..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::.. - Strona 171 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-03, 01:06   #5101
Rosalyn
Zakorzenienie
 
Avatar Rosalyn
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 3 524
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez mielnus Pokaż wiadomość
Miesa nie ma bo codziennie nie jem mięsa... nie lubie! hmm czyli mam znowu na I faze?? powtórzyc? hmmm jak wroce to moge jesczez raz I zaczac...

albo zaczne od jutra I zaś... na wycieczce bede na I... hmmm ale nie wiem jak to pogodzic... i czy tak pojdzie;/ Hmm na plenerze nie da rady na I fazie... tam beda problemy z przyzadzaniem obiadów itd. Dalej an II bede... a najwyrzej jak wroce to moge sprobować na I jeszcez raz... ALe nie powiem nie mam zamiaru wogole dotykac słodyczy ale chleba typu wasa zabieram ze soba(czytalam ze na II jest dozwolony)... ze jak pojde w miasto malowac to bede miala co przegryźć....bede na serkach wiejski twarogu warzywach.. pestkach orzechach, owocach i owsiance i rosołku bez makaronu kefirze 0%jechać... mysle ze tak da rade odzwyczaje sie od słodyczy i jakos bede jesc tylko jak bede głodna.. powinno poskutkować
Wiesz co? Jedno Ci powiem - nie pisz już tutaj. Bo jeszcze ktoś pomyśli, że na SB jesteś.

A ja? Pojawiam się i znikam. Na razie motywacji brak, ale nie jest tragicznie - nie żywię się samymi słodyczami. Jednak okres wakacyjny nie sprzyja chudnięciu jak dla mnie... Spróbuję się jakoś pozbierać...
__________________
... I can't feed on the powerless, when my cups are already overfilled....

Rosalyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 06:12   #5102
WendyiStella
Raczkowanie
 
Avatar WendyiStella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 442
GG do WendyiStella
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

No to ja się pochwalę, że wczoraj zaliczyłam kompuls, jakiego jeszcze w życiu nie miałam Obawiam się, że należe do tych nielicznych "szczęśliwców" , którym wegle nie służą ..... Pokornie wracam do jednego węgla + owoce . Miłego dnia, mam nadzieję że lepszy niż mój, bo czuje się cholernie źle po wczorajszym.
We Wrocławiu zapowiada się pochmurny dzień, adekwatnie do humoru.

pozdrawiam i nie zarażam już okropnym nastawianiem
__________________

Waga obecna:71 kg...
Waga zadowalająca: 68 kg
Waga docelowa: 65 kg
SB + MM + ćwiczenia = .... zobaczymy 31 lipca

WendyiStella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:42   #5103
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Witajcie. Ja jakoś źle się czuję dziś. Chyba się czymś strułam. Może oliwki, które dodawałam do jedzenia był nieświeże Nie mogę nic przełknąć, bo mi się zbiera na wiadomo co mam nadzieję, że przejdzie mi w miarę szybko, ale ciężko będzie mi jeść porządnie w takim stanie. Miałyście tak kiedyś, że jednocześnie ssie w żołądku i czuje się, że jest pusty, a jednocześnie mdli? Ech...Mam dosyć wszystkiego, a jeszcze muszę do pracy pójść za godzinę .
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:44   #5104
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
no tak racja.
Nerwy mnie poniosły, a przeciez taka wypowiedz mielnusa była do przewidzenia. Wiec temat tej osoby osobiście sobie zakończe i grzecznie na kocyku tu leże

bidulku. wspólczuje tych nocek...
a co calllaneticsu, to cwiczysz z jakąs płytą DVD czy chodziszn na jakies treningi z instruktorem???

Witamy
Miło widziec osóbkę z tak pozytywnym nastawieniem.
Wierze ze ta dieta przypadnie Ci do gustu.
Musisz sie naszykowac na pyszne, zdrowe i urozmaicone jedzonko.
Należy takze naszykowac sie na skutki uboczne takie jak:
  • zgubienie zbędnych kg
  • wzmożona twórczość kulinarna
  • uzależnienie od tego wątku
tz mi siągnął program jeden 60 minutowy a drugi 40 ten 40 jest podzielone na rano i wieczór po 20 minut ja zrobilam ciągiem i ćwiczenia niby łatwe a ja po 2 dniach mam zakwasy dzis odpusze z tego co wiem to sie powinno je robić 2 -3 razy w tygodniu ale nie jestem pewna. wiem jedno rozciagnieta to ja nie jestem . nocka dzisiaj była wyjatkowo cięzka fizycznie, zaraz do spania ide - oby sie dało spać.. juz jest gorąco ;/
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a ile tego oleju dac??

bo ja to nie potrafie wyczuc, musze miec wszystko napisane dopiero od SB zaczelam na dobre gotowac, wiec nigdy nie wiem czy ciasto jest odpowiedniej konsystencji itp

a na pol godzinki odstawilam, tak jak piszecie



witam i ja!!

bardzo podoba mi sie to, jaka masz motywacje!! z taka checia na pewno Ci sie uda!! a my bedziemy z przyjemnoscia pomagac



pomylilam sie, mialam na mysli TBC typowe zajecia fitnessowe

ciekawa jestem tego callaneticsu, a na czym on polega??
Jest to system ćwiczeń fizycznych<gikmnaastyka, które przede wszystkim wzmacniają wydolność organizmu, ujędrniają i rozciągają ciało.ćwiczenia wykonywane w wolnym tempie i wielokrotnie powtarzane. duzo inf na internecie znajdziesz nawte na wizażu jest watek
Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę, że wczoraj zaliczyłam kompuls, jakiego jeszcze w życiu nie miałam Obawiam się, że należe do tych nielicznych "szczęśliwców" , którym wegle nie służą ..... Pokornie wracam do jednego węgla + owoce . Miłego dnia, mam nadzieję że lepszy niż mój, bo czuje się cholernie źle po wczorajszym.
We Wrocławiu zapowiada się pochmurny dzień, adekwatnie do humoru.

pozdrawiam i nie zarażam już okropnym nastawianiem

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
Wiesz co? Jedno Ci powiem - nie pisz już tutaj. Bo jeszcze ktoś pomyśli, że na SB jesteś.

A ja? Pojawiam się i znikam. Na razie motywacji brak, ale nie jest tragicznie - nie żywię się samymi słodyczami. Jednak okres wakacyjny nie sprzyja chudnięciu jak dla mnie... Spróbuję się jakoś pozbierać...
życze siły dużo dużo,...
Sigfa w pracy tak mialam -okropne uczucie jak minelo mulenie to sie poczulam starsznie glodna no i tu wpadlo troszke spoza sb od dawien dawna ale juzmusialam cos zjeść ...
effa dziekuje za komentarz o wypiekach strasznie mi sie milo zrobilo. ja bym was wszystkie z checia poczestowala. bo jedyne co mis sprawia wieksza przyjemosc od zjedzenia tego jest jesli moge komus dać i jesli smakuje.
uciekam lulac dzien oceniam raczej kiepski pod wzg dietki , strasznie namieszany ale mój dzien trwal 25 godz nie spalam
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe

Edytowane przez Inesis
Czas edycji: 2009-07-03 o 08:01 Powód: dopisek
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:45   #5105
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

DJ Guciek witaj Powodzenia na SB

Cytat:
Napisane przez taiwa Pokaż wiadomość
Może trzeba wprowadzić pojęcie Fazy 0 - czyli woda i suchary i napewno się chudnie
faza O to jest sama woda (albo nawet bez wody)- też się chudnie

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
ninaad, Ilonko , Telik prosze nie zrażajcie sie ..sa wyjatki...ale też jest masa dziewczyn które was tu bardzo potrzebuja, waszych rad i wsparcia, doświadczenia i biorą je sobie do serca i sie staraja

Oleju do ciasta daję tak na oko z butelki, więc nie wiem ile, ale wydaje mi się, że na 1/2 szklanki mąki jak dodasz 1 łyżkę to powinno być ok
Miło mi się zrobiło, dziękuję
nie no- nie mam zamiaru się przejmować takimi rzeczami. Tyle tylko, że czasami szlag może trafić, że my to cierpliwie po 100 x tłumaczymy, wyjaśniamy a tu nic nie dociera...

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
No wlasnie Paprak. Dlatego chce teraz zwiekszyc ilosc wegli, zeby jesienia nie wyszlo mi bokiem (doslownie). ZIma to gofry po poludniu, placuszki - gotowanie na deser dla chlopakow.
Wzielam sie dzis z weglami za bary i choc muffinek nie zrobilam, bo mialam gosci, to mam zamiar do chlodnika z awokado i ogorka dac grzanki i zjesc do niego placki gryczane. Musze sie pozbierac
Fakt, ze jem teraz duzo owocow... Moze to mnie uratuje...
no a ja nawet owoców dużo nie jem- i tak średnio co drugi dzień wychodzi mi (nieświadomie) 2 faza 1+1. Wczoraj chociaż do gulaszu makaron pp ugotowałam, bo planowałam zjeść same mięsko z warzywami. Muszę się wziąć za siebie i pilnować z jedzeniem większej ilości węgli- zwłaszcza, że zauważyłam, że chyba mój żołądek się ich domaga, bo coś wariuje ostatnio przy tym systemie 1+1

Dziś na śniadanie była owsianka z jogurtem + kolorowa surówka. Swoją drogą nie myślałam, że w wieku 30 (prawie) lat polubię owsiankę

Edytowane przez ninaad
Czas edycji: 2009-07-03 o 07:47
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:50   #5106
mielnus
Wtajemniczenie
 
Avatar mielnus
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 146
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Ok. Nie będę się tu pojawiać. Powodzenia i dzięki za wszystkie rady. Pa
__________________
CEL - 56kg : love:
mielnus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:56   #5107
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Dziendoberek Nula wita sie znad kawki z nalesnikiem gryczanym z banananem i wiesniakiem i cynamonem

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
U nas woda w morzu cieplutka, takze zapraszam.
marze o wyjezdzie!!!

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
tz mi siągnął program jeden 60 minutowy a drugi 40 ten 40 jest podzielone na rano i wieczór po 20 minut ja zrobilam ciągiem i ćwiczenia niby łatwe a ja po 2 dniach mam zakwasy dzis odpusze z tego co wiem to sie powinno je robić 2 -3 razy w tygodniu ale nie jestem pewna. wiem jedno rozciagnieta to ja nie jestem . nocka dzisiaj była wyjatkowo cięzka fizycznie, zaraz do spania ide - oby sie dało spać.. juz jest gorąco ;/

Jest to system ćwiczeń fizycznych<gikmnaastyka, które przede wszystkim wzmacniają wydolność organizmu, ujędrniają i rozciągają ciało.ćwiczenia wykonywane w wolnym tempie i wielokrotnie powtarzane. duzo inf na internecie znajdziesz nawte na wizażu jest watek
na pewno popatrze w necie z Twojego opisu wyglada, ze podobny do pilatesu, przynajmniej z zasady tam tec cwiczenia wolne i dokladne i niby latwe, a zakwasy ma sie jak nie wiem


lece na fitness, poki zar nie leje sie jeszcze z nieba
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 08:08   #5108
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

WendyiStella, Sigfa
mam ochotę na kawę z lodami
Klima w pracy dalej nie działa. A właściwie działa, ale jedynym przejawem jej pracy jest to, że po nocy w kilku miejscach pozalewana była podłoga. A gorąco jak było, tak jest...eh...dobrze, że dziś piątek
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:13   #5109
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

cześć
ja znowu nie wyspana, ta pogoda mnie dobija, duszno, jak otworzę okno to samochody hałasują [a jeszcze o północy coś się stało i nasza straż wyjeżdżała, o karetkach już nie mówiąc]
dzisiaj już siedzę i przygotowuję przepisy do zrobienia

effa, Ty faktycznie uważaj, bo teraz to masz ruchu aż nadto, a jak przyjdzie jesień/zima to może być problem - także jedz moja droga te węgle
a muffinki będę produkować dzisiaj razem z sernikiem na zimno z mascarpone [tego się za ch... nie da przerobić]

btw - Coco au Miel da się zrobić z orkiszu, wyszły pyszne, i jeszcze mam przepis na cudne, ciągnące się ciasteczka owsiane, trochę poprzerabiałam, dałam mniej cukru, poezja


Rosalyn, , możemy sobie podać rękę, okres wakacyjny nie sprzyja
moja waga wariuje codziennie - kg w tę, kg w tamtę i co mam się pójść powiesić z tego powodu życie jest krótkie, doświadczyłam na własnej skórze
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:18   #5110
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Inesis, możliwe, że będę miała podobnie, więc zabiorę ze sobą do pracy jedzenie I fazowe na wypadek gdyby okazało się, że zrobię się bardzo głodna. Strasznie nie chcę łamać I fazy. Błędy na niej są chyba najmniej wskazane, skoro ma uregulować mi prace organizmu. Próbuję wcisnąć w siebie omleta bez żadnych przypraw i dodatków. Mam nadzieje, że mój żołądek przyjmie serdecznie (albo że ten bezsmakowy omlet potraktuje mój żołądek z delikatnością)
Ninaad, dziękuję Sigfa lubi jak ktoś pogłaszcze po głowie w złej chwili
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:32   #5111
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Inesis, możliwe, że będę miała podobnie, więc zabiorę ze sobą do pracy jedzenie I fazowe na wypadek gdyby okazało się, że zrobię się bardzo głodna. Strasznie nie chcę łamać I fazy. Błędy na niej są chyba najmniej wskazane, skoro ma uregulować mi prace organizmu. Próbuję wcisnąć w siebie omleta bez żadnych przypraw i dodatków. Mam nadzieje, że mój żołądek przyjmie serdecznie (albo że ten bezsmakowy omlet potraktuje mój żołądek z delikatnością)
Ninaad, dziękuję Sigfa lubi jak ktoś pogłaszcze po głowie w złej chwili

może jeszcze byś sobie siemię lniane zaparzyła i takim kleikiem trzewia potraktowała
co do omleta jajka jednak trochę ciężko strawne są, a już na pewno zrezygnuj z oliwy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 08:59   #5112
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

IlonaP, dziękuję za radę na szczęście mój żołądek przyjął jako tako tego omleta, ale z siemieniem i tak spróbuję, żeby nie zadrażniać. Mam nadzieję, że za parę godzin będę już na pełnym chodzie. Jak na złość muszę po urzędach dziś pojeździć na kategoryczne polecenie szefa. A że czynne do 15-tej, a ja mam kupę spraw na głowie, to będę zaraz leciała ale jak mus to mus... Życzę miłego dnia wszystkim
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:30   #5113
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę, że wczoraj zaliczyłam kompuls, jakiego jeszcze w życiu nie miałam Obawiam się, że należe do tych nielicznych "szczęśliwców" , którym wegle nie służą ..... Pokornie wracam do jednego węgla + owoce . Miłego dnia, mam nadzieję że lepszy niż mój, bo czuje się cholernie źle po wczorajszym.
We Wrocławiu zapowiada się pochmurny dzień, adekwatnie do humoru.

pozdrawiam i nie zarażam już okropnym nastawianiem
nie ma się czym przejmować, to tylko jeden raz
ja od powrotu z Zakopca też jestem przy jednym węglu i jednym owocu.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
i jeszcze mam przepis na cudne, ciągnące się ciasteczka owsiane, trochę poprzerabiałam, dałam mniej cukru, poezja
a podasz?
od jakiegoś czasu mam ochotę coś upiec, ale to będzie pierwszy raz, więc chcę coś prostego co nie ma szansy nie wyjść, bo inaczej się zrażę

Sigfa
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2009-07-03 o 10:32
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:39   #5114
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
IlonaP, dziękuję za radę na szczęście mój żołądek przyjął jako tako tego omleta, ale z siemieniem i tak spróbuję, żeby nie zadrażniać. Mam nadzieję, że za parę godzin będę już na pełnym chodzie. Jak na złość muszę po urzędach dziś pojeździć na kategoryczne polecenie szefa. A że czynne do 15-tej, a ja mam kupę spraw na głowie, to będę zaraz leciała ale jak mus to mus... Życzę miłego dnia wszystkim
do usług

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
nie ma się czym przejmować, to tylko jeden raz
ja od powrotu z Zakopca też jestem przy jednym węglu i jednym owocu.


a podasz?
od jakiegoś czasu mam ochotę coś upiec, ale to będzie pierwszy raz, więc chcę coś prostego co nie ma szansy nie wyjść, bo inaczej się zrażę

Sigfa
podam, ale za jakiś czas bo teraz siedzę w kuchni i wpadłam między jednym rzutem do piekarnika a drugim
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:14   #5115
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę, że wczoraj zaliczyłam kompuls, jakiego jeszcze w życiu nie miałam Obawiam się, że należe do tych nielicznych "szczęśliwców" , którym wegle nie służą ..... Pokornie wracam do jednego węgla + owoce . Miłego dnia, mam nadzieję że lepszy niż mój, bo czuje się cholernie źle po wczorajszym.
We Wrocławiu zapowiada się pochmurny dzień, adekwatnie do humoru.

pozdrawiam i nie zarażam już okropnym nastawianiem
Mi sie wydaje, ze omijanie wegli to zla droga. Musisz nauczyc sie panowac nad nimi i jesc je w wiekszych ilosciach bo ograniczanie wegli prowadzi nieuchronnie do napadu na nie. Niestety bez wegli nie da sie zyc a poza tym, zima jak mniej bedzie warzyw to trudniej bedzie kontrolowac przyzwoite ilosci wegli.

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
DJ Guciek witaj Powodzenia na SB


faza O to jest sama woda (albo nawet bez wody)- też się chudnie


Miło mi się zrobiło, dziękuję
nie no- nie mam zamiaru się przejmować takimi rzeczami. Tyle tylko, że czasami szlag może trafić, że my to cierpliwie po 100 x tłumaczymy, wyjaśniamy a tu nic nie dociera...


no a ja nawet owoców dużo nie jem- i tak średnio co drugi dzień wychodzi mi (nieświadomie) 2 faza 1+1. Wczoraj chociaż do gulaszu makaron pp ugotowałam, bo planowałam zjeść same mięsko z warzywami. Muszę się wziąć za siebie i pilnować z jedzeniem większej ilości węgli- zwłaszcza, że zauważyłam, że chyba mój żołądek się ich domaga, bo coś wariuje ostatnio przy tym systemie 1+1

Dziś na śniadanie była owsianka z jogurtem + kolorowa surówka. Swoją drogą nie myślałam, że w wieku 30 (prawie) lat polubię owsiankę
Ja odnosnie mielnusa to wczoraj zrobilam postanowienie - ignor. Jak przeanalizowac jej zapytania i moje odpowiedzi to za jednym wyjatkiem mialam wrazenie, ze nie czyta kompletnie moich postow. Od wczoraj robie to samo

Odnosnie wegli to ja jem i duzo owocow i duzo pelnoziarnistych. Musze sie wziac za warzywa. Zwlaszcza wieczorkiem musze dbac zeby jesc bialko i warzywa a nie makaron czy chleb. Zycie byloby prostsze jakby tak nasze organizmy pol na pol wymieszac- kazdy jadlby dobre ilosci wszystkiego

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć
ja znowu nie wyspana, ta pogoda mnie dobija, duszno, jak otworzę okno to samochody hałasują [a jeszcze o północy coś się stało i nasza straż wyjeżdżała, o karetkach już nie mówiąc]
dzisiaj już siedzę i przygotowuję przepisy do zrobienia

effa, Ty faktycznie uważaj, bo teraz to masz ruchu aż nadto, a jak przyjdzie jesień/zima to może być problem - także jedz moja droga te węgle
a muffinki będę produkować dzisiaj razem z sernikiem na zimno z mascarpone [tego się za ch... nie da przerobić]

btw - Coco au Miel da się zrobić z orkiszu, wyszły pyszne, i jeszcze mam przepis na cudne, ciągnące się ciasteczka owsiane, trochę poprzerabiałam, dałam mniej cukru, poezja


Rosalyn, , możemy sobie podać rękę, okres wakacyjny nie sprzyja
moja waga wariuje codziennie - kg w tę, kg w tamtę i co mam się pójść powiesić z tego powodu życie jest krótkie, doświadczyłam na własnej skórze
Ilona widze, ze nie proznujesz Mam nadzieje, ze przerobione przepisy umiescilac na przepisowym. Nie wiem co Ty chcialabys w mascarpone przerabiac??? Toz to wspanialy deser trzeciofazowy!

U nas wreszcie burza byla - cudna, ze straszliwymi wyladowaniami A teraz ladnie wszystko schnie, bo specjalnie nie lalo co walilo ze wszech stron. Wieczorkiem ide zatem na nordic, wczesniej chyba na rower ale nie wiem bo dwa kredensiki do kuchni maja nam przywiezc wiec pewnie nie opre sie pokusie porzadkowania kuchni

W ramach samokontroli dietetycznej, od trzech dni bialko i warzywa na kolacje jemy, glownie kurczaka z fasolka szparagowa i innymi warzywami. A dzis bedzie pewnie losos z brokulem. No i w koncu na wieczor planuje piecznie bo chleb sie skonczyl. Albo bulki beda albo zaczyn na chlebek zrobie.

Milego dnia wszystkim
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:28   #5116
effa79
Zadomowienie
 
Avatar effa79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 109
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Alez piekne lato
Lekki wiaterek, czekam na popoludniowe plazowanie. I to jest plus mieszkania nad morzem

Cytat:
Napisane przez Rosalyn Pokaż wiadomość
A ja? Pojawiam się i znikam. Na razie motywacji brak, ale nie jest tragicznie - nie żywię się samymi słodyczami. Jednak okres wakacyjny nie sprzyja chudnięciu jak dla mnie... Spróbuję się jakoś pozbierać...
NO fakt, ze w wakacje ciezko... U mnie co chwile jakies spotkania, wyjazdy, sobota na bank bedzie malo SB po poludniu, ale tez wiecej sie ruszamy, wiec mysle, ze nie bedzie zle

Cytat:
Napisane przez WendyiStella Pokaż wiadomość
No to ja się pochwalę, że wczoraj zaliczyłam kompuls, jakiego jeszcze w życiu nie miałam Obawiam się, że należe do tych nielicznych "szczęśliwców" , którym wegle nie służą ..... Pokornie wracam do jednego węgla + owoce . Miłego dnia, mam nadzieję że lepszy niż mój, bo czuje się cholernie źle po wczorajszym.
We Wrocławiu zapowiada się pochmurny dzień, adekwatnie do humoru.

pozdrawiam i nie zarażam już okropnym nastawianiem
A ja bym dala sobie niemal reke odciac, ze ten kompuls wynika z malej ilosci wegli. Od kiedy ty jestes na 1+1. Uwazam, ze jakbys zaczela jesc wiecej wegli, to mniej by bylo sklonnosci do grzeszkow i objadania sie.
Sprobowalabym na Twoim miejscu zwiekszyc wegle.

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
effa dziekuje za komentarz o wypiekach strasznie mi sie milo zrobilo. ja bym was wszystkie z checia poczestowala. bo jedyne co mis sprawia wieksza przyjemosc od zjedzenia tego jest jesli moge komus dać i jesli smakuje.
uciekam lulac dzien oceniam raczej kiepski pod wzg dietki , strasznie namieszany ale mój dzien trwal 25 godz nie spalam
Alez nie ma za co. Przeciez to sama prawda. Ja musze popiec troche, zeby te wegle pilnowac.
Dzis chce zrobic bagietki na zakwasie z makiem i w koncu moze muffiny zrobie.

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
no a ja nawet owoców dużo nie jem- i tak średnio co drugi dzień wychodzi mi (nieświadomie) 2 faza 1+1. Wczoraj chociaż do gulaszu makaron pp ugotowałam, bo planowałam zjeść same mięsko z warzywami. Muszę się wziąć za siebie i pilnować z jedzeniem większej ilości węgli- zwłaszcza, że zauważyłam, że chyba mój żołądek się ich domaga, bo coś wariuje ostatnio przy tym systemie 1+1

No to mozemy sobie podac reke... Ale dzis juz lepiej. Rano bulka, do chlodnika grzanki i placuszki gryczane na drugie danie.

Dziś na śniadanie była owsianka z jogurtem + kolorowa surówka. Swoją drogą nie myślałam, że w wieku 30 (prawie) lat polubię owsiankę
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
cześć
ja znowu nie wyspana, ta pogoda mnie dobija, duszno, jak otworzę okno to samochody hałasują [a jeszcze o północy coś się stało i nasza straż wyjeżdżała, o karetkach już nie mówiąc]
dzisiaj już siedzę i przygotowuję przepisy do zrobienia
Nie zazdroszcze takiej nocki. A ja bylam pewna, ze mieszkasz gdzies na odludziu z daleko od ruchliwej ulicy
effa, Ty faktycznie uważaj, bo teraz to masz ruchu aż nadto, a jak przyjdzie jesień/zima to może być problem - także jedz moja droga te węgle
a muffinki będę produkować dzisiaj razem z sernikiem na zimno z mascarpone [tego się za ch... nie da przerobić]

Dzieki. Obiecuje sama przed soba sie pilnowac, zeby pozniej nie plakac
btw - Coco au Miel da się zrobić z orkiszu, wyszły pyszne, i jeszcze mam przepis na cudne, ciągnące się ciasteczka owsiane, trochę poprzerabiałam, dałam mniej cukru, poezja

dawaj przepis, bo szukam inspiracji weglowych, te ciasteczka owsiane brzmia pysznie


Rosalyn, , możemy sobie podać rękę, okres wakacyjny nie sprzyja
moja waga wariuje codziennie - kg w tę, kg w tamtę i co mam się pójść powiesić z tego powodu życie jest krótkie, doświadczyłam na własnej skórze
__________________


Czasami trzeba pogodzic sie z tym, ze wiecej schudnac sie nie da
...i wtedy zaczyna sie chudnac... ot cala tajemnica
effa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:34   #5117
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Halo halo
Po jakze krotkim pobycie na fazie 3- tzn 5 dni- wracam na faze 2 Cos zle sie czulam na fazie 3. Dlatego melduje sie i od dzis powrot na faze 2

no moze ze malymi odchyleniami w kierunku fazy nr 3

Osiagnelam juz wage ktora chcialam ale jak to sie mowi apetyt rosnie w miare jedzenia a w przypadku naszej diety-w miare jedzienia na SB wiec nie zaszkodzi zrzucic jeszcze troszke
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:49   #5118
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

effa daj przepis koniecznie na bagietki. Myslisz, ze na suchym zakwasie wyszlyby?
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 11:55   #5119
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ja odnosnie mielnusa to wczoraj zrobilam postanowienie - ignor. Jak przeanalizowac jej zapytania i moje odpowiedzi to za jednym wyjatkiem mialam wrazenie, ze nie czyta kompletnie moich postow. Od wczoraj robie to samo
też miałam takie postanowienie- tyle, że różnie z tym wychodziło
Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Alez piekne lato
Lekki wiaterek, czekam na popoludniowe plazowanie. I to jest plus mieszkania nad morzem
ja ostatnio na plaży byłam w zeszłym roku...daleko mam, nie ma co
A co do pilnowania się z jedzeniem większej ilości węgli- dziś była dodatkowa porcja- lody

O ile mi się uda w miarę szybko uporać z tym, co mam dziś zaplanowane w pracy to chyba się trochę wcześniej urwę- nie chce mi się siedzieć w tej saunie...a na dworzu to chociaż lekki wiaterek wieje.
A jeśli chodzi o naszą zepsutą klimę, która zalała w nocy korytarz: przyszli dziś "fachowcy" i powiedzieli, że:
1) wystarczy podstawić miskę z wodą, bo w końcu co to komu przeszkadza
2) wyłączą klimę, żeby mniej kapało (qrna tylko jak oni chcą ją wyłączyć jak i tak nie działa)
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 12:09   #5120
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
a muffinki będę produkować dzisiaj razem z sernikiem na zimno z mascarpone [tego się za ch... nie da przerobić]

btw - Coco au Miel da się zrobić z orkiszu, wyszły pyszne, i jeszcze mam przepis na cudne, ciągnące się ciasteczka owsiane, trochę poprzerabiałam, dałam mniej cukru, poezja

Ilonko no lanie za to kuszenie jak nic
wygląda pysznie, zazdroszcze Twojej rodzince... Dobrze miec taką Ilonkę w domku
Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość


Ja odnosnie mielnusa to wczoraj zrobilam postanowienie - ignor. Jak przeanalizowac jej zapytania i moje odpowiedzi to za jednym wyjatkiem mialam wrazenie, ze nie czyta kompletnie moich postow. Od wczoraj robie to samo

Odnosnie wegli to ja jem i duzo owocow i duzo pelnoziarnistych. Musze sie wziac za warzywa. Zwlaszcza wieczorkiem musze dbac zeby jesc bialko i warzywa a nie makaron czy chleb. Zycie byloby prostsze jakby tak nasze organizmy pol na pol wymieszac- kazdy jadlby dobre ilosci wszystkiego

U nas wreszcie burza byla - cudna, ze straszliwymi wyladowaniami A teraz ladnie wszystko schnie, bo specjalnie nie lalo co walilo ze wszech stron. Wieczorkiem ide zatem na nordic, wczesniej chyba na rower ale nie wiem bo dwa kredensiki do kuchni maja nam przywiezc wiec pewnie nie opre sie pokusie porzadkowania kuchni

W ramach samokontroli dietetycznej, od trzech dni bialko i warzywa na kolacje jemy, glownie kurczaka z fasolka szparagowa i innymi warzywami. A dzis bedzie pewnie losos z brokulem. No i w koncu na wieczor planuje piecznie bo chleb sie skonczyl. Albo bulki beda albo zaczyn na chlebek zrobie.

Milego dnia wszystkim
no ładnie ładnie z tym białkiem ja obiecuje tez sie pilnowac...
dzis rybka bedzie jakas
a wogole flashujemy znowu??
brakuje mi Twoich fotek

Cytat:
Napisane przez effa79 Pokaż wiadomość
Alez piekne lato
Lekki wiaterek, czekam na popoludniowe plazowanie. I to jest plus mieszkania nad morzem



Alez nie ma za co. Przeciez to sama prawda. Ja musze popiec troche, zeby te wegle pilnowac.
Dzis chce zrobic bagietki na zakwasie z makiem i w koncu moze muffiny zrobie.
ale normalnie zazdroszcze tego morza, własnie wpadłam na to że ty jesteś najplawdziwszą plażowiczką
a co do węgli mam ten sam problem
niby ładnie planuje i z rana wegle są a wieczorem orientuje sie ze tylko 1-2 porcje wegli były
a chciałabym 3-4 trzymac

wiec może podłączę sie do Twojego postanowienia dot. jedzenia dobrych wegli z premedytacją w odpowiednich ilościach??

a dzis pełna improwizacja z menu bo zaspałam i nic nie miałam naszykowane
ale na szczescie moja lodówka przewiduje takie sytuacje i może nie bedzie źle
*duza owsianka z bananem i migdałami(troche za mdła)-tak z 1,5-2 porcji wegli złozonych
*wiesniak z posiekaną natką i papryką czerwoną
*2 kanapki z razowca z serem, pieczonym miesem indyka z 4 ogórami małosolnymi+sok pomidorowy 300ml
*marchewka +2 plastry wedlinki
*dorsz pieczony z pomidorkami koktajlowymi i sałatka fasolkowa zamierzam wykorzystac ten przepis z małymi modyfikacjami ( http://www.kwestiasmaku.com/ryby_i_o...a/przepis.html )

aha na weekend marzą mi sie drożdzówki z jagodami i serem
nno i mysle znowu o flashowaniu. Chętny ktoś?
__________________

Edytowane przez telik
Czas edycji: 2009-07-03 o 12:14 Powód: morze przez ż :)
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:17   #5121
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Witajcie po południu melduje że mój żołądek już ozdrowiał względnie, ale przez to jem mój drugi posiłek dziś (po tym lichym omlecien rano) dopiero teraz do tego mnóstwo roboty

Mój jadłospis na dziś planuje tak:

IŚ: Omlet z 2 jaj (wiem że liche śniadanie, ale ledwo co przełknęłam go rano)
IIŚ: Miska warzyw (sałata lodowa, papryka, kiełki, ogórek zielony) z odrobin a sera żółtego (dosłownie trochę wiórków, były w sałatce, bo kupna ze sklepu) + ziarna słoneczniak (dosypałam)
O: Kotlety sojowe, pure z kalafiora, warzywa
P: Wieśniak z rzodkiewką i ogórkiem
K: Gotowane brokuły z fetą + jogurt naturalny po indyjsku (lassi - jogurt + troche wody + sól + kminek indyjski mielony, chyba że będę się źle czuć to bez kminku)

Wiem że nie jest idealny, zwłaszcza sniadanie, ale cóż. pozdrawiam wszystkie
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:25   #5122
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Ilonko no lanie za to kuszenie jak nic
wygląda pysznie, zazdroszcze Twojej rodzince... Dobrze miec taką Ilonkę w domku
a może by się dało wypożyczyć taką Ilonkę np na weekend

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Witajcie po południu melduje że mój żołądek już ozdrowiał względnie, ale przez to jem mój drugi posiłek dziś (po tym lichym omlecien rano) dopiero teraz do tego mnóstwo roboty

Mój jadłospis na dziś planuje tak:
zaznaczyłam moje uwagi, ale wiem, że źle się czujesz i stąd menu takie a nie inne- ale uwagi może przydadzą się na przyszłość
IŚ: Omlet z 2 jaj (wiem że liche śniadanie, ale ledwo co przełknęłam go rano) +warzywa
IIŚ: Miska warzyw (sałata lodowa, papryka, kiełki, ogórek zielony) z odrobin a sera żółtego (dosłownie trochę wiórków, były w sałatce, bo kupna ze sklepu; ser żółty można, ale kupuj light) + ziarna słoneczniak (dosypałam)
O: Kotlety sojowe, pure z kalafiora, warzywa
P: Wieśniak z rzodkiewką i ogórkiem
K: Gotowane brokuły z fetą + jogurt naturalny po indyjsku (lassi - jogurt + troche wody + sól + kminek indyjski mielony, chyba że będę się źle czuć to bez kminku)
+warzywa

Wiem że nie jest idealny, zwłaszcza sniadanie, ale cóż. pozdrawiam wszystkie
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:40   #5123
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

śniadanie: duża porcja owsianki, trochę suszonych moreli (wiem, że nie ma warzyw, ale nie mogę tak po śniadaniu na słodko)
przekąska: 3/4 szklanki agrestu , plaster tawrogu chudego z jogurtem naturalnm i odrobiną fruktozy
obiad: bigos (muszę dodawać jeszcze warzywa? to w sumie dużo kapuchy?)
przekąska: zawijas z sałaty, szynki, jajka, sera fit albo garść migdałów
kolacja: pół wieśniaka z dużą ilością cebuli i rzodkiewki, malutka puszka tuńczyka w oliwie z oliwek, ogórek kiszony,
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:55   #5124
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o naszą zepsutą klimę, która zalała w nocy korytarz: przyszli dziś "fachowcy" i powiedzieli, że:
1) wystarczy podstawić miskę z wodą, bo w końcu co to komu przeszkadza
2) wyłączą klimę, żeby mniej kapało (qrna tylko jak oni chcą ją wyłączyć jak i tak nie działa)
niezli fachowcy!


ja jestem po 2 posilkach:
1) 1,5 nalesnika gryczanego z polowa banana i polowa wiesniaka, kawa z mlekiem, szklanka soku warzywnego
2) koktajl bialkowy (po fitnessie), druga polowa banana

__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:55   #5125
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Ninko ja to w ogole bym sobie kilka plazowiczek wypozyczyla, najlepiej na rozne dni tygodnia to bym miala dopiero urozmaicenie

teliczku ja sie z bialkiem musze pilnowac bo same wegle pochlaniam W ogole jakos sie rozbestwilam bo warzywa mi nie smakuje w wiekszosci. Ostatnio bylam przyzwyczajona do polek z zielenina, ktore sa zraszane i chlodzone wiec jak kupuje nasze swieze polskie warzywka to w tym upale wydaja mi sie takie sflaczale z deczko O nabial odtluszczony tez ciezko wiec tak mi zle
Co do flasha to ja chyba nie dam rady wszystkiego fotografowac ale ostatnie kolacyjki nawet mialam chec wrzucic tu bo robilam pysznego kurczaka w ciescie nalesnikowym, wczoraj kurczak curry z woka z warzywami. Jak byly flashe to jakos wiecej motywacji mialam zeby ladnie jesc, wiec moze warto byloby sprobowac
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:58   #5126
Sigfa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 348
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Ninaad, uwagi bardzo się przydadzą dołącze jeszcze jakieś warzywka do kolacji. Trochę mi się przesunęło polożenie jogurtu, bo byłam tak wsciekle głodna nadal po tej misce warzyw, że musiałam jogurt naturalny z orzechami zjeść, więc może oszczędzę sobie do kolacji jogurtu (dodam więcej warzyw). To dobry pomysł czy powinnam mieć jednak oprócz fety nabiał jakiś?
__________________
SB od 30.06.09
Było : 57 kg
Jest: 51 kg (a było 47kg )
Będzie: 47 kg
(mam 158 cm wzrostu)
Sigfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:02   #5127
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
W ogole jakos sie rozbestwilam bo warzywa mi nie smakuje w wiekszosci. Ostatnio bylam przyzwyczajona do polek z zielenina, ktore sa zraszane i chlodzone wiec jak kupuje nasze swieze polskie warzywka to w tym upale wydaja mi sie takie sflaczale z deczko O nabial odtluszczony tez ciezko wiec tak mi zle
Co do flasha to ja chyba nie dam rady wszystkiego fotografowac ale ostatnie kolacyjki nawet mialam chec wrzucic tu bo robilam pysznego kurczaka w ciescie nalesnikowym, wczoraj kurczak curry z woka z warzywami. Jak byly flashe to jakos wiecej motywacji mialam zeby ladnie jesc, wiec moze warto byloby sprobowac
ja sie troszke rozbestwilam na II fazie, ostatnio pokochalam sniadanka na slodko, wiec do nich warzywka juz odpadaja... ale daje mi to tyle energii z rana ze nie wiem! chociaz staram sie po kazdym sniadaniu, po chwili przerwy od slodkiego, wypic szklanke soku warzywnego

fajny pomysl z tymi flash'ami, mysle ze bylaby to dodatkowa motywacja
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:08   #5128
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cytat:
Napisane przez Sigfa Pokaż wiadomość
Ninaad, uwagi bardzo się przydadzą dołącze jeszcze jakieś warzywka do kolacji. Trochę mi się przesunęło polożenie jogurtu, bo byłam tak wsciekle głodna nadal po tej misce warzyw, że musiałam jogurt naturalny z orzechami zjeść, więc może oszczędzę sobie do kolacji jogurtu (dodam więcej warzyw). To dobry pomysł czy powinnam mieć jednak oprócz fety nabiał jakiś?
o feta to tylko dodatek do salatek glownie a z nabialu warto miec chudy twarog czy wiesniaka, chudy jogurt, maslanke czy kefir.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:58   #5129
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cześć dziewczyny Od rana (znaczy, odkąd przemiły pan od internetu przyszedł o 8 naprawić awarię, ale nikt nie otwierał, bo byłam sama i spałam, postanowił popatrzeć i popukać w szybę, żeby mnie obudzić... ) dzielnie studiuję wątki i podane przez Was linki Wybieram się na pierwszą część zakupów, w związku z czym planuję jadłospis na poniedziałek, ale pewnie sporo tam błędów, bo to pierwszy raz.. Upatrzyłam sobie na allegro obie książki o SB u jednego sprzedawcy, zbieram się do ich zamówienia Póki co buszuję po wątku z przepisami, bo jestem mało twórcza kulinarnie..

I Ś Pasta jajeczno-serowa lub wiejska mizeria i pomidor, do picia zielona herbata niesłodzona albo woda (tylko czy można sobie wkropić kilka kropli wyciśniętej cytryny w I fazie?)
II Ś sałatka wiosenna
P jogurt kawowy z cynamonem
O Pierś w sosie jogurtowym + ogórek
P2 orzechy włoskie pokrojone na kawałki i dosypane do jogurtu naturalnego
K zawijasy z sałatą, pomidorem i chudą szynką
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012


Edytowane przez DJ Guciek
Czas edycji: 2009-07-03 o 14:03
DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:05   #5130
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część VIII ::..

Cześć dziewczyny
Dziś piszą do Was zwłoki Taiwy- tak się czuje siedziałam przed komputerem do 3.30 tyle miałam pracy, potem prysznic, położyłam się o 4.00, a o 4.30 rozpętała się taka burza, że obudziłaby chyba nawet siedmiu braci śpiących. W związku z tym, udało mi się pospać jakieś oszałamiające 3 godziny i właśnie reanimuje się drugą kawką.
Na śniadanie miał być omlet z pomidorem, cebulką, indykiem i ziołami, a wyszła z tego gustowna jajecznica z dodatkami, tak się rozciapał Stanowczo nie mój dzień dziś jest
Na obiad planuje danie mało obiadowe: twaróg z dżemem bez cukru- szału nie ma, ale wcale nie jestem głoda i zjem bardziej z obowiązku.
Na kolacje będzie sałatka z tuńczyka z brązowym ryżem

Macham Wam niemarwo łapką i ide sprzątać w domu.
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.