Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz.III - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 16:56   #5071
kasienka1701
Zadomowienie
 
Avatar kasienka1701
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: East
Wiadomości: 1 024
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez mszu Pokaż wiadomość
Mam juz (moim zdaniem są to rzeczy naprawde niezbędne na tą okolicznosc)
- 1 paczkę majtek poprodowych (sztuk 6 w opak)
- 2 opakowanie podkładów poprodowych BELLA (20 sztuk)
- 2 piżamy do szpitala
- 3 saszetki tantum rosa (tylko w czym to rozmieszac?
słuchaj mnie na szkole rodzenia połozna mówiła,że na 3-dniowy pobyt w szpitalu potrzeba ok 15sztuk tych gaci porodowych + coś do domu.I mówiła,że lepsze są te z fizeliny(tak to się nazywa??)niż te siateczkowe hartmana,bo nie powodują podraznień i nie uciskają nigdzie...
a i jeszcze se przypomnialam,że mówiła,że trzeba prać rzeczy dla bobo w proszku dla bobo,a nie zwykłym,bo nie zawiera fosforanów i jakichs tam jeszcze shitów

Cytat:
Napisane przez aaneczka1984 Pokaż wiadomość
Ja mogłam się tylko pożalic Wam na złe traktowanie przez mame...
juz nie będe..
koniec tematu.
aneczka,widzę,że jesteś bardzo wrażliwą osoba i łatwo cię urazić...Ja nie miałam takiego zamiaru i nie chcę,żebyś przestawała pisac,bo przyjemnie tu z tobą,a zamykanie sie w sobie nic nie da.Pisz dużo o swoich problemach,ale pamiętaj,że takie wirtualne wyzalanie nie zastapi ci prawdziwej rozmowy,wtedy dopiero poczujesz się pewniej.:ehem :
Nie smuć się kochana,bo będzie mi przykro,że przeze mnie chcesz się od nas odciąc.Wiesz,mnie jest łatwo mówić,bo mam trochę inny charakter,niby też cicha woda,ale jak mi się zbierze to walę prosto w mostu Nie gniewaj się naprawdę i pisz dalej,bo jak nie to
__________________

kasienka1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:04   #5072
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

ojoj cisza nie kłócić się każda już swoje powiedziła
wiecie czasem lepiej jest się tak wyżalić sama wiem po sobie,że dużo to pomaga wirtualnie,ale jednak pomaga,ale są osoby co podniosą na duchu troszkę,są i takie co nie skomentują,ale są i takie,aby do pionu postawić i skrytykowac,sama przez to przechodziłam na innym forum,że jestem użalaczką i takie tam,ale wiecie jak jest źle to pisze sie o tym złym nigdy o dobrym lub rzadko i pózniej wynika,że nie zamy całej tej sytuacji tylko samo zlo i inaczej już się to widzi...
ja tam mogę wszytsko czytać i nic mi nie przeszkadza mnie to nie denerwuje,czasem trzeba posmęcić i już,a jak ktos nie chce czytac niech nie czyta

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

aaa
mi połozna mówiła,ze siateczkowe majteczki lepsze nie mówiła ile zabrać,ale mówiła,zeby wilorazowe kupić żeby jak cos przeprac

a jeszcze jedno wczoraj kumpela mi mówiła,że jak zamierzam smarowac bepanthenem sutki to już powinnam od 7miesiąca smarować wtedy już coś działa i jest mniejszy ból i jej to położna mówiła,jeszcze tego nie kupiłam,ale kupie i chyba zaczne smarować,a wy jakie ma cie zdanie??
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:08   #5073
tulumka
Raczkowanie
 
Avatar tulumka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 269
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Spotkanie jak najbardziej preferuje, ale może w jakiś nieupalny dzień

linzey witaj!
tulumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:08   #5074
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Kochane, ja gadam sobie jeszcze z Bordową, ale zajrzałam, żeby wątek nowy założyć - tylko mi grzecznie na nim Powitalnego posta i listę wkleję później.

Zapraszam do nowego wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...7#post20832277
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:12   #5075
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

kasienka a te z fizeliny to o te jednorazowe chodzi?

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość

aaa
mi połozna mówiła,ze siateczkowe majteczki lepsze nie mówiła ile zabrać,ale mówiła,zeby wilorazowe kupić żeby jak cos przeprac

a jeszcze jedno wczoraj kumpela mi mówiła,że jak zamierzam smarowac bepanthenem sutki to już powinnam od 7miesiąca smarować wtedy już coś działa i jest mniejszy ból i jej to położna mówiła,jeszcze tego nie kupiłam,ale kupie i chyba zaczne smarować,a wy jakie ma cie zdanie??
No widzisz, dobrze że piszesz ja też muszę zakupić bepanthen
__________________
Niegrzeczna Mamuśka
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:18   #5076
Mpik82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: dolnośląskie ;-)
Wiadomości: 834
GG do Mpik82
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

Cytat:
Napisane przez enis84 Pokaż wiadomość
hm ciężko powiedzieć
ja widzę się kilka razy w miesiącu w moją teściową i cięzko mi mówić do niej MAMO a co dopiero Twojemu TŻ-towi
moje koleżanki np mówią do swoich teściów po imieniu :
Nio wiem rozumiem, ja do teściowej też rzadko mowie mamo, z tatem mi łatwiej, bo moj od 9 lat nie żyje i jakos mi brakuje taty...
a Pawcio do mojej mamy stara sie raczej tak bezosobowo mowic oby tylko mi się nie zabili ...bo oboje maja charakterki heeh

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
Mpik ty masz ortodonte a ja dentyste o 17 i tez 100 pójdzie... a napewno jeszcze kaze mi przyjsc za jakies 2 tygodnie bo dwa zeby mnie bolą a ile dziurek.. tego nie wie nikt

co do wózka nadal nie mam pojecia chciałabym 3 funkcyjny i najlepiej do 2000 sie zmiescic a jeszcze lepiej ok 1500 ( u nas dziadkowie sie nie zaoferowali ze kupia) moja mama kupila nam mieszkanie to nawet nie chce od niej juz nic a od tesciów dostane ...kocyk pewnie
a i kola z przodu musza byc mniejsze od tych z tyłu
Nio 150zł wydane na ortodonte, powiedzial ze jeszcze z 3 wizyty czyli 450zl jeszcze trzeba szykować..
A jak mnie dzis bolą zęby... strasznie mi przykrecił.. własnie drugą porcje loda juz zjadlam, zeby troszke przymrozić zębule.. i juz mniej boli..
Ja mam MIkado Milano - ma bardzo dobre opinie 3w1 u producenta kosztuje 998zl ..jestem bardzo zadowolona- wozek jest na paskach a nie na amortyzatorach- jaki to komfort dla dziecka i mamy! DUZA gondolka 80cm wewn.

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, przytyłam kolejne 3 kg A lekarka mnie tak wkurzyła, że myślałam, że jej wygarnę Siadam na fotel a ta do mnie "proszę się dokładniej podmywać, bo między wargami sromowymi ma pani wydzielinę!" A jak mam k**** nie mieć, jak co godzinę muszę zmieniać wkładki, tak ze mnie leci, a kąpałam się 2 godziny przed wizytą, bo tyle mi zajął dojazd i czekanie w poczekalni? Grrr normalnie się poczułam jak brudas jakiś
Głupia lekarka. Ze mnie też ciągle leci- ja w ciagu dnia przynajmniej 3 razy zmienial wkładke, bo czuje sie nie komfortowo

linzey Witaj))

Cytat:
Napisane przez elenka1 Pokaż wiadomość
no dziewczyny Pomidorka sie ociąga juz nowy wątek czas załozyć, a ona kawke z bordową popija hehe dobrze Wam ja siedze sama.... tz w drodze do bielska bedzie dopiero jutro... płakac mi sie chce... jak to bedzie jak ja sama z dzieckiem w domu bede musiala siedziec... jestem uzalezniona od ludzi
JA też samotna.. mezus bedzie dopiero w poniedzialek..
__________________
11.07.2009 żonka Pawełka
21.08.2010 mama Milenki
Mpik82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 17:47   #5077
NIKaP-n
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 023
Dot.: Uroki ciąży czujemy, a jesienią się rozpakujemy :) WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2010 cz

bordowa aż z krzesła prawie spadłam... Co za pi.. je.. inaczej nie mogę o niej rzec. Ale bym jej powiedziała... bezczelna baba!!!!!

martucha super sesyjka, właśnie mężusiowi pokazywałam Na ostatnią fotę myślał, że to Twój cycuś ;P No i o dziwo- stwierdził, że masz oryginalny kolor włosów (On za rudym nie przepada). Ja już dawno chwaliłam

majka
poczekaj do 36tc. Mnie się zdaje, że już bardziej naciągnięty być nie może, a na pewno się zdziwię za parędni

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

gabisunku ja zazwyczaj jestem sama, jak mnie Młody "napastuje" i znając życie- sama się do szpitala zawiozę ;D

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
A czy ktoras z Was zdecydowala sie na wozki Espiro? Zastanawia mnie czy sie dobrze prowadza.
Nadal jestem za TAKO, ale wizja wnoszenia go na 3 pietro troche mnie odstrasza...

Tak, my mamy espiro, jestem bardzo zadowolona
NIKaP-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.