przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-17, 18:45   #5071
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Hejka a czy z włosami syntetycznymi można chodzić na solarium?
Mnie wydaje się,że nie. Ale o chwili dłuższego zastanowienia sięgam głęboko w pamięć i moja kumpela która przedłuża sobie włosy już ponad 10 lat zawsze miała syntetyki a należy do tego rodzaju dziewczyn które lubią solarium. Więc chyba to nie szkodzi im.
A swoją drogą ona sobie bardziej chwali syntetyki niż naturalne. Mówi że mniej się niszczą i lepiej wyglądają. Ale ja po dotknięciu syntetyków w sklepie zdecydowałam że wolę nie ryzykować i mam naturalne.

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
tak, te wlosy do ktorych podalam linka sa doszyte do tasmy ktora ma 130 cm po rozwinieciu, zlozylam ja na pol a nastepnie pocielam na 4 kawalki: jeden dlugi przez cała glowe dookola (od skroni do skroni ze tak powiem) drugi dlugosci prawie od ucha doi ucha z tylu oraz dwa po 10 cm ktore mozna z boku z przodu dopiac ale ja je juz sobie daruje bo wygladam wtedy jak Mogli i mam ich za duzo tych wlosow po pocieciu na kawalki zszylam je (bo zlozylam tasme) a nastepnie podoszywalam spinki, S czarne z silikonem, na allegro sa duzo tansze niz w tym sklepie.Nie niszczy to zupelnie wlosow, po prostu spinki sie odpina i tyle. Jak sie popszyszywa spinki to pozniej mozna bez problemu je odpruc normlanie rozcinajac nitke (swoja droga kupilam taka najmocniejsza i cienką ze nie da sie jej przerwac recznie)
No to bomba. Zainwestuje w takie spinki A powiedz jeszcze jedno, bo przeczytałam ,że przed zamocowaniem włosów na since należy lekko natapirować swoje włosy w miejscu przyczepiania. Ty też tak robisz??
Cytat:
Napisane przez doris82 Pokaż wiadomość
probowalam sobie wyobrazic jak to zrobic i nie umiem czy wlosy tym sposobem mozna sobie zalozyc samemu czy musi byc ktos do pomocy???? trzeba miec swoje dluzsze czy mozna miec krotkie???? czy nie widac tych spinek???
Tak. Jest to najszybszy (zarówno do zakładania i zdejmowania) sodób na długie włosy
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 19:35   #5072
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wszystko zaklada sie samemu bez dodatkowego lusterka, po prostu przypina sie z tylu gdzies na dole.wczesniej zbiera sie wlosy upina na czobku i zostawia rowną linie (przedzialek) w miejscu wpiecia, ja po prostu biore najwiecej ile sie da wlosów, "wbijam" w nie spinke i zatrzaskuje, na silikonie swietnie sie trzymaja.
przydaloby sie tapirowac ale ja tego nie robie mimo tego trzymaja sie dobrze
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 20:23   #5073
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

bianeczkaa...czy Ty nie jestes czasem nadwrazliwa?
kto na Ciebie naskoczyl?
pytasz , masz odpowiedzi...
i tak jak sama mowisz..kazdy moze wypowiadac swoja opinie
Renia tylko chciala pomoc , a ty ja atakujesz..
chyba cos nie tak...
zawsze tu sie powtrza kazdy moze wybrac taka metode jaka chce ..kazdy decyduje za siebie
jakametoda jak dziala na wlosy tez tu jest opisane
warto zatem przeczytac
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 20:53   #5074
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Smile_Smile mam pytanie do ciebie piszesz ze kupiłaś bardzo mocną nitkę że nie da się jej urwać a gdzie ją kupiłaś?? w sklepie z włosami czy w zwykłej pasmanterii??Z góry dzięki
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 20:58   #5075
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Marta_24_ Pokaż wiadomość
Haaaa ja tez bede wkoncu miala piekne naturalne wlosy
Widze, ze do pani Reni Reni takie kolejki jak za komuny
Bardzo dobry wybór a jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to zapytaj o ten salon co aneta-polish ci w mailu proponowała,no wiesz ten z Poznania,na Przemysłowej 21...bo ja nie mogę Ci Słonko pomóc bo ja nie z Poznania
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 21:12   #5076
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nitka,zwykla z pasmanterii
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 21:40   #5077
agnesn
Przyczajenie
 
Avatar agnesn
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 21
GG do agnesn
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
okey.bede. godzina 10-ta. jaki kolor ma byc?
hurrra!!!
napisalm wszystko na priv jakie to maja byc wloski.
Dziekuje
agnesn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 21:50   #5078
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
wszystko zaklada sie samemu bez dodatkowego lusterka, po prostu przypina sie z tylu gdzies na dole.wczesniej zbiera sie wlosy upina na czobku i zostawia rowną linie (przedzialek) w miejscu wpiecia, ja po prostu biore najwiecej ile sie da wlosów, "wbijam" w nie spinke i zatrzaskuje, na silikonie swietnie sie trzymaja.
przydaloby sie tapirowac ale ja tego nie robie mimo tego trzymaja sie dobrze
No to jeśli trzymają się bez tairowania to jak nadejdzie czas zmiany znaczy się jak będę musiała juz przyszywać od nowa włosy to spróbuję metodą clip in. Ja na tairowanie nie będę się raczej narażać bo włoski ma na to zbyt delikatne i często mi się i tak kołtunią.

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
Smile_Smile mam pytanie do ciebie piszesz ze kupiłaś bardzo mocną nitkę że nie da się jej urwać a gdzie ją kupiłaś?? w sklepie z włosami czy w zwykłej pasmanterii??Z góry dzięki
Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
nitka,zwykla z pasmanterii
Powinno się do tego używać dratwy, ale ja dostałam w pasmanterii inna mocną nić a do tego cienką. Pani powiedziała że to jest do skóry,bo dratwa była tylko na olbrzymich knotkach(?). A że ja sobie sama to robie to póki co aż tyle nie potrzebuje.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-17, 22:33   #5079
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Po wielu perturbacjach dostałam włosy z allegro (clip in/blond 22) jednak mam wrażenie, że są one zbyt gładkie i zbyt proste jak na prawdziwe. Powiedzcie mi moje drogie, czy istnieje jakaś skuteczna meoda pozwalająca odróżnić naturalne od syntetyków?
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 03:18   #5080
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Podpal zapalniczka te wlosy ...zapach palonego wlosa naturalnego jest nie do podrobienia!!!
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 07:33   #5081
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

555edyta---> Ok. Dzięki!
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 10:00   #5082
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a racoon sie nie sprawdził? dlaczego?

Reniu, nie wiem jak to nazwac bo nie wiem czy to jest normlane, ale mi wlosy za kazdym razem kiedy czesalam, nie wspominajac nic o myciu i misternym ich rozczesywaniu po prostu wypadaly... pare pasm mi wylecialo w calosci, a reszta przy czesaniu zostala na szczotce...
Potem zaczely sie platac z tylu, mialam po prostu od skory koltuny, takie rzepy mi sie porobily... A naprawde staralam sie je dobrze rozczesywac, uzywalam tylko i wylacznie szamponu racoona, odzywki po nim do splukiwania i potem jeszcze takiej w sprayu zeby sie lepiej rozczesywaly i nic... Zdjelam bo juz bylo to meczace.
Sprawdzily sie o tyle ze naprawde super wygladaly, sama mialam problem zeby je odroznic od swoich, mam pewnosc ze byly to wlosy slowianskie
Chcialabym teraz troche zagescic, ale nie duzo i zastanawiam sie jaka metoda. Nie chce placic za nie majatek bo za racoona zaplacilam 1500 zl i nosilam go tylko 2 miesiace.... Fakt ze byly duzo przedluzane.
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 11:55   #5083
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez 555edyta Pokaż wiadomość
Podpal zapalniczka te wlosy ...zapach palonego wlosa naturalnego jest nie do podrobienia!!!
W sumie metoda niezawodna, choć ja zawsze na czucie sprawdzałam.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 12:46   #5084
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez rorka Pokaż wiadomość
Reniu, nie wiem jak to nazwac bo nie wiem czy to jest normlane, ale mi wlosy za kazdym razem kiedy czesalam, nie wspominajac nic o myciu i misternym ich rozczesywaniu po prostu wypadaly... pare pasm mi wylecialo w calosci, a reszta przy czesaniu zostala na szczotce...
Potem zaczely sie platac z tylu, mialam po prostu od skory koltuny, takie rzepy mi sie porobily... A naprawde staralam sie je dobrze rozczesywac, uzywalam tylko i wylacznie szamponu racoona, odzywki po nim do splukiwania i potem jeszcze takiej w sprayu zeby sie lepiej rozczesywaly i nic... Zdjelam bo juz bylo to meczace.
Sprawdzily sie o tyle ze naprawde super wygladaly, sama mialam problem zeby je odroznic od swoich, mam pewnosc ze byly to wlosy slowianskie
Chcialabym teraz troche zagescic, ale nie duzo i zastanawiam sie jaka metoda. Nie chce placic za nie majatek bo za racoona zaplacilam 1500 zl i nosilam go tylko 2 miesiace.... Fakt ze byly duzo przedluzane.
hmmmówisz rzepy, a powiedz mi czy pani fryzjerka pokazałą cic jak rozdzielac pasemka? takie włsanie kołtuny sie robia jak sie ich nie rozdiela 2 x dziennie. mozesz czesac i czesac ale togo szczotka nie zastapi. wiesz, co z doswiadczenia wiem ze u jednych racoon spisuje sie na 6+ a u innych na pałe. zalezy chyba od naszych samych włosów.zgrzewy musz byc dobrze zamkniete i musi byc napewno spora porcja materialu pobrana. to połowa sukcesu
jak masz dlugosc swoich włosów osobistych?
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 12:59   #5085
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Potwierdziły się moje przypuszczenia. Podpalony włos nie pachnie jak prawdziwy, a raczej jak palący się plastik.

Edytowane przez kokuryu
Czas edycji: 2007-10-18 o 14:08 Powód: -literówka-
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 13:04   #5086
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

No własnie z tego wynika że o tym nie wiedziałam... Poza tym racoon był ok, ale chyba miałam go źle założonego, bo niektóre łączenia u mnie były niepodomykane i stąd to wypadanie
Swoje włosy (na dodatek rozjasniane) sięgają mniej więcej max.10 cm za ramiona, sa cienkie i nie jest ich za duzo
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 13:53   #5087
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Unhappy Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Potwierdziły się moje przypuszczenia. Podpalony włos nie pachnie jak prawdziwy, a radzej jak palący się plastik.
reklamuj od razu
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:07   #5088
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
reklamuj od razu
Już raz reklamowałam te włosy (nie ten kolor i długość), choć wtedy były z pewnością prawdziwe. Ponad miesiąc na nie czekałam, w tym czasie allegrowicz zaczął oszukiwać ludzi (zaznaczam, że kiedy dokonywałam zakupu miał kilka negatywów na 700 pozytywów) i zablokowano mu konto. Kontaktu nie ma już z nim żadnego.

A ja nie łapie się też na program pomocy dla kupujących, bo za te kilka marnych pasm płaciłam 49.50 pln, a program zaczyna się od 50.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:45   #5089
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Smile ,

moze bys wpiela fotki jakie to spinki i jak wyglada to co stworzylas , wiesz to jest bardzo interesujace sama jestem ciekawa jakby sie trzymaly takie wloski moze tez moglabys zrobic fotke jak wygladaja takie wpiete wloski u Ciebie na wlosach.

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
tak, te wlosy do ktorych podalam linka sa doszyte do tasmy ktora ma 130 cm po rozwinieciu, zlozylam ja na pol a nastepnie pocielam na 4 kawalki: jeden dlugi przez cała glowe dookola (od skroni do skroni ze tak powiem) drugi dlugosci prawie od ucha doi ucha z tylu oraz dwa po 10 cm ktore mozna z boku z przodu dopiac ale ja je juz sobie daruje bo wygladam wtedy jak Mogli i mam ich za duzo tych wlosow po pocieciu na kawalki zszylam je (bo zlozylam tasme) a nastepnie podoszywalam spinki, S czarne z silikonem, na allegro sa duzo tansze niz w tym sklepie.Nie niszczy to zupelnie wlosow, po prostu spinki sie odpina i tyle. Jak sie popszyszywa spinki to pozniej mozna bez problemu je odpruc normlanie rozcinajac nitke (swoja droga kupilam taka najmocniejsza i cienką ze nie da sie jej przerwac recznie)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 18:00   #5090
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
bianeczkaa...czy Ty nie jestes czasem nadwrazliwa?
kto na Ciebie naskoczyl?
pytasz , masz odpowiedzi...
i tak jak sama mowisz..kazdy moze wypowiadac swoja opinie
Renia tylko chciala pomoc , a ty ja atakujesz..
chyba cos nie tak...
zawsze tu sie powtrza kazdy moze wybrac taka metode jaka chce ..kazdy decyduje za siebie
jakametoda jak dziala na wlosy tez tu jest opisane
warto zatem przeczytac
Bóg zapłać
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 20:43   #5091
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
bianeczkaa...czy Ty nie jestes czasem nadwrazliwa?
kto na Ciebie naskoczyl?
pytasz , masz odpowiedzi...
i tak jak sama mowisz..kazdy moze wypowiadac swoja opinie
Renia tylko chciala pomoc , a ty ja atakujesz..
chyba cos nie tak...
zawsze tu sie powtrza kazdy moze wybrac taka metode jaka chce ..kazdy decyduje za siebie
jakametoda jak dziala na wlosy tez tu jest opisane
warto zatem przeczytac

Ja wiem i nie mam pretensji że ktoś ma inne zdanie i ja to szanuje i nie komentuje tego w nieprzyjemny sposób a tym bardziej nie atakuje! zrobiło mi się nieprzyjemnie i dlatego napisałam że na mnie naskoczyła. A tak na marginesie ja w tym wypadku o nic nie pytałam Reni tylko odpisałam na pytanie Padorki na temat wyboru metody przedłużania. Wystarczyło sprawdzić. A o metode przedłużania dla siebie pytałam tylko ciebie i nie na forum tylko na gg. Pytałam właśnie dlatego, że jest tak dużo podzielonych zdań. Jutro ide na przedłużanie i nadal nie jestem zdecydowana do końca. Napomknęłaś o tych tulejkach a moja fryzjerka robi też tą metodą dodatkowo z silikonem i tak się nie mogę zdecydować. Keratyna czy tulejki z silikonem
I nie mam ochoty się tu z nikim kłócić. Koniec tematu!
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 21:18   #5092
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Bianeczkaa, nadal uwazam ze nikt na Ciebie nie naskoczyl..
na gg pwoiedzialam Ci ze powinnas na tym Forum nie pytac mnie o to, jak i i co jest dobre tylko Reni lub Moniq, bo z ich wypowiedzi i tego ze tym sie zajmuja wynika ze sie na tym znaja bardzo dobrze...
moej zdanie na temat pzredluzania wlosow jest tu na Forum , i wcale go nie zamierzam zmienic
moge zrobic wyjatek od "reguły"..dla wymogow klienta..ale jeszcze narazie testuje na sobie
ringi, bez silikonu, podobno z silkonem sie szybciej zsuwa?choc ringi trzymaja ..łoj!!
Reni jak to jest ,prosze wypowiedz sie
mialam moje kilka pasm chyba z 8 tygodni....dzis zdjemowalam.(ale mialam w sumie tylko na grzywce5 pasm oraz specjalnie dlugich 2 szt, zeby sprawdzic wytrzymalosc na roznych dlugosciach).tak wiec..mialam łączone z cienkimi pasmami wlasnych wlosow, jak juz pisalam,slona morska woda otd, nie dbalam o nie szczegolnie, ale to bylo zamierzone, bo tak zazwyczaj robia klientki..hehe..a potem mowia.. ze dbaly
np, u mnie tak czesto mowia Panie, ktore farbuja i rozjasniaja wlosy, zeodzywiaj itd..ale nie zawsze to jest parwda..bo uzywja np, szamponu z odzywka w jednym , na szybko z braku czasu....niestety...ale to wlasnie jest zabojstwo dla wlosa..
no zaś sie rozgadalam...
no sciagnelam je dzis i fakt troche wlosow wyszlo.przy kazdym dwa trzy wloski... ale jak sciagalam klientkom wlosy laczone na goraco bylo to o wile wiecej, nawet niektore pasma czasem poprostu trzymaly sie na dwoch wloskach..reszta byla peknieta
u mnie. na moich wlosach. na moj "nos" byly chyba za cienkie pasma brane...dzis od razu zalozylam te same pasma , birac grubsze wlasne... zobaczymy jak bedzie..., i ...dokladam wiecej ..hihihi..bo kolorku , krory sobie teraz dodalam..nie moglam uzyskac na moich farbowanych od lat!! na ciemna gorzka czekolade..czyli kolor dojrzalego kasztana..marzenie od lat! zawsze jak taki balejaz robilam klientkom ...to mi bylo zal..a teraz prosze mam!!
narazie moge powiedziec, tulejki tak! niestety zabiegi na klejnie na goraco nie!
to moje zdanie!prosze nie sugerowac sie tym... ja poprostu zawsze , bardzo zwracam uwage na wszytko co jest dla wlosow jak najmnie szkodliwe
ale ktos moze miec inne zdanie nawt na temat moich produktow czy pogladow , ja zawsze to rowniez uszanuje
caluski dla wszytkich
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:14   #5093
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Smile ,

moze bys wpiela fotki jakie to spinki i jak wyglada to co stworzylas , wiesz to jest bardzo interesujace sama jestem ciekawa jakby sie trzymaly takie wloski moze tez moglabys zrobic fotke jak wygladaja takie wpiete wloski u Ciebie na wlosach.
oki,obiecuje ze wszystko opisze i zrobie fotki ale jakos na weekendzie albo w pon.bo teraz mam kupe roboty i zero czas:/ pozdrawiam
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:43   #5094
etna1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez rorka Pokaż wiadomość
No własnie z tego wynika że o tym nie wiedziałam... Poza tym racoon był ok, ale chyba miałam go źle założonego, bo niektóre łączenia u mnie były niepodomykane i stąd to wypadanie
Swoje włosy (na dodatek rozjasniane) sięgają mniej więcej max.10 cm za ramiona, sa cienkie i nie jest ich za duzo
Wydaje mi się,że problem wyczesywania się tych włosków oraz niepodomykanych łaczeń nie tkwił ani we włosach ani w kleju racoona lecz w umiejętnościach osoby zakladającej.absolutnie nie chcę nikogo obrazić lecz fryzjerka to też tylko człowiek i błędy popełnia jak każdy z nas zresztąmoże gorszy dzień miała?porozmawiaj z nią jak ludż,moim zdaniem powinna poprawić.ale zaznaczam to jest tylko moje zdanie
etna1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 09:21   #5095
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez etna1976 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że problem wyczesywania się tych włosków oraz niepodomykanych łaczeń nie tkwił ani we włosach ani w kleju racoona lecz w umiejętnościach osoby zakladającej.absolutnie nie chcę nikogo obrazić lecz fryzjerka to też tylko człowiek i błędy popełnia jak każdy z nas zresztąmoże gorszy dzień miała?porozmawiaj z nią jak ludż,moim zdaniem powinna poprawić.ale zaznaczam to jest tylko moje zdanie


Masz racje Etna, nie ma co ukrywac ze w takim razie nie byly one dobrze zalozone skoro wypadaly... A kasa poszla w bloto. Jednak wlosy juz zdjelam, nie roztrzasalam juz tego tematu. Jak bede teraz zakladac to napewno nie u niej. Tylko niech mi ktos powie, jesli wie ile moze kosztowac zageszczenie wlosow doslownie 2 rzedami - wlosami naturlnymi slowianskimi - mniej wiecej siegajacymi krotko za ramiona... Moze byc racoon...
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 10:20   #5096
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

rorka wedlug mnie na dwa rzedy to bedzie ok 40 pasemek, moze nawet ok30, to zalezy od gestosci twoich naturalnych wlosów. ja proponuje zrobic na ringi lub na tasme przyszyte do warkocza. cena to chyba zalezna jest od salonu w ktorym to wykonasz. w moim przypadku to tylko cena wloskow +80-100zł dla znajomej fryzjerki
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 10:44   #5097
MARTYNKA146
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 91
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Pomyslalam sobie ze mozna przeciez samemu sobie przedluzyc wlosy tzn.mam taka znajoma fryzjerke ktora nie przedluza wlosow ale powiedziala ze sprobuje jak dowiem sie jak to mniej wiecej trzeba zrobic.
Mam wlosy bardzo cienkie,jak narazie krotkie ale to zawsze moge poczekac az troche podrosna.Kupilam pasemka takie na allegro ale chyba jest ich za malo-to niewiem ile jeszcze bym musiala dokupic.
No i najwazniejsze:jak je doczepic??
Bede wdzieczna za odpowiedz
Pozdrawiam
MARTYNKA146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 13:05   #5098
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Smile_Smile Pokaż wiadomość
oki,obiecuje ze wszystko opisze i zrobie fotki ale jakos na weekendzie albo w pon.bo teraz mam kupe roboty i zero czas:/ pozdrawiam
blagamy Cie, znajdz malutka chwilke sama bardzo interesuje sie metoda clip in i chcialabym zobaczyc jak to wyglada przy przypinaniu i czy nie odznacza sie za mocno pod wlosami. prosimy
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 20:42   #5099
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Smile_Smile ---> Dołączam się do prośby.
kosmita77 ---> Nie odznacza się, bo mam pojedyncze pasma i nie widac miejsca ich przypiecia.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 21:09   #5100
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam
Jakiś czas temu zamówiłam sobie zestaw do przedłużenia Mikrorings. w skład jego wchodzi: 60 pasemek koloru bardzo ciemny brąz długości 40 cm, szydełko z zapadką i 80 ringów z sylikonem. Zestaw nie używany. Sprzedam po bardzo korzystnej cenie. Nie używałam bo mój facet tego nie zatolerował zdjęcia prześlę zainteresowanym na maila
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.