Chcę zapłodnić się sama! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-06, 23:59   #31
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Nie zrezygnuję z męża po 5latach małżeństwa. Zresztą, ja go kocham. Rozumiem, że moje plany wzbudzają kontrowersje, dziekuję również za wszystkie rady, ale ja ani z męża nie zrezygnuję, ani planów nie zmienię. Poniosę wszelkie konsekwencje, nie jestem jakąś nastolatką, co chce wrobic chłopa w dziecko, jestem na dziecko gotowa fizycznie, psychicznie i ekonomicznie. Liczę na to, że mąż-jak wiele mężczyzn- oszaleje na punkcie swoje dziecka. Jeżeli tak nie będzie- to będzie to moja konsekwencja. Nie ma sensu nad tym dyskutować
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 00:00   #32
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
To chyba normalne, ze kobieta pragnie miec dziecko! Probuj. Lepiej miec je z mezem niz zdradzic go.
A swoja droga to zachowanie meza jest nie fair. To ze on ma dzieci nie znaczy ze mlodsza zona ich nie chce. Jak mozna swiadomie pozbawic kobiete macierzynstwa
powodzenia!
normalne jest zarowno to, że chce, jak i to, że ktoś (np mąż) nie chce.
Dziwiłam się na grupie bezdzietnych, że faceci tak bardzo się boją wrobienia. Przestałam

Autorko - to, co chcesz zrobić jest skrajnie nieodpowiedzialne i nieuczciwe. Nie masz prawa zdecydować za męża.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 00:06   #33
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Dzieciak z palca. Jak masz takie parcie to może zacznij zdobywać tę spermę zamiast pisać posty na forum.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 00:14   #34
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Dzieciak z palca. Jak masz takie parcie to może zacznij zdobywać tę spermę zamiast pisać posty na forum.

Nikt nie każe Ci moich postów czytać
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 04:00   #35
Vallarr
Raczkowanie
 
Avatar Vallarr
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 480
GG do Vallarr Send a message via Skype™ to Vallarr
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

To jest przerażające. Co mężowi powiesz? Prawdę? Jedyną możliwą odpowiedzią na takie działania za plecami jest kop w tyłek tak mocny, że do księżyca dolecisz. Na takie konsekwencje też jesteś gotowa?

Nie chcesz zdrady, kochasz faceta, a robisz mu ogromne świństwo działając za jego plecami i wbrew otwarcie wyrażonej woli. Dziecku też powiesz, że dlatego ojca nie ma, bo go nie chciał, ale na szczęście miałaś akurat rękę uwalaną w spermie i jest z pełnego fistingu?

To jest zbyt głupie, by mogło być prawdziwe. Jestem naiwny, ale mam ogromną nadzieję, że to tylko troll.
Vallarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 09:12   #36
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

a pomyślałaś o dziecku? co, jeśli ojciec jednak nie będzie taki szczęśliwy po porodzie i was zostawi? chcesz zapewniać dziecku taki los? albo sam fakt, że ojciec go nie chciał...
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:24   #37
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Dużo jest dzieci z wpadek, które są nieplanowane i niechciane. Słuchajcie, ja Wam dziękuję za opinie, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, aczkolwiek nie po moralne dysputy tutaj napisałam, tylko po to, by poczytać podobne doświadczenia kobiet Także nie widzę sensu tego moralizowania, ponieważ wątek jest nie o tym, czy powinnam tak zrobić, tylko czy tak się da. To czy powinnam czy nie, to sprawa mojego sumienia, ja nikomu tak nie każę w ciąże zachodzić
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 10:34   #38
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
Dużo jest dzieci z wpadek, które są nieplanowane i niechciane. Słuchajcie, ja Wam dziękuję za opinie, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, aczkolwiek nie po moralne dysputy tutaj napisałam, tylko po to, by poczytać podobne doświadczenia kobiet Także nie widzę sensu tego moralizowania, ponieważ wątek jest nie o tym, czy powinnam tak zrobić, tylko czy tak się da. To czy powinnam czy nie, to sprawa mojego sumienia, ja nikomu tak nie każę w ciąże zachodzić
dużo dzieci jest też w domach dziecka, a czy to oznacza, że jest wszystko w porządku i można je swobodnie porzucać? wiesz, chodzi o to, że ty nie chcesz tylko sobie zrobić krzywdy. ale chcesz również oszukać swojego męża i być może skrzywdzić przyszłe dziecko. a w takim wypadku to nie jest tylko twój interes... i tak zrobisz jak zechcesz, bo jak widać jesteś mega zapatrzona w swoje potrzeby. ale zastanów się też nad innymi, a nie tylko nad sobą. mam nadzieję, że twój mąż jakoś się dostanie na to forum i przeczyta co planujesz.

jak widać nikt tutaj nie napisał o podobnych doświadczeniach - może to da ci do myślenia, że to nie jest normalne, a wręcz patologiczne.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 10:55   #39
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

to moze uzyjcie gumki, jak on ja zdejmie to wez ja wywroc na druga strone i kombinuj
ale swoja droga to troche takieee
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 12:50   #40
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Vallarr Pokaż wiadomość
To jest przerażające. Co mężowi powiesz? Prawdę? Jedyną możliwą odpowiedzią na takie działania za plecami jest kop w tyłek tak mocny, że do księżyca dolecisz. Na takie konsekwencje też jesteś gotowa?

Nie chcesz zdrady, kochasz faceta, a robisz mu ogromne świństwo działając za jego plecami i wbrew otwarcie wyrażonej woli. Dziecku też powiesz, że dlatego ojca nie ma, bo go nie chciał, ale na szczęście miałaś akurat rękę uwalaną w spermie i jest z pełnego fistingu?

To jest zbyt głupie, by mogło być prawdziwe. Jestem naiwny, ale mam ogromną nadzieję, że to tylko troll.
Podpisuję się pod każdym słowem,
Poza tym nie tylko ty poniesiesz konsekwencję. Jeśli urodzisz dziecko z tej swojej "wpadki", a facet cie oleję, to najbardziej poszkodowane będzie dziecko, nie ty!
Jest tak mało facetów na świecie ? Znajdź takiego który będzie chciał założyć z tobą rodzinę i mieć dzieci albo dogadaj się ze swoim!
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 12:57   #41
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
to moze uzyjcie gumki, jak on ja zdejmie to wez ja wywroc na druga strone i kombinuj
ale swoja droga to troche takieee

To w sumie wyjdzie na to samo, jak dochodzi mi w rękę i zaraz sobie to "wlewam" dłonią...
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 13:08   #42
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Zdecydowanie to powinno być karalne. Niektórzy ludzie są skrajnie obrzydliwi i głupi. Szkoda dziecka "palcem robionego".
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:38   #43
Wanda85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 329
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Wątek ten ma dla mnie charakter wyłącznie śmiechowy. Nie wierzę, że ktoś mógłby wpaść na tak porąbany pomysł. Wietrzę trolla.
Wanda85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:43   #44
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Wanda85 Pokaż wiadomość
Wątek ten ma dla mnie charakter wyłącznie śmiechowy. Nie wierzę, że ktoś mógłby wpaść na tak porąbany pomysł. Wietrzę trolla.
Mało życia znasz, wpisz w google "zapłodnienie palcem", zobaczysz ile wypowiedzi różnych kobiet z różnych for znajdziesz
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:45   #45
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
Mało życia znasz, wpisz w google "zapłodnienie palcem", zobaczysz ile wypowiedzi różnych kobiet z różnych for znajdziesz
Naprawdę to jest coś okropnego. Takie zachowanie powinno dyskwalifikowac z otrzymywania alimentow na dziecko.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:50   #46
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Mnie jest akurat stać na dziecko i bez alimentów
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:53   #47
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Za taki numer powinna być dyskwalifikacja z macierzyństwa
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 13:58   #48
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cóż, wg mnie z innych powodów powinna być "dyskwalifikacja z macierzyństwa"ale tak jak już zaznaczałam, wątek jest nie o tym, w każdym razie te panie, które chcą się tutaj pluć, niech się plują, reszta Pań, któa jest w podobnej sytuacji- proszę o kontakt, tutaj bądź na priv
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:32   #49
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
Nie chcę zdradzać męża, chce mieć jego dziecko. Dziękuję za zrozumienie! Czy znasz może kogoś, bądź słyszałaś o kimś, kto zapłodnił się ręką (nie strzykawką)?






Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
normalne jest zarowno to, że chce, jak i to, że ktoś (np mąż) nie chce.
Dziwiłam się na grupie bezdzietnych, że faceci tak bardzo się boją wrobienia. Przestałam

Autorko - to, co chcesz zrobić jest skrajnie nieodpowiedzialne i nieuczciwe. Nie masz prawa zdecydować za męża.
Fakt, ze takie sprawy powinno ustalac sie wczesniej, przed slubem.
Ale tez on nie ma prawa pozbawic kobiety macierzynstwa.






Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Za taki numer powinna być dyskwalifikacja z macierzyństwa
Bez przesady. Przeciez autorka jest swiadoma swojej decyzji. Skoro jest tak, jak pisze, to dziecko bedzie mialo wspaniala, kochajaca mame.

Tylko zastanawia mnie, co powiesz mezowi? Prawde?
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:36   #50
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 170
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość


Bez przesady. Przeciez autorka jest swiadoma swojej decyzji. Skoro jest tak, jak pisze, to dziecko bedzie mialo wspaniala, kochajaca mame.
No tak, to najważniejsze Szczerze mówiąc, o ile autorka nie jest trollem, to mam nadzieję, że jej się nie uda. Szkoda faceta, który zostanie w to wrobiony.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:42   #51
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Za taki numer powinna być dyskwalifikacja z macierzyństwa
Zgadzam się
Podwójna korzyść: brak możliwości zrobienia wstrętnego świństwa drugiej osobie i zapobiegnięcie rozmnażaniu się totalnej głupoty.

fiorella22: autorka jest pewna swojej decyzji ale jej facet NIE CHCE DZIECKA. I robienie podstępem z niego tatusia jest po prostu obrzydliwe. On nie ma prawa zabraniać jej macierzyństwa a ona nie ma prawa robić z niego jelenia.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:45   #52
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Tylko zastanawia mnie, co powiesz mezowi? Prawde?
Tak, czytałam wypowiedzi kilku kobiet, że ich mężowie, którzy najpierw się zapierali, że nigdy w życiu dziecka, po urodzeniu się zakochali,a one jak się przyznały, to mężowie się śmiali. Więc również mam zamia "przyznać się" mężowi do zaplanowanej wpadki, ostatecznie regularnie mnie zapewnia, że "wpadka to co innego"
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 14:48   #53
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
Tak, czytałam wypowiedzi kilku kobiet, że ich mężowie, którzy najpierw się zapierali, że nigdy w życiu dziecka, po urodzeniu się zakochali,a one jak się przyznały, to mężowie się śmiali. Więc również mam zamia "przyznać się" mężowi do zaplanowanej wpadki, ostatecznie regularnie mnie zapewnia, że "wpadka to co innego"
Ale to co robisz to nie wpadka, tylko świadome wrabianie i robienie z faceta idioty. A tak go niby kochasz
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:15   #54
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

też się zgadzam, dla mnie to praktycznie powinno być przestępstwo - jawne oszustwo. jak można wrabiać człowieka w tak poważną sprawę? jak ty byś się czuła, gdybyś w ogóle nie była gotowa na dziecko i np. w nastoletnim wieku facet celowo nie założył gumki, żeby cię zapłodnić - bo on ma taki instynkt przysłaniający zdrowe zmysły i koniec? dziecko to nie jest jakaś zabawka czy jakaś pierdoła, żeby można było potajemnie to załatwiać. to jest decyzja, której skutki twój facet będzie odczuwał do końca życia. gdybym była na jego miejscu, od razu bym cię zostawiła gdybym tylko się dowiedziała, co planujesz.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:36   #55
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez meyrem Pokaż wiadomość
Mnie jest akurat stać na dziecko i bez alimentów
Postaw siebie na jego miejsce- zrobił ci ktoś dzieciaka, bo tak chciał, i zupełnie sięn ie liczy z twoim zdaniem,on chce i już,a ty zostałaś wrobiona -jak byś się czuła?

Dlaczego masz takie parcie na dziecko?

Wychowywać dziecko bez ojca nie jest tak fajnie jak tobie się wydaje, nawet jeśli masz na to kasę to nie wszystko!

Zamiast kombinować jak się zapłodnić idź lepiej do psychologa, a jeszcze lepiej idźcie tan razem z twoim facetem
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:45   #56
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Zgadzam się z Kaliną. A poza tym nie pisz proszę, żebyśmy nie wyrażały swojego zdania. bo przecież jakbyś przypadkiem zobaczyła np. post samobójcy proszącego o rady jak się zabić, to też byś zaczęła pewnie pisać, żeby tego nie robił.

otwórz oczy i spójrz nie tylko na siebie, ale też na osobę, która powinna być dla ciebie najważniejsza na świecie - na twojego męża. wiem, że masz silny instynkt macierzyński ale zdaj sobie sprawę, że on ci wszystko przesłania.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:45   #57
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Twoj mąż powinien natknąć się na ten wątek. Moim zdaniem takie dzialania powinny byc karalne.
Wrabianie kogoś, kto nie chce mieć dzieci w ich posiadanie wbrew jego woli to zbrodnia podobna do gwałtu.
Mam nadzieję, że twój mąż natknie się na ten wątek i zostaniesz samotną matką z dzieckiem.
Chociaż niestety niewinny facet i tak pewnie będzie musiał płacić alimenty :/ Żałosne.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:47   #58
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Wrabianie kogoś, kto nie chce mieć dzieci w ich posiadanie wbrew jego woli to zbrodnia podobna do gwałtu.
Mam nadzieję, że twój mąż natknie się na ten wątek i zostaniesz samotną matką z dzieckiem.
Chociaż niestety niewinny facet i tak pewnie będzie musiał płacić alimenty :/ Żałosne.
Jak zwykle jednomyslne ^^
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:48   #59
meyrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 43
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że twój mąż natknie się na ten wątek i zostaniesz samotną matką z dzieckiem.
czyli mam szanse zajsc )
meyrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-07, 15:52   #60
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Chcę zapłodnić się sama!

To musi być troll, co nie zmienia faktu, że są takie idiotki (idioci pewnie też), które postępują w taki sposób. Aż nie do wiary
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-03 18:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.