Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal cz.15 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-07, 11:05   #481
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej laseczki ja właśnie leniuchuję w domku piję kawusię, a na głowie mam olej sesa i alterra Wczoraj czułam się okropnie, chyba grypa jakas mnie brała, bo wszystko mnie bolało, kości, mięśnie, głowa, gardło :/ masakra. Ale biorę antybiotyk i witaminy i dziś jest już dużo lepiej

Heroine to faktycznie fajną masz teściową ja na swoją też nie mam co narzekać, mieszka 2 km od nas, ale nie wtrąca się za bardzo dzwoni przeważnie tylko wtedy gdy zaprasza nas na jakiś obiad a tak to nie no i nas nie odwiedza to też super

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Tinek o to faktycznie taniutko trzymaj kontakt, bo warto naprawdę Może po powrocie z Niemiec się odezwę, bo coś znajomi wspominali, żeby się do Zakopca wybrać
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 20:11   #482
Margot85
Wtajemniczenie
 
Avatar Margot85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 837
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
witam się przy białeczku po 7km biegu prawie dwa miesiące nie biegałąm tylko jakieś dywanówki i rolki więc super mam nadzieję że dwa razy w tyg dam radę tzn że będzie mi się chciało iść biegać


Margot hehe dzięki ale takiej super figurki to j nie mam, tak idealnie żeby było to bym musiała chyba 47 kg ważyć ale jakoś mi się nie chce do tego dążyć może jeszcze z 1kg i wsio

Margot a z jakich warzyw piłaś? ja kurcze nie mogę się przekonć do takich warzywnych... jedynie sok pomidorowy wypiję robiony przez mamuśkę bo taki kupny chociaż pamiętam kiedyś piłam taki warzywny kupny w liceum w kartoniku taki reklamowany był. teraz jedynie wypiję marchew jabłko taki swojski hehe ale żeby inne warzywa to nie
migotenka 7km i to po dłuższej przerwie, podziwiam, ja nadal 2-3 km przebiegam
Eee na zdjęciu widać, że figurka super i ja się tej wersji trzymam
Koktajl warzywny to bardziej skrót myślowy - nataka pietruszki, seler naciowy, kawałek kalarepy plus grejpfrut dla zabicia smaku Same warzywa to dla mnie za dużo "dobrego"


Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Heroine wyjazd bardzo udany, pogoda wręcz idealna, cieplutko baardzo jak na Zakopane Byliśmy nad Morskim Okiem i nogi nam wchodziły do tyłka ale było rewelacyjnie

Przepraszam że się nie odzywam, ale widzę że większość dziewczyn ciężko się jakoś wbić w rytm codziennego pisania
Myślę że jesienią dostaniemy zamuły i będziemy częściej w domu i każda się bedzie odzywać

Migotenka ogromne brawa za bieg
tinekk super, że wyjazd się udał oby i mi pogoda dopisała bo 1 września do Zakopanego wyjeżdżam i mam ambitne plany spacerowo-wspinaczkowe
Super noclegi mieliście, w szczycie sezonu, blisko centrum, faktycznie dobry deal ale najważniejsze, że zadowolona jesteś

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry przy

Margot, aaa, myślałam, że to już ta przeprowadzka teściową się nie przejmuj- one tak mają, że są wredne chociaż muszę przyznać z ręką na sercu, że moja na tle Waszych to jest wspaniała mieszkaliśmy w tym samym mieście przez 2 lata i nigdy nie miałam z nią żadnych problemów- ani nie nachodziła, ani nie wydzwaniała do mnie czy TŻ-ta, ale zawsze służyła pomocą cały czas mi powtarza, że ona nie chce się wtrącać, ale jeśli tylko mam jakiś problem czy coś to mogę się do nich zwrócić. Nie jest natrętna, jeśli mówię nie to znaczy to nie (chociaż jeśli nam chce dać jakieś jedzenie, ciasto to namawia ) i naprawdę super się dogadujemy. Jak byłam w szpitalu to codziennie mnie z teściem odwiedzali i pytali co mi przywieźć, co mi potrzeba, na co mam ochotę- to ona mi ugotuje. Nie mam na co narzekać. W ogóle jak się dowiedziała jakie miałam wyniki jak zostałam przyjęta na oddział to się poryczała... i TŻ mówił, że Mu nakazywała, że ma o mnie dbać, bo ona mnie baaardzo kocha i martwi się o mnie nie powiem, miłe to było owszem ma swoje wady, nie będę Jej idealizować do końca, ale ogólnie jest spoko babką i nie jest dla mnie problemem spotkać się z teściami. Bo wiem, że zawsze miło spędzę czas teść to w ogóle chodzący humor jest gwarantowany masaż przepony za każdym razem jak u nich jestem ale się rozpisałam, wybaczcie
heroine miło się czyta jak mogą wyglądać przyjazne stosunki z teściową, widać, że dogadujecie się, podobne oczekiwania wobec siebie macie jak widać na Twoim przykładzie można, ale obie strony muszą odrobinę empatii choć wykrzesać z siebie
Opowiem jeden hit...jak się przeniosłam z Wrocławia do Stargardu wiadomo szukanie pracy itd a moja teściowa do nas: skoro i tak nie masz pracy to może czas na dziecko...mi kopara opadła, wynajmowana kawalerka, ja bez pracy i to jest czas na dziecko bardzo się zdziwiła, ze ja się zdziwiłam i tak dziwimy się co się widzimy, jak inne spojrzenie mamy na świat
Przypomniał mi się też jak mnie chciała butami po zmarłej siostrze obdarować, a co tam rozmiar buta, a co tam że fason nie modny(nie mówiąc już , że but używany), żal jej wyrzucić było (teściowe są dosyć zamożni ale wybitnie nie lubią wyrzucać rzeczy, nawet bardzo bardzo starych czy zużytych, taki nawyk chomikowania- ja to toleruje-ich życie ich dom , dopóki mi tych staroci nie wciskają)to uszczęsliwić na siłe pragnie i nic w tym niewłaściwego nie widzi ile to ja musiałam tłumaczyć, czemu nie chce tego "wspaniałego prezentu" to sobie popisałam

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej laseczki ja właśnie leniuchuję w domku piję kawusię, a na głowie mam olej sesa i alterra Wczoraj czułam się okropnie, chyba grypa jakas mnie brała, bo wszystko mnie bolało, kości, mięśnie, głowa, gardło :/ masakra. Ale biorę antybiotyk i witaminy i dziś jest już dużo lepiej

meeedzik ...chyba dzień piękności zdrówka i ja może olej na włosy nałożę na dniach, cały miesiąc na wsi się leniłam w tej kwestii (celowo nie brałam olejku ani masek, only odżywka)


Dziś jakoś apetyt miałam przeogromny, rano na grilla wrzuciłam kanapki i miałam zapiekanki - samo zdrowie ale 3 pieczarki zjadłam, to chyba warzywo potem koktajl - natka, seler, kalarepa i grejfrut. Na obiad kasza gryczana z takim pseudo leczo na pieczarkach plus pomidory z jogurtem naturalnym. A potem wszamałam czekolady prawie pół Na kolacje już spokojniej usmażyłam jajko, ogórki z jogurtem naturalnym i kilka marynowanych kurek bo smaka na marynowane coś miałam...no nic, przynajmniej wiem: dieta- robisz to Margotku źleale jakoś coraz mniej mnie to wzrusza, cieszę się, że napadów od dłuższego czasu nie mam na jedzenie a to w sumie było najgorsze. Nie wiem co dalej. Czy wrócę do sumiennego dietkowania.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

Zmobilizowałam się do działania i 45 min rowerku popedałowałam z maseczką na twarzy :2 w 1
__________________
Będzie 55kg na 160cm
Margot85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 21:01   #483
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej Laski
ja po pracy i kolacji na którą zjadłam arbuza... wiem wiem ale jakoś ochotę miałam


Margot ja seler naciowy i pomarancz wypiję, kalarepe uwielbiam ale sok z niej chyba już nie więc podziwiam za picie takich smakołyków

co do teściowej to ma pomysły nie powiem heh

a ja bym zjadła milke oreo albo toffi ale w tygodniu nie pozwalam sobie więc czekam do weekendu


Tinek no to faktycznie bardzo tanio, super że się udał wyjazd

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Margot za rowerek
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:40   #484
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Melduje sie ze jeszcze nie urodzilam, ale lada chwila powinnam. Termin mi minal w srode. Przybylo mi nieco wiecej, niz sobie zyczylam, bo juz mam 17 kg na plusie i z cala pewnoscia powroce do was na jesieni. Duze buziaki dla was.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:53   #485
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Melduje sie ze jeszcze nie urodzilam, ale lada chwila powinnam. Termin mi minal w srode. Przybylo mi nieco wiecej, niz sobie zyczylam, bo juz mam 17 kg na plusie i z cala pewnoscia powroce do was na jesieni. Duze buziaki dla was.
Cześć To trzymam kciuki mi waga tez leci w górę jak głupia ale nie to jest najważniejsze pozniej bedziemy miały co gubic ;-)
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 10:56   #486
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry laseczki

U mnie dziś pogoda do zimno, pochmurno i zaraz lunie

Tinekk, faktycznie taniutko płaciliście trzymaj ten namiar, może kiedyś i ja skorzystam bo nigdy w Zakopcu nie byłam

Madziu, no takie niewtrącające się teściowe są zbawieniem
Rozłożyło Cię mówisz? zdrówka życzę

Margot, no niezła ta Twoja teściowa że też taki egzemplarz Ci się trafił, masakra
Brawo za rower u mnie z dietą też źle... odkąd wyszłam ze szpitala to sobie pozwalam na coraz więcej i to nie idzie w dobrym kierunku... brzuch mam jak balon... na dodatek do ćwiczeń jakoś nie mam zapału

Migotenka, kocham milkę z oreo

paulownia, hej! myślałam o Tobie ostatnio mówisz, że bobasek jeszcze w opakowaniu? dobrze Mu u Ciebie no ale już tuż tuż... i będziesz miała swojego Szkraba życzę szczęśliwego rozwiązania Mamusiu i napisz do nas jak już będzie po wszystkim! Buziaki


Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Cześć To trzymam kciuki mi waga tez leci w górę jak głupia ale nie to jest najważniejsze pozniej bedziemy miały co gubic ;-)
Ooo, kolejna mamusia się odezwała a Ty kiedy masz termin Milenko?


My dzisiaj jedziemy z TŻ-tem do Nałęczowa na 3 dni tylko pogoda mi się nie podoba no ale weekend ma być upalny ponoć

Gdzie Czekoladka?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 14:29   #487
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroinko kochana właśnie dzisiaj mam w planach wkońcu nadrobić wizaz ;* Cisne na solarium po pracy a później zajrzę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-08, 14:34   #488
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry laseczki

U mnie dziś pogoda do zimno, pochmurno i zaraz lunie

Tinekk, faktycznie taniutko płaciliście trzymaj ten namiar, może kiedyś i ja skorzystam bo nigdy w Zakopcu nie byłam

Madziu, no takie niewtrącające się teściowe są zbawieniem
Rozłożyło Cię mówisz? zdrówka życzę

Margot, no niezła ta Twoja teściowa że też taki egzemplarz Ci się trafił, masakra
Brawo za rower u mnie z dietą też źle... odkąd wyszłam ze szpitala to sobie pozwalam na coraz więcej i to nie idzie w dobrym kierunku... brzuch mam jak balon... na dodatek do ćwiczeń jakoś nie mam zapału

Migotenka, kocham milkę z oreo

paulownia, hej! myślałam o Tobie ostatnio mówisz, że bobasek jeszcze w opakowaniu? dobrze Mu u Ciebie no ale już tuż tuż... i będziesz miała swojego Szkraba życzę szczęśliwego rozwiązania Mamusiu i napisz do nas jak już będzie po wszystkim! Buziaki




Ooo, kolejna mamusia się odezwała a Ty kiedy masz termin Milenko?


My dzisiaj jedziemy z TŻ-tem do Nałęczowa na 3 dni tylko pogoda mi się nie podoba no ale weekend ma być upalny ponoć

Gdzie Czekoladka?
Ja na grudzień , na same swieta. To udanego wypadu i żeby pogoda dopisała
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 21:45   #489
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Eh ja też zapracowana nawet nie mam kiedy usiąść i coś konkretnego napisać. W pracy ciągle coś czasami nawet nie mam kiedy na dup.ie usiąść. Jutro też pracuje i mamy jeszcze jakieś day spa (przychodzi małżeństwo) i ja bede babce zabiegi robić a nie wiem jak obsługiwać niektóre rzeczy mamy jakąś kapsułe z sauną, aromaterapia i koloroterapia jak jej tam naustawiam to sie chyba porzyga Najgorsze jest to że kończe prace o 21 a np jutro mam na 9 ;/ Nic nie garniam w domu, jutro będę sprzątać i w niedziele chyba

A po pracy jutro sie wybieram z Tż gdzieś na rolki
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:13   #490
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Hej kruszynki :-*
U mnie wszystko dobrze, ciągle gdzieś jeździmy i odwiedzamy rodzinke, dziś byliśmy też na zakupach w centrum handlowym ale nic nie kupilam bo nic mi sie nie podobało. Jutro rano ruszamy nad morze i zostanieny tam do niedzieli wieczora. Z dietą źle :-( a nawet bardzo źle :-( jem wszystko co chcę i o której chcę jak tylko wrócę do Niemiec to zaczynam dietke od nowa! Z ćwiczeniami bede miała problem bo kolano napierd... :-/ a szyja dopiero dzisiaj mnie mniej boli i chyba już przestanie całkowicie bo smaruje regularnie maścią. Ale z tym kolanem to tragedia :-/ musze do ortopedy iść znowu. W ogóle to tyle syfów mi wokół ust znowu wyskoczyło takie gule bolące :-( ja to chyba mam od wody bo w DE tego nie miałam a tu w PL od zawsze mi to wyskakuje :-/ Antybiotyki które mam od lekarza na nos pomogły i oddycham normalnie bez używania Otrivin mam nadzieje że do operacji już tak zostanie
To tyle u mnie 16 lub 17 sierpnia wracamy do DE.
Buziaki kochane :-* miłego weekendu :-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 19:25   #491
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

hej dziewczyny
wczoraj się nie odzywałam bo myślałam, że umrę, odezwała się druga dolna ósemka i cały bok tak mnie bolał że szok, poszłam do dentysty to dała tylko jakieś lekartwo na zęba i nawet antybiotyku nie chciała dać bo nie potrzeba, po południu przespałam sie przed nocką, budzę się i spuchnięta to Tż poleciał po ten antybiotyk, dzisiaj już troche lepiej ale cały czas boli ;/ oczywiście muszę ją wyrwać w pon podzwonię i się umowię na ok 20stego i wyrwę bo ja dziękuję za taki ból...

dzisiaj byliśmy nad morzem ale przez tego zęba jakoś humoru nie mam ;/


Heroine mam nadzieję , że wypoczywasz i pogoda dopisuję

Monia Kochana dietą na urlopie się nie przejmuj i tak szybciutko Ci zleci
z kolanem nie ma żartów więc lepiej leć do lekarza, i cieszę się ,że z nosem lepiej

Cocktail no to super ,że już dają Ci robić szybciutko się nauczysz maszyn obsługiwać, masz taki zawód że co chwile coś nowego będzie wchodziło i bedzie trzeba sie uczyć a Ty w opolu masz ten staż?

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Heroinko kochana właśnie dzisiaj mam w planach wkońcu nadrobić wizaz ;* Cisne na solarium po pracy a później zajrzę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
czekam i czekam

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Melduje sie ze jeszcze nie urodzilam, ale lada chwila powinnam. Termin mi minal w srode. Przybylo mi nieco wiecej, niz sobie zyczylam, bo juz mam 17 kg na plusie i z cala pewnoscia powroce do was na jesieni. Duze buziaki dla was.
trzymamy kciuki szybkiego rozwiązania
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 20:05   #492
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wczoraj się nie odzywałam bo myślałam, że umrę, odezwała się druga dolna ósemka i cały bok tak mnie bolał że szok, poszłam do dentysty to dała tylko jakieś lekartwo na zęba i nawet antybiotyku nie chciała dać bo nie potrzeba, po południu przespałam sie przed nocką, budzę się i spuchnięta to Tż poleciał po ten antybiotyk, dzisiaj już troche lepiej ale cały czas boli ;/ oczywiście muszę ją wyrwać w pon podzwonię i się umowię na ok 20stego i wyrwę bo ja dziękuję za taki ból...

dzisiaj byliśmy nad morzem ale przez tego zęba jakoś humoru nie mam ;/



Cocktail no to super ,że już dają Ci robić szybciutko się nauczysz maszyn obsługiwać, masz taki zawód że co chwile coś nowego będzie wchodziło i bedzie trzeba sie uczyć a Ty w opolu masz ten staż?
ósemki przechlapana sprawa też zawsze cierpiałam jak rosły

Tak ja mam staż w Op

Ja byłam z Tż na rolkach co prawda po deszczu zaraz byliśmy no ale dało rade
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:16   #493
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
ósemki przechlapana sprawa też zawsze cierpiałam jak rosły

Tak ja mam staż w Op

Ja byłam z Tż na rolkach co prawda po deszczu zaraz byliśmy no ale dało rade
no strasznie boli, ale tak to jest jak się czeka zamiast od razu wyrwać i po sprawie, w pon będę dzwoniła może umówię się tam gdzie Margot poleciła
na wycięcie pieprzyka umówiłam się na 19 września.

o fajnie na rolkach, ja miałam poćwiczyć ale jakoś siły nie mam ;/
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:03   #494
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cześć.U mnie jakoś leci,dieta do d.oopy przytyłam już z 2 kilo,nawet nie chce wchodzić na wagę no,ale co się dziwić jak ciągle imprezki,śmieciowe jedzenie i objadanie się do granic możliwości.Od poniedziałku koniec,bo potem będzie płacz
Migotenka Współczuję,ja miałam usuwaną ósemkę ponad m-c temu i do teraz się nie zagoiła.Pewnie prze to,że była dłutowana i miałam szyty policzek,bo dentyście się dłuto obsunęło.Mam nadzieję,że znajdziesz jak najszybciej stomatologa,bo z tym nie ma co czekać.Coctail Gratuluję pracy,pewnie szybko się wkręcisz,a to masz umowę czy jako staż Cię przyjęli?Paulownia,MilenaGratuluję przyszłym mamusią,dbajcie o siebie i dużo zdrówka.Heroine Udanego wypoczynku,pogoda pewnie dopisuje,więc daj znać jak wrócisz,jak było.Meedzik kochana Wszystkiego Najlepszego!!! Dużo zdrówka,szczęścia,miłości i spełnienia marzeń!!!
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 12:19   #495
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry
dzisiaj idę na 15 do pracy na 9h chyba tam usnę...
wczoraj usnęłam o 24 i spałam 11 godzin, szczęka już tylko troszkę boli

Like stomatologa mam (Margot poleciła) ale zadzwoniłam w piątek i z bólem dopiero na czwartek mnie umówili więc bym chyba padła do czwartku, a jutro zadzwonię i zobaczymy kiedy by mnie na wyrwanie umówili.
ojj to długo Ci się goi, ja już po tygodniu miałam ok bo w tamtym roku wyrywałam.


Medzik i ja życzę Ci dużo dużo zdrówka miłości i szczęcia
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 13:07   #496
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Cześć.U mnie jakoś leci,dieta do d.oopy przytyłam już z 2 kilo,nawet nie chce wchodzić na wagę no,ale co się dziwić jak ciągle imprezki,śmieciowe jedzenie i objadanie się do granic możliwości.Od poniedziałku koniec,bo potem będzie płacz
Migotenka Współczuję,ja miałam usuwaną ósemkę ponad m-c temu i do teraz się nie zagoiła.Pewnie prze to,że była dłutowana i miałam szyty policzek,bo dentyście się dłuto obsunęło.Mam nadzieję,że znajdziesz jak najszybciej stomatologa,bo z tym nie ma co czekać.Coctail Gratuluję pracy,pewnie szybko się wkręcisz,a to masz umowę czy jako staż Cię przyjęli?Paulownia,MilenaGratuluję przyszłym mamusią,dbajcie o siebie i dużo zdrówka.Heroine Udanego wypoczynku,pogoda pewnie dopisuje,więc daj znać jak wrócisz,jak było.Meedzik kochana Wszystkiego Najlepszego!!! Dużo zdrówka,szczęścia,miłości i spełnienia marzeń!!!
Narazie niby nie pracuje. Staż zaczynam oficjalnie od 1 wrzesnia Nie mam wyjścia musiałam się wkręcić mam czasami całe 8h klientki nawet czasu coś zjeść czasami nie mam.

Ja byłam z rana z Tż na rolkach Teraz troche odpoczynku zjemy obiad i moze wieczorem znowu pojeździmy. Tż kupił sobie rolki to w końcu mam z kim jeździć
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 14:06   #497
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cześć dziewczynki

Ja już wróciłam fajnie było, odpoczęłam troszkę pogoda dopisała wszystko byłoby naprawdę fajnie gdyby nie pieprz.ona @ po 54 dniach wreszcie raczyła się pojawić akurat na wyjazd tak ch.jowe szczęście to tylko ja mogę mieć, no jakżeby inaczej dzisiaj leje się ze mnie jak ze świni i brzuch tak nawala, że ledwo siedzę... już się nażarłam ketonalu, a boli dalej... ;/


Madziu, Kochana! wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!! sto lat dużo miłości i szczęścia! Spełnienia marzeń

Milenka, to będą cudowne święta dbaj o siebie

Monia, odpoczywaj i nie przejmuj się dietą w końcu na wakacjach jesteś

Migotenka, ajjjj te ósemki uprzykrzają życie tylko ;/ oby już nie bolało

Like, było bardzo fajnie

Coctail, brawo za rolki
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:13   #498
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dziękuję kochane za życzenia
Ja wczoraj poimprezowałam, przedwczoraj też
Like rozumiem Cię, bo u mnie jest to samo, co chwile jakies imprezy i jem co popadnie, bo nie będę wybrzydzać, z resztą nie będę jadła sałatki do piwa jak mogę zjeść jakąś pizzę czy hamburgera
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 19:19   #499
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Madziu, a dzisiaj nie imprezowałaś? co z tym wyjazdem do W-wy?
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 06:20   #500
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki

Ja już wróciłam fajnie było, odpoczęłam troszkę pogoda dopisała wszystko byłoby naprawdę fajnie gdyby nie pieprz.ona @ po 54 dniach wreszcie raczyła się pojawić akurat na wyjazd tak ch.jowe szczęście to tylko ja mogę mieć, no jakżeby inaczej dzisiaj leje się ze mnie jak ze świni i brzuch tak nawala, że ledwo siedzę... już się nażarłam ketonalu, a boli dalej... ;/
Najważniejsze kochana, że się wyjazd udał! Pogoda na week była super więc ciepełko na pewno mieliście fajowo pokazuj zdjęcia jak masz

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Dziękuję kochane za życzenia
Ja wczoraj poimprezowałam, przedwczoraj też
Like rozumiem Cię, bo u mnie jest to samo, co chwile jakies imprezy i jem co popadnie, bo nie będę wybrzydzać, z resztą nie będę jadła sałatki do piwa jak mogę zjeść jakąś pizzę czy hamburgera
I ja i ja i ja! Składam Ci Madziu najszczersze życzenia! Dużo zdrówka, szczęscia i dalszej miłości z ukochanym
A na dietę wrócimy w jesieni, teraz za dużo kusi

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Melduje sie ze jeszcze nie urodzilam, ale lada chwila powinnam. Termin mi minal w srode. Przybylo mi nieco wiecej, niz sobie zyczylam, bo juz mam 17 kg na plusie i z cala pewnoscia powroce do was na jesieni. Duze buziaki dla was.
O jaaaa trzymamy kciukasy

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
Ja na grudzień , na same swieta. To udanego wypadu i żeby pogoda dopisała
Wymarzony prezent na święta ; )))

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wczoraj się nie odzywałam bo myślałam, że umrę, odezwała się druga dolna ósemka i cały bok tak mnie bolał że szok, poszłam do dentysty to dała tylko jakieś lekartwo na zęba i nawet antybiotyku nie chciała dać bo nie potrzeba, po południu przespałam sie przed nocką, budzę się i spuchnięta to Tż poleciał po ten antybiotyk, dzisiaj już troche lepiej ale cały czas boli ;/ oczywiście muszę ją wyrwać w pon podzwonię i się umowię na ok 20stego i wyrwę bo ja dziękuję za taki ból...

dzisiaj byliśmy nad morzem ale przez tego zęba jakoś humoru nie mam ;/
Ojej biedna, faktycznie 8 potrafią dać popalić. Usuń dziadostwo jak najszybciej i najlepiej u chirurga

Ja 2 dni przez week spędzałam na basenie całymi dniami. Pogoda super dopisywała a ja chciałąm się trochę opalić przez wyjazdem do rodziców, bo 17 sierpnia są mamy i TŻ urodziny ( mamy 50 a TŻ 25 ale cudowny zbieg okoliczności ; ))) ) i będzie impreza urodzinowa, ma być ze 40 osób i kupiłam sukienkę z odkrytymi plecami więc muszę mieć ładnie opalone i co najważniejsze bez odbitych pasków

Do czwartku jeszcze pracuję a w piątek pakowanie i sobota o 7 rano wyjazd do krk na lotnisko. A poza tym na czwartek rano zapisałam się na tatuaż o którym marzyłam od dawna siostra sobie zrobiła i tak mnie tknęło i wreszcie się zapisałam
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery


Edytowane przez tinekk
Czas edycji: 2014-08-11 o 06:23
tinekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 07:36   #501
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry

ajj nie wyspałam się, po 24 wróciłam z pracy czekałam do 2 aż wzięłam antybiotyk i tak usnęłam po 3 gdzie przed 8 już się obudziłam , pewnie za dwie godziny usnę a jak nie to przed nocką się kimnę, okolice ucha i szczęka dalej bolą nie tak mocno ale jednak ;/


Tinek usunę i to wszystkie 3 mimo że te górne już wyrosły całkiem, mi te dolne dały tak popalić w tamtym roku jedna i teraz ta druga to dopiero ból w piątek był niesamowity aż ryczałam... za godzinkę podzwonię i się umówię
ooo tatuaż to zanim wyjedziesz wrzuć fotkę nam
ale super masz z tym wyjazdem, porób dużoooo zdjęć , żebyś po powrocie nam miała co wrzucić tutaj

Heroine cieszę się, że pogoda dopisała a z @ to mam nadzieję , że nie boli już ja mam dostać w czwartek więc na wesele bedzie 3 dzień oby tylko się nie spóźniła...
ajj jeszcze troche boli niestety;/
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:31   #502
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cześć.Wczoraj tak się strułam,że masakra.Jeszcze byliśmy u teściów,tam goście przyjechali,a ja latałam do kibelka co minutę Nie wiem co mi zaszkodziło,chyba jajecznica z grzybami na śniadanie.Całą noc cierpiałam,eh już mi się odechciało imprezowania.
Meeedzik No,masz rację trzeba korzystać,lato mignie i koniec z imprezkami.Tinek Koniecznie pokaż tatuaż,no i fajnie by było jakbyś miała jakieś fotki z Stanów .Spokojnego i udanego wyjazdu.Tak w ogóle to chciałam się pochwalić,że te ombre co robiłam wyszło idealnie,takie jak chciałam.Bałam się strasznie,patrzałam na fryzjerkę jak zahipnotyzowana,ale jest super.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 10:36   #503
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Cześć.Wczoraj tak się strułam,że masakra.Jeszcze byliśmy u teściów,tam goście przyjechali,a ja latałam do kibelka co minutę Nie wiem co mi zaszkodziło,chyba jajecznica z grzybami na śniadanie.Całą noc cierpiałam,eh już mi się odechciało imprezowania.
Meeedzik No,masz rację trzeba korzystać,lato mignie i koniec z imprezkami.Tinek Koniecznie pokaż tatuaż,no i fajnie by było jakbyś miała jakieś fotki z Stanów .Spokojnego i udanego wyjazdu.Tak w ogóle to chciałam się pochwalić,że te ombre co robiłam wyszło idealnie,takie jak chciałam.Bałam się strasznie,patrzałam na fryzjerkę jak zahipnotyzowana,ale jest super.
zachciało Ci się grzybków ... :P

no i gdzie są fotki ja się pytam????
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:17   #504
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Migotenka Dziś mam olej na włosach,więc postaram się wrzucić jutro
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 15:26   #505
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Heroine wczoraj kaca leczyłam imprezowałam w piątek i sobotę
A z wyjazdu zrezygnowaliśmy, po przeliczeniu ile by nas to wyniosło stwierdziliśmy, że lepiej zostać tu i mieć kasę na imprezki, jak pojechać tam wszystkie pieniądze prze.pie.przyć w tydzień, a później do września wegetować

Tinek dziękuję kochana i też czekam na foto tatuażu masz już jakiś wzór? Taki jak chciałaś na nadgarstku czy na inny się zdecydowałaś?

Like koniecznie pokaż włoski mi też podoba się ombre, ale właśnie musi być dobrze zrobione. Widziałam u siebie w mieście wiele dziewczyn, które mają to tak tragicznie zrobione, że żal patrzeć, dlatego podziwiam, że się zdecydowałaś i co najważniejsze jesteś zadowolona
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 21:20   #506
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Migotenka Dziś mam olej na włosach,więc postaram się wrzucić jutro
to koniecznie wstaw jutro fotki
mi też się podoba i się zastanawiam, bo jednak od dołu co innego jak sie farbnie bo odrosną można ściąć i szybciej sie pozbędzie kolorku niż jak miałabym zafarbować całe włoski.... więc myślę heh może mnie przekonasz zdjęciem hehe



Medzik kacyk leczyłaś mówisz czyli dobrze się bawiłaś



a ja piję kawkę i o 24 nocka powiem Wam , że bardzo je lubię mimo że pracy więcej ale spokój tylko w trójkę jesteśmy hehe

a Wy gdzie sie podziewacie, że tak pusto tutaj?
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 06:39   #507
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry z rana. Ja właśnie jem śniadanko i pije kawe dzisiaj do pracy na 9. Po pracy planuje rolki a o 21 zumba Maraton się szykuje. Na wadze 59,1


Tinek super, że sie zdecydowalaś ja po 5 latach szukania chyba w końcu mam coś swojego na tatuaż czego nikt nie ma teraz kwestia terminu. Życzę Wam udanych wakacji

Like pokazuj zdjęcia mnie też kusi zrobić coś z włosami, ale z drugiej strony teraz mam w miare zdrowe i tyle zapuszczałam naturalki że mi szkoda ah te baby zawsze marudza

Miłego dnia
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 06:54   #508
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Dzień dobry przy


Ciemno jak w i zaczyna padać u mnie


Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Najważniejsze kochana, że się wyjazd udał! Pogoda na week była super więc ciepełko na pewno mieliście fajowo pokazuj zdjęcia jak masz
No wyjazd fajny miałam też zabieg na twarz (oczyszczanie, ampułka witaminowa, masaż i maseczka z alg ) oraz masaż całego ciała, który robił facet się działo a zdjęcie jedno w albumie

Kurcze, to już zaraz wyjeżdżasz fajnie Ci porób dużo fotek dla nas
No i pokaż zdjęcie tatuażu jak już zrobisz

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
ajj nie wyspałam się, po 24 wróciłam z pracy czekałam do 2 aż wzięłam antybiotyk i tak usnęłam po 3 gdzie przed 8 już się obudziłam , pewnie za dwie godziny usnę a jak nie to przed nocką się kimnę, okolice ucha i szczęka dalej bolą nie tak mocno ale jednak ;/

Heroine cieszę się, że pogoda dopisała a z @ to mam nadzieję , że nie boli już ja mam dostać w czwartek więc na wesele bedzie 3 dzień oby tylko się nie spóźniła...
ajj jeszcze troche boli niestety;/
Ajjj biedna Ty z tym zębem usunąć w cholerę dziadostwo i po problemie

No mnie @ zalewa teraz ketonal poszedł w ruch, bo nie da rady wytrzymać...

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to chciałam się pochwalić,że te ombre co robiłam wyszło idealnie,takie jak chciałam.Bałam się strasznie,patrzałam na fryzjerkę jak zahipnotyzowana,ale jest super.
Super, że jesteś zadowolona czekamy na zdjęcie

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine wczoraj kaca leczyłam imprezowałam w piątek i sobotę
A z wyjazdu zrezygnowaliśmy, po przeliczeniu ile by nas to wyniosło stwierdziliśmy, że lepiej zostać tu i mieć kasę na imprezki, jak pojechać tam wszystkie pieniądze prze.pie.przyć w tydzień, a później do września wegetować
No i super tutaj też można zaszaleć, bez zbędnych wydatków

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
a ja piję kawkę i o 24 nocka powiem Wam , że bardzo je lubię mimo że pracy więcej ale spokój tylko w trójkę jesteśmy hehe
Jak nocka minęła?

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Dzień dobry z rana. Ja właśnie jem śniadanko i pije kawe dzisiaj do pracy na 9. Po pracy planuje rolki a o 21 zumba Maraton się szykuje. Na wadze 59,1
Ładna waga widzę, że się dzieje u Ciebie na pełnych obrotach jesteś
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 07:24   #509
migotenka
Zadomowienie
 
Avatar migotenka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 413
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

HEROINE bardzo fajnie minęła mi się nocki podobają. Teraz uciekam spać dobranoc :-*


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
55,8 kg - grudzień 2013
50,2 kg - aktualnie
cel 49,9 kg


migotenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 07:27   #510
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie,Dieta 1200 kcal

Cytat:
Napisane przez migotenka Pokaż wiadomość
HEROINE bardzo fajnie minęła mi się nocki podobają. Teraz uciekam spać dobranoc :-*
Dobranoc
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-01 09:51:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.