skończyło się moje spacerowanie na tym sprzęcie
teraz chodzę na rehabilitację <jeszcze tydzień> i oprócz zabiegów mam ok.30 min ćwiczeń codziennie, ale to głównie na mięśnie pleców. Po pierwszych dwóch dniach przez zakwasy dowiedziałam się w ogóle o takich mięśniach
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 21:03   #500
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
hm tak sobie myśle chodzicie na aerobik czy jakies ćwiczenia? bo ja mam wielka ochote, w domu jakos nie ma motywacji ani możliwości a kuszą mnie jakies zajecia lecz nie mam z kim chodzic a sama sie jakos krepuje
ja się zbieram do jogi ( bo na gry zespołowe (czyt. siatkówkę) brak stałej ekipy a chętnie bym się wybrała na jakieś zajęcia...

a co do tego, że na jakiś zajęciach na początku jest strasznie - to wszystko zależy od podejścia i oczywiście, jak masz możliwość - wybierz się na takie zajęcia z koleżanką, zawsze raźniej
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:06   #501
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
hahahaha to zdanie zachęca i przekonywuje
też chciałam sie gdzieś zapisać, ale no własnie ' nie mam z kim'. Ćwiczyłam dzielnie na stepperku w domu , jednak linka pękła <wspominałam> i tak skończyło się moje spacerowanie na tym sprzęcie
teraz chodzę na rehabilitację <jeszcze tydzień> i oprócz zabiegów mam ok.30 min ćwiczeń codziennie, ale to głównie na mięśnie pleców. Po pierwszych dwóch dniach przez zakwasy dowiedziałam się w ogóle o takich mięśniach

Nie no, chodziło mi o to, że tylko przez pierwsze kilka minut czuje się niezręczność, a potem już jest super
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 21:24   #502
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

własnie takowej koleżanki nie mam
a samej isc to jakos mnie to przeraża, pewnie te 40+ beda bardziej wytrztmałe ode mnie bo moja kondycja to jest marna a w zasadzie wogole jej nie ma
musze się wkońcu zabrać za siebie! brzuch nogi u pupa!
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:04   #503
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
własnie takowej koleżanki nie mam
a samej isc to jakos mnie to przeraża, pewnie te 40+ beda bardziej wytrztmałe ode mnie bo moja kondycja to jest marna a w zasadzie wogole jej nie ma
musze się wkońcu zabrać za siebie! brzuch nogi u pupa!
Ja bym na Twoim miejscu poszła nawet sama.
Wiadomo-od zajęć się nie wymigasz jak się zapiszesz, a samemu trudno czasami się zmobilizować
Idź, na pewno będzie fajnie
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 23:38   #504
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Ja się tak właśnie zabieram do ponownych treningów. "Od zawsze" tańczyłam i chcę do tego wrócić. Tym razem chcę zacząć trenować dancehall. Ale nie mam z kim iść. A jestem zbyt nieśmiała, żeby iść sama
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 06:48   #505
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ja mam zamiar isc albo na aerobik albo zapisac sie na taniec
tylko musze przycisnac moja kolezanke bo sama tez nie pojde ;p

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

dziewczyny wiecie gdzie moge kupic ten peeling http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31689 ? widzialyscie gdzies go?

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Wczoraj bylam sie przejsc po sklepach i wiosenne kolekcje sa po prostu boskie, niech juz bedzie cieplo
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:19   #506
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja mam zamiar isc albo na aerobik albo zapisac sie na taniec
tylko musze przycisnac moja kolezanke bo sama tez nie pojde ;p

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

dziewczyny wiecie gdzie moge kupic ten peeling http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31689 ? widzialyscie gdzies go?

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Wczoraj bylam sie przejsc po sklepach i wiosenne kolekcje sa po prostu boskie, niech juz bedzie cieplo
Tak? Ja teraz mam właśnie okres chodzenia po sklepach( już powoli mam dosyć) i wciąż widzę sporo zimowych kolekcji niestety, a poluję na krótkie, dopasowane spódniczki i nie ma nigdzie
Tak samo z butami, niby znajdą się letnie szpilki, ale większość to jeszcze i tak zimowe kozaki
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:22   #507
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziewczyny wiecie gdzie moge kupic ten peeling http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=31689 ? widzialyscie gdzies go?
w Naturze
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:25   #508
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

dziekuje, zajrze do natury

hm a co do sklepow - ja bylam w stradim, zarze i pull & bear i tam sa naprawde ladne, wiosenne kolekcje.. sliczne sweterki, takie w pastelowych kolorach z bufkami, bluzeczki 3/4 rekaw, koszule sliczne, widzialam piekna krotka kurteczke w stradim, zakochalam sie, i buciki w kropeczki w zarze, chetnie kupilabym juz to wszystko ale po co jak i tak w taka pogode nie ma sensu sie tak ubierac, a znajac moje szczescie wiosna gdy juz bedzie mozna sie jakos normalnie ubrac w sklepach nic mi sie nie bedzie podobac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 08:30   #509
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

Cytat:
Napisane przez Nefrytka Pokaż wiadomość
A propo tej czekolady. Znacie może jakieś szampony czekoladowe? Mam strrraszną ochotę taki kupić. A do tej pory miałam tylko jeden, z Joanny, ale pachniał tylko w butelce.



Pewnie że tak. Witamy.
pamietam tę Joannę. bardzo głowa mnie po niej swędziła, w nazwie chyba było "kolor zaprogramowany: czekoladowy". dałam ją koleżance. przyjemny zapach ma John Frieda Brilliant Brunnete cała seria, a w dodatku zapach utrzymuje się na włosach. jest to zapach kakao właściwie i czegoś jeszcze. ja w każdym razie gorąco polecam, bo jest to mój KWC i kupiłam już z 5 butelek

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
hm tak sobie myśle chodzicie na aerobik czy jakies ćwiczenia? bo ja mam wielka ochote, w domu jakos nie ma motywacji ani możliwości a kuszą mnie jakies zajecia lecz nie mam z kim chodzic a sama sie jakos krepuje
polecam na aerobik. od przyszłego semestru zapisuję się. robiłam rok temu i bardzo mi się podobało. niestety, najlepiej iśc z kimś

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
brzuch nogi u pupa!

ano właśnie przypomniało mi się, bardzo polecam Brzuch Uda Pośladki w jakimkolwiek centrum fitness. uważam, że nie można iśc samemu, bo i tak jesteś tak skoncentrowana na sobie, że byś zapomniała o koleżance. strugi potu by ci ją zasłoniły polecam, polecam - coś dla wytrwałych i dla małych masochistów, bo wycisk jest niezły, ale o to chodzi, prawda?
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:12   #510
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory. Świeżynki część II .

ckin2u w Ross też ją dostaniesz od 12 będzie w promocji
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.