Aparaty ortodontyczne cz. VII :) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 16:30   #541
paula1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 85
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

dodaje moje krzywulce, boze coz za wstyd, ale powoli wszystko wraca do normy, mam aparat juz 3 miesiace.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0281.jpg (90,3 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0563.jpg (96,8 KB, 94 załadowań)
paula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:36   #542
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez bastylianka Pokaż wiadomość
Jak tu długo nie zaglądałam to aż wstyd
Pewnie mnie juz nawet nikt nie kojaaarzy, 13 września stuknie mi 3 miesiace z aparatem a wczoraj byłam na wizycie i wciąż mam te same gumki :< ale orto powiedziała, ze wszystko się ladnie rozchodzi i tylko łancuszki pozmieniała - pieeeeeeeeekielnie mnie dziś draznią zęby
Ja Cię pamiętam
Cytat:
Napisane przez paula1980 Pokaż wiadomość
dodaje moje krzywulce, boze coz za wstyd, ale powoli wszystko wraca do normy, mam aparat juz 3 miesiace.
pozdrawiam
Jaki wstyd, ważne, że prostujesz a nie ciągle z krzywymi żyjesz
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:44   #543
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
o o to mi chodzi
http://www.ortodonta.com.pl/grafika/...etencyjny1.jpg
:P
Tzn bo tą płytkę przyklejaną za zębami nosi się cały czas no nie? I chyba jest wygodniejsza od tego co podałam na zdjeciu

A ja jeszcze pomarudzę KURDE! Jestem wściekła bo codziennie w nocy mi ten wyciąg wypada z zębów i budzę się bez ://////
to co podałaś to aparat retencyjny wyciągany, dzieci do lat 13-stu czy iluś tam nosza takie za free od nfz a po stałym aparacie nosi sie to w celu unormowania i przez jakies 2 lata. na poczatku cały czas tylko do posiłków nie a z czasem 3 godziny dziennie i na noc a potem tylko na noc.
Co do mówienia w tym cudeńku to idzie z tym normalnie mówić nosiłam to jak byłąm mała przez 10 lat i nosiłam taką płytke połączoną góra dół i póżniej na samą górę i nauczyłam sie móić do perfekcji wiec przez dwa lata da sie wytrzymać
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:50   #544
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
A tam będę opowiadać z kuzynami byliśmy nad rzeczką, mroźna zima na bank było -5 st., zjeżdzaliśmy na sankach i jedliśmy śnieg ( wyszukiwaliśmy tylko biały, nie żaden żółty czy czarny ), że niby kawiarnia i śnieg się je, a później chciałam loda kupić a że sprzedawano niby tylko przy balustradce to poszłam...i mi przymroziło język, najpierw kuzynostwo chuchało mi w paszczę, nie pomogło a ja się darłam więc polecieli do domu po ciepłą wodę i herbatę i polewali :P Pół godziny chyba tak stałam Ale język mam w całości
Dodam że miałam chyba 6-7 lat, teraz już mnie nie bawią takie zabawy

Bolą mnie zęby
CatchyKathy tak zagladam na wasze podpisy i widze, ze Ty mialas jakas OPERACJE Moge wiedziec o co chodzilo w niej?

Ah jeszcze chacialam zapytac czy ktorejs z was ten aparat kosmetyczny sie przebarwil?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013

Edytowane przez kasia_no87
Czas edycji: 2009-08-28 o 16:55
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 16:56   #545
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
CatchyKathy tak zagladam na wasze podpisy i widze, ze Ty mialas jakas OPERACJE Moge wiedziec o co chodzilo w niej?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2985 Tutaj jest opisane Chirurg mnie postraszył drugą taką samą więc się cykam nieco No ale jest taki z niego przystojniak, że mogę go odwiedzać
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:04   #546
paula1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 85
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

dziewczyny martwi mnie jedno i wogole strasznie mi to wadzi ze teraz to te dwa zeby myje perla nie wiem czy to dobrze, w kazdym razie zawsze mialam bardzo dobra higiene ustna ale poprzez ze dwa zeby mialam krzywe to teraz jak sie prostuja to widze ze sa takie dziwnie zolte i nie wiem co mam robic zeby je wybielic te przefarbienia

1. po zalozeniu (gdzies ok 4 miesiac mi leci)
2. przed zalozeniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0565.jpg (162,9 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0327.jpg (151,5 KB, 76 załadowań)
paula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:05   #547
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez paula1980 Pokaż wiadomość
dodaje moje krzywulce, boze coz za wstyd, ale powoli wszystko wraca do normy, mam aparat juz 3 miesiace.
pozdrawiam
ale jakie juz efekty sa ! ja tez mialam cofnieta 2 tylko nie tak bardzo nosisz jakis aparat na rozszezanie ?
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 17:10   #548
Fibbi
Raczkowanie
 
Avatar Fibbi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 71
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
A tam będę opowiadać z kuzynami byliśmy nad rzeczką, mroźna zima na bank było -5 st., zjeżdzaliśmy na sankach i jedliśmy śnieg ( wyszukiwaliśmy tylko biały, nie żaden żółty czy czarny ), że niby kawiarnia i śnieg się je, a później chciałam loda kupić a że sprzedawano niby tylko przy balustradce to poszłam...i mi przymroziło język, najpierw kuzynostwo chuchało mi w paszczę, nie pomogło a ja się darłam więc polecieli do domu po ciepłą wodę i herbatę i polewali :P Pół godziny chyba tak stałam Ale język mam w całości
Dodam że miałam chyba 6-7 lat, teraz już mnie nie bawią takie zabawy

Bolą mnie zęby
nieźle..ja sie kiedyś przykleiłam do sopla

a co do bólu, mnie też wciąż zęby bolą. po tygodniu noszenia miałam już normalnie jeść, a ból nie zniknął i wciąż jem same papki! mam dość skończyły mi sie pomysły na jedzenie a nie chce jeść wciąż tego samego
we wtorek do szkoły ...
__________________
jutro... gdy zabraknie poezji
jutro... zimne slońce nauki zmrozi krew
jutro... przestaniemy być piękni
jutro... lecz dzisiaj ostatni chwalmy dzień!


aparatka, góra i dół 21.08.2009
Fibbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:11   #549
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

A ja zauważyłam w dwójkach górnych po kropeczce pewnie próchnica A o przebarwieniach mi nie mówcie, na dolnych zębach mam już masakryczny kamień
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:15   #550
paula1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 85
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

nie nie nosze zaden aparat na rozszezanie, niawet mi nic takiego nie proponowala. No tak mialam cofnietego zeba ze wygladalam jak szczerbata doslownie a teraz jak wyszedl do przodu to widze ze bidny taki jakis zolty chyba nie za bardzo dochodzilam tam z szczoteczka a wadzi mi to musze leciec na jakies piaskowanie

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

catchy u mnie prochnica??dwie kropeczki? musze zrobic normalne zdjecia a nie komorka nie prochnicy to ja nie mam, chodze czesto do dentysty od maja to prawie co 3 tyg. i nikt mi nic nie powiedzial.
paula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:16   #551
Fibbi
Raczkowanie
 
Avatar Fibbi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 71
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez paula1980 Pokaż wiadomość
dziewczyny martwi mnie jedno i wogole strasznie mi to wadzi ze teraz to te dwa zeby myje perla nie wiem czy to dobrze, w kazdym razie zawsze mialam bardzo dobra higiene ustna ale poprzez ze dwa zeby mialam krzywe to teraz jak sie prostuja to widze ze sa takie dziwnie zolte i nie wiem co mam robic zeby je wybielic te przefarbienia

1. po zalozeniu (gdzies ok 4 miesiac mi leci)
2. przed zalozeniem
hmm..lepiej nie myj zębów perłą, bo po zdjęciu aparatu możesz mieć przebarwienia może poradź sie w tej sprawie orto?
__________________
jutro... gdy zabraknie poezji
jutro... zimne slońce nauki zmrozi krew
jutro... przestaniemy być piękni
jutro... lecz dzisiaj ostatni chwalmy dzień!


aparatka, góra i dół 21.08.2009
Fibbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 17:17   #552
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez paula1980 Pokaż wiadomość

[/COLOR]catchy u mnie prochnica??dwie kropeczki? musze zrobic normalne zdjecia a nie komorka nie prochnicy to ja nie mam, chodze czesto do dentysty od maja to prawie co 3 tyg. i nikt mi nic nie powiedzial.
Kochana, o sobie mówię Nie jestem poszukiwaczką próchnicy w zębach innych aparatek Ale lubię oglądać krzywe ząbki, proste też
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:20   #553
paula1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 85
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

catchy hehehehe ale jak bys zauwazyla u mnie to tez dobrze bo bym chociaz z wykopa poleciala do dentysty
paula1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:27   #554
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Fibbi Pokaż wiadomość

a co do bólu, mnie też wciąż zęby bolą. po tygodniu noszenia miałam już normalnie jeść, a ból nie zniknął i wciąż jem same papki! mam dość skończyły mi sie pomysły na jedzenie a nie chce jeść wciąż tego samego
we wtorek do szkoły ...

Mnie nigdy dłużej niż 3 dni zęby nie bolały. Jogurty jadłam i się dało przeżyć.
A w szkole jem normalnie wszystko. Tylko czasem jest 'Karolina, masz sałatę za drutem'


Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
A ja zauważyłam w dwójkach górnych po kropeczce pewnie próchnica A o przebarwieniach mi nie mówcie, na dolnych zębach mam już masakryczny kamień
A mi się kamień nie odkłada. Nigdy nie byłam na piaskowaniu (czy jakoś tak to się nazywa ), i kamienia nie mam. Nawet dentystka jest zaskoczona.

Właśnie, dentystka Miałam iść w sierpniu
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:31   #555
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez paula1980 Pokaż wiadomość
catchy hehehehe ale jak bys zauwazyla u mnie to tez dobrze bo bym chociaz z wykopa poleciala do dentysty
Masz śliczne białe zęby, moje czarne kropeczki zrobiły się od wewnętrznej strony

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość


A mi się kamień nie odkłada. Nigdy nie byłam na piaskowaniu (czy jakoś tak to się nazywa ), i kamienia nie mam. Nawet dentystka jest zaskoczona.

Właśnie, dentystka Miałam iść w sierpniu
Ja kamień zauważyłam po operacji gdy już wszystko się zagoiło i nie było skrzepów na zębach. Przez tydzień nie myłam dokładnie zębów i miałam krewkę, może to dlatego? Aronoł, poproszę mojej znajomej dentystki żeby coś z tym zrobiła troszeczkę teraz, po zdjęciu wybielę, wypiaskuję i założe chyba na górne jedynki licówki. Troche mnie te licówki straszą bo to może przy dziąsłach wyglądać jak nie moje itd :-P
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:36   #556
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Starlett Pokaż wiadomość
Hej! Już dość dawno nie pisałam i nie zaglądałam do Was, a tutaj stronki lecąąą.. Ja dzisiaj idę na czwartą wizytę do orto i mam nadzieję, że wreszcie będzie dziś ten stripping, bo chcę efektów!!! Chcę już widzieć te moje prostsze zęby! Jak coś zauważę to wkleję zdjęcia
Przez ostatni miesiąc walczyłam z bolącymi dziąsłami różnymi sposobami, ale pomogła mi w końcu pasta Meridol, więc jeśli komuś już dokuczają to polecam! nieznośny ból już prawie przeszedł
A tak btw czy któraś z obecnych albo przeszłych Aparatek była w ciąży podczas noszenia aparatu?
Widzę że masz podobną fazkę do mnie! Ja tez nie mogę doczekać się strippingu - od pewnego czasu żyję przeświadczeniem, że największe efekty będą właśnie po!
Co do ciąży to nie ma najmniejszych przeciwskazań Trzeba jedynie poinformować o tym fakcie orto (podobno w ciąży używa się mniejszych sił aby osiągnąć zamierzony cel - zęby są bardziej podatne na prostowanie)
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:36   #557
Fibbi
Raczkowanie
 
Avatar Fibbi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 71
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość

Mnie nigdy dłużej niż 3 dni zęby nie bolały. Jogurty jadłam i się dało przeżyć.
A w szkole jem normalnie wszystko. Tylko czasem jest 'Karolina, masz sałatę za drutem'
heh, ja po serkach zaraz jestem głodna i właśnie tego sie w szkole obawiam, że zjem coś i mi zostanie w zamkach a myjesz zęby w szkole? bo ja nie wiem jak ten problem rozwiązać czytałam na faq, że nie ma konieczności mycia zębów po każdej przekąsce
__________________
jutro... gdy zabraknie poezji
jutro... zimne slońce nauki zmrozi krew
jutro... przestaniemy być piękni
jutro... lecz dzisiaj ostatni chwalmy dzień!


aparatka, góra i dół 21.08.2009
Fibbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:42   #558
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Fibbi Pokaż wiadomość
heh, ja po serkach zaraz jestem głodna i właśnie tego sie w szkole obawiam, że zjem coś i mi zostanie w zamkach a myjesz zęby w szkole? bo ja nie wiem jak ten problem rozwiązać czytałam na faq, że nie ma konieczności mycia zębów po każdej przekąsce
Nie myję xD
Opanowałam sztukę jedzenia z aparatem do perfekcji. I prawie nic mi nie zostaje. A jak zostanie to językiem sobie podłubię. Zawsze głupie miny przy tym robię. Jest się z kogo pośmiać .
No i lustereczko przy sobie noszę. A niektórych rzeczy nie zjem w szkole, żeby mi nie zostało. Z jabłkiem jest ten problem np
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 17:48   #559
Fibbi
Raczkowanie
 
Avatar Fibbi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 71
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Nie myję xD
Opanowałam sztukę jedzenia z aparatem do perfekcji. I prawie nic mi nie zostaje. A jak zostanie to językiem sobie podłubię. Zawsze głupie miny przy tym robię. Jest się z kogo pośmiać .
No i lustereczko przy sobie noszę. A niektórych rzeczy nie zjem w szkole, żeby mi nie zostało. Z jabłkiem jest ten problem np
hehe, no to gratuluje mi jeszcze pewnie sporo czasu zajmie uczenie sie jak jeść w aparacie, bo jak na razie to jedyną rzeczą jaka mi może zostać w zamkach to owoc z jogurtu albo ryż
__________________
jutro... gdy zabraknie poezji
jutro... zimne slońce nauki zmrozi krew
jutro... przestaniemy być piękni
jutro... lecz dzisiaj ostatni chwalmy dzień!


aparatka, góra i dół 21.08.2009
Fibbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 17:58   #560
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Fibbi Pokaż wiadomość
hehe, no to gratuluje mi jeszcze pewnie sporo czasu zajmie uczenie sie jak jeść w aparacie, bo jak na razie to jedyną rzeczą jaka mi może zostać w zamkach to owoc z jogurtu albo ryż
Ryż to akurat lubi zostawać. Możesz potrenować.

Jesteś ze Szczecina czy z okolic ?
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 18:03   #561
Fibbi
Raczkowanie
 
Avatar Fibbi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 71
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Ryż to akurat lubi zostawać. Możesz potrenować.

Jesteś ze Szczecina czy z okolic ?
oj wiem
ze Szczecina a czemu pytasz?
__________________
jutro... gdy zabraknie poezji
jutro... zimne slońce nauki zmrozi krew
jutro... przestaniemy być piękni
jutro... lecz dzisiaj ostatni chwalmy dzień!


aparatka, góra i dół 21.08.2009

Edytowane przez Fibbi
Czas edycji: 2009-08-28 o 18:17
Fibbi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:10   #562
Morfina
Rozeznanie
 
Avatar Morfina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szafa pełna wspomnień...
Wiadomości: 626
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
dlutowanie ? a czemu? ja musislam ogolnei wszytskie osemki wyrwac chirurgicznie bo mi zgryz krzywily ;/
ehh jutro czekam mnie 5 przekrecenie ;/ boje sie 8,9 i 10 bo jak mowisz ze boli ;p oby mi przez te dziury mozg nie wypadl ;P

co do spotkanie to pewnie ! byle przed pazdziernikiem pozatym bede w Rz. chyba 15 wrzesnia na kontroli to moze wtedy
dłutowanie bo nie wyrosły jeszcze :/ czyli rozcinanie dziąsła ect.
przekręcan sie nie bój przynajmniej wtedy się czuje, że coś sie z ząbkami dzieje. A znowu tak strasznie to nie boli, tylko naciąga dziwnie
__________________
„Ponieważ drogi jesteś w moich oczach, nabrałeś wartości i Ja cię miłuję” ( Iz.43,4)

Aparat stały góra i dół 25.11.09r.


59.58.57.56.55.54.53.52.5 1.50kg
Włosy [08.2010] ->63cm ...[?]... ->100cm
paznokcie; włosy; skóra
cellulit; tłuszcz; rozstępy
Morfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:17   #563
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Jeej, ale macie zimowe historie xD.
Co do kamienia to też mam. Jeszcze przed założeniem dołu idę na czyszczenie, ale z górnymi NIGDY nie byłam. Dopiero w maju byłam pierwszy raz u dentysty a aparat na górnych mam od końca kwietnia. I teraz we wrześniu idę drugi raz do dentysty dopiero ;].
Co do jedzenia to też nie mam problemu. Zostają mi co najwyżej resztki surówek z kebaba i czerwona fasola ;].
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:27   #564
Morfina
Rozeznanie
 
Avatar Morfina
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szafa pełna wspomnień...
Wiadomości: 626
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Heh chciałam się pochwalić szparą pomiedzy jedynkami czy tylko ja widze różnicę czy cos sie zmienia? zdjęcie przed załozeniem hyraxa i po 10 przekręceniu

ps. zęby mi wyszły takie żółte bleeee... ale to dlatego, że bez lampy robione zwykle są bielsze hehe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (36,8 KB, 67 załadowań)
__________________
„Ponieważ drogi jesteś w moich oczach, nabrałeś wartości i Ja cię miłuję” ( Iz.43,4)

Aparat stały góra i dół 25.11.09r.


59.58.57.56.55.54.53.52.5 1.50kg
Włosy [08.2010] ->63cm ...[?]... ->100cm
paznokcie; włosy; skóra
cellulit; tłuszcz; rozstępy

Edytowane przez Morfina
Czas edycji: 2009-08-28 o 19:29
Morfina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:34   #565
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Fibbi Pokaż wiadomość
oj wiem
ze Szczecina a czemu pytasz?
Ładne miasto, u brata trochę tam posiedziałam
Cytat:
Napisane przez Morfina Pokaż wiadomość
Heh chciałam się pochwalić szparą pomiedzy jedynkami czy tylko ja widze różnicę czy cos sie zmienia? zdjęcie przed załozeniem hyraxa i po 10 przekręceniu

ps. zęby mi wyszły takie żółte bleeee... ale to dlatego, że bez lampy robione zwykle są bielsze hehe
Trochę większa ta szpara
Mała róznica ale jest
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:37   #566
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Morfina Pokaż wiadomość
Heh chciałam się pochwalić szparą pomiedzy jedynkami czy tylko ja widze różnicę czy cos sie zmienia? zdjęcie przed załozeniem hyraxa i po 10 przekręceniu

ps. zęby mi wyszły takie żółte bleeee... ale to dlatego, że bez lampy robione zwykle są bielsze hehe
jakies prostrze sa te jedynki
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 19:38   #567
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez Morfina Pokaż wiadomość
Heh chciałam się pochwalić szparą pomiedzy jedynkami czy tylko ja widze różnicę czy cos sie zmienia? zdjęcie przed załozeniem hyraxa i po 10 przekręceniu

ps. zęby mi wyszły takie żółte bleeee... ale to dlatego, że bez lampy robione zwykle są bielsze hehe
Wiem, może głupie pytanie, ale... Czemu ta szpara ma służyć?
Jest, jest zmiana ;]. Nie zdaje Ci się ;D.
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .

Edytowane przez natalka92
Czas edycji: 2009-08-28 o 19:59
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:17   #568
pearl126
Zadomowienie
 
Avatar pearl126
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 044
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
miałaś ładne zęby na 1. Przed. a potem Ci się pokrzywiły jak na zdjęciu 3??:O

edit: ja chyba jakaś niedowidząca jestem
to te same zęby , tak?. xD tylko w pierwszym zdjęciu nie widać tego
u mnie też jest tak, że dwójka się troche chowa za jedynką i nie wiem kiedy to się zrobi
Tak, te same tylko tak normalnie na zdj tego nie widać (tych krzywych jedynek). Sama żyłam w nieświadomości, dopiero jak zdjęcie od dołu zorbiłam, było wielkie

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mclilu Pokaż wiadomość
Widzę że masz podobną fazkę do mnie! Ja tez nie mogę doczekać się strippingu - od pewnego czasu żyję przeświadczeniem, że największe efekty będą właśnie po!
Co do ciąży to nie ma najmniejszych przeciwskazań Trzeba jedynie poinformować o tym fakcie orto (podobno w ciąży używa się mniejszych sił aby osiągnąć zamierzony cel - zęby są bardziej podatne na prostowanie)
Ja już drugi raz miałam stripping I już nie chcę więcej. Niestety mój wybór, bo nie chciałam wyrywać.
__________________
"Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem"




pearl126 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:23   #569
mclilu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Centum
Wiadomości: 745
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez pearl126 Pokaż wiadomość
Ja już drugi raz miałam stripping I już nie chcę więcej. Niestety mój wybór, bo nie chciałam wyrywać.
U mnie nie ma co wyrywac, bo ja dużo luzu miałam. Tylko teraz jak się ladnie poschodziły to kształt brzydki - jedynki takie trapezowate... i do tego jedna dłuższa.
__________________
Whenever I'm down
I call on you my friend
A helping hand you lend
In my time of need
mclilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-28, 20:30   #570
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VII :)

Cytat:
Napisane przez mclilu Pokaż wiadomość
U mnie nie ma co wyrywac, bo ja dużo luzu miałam. Tylko teraz jak się ladnie poschodziły to kształt brzydki - jedynki takie trapezowate... i do tego jedna dłuższa.
Też mam jedną minimalnie dłuższą. Ale jak orto zdejmie mi aparat to ją przypiłuje
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.