Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 15:40   #511
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

A mi dermatolog powiedział, że to jest na blizny Pff.. głupi.. poza tym nie uzywałam go długo bo nie pomagał mi.. potem zastosowałam protopic i wszystkie strupki mi zeszły i blizny też i nawet zaczerwienienia.. ale skończył mi sie i muszę znowu sobie kupić.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 22:57   #512
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

No to ja już sama nie wiem...
Ta blizny to koszmar...;/
Koleś w aptece propnował coś na cebuli ale nie wiem czy to moze byc do twarzy tez??
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 10:32   #513
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

( BETTIS )No to ja już sama nie wiem...
Ta blizny to koszmar...;/
Koleś w aptece propnował coś na cebuli ale nie wiem czy to moze byc do twarzy tez??



Z cebuli nic nie próbowałam, ale uwierz mi że ja też miałam blizny okropne i ryczałam dosłownie bo wyglądałam jak potwór. A już nie mam no może z 2 małe takie ale znikają powoli. Hmm.. a może spróbuj maseczke z miodu zrobić sobie a twarz pocieraj saszetką zaparzonego rumianku też łągodzi skóre.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 22:38   #514
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

na cebuli to cepan.
bleeeeeeeeeeeeeeee.
jak sobie nim noge wysmarowałam kiedyś, to potem tak rąbało ode mnie cebula,że wyrobić nie szło ;/ ;]
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 23:03   #515
gertrudaperkings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

/nieopłacona reklama./

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-05-20 o 07:08
gertrudaperkings jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 10:39   #516
Amakada
Przyczajenie
 
Avatar Amakada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 10
Unhappy Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Witam Kochani. Mam 21 lat, jestem tu nowa ale z ta sama przypadłością...tradzik a mam od 13 roku zycia...Od 15 maja stosuje nowy lek- Differin. Czytam Wasze opisy i wiem więcej, załamuje mnie ten cały okropny "wysiew"...nie nawidze tego stanu mojej cery! Nie dość ze jest okropna to wygląda jeszcze gorzej...jak długo tylko bedzie to trwało?! w ogóle to u wiekszości osób zauważyam
Że lekarz przypisał im kilka leków, jeden np. na rano lub do stosowania w trakcie dnia, a mi pani dr przypisało tylko i jedynie Differin….Boje się więc,że to za mało,że nie będzie oczekiwanego efektuL…jedna maść i to tylko na noc? Eh…I czy mogę rano stosowac jakis krem nawilżający?I jaki najlepiej? Proszę odpisujcie bo ja jestem zagubiona w tym wszystkim…
Amakada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 23:28   #517
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Bettis Pokaż wiadomość
Koleś w aptece propnował coś na cebuli ale nie wiem czy to moze byc do twarzy tez??
Cepan może być do twarzy, ja tego używałam chwilowo. Myślę, że trochę mi pomógł. Zapach rzeczywiście jest nie najlepszy, ale da się przeżyć
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 10:19   #518
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Amakada Pokaż wiadomość
Witam Kochani. Mam 21 lat, jestem tu nowa ale z ta sama przypadłością...tradzik a mam od 13 roku zycia...Od 15 maja stosuje nowy lek- Differin. Czytam Wasze opisy i wiem więcej, załamuje mnie ten cały okropny "wysiew"...nie nawidze tego stanu mojej cery! Nie dość ze jest okropna to wygląda jeszcze gorzej...jak długo tylko bedzie to trwało?! w ogóle to u wiekszości osób zauważyam
Że lekarz przypisał im kilka leków, jeden np. na rano lub do stosowania w trakcie dnia, a mi pani dr przypisało tylko i jedynie Differin….Boje się więc,że to za mało,że nie będzie oczekiwanego efektuL…jedna maść i to tylko na noc? Eh…I czy mogę rano stosowac jakis krem nawilżający?I jaki najlepiej? Proszę odpisujcie bo ja jestem zagubiona w tym wszystkim…



witaj ! nie załamuj się, musisz to przetrwac, później będzie lepiej! ja tez dostałam tylko differin i szczerze to nie zamieniłabym go na nic innego. Fakt, strasznie wysusza i musisz uzbroic się w baaaaaaaardzo dobrze nawilżający krem (ja mam z serii przeciwtradzikowej AA, ale zapewne są lepsze) i zapas nawilżajacych maseczek. Na poczatku będzie ciężko, ja np. musialam co jakis czas robic przerwy w differinie, bo starsznie wysuszal i było mi baaardzo szkoda przerywac kurację (chociaz niepotrzebnie - bo differin mozna stosowac nawet co 2-3, albo i więcej dni, wiec przerwa nic nie zmieni, a przynajmniej skóra odpocznie). teraz jak tylko widze ze moja skóra jest przesuszona to odstawiam differin na kilka dni i nawilżam ile się da... Jestem całkiem zadowolona, wiem ze efekt byłby znacznie lepszy gdybym odrzuciła stres i słodycze, ale wiadome jak to jest - trudno sie nie stresowac przy teraxniejszym szybkim trybie zycia, no a słodycze uwielbiam. Nie martw się, trzeba to po prostu przeczekac, wiele z nas miało taki kryzys, to szybko minie. 3maj się, pisz co i jak


Kochani, a jak tam wasze buźki?
Ciekawski i reszta..?



aha - Amakada - u mnie STRASZNY stan cery (po wysypie) trwał ok. tydzień. U niektórych dłuzej. Musisz to przetrwac. 3maj się !
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 14:26   #519
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Hej. No Moja buźka nie wygląda źle. Mam tylko 3 pojedyńcze strupki które lecze protopiciem 0.1% i bardzo dobrze wysusza i goi ranę pod strupkiem. Jeszcze do niedzieli sie pomęcze i zejdzie i będzie czyściutka buźka. poza tym stwierdziłam, że syfki mi wychodzą bo biorę tabletki antykoncepcyjne. I jutro idę na badanie hormonalne krwi, żeby mi wykazało czego mam więcej a czego mniej. Dostane odpowienie tabletki anty i wszystko się wyrówna. I będzie czysta buźka zawsze. poza tym polecam każdemu zrobić takie badanie i może odwiedzenie ginekologa może Wam pomóc też z trądzikiem. Bo to właśnie ilość hormonów powoduje trądzik.

pozdrawiam
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 13:03   #520
ivuszko
Raczkowanie
 
Avatar ivuszko
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 69
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

witajcie!
ja od 4 dni stosuję differin na noc.. na dzień derma kazała mi pryszcze smarować 2 razy dziennie antybiotykiem klindacin T (żel), czyścić twarz physiogel cleanser a rano smarować twarz effaclar k. i przede wszystkim NIE DOTYKAĆ wypryków.
No i mam problem, od wczoraj mam mega podrażnione policzki aż pali i piecze.. i tak jest tylko na policzkach! I nie wiem od czego i co z tym zrobić
Do tego zaczynają mi wychodzić syfki ze skóry, ale po przeczytaniu tego wątku byłam przygotowana na "wysyp"
Aha - dermatolog zapisała mi differin właśnie dlatego, że w przeciwieństwie np do isotrexinu żelu można go stosować przy słońcu. No i zgłupiałam - czy smarować twarz filtrami czy można to sobie podarować? Jeśli smarować, to czy sopot sun SPF 25 krem dla cery fotowrażliwej (taki mi na dzisiaj sprowadzili w aptece gdy się dowiedzieli co nakładam na twarz) będzie ok?
ivuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 23:14   #521
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Exclamation Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

no i nie zeszło mi jeszcze i mam blizny kurcze no .. już nic nie miałam i znowu coś ;/ szlak mnie trafi z tym kiedyś.. ale nie poddaje się pójde do lekarza na hormony badanie zrobie i powinno byc git.
a znacie może coś fajnego na wysuszenie pojedyńczych syfków?? bo benzacne nie pomaga..
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 09:14   #522
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ivuszko - ja bym Ci radziła stosowac filtr...własciwie to jest to konieczne i na pewno na zdrowie Ci wyjdzie. Pamietaj żeby nie smarowac dużą iloscią diffu i żeby nakładac go jakieś 30 min poumyciu twarzy, wtedy mniej podrażnia. I lepiej sie nie męczyc i przerwac jego stosowanie na kilka dni, w tym czasie tylko nawilzac, bo tak to podrażnienie i suchosc będą się dłuuuugo za Toba ciagneły.
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 09:46   #523
Amakada
Przyczajenie
 
Avatar Amakada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

dziękuję Ci bardzo za wsparcie....odnośnie kremu, to podaj mi proszę całą jego nazwę-spróbuję na ulotce jest napisane,zeby nie stosowac kosmetyków antytrądz. tak wiec czy nie dzieje sie nic złego przy stosowaniu kremów?
Amakada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 10:25   #524
Amakada
Przyczajenie
 
Avatar Amakada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
witaj ! nie załamuj się, musisz to przetrwac, później będzie lepiej! ja tez dostałam tylko differin i szczerze to nie zamieniłabym go na nic innego. Fakt, strasznie wysusza i musisz uzbroic się w baaaaaaaardzo dobrze nawilżający krem (ja mam z serii przeciwtradzikowej AA, ale zapewne są lepsze) i zapas nawilżajacych maseczek. Na poczatku będzie ciężko, ja np. musialam co jakis czas robic przerwy w differinie, bo starsznie wysuszal i było mi baaardzo szkoda przerywac kurację (chociaz niepotrzebnie - bo differin mozna stosowac nawet co 2-3, albo i więcej dni, wiec przerwa nic nie zmieni, a przynajmniej skóra odpocznie). teraz jak tylko widze ze moja skóra jest przesuszona to odstawiam differin na kilka dni i nawilżam ile się da... Jestem całkiem zadowolona, wiem ze efekt byłby znacznie lepszy gdybym odrzuciła stres i słodycze, ale wiadome jak to jest - trudno sie nie stresowac przy teraxniejszym szybkim trybie zycia, no a słodycze uwielbiam. Nie martw się, trzeba to po prostu przeczekac, wiele z nas miało taki kryzys, to szybko minie. 3maj się, pisz co i jak


Kochani, a jak tam wasze buźki?
Ciekawski i reszta..?



aha - Amakada - u mnie STRASZNY stan cery (po wysypie) trwał ok. tydzień. U niektórych dłuzej. Musisz to przetrwac. 3maj się !

Nio mnie jak na razie aż tak bardzo nie wysusza, ale może dlatego,że to dopiero początek (10 noc)...Używam nawilżający krem z Avon, ale mysle,że inny bedzie lepszy. zastanawiam sie nad tym, co Ty stosujesz, jaki jest? Jesli możesz podaj mi całą nazwe, dobrze? Tam na ulotce niby jest napisane żeby nie stosować żadnych kosmetyków antytrądzikowych...hmm..w ięc jakie można? przecież twarz trzeba czymś nawilżać...I te filtry ochronne...A jak długo stosujesz Differin? Bardzo dziękuję Ci za wsparcie bo sama chyba nie dam rady
Amakada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 16:30   #525
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Amakada Pokaż wiadomość
Nio mnie jak na razie aż tak bardzo nie wysusza, ale może dlatego,że to dopiero początek (10 noc)...Używam nawilżający krem z Avon, ale mysle,że inny bedzie lepszy. zastanawiam sie nad tym, co Ty stosujesz, jaki jest? Jesli możesz podaj mi całą nazwe, dobrze? Tam na ulotce niby jest napisane żeby nie stosować żadnych kosmetyków antytrądzikowych...hmm..w ięc jakie można? przecież twarz trzeba czymś nawilżać...I te filtry ochronne...A jak długo stosujesz Differin? Bardzo dziękuję Ci za wsparcie bo sama chyba nie dam rady


więc tak :

mam taka serię z AA therapy Trądzik. mam krem matujący na dzień, używam go na zmianę z kremem z Dermedic - ACNE EXPERT, który jest nawilzajaco-kojacy. (lepiej wybrac ten z Dermedic bo on jest juz konkretnie nawilżający, a ten z AA nie.) i mam jeszcze z AA therapy Trądzik - krem nawilżający na noc (uzywam go jak robie sobie przerwę w differinie). Dermatolog przepisała mi do differinu krem hipoalergiczny PHYSIOGEL. Nawilża naprawdę świetnie (ale nie mogę zapewnic że nie zapycha, co do tego cięzko mi stwierdzic, ale skoro dermatolog mi go zaleciła przy differinie to pewnie jest to połaczenie sprawdzone). jak kupowałam ten krem to w prezencie była mała próbka żelu do mycia twarzy (równiez nawilzającego) i przyznaję że był cudowny ! Teraz do mycia twarzy mam z Dermedic z serii NorMATiv, taki przeciwtradzikowy, ale jak mi się tylko skończy to kupuje ten physiogel żel do mycia. Co do filtrów, nie wiem czy któryś z tych kremów je ma, i ja osobiscie nie stosuję zadnych innych. Maluje się, więc to zawsze jakas ochrona przed słońcem, stosuję podkład z Vichy i on ma 20-tkę, na razie uważam że taki filt wystarczy.
Wiem, że dziewczyny uzywaja często Effaclar K i większośc jest b.zadowolona, tez bym go kupiła ale u mnie niestety nie ma. aLE myślę, że jeśli Ty na niego trafisz to ja bym Ci radziła wziąsc własnie Effaclar K.
hmmm, może ktos jeszcze sie wypowie...?
Wiem, że nie mozna stosowac żadnych przeciwtrądzikowych kosmetyków, ale ja stosuję i nic mi nie jest (myslę, że chodzi o to ze skóra moze byc bardziej podrażniona). Ale jak skończę żel z NorMATivu to kupuje Physiogel żel i zobaczę czy skóra tez będzie taka sucha.
Stosuje również normlanie rózne maseczki - oczyszczające, nawilżające, kojace...ale wiadome - we wsyztskim trzeba zachowac umiar.

PS. lepiej nie stosuj kremów-kosmetyków, tylko naprawde zainwestuj w jakis z apteki...
Pozdrawiam 3maj się pisz czy widzisz postepy ;*
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 10:11   #526
Amakada
Przyczajenie
 
Avatar Amakada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 10
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

odnośnie podkładu Vichy-jaki to? reklamują jeden Derma-cos tam i jetsem ciekawa, jaki jest. W ogóle jaki podkład tej firmy jest odpowiedni to Naszego typu cery?
Amakada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 10:04   #527
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

najlepiej udaj się do dermatologa, albo kosmetyczki to Ci najlepiej doradzą a czasami kosmetyczka robi darmowe badanie cery to od razu by Ci powiedziała jaki masz stosować.
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 20:27   #528
matryca3
Zadomowienie
 
Avatar matryca3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 486
Dot.: differin

ja stosuje differin od okoo tygodnia....mam tak przesuszano i jakby popalona skóre ze szok...boje sie go uzywaz ale mam wraenie ze choc toszke pomaga.....eh minie to zaczerwienienie i w ogole????
__________________
matryca3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 14:48   #529
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Heyyy;* Jak tam u was tawrzyczki wyglądają?? Moja już jest cudooo^^ Kuracja trwa już prwie 2 miesiące i po prostu żadnego pryszcza Ani wągra Zostały tylko te nieznośne plamki ale już schodzą po woli;D Ah...O takiej twarzy marzyłam...


Matryca3 nie wiem co ci powiedzieć, ale chyba zejdzie. Nie wiem dlatego, że ja takiego czegoś nie miałam. Stosuje differin dzień po dniu i od samegopoczątku żadnego zaczerwiniania nie miałam;D Także pod tym względem nie jestem doświadoczona... Wiem tylko, że musisz naprawdę intensywnie nawilżać twarz, żeby tego uniknąć;D
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 20:42   #530
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Hej BetiS no Moja twarzyczka wygląda super co prawda od czasu do czasu coś mi wyskoczy ale prawie nie widać i 2 dni i znika po benzacne. także jestem zadowolona i w końcu mogę popatrzeć na siebie z bliska w lustrze. Oby tak było całe wakacje to będę miała ciągle dobry humor.. aż na zakupy się chce chodzić i błyszczeć pozdrawiam i buziaki przesyłam
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 21:33   #531
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Hey;D A ja jednak za szybko się zaczełam przechwalać bo od wczoraj tak mi wyschła skóra, że blada jestem. Piecze, szczypie i wgl. Ale nałożyłam piankę nawliżająca na jakieś 5minut i jest już lepiej...
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 21:47   #532
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

ojj przejdzie napewno nie martw się może kremu z filtrem się posmaruj co?.. a jak tam na słoneczku się opalasz czy nie bardzo??
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 09:44   #533
Amakada
Przyczajenie
 
Avatar Amakada
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 10
Talking Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Stosuję Differin już trzy tygodnie, widzę małą poprawę. Jak narazie dopierą schodzą mi te, które dostałam po "wysypie", ale ogólnie jest Ok. Mam nadzieję,że bedzie dobrze... ze mi pomoże bo ogolnie moja skóra bardzo dobrze reaguje na wszelkie maści i leki przeciwtrądzikowe. . . Bardzo długo brałam antybiotyk i mój brzusio miał już dosyć dlatego nowy dermatolog powiedział,że spróbujemy od maści, żeby było łagodniej... dzieki temu forum wiem ,że nie jestem sama ze swoim problemem. Chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą i uczyć się od innych prowadzę blo by poznać jak najwiecej ludzi z tradzikiem. Chętnych zapraszam do odwiedzin: www.acne.blog.onet.pl
Dziekuję,że jestescie!!!!!!
__________________
Nie jestem sama-wiem to!
Amakada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 13:35   #534
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

No tak wiesz... Tylko jak jestem na dworze to mnie słońce łapie... A jak się opalam to nakrywam głowę bo niby Differin uczula na słońce... A Ty?? Opalasz sie??
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:17   #535
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Bettis Pokaż wiadomość
No tak wiesz... Tylko jak jestem na dworze to mnie słońce łapie... A jak się opalam to nakrywam głowę bo niby Differin uczula na słońce... A Ty?? Opalasz sie??
pytanie niby nie do mnie,ale odpowiem,jeśli mogę
brałam differin w lecie(od maja do sierpnia) opalałam się jak szalona i nic mi nie szkodziło.nawet przed tym pytałam mojego dermatologa czy mogę i on nie widział żadnych przeciwskazań,a nie należę do osób,które nakrywają głowę
niby tam nawet pisze,żeby unikać słońca(a może coś mi się pomyliło),ale nie miałam jakiegoś problemu po tym (nawet mi nie przyspieszyło opalania)wszystko było normalnie.

co prawda pamiętam mojego kolegę,który brał jakieś tabletki na trądzik(nie wiem jakie)i widziałam go po 2 dniach(po weekendzie,a to był początek maja)i koleś przyszedł taki zjarany słońcem,że szok
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 21:19   #536
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ja się normalnie opalam.. jutro nawet jade nad jeziorko także na pewno skorzystam ze słoneczka.. tym bardziej, że pracuje w tygodniu i nie mogę z niego skorzystać ani trochę poza tym pisałam od czasu do czasu coś mi wyskoczy ale nie wyciskam tylko czekam, aż samo zejdzie i schodzi po kilku dniach, a jak wyciskałam to potem miałam kłopoty .. A teraz luzikk a co używasz na blizny czy tam plamki??
buziaki Mała
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 08:51   #537
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Magic Girl Pokaż wiadomość
Ja się normalnie opalam.. jutro nawet jade nad jeziorko także na pewno skorzystam ze słoneczka.. tym bardziej, że pracuje w tygodniu i nie mogę z niego skorzystać ani trochę poza tym pisałam od czasu do czasu coś mi wyskoczy ale nie wyciskam tylko czekam, aż samo zejdzie i schodzi po kilku dniach, a jak wyciskałam to potem miałam kłopoty .. A teraz luzikk a co używasz na blizny czy tam plamki??
buziaki Mała

Do Bettis to było
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:32   #538
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Hihi To może ja już też nie będę szaleć z tym zakrywaniem głowy;D Miałam dziś zamiar iść na solarium, mogę?? Na blizny nie używam nic. NA noc Differin a na dzień Skinoren, pisze o nim, że leczy przebarwienia i blizny ale ogólnie jest antybiotykiem na trądzik. Także nie wiem czy to pomaga czy nie ale plamki schodzą;D
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 11:44   #539
Magic Girl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Białe Błota koło Bydgoszczy
Wiadomości: 1 101
GG do Magic Girl
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Bettis Pokaż wiadomość
Hihi To może ja już też nie będę szaleć z tym zakrywaniem głowy;D Miałam dziś zamiar iść na solarium, mogę?? Na blizny nie używam nic. NA noc Differin a na dzień Skinoren, pisze o nim, że leczy przebarwienia i blizny ale ogólnie jest antybiotykiem na trądzik. Także nie wiem czy to pomaga czy nie ale plamki schodzą;D

ja byłam dzisiaj na solarium i nic mi nie jest hehe a za chwile jade nad jezioro sie opalac także jestem dobrej mysli, że bedzie git buziaki
__________________
"Serce i umysł rzadko kłamią jednocześnie"
Magic Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:27   #540
Bettis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

No ja byłam nad jeziorem i wydaje mi się, że po tej wodzie wyszły mi chrosty;/ nie wiem czy to możliwe ale ja tak to odczułam;/;/
Bettis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.