tatuaż w dowód miłości? co sądzicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 19:11   #31
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

romantyczne moze i tak ale przedewszystkim totalnie glupie! nie popieram takiej formy okazywania uczuc, wiadomo jak to sie najczesciej konczy nigdy nie zrobilambym takiego tatuazu nawet po slubie, nie chcialabym zeby cos na moim ciele zale zycie przypominalo mi o nieprzyjemnym i bolesnym zwiazku... a roznie to bywa z usuwaniem tatuazu...
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 21:30   #32
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Uważam, że jest to piękny gest. I równie bezmyślny

Chciałabym kiedyś poznać osobę, która miałaby jeden i ten sam, ciąglę aktualny tatuaż z inicjałami swojej wybranki/swojego wybranka i to od wieluuuu lat

Ot, taka babcia albo dziadek z inicjałami męża lub żony na ciele i z tym mężem lub żoną przy boku...

Nie interesują mnie młodzieniaszkowie, którzy w przypływie impulsu rąbnęli sobie imię oblubienicy na tyłku, bo takich to pełno można spotkać w gabinetach kosmetyki estetycznej lub u chirurgów plastycznych

I chyba nie miałabym do konca zaufania do osoby, która wesoło pomaszerowała do studia tatuażu po moje imię. Nieważne czy byłby to mój partner, przyjaciólka, etc. No może rodzicom bym wybaczyła taki gest, nawet bym się ucieszyła, pod warunkiem, że tatuaż obejmowałby też moje rodzeństwo.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 07:42   #33
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

W opisanym przypadku wydaje mi się to średnio rozsadne... ale właściwie, czy to mnie oceniać?

Całe życie myślałam, że nigdy tego nie zrobię, ale aktualnie mam ochotę na coś takiego. To znaczy, jeszcze chwilę poczekam... być może do momentu, aż się zaręczymy

Poza tym, jakby podejść do tego w sposób symboliczny, to nie jest takie głupie. Dla mnie osobiście każdy z moich tatuaży znaczy coś istotnego, co było lub jest ważne w moim życiu. Na tej samej zasadzie mógłby oznaczać ważną osobę.
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770

Edytowane przez Ruffian
Czas edycji: 2009-01-20 o 07:46
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 08:03   #34
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

hmm.... Z jednej strony pewnie byloby to bardzo mile, za glupote bym tego nie wziela, jednak uwazam, ze to troszke nierozsadne, zreszta to jego cialo i jego wybor, wiec moze robic, co chce. Nigdy nic nie wiadomo, a po sprawie z eks to juz nigdy niczego nie bede pewna nawet w 50%. Zreszta pamietam, ze jak robilismy tatuaze to wlasnie on chcial, bysmy sobie zrobili takie, ktore by nas laczyly - inicjaly lub cos podobnego... Nie powiem, myslalam nad tym, ale na szczescie (swoje) nie zgodzilam sie i jemu tez wybilam z glowy... Sa inne mozliwosci okazywania milosci. Sama osobiscie, jesli juz bym chciala tatuaz nawiazujacy do kogos, to dziecko, rodzina, pies. Na pewno nigdy do faceta

oczywiscie zycze Wam, byscie byli do konca zycia razem, bo wtedy taki tatuaz bedzie sie jeszcze milej wspominac, patrzac na niego
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 09:53   #35
monixa88
Raczkowanie
 
Avatar monixa88
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lbl
Wiadomości: 55
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

A mi się takie cos podoba ale po slubie gdzie juz będzie wiadomo ż ebędziemy razem. Przed odpada-niewiadomo jak się sprawy potoczą
__________________
--------------------------------------------
A więc chcesz być kochany?
Śmiałe to żądanie.
Ale pomyśl przez chwilę,
Czyś zasłużył na nie?!

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200610183438.png
monixa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 11:37   #36
myszkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar myszkaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 623
GG do myszkaaa88
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez monixa88 Pokaż wiadomość
A mi się takie cos podoba ale po slubie gdzie juz będzie wiadomo ż ebędziemy razem. Przed odpada-niewiadomo jak się sprawy potoczą
A ślub jaką daje pewność? Mało jest związkow,które rozpadają sie po ślubie,rozwodów? Nic nie daje nam gwarancji, ślub czy dzieci też nie dadzą nam takiej gwarancji.
__________________
"A pewnego dnia zapytasz mnie:
Co bardziej kocham?
Ciebie czy moje życie? Ja odpowiem:
-Moje życie.
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa,
nie wiedząc,że moje życie to Ty."




Edytowane przez myszkaaa88
Czas edycji: 2009-01-20 o 11:39
myszkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:03   #37
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Tak z ciekawosci zupelnie A nazwiska to na ta sama litere macie? Bo wiesz w razie slubu, to i bez rozstania inicjaly lubej sie moga zmienic.

Nie bardzo wiem co czujesz, bo nikt dla mnie trwalych rysunkow na ciele nie robil, ale wiesz ja bym chyba sie az tak nie rozczulala nad kolesiem. Tatuaz da sie usunac czy zamalowac.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 12:18   #38
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Valentino Pokaż wiadomość
Dziewczyny zastanawiam się co sądzicie o tatuażach na dowód miłości?
Zacznę od tego, że nie mam zamiaru w ogóle fundować sobie takiej atrakcji i robienie sobie tatuażu na dowód miłości tym bardziej do mnie nie przemawia. Jednak intryguje mnie gdy mężczyzna ma na jakieś części ciała tatuaż przedstawiający swoją córkę/syna.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:45   #39
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że nie mam zamiaru w ogóle fundować sobie takiej atrakcji i robienie sobie tatuażu na dowód miłości tym bardziej do mnie nie przemawia. Jednak intryguje mnie gdy mężczyzna ma na jakieś części ciała tatuaż przedstawiający swoją córkę/syna.
Mnie też.

"Twarzowe" tatuaże średnio mi się podobają, ale wyjątek jest wtedy kiedy jest zrobiony naprawdę dobrze, przedstawia dziecko i jest na ciele mężczyzny.

A co do tematu to , serduszko , inicjały , na brzuchu ?
Pierwsza myśl to "matko i córko czy on ma 15 lat?".

Pomijając ideologiczne podejście do tego wyznania to mało estetyczne to musi być.
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:54   #40
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Powiem tak - chciał być romantyczny, chciał zademonstrować uczucia. Powinnas to docenic, nawet jesli nie pochwalasz, bo mu sie przykro zrobi. Żal mi kolesia: młody, narwany, rozkochany, a przestraszył obiekt swej miłosci.
Potraktuj to z humorem.

W sprawie samego tatuażu. Ładny jest jedynie nowy, na jędrnej młodej skórze. Później kontur się rozlewa, kolor blaknie a skóra wiotczeje i tatuaż wygląda żałośnie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 14:19   #41
lotta6
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 737
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Ja bym sobie nie zrobila
lotta6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 17:56   #42
WildLife
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: LA- CA
Wiadomości: 58
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Zacznę od tego, że nie mam zamiaru w ogóle fundować sobie takiej atrakcji i robienie sobie tatuażu na dowód miłości tym bardziej do mnie nie przemawia. Jednak intryguje mnie gdy mężczyzna ma na jakieś części ciała tatuaż przedstawiający swoją córkę/syna.
ja mam znajomego.... ma na ramieniu portret swojego syna zmarłego... podoba mi się.. tatuaż przedstawił to co on czuje w danym momencie.. chciał mieć to dla siebie...

mi podobają sie tatuaże PinUp-y.... bardzo ładne... ale nie chciałabym aby mój ukochany miał na sobie roznegliżowaną dziewczynę.... sama też bym nią nie chciała być...
WildLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:35   #43
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

A ja nie mam nic przeciwko, ale sama bym sobie raczej nie zrobiła Ale imię w obcym alfabecie czy jakiś symbol w rozsądnych rozmiarach to fajna rzecz bo inicjały to mi się osobiście nie widzą. Nawet jeśli związek się skończy to można mieć przeciez na pamiątkę
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:56   #44
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Ja bardzo lubie tatuaze(sama mam dwa dosyc duze), imienia ani inicjalow swojego faceta chyba bym sobie nie wytatuowala... no mzoe jak bedziemy juz dluzej razem, jak normalna rodiznka z dziecmi itp. Imiona dzieci to owszem mam to w planach ale faceta hm nie wiem...
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:43   #45
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

a moj luby ma na przedramieniu moje imie wytatuowane/
z tym ze jest ono trudne do odczytania zaprojektowane przez jego kumpla ktory tatuuje w angielskiej zdrobnialej wersji i jest bardzo ciekawy i tylko wtajemniczeni wiedza co oznacza
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:09   #46
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

tatuaże podobają mi się,ale nigdy nie zrobiłabym z podobizną osoby,czy inicjałami.
związki rozpadają się,a tatuaże zostają.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:19   #47
ewelcat
Raczkowanie
 
Avatar ewelcat
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 95
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Ja przeciw tatuażom nic nie mam.. ale nie takim w dowód miłości
to kompletna głupota. nigdy nie wiadomo co będzie jutro..
ewelcat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:27   #48
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ewelcat Pokaż wiadomość
Ja przeciw tatuażom nic nie mam.. ale nie takim w dowód miłości
to kompletna głupota. nigdy nie wiadomo co będzie jutro..

czyli moj TZ jest kompletnym glupkiem?
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:39   #49
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez tajka88 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubie tatuaze(sama mam dwa dosyc duze), imienia ani inicjalow swojego faceta chyba bym sobie nie wytatuowala... no mzoe jak bedziemy juz dluzej razem, jak normalna rodiznka z dziecmi itp. Imiona dzieci to owszem mam to w planach ale faceta hm nie wiem...
wytłumacz mi jaki to ma cel?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 18:43   #50
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

no a jaki cel ma tatuowanie siebie..noszenie tuneli..percing????
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:50   #51
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
no a jaki cel ma tatuowanie siebie..noszenie tuneli..percing????
nie,nie.nie chodzi mi o sam tatuaż,bo sama posiadam
ciekawi mnie fakt wytatuowania sobie imienia dzieci.
długo myślałam nad wzorkiem i po rozmowie z "fachowcem" ze studia wybrałam nic nie znaczący wzorek.
jego argument był taki,ze moda się zmienia,kształty wraz z ciałem flkaczeją i z tygrysa po latach powstaje dziwny twór.kolorów też nie chciałam,bo ponoć bledną.
nie wiem,jakie dzis stosują tusze,bo technologhia się rozwija.

zresztą każdemu wedle gustu.

ciekawi mnie tylko argument,po co tatuaż z imieniem dzieci.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:12   #52
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

tatuaż OK, ale nie z imieniem czy nawet z inicjałami, wszystko się zmienia

w Londynie znajomy poznał dziewczynę, która tatuowała sobie imię każdego 'zaliczonego ' kolesia
tak KU PAMIĘCI chyba
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:12   #53
lucyferowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 321
GG do lucyferowa
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

przereklamowane.
__________________
lucyferowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 21:52   #54
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

śmieszne?? jak dla mnie to nie jest śmieszne
raczej romantyczne
uważam, że jeśli kogoś naprawdę kochamy to jestesmy w stanie zrobić dla niego wszystko na dowód prawdziwej miłości... wiadomo, że nie zrobimy tego w fazie zauroczenia hehe bo znam już jeden taki przypadek gdzie poprostu chłopak pośpieszył się z takim tatuażem
no chyba, że ktoś ma odraze do tatuaży jak ja Bardzo Kocham Swojego Misia zrobiłabym dla niego taki tatuaż (ogólnie podobają mi się niektóre tatuaże) ale z myślą, że mialabym "pomalowane" ciało jakoś mnie odstrasza nawet jeśli nie widzialabym tego tatuażu bo byłby gdzieś z tyłu....
niewiem może coś ze mną nie tak ale za Chiny bym nie dala zrobić sobie tatuażu wolałabym już za te pieniądze kupić coś chłopakowi

to, że Twoj chłopak zrobil taki tatuaż to wg. mnie bardzo fajnie a zarazem romantyczne sama bym sie ucieszyła nawet niewiesz jak gdybym zobaczyła swoje inicjały wytatuowane u swojjego chłopaka tylko gorzej ze mną... wiem, że chce być ze swoim na zawsze ale sam fakt tatuażu na mnie, mnie odstrasza

Edytowane przez xCandyFlossx
Czas edycji: 2009-01-25 o 21:54
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:18   #55
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

A ja mam tatuuaz z inicjałami swojego faceta zrobilam sobie go rok temu jak skonczylam 18lat i jestem z niego zadowolona wzor jest zaprojektowany przeze mnie ale w polskim alfabecie oczywiscie jedynie w takim miejscu jest zrobiony zeby byl widoczny tylko dla mnie i mojego faceta i nie wazne jak sie sprawy potocza.. zawsze bede miec tak mile wspomnienia ze i tak sobie go zostawie pozdrawiam
blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 22:52   #56
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

nigdy nie zrobiłabym sobie tatuażu z czyimś imieniem, Życie różnie się toczy a ja nie chciałabym mieć potem niemiłej pamiątki na całe zycie. Ale nie s[rzeciwiam się tatuażom które robione są w dowód czegoś. Tylko wybrałabym jakis niezobowiązujący wzór
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:45   #57
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
śmieszne?? jak dla mnie to nie jest śmieszne
raczej romantyczne
uważam, że jeśli kogoś naprawdę kochamy to jestesmy w stanie zrobić dla niego wszystko na dowód prawdziwej miłości... wiadomo, że nie zrobimy tego w fazie zauroczenia hehe bo znam już jeden taki przypadek gdzie poprostu chłopak pośpieszył się z takim tatuażem
no chyba, że ktoś ma odraze do tatuaży jak ja Bardzo Kocham Swojego Misia zrobiłabym dla niego taki tatuaż (ogólnie podobają mi się niektóre tatuaże) ale z myślą, że mialabym "pomalowane" ciało jakoś mnie odstrasza nawet jeśli nie widzialabym tego tatuażu bo byłby gdzieś z tyłu....
niewiem może coś ze mną nie tak ale za Chiny bym nie dala zrobić sobie tatuażu wolałabym już za te pieniądze kupić coś chłopakowi

to, że Twoj chłopak zrobil taki tatuaż to wg. mnie bardzo fajnie a zarazem romantyczne sama bym sie ucieszyła nawet niewiesz jak gdybym zobaczyła swoje inicjały wytatuowane u swojjego chłopaka tylko gorzej ze mną... wiem, że chce być ze swoim na zawsze ale sam fakt tatuażu na mnie, mnie odstrasza
Zrobiłabyś wszystko z miłości do swego misia pysia.Napewno. Zrzuciłabyś się nawet z mostu bo kochasz swego misiaczka pysiaczka.



Dla mnie robienie tatuażu jako dowód miłości to głupota,bo potem pewno nie jedna żaluje że wypysiowała swego misiaczka,a on ją np rzucił.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:48   #58
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Nigdy w życiu nie zrobiłabym sobie takiego tatuażu i byłabym zła gdyby mój Tż to zrobił. Choć jakiś fajny obrazkowy tatuaż oboje mamy w planach.
Taki tatuaż to w pewnych okolicznościach może być wykorzystany nawet jako szantaż. "Mam twoje inicjały na ciele nie możesz odejść!". Jak dla mnie taki "gest" to wcale nie pokazanie jak się tą osobę kocha, tylko coś w rodzaju szantażu emocjonalnego. Zresztą takie rzeczy ustala się wspólnie. Prezent niespodzianka może i fajny, ale nie taki. Zresztą tak na prawdę dla kogo to prezent? Dla ukochanej osoby, czy raczej dla samego siebie?
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:54   #59
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Ja jestem przeciwna takim tattoo i u siebie i u mojego TŻa, ale mój TŻ mówi że kiedy weźmiemy ślub i będziemy mieć dzieciaki wytatuuje sobie nasze imiona..
I nie wiem jakoś w takim wypadku wydało mi się to słodkie...
Sama jednak nie zrobiłabym sobie takiego tattoo, no chyba ze z imieniem dzieciaka mojego, a po dłuższym zastanowieniu i to chyba nie
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!

Edytowane przez wsiowy_gupek
Czas edycji: 2009-02-02 o 00:01
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 07:06   #60
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: tatuaż w dowód miłości? co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
śmieszne?? jak dla mnie to nie jest śmieszne
raczej romantyczne
uważam, że jeśli kogoś naprawdę kochamy to jestesmy w stanie zrobić dla niego wszystko na dowód prawdziwej miłości... wiadomo, że nie zrobimy tego w fazie zauroczenia hehe bo znam już jeden taki przypadek gdzie poprostu chłopak pośpieszył się z takim tatuażem
no chyba, że ktoś ma odraze do tatuaży jak ja Bardzo Kocham Swojego Misia zrobiłabym dla niego taki tatuaż (ogólnie podobają mi się niektóre tatuaże) ale z myślą, że mialabym "pomalowane" ciało jakoś mnie odstrasza nawet jeśli nie widzialabym tego tatuażu bo byłby gdzieś z tyłu....
niewiem może coś ze mną nie tak ale za Chiny bym nie dala zrobić sobie tatuażu wolałabym już za te pieniądze kupić coś chłopakowi

to, że Twoj chłopak zrobil taki tatuaż to wg. mnie bardzo fajnie a zarazem romantyczne sama bym sie ucieszyła nawet niewiesz jak gdybym zobaczyła swoje inicjały wytatuowane u swojjego chłopaka tylko gorzej ze mną... wiem, że chce być ze swoim na zawsze ale sam fakt tatuażu na mnie, mnie odstrasza
A nie pomyślałaś,że kiedyś wasza miłość może się skończyć? To,że chcesz być z nim do końca życia teraz nie znaczy,że bedziesz chciała tego za 3 lata.... a tatuaż pozostanie... i właśnie dlatego taki tatuaż to nie dla mnie dowód miłości tylko dowód braku wyobraźni...

prawdziwa miłość nie potrzebuje takich dowodów miłości....
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.