Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-01, 18:21   #541
leeeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez qppancegle Pokaż wiadomość
to nie zastanawiaj się dłużej naprawdę nic na tym stracisz, jedynie kilka minut na wypełnienie ankiety :P a im szybciej będziecie się decydować tym szybciej wyślemy. wiadomo - im więcej opinii tym lepiej. A zapowiedzieli jeszcze, że możliwe, że dostaniecie kolejne darmowe próbki po wypełnieniu ankiety, tak w ramach podziękowania. ale wszystko jeszcze zależy czy w ogóle uzbiera się większa ilość chętnych, także werbujcie też koleżanki modelinianki (mogę tak napisać? w razie czego, gdyby ktoś spoza forum, mój mejl: madelaine@toya.net.pl
Noo i super! Czekam tylko już niecierpliwie na te próbki
Łącznie będzie 7 kolorów? Czy 3 podstawowe i 2 firmowe?
Pogubiłam się już
__________________
Bo każdy ból, odchodzi...
leeeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:36   #542
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

powiem Ci szczerze, że jak wczoraj rozmawialiśmy to mówił o 5 kolorach, nie wiem czy w tym wliczył już te bonusowe-firmowe. Pewnie sam jeszcze dokładnie nie wie, które kolory wyśle, bo na razie zbieram chętne żeby zobaczyć czy w ogóle będzie komu wysłać. ważne żeby po tych próbkach dowiedzieć się czy ogólnie konsystencja jest dobra itd. i ważne, że jest za darmo i wszystko legalnie, bezpiecznie :P
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:38   #543
Czarnuulkaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa i przygodę z modeliną dopiero zaczynam na bieżąco śledzę ten wątek (od samego początku [mam na myśli też 1 część]) i szczerze mówiąc zachęciłyście mnie do tego co robicie jak na razie to mam mało prac ale mam zamiar to zmienić. Podziwiam was za to jak bardzo oryginalne i świetnie wykonujecie swoje prace Jak narazie to muszę sobie kupić bigle, haczyki itd. bo jeszcze nie kupiłam. Dodam narazie 2 fotki moich skromnych wyrobów i bardzo bym was prosiła o szczerą opinię. (tęcze jeszcze nie są upieczone i polakierowane, można powiedzieć, że świeżo robione)

Załącznik 3298037 zawieszka na zamówienie dla koleżanki bo chciała

Załącznik 3298038 to mają być kolczyki albo ewentualnie jako zawieszka. Jak myślicie co lepsze?


Do qppancegle: mam pytanie. Czy to co napisałaś w poprzednich postach to jest jeszcze aktualne?? Bardzo chciałabym pomóc ci oraz tej firmie Ale jeśli uważasz, że jestem dopiero początkująca i się do tego nie nadają to zrozumiem.
Czarnuulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:43   #544
bialko93
Raczkowanie
 
Avatar bialko93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Czarnuulkaa6: ciasteczkowy potwór jest genialny! bardzo mi sie podoba
bialko93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:58   #545
Czarnuulkaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dziękuje. To była moja pierwsza rzecz jaką ulepiłam z modeliny.
Czarnuulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:59   #546
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Do qppancegle: mam pytanie. Czy to co napisałaś w poprzednich postach to jest jeszcze aktualne?? Bardzo chciałabym pomóc ci oraz tej firmie Ale jeśli uważasz, że jestem dopiero początkująca i się do tego nie nadają to zrozumiem.[/QUOTE]



aktualne, jak najbardziej! jak już wspomniałam próbki wyślemy jak już się trochę adresów uzbiera, do tego czasu spokojnie się podszkolisz, zresztą zauważysz od razu czy się dobrze lepi czy nie. a poza tym ciasteczkowy potwór jest super, więc nie masz co się martwić. pisz spokojnie
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:08   #547
bialko93
Raczkowanie
 
Avatar bialko93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

wow to jak na 1 prace jestem pod wielkim wrażeniem
bialko93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 20:11   #548
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

a co naszych pierwszych prac, to szukałam wczoraj moich pierwszaczków jeszcze z przedszkola, kiedy się w ferie lepiło "z misiem i margolcią" :P ale wszystko już połamane do modeliny wróciłam dopiero rok temu, a to wyroby, które zrobiłam mniej więcej na początku z telefonami poszłam na łatwiznę i ugotowałam je, dlatego pękła mi ta biała tarcza - zakryłam napisem, żeby nie było :P a zegarek bardzo lubię
__________________
No hej.

Edytowane przez qppancegle
Czas edycji: 2010-08-01 o 20:12
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:23   #549
Czarnuulkaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Mam nadziej, że moje rączki się wyćwiczą tak aby dogoniły wasze i abym miała tak ładne rzeczy jak wy. Wiem, że to trochę potrwa ale jestem cierpliwa
Czarnuulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:27   #550
leeeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez Czarnuulkaa6 Pokaż wiadomość
Mam nadziej, że moje rączki się wyćwiczą tak aby dogoniły wasze i abym miała tak ładne rzeczy jak wy. Wiem, że to trochę potrwa ale jestem cierpliwa

Dopiero zaczęłaś a już nas doganiasz (na pewno mnie:P)
Nie martw się. Praktyka czyni miszcza
__________________
Bo każdy ból, odchodzi...
leeeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:35   #551
Czarnuulkaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

qppancegle: Te twoje zegareczki są świetne

leeeel: Hehe ja zawsze chce wszystko na szybko :P: tak więc będe baaardzo się starała

Edytowane przez Czarnuulkaa6
Czas edycji: 2010-08-01 o 20:37
Czarnuulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 08:14   #552
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Hey dziewczyny, może któraś z Was korzystała z werniksu do decoupag'u z efektem szklanej powierzchni żeby lakierować modelinę?? Ja sie zastanawiam czy nie kupić ale najpierw chciałabym sie poradzić bo jeśli się nie sprawdza do modeliny to lepiej kupić za te pieniądze z 3 paczki dobrej modeliny
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 10:02   #553
nuugat
Zakorzenienie
 
Avatar nuugat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Czarnuulkaa6 - ciasteczkowy potwór jest genialny! ;o jak na pierwszą pracę powinnaś być z siebie bardzo dumna, i nie taka skromna! : )
qppancegle - ja wszystkie swoje wyroby z modeliny gotuję i do tej pory nic mi jeszcze nie popękało (i mam nadzieję, że nie popęka ), więc nie wiem czemu twoje telefony pękły. ale i tak są ładne, tak samo jak zegarek
__________________

nuugat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 13:27   #554
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

nuugat : dziękuję a popękały bo się poobijały o ścianki garnka :P z tego co zauważyłam, to te gotowane wyroby są bardziej kruche niż pieczone, dlatego ja zostaję przy pieczeniu

Martita1987 : ja używałam tego verniksu, bo robię też decoupage (kosztował 12zł za 200ml), podstawowy problem jest taki, że on się jeszcze przez jakiś czas klei. i to spory czas, wygląda ładnie. Dlatego ja do modeliny używam lakieru do drewna - śnieżka, pół litrową puszkę kupiłam za jakieś 8zł w Castoramie czy Praktikerze, już nie pamiętam.

zachęcam resztę dziewczyn do zgłaszania się do próbek modeliny, wiem, że to się robi nudne, ale zależy nam żeby Wam je wysłać, a potrzebujemy do tego trochę więcej chętnych
__________________
No hej.

Edytowane przez qppancegle
Czas edycji: 2010-08-02 o 18:39
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 20:50   #555
Czarnuulkaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Ja przez 3 lata w gim chodziłam na kółko decoupage i dużo rzeczy robiliśmy. Pod koniec 3 roku zaczęliśmy filcować i naprawdę bardzo polecam tą technikę szczególnie osobom które lubią się troszkę wyrzyć . Jest bardzo prosta i nie droga Można robić kolczyki, broszki, postacie (np. laleczki ), zawieszki, bransoletki i co tylko jeszcze zechcemy

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

nuugat: Dziękuję bardzo akurat ciasteczkowy potwór był gotowany ale w taki sposób że nie obijał się o ścianki tylko cały czas pływał w wodzie i nie popękał, wgl wyszedł idealnie tak jak chciałam.. w sumie to koleżanka sobie zażyczyła że mam jej zrobić dużego cookera takiego z ciastkiem w łapce :P no to jej zrobiłam
Czarnuulkaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 01:10   #556
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Tak sobie myślę, że chyba nie dodałam jeszcze lodów gałkowych. Malinowe, z polewą czekoladową :P

i zachęcam (znów) do testów, bo pod koniec tygodnia paczki mają być już gotowe , więc wysyłka pewnie od poniedziałku, potem będę przesyłać linki do ankiet
__________________
No hej.
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 07:32   #557
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

A ja mam kolejne pytanie... Dziewczyny jak robicie kolczyki ale na sztyftach, wkręcane to czym mocujecie modelinę do sztyftu?? I na zdjęciu w necie widziałam że te sztyfty są takie płaskie tzn mają taki talerzyk do którego przykleja się modelinę.
Jeśli któraś z Was mogłaby podpowiedzieć to byłabym wdzięczna
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:48   #558
bialko93
Raczkowanie
 
Avatar bialko93
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 35
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Martita1987: ja np robie odpowiednia kulke z modeliny (w zaleznosci od wielkosci sztyftu, sa różne średnice) nadziewam ja na sztyft a później delikatnie patyczkiem rozwałkowuję na boki tak aby przymocowała się do reszty kolczyka. Mam nadzieje ze zrozumiesz;D

Edytowane przez bialko93
Czas edycji: 2010-08-03 o 08:49
bialko93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:18   #559
nuugat
Zakorzenienie
 
Avatar nuugat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez qppancegle Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, że chyba nie dodałam jeszcze lodów gałkowych. Malinowe, z polewą czekoladową :P

i zachęcam (znów) do testów, bo pod koniec tygodnia paczki mają być już gotowe , więc wysyłka pewnie od poniedziałku, potem będę przesyłać linki do ankiet
jak udaje ci się zrobić taką śliczną polewę? (; mi raz do pączka udało się zrobić ładną, ale teraz sama nie wiem jak ją zrobiłam... teraz nie chce mi wyjść jakakolwiek :<
na 99% jeszcze dzisiaj wyślę ci moje zgłoszenie.
dla mnie chyba jedną z największych przyjemności będzie wypełnianie tych ankiet, bo uwielbiam pisać i robić takie rzeczy
__________________

nuugat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-03, 10:27   #560
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Hej
Dawno mnie tu nie bylo, dzis przyszlam pochwalic sie Loganem wiem, ze daaleko mu do idealnosci ale to moja pierwsza lala z modeliny. Tlow, nogi, rece i glowa zlaczone sa malymi sprezynkami przez co moze nimi poruszac
Załącznik 3302125 Załącznik 3302126
Załącznik 3302127 Załącznik 3302128Załącznik 3302129 Załącznik 3302130
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:43   #561
nuugat
Zakorzenienie
 
Avatar nuugat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Haruno - zatkało mnie ;o
__________________

nuugat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:46   #562
Martita1987
Raczkowanie
 
Avatar Martita1987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 432
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cytat:
Napisane przez bialko93 Pokaż wiadomość
Martita1987: ja np robie odpowiednia kulke z modeliny (w zaleznosci od wielkosci sztyftu, sa różne średnice) nadziewam ja na sztyft a później delikatnie patyczkiem rozwałkowuję na boki tak aby przymocowała się do reszty kolczyka. Mam nadzieje ze zrozumiesz;D
Teraz już wiem jak to zrobić, a na dodatek znalazłam na allegro sztyfty z taką płaską częścią wiec nie powinno być problemu Dziękuję za pomoc
Martita1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 11:52   #563
Maartaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Z domu :D
Wiadomości: 16
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dziewczyny . Mam takie pytanie .
Zainteresowałam się wyrobami z modeliny .
I mam pytanko .
Skąd moge wziąść takie coś , abym mogła z mojej sztuki zrobić pierścionek . ?
Albo skąd moge wziąść wkrętki . ?
Niedługo wstawie zdjęcie pierwszego wyrobu , tylko musze lecieć do papierniczego po Astre .
I jeszcze jedno , czy musze czymś smarować przed pieczeniem . ?
Maartaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:40   #564
nuugat
Zakorzenienie
 
Avatar nuugat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

wkrętki itp. możesz zamówić na allegro. radziłabym ci kupić szpilki z oczkiem, bo jeśli zechcesz robić breloczki czy kolczyki (na biglach) to bez nich ani rusz przed pieczeniem/gotowaniem niczym nie smarujesz, jedynie po upieczeniu/ugotowaniu możesz pomalować je jakimś lakierem. ja robię to bezbarwnym lakierem do paznokci. niektórzy są zdania, że on odpryskuje, ale u mnie wszystko jest okej : )
__________________


Edytowane przez nuugat
Czas edycji: 2010-08-03 o 12:41
nuugat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:00   #565
basia_e
Rozeznanie
 
Avatar basia_e
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 609
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Haruno - świetna ci ta lalka wyszła, taka realistyczna, tylko nie wiem jak z podobieństwem, bo może jestem troszke zacofana ale co to za Logan?
Martita1987 - a ja swoje różyczki po prostu wepchałam na sztyfta, tak żeby ta płaska część była w środku modeliny, potem wygładziłam
__________________
Zapraszam do:
mojego wątku Moje rękodzieła
albumów z moimi pracami szydełkowymi
a także do buszowania w moim chomiczku: basia_e
basia_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:11   #566
leeeel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 22
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Woow. Nie było mnie 1, 2 (?) dzień/dni (?). A wątek sie rozwija
Haruno - zatkało mnie :P Ale on ma dziiiwne oczęta
Dzisiaj dostałam bigle i znów robię (s)twory i inne (po)twory
__________________
Bo każdy ból, odchodzi...
leeeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:57   #567
asiakasia92
Raczkowanie
 
Avatar asiakasia92
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
GG do asiakasia92
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu zachwycam się słodyczami z modeliny i kilka dni temu poczyniłam pierwsze próby. Ale miałam w domu tylko Play-doh i po wysuszeniu mi popękała Czy to wina sposobu lepienia, czy ta masa się po prostu nie nadaje do utwadzanych rzeczy?
A i mam pejszcze jedno pytanie... Jak robicie te bite śmietanki? Mocno podgrzewacie modelinę i wtedy wyciskacie? Są przecudowne!
Jak coś mi się uda w końcu zrobić, to oczywiście tu wstawię zdjęcie
__________________
DeviantArt
asiakasia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:57   #568
qppancegle
Raczkowanie
 
Avatar qppancegle
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 382
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Haruno : no to pojechałaś... mnie również zatkało a ile szanowny Pan ma wzrostu ? :P

Nuugat: polewa malowana akrylami, nie modelinowa

Martita1987 : ostatnio ktoś o to pytał, także więcej info masz w poprzednich postach, ale ja np. przyklejam na kropelkę czy inny cudowny klej a jak mam sztyfty z tym grzybkiem, to wystarczy go delikatnie odgiąć i cążkami odciąć, nie ma z tym najmniejszego problemu.

asiakasia92 : nie , nie, podgrzanej modeliny nie da się ruszyć bo twardnieje na kamień :P bita śmieta to albo silikon albo fimo liquid tudzież sculpley czy cuś. tu masz o tym sporo informacji: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=77137&page=168
w pierwszej części wątku. Polecam wszystkim czytanie starego wątku, tam naprawdę jest dużo potrzebnych informacji! ilość stron może przerażać, ale warto!
__________________
No hej.

Edytowane przez qppancegle
Czas edycji: 2010-08-03 o 14:00
qppancegle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:15   #569
asiakasia92
Raczkowanie
 
Avatar asiakasia92
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
GG do asiakasia92
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

Dzięki Czytałam tamten wątek, ale zaczęłam od początku, więc do tego nie doszłam. Na silikon się jeszcze nie rzucę, muszę najpierw chyba poświczyć prostsze rzeczy. Ale może kiedyś...
__________________
DeviantArt
asiakasia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:39   #570
Haruno
Zadomowienie
 
Avatar Haruno
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kopenhaga
Wiadomości: 1 110
Dot.: Biżuteria z modeliny / masy termoutwardzalnej (ręcznie robione koraliki)-cz. II

qppancegle ma 23 cm
__________________
84-83-(..)-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46-45

"Przyjemność sprawiało mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie, wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć, oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie nosiłem." Hermann Hesse
Haruno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.