Dobry fryzjer w Gliwicach - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 20:30   #481
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Byłam dzisiaj w Ludwigu u Łukasza i mogę go polecić z calego serca
Jest w pełni zaangażowany w to co robi, kreatywny i bardzo sympatyczny Widać, że jest profesjonalistą i mogę zgodzić się z nim w 100% jeżeli chodzi o moje włosy. I teraz w porównaniu do Marcela. Najpierw szybkie podcięcie włosów - 5 minut. Kolejne 20 (przy moich grubych włosach) to zabawa w prostowanie, a następne 5 drobne podcinanie. Łukasz ciął moje włosy koło godziny. Precyzyjnie i dokładnie. Przeglądałam się w lustrze po przyjściu do domu i widzę, że fryzura jest naprawdę genialna
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:16   #482
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Veiovis - jeśli możesz, to napisz proszę, ile kosztowało Cię to obcięcie włosów?
Masz z natury włosy proste, czy kręcone ?
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:27   #483
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ceny w Ludwigu są dość wysokie. Cięcie kosztuje 70zł. Tyle, że ta cena naprawdę przekłada się na jakość usług. Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Przez 1,5h fryzjer skupiał się w 100% na mnie. Czułam się ,,dopieszczona" tak, ze bardziej się chyba już nie da
Włosy mam grube, puszące się i długie za łopatki. Podobało mi się to, że Łukasz wziął to pod uwagę i moja nowa fryzurka ma mi pomóc pozbyć się prostownicy
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 06:18   #484
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Ludwigu u Łukasza i mogę go polecić z calego serca
Jest w pełni zaangażowany w to co robi, kreatywny i bardzo sympatyczny Widać, że jest profesjonalistą i mogę zgodzić się z nim w 100% jeżeli chodzi o moje włosy. I teraz w porównaniu do Marcela. Najpierw szybkie podcięcie włosów - 5 minut. Kolejne 20 (przy moich grubych włosach) to zabawa w prostowanie, a następne 5 drobne podcinanie. Łukasz ciął moje włosy koło godziny. Precyzyjnie i dokładnie. Przeglądałam się w lustrze po przyjściu do domu i widzę, że fryzura jest naprawdę genialna
mówiłam, że Łukasz jest niezastąpiony Udałoby Ci się wstawić zdjęcie fryzurki?
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:24   #485
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Mmoniaa! miałaś rację, Magda z Ludwiga zna się na rzeczy! 1 raz w życiu wyszłam z salonu ZADOWOLONA w 100%, aż sama tkwię w szoku i latam co 5 minut do lustra
A tak serio to bardzo spodobało mi się kilka rzeczy (szczegółów): "herbatki, kawki, soczku?", obsluga, miła atmosfera, wygodne sofy (wtrącił mój Chłop, który dzielnie przeczekał te 1,5h ) i profesjonalne podejście z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu
Zatem polecam serdecznie - można iść bez obaw
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:43   #486
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

kiki1777! Fajnie, że napisałaś jak z tą fryzurką, bo już się niecierpliwiłam

Ja miałam tak samo po pierwszym razie gdy byłam u Magdy - zadowolona jak nigdy No i jakoś tak dziwnie wyrzutów sumienia nie miałam z powodu wydania takiej sumki, bo troszku się cenią w Ludwigu, no ale w końcu jest za co, prawda? No i nawet Chopy jakoś wytrzymują czekając na swoje księżniczki :P
A co wyczarowała Ci Magda, jeśli można wiedzieć? Pozdrawiam
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 22:32   #487
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No ja też właśnie nie mam wyrzutów sumienia z powodu tej kwoty, bo ważniejsze jest to, że sie dobrze czuję, aniżeli kasiorka

Co wyczarowała... no szczególnej zmiany nie ma, bo mialam włosy długie, prawie do pasa, ale już powoli piórka na końcach z powodu codziennego prostowania... kształt fryzury jak na zdjęciu obok - proste, długie i nie cieniowane włosy + prosta, gruba grzywa... moim zamiarem było więc ładne, płynne postopniowanie i pocieniowanie, żeby je trochę podnieść i to dzięki Magdzie uzyskałam
Wcześniej wychodziłam z "salonu" z powycinanymi jak bądź włosami, a teraz widać profesjonalne cięcie i nagle włosy, które trzeba prostować, same się układają... o matko, ale się rozpisałam
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 10:34   #488
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Dziewczyny a jak z terminami do Łukasza z Ludwiga?
Musiałam odwołać dzisiejszą wizytę u Marcela, bo jestem chora, i mimo tego, że czas mam głównie rano, pierwszy wolny termin udało się ustalić na 19 marca :/ Nie wiem, czy jeszcze tyle wytrzymam, bo ostatni raz byłam u fryzjera w grudniu :/

I macie na myśli Ludwiga na Zygmunta Starego czy tego obok rynku?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:51   #489
motylek1303
Raczkowanie
 
Avatar motylek1303
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z otchłani samotności...
Wiadomości: 158
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Łukasz koło Rynku. Jak ja się zapisywałam, to maksymalnie tydzień czekałam.
__________________
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, wprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.

Utrzymywanie wagi
Zapuszczanie włosów
Kocham i jestem kochana! (taki oto banał )


motylek1303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:09   #490
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Miło by było poczuć się dopieszczoną... w kwestii fryzjerskiej oczywiście
A ten Łukasz wszystko tnie na mokro, czy jest szansa, że najpierw wyprostuje, a potem będzie skubać?
Ehh w zeszłym roku przed świętami w akcie desperacji byłam u fryzjerki w Zabrzu, jak mnie wyskubała i wysuszyła włosy to się okazało, że z boków zostały mi piórka :/ A po wizycie u Berendowicza po suszeniu okazało się, że pan fryzjer mi wyciął z boku krzywą dziurę Także mój limit zaufania się wyczerpał
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 22:47   #491
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Ja chodzę do Ludwiga na Zygmunta Starego - jakoś tak lojalne
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-01, 03:49   #492
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kasiek, ja do tej pory nigdy, ale podkreślam (świadomie) - NIGDY nie wyszłam zadowolona od fryzjera, a 1 raz w życiu czuję się w 100% happy po wizycie u poleconej przez Mmonięę Magdy z Ludwiga (Zygmunta Starego)... miałam upragnione i długo zapuszczane, aczkolwiek mocno zmęczone prostownicą włosy, powiedziałam Magdzie, że nie chcę stracić na długości i objętości i... nie straciłam (no chyba z pół centymetra tylko ), a mam "wyleczone" końcówki i jestem bardzo usatysfakcjonowana, wiec może tam się wybierz jak się obawiasz wielkich zmian? Bo ja zaznaczyłam, że bez zmiany image i to mam Nadal tkwię w szoku, alem szczęśliwa
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 08:00   #493
Charming Paige
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: San Francisco^^
Wiadomości: 102
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez kiki1777 Pokaż wiadomość
Kasiek, ja do tej pory nigdy, ale podkreślam (świadomie) - NIGDY nie wyszłam zadowolona od fryzjera, a 1 raz w życiu czuję się w 100% happy po wizycie u poleconej przez Mmonięę Magdy z Ludwiga (Zygmunta Starego)... miałam upragnione i długo zapuszczane, aczkolwiek mocno zmęczone prostownicą włosy, powiedziałam Magdzie, że nie chcę stracić na długości i objętości i... nie straciłam (no chyba z pół centymetra tylko ), a mam "wyleczone" końcówki i jestem bardzo usatysfakcjonowana, wiec może tam się wybierz jak się obawiasz wielkich zmian? Bo ja zaznaczyłam, że bez zmiany image i to mam Nadal tkwię w szoku, alem szczęśliwa
Ile bym zapłaciła w Ludwigu za podcięcie 0,5cm końcówek i wycieniowanie? Mogłabyś napisać jak wygląda budynek i jak się tam dostać? Przepraszam, że tak meczę ale jestem nietutejsza Z góry dziękuję
Charming Paige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:22   #494
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Kasiek na mokro podcina tylko większe ilości włosów, a reszte wszystko na sucho tnie...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:33   #495
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez kiki1777 Pokaż wiadomość
Kasiek, ja do tej pory nigdy, ale podkreślam (świadomie) - NIGDY nie wyszłam zadowolona od fryzjera, a 1 raz w życiu czuję się w 100% happy po wizycie u poleconej przez Mmonięę Magdy z Ludwiga (Zygmunta Starego)... miałam upragnione i długo zapuszczane, aczkolwiek mocno zmęczone prostownicą włosy, powiedziałam Magdzie, że nie chcę stracić na długości i objętości i... nie straciłam (no chyba z pół centymetra tylko ), a mam "wyleczone" końcówki i jestem bardzo usatysfakcjonowana, wiec może tam się wybierz jak się obawiasz wielkich zmian? Bo ja zaznaczyłam, że bez zmiany image i to mam Nadal tkwię w szoku, alem szczęśliwa
Kiki, ja najdłuższe włosy mam tak do obojczyków, i jestem na etapie zapuszczania tej górnej warstwy, bo od paru lat miałam włosy mocno wyskubane praktycznie od czubka. Okres szaleństw z włosami już mi minął, ale chciałabym, żeby zostały jakoś inaczej obcięte (po wizytach u Marcela od pewnego czasu zawsze wyglądam tak samo i nikt, kto nie wie, nie zauważa, że byłam u fryzjera :/), ale muszą też zostać dobrze obcięte, żeby nie powstała żadna buła ani piórka.
Po doświadczeniach z wieloma fryzjerami już się po prostu boję, zwłaszcza jak mam wydać takie pieniądze
Ehh i dalej nie wiem gdzie mam pójść...
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:57   #496
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Charming Paige, jeśli chodzi o cenę "podcięcia" końcówek to nie jestem w stanie tego określić (chyba najlepiej zadzwonić i zapytać, czy oni to jakoś rozróżniają). Ja miałam "salon&szampon" ;p Mycie, masaż, oliwki, odżywki, strzyżenie i modelowanie = 75 zł, ale to jest cena maksymalna wg cennika...
W Gliwicach są dwa salony Ludwiga, ja byłam na ul. Zygmunta Starego 10, a jak dostać się... a skąd? Jeżeli wiesz, gdzie w Gliwicach jest Zameczek Piastowski to udaj się tam i po prostu spytaj o ulicę Z. Strego, ktoś Cię pokieruje, a jak już znajdziesz sie na tej ulicy to nr 10 jest tak z 300m po prawej stronie Trafisz bez problemu

Kaśku, no cóż Ci radzić... rozumiem Twoje rozterki, bo sama zzieleniałam - każda pisze co innego i poleca kogoś innego... ja mogę ze swojej strony powiedzieć tylko tyle, że jestem zadowolona z wizyty u Pani Magdy
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:48   #497
natka_26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Witam, podczytuje sobie ten watek od pewnego czasu i wlasciwie bylam zdecydowana na wizyte u Marcela ale chyba jednak najpierw zajde do Ludwiga tylko chcialabym cos uscislic...Łukasz pracuje w salonie przy rynku a Magda na Zygmunta Starego, tak??
Pozdrawiam
natka_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:49   #498
Charming Paige
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: San Francisco^^
Wiadomości: 102
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez kiki1777 Pokaż wiadomość
Charming Paige, jeśli chodzi o cenę "podcięcia" końcówek to nie jestem w stanie tego określić (chyba najlepiej zadzwonić i zapytać, czy oni to jakoś rozróżniają). Ja miałam "salon&szampon" ;p Mycie, masaż, oliwki, odżywki, strzyżenie i modelowanie = 75 zł, ale to jest cena maksymalna wg cennika...
W Gliwicach są dwa salony Ludwiga, ja byłam na ul. Zygmunta Starego 10, a jak dostać się... a skąd? Jeżeli wiesz, gdzie w Gliwicach jest Zameczek Piastowski to udaj się tam i po prostu spytaj o ulicę Z. Strego, ktoś Cię pokieruje, a jak już znajdziesz sie na tej ulicy to nr 10 jest tak z 300m po prawej stronie Trafisz bez problemu
Dzięki bardzo Właśnie się omówiłam na 18.30 w czwartek do pani Magdy Ale sie bojeeeee
Charming Paige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:17   #499
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Umówiłam się na czwartek do tego Łukasza... śmieszny facet, ale sympatyczny Zobaczymy, czy nie stchórzę :P
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 21:10   #500
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

No to czekam na Wasze relacje Dziewczynki

Tak - Łukasz na Bankowej, Magda na Zygmunta Starego
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 13:38   #501
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Kasiek1987: Atelier Sztuki Fryzjerskiej na Dworcowej 62. Obcinają dwie panie: Mirella i Alicja. Prawie zawsze wykończenie fryzury na suchych wlosach.

Oprocz Atelier znajduje się tam rowniez kosmetyczka, manicurzystka, masaż, hydromasaz, fitness, solarium czyli wszystko w komplecie. Niedawno byl o nich artykul w Gazecie Gliwickiej.
A która fryzjerka jest lepsza, pani Alicja czy Pani Mirella? Kolega szuka dobrej fryzjerki, która zna się na rzeczy.
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 20:40   #502
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

ktory kolega? ten emo-gej?
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 14:10   #503
milypanicz
Raczkowanie
 
Avatar milypanicz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 42
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
ktory kolega? ten emo-gej?
nie odpowiada się pytaniem na pytanie
milypanicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:44   #504
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

A na forum dotyczącym fryzjerstwa rozmawia się o fryzjerach, a nie o emo-gejach
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:10   #505
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

emo-geje maja duzo wspolnego z fryzjerstwem wbrew pozorom . ale masz racje koniec offtopa

a wracając do pytania milegopanicza: obie panie są bardzo dobre trudno mi ocenić
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 09:22   #506
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Wróciłam od Łukasza Wielkiej zmiany fryzury nie ma, ale mam skrócone włosy i wycieniowane, a do tego w końcu ktoś się odważył zrobić mi prostą grzywkę zamiast ukośnej i przynajmniej sama widzę, że byłam u fryzjera Jak pojadę na zajęcia to się okaże, czy zauważy to ktoś jeszcze :P
Generalnie jestem zadowolona, chociaż jeszcze nie wiem czy na tyle, żeby na wizytę wydawać 75zł - to boli moją studencką kieszeń :/
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:25   #507
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Nutek Pokaż wiadomość
Studio fryzjerskie "Viloa", ul. Wrocławska 18 w Gliwicach. Polecam panią Asię Ceny ze średniej półki, efekty - zachwycające!
Co o tym sądzicie?
Wybieram się do fryzjera. prawda jest taka że i ja i rodzice jesteśmy spłukani, z moimi włosami nie wytrzymuje już psychicznie i jeśli bym się obcięła to albo do środy 11.03 albo dopiero w maju jakoś... ;|
Nie pytajcie dlaczego :P
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:22   #508
Charming Paige
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: San Francisco^^
Wiadomości: 102
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Wróciłam od Łukasza Wielkiej zmiany fryzury nie ma, ale mam skrócone włosy i wycieniowane, a do tego w końcu ktoś się odważył zrobić mi prostą grzywkę zamiast ukośnej i przynajmniej sama widzę, że byłam u fryzjera Jak pojadę na zajęcia to się okaże, czy zauważy to ktoś jeszcze :P
Generalnie jestem zadowolona, chociaż jeszcze nie wiem czy na tyle, żeby na wizytę wydawać 75zł - to boli moją studencką kieszeń :/
Ja natomiast wróciłam od Magdy. Bardzoooo miła pani i bardzo utalentowana Sympatyczna atmosfera w salonie, czysto. Żadnych brudnych ręczników i włosow na sofie Jeśli chodzi o samą fryzurę- chciałam podciąć końcówki, wycieniować i myślałam nad grzyweczką Magda słuchała co mam do powiedzenia, wszystko co robiła było konsultowane ze mną. I najważniejsze- wróciłam dokładnie z taką fryzurą jaką chcialam mieć. Włoski jak narazie układają sie przeslicznie. Zobacze jak to będzie po umyciu Mnie, moim znajomych i rodzinie bardzo się podoba Ogólnie bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym! Magda jest profesjonalistką i z pewnością nie ostatni raz odwiedzilam ten salon
Charming Paige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:07   #509
kiki1777
Przyczajenie
 
Avatar kiki1777
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Czyli jednak dokonałam dobrego wyboru, bo nie tylko ja jestem zadowolona z wizyty u Magdy


P.S.: A włoski do dziś i po umyciu nadal układają się jak zaraz po wizycie
kiki1777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 15:16   #510
mmoniaa
Zadomowienie
 
Avatar mmoniaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 903
GG do mmoniaa
Dot.: gliwice dobry fryzjer???

Cieszę się dziewczyny, że jesteście zadowolone z dokonań Magdy tak jak ja.
Ogromnym plusem, jak już wspomniała Charming Paige, jest to, że dziewczyna konsultuje każdy swój ruch, nie robi niczego na własną rękę.
__________________
ciuszki


jestem idealnie nieidealna
mmoniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-01 21:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.