W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-07-26, 14:13   #31
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej, ja tez dolaczam do III czesci! Mam urwanie glowy w pracy, a dodatkowo moj szef-palant tak kazal ustawic moje biurko, ze praktycznie non stop obserwuje kazdy moj ruch i to co mam na ekranie.
Cuciola - widzialam Twoja liste Ja polecam kosmetyki firmy Organique - superrr- zawsze ajak jestem w Polsce robie zapasy. Tylko ostatnio kilka stoisk na slasku polikwidowali - ale jest w Krakowie. Zelki dermo gal tez uzywam - swietne! A sprawdz sobie tez (ja bardzo sobie chwale) maseczki jednorazowe firmy "Zielona Apteka" albo Tolpa.
Romanaccia - ale masz przygodne zycie Przypomnial mi sie taki film (chyba z Juliette Binoche ) "Chocolate" - glowna bohaterka tez gnala co jakis czas w inne miejsce. Ale zastanawia mnie - z czego sie potem utrzymujesz gdy tak ciagle zmieniasz miejsce - bo przeciez spac musisz - a zeby wynajac trzeba zaplacic kaucje z gory itd itp... potem znalezc prace co we wloszech tez rowna sie z pewnym terminem oczekiwania... Ja czasem tez biore pod uwage zmiane miejsca - ale zawsze najpierw sprawdzam jakie sa ogloszenia tam o prace Ja bardzo bym chciala wyjechac do Szwajcarii, szkopul w tym , ze moj Massimo nie zna jezykow obcych (troche po angielsku ale akurat w Szwajcarii srednio sie przyda).
paulinka 1128 - gdzie mieszkasz/pracujesz dokladnie? region Alto Adige?
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:47   #32
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
paulinka 1128 - gdzie mieszkasz/pracujesz dokladnie? region Alto Adige?
Pomiedzy Trento i Bolzano, ale po uniwerku mam zamiar wrocic gdzie mieszkalam wczesniej tj. Val di Sole
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 14:51   #33
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

U mnie spowrotem goraco!

Princi i Marcepan - my takie ksiezniczkowe stopki mamy ze powinnysmy tylko w atlasach chodzic po dywanach.

Romanaccia - wlasnie milosc! Bedziesz sie wsciekac na TZ-ta to i potluc troche szklanek mozesz. Szczegolnie jak kupisz cos taniego

Zaciekawilyscie mnie ta odzywka 8 w 1 - musze jej poszukac. Gdzie sie ja kupuje?

Mam od tescia male gruszeczki. Dobre!
Tylko ze znowu ja je bede musiala sama zjesc.
Zastanawiam sie coby cos z nich zrobic.
Ale nigdy nie dodawalam gruszek do ciast.

A dzisiaj na obiadek sobie leczo z ryzem zrobilam.
Zrobilam wiecej wiec jak bedziemy mieli ochote to na sobote po plazy starczy.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:33   #34
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cucciola79 Poka¿ wiadomo¶æ
Chyba tylko Milosc moze Cie zatrzymac??!!
nie wiem,byc moze .... moze to sie kiedys okaze

sjoanna - jak sie bede wsciekac na TZa to bede tlukla jego a nie szklanki

bambi1980 - oooo! chyba jedna wloska wizazanke tu przegapilam
witam
allora najpierw mieszkalam przez 5 lat w Rimini ,ale wlasciwie tylko w sezonie letnim ,pracowalam,a potem przez reszte roku smigalam bo calym bucie ,jak mi sie gdzies spodobalo to sie troche zasiedzialam ,powiedzmy kilka miesiecy np. w Turynie czy Florencji mialam tez chwile wariactwa i zamieszkalam z facetem w Calabrii wraz z jego rodzinka,ale po 4 miesiacach ucieklam .... ,bylam kilka miesiecy w Puglii,4 lata w Rzymie ,z rzymu troche mniej smigalam mialam tam cala mase zajec i malo czasu ,a rok temu przenioslam sie do Salerno na wariata .... zostawilam prace ,faceta ,ale mialam inna prace ,ktore wykonywalam part-time ,robilam tlumaczenia ,teraz robia to full-time ,ale w miedzy czasie szukam czegos innego,bo to co robie teraz jest piekielnie nude ... do wloch tez na wariata przyjechalam zrobilam sobie prezent na 18 urodziny
ehhhh.... i teraz znwu mnie gdzies gna....

cuciola - a te kapsulki z witamina A+E ,o ktorych pisalas ,to mi mama z polski przyslala sa naprawde bardzo dobre i niezle nawilzaja skore ,sa jeszcze takie do brwi ,rzes i paznokci ,ale nie wiem jak mozna cos do paznokci nakladac na rzesy .... mi malo oczy nie wypalilo
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2012-07-26 o 15:35
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 15:55   #35
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej dzoewoje
Wczoraj, gdy wysiadalam z autobusu, zaczela sie przepiekna burza, i naprawde zmoklam "do ostaniej nitki" bo lacznie z bielizna

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie wlasnie zbiera sie na burze, wyslij mi Manuelka to sobie go przytulam jak sie bede grzmotow bala




Zaraz poczytam sobie liste to moze cos podpatrze, moze cos podpowiem Jesli chodzi o ta toksyczna substancje to o ile nie jest sie w ciazy to ponoc mozna spokojnie stosowac Z tego co wiem to ta sama substancja znajduje sie w wiekszosci utwardzaczy, top coat'ow i wysuszaczy
Ta odzywka z eveline 8w1 uratowala mi paznokcie, szczerze polecam! Mam jeszcze ta diamentowa i tez jest ok, ale jednak ta 8w1 jest lepsza
Oj maselka tez lubie, ale kurde mam jeszcze chyba ze dwa balsamy, ktore mi mama przywiozla jak byla na wielkanoc w Polsce wiec nie chce zbierac i kolekcjonowac (tra u mnie nadal projekt denko)



Tak, tak mowie o tej odzywce! Uwielbiam ja i tez uratowala mi zycie, przez ponad rok nie potrafilam sobie poradzic z paznokciami i ich zapuscic bo mi sie rozdwajaly a juz jedno opakowanie tez odzywki mi pomoglo - teraz stosuje ja jako baze pod lakier.
Jesli chodzi o pedzel z ecotools to tez na niego czatuje i nigdy go nie ma Ponoc swietne sie sprawdza do bronzera z chanel



Dziewczyny ale naskrobalyscie, zamiast pakowac walizke to siedze i odpisuje na wizazu Teraz juz uciekam, buzkaaaaaa
Mialam sobie z Pl przywiesci i 8w1 i diamentowa ale skoro mowisz ze lepsza ta 8 w 1 zostanie przy tej
Tez slyszalam ze bedzel z ecotools super jest do bronzera z chanel, problem w tym ze nie udalo mi sie dorwac tego bronzera ale za to kupilam poklad z kobo wiec pedzelek przydalby mi sie i tak
Ja jestem nadal w fazie zaawansowanego wlosomaniactwa i ostatnio interesjua mnie tylko kosmetyki do wlosow i juz kombinuje co sobie przywiezc z Pl
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny dzis jestem taka wsciekla,ze najchetniej bym wytlukla wszystkie talerze i szklanki .... albo cos rozwalila ,niestety stres i zlosc objawiaja sie w mnie klopotami zoladkowymi .... no normalnie tylko wziasc i palnac sobie w leb

pozatym wpadlam na poj**** plan i chyba przeniose sie do Genui ...
Salerno polnocy ... w lepszej wersji .
Wowo Genova to bedziemy prawie sasiadkami

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
hej, ja tez dolaczam do III czesci! Mam urwanie glowy w pracy, a dodatkowo moj szef-palant tak kazal ustawic moje biurko, ze praktycznie non stop obserwuje kazdy moj ruch i to co mam na ekranie.
Cuciola - widzialam Twoja liste Ja polecam kosmetyki firmy Organique - superrr- zawsze ajak jestem w Polsce robie zapasy. Tylko ostatnio kilka stoisk na slasku polikwidowali - ale jest w Krakowie. Zelki dermo gal tez uzywam - swietne! A sprawdz sobie tez (ja bardzo sobie chwale) maseczki jednorazowe firmy "Zielona Apteka" albo Tolpa.
Romanaccia - ale masz przygodne zycie Przypomnial mi sie taki film (chyba z Juliette Binoche ) "Chocolate" - glowna bohaterka tez gnala co jakis czas w inne miejsce. Ale zastanawia mnie - z czego sie potem utrzymujesz gdy tak ciagle zmieniasz miejsce - bo przeciez spac musisz - a zeby wynajac trzeba zaplacic kaucje z gory itd itp... potem znalezc prace co we wloszech tez rowna sie z pewnym terminem oczekiwania... Ja czasem tez biore pod uwage zmiane miejsca - ale zawsze najpierw sprawdzam jakie sa ogloszenia tam o prace Ja bardzo bym chciala wyjechac do Szwajcarii, szkopul w tym , ze moj Massimo nie zna jezykow obcych (troche po angielsku ale akurat w Szwajcarii srednio sie przyda).
paulinka 1128 - gdzie mieszkasz/pracujesz dokladnie? region Alto Adige?
Probowalas moze jakiejs maski do wlosow z Organique bo doszlam do tego ze 10 moich odzywek i masek potrzebuje polskiej siostrzyczki
Co do porownania
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie spowrotem goraco!

Princi i Marcepan - my takie ksiezniczkowe stopki mamy ze powinnysmy tylko w atlasach chodzic po dywanach.

Romanaccia - wlasnie milosc! Bedziesz sie wsciekac na TZ-ta to i potluc troche szklanek mozesz. Szczegolnie jak kupisz cos taniego

Zaciekawilyscie mnie ta odzywka 8 w 1 - musze jej poszukac. Gdzie sie ja kupuje?

Mam od tescia male gruszeczki. Dobre!
Tylko ze znowu ja je bede musiala sama zjesc.
Zastanawiam sie coby cos z nich zrobic.
Ale nigdy nie dodawalam gruszek do ciast.

A dzisiaj na obiadek sobie leczo z ryzem zrobilam.
Zrobilam wiecej wiec jak bedziemy mieli ochote to na sobote po plazy starczy.
No co, kobiety luksusowe jestesmy - powinnysmy tylko lezec na jedwabnek poscieli i pachniec
Odzywke eveline 8 w 1 kupisz w rossmanie
Co do gruszek to moja mama robi czesto takie ciasto z gruszkami i budyniem, ja tez robie takie jedno, nazywam je pieszczotliwie "gniotem" ale dodaje do niego gruszki razem z jablkami, bo same gruszki wydaja mi sie za mdle
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:09   #36
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
Ta odzywka z eveline 8w1 uratowala mi paznokcie, szczerze polecam! Mam jeszcze ta diamentowa i tez jest ok, ale jednak ta 8w1 jest lepsza
Oj maselka tez lubie, ale kurde mam jeszcze chyba ze dwa balsamy, ktore mi mama przywiozla jak byla na wielkanoc w Polsce wiec nie chce zbierac i kolekcjonowac (tra u mnie nadal projekt denko)





napewno ja sobie kupie, a najlepiej kilka zeby mi starczyly na caly rok
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
trudno powiedziec... chodza mi takie mysli po glowie od 3 miesiecy.
Moze to tez dlatego,ze ja chyba jednak nie potrafie usiedziec dlugo w jednym miejscu ,po jakims czasie zawsze mnie gdzies gna ... mam tak cale zycie ,nie wiem czy to sie kiedykolwiek zmieni, chyba nawet gdybym mieszkala w najpiekniejszym miejscu na swiecie po jakims czasie tez bym wyjechala ,i tu nie chodzi wcale o prace,ludzi,poziom zycia .... ja chyba ciage potrzebuje czegos nowego,jakis zmian ,nie to zebym szukala perfekcji,bo nie wierze w perfekcjie
chyba do konca zycia bedzie mnie gdzies tak gnalo...
poprostu nie znalazlas jeszcze Twojego miejsca na ziemi. ja tez nie a teraz jak jest tak goraco, to juz w ogole tragedia. najchetniej przenioslabym sie gdzies w gory. tam to przynajmniej mozna troche pooddychac
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:16   #37
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ja sobie wlasnie czytam opinie o Organique na KWC.
Same zachwyty nad maslem do ciala i maska do wlosow.

Reszty jeszcze nie przeczytalam.

A ten dermogal to faktycznie tak smierdzi jak napisane?
Bo gdybym zastosowala to by mnie maz z lozka wygonil.

Marcepan - masz przepis? Albo chociaz nazwe?
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 16:40   #38
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

sjoanna, zalezy na ktore - to ktore robie ja to takie szybkie ciasto do herbaty, jesli chodzi o to co robi moja mama to sie zaraz spytam
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 16:42   #39
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ciao Bellezze! jestem i ja

Ale macie listy zakupów
Jestem fank± Iwostina seria Lipidia... albo Physiogelu. ale ja mam skórê alergiczn± wiêc nie eksperymentuje za du¿o. W³osy myjê szamponem dla dzieci Hipp, a jako balsamu u¿ywam oliwki dla dzieci

Romanaccia... Genua to fajne miejsce...hheheh... mo¿esz zacz±æ pisaæ ksi±¿kê tyle zobaczysz i prze¿yjesz.
Tutaj w Roth.gu by³ taki ch³opak z pd It, Paolo, który prowadzi³ podobne ¿ycie... pracowa³ jako kelner, wiêc problemu z prac± nie mia³... By³ w Panamie, w DE, w FR, teraz wraca³ na trochê do It, a pó¼niej chcia³ lecieæ do Brazylii... pomieszka tu i tam...



__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:07   #40
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam w swoj urodzinowo-imieninowy dzien 30 lat minelo jak jeden dzien
tylko cucciola79 i evelinarav zlozyly mi zyczenia wredzioszki pozostale
dostalam piekne kwiaty, torebusie, a wieczorem bedzie torcik mniam jako wisienka na torcie Flavcio zrobil teraz kupke wiec pozniej napisze
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:17   #41
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Witam w swoj urodzinowo-imieninowy dzien 30 lat minelo jak jeden dzien
tylko cucciola79 i evelinarav zlozyly mi zyczenia wredzioszki pozostale
dostalam piekne kwiaty, torebusie, a wieczorem bedzie torcik mniam jako wisienka na torcie Flavcio zrobil teraz kupke wiec pozniej napisze
pewnie nie zlozyly, bo na FB nic nie pisze. nie chcesz sie tam chwalic ile masz lat? ja pamietalam, ze masz dzisiaj imieniny i urodziny, bo moja siostra tez ma imieniny

a tak odnosnie wieku, to dzisiaj kupowalam 2 piwka dla TZ i kasjerka sie mnie zapytala ile mam lat potraktuje to jako komplement ( choc zdenerwowalo mnie to ), przynajmniej bede wygladac mlodziej, choc zmarszczki na czole i pod oczami juz mam
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 17:38   #42
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia... Genua to fajne miejsce...hheheh... mo¿esz zacz±æ pisaæ ksi±¿kê tyle zobaczysz i prze¿yjesz.
Tutaj w Roth.gu by³ taki ch³opak z pd It, Paolo, który prowadzi³ podobne ¿ycie... pracowa³ jako kelner, wiêc problemu z prac± nie mia³... By³ w Panamie, w DE, w FR, teraz wraca³ na trochê do It, a pó¼niej chcia³ lecieæ do Brazylii... pomieszka tu i tam...
Ja planuje pojechac na Cube conajmniej na 2 miesiace ... moja mama sie obawia,ze mi sie za bardzo spodoba i juz nie wroce co jest bardzo prawdobodobne ,ja marze i snie o Cubie od lat ....
ja poki co szwedam sie po Italii,ale chodza mi po glowie rozne pomysly .... Wenezuela (na zaproszenie przyjaciol) ,Argentyna - rodzina i ogromny sentyment do tego kraju ,Hiszpania - znam,bylam ,a w zylach krew hiszpanska plynie po przodkach i ciagnie wilka do lasu i Francja za mna chodzi ... moja mama mi powiedziala,zebym lepiej juz sie do Europy ograniczyla ,a najlepiej to juz niech zostana te wlochy ,nie wazne gdzie
a mnie tak w swiet ciagnie kiedys czytalam ,ze w poprzednim wcieleniu bylam podroznikiem i zylam w krajach srodziemnomorskich hehe ,z horoskopu i ukladu gwiaz mi wychodzi ,ze taki moj los... ma mnie ciagac po swiecie ,ot taka ciekawostka,nie zeby mnie to interesowalao,ale moja mama sie troche tym zajmuje

sjoanna - a ja polecam "kosmetyki w kapsulkach" - odzywka keratynowa do twarzy ,super !!!! bardzo podobne i nie smierdoli !!
smierdola te do paznokci i brwi

evelinarav - no to kiedy znajde moje miejsce na ziemi juz trace cierpliwosc

mmarcepan - nio ja sie jeszcze nad ta nieszczesna Florencja zastanawiam ,ta przynajmniej znam dosc dobrze .


a co do lezenia i pachnienia ,wlasnie wrocilam z zakupow kosmetycznych ,szybko poszlo,tak sie sklada,ze niedaleko mam super sklep kosmetyczny ,a zaraz obok fajny butik i sa teraz wyprzedarze,ale nic fajnego nie bylo ,juz wszystko przebrane ,kupilam tylko sliczna biala bluzeczke,cos mnie ostatnio na biel wzielo i na taki cielisty bez ...
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2012-07-26 o 17:44
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:49   #43
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

evelinarav nic nie pisze na fb, a czemu gdzie to sie ustawia? ide sie szykowac pozniej napisze
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 17:52   #44
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

princi dokladam sie oczywiscie do zyczen, trzeba byc tajnym agentem zeby dowiedziec sie kiedy masz urodziny
Mam nadzieje ze jak dam taki ksiezniczkowy torcik to wybaczysz
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 18:15   #45
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Princi - wszystkiego najlepszego
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:00   #46
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
evelinarav nic nie pisze na fb, a czemu gdzie to sie ustawia? ide sie szykowac pozniej napisze
pewnie w danych sie ustawia
Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
princi dokladam sie oczywiscie do zyczen, trzeba byc tajnym agentem zeby dowiedziec sie kiedy masz urodziny
Mam nadzieje ze jak dam taki ksiezniczkowy torcik to wybaczysz
fajnie sie prezentuje, ale ma tone cukru
Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ



a co do lezenia i pachnienia ,wlasnie wrocilam z zakupow kosmetycznych ,szybko poszlo,tak sie sklada,ze niedaleko mam super sklep kosmetyczny ,a zaraz obok fajny butik i sa teraz wyprzedarze,ale nic fajnego nie bylo ,juz wszystko przebrane ,kupilam tylko sliczna biala bluzeczke,cos mnie ostatnio na biel wzielo i na taki cielisty bez ...
to juz nie lubisz lososiowego koloru ?

bylam na balkonie po pranie i komary mnie zagryzly do krwi. dwa zabilam
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:25   #47
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Princi Wszystkiego Najlepszego!!!

:ro za:
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 19:35   #48
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3553105 4]to juz nie lubisz lososiowego koloru ? [/QUOTE]

nadal lubie ale teraz bardziej lubie bialy i bezowy

ah jaka ja jestem niestala w ... kolorach,miastach ....

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3553105 4]bylam na balkonie po pranie i komary mnie zagryzly do krwi. dwa zabilam [/QUOTE]

morderczyni ,biedne komary tez sobie chca zyc i krewke ssac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-26, 23:00   #49
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Wypatrzylam na kotlet.tv przepis na sernik z ricotty, moze ktoras zainteresuje tu
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 06:38   #50
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Princi - Wszystkiego naj...naj...

Ja na FB weszlam na chwilke wieczorkiem. Moglam przeoczyc urodzinko-imieninki.
Pochwal sie torebeczka.

Marmotta - dawaj wszystkie jakie masz.

Zastanawiam sie nad drozdzowym z gruszkami. Nigdy nie jadlam.
Ciekawe jakie by wyszlo.

Romanaccia - a jakiej to firmy te kapsulki?
Dobry pomysl z ta ksiazka albo a blogiem - pisz o swoim zyciu - bardzo ciekawe mialas do tej pory i jak widac plany na przyszlosc tez fajne.

Alcon - moze trzeba by nasza Romanaccie spiknac z tym Paolo?
Dwoje wiercioszkow by sobie po swiecie podrozowalo.
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-27, 08:34   #51
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Witam w swoj urodzinowo-imieninowy dzien 30 lat minelo jak jeden dzien
tylko cucciola79 i evelinarav zlozyly mi zyczenia wredzioszki pozostale
dostalam piekne kwiaty, torebusie, a wieczorem bedzie torcik mniam jako wisienka na torcie Flavcio zrobil teraz kupke wiec pozniej napisze
Wszystkiego najlepszego Princi

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3552912 8]pewnie nie zlozyly, bo na FB nic nie pisze. nie chcesz sie tam chwalic ile masz lat? ja pamietalam, ze masz dzisiaj imieniny i urodziny, bo moja siostra tez ma imieniny

a tak odnosnie wieku, to dzisiaj kupowalam 2 piwka dla TZ i kasjerka sie mnie zapytala ile mam lat potraktuje to jako komplement ( choc zdenerwowalo mnie to ), przynajmniej bede wygladac mlodziej, choc zmarszczki na czole i pod oczami juz mam [/QUOTE]
Ale fajnie

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja planuje pojechac na Cube conajmniej na 2 miesiace ... moja mama sie obawia,ze mi sie za bardzo spodoba i juz nie wroce co jest bardzo prawdobodobne ,ja marze i snie o Cubie od lat ....
ja poki co szwedam sie po Italii,ale chodza mi po glowie rozne pomysly .... Wenezuela (na zaproszenie przyjaciol) ,Argentyna - rodzina i ogromny sentyment do tego kraju ,Hiszpania - znam,bylam ,a w zylach krew hiszpanska plynie po przodkach i ciagnie wilka do lasu i Francja za mna chodzi ... moja mama mi powiedziala,zebym lepiej juz sie do Europy ograniczyla ,a najlepiej to juz niech zostana te wlochy ,nie wazne gdzie
a mnie tak w swiet ciagnie kiedys czytalam ,ze w poprzednim wcieleniu bylam podroznikiem i zylam w krajach srodziemnomorskich hehe ,z horoskopu i ukladu gwiaz mi wychodzi ,ze taki moj los... ma mnie ciagac po swiecie ,ot taka ciekawostka,nie zeby mnie to interesowalao,ale moja mama sie troche tym zajmuje

sjoanna - a ja polecam "kosmetyki w kapsulkach" - odzywka keratynowa do twarzy ,super !!!! bardzo podobne i nie smierdoli !!
smierdola te do paznokci i brwi

evelinarav - no to kiedy znajde moje miejsce na ziemi juz trace cierpliwosc

mmarcepan - nio ja sie jeszcze nad ta nieszczesna Florencja zastanawiam ,ta przynajmniej znam dosc dobrze .


a co do lezenia i pachnienia ,wlasnie wrocilam z zakupow kosmetycznych ,szybko poszlo,tak sie sklada,ze niedaleko mam super sklep kosmetyczny ,a zaraz obok fajny butik i sa teraz wyprzedarze,ale nic fajnego nie bylo ,juz wszystko przebrane ,kupilam tylko sliczna biala bluzeczke,cos mnie ostatnio na biel wzielo i na taki cielisty bez ...
Wow gratuluje i podrozy i zakupow
Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Princi - Wszystkiego naj...naj...

Ja na FB weszlam na chwilke wieczorkiem. Moglam przeoczyc urodzinko-imieninki.
Pochwal sie torebeczka.

Marmotta - dawaj wszystkie jakie masz.

Zastanawiam sie nad drozdzowym z gruszkami. Nigdy nie jadlam.
Ciekawe jakie by wyszlo.

Romanaccia - a jakiej to firmy te kapsulki?
Dobry pomysl z ta ksiazka albo a blogiem - pisz o swoim zyciu - bardzo ciekawe mialas do tej pory i jak widac plany na przyszlosc tez fajne.

Alcon - moze trzeba by nasza Romanaccie spiknac z tym Paolo?
Dwoje wiercioszkow by sobie po swiecie podrozowalo.
Super pomysl
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-27, 12:35   #52
sjoanna
Zakorzenienie
 
Avatar sjoanna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jêdrzejów/Latina
Wiadomo¶ci: 6 082
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Zatesknilam za ciastem drozdzowym i co?
Zagniotlam drozdzowe z kruszonka i owocami - z gruszkami i do smaczku i koloru z kilkoma sliwkami.

Teraz ucieklam z kuchni bo sie piecze.
I goraco.

Ale jaki zapach!
__________________
Przyk³adna ¿onka od 15 i 24 VII 2010


“Your dresses should be tight enough to show you're a woman
and loose enough to show you're
a LADY.”

Edith Head
sjoanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-27, 13:55   #53
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Witam pourodzinowo, dziekuje za zyczenia

Romanaccia w Genui z tego co pamietam jest troche brzydka pogoda w zime i na wiosne non stop powodzie, moze jakies inne miasto?

co do paznokci to odzywki sally hansen tez sa b. dobre

paulinka bardzo fajnie gdybys zrobila patentino na guida alpina!

bambi zwsze mozecie uderzyc do kantonu wloskiego w Szwajcarii z tego co wiem to trzeba miec mieszkanie/zameldowanie aby moc tam pracowac czy nie zupelnie to tak wyglada??

sjoanna pochwale sie torebusia a jak pozniej zrobie fotosa

chyba we wrzesniu polecimy z synkiem do Polski patrzylam w 2 str 250 euro moze moze...
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-27, 15:33   #54
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez sjoanna Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia - a jakiej to firmy te kapsulki? Dobry pomysl z ta ksiazka albo a blogiem - pisz o swoim zyciu - bardzo ciekawe mialas do tej pory i jak widac plany na przyszlosc tez fajne.

Alcon - moze trzeba by nasza Romanaccie spiknac z tym Paolo?
Dwoje wiercioszkow by sobie po swiecie podrozowalo.
gdybym ja miala ksiazke napisac ... wooooo wooooo co to by bylo ....

co ??? jaki Paolo ? ja nie chce

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia w Genui z tego co pamietam jest troche brzydka pogoda w zime i na wiosne non stop powodzie, moze jakies inne miasto?
To super ! mi sie podoba
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-27, 18:15   #55
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dzis o 22 zaczyna sie olimpiada
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-28, 07:54   #56
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Czesc dziewczynki, pozdrawiam z obozu pracy (biura) bo i dzisiaj musze pracowac a juz padam! za tydzien urlop a ja czekam na wakacje i na morze jak diabel na dusze!
Paulinka- piekne sobie miejsce wybralas! Pracujesz teraz w sektorze restauracyjnym/hotelowym? Jakos tak kiedys zrozumialam. Ja pracowalam jeden sezon za czasow studenckich w Corvara. Mieszkalam wtedy w schronisku na wysokosci ok. 2040m - widoki byly cudowne, prawie jak w tym filmie o Heidi praca okropna - moi szefowie dawali mi popalic. Praktycznie przez 2 miesiace bylam odcieta od cywilizacji. A przepraszam - pomylka - w niedziele mialam pozwolenie na zejscie z gor z szefostwem na msze!
A co do tej firmy Organique: balsamu do wlosow nie znam - ale balsam do ciala na bazie karite jest rewelacyjny i widac naprawde rezultaty! Jedyny szkopul - jest bardzo tlusty wiec klei sie do ubran/pizamy.
Do wloso-maniaczek moge tylko dodac, ze kosmetyki ktore mozna dostac we wloszech tez sa swietne, nie trzeba sie zaopatrzac w Polsce. Znacie firme Lush? Sa dwie super rzeczy do wlosow: szampon w kostce na wypadanie (jedyny ktory dziala na mnie i na moje kudly) i maska "impacco" przed myciem "Capelli d'angelo". Acha - i firma Framesi - sprawdzcie sobie na opiniach - jest odzywka ktora nazywa sie Rigenol albo Ricrema (jedno i to samo) - ja bez niej nie wyobrazam sobie pielegnacji. Dodam tylko ze mam krecone wlosy, i wszystko byloby fajnie gdyby nie wypadaly, praktycznie zostala mi polowa z tego co kiedys (kiedy mialam "- nascie" lat )
No dobra - musze wracac do przygotowywania rysunkow do produkci paneli metalowych
principessina - z ta Szwjacaria, to szczegolow nie znam, ale przypuszczam, ze nawet w kantonie wloskim dobrze by bylo znac niemiecki. Wlochow dojezdzajacych jest juz tam mnostwo i ostatnio jak slyszalam, zaczynaja sie problemy. Wiem, ze nawet w Trentino aby miec prace biurowa nalezy znac dobrze 2 jezyki (tzn. miec egzamin panstwowy z niemieckiego plus ocz. wloski). No nic - na razie spogladalam na oferty pracy i wydaje sie, ze jest wiele mozliwosci. Ale chyba az takiego ducha vagabondy(jak nasza Romanaccia) aby ciagle zmieniac w sobie nie mam Za bardzo sie przejmuje, ze na starosc nie bedzie przyslugiwac mi emerytura, a na ZUS placic trzeba

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2012-07-28 o 07:59
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-28, 08:23   #57
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

bambi, a gdzie sie wybieracie nad morze ?
ja tam o emeryturze nawet nie mysle. zanim my sie zestarzejemy, to pewnie bede ja dawac jak sie ukonczy 80 lat to tak dla pocieszenia.... denerwuja mnie starsi ludzie co narzekaja, ze kiedys bylo tak ciezko, a jakos kazdy ma spory dom i niezla emeryture... no to teraz to mamy raj na ziemi wedlug nich
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:31   #58
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej Dziewczynki cala sie gotuje,musze sie tu wyzyc, to tylko taka bzdura, ale zdenerwowalam sie, mianowicie znajomi juz 2 tyg temu zapraszali nas na niedziele na grilla, wiec zarezerwowalismy sobie ta niedziele wolna, w sensie nic nie planowalismy, dzwoni dzis kolezanka i mowi zeby byc na...21.30 hmm mowie jej, ze dla nas to troche pozno, bo Flavio chodzi o 22giej spac, no i pozniej budzic go, przekladac z wozka do auta i znowu bez sensu, w ogole zeby go uspac to godzina sie schodzi, no i od niedawna zaczal lepiej spac, jak go nie poloze o regularnej porze to pozniej cala noc sie budzi, no i to jest dla nas meczarnia, zaznacze ze znajomi i drudzy tez maja malutkie dzieci, dziwne tu maja zwyczaje, ona mowi ze swoja o 24tej kladzie w lato a nawet po...ladnie jej podziekowalam, ale powiedzialam ze dla nas to jest za pozno, wziela mnie za dziwaka! eh szkoda gadac, nic ja chce zeby synek od poczatku mial jakies regole a nie hulaj dusza wiatru w polu, rozumiem na 20sta ok, bo tu wszystko poznow lato, no ale na 21.30 i do stolu poda na 23, dobra juz sie nie zale psia kosc, Waszym zdaniem wyszlam na wariatke?? w sumie troche nia jestem

evelinarav
ja to nie wiem w ogole czy emeryture bede miala, bo narazie skladek nie place lepiej nie myslec az tak odlegle

bambi pomysl sobie, ze na pld normlanie biura w sobote sa otwarte, moj maz normlanie pracue 6/7 dni w tyg, oczywiscie mowie o prywaciarzach, a teraz w lato konczy sie strasznie pozno, bo ludzie wszystko wieczprem wychodza zalatwiac i czasem nawet po 23ciej maz wraca tragedyja a mamy kolege co mieszka w Milano i jezdzi do pracy do Szwajcarii, b.sobie chwali a jest zwyklym pielegniarzem ale wiesz jak to jest wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

slyszalyscie o tej hucie stali w Taranto, to niedaleko mnie, oj nieciekawie sie robi!
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-28, 15:12   #59
cucciola79
Wtajemniczenie
 
Avatar cucciola79
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toscana
Wiadomo¶ci: 2 998
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez principessina Poka¿ wiadomo¶æ
hej Dziewczynki cala sie gotuje,musze sie tu wyzyc, to tylko taka bzdura, ale zdenerwowalam sie, mianowicie znajomi juz 2 tyg temu zapraszali nas na niedziele na grilla, wiec zarezerwowalismy sobie ta niedziele wolna, w sensie nic nie planowalismy, dzwoni dzis kolezanka i mowi zeby byc na...21.30 hmm mowie jej, ze dla nas to troche pozno, bo Flavio chodzi o 22giej spac, no i pozniej budzic go, przekladac z wozka do auta i znowu bez sensu, w ogole zeby go uspac to godzina sie schodzi, no i od niedawna zaczal lepiej spac, jak go nie poloze o regularnej porze to pozniej cala noc sie budzi, no i to jest dla nas meczarnia, zaznacze ze znajomi i drudzy tez maja malutkie dzieci, dziwne tu maja zwyczaje, ona mowi ze swoja o 24tej kladzie w lato a nawet po...ladnie jej podziekowalam, ale powiedzialam ze dla nas to jest za pozno, wziela mnie za dziwaka! eh szkoda gadac, nic ja chce zeby synek od poczatku mial jakies regole a nie hulaj dusza wiatru w polu, rozumiem na 20sta ok, bo tu wszystko poznow lato, no ale na 21.30 i do stolu poda na 23, dobra juz sie nie zale psia kosc, Waszym zdaniem wyszlam na wariatke?? w sumie troche nia jestem

evelinarav
ja to nie wiem w ogole czy emeryture bede miala, bo narazie skladek nie place lepiej nie myslec az tak odlegle

bambi pomysl sobie, ze na pld normlanie biura w sobote sa otwarte, moj maz normlanie pracue 6/7 dni w tyg, oczywiscie mowie o prywaciarzach, a teraz w lato konczy sie strasznie pozno, bo ludzie wszystko wieczprem wychodza zalatwiac i czasem nawet po 23ciej maz wraca tragedyja a mamy kolege co mieszka w Milano i jezdzi do pracy do Szwajcarii, b.sobie chwali a jest zwyklym pielegniarzem ale wiesz jak to jest wszedzie jest dobrze gdzie nas nie ma!

slyszalyscie o tej hucie stali w Taranto, to niedaleko mnie, oj nieciekawie sie robi!

u Was to faktycznie pozno te imprezki robiau nas jak idziemy na k0lacje to ok20 nawet latem i o 22-23 juz w domku i mala w lozeczku smacznie spirobisz dobrze maly musi miec orari bo bez e un bel casinonasi znajomi wlosi nocami lataja na kolacje i imprezki z mala 2msc starsza od Fiammi i maja problem ze snem mala w nocy spac im nie chce no ale co sie dziwic jak ja tak po nocach ciagaja
jakie plany na dzis wieczor??
cucciola79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-07-28, 15:32   #60
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ja dzisiaj jestem taka senna,ze polprzytomna chodze.... nie wiem o co chodzi

Bambi - przyvagabonduj sie do Salerno fajnie tutaj jest

sjoanna - firma od kapsulek nazywa sie GAL ... kapsulki sa suuuuper zwlaszcza te do twarzy z witamina A+E .

Princi - to prawda na poludniu pracuje sie czasem nawet w niedziele ,ale glownie od poniedzialku do soboty ...

Ja na twoim miejscu tez nie poszlabym na tego grilla, co prawda dziecka nie mam ,ale wiem co znaczy brak snu i zarywanie nocy ,chociaz raz mozna wyjatek zrobic ,ale jak pozniej masz chodzic nieprzytomna,to chyba lepiej sobie odposcic.

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.