nowości Oriflame - Strona 191 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 09:04   #5701
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Widziałyście nowe letnie promocje? Ja już sobie zamówiłam skarpetki nawilżające i krystaliczny błyszczyk
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 09:13   #5702
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe letnie promocje? Ja już sobie zamówiłam skarpetki nawilżające i krystaliczny błyszczyk
Ja nie widziałam - gdzie to jest? Jako była konsultantka dostaję na maila wszystkie informacje, które każda kons. dostaje, a teraz mi nic nie przyszło.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 09:19   #5703
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ja nie widziałam - gdzie to jest? Jako była konsultantka dostaję na maila wszystkie informacje, które każda kons. dostaje, a teraz mi nic nie przyszło.
A mi właśnie przyszło na maila. Poza tym promocje są widoczne na głównej stronie Ori po lewej stronie Może też dostaniesz maila tyle że troszkę później
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 10:18   #5704
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
A mi właśnie przyszło na maila. Poza tym promocje są widoczne na głównej stronie Ori po lewej stronie Może też dostaniesz maila tyle że troszkę później
Pewnie dostanę później, tak jak mówisz.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 11:08   #5705
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe letnie promocje? Ja już sobie zamówiłam skarpetki nawilżające i krystaliczny błyszczyk

Ja zamówiłam sobie miętowy błyszczyk aqua vibes i żelowe poduszeczki do stóp
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 11:18   #5706
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam sobie miętowy błyszczyk aqua vibes i żelowe poduszeczki do stóp
B E Z C Z E L N O Ś Ć.

A podobno im się skończyły i miało nie być.
Oriflame traci coraz więcej (nie tylko) w moich oczach.
Kiedy nie będzie nowych błyszczyków? W poniedziałek rano? Nie wierzę że we wtorek będzie można spokojnie zamówić wszystkie odcienie.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 11:31   #5707
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: nowości Oriflame

Ja zamówiłam sobie tylko skarpetki nawilżające. Myślałam o miętowym błyszczyku, ale w sumie planuję kupić lukier i brzoskwinkę z nowości - więc darowałam sobie.

Myślałam o chłodzącej maseczce, ale na drugim miejscu składu ma alkohol... Ech. Całe szczęście, że to sprawdziłam!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 11:37   #5708
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: nowości Oriflame

Ineska tak samo odkad dostałam katalog 08 w swoje rece, zastanawiam się kiedy będzie brak tych syper turbo błyszczyków. Postawiłam swoje wszystkie klientki w stan najwyższej gotowości i przypiliłam ze w poniedzialek składam zamówienie. Już tak mi się smiać chce z tego wszystkiego No to obstawiamy, kiedy zabraknie błyszczyków...

Ja stawiam na poniedziałek ok godz. 20, że nie bedzie już przynajmniej toffi, lukru i brzoskwini.... Eh... tak bardzo chciałabym się mylić
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 11:42   #5709
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Ale z tymi poduszeczkami to przegięcie. Już się skończyły, rozkładanie rąk i przeprosiny. A teraz co?! Dodatkowo sobie na nich zarobią.

Brawo Oriflame!
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 11:49   #5710
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

Witam wszystkich

Mam super konsultantke, zawsze jakieś gratiski do paczki i upust to jeszcze pokaże oferte dla konsultantek, i tym razem pokazała mi oferte promocyjną Kuszą mnie z tej oferty dwie wody , mianowice Lucia i Indulgance. Którą polecacie, po przeczytaniu opini na KWC, samej ciężko podjąć mi decyzje, wdzięczna bym była za opinie, a jeszcze takie małe pytanko, czy te produkty w promocji mają jakiś krótszy termin ważności, jeśli tak to nie orientujecie się jaki okres użytkowania jest najczęstszy???-pozdrawiam
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 12:46   #5711
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: nowości Oriflame

dostałam dzisiaj moje zamówienie wode aromabliss różową i dla mamy krem pod oczy ecollagen aromabliss pachnie ślicznie, kojarzy mi się z perfumami "puzzle", jak byłam w I klasie liceum to je miałam wogóle wg mnie perfumy w ORI mają ładniejsze zapachy niż te z avonu
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 12:59   #5712
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj moje zamówienie wode aromabliss różową i dla mamy krem pod oczy ecollagen aromabliss pachnie ślicznie, kojarzy mi się z perfumami "puzzle", jak byłam w I klasie liceum to je miałam wogóle wg mnie perfumy w ORI mają ładniejsze zapachy niż te z avonu
Asiu, a dlaczego porównujesz perfumy z Ori z zapachami z Avonu, a nie np. z Coty czy innymi dostepnymi w tej samej kategorii cenowej w drogeriach?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 14:22   #5713
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Asiu, a dlaczego porównujesz perfumy z Ori z zapachami z Avonu, a nie np. z Coty czy innymi dostepnymi w tej samej kategorii cenowej w drogeriach?
Tak było,jest i będzie
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 15:09   #5714
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
A czarna porzeczka jak pachnie?

I co do toffi - czy pachnie podobnie do jakiegoś kosmetyku? Do maseczki Oriflame, serii karmelowej Aquoliny?
czarna porzeczka: owocowo-cukierkowo

Cytat:
Napisane przez marteczka83 Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe letnie promocje? Ja już sobie zamówiłam skarpetki nawilżające i krystaliczny błyszczyk
wrrr wczoraj po południu składałam zamówienie i nie mogę nowego (2 fry do zapłaty mam)
Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale z tymi poduszeczkami to przegięcie. Już się skończyły, rozkładanie rąk i przeprosiny. A teraz co?! Dodatkowo sobie na nich zarobią.

Brawo Oriflame!
ooo żesz.... to już przegięcie!
Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
dostałam dzisiaj moje zamówienie wode aromabliss różową i dla mamy krem pod oczy ecollagen aromabliss pachnie ślicznie, kojarzy mi się z perfumami "puzzle", jak byłam w I klasie liceum to je miałam wogóle wg mnie perfumy w ORI mają ładniejsze zapachy niż te z avonu
ja też zamówiłam ten zapach, ale nie podoba mi się. Jest inny niż w katalogu, taki banalny...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 15:09   #5715
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Dostałam info, że błyszczyk toffi pachnie najładniej, najmocniej, ale czekoladowo - ma kolor złocisty brąz. A jaki kolor ma czarna porzeczka?

Dostałam już mailem ofertę promocyjną. Szkoda, że jest w niej GG Natural Beige, bo wzięłabym za tą cenę Light Ivory.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 15:38   #5716
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Ori stawia nas w bardzo niezręcznej sytuacji.. Możemy albo kupić w pierwszym dniu i nie mieć tylu braków, albo czekać i móc skorzystać z promocji ale mieć braki..
Sama nie wiem co zrobię z katalogiem 8 muszę to przemyśleć
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 15:40   #5717
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: nowości Oriflame

Hmmm, jak zwykle dzień wcześniej złożyłam zamówienie...
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 15:51   #5718
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ale z tymi poduszeczkami to przegięcie. Już się skończyły, rozkładanie rąk i przeprosiny. A teraz co?! Dodatkowo sobie na nich zarobią.

Brawo Oriflame!
No niestety, Ori nas robi w bambuko i już nawet przestaje się wysilać żeby to ukryć. Wcześniej też nie dostałam tych poduszek, ale teraz są tańsze więc się w sumie cieszę.

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mam super konsultantke, zawsze jakieś gratiski do paczki i upust to jeszcze pokaże oferte dla konsultantek, i tym razem pokazała mi oferte promocyjną Kuszą mnie z tej oferty dwie wody , mianowice Lucia i Indulgance. Którą polecacie, po przeczytaniu opini na KWC, samej ciężko podjąć mi decyzje, wdzięczna bym była za opinie, a jeszcze takie małe pytanko, czy te produkty w promocji mają jakiś krótszy termin ważności, jeśli tak to nie orientujecie się jaki okres użytkowania jest najczęstszy???-pozdrawiam
Wybór zapachu zależy od Ciebie, gusta są różne. Od siebie mogę dodać że Indulgance jest to typowy zapach na zime.

Mi się wydaje że mają krótszy termin, przynajmniej niektóre, z tych starszych serii.
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 17:19   #5719
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Zamówiłam z tej promocji adaptacyjny podkład GG Natural Beige (zmieszam z Light Ivory i będzie idealnie lub zostawię aż się opalę). Z katalogu 08 zamówiłam jedynie czarny tusz do kresek dla siebie. Z błyszczykiem jest takie zamieszanie (nie znam zapachu ani smaku - szkoda, że próbek nie ma), a w domu mam masę błyszczyków, więc zrezygnowałam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 19:01   #5720
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Asiu, a dlaczego porównujesz perfumy z Ori z zapachami z Avonu, a nie np. z Coty czy innymi dostepnymi w tej samej kategorii cenowej w drogeriach?
bo ostatnimi czasy używałam trochę tych avonowych. i te z ORI choć są troszkę droższe, są wg mnie bardziej trwałe i mają ładne zapachy poza tym chyba właśnie tak jest, że zawsze będą jakieś porównania avon kontra oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość

ja też zamówiłam ten zapach, ale nie podoba mi się. Jest inny niż w katalogu, taki banalny...
kwestia gustu
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 19:50   #5721
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Smile Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez sunbeam Pokaż wiadomość
No niestety, Ori nas robi w bambuko i już nawet przestaje się wysilać żeby to ukryć. Wcześniej też nie dostałam tych poduszek, ale teraz są tańsze więc się w sumie cieszę.



Wybór zapachu zależy od Ciebie, gusta są różne. Od siebie mogę dodać że Indulgance jest to typowy zapach na zime.

Mi się wydaje że mają krótszy termin, przynajmniej niektóre, z tych starszych serii.
dzięki sunbeam

Zdaje sobie sprawe że zapach to kwestia gustu, ale czy mogły byście napisać własne odczucia co do zapachu Luci i Indulgance a także Precious??? Który z tych zapachów jest najświeższy, a który typowo duszny, i jak z trwałością tych trzech zapachów?????
Który z tych trzech i czy wogóle któryś z nich był by taki ciepły slodki ale nie za słodki nie za mdły, nie przyprawiający o ból głowy i miał coś w sobie a przy tym trwałość miał by nie naganną, którym można było by się wypsikać czasami na codzień, a także na wieczorne wujścia???

Prosze doradcieZ góry Wam bardzi dziękuje
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 20:18   #5722
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
dzięki sunbeam

Zdaje sobie sprawe że zapach to kwestia gustu, ale czy mogły byście napisać własne odczucia co do zapachu Luci i Indulgance a także Precious??? Który z tych zapachów jest najświeższy, a który typowo duszny, i jak z trwałością tych trzech zapachów?????
Który z tych trzech i czy wogóle któryś z nich był by taki ciepły slodki ale nie za słodki nie za mdły, nie przyprawiający o ból głowy i miał coś w sobie a przy tym trwałość miał by nie naganną, którym można było by się wypsikać czasami na codzień, a także na wieczorne wujścia???

Prosze doradcieZ góry Wam bardzi dziękuje
Moim zdaniem najładniejszy jest Precious. Nie jest świeży, raczej mocny i "ekskluzywny" tak jak Extraordinary Avonu. Oprócz zimnej Freyi tylko ten zapach Oriflame'u mi się podoba. Nie jest duszny. Raczej na wieczór. Zimna słodycz.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 20:20   #5723
sunbeam
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 590
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
dzięki sunbeam

Zdaje sobie sprawe że zapach to kwestia gustu, ale czy mogły byście napisać własne odczucia co do zapachu Luci i Indulgance a także Precious??? Który z tych zapachów jest najświeższy, a który typowo duszny, i jak z trwałością tych trzech zapachów?????
Który z tych trzech i czy wogóle któryś z nich był by taki ciepły slodki ale nie za słodki nie za mdły, nie przyprawiający o ból głowy i miał coś w sobie a przy tym trwałość miał by nie naganną, którym można było by się wypsikać czasami na codzień, a także na wieczorne wujścia???

Prosze doradcieZ góry Wam bardzi dziękuje
Ja z tych trzech mam tylko Indulgence, ale moja koleżanka używała Lucii i bardzo ją sobie cwaliła. To taki delikatny, kwiatowy zapach, raczej na co dzień. Z trwałością to dokładnie nie wiem, koleżanka nic nie mówiła na ten temat ale pewnie, tradycyjnie jak przy takich delikatnych zapachach, nie będzie powalająca. Co do Indulgence to napisałabym dokładnie to, co w mojej recenzji na kwc, więc podaję linka: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=132314
sunbeam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 20:37   #5724
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

No dobra, nie mam wyboru Testuję Lucię i Indulgence. Z próbek, więc trwałości nie znam. Aha, Precious to EDP, więc zapewne jest trwała. Lucia to "parfum", więc powinna być też. Jedynie Indulgence to "relaxing EDT".

Indulgence: świeży, trawiasto-kwiatowy, na dzień.

Lucia: słodka landrynka, kwiatowo-cukierkowa, mocna. Na dzień i na wieczór.

Jeżeli chcesz świeżucha to Indulgence, jeżeli zapach mocniejszy - słodki cukierek to Lucię, a jeżeli mocny, ale zimną słodycz to Precious.

Mi się osobiście Indulgence nie podoba, bo jestem waniliową fanką
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 22:10   #5725
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
dzięki sunbeam

Zdaje sobie sprawe że zapach to kwestia gustu, ale czy mogły byście napisać własne odczucia co do zapachu Luci i Indulgance a także Precious??? Który z tych zapachów jest najświeższy, a który typowo duszny, i jak z trwałością tych trzech zapachów?????
Który z tych trzech i czy wogóle któryś z nich był by taki ciepły slodki ale nie za słodki nie za mdły, nie przyprawiający o ból głowy i miał coś w sobie a przy tym trwałość miał by nie naganną, którym można było by się wypsikać czasami na codzień, a także na wieczorne wujścia???

Prosze doradcieZ góry Wam bardzi dziękuje
Ja bym Ci polecama Indulgence On jest taki właśnie słodkawy, ale ma w sobie to coś. Zresztą poczytaj recenzje na KWC.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No dobra, nie mam wyboru Testuję Lucię i Indulgence. Z próbek, więc trwałości nie znam. Aha, Precious to EDP, więc zapewne jest trwała. Lucia to "parfum", więc powinna być też. Jedynie Indulgence to "relaxing EDT".

Indulgence: świeży, trawiasto-kwiatowy, na dzień.

Lucia: słodka landrynka, kwiatowo-cukierkowa, mocna. Na dzień i na wieczór.

Jeżeli chcesz świeżucha to Indulgence, jeżeli zapach mocniejszy - słodki cukierek to Lucię, a jeżeli mocny, ale zimną słodycz to Precious.

Mi się osobiście Indulgence nie podoba, bo jestem waniliową fanką
Wg mnie Indulgence nie są świeże i trawiasto-kwiatowe, mają co prawda taką cytrusową nutkę w sobie, ale są bardziej drzewne, słodkawe i na dzień się nadają jak najbardziej, ale raczej taki chłodny, jesienny, ewentualnie na ciepły wieczór.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 22:32   #5726
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

MagJa - trawiasto-drzewne Niech będzie. Ale napewno bardzo nietrwałe. Już ich nie czuć na mojej ręce.

Właśnie pachnę Nomadic'em. Jest bardzo podobny do Far Away Avonu, ale lżejszy. Zaczyna mi się podobać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 22:42   #5727
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
MagJa - trawiasto-drzewne Niech będzie. Ale napewno bardzo nietrwałe. Już ich nie czuć na mojej ręce.

Właśnie pachnę Nomadic'em. Jest bardzo podobny do Far Away Avonu, ale lżejszy. Zaczyna mi się podobać.
Na mnie Indulgence trzymają się bardzo długo Podobnie jak Nomadic. To moi dwaj ulubieńcy zapachowi z Oriflame
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-24, 22:57   #5728
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Na mnie Indulgence trzymają się bardzo długo Podobnie jak Nomadic. To moi dwaj ulubieńcy zapachowi z Oriflame
Dwa totalnie inne zapachy No ale to tak jak ze mną - Euphoria i Hypnotic Poison

Albo nawet Nomadic i Freya... Chociaż obydwa zimne. Tyle, że jeden to słodki chłód, a drugi typowy lodowiec. Na rzecz Nomadica przestał mi się podobać Precious

Dobranoc.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 08:32   #5729
aneczka_1984
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka_1984
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 2 814
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny z ciekawosci zamowilam sobie skarpetki nawilżające. Nie wiecie może jak się tego używa Trzeba kremem wcześniej stopy smarować czy jak?
__________________
You're only given a little spark of madness. You mustn't lose it.
aneczka_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-25, 10:15   #5730
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: nowości Oriflame

Własnie tak, nakładasz na noc jakiś krem (ja np. używam tego specjalnego na noc z Avocado) i te skarpetki. Bardzo fajna sprawa Możesz nałożyc grubsza warstwę kremu bez obway , że wszystko zostanie na pościeli. Tylko skad ta nazwa "skarpetki nawilżające" ?

A ja mam do Was pytanie. Ostatnio zamówiłam te błyszczyki z Visions funky flora czy jakos tak i miałam je w brakach. Na fakturze widnieje w ilości oczekującej 0, czyli tak jakby miały mi już nie przyjśc. Natomisat w katalogu 08 są dostepne te błyszczyki tylko juz po normalnej cenie? I nie rozumiem dlaczego nie zostały mi te błyszczyki w back orders?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.