Mamusie lipcowe 2021 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-25, 19:02   #511
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
A gdzie znajdę te rzekome fakty? Bo w literaturze fachowej do tej pory jakoś nie znalazłam. Tylko proszę o autora i literaturę a nie wypociny z internetu pseudoautorów wątpliwego pochodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Do zmniejszenia nie, ale do większej pewności w diagnozowaniu powodów i rozszerzania ich kwalifikacji. Jeśli wiadomo byłoby że nie geny czy wady wrodzone są powodem, to wtedy można by sensowniej określać inne bez gdybania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Jest bliskoznaczne. Przymiotnik "niczyjego" odnosi się nie tylko do osób ale i innych powodów, np. powodem czegoś jest ktoś lub coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ty prosisz o fakty potwierdzone literatura, a sama jakoś ich skąpisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:08   #512
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Ty prosisz o fakty potwierdzone literatura, a sama jakoś ich skąpisz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie bez powodu buli się gruby hajs za studia, żadna szanująca się uczelnia nie udostępnia fachowej wiedzy za darmo w internecie. Zapraszam na pełnopłatne porady, wtedy i owszem. Nie ma nic za darmo. A na forum piszę co uznaję za stosowne jak każdy. Jest wolność wypowiedzi. Po raz kolejny powtórzę, chce ktoś pójść za moją radą to pójdzie a nie to nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:19   #513
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Nie bez powodu buli się gruby hajs za studia, żadna szanująca się uczelnia nie udostępnia fachowej wiedzy za darmo w internecie. Zapraszam na pełnopłatne porady, wtedy i owszem. Nie ma nic za darmo. A na forum piszę co uznaję za stosowne jak każdy. Jest wolność wypowiedzi. Po raz kolejny powtórzę, chce ktoś pójść za moją radą to pójdzie a nie to nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tyle razy zaznaczylas tu jak bardzo jestes wyksztalcona, ze zaczynam to postrzegac jako Twoj kompleks. I powiem Ci, ze nie brzmisz dzieki temu jako autorytet, robi sie tylko coraz smieszniej ale co my wiemy, biedne i niewykształcone.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:19   #514
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
A gdzie znajdę te rzekome fakty? Bo w literaturze fachowej do tej pory jakoś nie znalazłam. Tylko proszę o autora i literaturę a nie wypociny z internetu pseudoautorów wątpliwego pochodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Do zmniejszenia nie, ale do większej pewności w diagnozowaniu powodów i rozszerzania ich kwalifikacji. Jeśli wiadomo byłoby że nie geny czy wady wrodzone są powodem, to wtedy można by sensowniej określać inne bez gdybania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Jest bliskoznaczne. Przymiotnik "niczyjego" odnosi się nie tylko do osób ale i innych powodów, np. powodem czegoś jest ktoś lub coś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bzdury piszesz i dobrze o tym wiesz.
Zapętliłaś się i nie wiesz jak z tego wybrnąć. A wystarczyłoby się po prostu jak człowiek przyznać do pomyłki.
Brak słów.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:19   #515
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
To mamy podobnie, sprobuj po wyjsciu z wanny jak jestes jeszcze mokra odrazu nalozyc olejek, cera jest potem mega miekka, tylko trzeba uwazac zeby nic nie ufajdac wiec ja owijam sie w szlafrok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak planuje robić, tym bardziej, że mam skłonności do rozstępów (mam ich całkiem sporo po okresie dojrzewania). Kiedyś już stosowałam oliwkę po kąpieli i uwielbiałam ten efekt cudownie miękkiej skóry.

Trochę gunwo burza się tu zrobiła, to ja tylko dorzucę od siebie: żyj i daj żyć innym niech każdy robi wedle swojego sumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:20   #516
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Tak planuje robić, tym bardziej, że mam skłonności do rozstępów (mam ich całkiem sporo po okresie dojrzewania). Kiedyś już stosowałam oliwkę po kąpieli i uwielbiałam ten efekt cudownie miękkiej skóry.

Trochę gunwo burza się tu zrobiła, to ja tylko dorzucę od siebie: żyj i daj żyć innym niech każdy robi wedle swojego sumienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na rozstępy spoko jest czysty olej ze słodkich migdałów
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:27   #517
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

A polecicie jakis krem do twarzy, dla skory suchej, bezpieczny w ciazy?
Bardzo lubie marke clarena, ale nie wiem co jest bezpieczne, a co nie i z tego wszystkiego mam w domu tylko ziaje do skory suchej, ktora mega zapycha.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 19:30   #518
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Tyle razy zaznaczylas tu jak bardzo jestes wyksztalcona, ze zaczynam to postrzegac jako Twoj kompleks. I powiem Ci, ze nie brzmisz dzieki temu jako autorytet, robi sie tylko coraz smieszniej ale co my wiemy, biedne i niewykształcone.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie mam powodów do kompleksów, i Twoje obśmiewanie świadczy jedynie o Tobie, nie ośmieszaj się. Zresztą mało mnie interesuje Twoje zdanie na mój temat. To jak postrzegasz innych jest obrazem Ciebie samej, i jest to udowodnione naukowo, zapytaj pierwszego lepszego psychologa albo sięgnij po stosowną literaturę. Zadaj sobie trud i fatygę a nie obrażaj innych bezpodstawnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Bzdury piszesz i dobrze o tym wiesz.
Zapętliłaś się i nie wiesz jak z tego wybrnąć. A wystarczyłoby się po prostu jak człowiek przyznać do pomyłki.
Brak słów.
A niby na czym ta pomyłka polega? Bo pisanie dalszych pustych farmazonów nic nie wnosi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:31   #519
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
A polecicie jakis krem do twarzy, dla skory suchej, bezpieczny w ciazy?
Bardzo lubie marke clarena, ale nie wiem co jest bezpieczne, a co nie i z tego wszystkiego mam w domu tylko ziaje do skory suchej, ktora mega zapycha.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zerknij na kremy firmy np. Vianek albo Make me bio. Tej drugiej firmy uwielbiam różany. Super nawilża. I ręczę za dobry skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:32   #520
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Nie mam powodów do kompleksów, i Twoje obśmiewanie świadczy jedynie o Tobie, nie ośmieszaj się. Zresztą mało mnie interesuje Twoje zdanie na mój temat. To jak postrzegasz innych jest obrazem Ciebie samej, i jest to udowodnione naukowo, zapytaj pierwszego lepszego psychologa albo sięgnij po stosowną literaturę. Zadaj sobie trud i fatygę a nie obrażaj innych bezpodstawnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zacznij od siebie, „wiesz tyle co zjesz”, co to mial byc za tekst? To nie jest obrazanie? Daj juz Anielka spokoj, naprawde...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:33   #521
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

A co do dyskusji. Dziewczyny nie odpisujcie. Trzeba to wyciszyć, bo do niczego to nie prowadzi... ale ogólnie nie wierzę w to co czytam. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-25, 19:37   #522
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Zacznij od siebie, „wiesz tyle co zjesz”, co to mial byc za tekst? To nie jest obrazanie? Daj juz Anielka spokoj, naprawde...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tyle że ja nikogo nie zaczęłam pierwsza obrażać. Traktuję innych tak jak oni mnie. Proste. To że być może to co napisałam napędziło jakiegoś strachu no to nie mam wpływu na to kto jak interpretuje prezentowane przeze mnie wpisy. Ja napisałam jedynie o faktach z życia. A każdy i tak zrobi jak uważa. A Ty wypisujesz właśnie jakieś bzdury i zaczęłaś mnie obrażać conajmniej jakbym do każdej Forumowiczki jeździła do domu i zmuszała do postepowania w określony sposób.

Żałuję bardzo, że tu na wizażu nie ma lekarzy specjalistów, bo na innym forum też zdarzył się trudny i drażliwy temat na wątku i adminka poprosiła o konsultację lekarza i jego odpowiedź zgasiła wszystkie obelgi pod moim adresem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:38   #523
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
A co do dyskusji. Dziewczyny nie odpisujcie. Trzeba to wyciszyć, bo do niczego to nie prowadzi... ale ogólnie nie wierzę w to co czytam. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Już nie będę, przysięgam. Ostatni raz

Cytat:
Napisane przez AnielkaMamusiax2 Pokaż wiadomość
Nie mam powodów do kompleksów, i Twoje obśmiewanie świadczy jedynie o Tobie, nie ośmieszaj się. Zresztą mało mnie interesuje Twoje zdanie na mój temat. To jak postrzegasz innych jest obrazem Ciebie samej, i jest to udowodnione naukowo, zapytaj pierwszego lepszego psychologa albo sięgnij po stosowną literaturę. Zadaj sobie trud i fatygę a nie obrażaj innych bezpodstawnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

A niby na czym ta pomyłka polega? Bo pisanie dalszych pustych farmazonów nic nie wnosi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na tym, że słabe masz pojęcie o języku polskim i synonimach
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:41   #524
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Już nie będę, przysięgam. Ostatni raz





Na tym, że słabe masz pojęcie o języku polskim i synonimach
Serio? Na podstawie odpowiedzi do innej osoby to wywnioskowałaś? Z tymi wpisami to też zapraszam Cię do lustra, tam znajdziesz osobę którą oceniasz bezpodstawnie tu na wątku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:44   #525
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
Zerknij na kremy firmy np. Vianek albo Make me bio. Tej drugiej firmy uwielbiam różany. Super nawilża. I ręczę za dobry skład.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Vianek znam, faktycznie byl dobry, ten drugi musze sprobowac dzieki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 19:50   #526
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Vianek znam, faktycznie byl dobry, ten drugi musze sprobowac dzieki!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Resibio też ma fajne kremy tylko ceny dość wysokie.. najlepiej dorwać próbkę żeby nie było szkoda jak nie podpasuje krem.

O i orientanę jeszcze polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 20:13   #527
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Mi się bardzo pogorszyła twarz. Miewałam pryszcza raz na pół roku. Ale od 2 tygodni to katastrofa wyprysk na wyprysku.


Boooshe 3majcie mnie mój tz stwierdził że będzie robił garderobę na kur....wa 39 metrach
Pytam się go A gdzie dasz dziecko.
No jak to u salonie. Zaznaczę że salon składa się ze stołu kanapy komody i słupka. A odległość od tv do łóżka jest jakieś 1.5m
Boooshe ten chłop mnie wykończy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 20:21   #528
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Mnie często przed okresem wysypywalo na twarzy. A odkąd zaczęłam mieć stymulacje jeszcze bardziej. Teraz mam jeszcze gorzej ale w ciąży z córką miałam piękna cerę.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 21:08   #529
Blear
Raczkowanie
 
Avatar Blear
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
A co do dyskusji. Dziewczyny nie odpisujcie. Trzeba to wyciszyć, bo do niczego to nie prowadzi... ale ogólnie nie wierzę w to co czytam. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też Mózg roz... 🤯... walony

Więc przejdę do kremów

@Ryksa w sumie to najważniejsze, aby w ciąży unikać kosmetyków z kwasami, formaldehydem i jego pochodnymi, filtrów przenikających, parabenów. Toczą się też dyskusje na temat oleju sojowego, że może powodować przebarwienia. Aczkolwiek ja przez całą ciąże stosowałam babydream z Rossmanna na brzuch a olej sojowy był na pierwszym miejscu i byłam bardzo zadowolona

Ja lubię kosmetyki z dobrym składem, polecam już wymienionego Vianka, Sylveco, Resibo (olejek do twarzy jest super, cena straszy, ale jest bardzo wydajny), Nacomi, Lirene ma teraz fajną naturalną serie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-26, 07:01   #530
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Blear Pokaż wiadomość
Ja też Mózg roz... ... walony

Więc przejdę do kremów

@Ryksa w sumie to najważniejsze, aby w ciąży unikać kosmetyków z kwasami, formaldehydem i jego pochodnymi, filtrów przenikających, parabenów. Toczą się też dyskusje na temat oleju sojowego, że może powodować przebarwienia. Aczkolwiek ja przez całą ciąże stosowałam babydream z Rossmanna na brzuch a olej sojowy był na pierwszym miejscu i byłam bardzo zadowolona

Ja lubię kosmetyki z dobrym składem, polecam już wymienionego Vianka, Sylveco, Resibo (olejek do twarzy jest super, cena straszy, ale jest bardzo wydajny), Nacomi, Lirene ma teraz fajną naturalną serie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Te resibo mnie zainteresowaly, myslicie ze moge brac je w ciemno? (Pod katem bezpieczenstwa w ciazy oczywiscie)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 07:34   #531
ecia91
Wtajemniczenie
 
Avatar ecia91
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 387
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

A ja wczoraj mialam taki kryzys...
Ja juz nawet lodowki nie mogłam otworzyć bo zaraz mnie bralo na wymioty. Tylko ze u mnie to nie sa poranne mdłości bo z rana to jest spokoj, a po poludniu zaczyna sie moj koszmar.

Mam nadzieje ze to znaczy ze jest wszystko dobrze juz sie nie moge doczekać kolejnej wizyty a to dopiero za dwa tygodnie.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
__________________
Pola
20.04.2017


4.11.2015 (9/12)

5.12.2019 (12/14)
ecia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 09:07   #532
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Te resibo mnie zainteresowaly, myslicie ze moge brac je w ciemno? (Pod katem bezpieczenstwa w ciazy oczywiscie)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A co dokładnie? Myślisz o serum? Jak u Ciebie z podrażnieniami i alergiami?
Składowo to bezpieczne kosmetyki dla kobiet w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 09:08   #533
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Cirillala Pokaż wiadomość
A co dokładnie? Myślisz o serum? Jak u Ciebie z podrażnieniami i alergiami?
Składowo to bezpieczne kosmetyki dla kobiet w ciąży.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie mam zadnych alergii to super, cos sobie wybiore, bo na BF jest mnostwo promek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 09:08   #534
Cirillala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 145
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez ecia91 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj mialam taki kryzys...
Ja juz nawet lodowki nie mogłam otworzyć bo zaraz mnie bralo na wymioty. Tylko ze u mnie to nie sa poranne mdłości bo z rana to jest spokoj, a po poludniu zaczyna sie moj koszmar.

Mam nadzieje ze to znaczy ze jest wszystko dobrze juz sie nie moge doczekać kolejnej wizyty a to dopiero za dwa tygodnie.

Wysłane z mojego M2003J15SC przy użyciu Tapatalka
Mam to samo... dodatkowo czuję się bez sił.. Od rana mnie muli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cirillala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 13:24   #535
Blear
Raczkowanie
 
Avatar Blear
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 43
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Ryksa Pokaż wiadomość
Te resibo mnie zainteresowaly, myslicie ze moge brac je w ciemno? (Pod katem bezpieczenstwa w ciazy oczywiscie)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak, to są kosmetyki naturalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 15:07   #536
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Ależ miałam dziś ochotę na placki ziemniaczane i co zjadlam 3 i więcej nie mogę nawet mój syn zjadł 2 więcej ode mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 17:13   #537
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Ja byłam dziś na wizycie. Póki co jest pęcherzyk, w macicy więc wszystko ok. Kolejna wizytę mam aż za 3tyg. Chyba umrę z ciekawości.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 17:41   #538
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś na wizycie. Póki co jest pęcherzyk, w macicy więc wszystko ok. Kolejna wizytę mam aż za 3tyg. Chyba umrę z ciekawości.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Będzie dobrze kochana. 3mam mocno kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 18:55   #539
MissHalfway
Raczkowanie
 
Avatar MissHalfway
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 138
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Ja byłam dziś na wizycie. Póki co jest pęcherzyk, w macicy więc wszystko ok. Kolejna wizytę mam aż za 3tyg. Chyba umrę z ciekawości.

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Super oczekiwanie na wizyty jest niezłym testem cierpliwości Ja jestem strasznie niecierpliwa.


Zajmowałam się dziś moim siostrzeńcem - drugoklasistą. Zdalne nauczanie - tragedia. Podziwiam wszystkie matki i ojców którzy to ogarniają. A jak mają jeszcze jakieś małe sztuki (tzn. dzieci które trzeba mieć ciągle na oku) - kłaniam się w pas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez MissHalfway
Czas edycji: 2020-11-26 o 18:57
MissHalfway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-26, 19:31   #540
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie lipcowe 2021

Cytat:
Napisane przez MissHalfway Pokaż wiadomość
Super oczekiwanie na wizyty jest niezłym testem cierpliwości Ja jestem strasznie niecierpliwa.


Zajmowałam się dziś moim siostrzeńcem - drugoklasistą. Zdalne nauczanie - tragedia. Podziwiam wszystkie matki i ojców którzy to ogarniają. A jak mają jeszcze jakieś małe sztuki (tzn. dzieci które trzeba mieć ciągle na oku) - kłaniam się w pas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam 1 na stanie i serio Czasmi już mnje szlak jasny trafia. Szczególnie że mój młody jest wymagający przez koronę mamy prawie rok w zajęciach w plecy. Alfa i omega nie jestem i tyle i daje rady to robię sama. Ale pewnych rzeczy nie przeszkodę. A jeszcze nam się trafiło dość ostra wychowawczyni i już mówi że niektóre dzieci nie dostaną promocji do 2 klasy. Co jest dla mnie szokiem bo każdy wie jak to wygląda. Ale co mamy jescze pół roku może w końcu mój ogarnie system na te 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-14 10:28:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.