Paski i nakładki wybielające do zębów - Crest, Blend-a-med i inne - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-15, 20:06   #541
kazmierskam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Blend-a-med był mało skuteczne, teraz czekam na cresty, jeśli pojawią się widoczne rezultaty- na pewno się pochwalę.

Edytowane przez kazmierskam
Czas edycji: 2011-01-10 o 07:43
kazmierskam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 20:39   #542
anka1709
Zakorzenienie
 
Avatar anka1709
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: My own, private Neverland.
Wiadomości: 10 534
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez Madziusiia Pokaż wiadomość
a ja znalazlam tanie paski ale ten ktos nie ma komentarzy i boje sie ze ani paskow ani kasy nie zobacze http://allegro.pl/crest-supreme-14-p...368670510.html

No cóż, gość ma tylko jednego nega, też bym nie ryzykowała- szczególnie, że nie udostępnia opcji "za pobraniem".

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
2 razy dziennie używałam, ale teraz robię przerwę jedno dniową lub 2 bo trochę mam dziąsła podraznione
ja zamówiłam 14 saszetek-czyli 28 pasków, a tak w ogóle to ile powinna trwać kuracja supreme??

miejsami mam na zębach jasniejsze paski, nie wiem czemu tak wyszło, mam nadzieję, że to sie jeszcze wyrówna ;/

Pamiętam, jak czytałam w instrukcji pasków, że występowanie jaśniejszych miejsc na zębach jest normalne zaraz po zdjęciu pasków- Tobie utrzymuje się cały czas?
__________________
"You gave me strength
When I wasn't strong
You gave me hope when all hope is lost
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 21:53   #543
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

U mnie też plamki są widoczne cały czas. Używam Crest Supreme. Właśnie mam na zębach piąty raz paseczki. Muszę przyznać, że widać już pierwsze rezultaty! Tylko zaczęłam mieć nadwrażliwe zęby - dziś na dworze u mnie -10C, od samego wyjścia na dwór zaczęły mnie boleć, ale jakos to przeżyję!
Poki co jestem bardzo zadowolona bo już widzę BIEL, a mam do zużycia jeszcze 9 saszetek.
W porównaniu z białą perłą to te paski są MEGA REWELACYJNE!
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:01   #544
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez anka1709 Pokaż wiadomość
No cóż, gość ma tylko jednego nega, też bym nie ryzykowała- szczególnie, że nie udostępnia opcji "za pobraniem".

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------




Pamiętam, jak czytałam w instrukcji pasków, że występowanie jaśniejszych miejsc na zębach jest normalne zaraz po zdjęciu pasków- Tobie utrzymuje się cały czas?
Zauważyłam to 2 dni temu, do teraz jest to widoczne ;/ nie rzuca się to jakoś strasznie w oczy, ale jednak widać i jest cały czas, narazie dziś odpuszczam paski. Ciągle mam nadzieję,że to się wyrówna.


---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Malutqa23 Pokaż wiadomość
musial ci tak jakos dziwnie chwycic zel;/moze nie w kazdym miejscu dokladnie przylegal, nie wiem, ale tez mam nadzieje ze ci to zejdzie;/kup sobie jeszcze jakas dobra paste wybielajaca, to tez powinno pomoc a cala kuracja, wedlug wikipedii, powinna trwac 21 dni ale wiele dziewczyn na tym forum pisze ze po 14 saszetkach mialy swietne rezultaty
21 dni...o to naprawdę efekt musi być rewelacyjny jak będę zadowolona to dokupię, tylko miło jak by mi się tr plamki wyrównały
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 13:37   #545
Fas0lka
Raczkowanie
 
Avatar Fas0lka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 354
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Kilka lat temu używałam dokładnie takich http://allegro.pl/paski-wybielajace-...365358304.html i efekt był super, utrzymywał się bardzo długo także mogę polecić.
__________________
Zaryzykuj, aby zyc, jak w marzeniach.
Fas0lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 11:19   #546
goofy3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 8
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Dwa paski do końca. Zrobiłem sobie foto przed wybielaniem, dzisiaj rano kolejne. Wcześniej pisałem że widać różnicę po 4 paskach, jednak było to tylko złudzenie... Porównałem foto i są takie same Widać mam taki kolor kości a nie inny, i nic z tym nie zrobię, chyba będzie trzeba uzbierać $ na wybielanie u dentysty... Zębów nie mam żółtych, tylko szare, tak więc nie jest źle Nie palę od roku, kawy nie pije, herbatę raz dziennie, wino raz na ruski rok No i ząbki 3-4 razy dziennie myję

Przy używaniu tych pasków dużo śliny się wydziela, więc może ona wypłukuje mi żel? Chociaż po zdjęciu pasków żel jest na zębach, więc chyba to nie to...
goofy3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:04   #547
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez goofy3 Pokaż wiadomość
Dwa paski do końca. Zrobiłem sobie foto przed wybielaniem, dzisiaj rano kolejne. Wcześniej pisałem że widać różnicę po 4 paskach, jednak było to tylko złudzenie... Porównałem foto i są takie same Widać mam taki kolor kości a nie inny, i nic z tym nie zrobię, chyba będzie trzeba uzbierać $ na wybielanie u dentysty... Zębów nie mam żółtych, tylko szare, tak więc nie jest źle Nie palę od roku, kawy nie pije, herbatę raz dziennie, wino raz na ruski rok No i ząbki 3-4 razy dziennie myję

Przy używaniu tych pasków dużo śliny się wydziela, więc może ona wypłukuje mi żel? Chociaż po zdjęciu pasków żel jest na zębach, więc chyba to nie to...
pokażesz nam zdjęcia? ja nie zrobiłam zdjęc, ale jednak wydaje mi się, że naprawdę się wybieliły, co prawda jeszcze nie tak jak oczekiwałam, ale jednak , zostały mi 3 paski.
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 14:06   #548
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witajcie, mi został 1 pasek supreme, jeszcze wykorzystuję classic, które zamówiłam wcześniej i powiem Wam, ze jedak nie do końca jestem zadowolona z tych pasków, ząbki się wybieliły, ale jednak spodziewałam się lepszych efektów, mimo wszytsko jeszcze do nich wrócę.
Zęby właśnie są takie bardziej szare niż białe, może jak skończę to wstawię jakieś zdjęcie. a jak u Was efekty??
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 19:47   #549
amazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Już sa nowe paski wybieląjace Whitestrips 3DWhite Luxe w Superpharm sa w ofercie promocyjnej, bo normalnie kosztuja 90zł
amazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 20:15   #550
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez amazik Pokaż wiadomość
Już sa nowe paski wybieląjace Whitestrips 3DWhite Luxe w Superpharm sa w ofercie promocyjnej, bo normalnie kosztuja 90zł
a ile kosztuja w promocji?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:53   #551
amazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

70zł
amazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 18:47   #552
kalus90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Hej.
Czytając to forum skusiłam sie na Crest'y supreme.
Dzis mój drugi dzień i zużyłam już 4 komplety bo zdecydowałam sie na opcję 2x dziennie aaale chyba zmniejsze do 1x bo czuje że mam podrażnione dziasła i ząbki bolą trochę. Efektu póki co nie widać....
kalus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:11   #553
Saniii
Raczkowanie
 
Avatar Saniii
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 62
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam Zamówiłam niedawno paski crest supreme 28 sztuk i dzisiaj właśnie je dostałam. Mam zamiar zacząć "kurację" już w nowym roku Moje pytanie: czy ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o efekt czy będę ich używać 1 raz dziennie przez 2 tygodnie zamiast 2 razy dziennie przez tydzień?
__________________
Zapraszam do oglądania: http://sandromedaa.blogspot.com/
Saniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 12:44   #554
misiajaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Paski wybielajace Crest- ktore lepsze?

I co działaja?
misiajaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 17:45   #555
amazik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

A czy ktoś wie ile % substancji wybielającej mają nowe paski od Blen-amed 3D White Luxe???
amazik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 19:37   #556
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Biore udzial w testowaniu paskow blendamed 3d luxe white (czy jakos tak ) , testy rozpoczne na dniach wiec zdam relacje
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 08:52   #557
byanb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Nie kupujcie pasków crest supreme!!!

Na paski skusiłam się po bardzo dobrych opiniach ktore górują na forach na te negatywne nie zwracalam uwagi poniewaz byly w zdecydowanej mniejszosci ! i popełniłam ogromny błąd! Pierwszy dzien paskow okey tak samo jak drugi trzeci czwarty piaty...( dodam że uzywalam ich raz dziennie przez 30 min. )jednak szostego dnia ogromna nadwrazliwość!!!! bol nie do zniesienia nieprzespana noc! serki musialam sobie podgrzewac bo z lodowki nie dalam rady.... herbata tylko letnia!! ból zębow ogromny. Jestem po "kuracji"miesiac i nadal odczuwam bol kiedy zjem cos zimnego...musialam kupic pastę do zębow wrażliwych czego nigdy niemusialam robić bo nie mialam z moimi ząbkami żadnych problemów. PRZESTRZEGAM WAS PRZED TYM PRODUKTEM NAPRAWDĘ NIE WARTO TAK CIERPIEC!

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Saniii Pokaż wiadomość
Witam Zamówiłam niedawno paski crest supreme 28 sztuk i dzisiaj właśnie je dostałam. Mam zamiar zacząć "kurację" już w nowym roku Moje pytanie: czy ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o efekt czy będę ich używać 1 raz dziennie przez 2 tygodnie zamiast 2 razy dziennie przez tydzień?
sprzedaj je jak najszybciej... chyba że chcesz mieć ogromną nadwrażliwość zębów!
byanb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 11:15   #558
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

byanb, ja tez o tym wspominalam. Potem wrecz cala szczeka bolala i pamietam, ze tez spac po nocach nie moglam.
Dlatego jesli juz ktos naprawde musi sobie te zeby wybielic takim sposobem to proponuje sie zaopatrzec jak jedna z wizazanek pisala na tydzien przed w dobra paste z aminofluorkiem, myc zabki miekka pasta i sprobowac dopiero wtedy paskow.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 20:52   #559
kalus90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

zakończyłam właśnie kurację paskami Crest (28 pasków).
efekt - ZEROWY.
nic a nic zęby sie nie wybieliły.
przez pierwsze 2 dni miałam podrażnione dziąsła a potem już bylo ok.
teraz kupuje blend a med i pastę Crest bo bardzo ale to bardzoo zależy mi na wybieleniu zębów bo obecnie nie wyglądają zbyt korzystnie...

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

zakończyłam właśnie kurację paskami Crest (28 pasków).
efekt - ZEROWY.
nic a nic zęby sie nie wybieliły.
przez pierwsze 2 dni miałam podrażnione dziąsła a potem już bylo ok.
teraz kupuje blend a med i pastę Crest bo bardzo ale to bardzoo zależy mi na wybieleniu zębów bo obecnie nie wyglądają zbyt korzystnie...
kalus90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 19:48   #560
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Biore udzial w testowaniu paskow blendamed 3d luxe white (czy jakos tak ) , testy rozpoczne na dniach wiec zdam relacje
też je testuje
dzisiaj 3 dzień, podobno powinno być widać pierwsze rezultaty, na razie raczej nic nie dostrzegam.
Bałam sie nadwrażliwości, moje zęby zazwyczaj były bardzo wrażliwe, ale na razie żadnej nadwrazliwości nie odczuwam
nie moge sie doczekać rezultatów
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:15   #561
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Mnie jeszcze zostaly 3 ''opakowania'' paskow cesta supreme, kupilam na sztuki - a bylo ich 7 i po 4 dniu, przerwalam, bo tak jak pisalam wyzej, koszmar mi sie z zebami dzial. Dzis jestem po 3 dniu i zeby nie narzekaja (a przynajmniej narazie).
Planuje sie zaopatrzec w sensodyne to... ultra ulga czy cos... tak na wszelki wypadek!
Zebow zoltych nie mam, ale z racji na moja super blada karnacje, efekt nie jest tak spektakularny jak przy ciemniejszych skorach
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:20   #562
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

ponawiam moja rade paskow uzywam od ok 2 lat wiec mam wprawe przed zastosowaniem kuracji przez tydzien plukac jame ustna plynem do tego przeznaczonym np.listerine chociaz raz dziennie i nie bedziecie wiedziec co to nadwrazliwosc ...no ale coz skoro lubicie jak was boli wasz wybor
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:46   #563
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

limetko, wlasnie za Twoja rada siegam po cos na nadwrazliwosc tak przed
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 09:33   #564
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

używałam blend-a-med whitestrips, nie dało to efektu, używałam białej perły- efektów spektakularnych nie ma, obecnie czekam na paski crest supreme, jak będzie efekt, na pewno podzielę się wrażeniami
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 15:10   #565
agape1126
Raczkowanie
 
Avatar agape1126
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 99
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Czy ktoś używał tych pasków? http://allegro.pl/paski-crest-3d-whi...408103715.html
agape1126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 17:34   #566
Citriuos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 224
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

Witam
Mam problem w czasie używanka pasków blendamed tych 7 dniowych .Jestem przy 3 dniu,używam pasków 2 razy dziennie lecz pod wieczór ból zębów jest nie do zniesienia...Czy to może spowodować jakieś skutki negatywne po jakimś czasie? Czy trzeba przeżyć te 7 dni a pózniej przejdzie?
Citriuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 08:45   #567
mgds
Raczkowanie
 
Avatar mgds
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 404
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

skończyłam moje Crest supreme, powiem, że są na prawdę dobre odnośnie bólu- ból minie po kilku dniach po zakończeniu stosowania pasków przynajmniej w moim przypadku tak było, bo początkowo bolało bardzo, musiałam brać Apap kilka razy, ale dzień po wybielaniu po bólu nie ma ani śladu.
mgds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 09:58   #568
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

niektorzy lubia sado maso
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 23:45   #569
koteczek2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

witam.
ja zdecydowanie polecam Crest w 100%.
nie dosc ,ze jest dluzsza to efekt jest rewelacyjny.
przetestowalam na sobie weic moge polecic tej firmy paski a co do blendamed to nie slyszalam zbyt dobrych opini . jest ogolnie slabsza.
aha no i chyba powinnas wiedziec ,ze strasznie bola zeby po tych paskach Crest . ja wytrzymalam bo warto bylo sie poswiecic dla takiego usmiechu. pozdrawiam i zycze powodzenia
koteczek2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 08:57   #570
kaaasiaaa_90
Raczkowanie
 
Avatar kaaasiaaa_90
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 104
Dot.: paski wybielające crest czy blendamed??

cześć,
również zdecydowalam się na paseczki crest supreme. wcześniej stosowałam blend-a-med (jakieś 3 lata temu) i efekt był nawet dobry- na pewno rozjaśnił moje zęby. nie spodziewałam się efektu jak po wybielaniu u dentysty wiec byłam zadowolona.
zamówiłam na allegro paski supreme (chociaż trochę obawiałam się tego wysokiego stężenia) i czekam za przesyłką. opinie na wizazu są w większości bardzo dobre wiec mam nadzieję że i ja się nie rozczaruję
kaaasiaaa_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-01 22:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.