Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 18:15   #511
desdemonik
Zadomowienie
 
Avatar desdemonik
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 058
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Tez wczesniej tylko cytalm. pszlam więc z pokojowym nataieniem, a one atakowaly, ciągle NIE, NIE NIE (wykrzywiając buzię - przynajniej tak sobie to wyobrażalam )
a jak się argumenty (i tak marne) skończyły to bezpardonowo: "wynocha z wontku"

ja tam się nie dziwię długotrwałemu bezrobociu i w dodatku nie jestem taką optymistką jak Anka, żeby myśleć, że tego rodzaju osoby nie istnieją
__________________
Ci wszyscy, którzy nie lubią swojej pracy, czują się lepiej kiedy mogą nazywać nas pracoholikami
desdemonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:27   #512
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

hehe ubawiłam się czytając wasze koentarze na temat 'tamtych' wszystkie trafne!

Doriska, jak zaniesiesz osobiście, to błagam, włóż to CV i LM w kopertę, włóż dodatkowe dwie białe kartki, żeby koperta nie prześwitywała i napisz na odwrocie: dla kierownika sklepu x. Nikt tego nie ruszy i Cię nie skreśli na wstępie.

Zabcia, powodzenia! Nie można się zrażać pensją, pamietaj, że jeszcze w zyciu się nazarabiasz, a 1500 brutto plus prowizja wcale nie brzmi zle!
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:46   #513
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość

Żabcia, będę trzymać kciuki !
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki żabciu

------------
Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
T

Zabciajs gratuluje rozmowy. Poczytaj sobie troche o spedycji - mnie o to pytali...
Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość


Zabcia, powodzenia! Nie można się zrażać pensją, pamietaj, że jeszcze w zyciu się nazarabiasz, a 1500 brutto plus prowizja wcale nie brzmi zle!
Nie dziękuję

Pumas, ja wcale nie narzekam na pensje.Absolutnie.
Siedzieć w domu czy mieć nawet 1000zł + doświadczenie. I ogólnie wyjść z domu, do ludzi. Ja wybieram to drugie.
Nasze 'koleżanki' pewnie by marudziły...a to nawet busa tam nie ma (jutro zabieram mamę,żeby mnie autem zawiozła, mam nadzieję że nikt jej nie zobaczy, bo nie wiem czy są tam busy, które jadą gdzieś niedaleko mnie, nie wiem gdzie to. Wykonałam telefon do koleżanki z tamtej miejscowości żeby się dowiedzieć. I jak się okazało dom prywatny), a to pewnie mnie nie wybiorą bo angielski za mało znam, a pewnie CV nie czytali więc nie warto, a po co mam w ogólę się fatygować

Ogólnie mam parę obaw, jak to na człowieka z uczuciami przystało Ale nie ma co się martwić na zapas. Zaraz zabieram się do czytania o tej firmie.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2012-01-16 o 18:48
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:54   #514
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
I są gorsym przypadkiej Ferdka Kiepskiego, on też nigdy pracy znaleźć nie mógł, a i tak sobie nieźle radził, realizując wszystkie swoje zwariowane pomysly ;]
Jakby nie było, dał radę się podczepić do finansującego partnera życiowego To też jakiś sposób he heh. W każdym razie lepszy niż to co niektórzy prezentują.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez desdemonik Pokaż wiadomość
ja tam się nie dziwię długotrwałemu bezrobociu i w dodatku nie jestem taką optymistką jak Anka, żeby myśleć, że tego rodzaju osoby nie istnieją
Usiłuję chronić swoją kruchą rzeczywistość przez wyparcie

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-01-16 o 19:56
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:56   #515
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość

Usiłuję chronić swoją kruchą rzeczywistość przez wyparcie
No chyba
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:56   #516
Choji
Zakorzenienie
 
Avatar Choji
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 931
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Desdemonik, Beatiska- mnie to jak zauważyłam olewają gdy nie mają się do czego przyczepić. A jedna z nich to na niewygodne posty nie odpowiada nawet :P
__________________
Otwieraj śmiało nowe rozdziały życia





Choji jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:57   #517
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Jakby nie było, dał radę się podczepić do finansującego partnera życiowego To też jakiś sposób he heh.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Usiłuję chronić swoją kruchą rzeczywistość przez wyparcie
Ja zaczynam powoli wierzyć w to, że to faktycznie troll. Bo coraz więcej ma tego doświadczenia, którego nie posiada
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 18:57   #518
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość

Ogólnie mam parę obaw, jak to na człowieka z uczuciami przystało Ale nie ma co się martwić na zapas. Zaraz zabieram się do czytania o tej firmie.
To chyba naturalne. Powiedziałabym nawet że idąc do ostatniej pracy byłam ciężko przerażona i spanikowana (ale nie pokazywałam tego, nie wolno!!! już w moim wieku w każdym razie) i na herbatce z meliski jechałam pierwszy tydzień

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Choji Pokaż wiadomość
Desdemonik, Beatiska- mnie to jak zauważyłam olewają gdy nie mają się do czego przyczepić. A jedna z nich to na niewygodne posty nie odpowiada nawet :P
Bo i niby co. A jak się nie ma do czego przyczepić to żadna rozmowa

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2012-01-16 o 18:59
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 18:59   #519
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Ja zaczynam powoli wierzyć w to, że to faktycznie troll. Bo coraz więcej ma tego doświadczenia, którego nie posiada
To też zauważyłam,ostatnio była mowa nawet o jakimś certyfikacie językowym...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:03   #520
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

hehe, ja w jednej pracy powiedziałam wprost mojemu szefowi, że jestem tak przerażona, że boję się przyjść pierwszego dnia Zrozumiał, uśmiechnął się i mocno mi kibicował, żebym jednak poczuła się tam dobrze.
Także z tym przerażeniem to normalne. Ale z doświadczeniem ono mija, jest coraz mniejsze, bo i my czujemy się pewniejsi siebie.

Aha, i to nie są trolle. to normalne osoby. Znam osobiście jedną taką. Wypisz wymaluj. Czasem nawet się zastanawiam, czy to nie jedna z nich :P
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:04   #521
slonecznikow_a
Zadomowienie
 
Avatar slonecznikow_a
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 126
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Dzień dobry

Od pewnego czasu czytam na wizażu wątek o bezrobotnych, teraz dodatkowo ten nowy wątek. Widzę, że niektóre osoby mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie poszukiwania pracy i procesu rekrutacji, więc postanowiłam poprosić o porady.

Czy wypada zadzwonić do potencjalnego pracodawcy i zapytać jak przebiega proces rekrutacji, czy już kogoś wybrali? Wysłałam zgłoszenie na płatne praktyki studenckie, przygotowałam fajne CV i LM i nie ukrywam, że bardzo mi zależy Mam nadzieję, że nie zgłosiło się wiele osób. Z ogłoszenia wynikało, że praca będzie w godzinach porannych/przedpołudniowych, do tego min 15h/tydzień, więc może większość studentów dziennych nie ma takiej dyspozycyjności
Do wczoraj (15.01) można było wysyłać dokumenty. Wypada jutro zadzwonić i zapytać?
slonecznikow_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 19:10   #522
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Dziewczyny a jak się ubrać?

Eleganckie spodnie, brązowe w cieniutkie pionowe paski, gładka czarna bluzka i np sweterek szary, czarny, biały raczej nie?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:15   #523
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Ubranie OK.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:18   #524
Dink
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 874
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

żabciajs powodzenia jutro na rozmowie. Myślę że taki ubiór jest ok, ale ekspertem w tym nie jestem.
Zawsze jakiś stres przed rozmową jest, to normalne. A przed nową pracą to tym bardziej.
Dink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:23   #525
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Wg mnie OK,
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:23   #526
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Kiedyś uważałam że tylko garniaczek może być na rozmowę, ale ostatnio zmieniłam zdanie, popytałam kierowników etc.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:35   #527
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Czysty telemarketing chyba:
Zakres obowiązków : pozyskiwanie nowych klientów, oferowanie usług transportowych, realizacja zleceń transportowych
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:42   #528
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Czysty telemarketing chyba:
Zakres obowiązków : pozyskiwanie nowych klientów, oferowanie usług transportowych, realizacja zleceń transportowych
Tam gdzie miałam rozmowę do spedycji miało być podobnie obsługa połączeń plus pozyskiwanie, natomiast gdy już dostałam ofertę powiedziano mi, że nikt mnie od razu do kontaktu w klientami nie puści ale finalnie nie podjęłam pracy i nie wiem, jak by to w praktyce wyglądało.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:56   #529
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 297
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

U mnie nadal żadnego odzewu w sprawie pracy chlip chlip. Idę zatem na praktyki (bezpłatne of kors ) nauczę się czegoś nowego. Jutro spotkanie z panią dyr. ośrodka. Przez tel. powiedziała, że się zgadza na odbycie praktyk, mam nadzieję, że na miejscu nie powie mi, że jednak nie i wezwała mnie tylko żeby mi to zakomunikować

Rejestracja w UP również za mną, przygnębiające miejsce, kolejki nie małe. Wczoraj zaliczyłam ostry epizod depresyjny , leżałam pół wieczoru wpatrując się w ścianę pokoju. Dziś już nieco lepiej
spacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 19:59   #530
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Wiesz szukanie lekkie nie jest. Musowo uzbroić się w cierpliwość. ja powyżej 3 miesiąca (zabrzmiało jak ciaża ) też w skowronkach nie chodziłam, ale nie mogłam się zdołować bo to by tylko pogorszyło sytuację Ty dopiero zaczynasz i o ile z całego serca życzę Ci jak najszybszej oferty to średnia szukania w Pl to bodajże kilka miesięcy czy pół roku.

_Spacja a nie myslisz rezerwowo szukać też gdzie indziej, poza szkołami? nawet żeby sprawdzić odzew. Tak na wszelki przypadek.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:05   #531
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

a propos kolejek:
http://bielskobiala.gazeta.pl/bielsk...42106.html?i=1
to jest przerazajace.

co do spedycji i telemarketingu to coraz czesciej zauwazam takie oferty. pewnie przejdziesz jakies szkolenie, no chyba,ze to mala firma i kaza ci czytac z kartki (u mnie tak bylo co prawda nie spedycja ale podobna branza). zadaniem bylo umowienie przyszlego klienta na spotkanie z szefem.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:08   #532
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
a propos kolejek:
http://bielskobiala.gazeta.pl/bielsk...42106.html?i=1
to jest przerazajace.

.
O matulu O_o Na szczęście u mnie nie było tak źle, stałam około godziny max, ale we wrocławiu też się działy takie historie jak opisana. Ponadto koleżance kazali się podbijać co 2 czy 3 tygodnie, strata czasu. I tak PUP nie znajdzie (raczej pracy). W rzeszowie na szczęście olewają bezrobotnych i tak podbiłam się tylko 2 razy
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:08   #533
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
to średnia szukania w Pl to bodajże kilka miesięcy czy pół roku.
juz kilka razy slyszalam w wiadomosciach, ze sredni okres czasu szukania pracy przez absolwenta to rok.
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:11   #534
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

W zawodzie czy jakiejkolwiek?
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:14   #535
spacja_
Raczkowanie
 
Avatar spacja_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 297
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Wiesz szukanie lekkie nie jest. Musowo uzbroić się w cierpliwość. ja powyżej 3 miesiąca (zabrzmiało jak ciaża ) też w skowronkach nie chodziłam, ale nie mogłam się zdołować bo to by tylko pogorszyło sytuację Ty dopiero zaczynasz i o ile z całego serca życzę Ci jak najszybszej oferty to średnia szukania w Pl to bodajże kilka miesięcy czy pół roku.

_Spacja a nie myslisz rezerwowo szukać też gdzie indziej, poza szkołami? nawet żeby sprawdzić odzew. Tak na wszelki przypadek.
Nie szukam tylko w szkołach. Cv zanoszę/wysyłam gdzie tylko mogę, ale takich miejsc u mnie jest mało (szkół jest znaczna ilość więc miałam cichą nadzieję, że w którejś etacik się dla mnie znajdzie ) Szukam nadal w zawodzie. Tak mi szkoda odchodzić od mojej branży
spacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:15   #536
pepsikolakokakola
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 986
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
W zawodzie czy jakiejkolwiek?
chyba w zawodziejuz nie pamietam. zreszta ostatnio coraz rzadziej ogladam wiadomosci, bo tam co drugie slowo to k...s. no ale ponoc za 9 lat bedzie praca dlawszystkich http://biznes.onet.pl/za-9-lat-bedzi...2,1,news-detal wiec spoko))))))))))))))) jeszcze sie napracujemy))
pepsikolakokakola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:15   #537
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez spacja_ Pokaż wiadomość
Szukam nadal w zawodzie. Tak mi szkoda odchodzić od mojej branży
Rozumiem to Pociesz się tylko, że odejść zawsze można tylko przejściowo, i wrócić. Ale obyś nie musiała.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:16   #538
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

A propo trollowania, przeczytałam ten post (wiadomo z którego wątku ) i zastanawiam się jak można mieć taką wrażliwość słonia, mówię o pogrubionym:
Cytat:
Musimy Paulina zaprzestać się wypowiadać. Czytałaś drugi watek . Tam dziewczyny nazywają nas ferdkiem kiepskim. Ja jestem sama jeszcze, ale ty masz chłopaka, więc ewidentnie wg nich jesteś tym ferdkiem, jak chłopak ci dopomaga. A trollami nazwała bym je. Moim zdaniem jak się ma męża, partnera, jakieś zajęcia, pracę to 24 h na dobę się nie piszę na nacie. Chyba, że ich mężowie nie lubią z nimi rozmawiać i nie ma w związku rozmowy. Ktoś pisał,że ma dużo zajęć nauka języków, fitness i jeszcze ma czas 24 h pisać na nacie. Chyba,że ćwicząc pisze jednocześnie na wizażu. Wg mnie one nie mają innego życia po za pracą i netem. W rzeczywistym świecie nie mają wielu znajomych.
I nie pisze się "na necie", zawsze mnie to razi, irytuje, wypala oczy
Więc tak (do autorki tego postu, bo na pewno to czyta): można mieć wspaniałe życie, ćwiczyć, uczyć się języków, mieć znajomych i wchodzić na wizaż. Kwestia organizacji, chęci, poświęcania czasu na sen itd.
Radziłabym zająć się w końcu swoim życiem, a nie interesować się każdym wokół i wciskać nos tam, gdzie nie trzeba. Uf, muszę się uspokoić
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:20   #539
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
chyba w zawodziejuz nie pamietam. zreszta ostatnio coraz rzadziej ogladam wiadomosci, bo tam co drugie slowo to k...s. no ale ponoc za 9 lat bedzie praca dlawszystkich http://biznes.onet.pl/za-9-lat-bedzi...2,1,news-detal wiec spoko))))))))))))))) jeszcze sie napracujemy))
Kurczę, w tym kraju nigdy nie było lekko, za czasów poprzedniego pokolenia też, przecież jakoś damy sobie radę!

Ty już czegoś może szukasz w razie wu? - bo wspominałaś że u Ciebie zwolnienia...?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
A propo trollowania, przeczytałam ten post (wiadomo z którego wątku ) i zastanawiam się jak można mieć taką wrażliwość słonia, mówię o pogrubionym:


I nie pisze się "na necie", zawsze mnie to razi, irytuje, wypala oczy
Więc tak (do autorki tego postu, bo na pewno to czyta): można mieć wspaniałe życie, ćwiczyć, uczyć się języków, mieć znajomych i wchodzić na wizaż. Kwestia organizacji, chęci, poświęcania czasu na sen itd.
Radziłabym zająć się w końcu swoim życiem, a nie interesować się każdym wokół i wciskać nos tam, gdzie nie trzeba. Uf, muszę się uspokoić
Ten temat był już kilka razy przez Autorkę tego posta poruszany. Szczególnie fascynuje ją zwykle fakt jak można mieć czas na pracę i wizaż przy tak absorbującym zajęciu jak Prowadzenie Domu, Zmywanie, Gotowanie i Obsługa Pana Męża. Hmmm jak na to robię
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 20:24   #540
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Jak znaleźć pracę-wątek dla tych,którzy naprawdę CHCĄ PRACOWAĆ

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość

Ten temat był już kilka razy przez Autorkę tego posta poruszany. Szczególnie fascynuje ją zwykle fakt jak można mieć czas na pracę i wizaż przy tak absorbującym zajęciu jak Prowadzenie Domu, Zmywanie, Gotowanie i Obsługa Pana Męża. Hmmm jak na to robię
Ja też nie wiem, jesteśmy chyba supermankami

Dziewczyny, takie artykuły mi się kojarzą tylko z tamtym wątkiem, tzn. są smutne, pesymistyczne i w sumie nic nie wnoszą, eh :/ Tylko płakać i załamywać się. A przecież trzeba mieć trochę nadziei, wtedy jest o wiele łatwiej Miłego wieczoru, wracam do tych paskudnych języków obcych
Żabciu, powodzenia jutro
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.