♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-27, 19:46   #481
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ej bez przesady z ilościami... Przecież jak dziecko ulewa to i tak lepiej założyć dziecku miękki śliniak, taki trójkąt pod szyję, nie wyobrażam sobie bezsensu przebierać dziecko kilka razy dziennie, wystarczy zaopatrzeć się w takie właśnie trójkąty i jakoś się sprawdziło u mnie przy wszystkich 3... Przy małym dziecku z kolei ciągle się pierze, więc myślę, że po 5, góra 7 spokojnie na początek wystarczy, potem życie samo przyniesie, będziecie wiedzieć jak duże dziecko urodzicie, co przyniosą Wam na prezent itd... Wtedy można coś dokupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 20:06   #482
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja tak nie ogarniałam na początku że co chwilę siku wymykało się spod pieluchy ;D a wszelkie chustki pod szyja wkurzały mnie ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 20:28   #483
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Moje obie małe bo 51cm i 53cm. Teraz też nie liczę na większe może też dzięki temu tak fajnie wspominam porody
A co do zakupów przez męża w ostatniej chwili ... to wolałabym tego uniknąć wolę sama kupić

Uważam że body i śpiochy w większej ilości są potrzebne bo kinder niespodzianki na początku są bardzo wodniste i lubią wypływać bokami albo górą na pleckach przynajmniej przy karmieniu piersią takie są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 20:35   #484
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Tosia_5 Pokaż wiadomość
Moje obie małe bo 51cm i 53cm. Teraz też nie liczę na większe może też dzięki temu tak fajnie wspominam porody
A co do zakupów przez męża w ostatniej chwili ... to wolałabym tego uniknąć wolę sama kupić

Uważam że body i śpiochy w większej ilości są potrzebne bo kinder niespodzianki na początku są bardzo wodniste i lubią wypływać bokami albo górą na pleckach przynajmniej przy karmieniu piersią takie są


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dobrze wiedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 21:01   #485
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja sie urodziłam 53 cm, mąż nie pamiętam dokładnie, alw nie był większy. Aktualnie ja mam 165, on niecałe 180cm. Ciuszki kupuje na 56 cm. Na pewno zakupie też jakieś w rozmiarze 62 w razie W, tak czy siak się przydadzą
Zastanawiam się jaki jest sens kupowania spioszkow... wydaje mi się, że pajace sa lepsze. Doświadczone mamy- jak wy sie w tym temacie zapatrujecie? Śpiochy są wogole potrzebne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 21:11   #486
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja sie urodziłam 53 cm, mąż nie pamiętam dokładnie, alw nie był większy. Aktualnie ja mam 165, on niecałe 180cm. Ciuszki kupuje na 56 cm. Na pewno zakupie też jakieś w rozmiarze 62 w razie W, tak czy siak się przydadzą
Zastanawiam się jaki jest sens kupowania spioszkow... wydaje mi się, że pajace sa lepsze. Doświadczone mamy- jak wy sie w tym temacie zapatrujecie? Śpiochy są wogole potrzebne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szczerze powiem ci że wszystko zależy od dziecka. Ja nie bardzo lubiłam pajace bo moje dziewczyny były chude. Dziecko często się rusza. Nóżki często zgina a pajace są luźniejsze dużo od śpiochów. I często nóżka wychodziła z nogawki i potem nie mogła jej włożyć w odpowiednie miejsce i był płacz. U mnie sprawdziły się pajace ale później, jak już ciałka nabrały czyli większe rozmiary były takie małe a starsza córcia już mnie przerosła

Tylko pamiętaj że to nie reguła bo może mamusie których dzieci ważyły więcej były zadowolone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 21:13   #487
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja sie urodziłam 53 cm, mąż nie pamiętam dokładnie, alw nie był większy. Aktualnie ja mam 165, on niecałe 180cm. Ciuszki kupuje na 56 cm. Na pewno zakupie też jakieś w rozmiarze 62 w razie W, tak czy siak się przydadzą
Zastanawiam się jaki jest sens kupowania spioszkow... wydaje mi się, że pajace sa lepsze. Doświadczone mamy- jak wy sie w tym temacie zapatrujecie? Śpiochy są wogole potrzebne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, mając body z długim rękawem, wygodnie jest mieć śpioszki, bo wtedy i same body są przydatne na codzień. Ewentualnie spodnie, ja osobiście śpiochów nie lubiłam nigdy, a szczególnie do kaftaników ale nie powiem, że nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 21:14   #488
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Czyli każda poleca co innego 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 21:17   #489
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Czyli każda poleca co innego 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie hahaha.
Mi pajace (rozpinane po całej długości oraz zatrzaski na dwioch nozkach) uratowały mnie w w pierwszych dniach bo przełożenie bodziaka przez głowke przerażało mnie bardzo ;p a kaftaników niecierpialam, nei wiedziałam jak to zarzucić aby zapiac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 21:18   #490
Tosia_5
Raczkowanie
 
Avatar Tosia_5
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 250
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Czyli każda poleca co innego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zgadzam się bo każda musi sprawdzić na swoim dziecku co najlepsze i najpraktyczniejsze

Fajnie posłuchać ale jednak warto zrobić po swojemu jak intuicja podpowie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tosia_5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 21:19   #491
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Pamiętam jak przy pierwszym nakupiłam jakichś kaftaników, śpioszków ( spodenek ze stópkami) a potem sie zastanawiałam bo jaką cholerę mi to

Wystarczą body - dla nas wrześniówek większość zapewne z długim rękawem. Spodenki ( legginsy) bez stópek ( świetna sprawa bo jak za długie to można podwinąć, z tymi ze stópkami tego nie zrobisz )
Bardzo polecam pajacyki - czyli ubranka na całe ciałko ( na noc dla wygody ze stópkami - żeby dziecię miało ciepło; na dzień mogą być bez stópek). Skarpetki, czapeczki, ładne chustki na szyję ( też sobie nie wyobrażam ciągle przebierać jak się uleje )
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 22:23   #492
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja sie urodziłam 53 cm, mąż nie pamiętam dokładnie, alw nie był większy. Aktualnie ja mam 165, on niecałe 180cm. Ciuszki kupuje na 56 cm. Na pewno zakupie też jakieś w rozmiarze 62 w razie W, tak czy siak się przydadzą
Zastanawiam się jaki jest sens kupowania spioszkow... wydaje mi się, że pajace sa lepsze. Doświadczone mamy- jak wy sie w tym temacie zapatrujecie? Śpiochy są wogole potrzebne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z kolei polecam i śpioszki plus body i pajace też. Chociaż faktycznie na samym początku był strach coś przez głowę zakładać.
Nie lubię natomiast spodenek bo dziecko głównie na plecach leży i miałam zawsze wrażenie, że szwy się dziecku wpijają w tą delikatną skórkę.
U nas nie sprawdziły się też skarpetki bo się zsuwały, więc wszystko ze stópkami miałam.


Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 06:56   #493
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
U mnie jest tak, że ja jestem wysoka, ale mąż niski, więc też nie wiedziałam jak to będzie, ale jednak wszyscy byli 57cm, a co ciekawe teraz rośnie każdy w innym tempie, najmłodszy wygląda na to, że będzie taki dwumetrowiec, bo w wieku 3 lat, nosi ciuchy na 6 lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko! To mówię u nas ponad dwa lata, a młoda nosi 80/86
Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja sie urodziłam 53 cm, mąż nie pamiętam dokładnie, alw nie był większy. Aktualnie ja mam 165, on niecałe 180cm. Ciuszki kupuje na 56 cm. Na pewno zakupie też jakieś w rozmiarze 62 w razie W, tak czy siak się przydadzą
Zastanawiam się jaki jest sens kupowania spioszkow... wydaje mi się, że pajace sa lepsze. Doświadczone mamy- jak wy sie w tym temacie zapatrujecie? Śpiochy są wogole potrzebne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubiłam śpiochów 🤦♀️dla mnie najgorsze i najmniej przydatne wolałam body+spodnie bez stópek i skarpety. Młoda nie była ciepłolubna, i jakbym założyła jej śpiochy plus skarpety to byłby non stop ryk a te spodnie są takie luźne, że nic się nie wbija pajace bez stóp na dzień też ok, na noc lepiej ze stopami a kaftaniki przydały mi się tylko w pierwszym tygodniu, później mnie wkurzały

W sumie sama musisz się przekonać i zobaczyć, co najbardziej będzie odpowiadało i tobie i maleństwu nie każdemu odpowiada to samo
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017

Edytowane przez stypi_89
Czas edycji: 2020-03-28 o 06:59
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 06:57   #494
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Trochę szok że piszcie tylko o 5 czy 7 sztukach. Wydaje mi się to mało, ja już segregowalam rozmiarami co mam to bodow na pierwsze 3 rozmiary mam zdecydowanie więcej, pajacow też. No i zdecydowałam kompletowac rozmiar 56 i mam już bardzo dużo rzeczy także nic już w tym rozmiarze nie kupuje bo jak się okaże że nie ubiorę 🤦☠♀️
Zastanawiają mnie jeszcze te niedrapki
Ja mam komplet chyba 5par i wydaje mi się że zwłaszcza do szpitala na pierwsze dni życia się przydają. Chyba u mamyginekolog też są one w wyprawach

Ja jeszcze w łóżku, okno otwarte , ptaszki tak śpiewają 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 06:59   #495
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja na początku używałam głównie pajaców, body i polspiochow(spodenki ze stopami ). Potem weszły spodenki. Śpiochów miałam mało. Ogólnie to nie miałam jakoś dużo tych kompletów.
Tak poza tym to u każdej pewnie sprawdzi się co innego

Miałam bardzo mało ubranek 56 ale okazało się, że córka topi się w 62 mimo, że była duża i mąż musiał dokupić bodziaki 56 jak byłam w szpitalu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2020-03-28 o 07:00
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:00   #496
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja z kolei polecam i śpioszki plus body i pajace też. Chociaż faktycznie na samym początku był strach coś przez głowę zakładać.
Nie lubię natomiast spodenek bo dziecko głównie na plecach leży i miałam zawsze wrażenie, że szwy się dziecku wpijają w tą delikatną skórkę.
U nas nie sprawdziły się też skarpetki bo się zsuwały, więc wszystko ze stópkami miałam.


Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
Też mi się wydają lepsze rzeczy że stopkami ale skarpetek mam tak dużo 🤣🤣 i czapeczek ale myślę że takie cienkie bawełniane to się przydadzą zwłaszcza po kąpieli.

Jeszcze odnośnie skarpetek to moją bratową ratowały one jak coś było zw duże. To nawet na te zakryte stopki ubierala skarpetki i wszystko się trzymało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:02   #497
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Trochę szok że piszcie tylko o 5 czy 7 sztukach. Wydaje mi się to mało, ja już segregowalam rozmiarami co mam to bodow na pierwsze 3 rozmiary mam zdecydowanie więcej, pajacow też. No i zdecydowałam kompletowac rozmiar 56 i mam już bardzo dużo rzeczy także nic już w tym rozmiarze nie kupuje bo jak się okaże że nie ubiorę 🤦♀️
Zastanawiają mnie jeszcze te niedrapki
Ja mam komplet chyba 5par i wydaje mi się że zwłaszcza do szpitala na pierwsze dni życia się przydają. Chyba u mamyginekolog też są one w wyprawach

Ja jeszcze w łóżku, okno otwarte , ptaszki tak śpiewają 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się niedrapki w ogóle nie sprawdziły miałam 4 pary i ani razu nie miałam założone gdzieś czytałam, że dziecko powinno poznawać świat, właśnie poprzez dotyk i siebie i innych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:03   #498
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja nie zakładałam niedrapkow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:03   #499
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Mi się niedrapki w ogóle nie sprawdziły miałam 4 pary i ani razu nie miałam założone gdzieś czytałam, że dziecko powinno poznawać świat, właśnie poprzez dotyk i siebie i innych rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie logiczne ale mam wrażenie że w szpitalu je zakładają. Tak mi się wydaje że może na 2-3 pierwsze dni życia tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-28, 07:06   #500
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
W sumie logiczne ale mam wrażenie że w szpitalu je zakładają. Tak mi się wydaje że może na 2-3 pierwsze dni życia tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle nie mialam niedrapkow to położna założyła córce skarpetki od razu po porodzie. Potem ja już nie zakładałam jej nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:12   #501
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
W sumie logiczne ale mam wrażenie że w szpitalu je zakładają. Tak mi się wydaje że może na 2-3 pierwsze dni życia tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moi nigdy nie mieli niedrapków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:13   #502
Patka_Online
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 3
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cześć

Prześledziłam wiadomości i o super przydatnych rzeczach piszecie. Szczególnie dla mamy po raz pierwszy. Można się przyłączyć?
Patka_Online jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:17   #503
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Patka_Online Pokaż wiadomość
Cześć

Prześledziłam wiadomości i o super przydatnych rzeczach piszecie. Szczególnie dla mamy po raz pierwszy. Można się przyłączyć?
Hej Patka powiedz coś o sobie.

Dziewczyny ja leżę, bo nie mogę pionu złapać, wiruje mi w głowie jak po paru drinkach ialam tak w pierwszej ciąży, ale nie wiem czy teraz to to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:21   #504
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Hej Patka

Ja nie używałam niedrapków, a z ubrań na dzień najlepiej mi się sprawdziły body+półśpiochy, bo skarpetek moje dziecko nie tolerowało do spania pajace albo śpiochy+body na długi rękaw

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:39   #505
Patka_Online
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 3
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Jestem z Rzeszowa, ciąża pierwsza, dzisiaj 13+3, tp wg usg prenatalnego 27 września no i czekamy na synka a do lipca mam jeszcze 30 lat.

Swoją drogą to, że lekarz tak na 100% płeć potwierdził mnie zdziwiło. Kiedyś myślałam, że nikt mi pewności nie da, a już na pewno nie na tym etapie. Ależ się cieszę
Patka_Online jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 07:53   #506
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Też mi się wydają lepsze rzeczy że stopkami ale skarpetek mam tak dużo i czapeczek ale myślę że takie cienkie bawełniane to się przydadzą zwłaszcza po kąpieli.

Jeszcze odnośnie skarpetek to moją bratową ratowały one jak coś było zw duże. To nawet na te zakryte stopki ubierala skarpetki i wszystko się trzymało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nigdy nie zakładałam czapeczek po kąpieli, na spacery też nie zawsze, zależy jaka pogoda.
Cytat:
Napisane przez Patka_Online Pokaż wiadomość
Cześć

Prześledziłam wiadomości i o super przydatnych rzeczach piszecie. Szczególnie dla mamy po raz pierwszy. Można się przyłączyć?
Witaj

Niedrapek nie używaliśmy. Noworodek ma dłuższe paznokcie i nieskoordynowane ruchy ale jak już ktoś wspomniał można skarpetki założyć.

Ja jeszcze polecam zaciemniające rolety. Może na początku to bez znaczenia bo dziecko dużo śpi, ale jak jest starsze to super. Córka np. obudziła się dziś 5:50, w pokoju półmrok, zasnęła z powrotem w 5 minut. Gdyby było jasno jak w reszcie domu to by było po spaniu.

Wysłane z mojego LG-M700 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 08:00   #507
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Witaj
Szkoda, że nie można sobie zapisać postów bo jestem teraz z doskoku. Czytam ale nie mam nawet gdzie i jak sobie zapisać o czym mówicie. W każdym razie muszę sobie ogarnąć dokładnie czym się niektóre rodzaje ubranek różnią niby wiem ale chyba nie do końca 🤣
A tak swoją zawsze jak widzę zdjęcie dziecka w rękawiczkach to mi się takie biedne wydaje. Ale chodzi tu pewnie o to żeby się nie podrapało, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 08:02   #508
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Witaj
Szkoda, że nie można sobie zapisać postów bo jestem teraz z doskoku. Czytam ale nie mam nawet gdzie i jak sobie zapisać o czym mówicie. W każdym razie muszę sobie ogarnąć dokładnie czym się niektóre rodzaje ubranek różnią niby wiem ale chyba nie do końca
A tak swoją zawsze jak widzę zdjęcie dziecka w rękawiczkach to mi się takie biedne wydaje. Ale chodzi tu pewnie o to żeby się nie podrapało, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pierwszą stronę wrzuciłam ściągę z ubranek

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 08:15   #509
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87699695]Na pierwszą stronę wrzuciłam ściągę z ubranek

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Super, dziękuję! Niestety aplikacja mi nie chce pokazać tego zdjęcia ale na stronie wszystko widać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-28, 08:26   #510
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Patka witaj gratuluje synka!

Mamaporazczwarty bez zmian się czujesz? Odpoczywaj dzisiaj!

Riellee może rób sobie zdjęcia ekranu?

Kurcze, mnie wczoraj wieczorem brzuch bolał, biegunkę miałam i krew z nosa mi poleciała 🤦☠♀️

Rano piłam kakao (a ogólnie nie piłam z 3 lata!) i nie wiem, czy to nie po tym? Ale dopiero wieczorem by mnie dopadło?

Na obiad robiłam pizzę, dodałam też kiełki brokuła i może to przez nie? Zapomniałam ich umyć 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.