30,40 plus od A do Z - Strona 172 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 11:39   #5131
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Miszka , no to faktycznie odreagowałaś ...
I dobrze ....
KIedy zabierasz R. do domku ?



Ja z tego eyelinera smashboxa 3-kolorowego jestem zadowolona , bo ładne kolorki , ale z kolei on nie zastyga na powiekach , tylko roluje się , tak jak cienie w żelu , bo to jest po prostu tłusta konsystencja ....Muszę znaleźć na nie jakiś sposób ....

Namieszałyście mi w głowie z tymi filtrami ....
No , ale kupić coś trzeba .....
Kama nie wysyłaj mi próbej , szkoda zachodu , kochana ....
Co kupię , to wykorzystam na pewno w wakacje ...
Moja Kaśka zawsze pali sobie twarz , to i jej będę kazała się smarować w Egipcie ... Tak więc nie zmarnuje się ....

W ogóle tak sobie myślę , że kremy z filtrami powinny być w postaci fluidów/kremów koloryzujących ( w różnych odcieniach) , skoro tak ciężko jest na nie nakładać potem makijaż .....Taki kremik w kolorze pożądanym, po wchłonięciu, lekko wystarczyłoby przypudrować jakimś matującym sypańcem , czy prasowańcem ...
Jednym słowem powinny być produkowane podkłady z wysokim filtrem.


Dostałam w końcu kosmetyki rozbiórkowe z MAPa , na które bardzo długo czekałam i jestem zachwycona .....
Brązer - tzw cień artystyczny kolor OMBRE DOUCE wykorzystywany właśnie jako brązer - cudny kolor - taki dokładnie jak chciałam - bardzo chłodny ....
Dla mnie wszystkie brązery , które mam są za ciepłe ... A ten jest extra !!!

Drugą rzeczą jest rozświetlacz Pale Tan - z palety glamour glow z Kryolana - świetnie rozświetla ....
Mam 3 kolory z tej paletki glamour glow: Pale Tan , Bronzing Summer i Blush Peach .......
Tutaj są swatche :
http://agowepetitki.blogspot.com/201...n-zdjecia.html
są to niestety wkłady , muszę sobie zaadoptować jakąś pustą paletkę i poumieszczać wkłady .. Bo mam jeszcze cienie z MAP we wkładach ...


Zwiedziłam dziś kolejną galerię w Pozananiu ...MALTĘ ...
Fajne sklepy ... Wg mnie lepsza niż Browar
I jakieś drobne zakupki
Tigi, sa filtry koloryzujace Ale ktos, jak ja czy Miszka pewnie - nie po to sie napala na super-hiper podkłady czy kremy tonujace, by potem obyc sie glupim filtrem Połowa przyjemnosci, rozumiesz...?
dzis kolejny raz załozyłam roca Na spod serum ze skinceuticals, potem serum z sampara, potem krem ( oriflame akurat ), krem pod oczy, na to roc. po 3 minutach wrociłam do łazienki - zero białosci, zero tłustosci, lekki połysk. biegłam do kosmetyczki, to na to dałam tylko brzoskwiniowa baze ze smashboxa, by minimalnie zmatowic - i wystarczy. zaden z moich filtrow nie był tak bezproblemowy Nie wiem natomiast, jak zachowa sie w upale, ale wezme go do egiptu. to chyba moja druga 50 SPF, na ogoł 30 SPF to wystarczajace, zwłaszcza dla mojej cery. no ale teraz jestem po retinolu, w trakcie kwasów pod oczy i w trakcie witaminy C...
Malta mi tez sie bardzo podoba . Chyba bardziej, niz browar, tyle, ze nie w centrum...
Widzisz, ja nie mam pojecia, co to MAP, o helfach tez tu dopiero wyczytałam
Dzis rano rozmroziłam muffinki, nalałam mleka, ugryzłam...i mina mi sie wyduzyła - rozmroziłam te wytrawne, robione na czesc Szati ...Tygrysy nie lubia wytrawnych muffinek...Nie tyle, ze nie sa smaczne, ale nastawiona byłam na słodkie sniadanie...
Dzis byłam u mojej kosmetyczki, na permanentnym brwi. przyjemne to to nie jest, no i ponad 2 godziny siedziałąm. wyglada niezle, ma byc jeszcze lepiej...Do tej babki akurat mam zaufanie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:08   #5132
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama , czytasz w moich myślach ?
Właśnie rozmawiałam z moją pracownicą nt makijażu perm. brwi
Nie mogę patrzeć na te moje wysiepańce
I chyba się skuszę , jak wrócę do Lublina ...
Dowiem się gdzie ładnie robią ......

Robiłaś metodą piórkową ?
I ile zapłaciłaś ?
Zrób fotkę i wstaw
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:26   #5133
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Tig Bioderma jest filtrem tonującym i nie złym wcale

Wszystkiego Naj Kobietki
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 12:48   #5134
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Aaaaaaaaaaaaaaaaa , no własnie !!
WSZYSTKIEGO najlepszego z okazji Dnia Kobiet dla WAS !!!




Lara252 - tak sobie nas podczytujesz i podczytujesz już od jakiegoś czasu ...

Zapraszamy do rozmowy !!!! Nie ma takiego tajniaczenia się
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:32   #5135
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama , tak sobie myśle ....Ty pewnie cieniutką warstwe dajesz tego filtra Roc co ??? dlatego jesteś zadowolona z niego ....spróbuj przepisową ilość nałożyć i wtedy pogadamy bo coś nie wierzę w to co piszesz ...hihi....

Tig, fajny tonujący ma Shiseido spf 20 z serii The Skincare ....kryjący jak podkład krem , na lato rewelacja ....ja go cały rok używam ...może taka opcja Cie zainteresuje ...
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:39   #5136
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z

aaaa nasza Tig sokole oko wypatrzyła nową koleżankę
no właśnie wywołana do tablicy Lara zapraszamy na pogaduchy


leżenie mi nie służy
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 13:59   #5137
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Absit
leżenie mi nie służy
..................

czymże zgrzeszyłaś hę ???? przyznaj się
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 14:06   #5138
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Kama , czytasz w moich myślach ?
Właśnie rozmawiałam z moją pracownicą nt makijażu perm. brwi
Nie mogę patrzeć na te moje wysiepańce
I chyba się skuszę , jak wrócę do Lublina ...
Dowiem się gdzie ładnie robią ......

Robiłaś metodą piórkową ?
I ile zapłaciłaś ?
Zrób fotkę i wstaw
Tak, robiłam metoda piorkowa, u mojej kosmetyczki. zapłaciłam w sumie 300, jeszcze miałam 1 rzecz robiona, ale nie wiem, jak liczyła. tak czy tak - nie jest to duzo. wyglada bardzo fajnie z daleka, z bliska juz widac, ze nie jest do konca naturalnie, ale te piersze dni trzeba przeczekac, przykazdym. nie chciałam mocno, ma byc naturalnie, poprawiała mi w sumie całe brwi. po mazaku i po ostatnich tygodniach z witamina c - brwi mi bardzo pojasniały i zrudziały Przedtem tylko poprawiałam to jedno miejsce na srodku łuku, ostatnio - musiałam przyciemniac całe brwi, co juz mnie mocno zirytowało. Mam nadzieje, ze pojasniały przejsciowo, poki co - przed witamina bede sobie nakładała na nie krem, obecnie mam je czesto smarowac nivea No i stało sie, musiałam go sobie kupic, pierwszy raz w zyciu
Efekt makijazu wyjdzie po paru dniach, po 2 tygodniach mam isc na kontrole, wtedy ewentualnie zrobie zdjecie
Lapi, jestem hojna z kremami, to nie jest kropelka tu, kropelka tam Nie wiem, czy jest pełna łyzeczka, ale sporo...Poza tym to nie jest moj pierwszy filtr, miałam pare - bioderme na pewno, sephora, skinceuticals i jeszcze pare innych - i tam własnie mnie tłuszczenie/bielenie wkurzało. i tak zuzylam kazdy, do konca tubeczki , ale co myslałam to myslałam...Lancaster do cery dojrzałej mi pasował, nie pamietam - 30 czy 50. ten jest podobny, albo i lepszy
Pomijajac to - nie musze miec pełnej 50, nawet, jesli nałoze w ilosci na krycie 30 - tez piknie Urok kosmetyków - co jednemu pasuje - innemu nie. moja cera jest bliska normalnej, zima bardziej ku suchej, latem ku mieszanej, dlatego nie wiem, co bedzie w upały - wtedy moze okazac sie ciezki, tego nie neguje...

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

A tu macie swietny, choc krociutki filmik o kotach
http://kwejk.pl/obrazek/986223/koty.html
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:23   #5139
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama ano tak pytalam bo aż mi trudno uwierzyć ,że dasz rade tyle na ten filtr nałożyć innych preparatów i jeszcze podkład....
a kurka no... cery mamy takie same ....u mnie Roc się jakoś nie wchłaniał w takiej ilości jak trzeba ...jedna warstwa tak a potem już nieee ....

ja stwierdziłam ,że lepiej porządnie nałożyć spf 30 niż za mało spf 50 bo to lepszy efekt ochronny jest ...ponoć jak nałożysz za mało to masz spf 7 a nie 50 ...tak gdzieś wyczytałam...ja muszę mieć na moje plamki porządną ochronę ...także używam shiseido spf 30 i jeszcze na to podklad shiseido z spf 30 ...mam nadzieje ,że jak filtry tej samej firmy to się nie gryzą tylko współgrają z sobą ...latem jeszcze kompektem na to przywalam ,też shiseido z tej słonecznej wersji ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-03-08 o 14:25
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:33   #5140
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Kama ano tak pytalam bo aż mi trudno uwierzyć ,że dasz rade tyle na ten filtr nałożyć innych preparatów i jeszcze podkład....
a kurka no... cery mamy takie same ....u mnie Roc się jakoś nie wchłaniał w takiej ilości jak trzeba ...jedna warstwa tak a potem już nieee ....

ja stwierdziłam ,że lepiej porządnie nałożyć spf 30 niż za mało spf 50 bo to lepszy efekt ochronny jest ...ponoć jak nałożysz za mało to masz spf 7 a nie 50 ...tak gdzieś wyczytałam...ja muszę mieć na moje plamki porządną ochronę ...także używam shiseido spf 30 i jeszcze na to podklad shiseido z spf 30 ...mam nadzieje ,że jak filtry tej samej firmy to się nie gryzą tylko współgrają z sobą ...latem jeszcze kompektem na to przywalam ,też shiseido z tej słonecznej wersji ...
Kompakt shiseido tez mam i podkład na lato shiseido sun tez Tyle, ze ja na filtry w podkładach specjalnie nie licze, bo podkład to nakłądam bardzo oszczednie, o wiele skromniej, niz krem Kropka na policzki, kropka na nos, rozcieramy Bo łyzeczka fluidu dla dzialania filtrow - na tydzien mi wystarczy
Oczywiscie poszperałam teraz za skincare, ktory chwalisz , ale na allegro jest tylko najjasniejszy, a na tru najjasniejszy i te ciemne. poczekam, moze na medium gdzies trafie...A jaki Ty uzywasz...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 14:47   #5141
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa
Oczywiscie poszperałam teraz za skincare, ktory chwalisz , ale na allegro jest tylko najjasniejszy, a na tru najjasniejszy i te ciemne. poczekam, moze na medium gdzies trafie...A jaki Ty uzywasz...?
........................

nr 3 ten najciemniejszy , choć mi trochę za ciemny jest ale za to przykrywa idealnie plamki i mam jednolity kolor twarzy ...

a fluidu to ja nakładam sporo w sumie, dwie warstwy ,żeby te plamiska przykryć
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 15:01   #5142
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Kamlisa
Oczywiscie poszperałam teraz za skincare, ktory chwalisz , ale na allegro jest tylko najjasniejszy, a na tru najjasniejszy i te ciemne. poczekam, moze na medium gdzies trafie...A jaki Ty uzywasz...?
........................

nr 3 ten najciemniejszy , choć mi trochę za ciemny jest ale za to przykrywa idealnie plamki i mam jednolity kolor twarzy ...

a fluidu to ja nakładam sporo w sumie, dwie warstwy ,żeby te plamiska przykryć
Doczytałam, ze sa 4 - light, medium, medium deep i deep , wiec nie masz najciemniejszego Popatrzyłam na kolory - light wyglada na jasny, raczej na zime...A tak w ogole to kocia zachłannosc po prostu - powinnam zajrzec do szuflady i policzyc moje kremy tonujace Jednym słowem - nie potrzebuje...ale miniature bym z checia przetestowała...Miszka, nie masz go w swoich zapasach lub planach allegrowych...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:15   #5143
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Absit
leżenie mi nie służy
..................

czymże zgrzeszyłaś hę ???? przyznaj się
aaaa mydlami i olejkami do wlosow to z kosmetykow bo jeszcze ksiazki sie nawinely calkiem przy okazji ale przeciez ktos musi te ksiazki kupowac zebysmy na ostatnim miejscu nie byli w czytaniu
no takie mam przynajmniej wytlumaczenie dla meza w razie gdyby sie pytal

synek mi przyniosl rysunek konika z okazji dnia kobiet caly rozowy ten konik z czarna grzywa i ogonem
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:25   #5144
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa
Doczytałam, ze sa 4 - light, medium, medium deep i deep , wiec nie masz najciemniejszego
................
hmmm no popatrz a mi laski zawsze w Sephora 3 kolory pokazują ...
i tak , mam medium deep nr 3 , sprawdziłam

chcesz to daj adresik na priva i podeślę Ci troszkę ale od razu mówię ,że ciemna jest ta 3 ...tylko ,że 2 mi sie jakaś tak żółta wydawała ...no muszę raz jeszcze się do niej przymierzyć ...tylko strasznie wydajny jest ten krem ....ja kupuje 2 tubki na rok ....

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Absit
aaaa mydlami i olejkami do wlosow to z kosmetykow bo jeszcze ksiazki sie nawinely calkiem przy okazji ale przeciez ktos musi te ksiazki kupowac zebysmy na ostatnim miejscu nie byli w czytaniu
...................
taaa , mi tam na książki nigdy nie żal kaski wydać ...
bardziej się nad kosmetykami zastanawiam

nawet sobie ostatnio pomyślałam , błyszczyk Armaniego to 3 książki ....jak na błyszczyk to drogi mi się wydawał strasznie , bo droższy niż mój ukochany Chanel ale 3, 4 książki wchodzę i kupuję jak by nigdy nic zero myśli ,że ok 150 zl poszło .....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-03-08 o 16:28
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 16:29   #5145
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z

no dokladnie dokladnie a ksiazki mnie nawet bardziej ciesza niz mazidla

ciekawe jak tam Miszka?? juz nie bede jej zameczac smsami ale moze sie odezwie i powie jak maz??

no i Beti cos sie nie odzywa.....a Cat to juz w ogole zamilkla .......
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:12   #5146
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Witam Podczytuje podczytuje to fakt Nic się przed wami nie ukryje.Może napisze cos o sobie Wiek 30, zamężna, córcia 4 latka. Mam małego bzika na punkcie kosmetyków, wciąż testuje podkłady, tu wiele mnie łączy z Michell. Przez kilka dni przeczytałam wątek, przyznam, że wciągnął mnie i miło mi się czytało.
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:21   #5147
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Kamlisa
Doczytałam, ze sa 4 - light, medium, medium deep i deep , wiec nie masz najciemniejszego
................
hmmm no popatrz a mi laski zawsze w Sephora 3 kolory pokazują ...
i tak , mam medium deep nr 3 , sprawdziłam

chcesz to daj adresik na priva i podeślę Ci troszkę ale od razu mówię ,że ciemna jest ta 3 ...tylko ,że 2 mi sie jakaś tak żółta wydawała ...no muszę raz jeszcze się do niej przymierzyć ...tylko strasznie wydajny jest ten krem ....ja kupuje 2 tubki na rok ....

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Absit
aaaa mydlami i olejkami do wlosow to z kosmetykow bo jeszcze ksiazki sie nawinely calkiem przy okazji ale przeciez ktos musi te ksiazki kupowac zebysmy na ostatnim miejscu nie byli w czytaniu
...................
taaa , mi tam na książki nigdy nie żal kaski wydać ...
bardziej się nad kosmetykami zastanawiam

nawet sobie ostatnio pomyślałam , błyszczyk Armaniego to 3 książki ....jak na błyszczyk to drogi mi się wydawał strasznie , bo droższy niż mój ukochany Chanel ale 3, 4 książki wchodzę i kupuję jak by nigdy nic zero myśli ,że ok 150 zl poszło .....
Znam to z ksiazkami, ja tez podtrzymuje idee czytelnictwa w kraju, tyle, ze ja od lat juz merlinowa Dotad musiałam czekac na wyjazd do wiekszego miasta, wiec wole kupic wszystko w sieci, poczta mi przywiezie do domu, za wysyłke, z racji duzych zamowien nic nie płace ... Dzis tez poszło...
Dobrze, wysle Ci adres na priva, bo jestem ciekawa Moge Ci zrobic probke armaniego 3 fabric skin, tez prawie krem tonujacy...albo day wear, krem tonujacy...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:21   #5148
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa
Dobrze, wysle Ci adres na priva, bo jestem ciekawa Moge Ci zrobic probke armaniego 3 fabric skin, tez prawie krem tonujacy...albo day wear, krem tonujacy...
....................

no odpisałam


jak kupowalam ostatnio tusz armaniego i błyszczyk to dostałam próbki wszystkich podkładów armaniego ....już testowalam i nie powala żaden mnie ...no ale dla mnie krycie sie liczy a mało który podklad tak kryje jak bym chciała ....a tonujący EL mam ten nowy BB i ten zapach o ludzie , przesadzili ...no i chowa się do shiseido the skincare pod względem krycia ...jak każdy inny krem tonujący .... no wiemj ,że przynudzam z tym kryciem ale inaczej mi podkład czy krem tonujący jest zbędny jak nie przykrywa defektów....sam kolor mi nie wystarcza ....ach mieć równą , jasną buźke ....marzenie moje

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2012-03-08 o 19:24
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:29   #5149
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Ja uwielbiam Lasting Silk Armaniego, ale ja mocnego krycia nie potrzebuję, zależy mi na macie.

A nie wiecie jaki jest puder Lasting Silk? Boję się zamawiać w ciemno, a w KWC opinia taka średnia.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 23:16   #5150
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

O ! Witaj lara wśród nas ....

Ledwo się łapiesz z wiekiem ...
Ale są wśród nas jeszcze młodsze od Ciebie ...
Podkłady lubisz testować ? No to tak jak my wszystkie Ale Michell dzierży berło na pewno



Ja z kolei, jak straciłam prawie całą HR Prodigy Powercell , to teraz smaruję się jej resztkami i coraz bardziej się cieszę , że na lato kupiłam kolorek 23 ( jeszcze go nie mam) Krycie nie jest za szczególne , ale to jest naprawdę super podkład na co dzień dzięki swojej lekkości ...Nie roluje się , super się wchłania , przypudrowuję go bambusem ...
Będę wracać do tego podkładziku na pewno




Dziś w końcu byliśmy na Starówce Poznańskiej i muszę Wam powiedzieć , że jest piękna !!! Pogoda nie pozwoliła nam połazić ( deszcz ze śniegiem ), ale naprawdę robi wrażenie , nocą fajnie podświetlona.... Stawiam ją na równi z Krakowem



Miszuś ? Jak tam ? R.lepiej się czuje? Wszystko się goi , jak trzeba ?

Olej wspaniały mi chyba podrażnia buzię . Policzki trochę pieką , robią się gorące, a rano wstaję z ewidentnie podrażnioną i zaczerwienioną facjatą ... Dałam na razie spokój , ale wrócę do niego za kilka dni i zobaczymy...
Miszka , a jak Tobie olej służy ?



Beti , skrobnij coś czasem , co ? Bo czujemy się mocno zaniedbane ....


Marcelinko ? Czy nasze spotkanie w Warszawie w sobotę aktualne ?

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

Tig, fajny tonujący ma Shiseido spf 20 z serii The Skincare ....kryjący jak podkład krem , na lato rewelacja ....ja go cały rok używam ...może taka opcja Cie zainteresuje ...
Lapi , ale jak to Shiseido , to pewnie drogi jak piorun ?

Idę looknąc na allegro ...

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:05 ----------

Popatrzyłam .....na all jest , nawet nie jest jakiś pioruńsko drogi, ale tylko jeden odcień był akurat - b. jasny ....
Trzeba go na żywo popatrzeć , żeby dobrać sobie kolor ....




Dziewczyny miałyście może ten puder sypki z Clinique Redess Solutions ( taki żółty) ?
On ma wielką pojemność, chętnie kupiłabym próbkę , czy jakąś odsypkę żeby wypróbować... bo oczywiście zdania na KWC podzielone ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 06:43   #5151
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
Beti , skrobnij coś czasem , co ? Bo czujemy się mocno zaniedbane .... .
No przecież ja skrobię...Tylko nikt tego nie dostrzega: cry:

Tigi, jak Ci ten olej wspaniały jednak nie podpasuje, chętnie odkupię, normalna pojemność stanowczo za duża, kupiłam olejek z róży, 15 ml, wydawało mi się, ze to mało, ale chyba do końca roku tego nie wykończę...

Ale pochmurno. Już nie moge się doczekać zrzucenia kozaków i włożenia normalnych butów...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:10   #5152
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Beata2906
Ale pochmurno. Już nie moge się doczekać zrzucenia kozaków i włożenia normalnych butów...
.......................

ja też .....juz jedną parę nawet wyrzuciłam ....
w poniedzialek chyba na jakieś zakupki się wybiorę po buty właśnie ...

ale do d...się dziś czuje ...jeju ...

kawka ....
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:21   #5153
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
ja też .....juz jedną parę nawet wyrzuciłam ....
w poniedzialek chyba na jakieś zakupki się wybiorę po buty właśnie ...

.
Buty jak buty...Torebka by się przydała
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 07:42   #5154
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Buty jak buty...Torebka by się przydała

Ooooooooooooooooooooo teraz to wiem , że wróciłaś !!!
Torebka na wiosnę nowa must have !!!!




Beti , popróbuję jeszcze ten olej i w razie jakby się jednak nie sprawdził , to Ci wyślę ...


Ja już po kawce , pogoda wstrętna .... brrrr...

Już też chcę wiosnę ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:20   #5155
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Zaraz ide na siłownie, na pewno, tym razem w koncu tam trafie I nie wynajde powodu, by sobie odpuscic, bo praca, bo zakupy, bo opłaty...I bede cwiczyła, choc szaro, paskudnie i zimno I nie ruszy mnie, ze wkurzyłam sie na męza
Miszka, my mamy jakas telepatyczna linie. patrze własnie na allegro na produkty caudalie. otwieram wizaz - i kogo widze na poczatku z recenzja serum caudalie...? Miszka...!

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

A, Lapi, postaram sie dzis wysłąc. dla mnie BB lauder niewiele sie rozni od jej kremu tonujacego, tyle, ze mi oba sie podobaja I to, ze wyrownuje koloryt, nie kryjac i ten łądny ogorkowy zapach , mamy rozne gusta podkładowe...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:16   #5156
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Czesc Kochane moje..Dziekuje za smsy na dzien kobiet,sił nie miałam,przepraszam zeby odp..byłam sama po towar,mój debiut..dojechałam nawet...BETI chcesz połowe wspaniałego ?w butelce z atomizerem...bo mnie niestety nie wolno nic..musiałam powystawic wszystkie mazidła,dermatolog dala mi bana na kremy,sera,oleje,na jakis czas..bo z podkładow rzecz jasna nie zrezygnuję(LARA witaj)Kamuś nie mam tego w zapasieroca tez kupilam o ten
ROC MINESOL TRIPLE DEFENSE SPF 50 ANTI-BROWN SPOTTig,Abi -z męzem juz dobrze na tyle ze sie dzis fochłam na niegowięc zdrowieje on i japewnie w nastepnym tyg Go wypuszcza do domku...


---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

serum,micelara z tej firmy tez wystawilam..teraz to bede ale ubozuchna w skladach i kolekcji..Głupie alergie,chorobska i bóg wie co jeszcze...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 12:31   #5157
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Czesc Kochane moje..Dziekuje za smsy na dzien kobiet,sił nie miałam,przepraszam zeby odp..byłam sama po towar,mój debiut..dojechałam nawet...BETI chcesz połowe wspaniałego ?w butelce z atomizerem...bo mnie niestety nie wolno nic..musiałam powystawic wszystkie mazidła,dermatolog dala mi bana na kremy,sera,oleje,na jakis czas..bo z podkładow rzecz jasna nie zrezygnuję(LARA witaj)Kamuś nie mam tego w zapasieroca tez kupilam o ten
ROC MINESOL TRIPLE DEFENSE SPF 50 ANTI-BROWN SPOTTig,Abi -z męzem juz dobrze na tyle ze sie dzis fochłam na niegowięc zdrowieje on i japewnie w nastepnym tyg Go wypuszcza do domku...


---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

serum,micelara z tej firmy tez wystawilam..teraz to bede ale ubozuchna w skladach i kolekcji..Głupie alergie,chorobska i bóg wie co jeszcze...
Miszka, znam zycie, a Ty znasz siebie Wytrzymasz troche, buzia sie poprawi i znowu z nowym zapałem zaczniesz tworzyc kolekcje Ja tak mam z oszczedzaniem ( i odchudzaniem, niestety ) - odmawiam sobie, zuzywam, a potem i tak cos mnie skusi... Sera caudalie sa chwalone, wiec dodam je sobie do wish list, ale naprawde musze troche oproznic połki...
Zrobiłam sobie własnie liste rzeczy do zrobienia w weekend. nie ma tam a/siedzenia na forum b/czytania ksiazek c/grania w gry...Sa same srednio przyjemne mniejsze i wieksze kobyły do odwalenia, ktore odkładam od jakiegos czasu...Moze chociaz czesc zrealizuje...Na razie wynioslam czesc kozaków, te nacieplejsze...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:04   #5158
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie własnie liste rzeczy do zrobienia w weekend. nie ma tam a/siedzenia na forum b/czytania ksiazek c/grania w gry...Sa same srednio przyjemne mniejsze i wieksze kobyły do odwalenia, ktore odkładam od jakiegos czasu...Moze chociaz czesc zrealizuje...Na razie wynioslam czesc kozaków, te nacieplejsze...
Też mam w planach pochowanie części zimowej garderoby, czyli najczarniejszych swetrów spodni i szalików. Będę zaklinac wiosnę
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:10   #5159
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dziewczyny bo Wy kupujecie na all kremy. Macie sprawdzonego sprzedawcę z oryginałem kremu Lancome Visionnaire?

Widzę ze Wam też wspaniały nie spasiłspróbujcie z róży rdzawej
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2012-03-09 o 14:12
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:18   #5160
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny bo Wy kupujecie na all kremy. Macie sprawdzonego sprzedawcę z oryginałem kremu Lancome Visionnaire?

Widzę ze Wam też wspaniały nie spasiłspróbujcie z róży rdzawej
Ja dam mu jeszcze szansę , bo podoba mi się zapach W przeciwieństwie do arganowego i z pestek malin.... fuuuujjjjjj

Ale po tych dwóch śmierdziuchach nic się z buzią nie dzieje złego a po wspaniałym chyba taaaaak ....

Beti ty masz ten olej z róży rdzawej ? ale kupowany gdzie ? jakiej firmy ? bo Ty chyba nie kupujesz na biochemii czy innych naturalisach tych olejków ?
Zadowolona jesteś z niego ? Dobrze Ci robi ?
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:10.