Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :( - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-10, 22:38   #541
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Trzymam pion jako tako bo zachowuje zimną krew przynajmniej ona to tak widzi. Dobrze napisałeś ignorowanie- milczenie to najlepszy wybór.

PS. widzi na fb, że przeczytałem.
Tylko ona tak to widzi. Chłopie, poryczałeś się, bo napisała do Ciebie "Co słychać". Czas się ogarnąć chyba, nie uważasz? Jak nic przydałby się jakiś kumpel, żeby strzelił Cię kilka razy w twarzy i potrząsnął. Chcesz to cierp, ale nie wiem po jakiego wafla tutaj piszesz ciągle.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:40   #542
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Trzymam pion jako tako bo zachowuje zimną krew przynajmniej ona to tak widzi. Dobrze napisałeś ignorowanie- milczenie to najlepszy wybór.

PS. widzi na fb, że przeczytałem.
Widze kolego ze jeszcze cos do niej czujesz,nie zaprzeczaj.Nie mysl tyle o niej.
Moja rada:Chcesz ja odzyskac,a wiem ze chcesz to poznawaj inne piekne kobiety,nie siedz w domu i nie czekaj czy ona napisze czy nie,czy zadzwoni.Bo nawet jak zadzwoni a nie bedziesz "wyleczony" od niej to i tak w gadce dasz plame i wyczuje ze psina czeka.Poznasz inne kobiety,nawet sobie "strzelisz gola" i poczujesz sie lepiej.Pozniej jak ewentualnie zadzwoni czy cos to bedziesz wyczyszczony z niej i bedziesz z nia inaczej gadal.Uwierz mi.Seks jest najlepszy na to
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 22:51   #543
Banti
Raczkowanie
 
Avatar Banti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 160
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez dojrzalyfacet Pokaż wiadomość
Widze kolego ze jeszcze cos do niej czujesz,nie zaprzeczaj.Nie mysl tyle o niej.
Moja rada:Chcesz ja odzyskac,a wiem ze chcesz to poznawaj inne piekne kobiety,nie siedz w domu i nie czekaj czy ona napisze czy nie,czy zadzwoni.Bo nawet jak zadzwoni a nie bedziesz "wyleczony" od niej to i tak w gadce dasz plame i wyczuje ze psina czeka.Poznasz inne kobiety,nawet sobie "strzelisz gola" i poczujesz sie lepiej.Pozniej jak ewentualnie zadzwoni czy cos to bedziesz wyczyszczony z niej i bedziesz z nia inaczej gadal.Uwierz mi.Seks jest najlepszy na to

a po seksie z inna pójdzie płakać i wymiotować bo mu sie przypomni jak było z tamtą
Banti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 23:12   #544
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Maskowanie uczuć seksem nie jest niczym dobrym
Albo się coś czuje, albo nie
Nic nie znaczący numerek nic nie zmienia, albo może jeszcze pogorszyć doła na drugi dzień, bo masz kontrast- ostatni seks był z 'Nią', oh ah miłość, a ten jakiś taki... za przeproszeniem spuściłem się i po krzyku
Wiem, że niektórym to pomaga, ale nie mierz kolego wszystkich swoją miarką- w tym wątku mamy do czynienia z jednostką wyjątkowo wrażliwą, o ile raczyłeś przeczytać całość.
On musi ogarnąć siebie, całego, a nie szukać substytutów, bo mu się w ogóle pomiesza co jest ważne i fajne a co nie.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 23:39   #545
dojrzalyfacet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 74
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

On musi sie z niej wyleczyc,musi przestac ja idealizowac i uwazac ja za jedyny cud swiata.Jak to zrobic?Musi poznawac inne kobiety,wiem ze obecnie to jest trudne ale to jest jednyne lekarstwo na jego szybkie wyzdrowienie.On jest normalnym uczuciowym facetem ktory w jego mniemaniu zostal skrzywdzony.Taki tez bylem i ja z przed lat.Mi pomoglo seksowanie na potege,na poczatku bylo gorzej bo ciagle ona tkwila w mojej glowie jednak po kilku numerkach zauwazylem ze na kazda nastepna kobiete nie patrze tylko pod katem mojej gwiazdy.
Inaczej bedzie jeszcze dlugo ja idealizowal i uwazal ze ona jest jakas nadzwyczajna a tak naprawde jest taka sama jak inna ,mato samo
dojrzalyfacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:35   #546
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Skończ ją w końcu idealizować,to co robisz zaczyna już naprawdę przechodzić ludzkie pojęcie. To nie jest jakaś krystalicznie czysta dziewczyneczka,która się pogubiła,to zakłamana i wyrachowana laska,którą pewnie wiła sobie gniazdko z nowym jeszcze będąc z Tobą. Myślę,że powinieneś pomyśleć o pomocy psychologa,skoro po tylu miesiącach nadal w żadnym stopniu się z tym nie uporałeś.

I co Cię obchodzi co ona sobie pomyśli? Jak Ty płakałeś z bólu to ona migdaliła się ze swoją nową miłością i zapewniam Cię-na pewno o Tobie wtedy nie myślała (chyba trzeba Ci obrazowo i dobitnie to wytłumaczyć). Wydajesz się być fajnym,wartościowym chłopakiem-nie marnuj życia na kogoś takiego.

Co do leczenia się z miłości pustym seksem-nie polecam,tak jak ktoś wyżej napisał,po pewnie wpadłbyś rozpacz i rzygał w najbliższych krzakach.

Swoją drogą ta dziewczyna jest naprawdę bezczelna skoro śmie do Ciebie pisać,pewnie nadal sprawdza czy na nią czekasz bo podnosi jej to samoocenę. Brutalne,ale prawdziwe.

Przestań już żyć przeszłością,ona od dawna nie jest człowiekiem,którego kochałeś.
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 11:44   #547
Bea_91
Zadomowienie
 
Avatar Bea_91
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 406
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Pielęgnuj jej uczucia do Ciebie, może zostaniesz jej świadkiem na ślubie
__________________
Przeciętność daje poczucie bezpieczeństwa, ale tylko podejmując ryzyko można spełniać swoje marzenia
Bea_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 12:19   #548
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Olvnia dzięki za mądre słowa. Masz racje. Potrzbuje chyba jeszcze czasu
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 17:00   #549
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
Skończ ją w końcu idealizować,to co robisz zaczyna już naprawdę przechodzić ludzkie pojęcie. To nie jest jakaś krystalicznie czysta dziewczyneczka,która się pogubiła,to zakłamana i wyrachowana laska,którą pewnie wiła sobie gniazdko z nowym jeszcze będąc z Tobą.
Dokładnie.
Wybacz autorze, ale co właściwie jest takiego cudownego w tej dziewoi, ze tak ją przeżywasz, nie potrafisz dać sobie z nią siana? Jak mozna w ogóle kochać taką osobę jak ona- wyrachowaną, bawiącą się czyimiś uczuciami, egoistkę? Nie mogę tego zrozumieć, za co Ty ją tak kochasz Przecież ona jest totalnym ANTYIDEAŁEM.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 18:50   #550
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Przeczytałam cały wątek i mimo iż chwilami miałam ochotę rzucać gromy z Twoją stronę, Autorze, to doskonale rozumiem, co czujesz. Ogarnięcie się po długim związku niektórym przychodzi lepiej, innym gorzej. Podejrzewam że minie sporo czasu zanim całkowicie zapomnisz, ale uwierz mi, to nastąpi i wtedy naprawdę nie będziesz myślał o tym co Twoja była o Tobie myśli.

Uważam, że na razie nie ma co na siłę szukać żadnej dziewczyny, bo choćbyś spotkał ideał, i tak nie uznasz tej osoby za odpowiednią dla siebie. Taki etap. Za to znalezienie sobie znajomych, zacieśnienie z kimś więzi będzie dobrym sposobem. Mówisz, że sporo trenujesz - tak, to daje ulgę, ale w tym całym trenowaniu nadal jesteś sam. Jeden, dwóch znajomych, z którymi mógłbyś wyjść, na pewno by pomogło. Co z tą dziewczyną, o której pisałeś w styczniu?

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Trzymam pion jako tako bo zachowuje zimną krew przynajmniej ona to tak widzi. Dobrze napisałeś ignorowanie- milczenie to najlepszy wybór.

PS. widzi na fb, że przeczytałem.
I za to Cię podziwiam. Długo się miotałeś i dawałeś sobą manipulować, ale to, że teraz nie odpisujesz, jest bardzo dobrym znakiem. Jesteś silniejszy niż na początku.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2014-04-11 o 22:15
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 21:09   #551
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Kobieto wyluzuj trochę bo nie znasz całej sytuacji i nie o tym jest temat.

Chwila nie róbcie tutaj ze mnie jakiegoś tyrana. Zaproponowałem żeby jej dać na drogę, ale mimo wszystko została ze względu na naukę. Prze tyle czasu przyjeżdżała i się uczyła i nie było problemu.

Dajmy temu spokój. Dyskutujmy o meritum.
To ty wyluzuj. Ona ma 18 lat,będzie za rok zdawać maturę,nie rzuci dla ciebie wszystkiego i nie przyjedzie. Przez tyle czasu przyjeżdżała i się już przyzwyczaiłeś. Poza tym może głupio jej było wziąć od ciebie pieniądze.

Cytat:
Nie ma z tym problemu wychodzi z koleżankami na "lesbijskie" domówki na jakieś półmetki etc. Potrafi rozdzielić czas miedzy mną, a innym światem. Nawet dziś na wieczór chce iść do koleżanki z koleżankami na półmetek.

Edit:
Przepraszam,dopiero teraz zerknęłam na ostatnią stronę Wszystko odwołuję.
Edit2:Jednak nie wszystko,bo przeczytałam twój wątek o studniówce. Nieco ją osaczałeś,co nie zmienia faktu,że to ona zachowała się gorzej.
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy

Edytowane przez Niedopowiedzenia
Czas edycji: 2014-04-11 o 21:16
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-11, 23:19   #552
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Odnośnie tego przyjazdu czas pokazał, że to było wykręcanie się. Tak wtedy czułem i się nie myliłem. Co do studniówki nie osaczałem jej, ale nie znałem za dobrze gościa i wolałem żeby nie szła to chyba nie jest takie okropne.

Wcześniej też jej nie odpisywałem więć od początku jestem silny jednak wydaje mi się, że to tylko pozory aby ona i świat dookoła tak myślał, a rzeczywistość jest taka, że w środku jest ze mną źle.

Odnośnie tej dziewczyny to zwykła koleżanka czasem sie spotkamy czasem zadzwonie ogólnie ma 'młodsze' myślenie brak wspólnych tematów etc. Tak po prostu bo ją lubie to mam jakiś tam kontakt i tyle. Nie wiem czy z jej strony, ja jej powiedziełem, że nic z tego nie będzie bo jest taka sytuacja nie inna.

Edytowane przez nairdazalg
Czas edycji: 2014-04-11 o 23:21
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 07:10   #553
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Wcześniej też jej nie odpisywałem więć od początku jestem silny jednak wydaje mi się, że to tylko pozory aby ona i świat dookoła tak myślał, a rzeczywistość jest taka, że w środku jest ze mną źle.

Odnośnie tej dziewczyny to zwykła koleżanka czasem sie spotkamy czasem zadzwonie ogólnie ma 'młodsze' myślenie brak wspólnych tematów etc. Tak po prostu bo ją lubie to mam jakiś tam kontakt i tyle. Nie wiem czy z jej strony, ja jej powiedziełem, że nic z tego nie będzie bo jest taka sytuacja nie inna.
Autorze, ja zapamiętałam np. akcję z "dobranoc" i o to głównie mi chodziło gdy pisałam, że dawałeś sobą manipulować. Przeczytałam wątek jednym tchem, więc czas może mnie trochę mylić, ale widzę że jest postęp.

A co do dziewczyny, właśnie dobrze, że jest tylko koleżanką. Nikt od Ciebie nie wymaga żeby to było coś więcej, bo na razie (a może i w ogóle) to niemożliwe, ale dobrze jest mieć kogoś, z kim można od czasu do czasu pogadać, wyjść na miasto

Jeśli nie masz wielu znajomych, to może znajdziesz czas np. na wolontariat? Kręci się tam mnóstwo ludzi, a świadomość niesienia pomocy może naprawdę podnieść Cię na duchu.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:27   #554
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Ja jednego się obawiam - że autor w skrytości ducha liczy na jej powrót.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 13:41   #555
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja jednego się obawiam - że autor w skrytości ducha liczy na jej powrót.
Nie masz co się obawiać, tak jest na 100%, choć autor sam przed sobą tego nie przyzna. Niestety, on się ciągle nią przejmuje, liczy się z jej zdaniem, idealizuje ją. Masochistyczna, kręta droga.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 14:19   #556
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Mnie zastanawia czy Autor chociaż czasem próbuje spojrzeć na ten swój chodzący ideał trochę realnie. Ja mam wrażenie, że tak się zapomniał w tym idealizowaniu, że nawet nie próbuje widzieć tego, co widzą wszyscy inni. Żeby chociaż spróbował, to byłoby dobry początek i może za jakiś czas byłby efekt, ale niestety od początku tego rozstania mamy tu do czynienia z czystym masochizmem. Nie wiem tylko w imię czego.

Wysłane z mojej el dziewiątki : )
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 14:23   #557
Olvnia
Zadomowienie
 
Avatar Olvnia
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 982
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja jednego się obawiam - że autor w skrytości ducha liczy na jej powrót.
Niestety też odnoszę takie wrażenie,że autor nie dopuszcza do siebie myśli,że to naprawdę już koniec ich historii.
__________________
Everything will be okay in the end. If it's not okay, it's not the end.
The cost of not following your heart is spending the rest of your life wishing you had.
Bieganie i ćwiczenia moją nową miłością.
Książki przeczytane od 07.2014: 40
Olvnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 18:58   #558
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez Olvnia Pokaż wiadomość
Niestety też odnoszę takie wrażenie,że autor nie dopuszcza do siebie myśli,że to naprawdę już koniec ich historii.
I dopóki nie przestanie jej idealizować i zmieni myślenie to będzie cierpiał
Ale w tym mu nikt nie pomoże, musi przejść tą "żałobę"
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 19:14   #559
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

On raczej siebie idealizuje - jestem taki dobry, opiekuńczy, troskliwy, wspaniały... Ona przejrzy na oczy i wróci.

Otóż nie wróci! Odeszła nie dlatego, że nagle przestała dostrzegać twoje zalety. Odeszła, bo przestała kochać.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 23:22   #560
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Znów napisała. Zablokowałem jej czat na fb, a on chyba jakimś cudem widzi, że jestem. Napisała "co tam ?". Pisze do mnie i po chwili wrzuca zdjęcie z 'misiaczkiem' z jakimiś krzakami typu 'najszczęśliwsza'.

Nic nie odpisałem.


Edytowane przez nairdazalg
Czas edycji: 2014-04-15 o 23:28
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-15, 23:47   #561
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Znów napisała. Zablokowałem jej czat na fb, a on chyba jakimś cudem widzi, że jestem. Napisała "co tam ?". Pisze do mnie i po chwili wrzuca zdjęcie z 'misiaczkiem' z jakimiś krzakami typu 'najszczęśliwsza'.

Nic nie odpisałem.

Czego nie rozumiesz w koncepcie "usuń/zablokuj na facebooku"?

Po diabła piszesz, skoro nie chcesz sobie pomóc? Żeby Cię po główce pogłaskać?
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 00:30   #562
Banti
Raczkowanie
 
Avatar Banti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 160
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

to juz sie robi nudne
Banti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 00:34   #563
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

o jesu, a tu dalej płacze za tą dziewoją...
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:13   #564
basia989
Raczkowanie
 
Avatar basia989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 40
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Przestan ją obserwować na fejsie, nie będziesz widział co wrzuca, skoro tak Cię to boli:|. Chłopie, ogarnij się..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
maybe it's the beer i'm drinking,
maybe i've stopped over thinking
basia989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 09:19   #565
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

To jakieś wielkopostne samobiczowanie?
Dobra, chłopie. Cierp do Wielkiego Piątku, potem masz zacząć nowe życie bez niej!
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 14:54   #566
Banti
Raczkowanie
 
Avatar Banti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 160
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

dorosły facet a zachowuje sie jak nastolatka, rozumiem, że można przeżywać rozstanie ale bez przesady. Ktoś powie, że jest wrażliwy a ja powiem, że to zwykłe mazgajstwo. Chłopie ogarnij sie, idź do psychologa bo widać, że tego potrzebujesz a my Ci tu nie pomożemy
Banti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 17:09   #567
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez Banti Pokaż wiadomość
dorosły facet a zachowuje sie jak nastolatka, rozumiem, że można przeżywać rozstanie ale bez przesady. Ktoś powie, że jest wrażliwy a ja powiem, że to zwykłe mazgajstwo. Chłopie ogarnij sie, idź do psychologa bo widać, że tego potrzebujesz a my Ci tu nie pomożemy
A ja po tym ostatnim wpisie i chwili przemyśleń doszedłem do wniosku, że autor jest jednak trollem (wszystko na to wskazuje, w żaden sposób nie chce się do rad zastosować, każda kolejna wiadomość jest pisana na jedno kopyto). I muszę przyznać, że jednak niezłym, bo utrzymał wątek naprawdę długo i co jakiś czas wskrzesza go na nowo. Kudos autorze! Całkiem niezła robota
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:37   #568
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Napisała mi wczoraj 'Wesołych Świąt', ale na fb dlatego jej nie odpisałem. Jak pisała smsa to odpisywałem. Cóż nie to żebym się specjalnie tym przejmował, ale chyba nie wyjde na dupka co ?

pozdrawiam
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 21:59   #569
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Cytat:
Napisane przez nairdazalg Pokaż wiadomość
Napisała mi wczoraj 'Wesołych Świąt', ale na fb dlatego jej nie odpisałem. Jak pisała smsa to odpisywałem. Cóż nie to żebym się specjalnie tym przejmował, ale chyba nie wyjde na dupka co ?

pozdrawiam
Skoro nie zamierzasz utrzymywać z nią kontaktu, to po co nadal masz ją w znajomych? Jakbyś przynajmniej ją zablokował, to łatwiej by było Ci zapomnieć. Chyba masz zapędy masochistyczne, innego wytłumaczenia nie mam.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 22:17   #570
nairdazalg
Raczkowanie
 
Avatar nairdazalg
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 408
Dot.: Ona chce ode mnie odejść ? Jest nieszczęśliwa coś jej brakuje :(

Wystarczy, że nie odpisuje przecież sobie w końcu odpuści.

Na myśl o jej nowym facecie jest mi trochę lepiej bo jak sobie pomyśle, jaką 'cipkę' sobie wybrała to jakoś mi lepiej. Te jego serduszkowanie i ich różowość ^^ Życzę jej szczęścia, ale skoro zostawiła mnie dla takiego chłopca to w sumie jeśli dorośnie i on ją za słodzi to przejrzy na oczy. Niemiałbym zamiaru robić z siebie 'misiaczka'. Ona oczekiwała teraz ode mnie kogoś takie jak on, a to było nie możliwe i dobrze. Nie będę się rozpisywał na ten temat. Nie nadaję się do związków. Skupię się na samorealizacji rodzinie etc. bo mam dość spraw sercowych. Wypaliłem się bo za 'gnoja' się wszystko zaczęło zbyt wiele oddałem siebie w tym związki i teraz mam. Pewnie jeszcze długo się będę podnosił, ale cóż za swoje błędy się płaci. Życie pokaże co będzie dalej.

Pozdrawiam

Edytowane przez nairdazalg
Czas edycji: 2014-04-21 o 22:25
nairdazalg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-08 13:29:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.