Mamy czerwcowe 2020 część 2 [emoji173] - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-12, 15:02   #511
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
1 cm rozwarcia,mała waży 3,5 kg a miała być podobno drobna nie wiem kiedy ona tak urosła a ja taka szczupła i wąska w biodrach nie wiem czy nie dowali do 4 kg i jak ja ja urodze,krzyki kobiet przerażające ja blada z nerwów aż gorączki dostałam jak mi mierzyli przy wejściu.
Zaczęłam aż wymiotować teraz jak wróciłam odszedł czop jak mam tam wracać za jakiś czas to mi słabo na sama myśl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Dzisiaj kilka takich kobiet jak ja mieli żadnej wody nie odeszły śmiały się,że to może przez ten deszcz każda fałszywy alarm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Czyli czym więcej rozwarcia tym większy ból tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może te wymioty to nie z nerwów tylko się organizm oczyszcza . Dużo kobiet przed porodem ma wymioty i biegunkę, zwłaszcza , że masz już rozwarcie. To teraz już bliżej niz dalej.

Ja po wizycie, młoda ma 3300, wody w porządku, jak się nic nie zacznie dziac to 22.06 na ktg do szpitala. Myślałam że te skurcze co mam to są te braxtona-hixa a to już skurcze przepowiadające przynajmniej wiem, że jak znowu będę mieć to musze za każdym razem liczyć czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 15:07   #512
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Może te wymioty to nie z nerwów tylko się organizm oczyszcza . Dużo kobiet przed porodem ma wymioty i biegunkę, zwłaszcza , że masz już rozwarcie. To teraz już bliżej niz dalej.

Ja po wizycie, młoda ma 3300, wody w porządku, jak się nic nie zacznie dziac to 22.06 na ktg do szpitala. Myślałam że te skurcze co mam to są te braxtona-hixa a to już skurcze przepowiadające przynajmniej wiem, że jak znowu będę mieć to musze za każdym razem liczyć czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde to ciekawe ile jeszcze to potrwa dziwne,że mnie puścili bo czuję te skurcze od rana co jakiś czas teraz na wypisie mam,że jak wody będą wypływać to mam się zgłosić i jak będą skurcze co 3-4 minuty to teraz mam tak sobie czekać cały czas
Ja 18 czerwca KTG miałam mieć ciekawe czy wytrwam i co będzie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Ja już też nie wiem jakie ja mam skórcze czy rodze czy co
To też już Twoja trochę waży ja nie wiem jak mojej się udało taką wagę osiągnąć a miała być podobno malutka i ważyc mniej niż 3 kg
A jak jeszcze z tydzień pochodzę to 4 kg jak nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 15:21   #513
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
O kurde to ciekawe ile jeszcze to potrwa dziwne,że mnie puścili bo czuję te skurcze od rana co jakiś czas teraz na wypisie mam,że jak wody będą wypływać to mam się zgłosić i jak będą skurcze co 3-4 minuty to teraz mam tak sobie czekać cały czas
Ja 18 czerwca KTG miałam mieć ciekawe czy wytrwam i co będzie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Ja już też nie wiem jakie ja mam skórcze czy rodze czy co
To też już Twoja trochę waży ja nie wiem jak mojej się udało taką wagę osiągnąć a miała być podobno malutka i ważyc mniej niż 3 kg
A jak jeszcze z tydzień pochodzę to 4 kg jak nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz moga już przybierać mniej. Ja jak się upewnię że to na pewno już i że skurcze są regularne to jadę, choćbym miała tam siedzieć na krześle to nie wyjdę, żeby zaczal mi działać ten antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 15:31   #514
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Teraz moga już przybierać mniej. Ja jak się upewnię że to na pewno już i że skurcze są regularne to jadę, choćbym miała tam siedzieć na krześle to nie wyjdę, żeby zaczal mi działać ten antybiotyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję,że już dużo nie przybierze na wadze no ja czekam w domu na nie wiadomo co
Antybiotyk na GBS?
Ja na szczęście mam ujemny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 15:58   #515
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Hej, ja dziś rano miałam stawić się w szpitalu na wywoływanie. No ale młoda zdecydowała że to ten dzień i o 6 odeszły mi wody. O 7 byłam na porodówce, mocniejsze skurcze zaczęły się od około 8 a o 9.35 po 15 minutach partych urodziła się nasza druga córeczka😍😍 a teraz najlepsze waga 3900(!!!) I 57 cm. Ogólnie kawał baby... Miała być sporo mniejsza. A sam poród szybki, trochę inny rodzaj bólu niż przy pierwszym wywoływanym. No i psychicznie było mi ciężko bez męża. Przy pierwszym porodzie był do końca i bardzo mnie wspierał. Teraz byłam przerażona jego nieobecnością ☹️ no ale mamy to już za sobą teraz czekamy aż za kilka dni wyjdziemy i tata i starsza córka beda mogli poznać nowego członka rodziny 😁



Dziewczyny wszystkim wam życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania bez komplikacji
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 17:17   #516
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Hej, ja dziś rano miałam stawić się w szpitalu na wywoływanie. No ale młoda zdecydowała że to ten dzień i o 6 odeszły mi wody. O 7 byłam na porodówce, mocniejsze skurcze zaczęły się od około 8 a o 9.35 po 15 minutach partych urodziła się nasza druga córeczka a teraz najlepsze waga 3900(!!!) I 57 cm. Ogólnie kawał baby... Miała być sporo mniejsza. A sam poród szybki, trochę inny rodzaj bólu niż przy pierwszym wywoływanym. No i psychicznie było mi ciężko bez męża. Przy pierwszym porodzie był do końca i bardzo mnie wspierał. Teraz byłam przerażona jego nieobecnością ️ no ale mamy to już za sobą teraz czekamy aż za kilka dni wyjdziemy i tata i starsza córka beda mogli poznać nowego członka rodziny



Dziewczyny wszystkim wam życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania bez komplikacji
Gratulacje ale super
Widzę u wszystkich pomału coś się rusza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Moja też miała być mniejsza w 32 tygodniu ważyła prawie 1,7 kg i lekarz twierdził,że duża nie będzie a tu dzisiaj usg i już ma 3,5 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Ale szybki poród zazdroszczę pierwszy tak pewnie nie wygląda też czekam aż wody odejdą mi póki co 1 cm rozwarcia i czop odszedł dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-12, 17:23   #517
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Hej, ja dziś rano miałam stawić się w szpitalu na wywoływanie. No ale młoda zdecydowała że to ten dzień i o 6 odeszły mi wody. O 7 byłam na porodówce, mocniejsze skurcze zaczęły się od około 8 a o 9.35 po 15 minutach partych urodziła się nasza druga córeczka a teraz najlepsze waga 3900(!!!) I 57 cm. Ogólnie kawał baby... Miała być sporo mniejsza. A sam poród szybki, trochę inny rodzaj bólu niż przy pierwszym wywoływanym. No i psychicznie było mi ciężko bez męża. Przy pierwszym porodzie był do końca i bardzo mnie wspierał. Teraz byłam przerażona jego nieobecnością ️ no ale mamy to już za sobą teraz czekamy aż za kilka dni wyjdziemy i tata i starsza córka beda mogli poznać nowego członka rodziny



Dziewczyny wszystkim wam życzę powodzenia i szybkiego rozwiązania bez komplikacji
Super! Gratulacje, teraz parę dni k szczęśliwie w domu już


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 05:05   #518
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Mierzyłam swoje skurcze jakiekolwiek by one nie były cały czas
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 05:56   #519
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

A ja całe majtki mokre,bóle są co jakiś czas poleciało mi po nodze ale wczoraj też tak miałam i niby to nie były wody płodowe,skurcze są nieregularne i ja mam znów czekać jak mnie puszczą ze szpitala dziwne to?
Już nie wiem czy to poród się zaczął czy jak?
Czy mam jechać teraz i znów mnie odeślą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 08:03   #520
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
A ja całe majtki mokre,bóle są co jakiś czas poleciało mi po nodze ale wczoraj też tak miałam i niby to nie były wody płodowe,skurcze są nieregularne i ja mam znów czekać jak mnie puszczą ze szpitala dziwne to?
Już nie wiem czy to poród się zaczął czy jak?
Czy mam jechać teraz i znów mnie odeślą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może kup sobie te wkładki co sprawdzają czy to na pewno wody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 08:58   #521
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Może kup sobie te wkładki co sprawdzają czy to na pewno wody?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba tak będzie najlepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Wczoraj miałam to samo i niby to nie było to tylko moja wydzielina z tym czopem odchodziła,ale bóle są co jakiś czas to ja już nie wiem o co tu chodzi i żebym tak się męczyła zaczęło się wczoraj od 8 i co jakiś czas te bóle które mnie wybudzają jestem już wykończona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 09:21   #522
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Chyba tak będzie najlepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Wczoraj miałam to samo i niby to nie było to tylko moja wydzielina z tym czopem odchodziła,ale bóle są co jakiś czas to ja już nie wiem o co tu chodzi i żebym tak się męczyła zaczęło się wczoraj od 8 i co jakiś czas te bóle które mnie wybudzają jestem już wykończona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś już się dzieje ewidentnie. Ja bym sprawdziła wkładką i monitorowała skurcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2020-06-13 o 09:41
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:16   #523
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Coś już się dzieje ewidentnie. Ja bym sprawdziła wkładką i monitorowała skurcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, ściągnij sobie najlepiej jakaś apke i licz skurcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:42   #524
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Dzięki dziewczyny ściągnę ta aplikacje te skurcze są nieregularne teraz mam akurat z godzinę przerwy od nich a ponad godzinę temu 3 razy w ciągu 10-15 minut się pojawiły dziwne to bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 10:58   #525
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny ściągnę ta aplikacje te skurcze są nieregularne teraz mam akurat z godzinę przerwy od nich a ponad godzinę temu 3 razy w ciągu 10-15 minut się pojawiły dziwne to bardzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jeszcze nie te , dlatego dobrze jest ściągnąć apke, bo jak człowiek zdenerwowany (przynajmniej ja ) to potem mi się wydaje, że są co chwilę jak patrzę na zegarek to są przepowiadające, jak będą regularne, będzie się skracał czas i zwiększały na siłę to będą TE. Jak odczuwasz te skurcze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 11:08   #526
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Czyli jeszcze nie te , dlatego dobrze jest ściągnąć apke, bo jak człowiek zdenerwowany (przynajmniej ja ) to potem mi się wydaje, że są co chwilę jak patrzę na zegarek to są przepowiadające, jak będą regularne, będzie się skracał czas i zwiększały na siłę to będą TE. Jak odczuwasz te skurcze ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem no to się pewnie jeszcze trochę pomęczę,mnie boli jak na miesiączkę promieje też na tył pleców i tak jak by ktoś mnie mocno ściskał momentami jest dość boleśnie.
Wczoraj tylko ćmiło w nocy i rano się trochę nasiliły.
Ile tak można się z nimi męczyć zanim zaczną się te właściwe?
Bo wczoraj od 8 jak zaczął mi odchodzić ten czop to czułam te skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Ściągnęłam sobie właśnie aplikacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 13:25   #527
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Rozumiem no to się pewnie jeszcze trochę pomęczę,mnie boli jak na miesiączkę promieje też na tył pleców i tak jak by ktoś mnie mocno ściskał momentami jest dość boleśnie.
Wczoraj tylko ćmiło w nocy i rano się trochę nasiliły.
Ile tak można się z nimi męczyć zanim zaczną się te właściwe?
Bo wczoraj od 8 jak zaczął mi odchodzić ten czop to czułam te skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Ściągnęłam sobie właśnie aplikacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tego nie wie nikt 🤪ale teraz już blisko, jeśli masz takie bóle, które promieniują na plecy, odszedł Ci czop to naprawdę bliziutko. Jak pojawia Ci się skurcze regularne to zbieraj się do szpitala. Co ile musisz mieć skurcze? Co Ci wczoraj powiedzieli ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 13:32   #528
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Tego nie wie nikt 🤪ale teraz już blisko, jeśli masz takie bóle, które promieniują na plecy, odszedł Ci czop to naprawdę bliziutko. Jak pojawia Ci się skurcze regularne to zbieraj się do szpitala. Co ile musisz mieć skurcze? Co Ci wczoraj powiedzieli ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na wypisie mam,że jeżeli odejdą mi wody,lub będzie mocne krwawienie albo regularne skurcze co 3-4 minuty mam się udać do szpitala nic takiego się nie dzieje,prócz skurczy więc czekam na to aż będą dużo częściej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Jakoś w tym domu czuje się bezpieczniej i wolę tu zostać jak najdłużej bo tam te krzyki kobiet przerażają mnie tak bardzo że mam ochotę zwiewać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 14:33   #529
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Też lekko podbarwione krwią mam te wydzieliny wczoraj to mówiła lekarka,że po badaniu to normalne ale dzisiaj to już też się zastanawiam co jest grane chyba za mocno panikuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Idę na spacer bo te czekanie i skurcze to już mnie wykańczają
Lepiej mi się chodzi jednak niż leży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-13, 14:39   #530
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Akurat spacer jest dobry na rozkręcenie, chodzenie po schodach też podobno pomaga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 14:51   #531
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Akurat spacer jest dobry na rozkręcenie, chodzenie po schodach też podobno pomaga.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to dobrze mi to zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 18:34   #532
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
No to dobrze mi to zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak ruszyło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 18:49   #533
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
O jak ruszyło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cały czas co 8-10 minut boli już dość mocno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Było kilka razy co 5 minut nawet no ale czas znów się wydłyżył

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Czy dziecku nic się nie stanie jak tak długo będą te skurcze w końcu ona się tam pcha w kanał rodny jak chyba skurcze są tak?
Ja tam mogę się męczyć,wody się nie sączą tylko cały czas mokro i leciutko krwi mam przy podcieraniu ale to taka bardzo jasna krew wczoraj też miałam przy badaniu cały dzień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

W nocy spać nie mogłam bo mnie już te bóle wybudzały a nie były jeszcze tak mocno bolesne no ale dzisiaj to już oczu nie zmrużę
No chyba,że coś w końcu ruszy i się ten czas trochę będzie skracał w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 18:59   #534
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

I pojadę na porodówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Bo strasznie długo mnie to już męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

I czas się nie skraca niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 19:42   #535
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ale jak.masz co 8 minut to chyba już Cię przyjmą? Zawsze możesz zadzwonić i się skonsultować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 19:57   #536
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Jadę jednak były skurcze co 5 minut kilka razy wykąpałam się zbieram wszystko co trzeba i wyruszam już nie ma żartów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Wykąpałam się,zjadłam jeszcze i zaraz jadę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 21:08   #537
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Jadę jednak były skurcze co 5 minut kilka razy wykąpałam się zbieram wszystko co trzeba i wyruszam już nie ma żartów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Wykąpałam się,zjadłam jeszcze i zaraz jadę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia! Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 21:54   #538
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Powodzenia! Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wróciłam nic z tego zapis na KTG ładny a rozwarcie tylko półtora centymetra,puścili mnie do domu chce mi się wyć kolejną noc nie będę spać przez bóle.
Oni nic nie będą ingerować ja tak długo nie wytrzymam jak to tak wolno będzie szło,od 7 ciągle boli coraz bardziej a tylko półtora centymetra rozwarcia koszmar
Nie wiem czy nie jechać jutro do innego szpitala niech coś zrobią przecież ja nie dam rady przez takie noce nie przespane i bóle później przeć jak tak słabo idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Skurcze porodowe są aż 6 miałam ich jak leżałam na KTG przez 20 minut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 22:18   #539
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Wróciłam nic z tego zapis na KTG ładny a rozwarcie tylko półtora centymetra,puścili mnie do domu chce mi się wyć kolejną noc nie będę spać przez bóle.
Oni nic nie będą ingerować ja tak długo nie wytrzymam jak to tak wolno będzie szło,od 7 ciągle boli coraz bardziej a tylko półtora centymetra rozwarcia koszmar
Nie wiem czy nie jechać jutro do innego szpitala niech coś zrobią przecież ja nie dam rady przez takie noce nie przespane i bóle później przeć jak tak słabo idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Skurcze porodowe są aż 6 miałam ich jak leżałam na KTG przez 20 minut

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwne to skurcze już porodowe, mniej niż 5 minut rozwarcie też idzie. To kiedy masz przyjechac? Możesz wziąć jakieś leki rozkurczowe czy coś? Przepisali Ci? Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-13, 23:09   #540
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Dziwne to skurcze już porodowe, mniej niż 5 minut rozwarcie też idzie. To kiedy masz przyjechac? Możesz wziąć jakieś leki rozkurczowe czy coś? Przepisali Ci? Trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak skurcze jeszcze się nasila tak mam na wypisie czyli widocznie jak będzie boleć cały czas,nawet o leki nie zapytałam nic nie przepidali lekarz tylko powiedział,że nie ma co mnie przyjmować na oddział i mam się położyć spać.
Ciekawe jak zasnąć przy takich bólach które zaraz będą trwały 24 godziny,bo wczoraj to było nic w porównaniu do tego co jest dzisiaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-25 20:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.