Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6 - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 18:36   #5101
Ragana_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 258
Dot.: Czy to moze byc ciaza??? prosze o pomoc

Tak, są dość dobre, są też "jakieś tam regułki", wszystko jest napisane na opakowaniu, możesz też skorzystać z internetowej wyszukiwarki, albo zapytać szanownej pani w aptece.
__________________
The shallow voice of the wind cries between these ebony wings
The shallow cries of the wind sing a swansong for mankind
Ragana_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 19:32   #5102
fiolka400
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 133
Dot.: Czy mogę być w ciąży /?

Cytat:
Napisane przez lilsys Pokaż wiadomość
mam pytanie. w tym miesiącu pojawł się u mnie dziwny okres (dostałam w czasie ale) pierwszego dnia normlanie, na drugi dzień już prawe nic nie lecieło, trzeciego dnia już totalnie nic, czwartego dni znów zaczęło jak pierwszego ale po 3 godzinach przestało, piątego dnia nic i szóstego kilka kropelek krwii;/ sporo ostatnio przytyłam (na samym brzuchu), urosły mi piersi, często sisiusiam, dodam że ne używamy z chłopakiem zabezpieczenia, ale on ''wychodzi'' przed. czy mogę być w ciąży?? proszę o szybką odp.
z tego co piszesz to nie był okres a plamienie raczej, które właśnie występuje w początkowym okresie ciąży, w zblizonym terminie, w ktorym powinna wystapic miesiaczka.
pozostałe objawy też wskazują na ciąże.
a jeżeli Twoj facet wychodzi przed dluuugo przed to prawdopodobienstwo jest male bo prekulat, prejakulat czy jak to sie tam fachowo zwie nie zawiera plemnikow, albo zawiera takie, ktore nie sa zdolne do zaplodnienia (udowodnione naukowo)
NATOMIAST, jeżeli wychodzi chwile przed to niestety prawdopodobieństwo ciąży jest spore, bo nikt refleksu o prędkości światła nie posiada.
zrob test i bedziesz miala jasnosc.
Jeżeli to nie będzie ciąża, to zacznij się zabezpieczać.
__________________
Kocham Cie bombusiu
fiolka400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 20:33   #5103
iz0lek
Rozeznanie
 
Avatar iz0lek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 516
Dot.: Czy to moze byc ciaza??? prosze o pomoc

Jeśli zamiast okresu miałaś plamienia o których piszesz to test możesz zrobić w każdym momencie, ale najlepiej z rana podczas pierwszego siusiania, choć właściwie podejrzewam, że jeśli zrobisz w ciągu dnia to i tak wynik wyjdzie właściwy. Ja robiłam po południu, 13-go dnia po stosunku i wyszedł pozytywny, ale druga kreseczka była bardzo jaśniutka.
iz0lek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 00:10   #5104
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Czy to moze byc ciaza??? prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez lilsys Pokaż wiadomość
mam pytanie. w tym miesiącu pojawł się u mnie dziwny okres (dostałam w czasie ale) pierwszego dnia normlanie, na drugi dzień już prawe nic nie lecieło, trzeciego dnia już totalnie nic, czwartego dni znów zaczęło jak pierwszego ale po 3 godzinach przestało, piątego dnia nic i szóstego kilka kropelek krwii;/ sporo ostatnio przytyłam (na samym brzuchu), urosły mi piersi, często sisiusiam, dodam że ne używamy z chłopakiem zabezpieczenia, ale on ''wychodzi'' przed. czy mogę być w ciąży?? proszę o szybką odp.
I oto po raz kolejny stosunek przerywany odniósł zwycięstwo nad rozumem.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:50   #5105
lostG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Exclamation Pilne pytanie :(

Hey,
Mam bardzo wazne i moze zarazem proste pytanie, ale musze miec pewność. Nie wiem czy już ktoś wczesniej pytał o to czy nie, nie mam głowy na szukanie
Czy jest możliwość zajścia w ciąże po zblizeniu z partnerem w pierwszym i drugim dniu przerwy od tabletek antykoncepcyjnych?? ( czwartego dnia dostalam miesiączke ) i druga sprawa, czy jest możliwość zajścia w ciąze po zblizeniu z partnerem pierwszego dnia miesiączki?? - wszystko bez zabezpieczenia.... Doradzcie coś, bo nie wiem co mam robić a do ginekologa nie moge isc bo mam miesiączkę, wątpie zeby gin zrobil badania podczas miesiączki, a ja nie moge czekac! Nie jestem jeszcze gotowa na dziecko, nie teraz kiedy nie mam zapewnionej stalej pracy
Wiem, ze zawaliłam
Miesiączka przebiega bardziej boleśnie niz zawsze, czuje sie bardziej spuchnięta a do tego mam wyjątkowo mało obfitą miesiączke co zawsze u mnie się przelewało...
Prosze HELP ME
lostG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:55   #5106
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pilne pytanie :(

Bierzesz antyki? Czy je odstawiłaś?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 09:55   #5107
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pilne pytanie :(

Co znaczy przerwa ?odstawilas czy zrobilas 7 dniową przerwę aby brac dalej pigulki ?

jezeli odstawilas calkowicie to tak ,mozna zajsc w ciaże,kazdy stosunek moze zakonczyc sie ciążą,po odstawieniu trudno okreslic naturalny cykl.

jesli zrobilas 7 dniową przerwe i bierzesz je dalej ,to prosze cie nie osmieszaj sie i przeczytaj ulotkę.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-07-13 o 10:02
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 09:56   #5108
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pilne pytanie :(

Nie będę ciebie oceniać, ale dlaczego się nie zabezpieczyłaś wiedząc, że nie możesz pozwolić sobie na dziecko?
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:01   #5109
lostG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pilne pytanie :(

W pewnym sesie moge sobie pozwolić na dziecko, ale nie w sytuacji z moim partnerem jaka ma teraz miejsce. Jeżeli biorąc antykoncepcje zdecyduje sie na zajscie w ciąze- jak dlugo musze odczekac ?
lostG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:08   #5110
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Witam! Jestem po pierwszym opakowaniu qlairy. 10 lipca ( dzień , w którym miałam wziąć pierwszą z dwóch tabletek placebo) wystąpiła bardzo skąpa miesiączka ( jest napisane w ulotce, że tak może być ) , w tym dniu współżyłam i chłopak skończył we mnie. Wczoraj pomiędzy godziną 22 a 23 powinnam wziąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania lecz zapomniałam, zrobiłam to dziś po godzinie 10... czy mogę zajść w ciążę ? Bo to już jest koło 12 godzin opóżnienie...
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:10   #5111
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pilne pytanie :(

Bierzesz tabsy czy je odstawiłaś?

Odstawiłaś je bo chcesz zajść w ciążę?Czy pytanie tak na przyszłość?

Nie rozumiem
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 10:13   #5112
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Pilne pytanie :(

Cytat:
Napisane przez lostG Pokaż wiadomość
W pewnym sesie moge sobie pozwolić na dziecko, ale nie w sytuacji z moim partnerem jaka ma teraz miejsce. Jeżeli biorąc antykoncepcje zdecyduje sie na zajscie w ciąze- jak dlugo musze odczekac ?
Wybacz ale nie ma takiego wyrażenia....

Podsumujmy. Bierzesz tabletki, masz krwawienie i boisz się ciąży? Przeczytaj ulotkę i dorośnij.

A jeśli chcesz byc w ciąży to możesz zajsc już podczas pierwszego naturalnego cyklu.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:14   #5113
lostG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pilne pytanie :(

to akurat jest pytanie na przyszlosc bo planujemy dziecko, ale nie na teraz... Wiec przy okazji pytam jak dlugo trzeba odczekac po zaprzestananiu brania antykoncepcji ?
To jest tylko 7 dniowa przerwa ale z intensywnymi zblizeniami bez zabezpieczenia..
lostG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:16   #5114
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pilne pytanie :(

Dziewczyno ,zdecyduj sie co z tymi pigulkami ?mozesz odpowiedziec na pytanie ?

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez lostG Pokaż wiadomość
to akurat jest pytanie na przyszlosc bo planujemy dziecko, ale nie na teraz... Wiec przy okazji pytam jak dlugo trzeba odczekac po zaprzestananiu brania antykoncepcji ?
To jest tylko 7 dniowa przerwa ale z intensywnymi zblizeniami bez zabezpieczenia..

proponuje abys sie nie rozmnazala z twoim poziomem wiedzy,przeczytalas ulotkę od pigulek ???

jak chcesz ciazy skoro bierzesz pigulki ?masz jakies pojęcie o tym co bierzesz i jak działa ??

jeżżżuu wszytsko opada
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:17   #5115
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Pilne pytanie :(

Rozumiem, że masz 7-dniową przerwę w tabsach tak? A ulotkę czytałaś?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:18   #5116
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Pilne pytanie :(

Cytat:
Napisane przez lostG Pokaż wiadomość
to akurat jest pytanie na przyszlosc bo planujemy dziecko, ale nie na teraz... Wiec przy okazji pytam jak dlugo trzeba odczekac po zaprzestananiu brania antykoncepcji ?
To jest tylko 7 dniowa przerwa ale z intensywnymi zblizeniami bez zabezpieczenia..
Przecież bierzesz tabletki więc zabezpieczenie jest.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:19   #5117
lostG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pilne pytanie :(

-.- ''
Biore antykoncepcje Yasminelle, w piątek zaczeła sie 7 dniowa przerwa gdzie dzis mamy juz poniedzialek. Mam normalnie miesiaczke. W ciągu tych dni od ptku mam stosunki bez zabezpieczenia blablabla.. pytanie proste da sie zajsc czy nie da się?
A to co pytam jak dlugo musze odczekac zeby zajsc w ciąze po np zakonczniu opakowania i nie zaczęciu kolejnego - to jest tak na przyszlosc.
Si ?
lostG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:27   #5118
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Pilne pytanie :(

Wyluzuj.
Nie napisałaś nic o zabezpieczeniu jakie stosujesz, a w myślach nie potrafię czytać.
Gdybyś poświęciła trochę czasu na przeczytanie ulotki, to dowiedziałabyś się, że w czasie tej 7 - dniowej przerwy jesteś zabezpieczona.
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:28   #5119
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Pilne pytanie :(

Cytat:
Napisane przez lostG Pokaż wiadomość
-.- ''
Biore antykoncepcje Yasminelle, w piątek zaczeła sie 7 dniowa przerwa gdzie dzis mamy juz poniedzialek. Mam normalnie miesiaczke. W ciągu tych dni od ptku mam stosunki bez zabezpieczenia blablabla.. pytanie proste da sie zajsc czy nie da się?
A to co pytam jak dlugo musze odczekac zeby zajsc w ciąze po np zakonczniu opakowania i nie zaczęciu kolejnego - to jest tak na przyszlosc.
Si ?
Jeśli czytałas ulotkę to wiesz, ze w czasie przerwy również jesteś zabezpieczona jeśli 8.dnia przerwy rozpoczniesz kolejne opakowanie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 10:28   #5120
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Pilne pytanie :(

Cytat:
Napisane przez lostG Pokaż wiadomość
-.- ''
Biore antykoncepcje Yasminelle, w piątek zaczeła sie 7 dniowa przerwa gdzie dzis mamy juz poniedzialek. Mam normalnie miesiaczke. W ciągu tych dni od ptku mam stosunki bez zabezpieczenia blablabla.. pytanie proste da sie zajsc czy nie da się?
To wszystko jest w ulotce:

Cytat:
Jak stosować lek Yasminelle

Należy przyjmować jedną tabletkę Yasminelle codziennie, w razie potrzeby z niewielką ilością wody. Można przyjmować tabletki z pokarmem, lub bez, ale należy przyjmować je codziennie, mniej więcej o tej samej porze.

Blister zawiera 21 tabletek. Obok każdej tabletki wydrukowany jest dzień tygodnia, w którym powinna być przyjęta. Jeżeli, na przykład, zaczyna się we środę, należy wziąć tabletkę z napisem "Śr" obok niej. Należy przesuwać się zgodnie z kierunkiem strzałki na blistrze, aż wszystkie 21 tabletek zostanie przyjętych.

Następnie, nie należy przyjmować tabletek przez 7 dni. Podczas tej 7-dniowej przerwy (zwanej też tygodniem przerwy) powinno rozpocząć się krwawienie. To tak zwane "krwawienie z odstawienia" zwykle rozpoczyna się w 2. lub 3. dniu tygodnia przerwy.

W 8. dniu po ostatniej tabletce Yasminelle (to znaczy po 7-dniowej przerwie), należy rozpocząć kolejny blister, nawet jeżeli krwawienie nie ustało. Oznacza to, że należy rozpocząć kolejny blister w tym samym dniu tygodnia i, że krwawienie z odstawienia powinno występować w tych samych dniach co miesiąc.

Jeżeli pacjentka stosuje Yasminelle w powyższy sposób, jest chroniona przed ciążą także w ciągu 7 dni, w których nie przyjmuje tabletek.
Tego chyba nie trzeba tłumaczyć?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 10:31   #5121
lostG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5
Dot.: Pilne pytanie :(

Ni dziękuje
lostG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:17   #5122
uzytkowniczka71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez madzik199210 Pokaż wiadomość
Witam! Jestem po pierwszym opakowaniu qlairy. 10 lipca ( dzień , w którym miałam wziąć pierwszą z dwóch tabletek placebo) wystąpiła bardzo skąpa miesiączka ( jest napisane w ulotce, że tak może być ) , w tym dniu współżyłam i chłopak skończył we mnie. Wczoraj pomiędzy godziną 22 a 23 powinnam wziąć pierwszą tabletkę z nowego opakowania lecz zapomniałam, zrobiłam to dziś po godzinie 10... czy mogę zajść w ciążę ? Bo to już jest koło 12 godzin opóżnienie...
chyba najlepiej przeczytaj co jest napisane na ten temat w ulotce. nie znam tych tabsów.
uzytkowniczka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:19   #5123
uzytkowniczka71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 80
Dot.: Pilne pytanie :(

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:r olleyes:
uzytkowniczka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 11:28   #5124
madzik199210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 26
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Napisane jest tak jak przy każdych tabletkach ,że po 12 godzinach to trzeba skonsultować się z lekarzem, a chciałam się dowiedzieć czy któraś z Was zaszła w ciążę przez to ,że najpierw współżyła kilka dni przed tym jak zapomniała wziąć tabletki ok 12 godz.
madzik199210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 13:27   #5125
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Czy mogę być w ciąży /?

Cytat:
Napisane przez fiolka400 Pokaż wiadomość
z tego co piszesz to nie był okres a plamienie raczej, które właśnie występuje w początkowym okresie ciąży, w zblizonym terminie, w ktorym powinna wystapic miesiaczka.
pozostałe objawy też wskazują na ciąże.
a jeżeli Twoj facet wychodzi przed dluuugo przed to prawdopodobienstwo jest male bo prekulat, prejakulat czy jak to sie tam fachowo zwie nie zawiera plemnikow, albo zawiera takie, ktore nie sa zdolne do zaplodnienia (udowodnione naukowo)
NATOMIAST, jeżeli wychodzi chwile przed to niestety prawdopodobieństwo ciąży jest spore, bo nikt refleksu o prędkości światła nie posiada.
zrob test i bedziesz miala jasnosc.
Jeżeli to nie będzie ciąża, to zacznij się zabezpieczać.
Masz coś na potwierdzenie Twoich słów? Jestem ciekawa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:02   #5126
charisse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży /?

Cytat:
Napisane przez fiolka400 Pokaż wiadomość
z tego co piszesz to nie był okres a plamienie raczej, które właśnie występuje w początkowym okresie ciąży, w zblizonym terminie, w ktorym powinna wystapic miesiaczka.
pozostałe objawy też wskazują na ciąże.
a jeżeli Twoj facet wychodzi przed dluuugo przed to prawdopodobienstwo jest male bo prekulat, prejakulat czy jak to sie tam fachowo zwie nie zawiera plemnikow, albo zawiera takie, ktore nie sa zdolne do zaplodnienia (udowodnione naukowo)
NATOMIAST, jeżeli wychodzi chwile przed to niestety prawdopodobieństwo ciąży jest spore, bo nikt refleksu o prędkości światła nie posiada.
zrob test i bedziesz miala jasnosc.
Jeżeli to nie będzie ciąża, to zacznij się zabezpieczać.
z tego co się orientuję, preejakulat może zawierać też plemniki z poprzedniego wytrysku, o ile był on w odpowiednio krótkim czasie, więc zdolne do zapłodnienia plemniki też mogą się zdarzyć
__________________

charisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:28   #5127
fionka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 118
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Zaczęłam stosować plastry Evra, jednak po 3-4 dniach odstawiłam , miałam tak silne bóle żołądka ze zwijałam się w kłębek, ostawiłam i bólów już nie było, krwawienie a raczej plamienie trwało Jeszce ok tygodnia. Potem współżyłam z użyciem prezerwatywy połączonej ze stosunkiem przerywanym jakieś 3 -4 razy. Dwa razy używaliśmy prezerwatywy nie lateksowej - nie wiem czy są tak samo dobre jak te z lateksu W czasie cyklu tego brałam antybiotyk. Teraz okres spóźnia mi się już 5 dni, nie wiem czy mogę być w ciąży, czy rozregulowałam sobie cykl stosując plastry tylko 3-4 dni.
Jeśli by się jednak okazało ze jestem w ciąży, to boje się ze płód mógłby być wadliwy , ponieważ przez te 3-4 dni stosowałam Evre, brałam antybiotyk i sporo środków przeciwbólowych np aspiryna, polopiryna, panadol, pyralgina i jakiś na receptę.
fionka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 14:35   #5128
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Pilne pytanie :(

Cytat:
Napisane przez lostG Pokaż wiadomość
-.- ''
Biore antykoncepcje Yasminelle, w piątek zaczeła sie 7 dniowa przerwa gdzie dzis mamy juz poniedzialek. Mam normalnie miesiaczke. W ciągu tych dni od ptku mam stosunki bez zabezpieczenia blablabla.. pytanie proste da sie zajsc czy nie da się?
A to co pytam jak dlugo musze odczekac zeby zajsc w ciąze po np zakonczniu opakowania i nie zaczęciu kolejnego - to jest tak na przyszlosc.
Si ?
Jak bez zabezpieczenia? Przecież bierzesz tabletki?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 17:21   #5129
violka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

proszę o radę, wczoraj kochałam się z facetem, używaliśmy prezerwatyw, ostatni raz było już późno, dzisiaj zauważyłam, że prezerwatywa została we mnie :-( nie wiem kiedy się zsunęła, okres miałam 26czerwca, czyli wypada, że mam płodne :-/ co robić, iść do ginekologa po tabletkę?
violka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 17:29   #5130
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.6

Cytat:
Napisane przez violka18 Pokaż wiadomość
proszę o radę, wczoraj kochałam się z facetem, używaliśmy prezerwatyw, ostatni raz było już późno, dzisiaj zauważyłam, że prezerwatywa została we mnie :-( nie wiem kiedy się zsunęła, okres miałam 26czerwca, czyli wypada, że mam płodne :-/ co robić, iść do ginekologa po tabletkę?
Wg mnie tak. Nie ryzykowałabym. Szczególnie, ze prezerwatywę zobaczyłas dopiero rano...
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.