Żałoba narodowa któryśjużraz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 16:47   #31
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Jak usłyszałam o wypadku to zażartowałam że pewnie znowu zrobią żałobę, ale potem powiedziałam ze nie bo przecież mamy już innego prezydenta. No i jednak myliłam się, obecny prezydent postanowił upodobnić się do poprzedniego.

Cytat:
Napisane przez Gregorynka Pokaż wiadomość
Widziałam na własne oczy co tam się działo (samego zderzenia nie,bo przyjechałam jakieś 20 minut później) i szczerze powiedziawszy była masakra. Nie wiem, ile osób angażują do akcji, gdy w wypadku bierze udział więcej aut, bo naprawdę myślałam na początku, że na drodze doszło do conajmniej karambolu.
Podawali że tu było 250 osób służb ratunkowych. Ale nawet do mniejszego wypadku sporo przyjeżdża. Koło mojej pracy zderzył się samochód osobowy (5 pasażerów) z ciężarówką (3 pasażerów).
W ciężarówce nikomu nic się nie stało a w osobowym wszyscy przytomni ale 4 osoby bardziej ranne, kierowca został zaklinowany. Przyjechały 4 karetki, w każdej na pewno minimum 3 osoby (nie liczyłam). Do tego trzy samochody straży pożarnej (ponad 10 osób) i policja (2 osoby). Czyli dla dwóch samochodów i 4 osób odwiezionych do szpitala przyjechało jakieś 30 osób służb.

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Pamiętam Specjalnie sobie zapamiętałam co napisała, i tak:
* śmierć muzyka polskiego pochodzenia do 2 tygodni (kwiecień) od jej słów - SPRAWDZIŁO SIĘ --> frontmen Type O'Negative zmarł na serce z poch. Polak (post na 100% nie spreparowany "po" bo czytałam tamto forum na bieżąco
* żałoba narodowa w lipcu --> nie podała dokładnie gdzie, PÓŁ NA PÓŁ --> tragedia na Love Parade w Niemczech, ale bez ogłoszonej żałoby
* wrzesień --> umrze ktoś znany i ceniony, ? --> nie wiem czy w Pl czy na świecie, we wrześniu odnotowałam śmierć pana Kukulskiego


Jak ktoś chce to zawsze dopasuje sobie fakty do przepowiedni.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:53   #32
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Jak ktoś chce to zawsze dopasuje sobie fakty do przepowiedni.
Zgadza się.
Pamiętacie przepowiednię z "metalowym ptakiem" czy tam stalowym? Zrobiło się o niej głośno przy ataku na WTC. Potem usłyszałam o niej ponownie po katastrofie pod Smoleńskiem..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:10   #33
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Błagam,tylko nie żałoba narodowa.......

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Zgadza się.
Pamiętacie przepowiednię z "metalowym ptakiem" czy tam stalowym? Zrobiło się o niej głośno przy ataku na WTC. Potem usłyszałam o niej ponownie po katastrofie pod Smoleńskiem..
Nostradamus chyba to "przepowiedział".
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:19   #34
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez aga696 Pokaż wiadomość
Nostradamus chyba to "przepowiedział".
Nostradamus przepowiedział coś w stylu "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci" (ponoć, bo się tym nie interesuję) i to miało niby dotyczyć WTC.

Natomiast przy okazji Smoleńska kogoś poniosła fantazja i spłodził, a następnie przypisał Nostradamusowi (żeby było bardziej "wiarygodnie") coś takiego:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy"

No komedia normalnie
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:23   #35
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Pamiętam Specjalnie sobie zapamiętałam co napisała, i tak:
* śmierć muzyka polskiego pochodzenia do 2 tygodni (kwiecień) od jej słów - SPRAWDZIŁO SIĘ --> frontmen Type O'Negative zmarł na serce z poch. Polak (post na 100% nie spreparowany "po" bo czytałam tamto forum na bieżąco
* żałoba narodowa w lipcu --> nie podała dokładnie gdzie, PÓŁ NA PÓŁ --> tragedia na Love Parade w Niemczech, ale bez ogłoszonej żałoby
* wrzesień --> umrze ktoś znany i ceniony, ? --> nie wiem czy w Pl czy na świecie, we wrześniu odnotowałam śmierć pana Kukulskiego


wiesz, takie "umrze ktoś znany i ceniony" to dla mnie znaczy tyle, co "zimą będzie padał śnieg" . Co miesiac umiera ktoś znany i ceniony.

Wypadek - przykre wydarzenie ale nie na tyle aby ogłaszać żałobę czy to narodową czy w wybranym województwie. Bliscy osób, które zginęły będą nosiły ból w sercach, nie potrzebują (tak mi się wydaje) medialnego szumu ..

Chociaż, jakby zrobili wtedy dzien wolny od pracy, to czemu nie niech ogłaszają częściej takie żałoby
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:41   #36
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość

Chociaż, jakby zrobili wtedy dzien wolny od pracy, to czemu nie niech ogłaszają częściej takie żałoby
Ja tam wolę iść do pracy niż cieszyć się z wolnego ogłoszonego z powodu rozpaczy innych :/
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 17:42   #37
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Pasuje niby ze Steele, ale wiesz, tak to sobie można wiele rzeczy dopasować To tak samo jak z chodzeniem do wróżki imho, usłyszysz, że ma być tak i tak, a potem sobie już dopasujesz, żeby wyszło, że się "sprawdziło"
EEEEEEEEEEEEEEEEEE... śmiejcie się lub nie, ale dopiero się dowiedziałam, że zmarł Steele! Nie wiem, jak mogłam przeoczyć tę informację. Szczena mi spadła na ziemię...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 18:07   #38
Amaryllis
Przyczajenie
 
Avatar Amaryllis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Amarylisowych Ogrodów
Wiadomości: 16
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Ja tam wolę iść do pracy niż cieszyć się z wolnego ogłoszonego z powodu rozpaczy innych :/


Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
EEEEEEEEEEEEEEEEEE... śmiejcie się lub nie, ale dopiero się dowiedziałam, że zmarł Steele! Nie wiem, jak mogłam przeoczyć tę informację. Szczena mi spadła na ziemię...
Też mi serce zapłakało
__________________
Amaryllis, jesteś kokietką
************************* *
Amaryllis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:23   #39
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Dla mnie to bez róznicy czy bedzie zaloba czy nie.

Gdy byla katastrofa pod smolenskiem w tym samym dniu mialam 18nastke kolezanki i bawilam sie rownie dobrze jak zawsze
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:35   #40
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez ewelinucha Pokaż wiadomość
Dla mnie to bez róznicy czy bedzie zaloba czy nie.

Gdy byla katastrofa pod smolenskiem w tym samym dniu mialam 18nastke kolezanki i bawilam sie rownie dobrze jak zawsze
i? to powód do dumy?
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:37   #41
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez rozowo Pokaż wiadomość
i? to powód do dumy?
Nie. Ale też nie powód do wstydu moim zdaniem.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 18:38   #42
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Nie rozumiem, że co, jak ktoś tego dnia miał osiemnastkę w wynajętym klubie, to miał o o godzinie 15 odwoływać ludzi wydrukować nowe zaproszenia po 18 kwietnia (wtedy kończyła się żałoba) i jeszcze ma dopłacać w klubie i ustalać kolejny termin za miesiąc?;d
ja nie wiem nie rozumiem o co się rozchodzi
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:39   #43
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez rozowo Pokaż wiadomość
i? to powód do dumy?
Kuzyn miał wesele, rozumiem, że powinien odwołać?
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:51   #44
rozowo
Raczkowanie
 
Avatar rozowo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 392
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Kuzyn miał wesele, rozumiem, że powinien odwołać?
skad ten pomysl?
poprostu ton wypowiedzi Wizazanki,ktora cytowalam troche mnie zadziwil. nie lubie ostentacyjności.Rozumiem, ze jak ktos planowal jakas impreze od dluzszego czasu to nie bedzie jej odwolywal, bo i po co? nie jego tragedia, nie dotyczy to bezposrednio jego czy rodziny.
Ale nie ma co przesadzac, ze przez dzien zaloby(ewentualnej,bo info jeszcze nie potwierdzone) Wizazankom krzywda sie stanie.
__________________
rozowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:54   #45
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Gdyby żałoba ograniczała się do zamknięcia sklepów czy zmienionej ramówki - ok.
Ale żałoba faktycznie KOSZTUJE... nie jest taka zupełnie obojętna jakby się wydawało
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 18:57   #46
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Nostradamus przepowiedział coś w stylu "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci" (ponoć, bo się tym nie interesuję) i to miało niby dotyczyć WTC.
Niczego takiego nie przepowiedział. Tamta przepowiednia też była mistyfikacją.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:02   #47
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Niczego takiego nie przepowiedział. Tamta przepowiednia też była mistyfikacją.
Dlatego napisałam "ponoć" Nie interesują mnie takie rzeczy, sprawdzałam to tylko na zasadzie daty pojawienia się. A wzmianki o tej drugiej pojawiły się dopiero po katastrofie.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez rozowo Pokaż wiadomość
skad ten pomysl?
poprostu ton wypowiedzi Wizazanki,ktora cytowalam troche mnie zadziwil. nie lubie ostentacyjności.Rozumiem, ze jak ktos planowal jakas impreze od dluzszego czasu to nie bedzie jej odwolywal, bo i po co? nie jego tragedia, nie dotyczy to bezposrednio jego czy rodziny.
Ale nie ma co przesadzac, ze przez dzien zaloby(ewentualnej,bo info jeszcze nie potwierdzone) Wizazankom krzywda sie stanie.
No to w czym problem z tym "powodem do dumy"? Mnie się nie wydaje, żeby się jakoś strasznie "chwaliła"...
__________________

Edytowane przez Fela Von Helvete
Czas edycji: 2010-09-27 o 19:05
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 19:34   #48
speedstar
Raczkowanie
 
Avatar speedstar
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 255
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Oglądałam dziś konferencję prasową żałoba będzie TYLKO w zachodniopomorskim.

Pozdrawiam
__________________
BLA BLA i tak tych podpisów nikt nie czyta...
speedstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:01   #49
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
aha no to widocznie chodzilo o jakas inna tragedie.

edit: faktycznie mieli, 3dniową. Po Katrinie 2 dniową ( my mielibysmy conajmniej tydzien)
Bo taka zaloba to nie tylko nazwa, oni wyciagneli wnioski. To np. dzien wolny od kraju, na ile dni mozna wstrzymac gospodarke zanim bedzie problem? I jak czesto? Za kazdym razem jak jakis nastolatek zastrzeli kolegow ze szkoly, kiedy uderzy żywiol(codziennie gdzies)? Dopiero co mieli kryzys. Kto bedzie chcial obchodzic zalobe i tak to zrobi.

Wlasnie czemu nie bylo zaloby po powodzi, po targach golebi i 300 osobach, ktore zamarzly tamtej zimy? Troche spojnosci kurcze, jak widac upamietnic ofiary wypadku da sie bez oficjalnej zaloby narodowej.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 20:07   #50
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

po targach golebi byla załoba
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:11   #51
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

III Rzeczpospolita
18 lipca 1997 Powódź tysiąclecia (55 ofiar śmiertelnych)
12-14 września 2001 Zamach na World Trade Center i Pentagon w Nowym Jorku i Waszyngtonie (2752 ofiary śmiertelne, w tym 5 Polaków)
12-13 marca 2004 Zamach w Madrycie 11 marca 2004 (191 ofiar śmiertelnych, w tym 4 Polaków)
5 stycznia 2005 Trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim w 2004 (około 294 tys. ofiar śmiertelnych)
3-8 kwietnia 2005 Śmierć papieża Jana Pawła II
14 lipca 2005 Zamach w Londynie 7 lipca 2005 (52 ofiary śmiertelne, w tym 3 Polki)
29 stycznia–1 lutego 2006 Katastrofa budowlana na Śląsku w 2006 (65 ofiar śmiertelnych)
23-25 listopada 2006 Katastrofa górnicza w kopalni Halemba (2006) (23 ofiary śmiertelne, wszystkie z nich to Polacy)
23-25 lipca 2007 Katastrofa polskiego autokaru we Francji (26 ofiar śmiertelnych, wszystkie z nich to Polacy)
24-26 stycznia 2008 Katastrofa lotnicza w Mirosławcu (w katastrofie zginęło 19 oficerów i jeden podoficer, wszyscy z nich to Polacy)
14-16 kwietnia 2009 Pożar hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim (23 ofiary śmiertelne, wszystkie z nich to Polacy)
21-22 września 2009 Katastrofa górnicza w kopalni "Wujek"-"Ruch Śląsk" (20 ofiar śmiertelnych - 13 w dniu ogłoszenia żałoby[7], wszystkie z nich to Polacy)
10-18 kwietnia 2010 Katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 20:43   #52
ewelinucha
Zadomowienie
 
Avatar ewelinucha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z pewnej odległej krainy...
Wiadomości: 941
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
III Rzeczpospolita
18 lipca 1997 Powódź tysiąclecia (55 ofiar śmiertelnych)
12-14 września 2001 Zamach na World Trade Center i Pentagon w Nowym Jorku i Waszyngtonie (2752 ofiary śmiertelne, w tym 5 Polaków)
12-13 marca 2004 Zamach w Madrycie 11 marca 2004 (191 ofiar śmiertelnych, w tym 4 Polaków)
5 stycznia 2005 Trzęsienie ziemi na Oceanie Indyjskim w 2004 (około 294 tys. ofiar śmiertelnych)
3-8 kwietnia 2005 Śmierć papieża Jana Pawła II
14 lipca 2005 Zamach w Londynie 7 lipca 2005 (52 ofiary śmiertelne, w tym 3 Polki)
29 stycznia–1 lutego 2006 Katastrofa budowlana na Śląsku w 2006 (65 ofiar śmiertelnych)
23-25 listopada 2006 Katastrofa górnicza w kopalni Halemba (2006) (23 ofiary śmiertelne, wszystkie z nich to Polacy)
23-25 lipca 2007 Katastrofa polskiego autokaru we Francji (26 ofiar śmiertelnych, wszystkie z nich to Polacy)
24-26 stycznia 2008 Katastrofa lotnicza w Mirosławcu (w katastrofie zginęło 19 oficerów i jeden podoficer, wszyscy z nich to Polacy)
14-16 kwietnia 2009 Pożar hotelu socjalnego w Kamieniu Pomorskim (23 ofiary śmiertelne, wszystkie z nich to Polacy)
21-22 września 2009 Katastrofa górnicza w kopalni "Wujek"-"Ruch Śląsk" (20 ofiar śmiertelnych - 13 w dniu ogłoszenia żałoby[7], wszystkie z nich to Polacy)
10-18 kwietnia 2010 Katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem
Dajcie spokoj to normalne ze zdarzaja sie katastrofy wieksze lub mniejsze, kiedys ich bylo nawet wiecej nie wspominajac o wojnach swiatowych kiedy tyle ludzi zginelo
__________________
Moje cele:
-przytyć z 2 kg
-nie obcinać włosów i dbać o nie
-dobrze zdać mature cel osiagniety
- poleciec do USA, byc w Nowym Jorku, Miami i Los Angeles
- skonczyc studia


ewelinucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:09   #53
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

ale chyba ktoś was wprowadził w błąd, to nie ma być żałoba narodowa... to ma być tylko żałoba dla województwa zachodniopomorskiego, co uważam za rzecz jak najbardziej na miejscu.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:15   #54
chocolate19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Oczywiście ja do nikogo nie pije,ani nic każdy ma swoje zdanie,ale zastanówcie się co by było gdybyście byli an miejscu rodzin tych ofiar..dla każdego z nich to jest straszna tragedia i dni które były i każde kolejne to straszny ból i uważam,ze to troche nie na miejscu jakieś zale o tym,że 'niby' ma być żałoba narodowa...
__________________
83.... 82...81...80...79..78...77..
76..

75....74...73...72...71.. 70..69..
DAM RADE!!!


chocolate19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:18   #55
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Pomyśl co mogą czuć osoby którym całe rodziny giną na drodze a nikt się tym nie przejmuje.
WIEM śmierć jest straszna ale błagam w ten sposób każdy wypadek drogowy mógłby być powodem żałoby narodowej.
Nikt nie robi żałoby dla osób zaginionych, ewentualnie marsze pamięci i nikt się tych żałób nie domaga.
Gdyby mój bliski tam zginął nawet bym nie śmiała domagać się o żałobę narodową, myślę że miałabym gorsze rzeczy na głowie
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:20   #56
casinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Dziewczyny, co z tą żałobą będzie to też do końca nie wiem, bo nie mam w domu TV, a w necie wszystko trochę inaczej wygląda...

W każdym razie taka jedna moja uwaga. Nie, żebym była jakaś wyjątkowo nieczuła na ludzką tragedię, ale już mnie męczą ciągłe żałoby. Od jakiś kilku lat mamy regularnie kilka razy w roku żałobę narodową...
Do czego to prowadzi?
casinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:33   #57
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez rilla900 Pokaż wiadomość
ale chyba ktoś was wprowadził w błąd, to nie ma być żałoba narodowa... to ma być tylko żałoba dla województwa zachodniopomorskiego, co uważam za rzecz jak najbardziej na miejscu.
Jako mieszkanka ZachPom nie uwazam tego za na miejscu.

Na miejscu rodzin bylabym wkurzona medialna nagonka. Zamiast powoli sie pozbierac, wrocic do zycia to wlasnie beda wysluchiwac debat, ze ich bliskim sie zaloba narodowa nie nalezala, bo takie debaty beda w TV, nie tylko tu. Obecnosc reporterow wokol tez nie sprzyja ich prywatnej zalobie.

A tak najbardziej wkurza mnie to, ze byla dyskusja nad stanem samolotow, teraz jest nad stanem autokarow, byla tez o kopalniach, nic nie zrobiono. I znowu tak bedzie. Albo nie, rzad aby cos zrobic podniesie VAT, zamiast uciac koszty wlasnej administracji.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:38   #58
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez chocolate19 Pokaż wiadomość
Oczywiście ja do nikogo nie pije,ani nic każdy ma swoje zdanie,ale zastanówcie się co by było gdybyście byli an miejscu rodzin tych ofiar..dla każdego z nich to jest straszna tragedia i dni które były i każde kolejne to straszny ból i uważam,ze to troche nie na miejscu jakieś zale o tym,że 'niby' ma być żałoba narodowa...
Tak, dla każdej osoby, której ginie bliska osoba to jest tragedia, ale nie sądzę, żeby to było dla nich ważne czy będzie żałoba narodowa czy nie, bo oni i tak będą w swojej żałobie..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:49   #59
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Tak, dla każdej osoby, której ginie bliska osoba to jest tragedia, ale nie sądzę, żeby to było dla nich ważne czy będzie żałoba narodowa czy nie, bo oni i tak będą w swojej żałobie..
Ten reporter proszacy o wywiad i sesje zdjeciowa na pogrzebie oraz obrzucanie blotem za zalobe narodowa, ktorej nikt nie chce nie bedzie dla nich mile. Ogladanie zdjec z katastrofy na kazdym kanale w TV tez nie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:51   #60
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Żałoba narodowa któryśjużraz

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Ten reporter proszacy o wywiad i sesje zdjeciowa na pogrzebie oraz obrzucanie blotem za zalobe narodowa, ktorej nikt nie chce nie bedzie dla nich mile. Ogladanie zdjec z katastrofy na kazdym kanale w TV tez nie.
Zgadzam się.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.