Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 21:23   #31
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

no ja ostatnio strasznie zdechła jestem, dzisiaj na fakultetach z historii jednocześnie pisałam i walczyłam z powiekami, typowo zamykałam-otwierałam-zmaykałam... jak ktoś to widział to musiał mieć ze mnie niezły ubaw
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-15, 21:44   #32
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Jakieś nowe, energiczne dusze by się przydały co by nas troszkę mobilizowały W sumie dziwne, że nikt się nie dołączył przy nowym wątku...
Wszyscy się nas boją



Słuchajcie zapomniałam wam napisac: wczoraj spałam z bambino na włosach i poprostu nigdy takiich gładziutkich nie miałam jak wczoraj Nie mogłam przestać ich palcami przeczesywać Po przypływie gotówki kupię jakiś lepszy olejek
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 07:59   #33
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

A jaki ten bambino olejek? Może wypróbuję, bo z moimi włosami teraz to coś ciężko jest. Ale w ogóle musze wykończyć moje zapasy kosmetyków do włosów. :P
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 15:38   #34
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A jaki ten bambino olejek?

najzwyklejszy bambino pod słońcem... w każdej drogerii powinien być. to taki do ciała.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 19:31   #35
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

witajcie Dziewczyny można dołączyć?

może na początek coś o mnie..mam 25 lat, niedawno skończyłam studia, zrobiłam staż i wszystko byłoby świetnie gdyby nie to, że po stażu nie zostałam zatrudniona tak jak mi obiecywano..od ponad pół roku siedzę w domu nie mogąc znaleźć pracy no i przytyło się trochę co prawda ważę 51 kg przy wzroście 155 cm, ale to dla mnie dużo bo do tej pory ważyłam 47.. niektóre z Was pewnie powiedzą "rany, waży 51 kg i ma problem?" otóż, chodzi o to, że te dodatkowe kilogramy ulokowały się głównie na brzuchu i biodrach, jest do mocno widoczne dla kogoś kto widział mnie kilka miesięcy temu...mam szczupłe nogi, wcięcie w talii, a do tego dużo za szerokie biodra i tłuszcz na brzuchu, który denerwuje mnie szczególnie gdy siedzę, a on się wylewa ze spodni..brrr... i własnie z tymi oponkami chcę się rozprawić zdrową dietą, ćwiczeniami i Waszą pomocą!
na studia człowiek się ruszał, po mieście pochodził po zajęciach, na w-f poszedł..a teraz kompletnie nie mam ruchu mieszkam na wsi (studiowałam sporo dalej od domu) więc nie mam tu siłowni, basenu itd, do najbliższej 35 km więc sporo kasy na dojazdy, a samemu w domu ruszac się średnio chce
dlatego postanowiłam dołaczyć do Was i sie wreszcie zmotywować..tym bardziej że w lipcu 2013 wychodzę za mąż

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2012-11-16 o 20:38
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 21:31   #36
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
witajcie Dziewczyny można dołączyć?

może na początek coś o mnie..mam 25 lat, niedawno skończyłam studia, zrobiłam staż i wszystko byłoby świetnie gdyby nie to, że po stażu nie zostałam zatrudniona tak jak mi obiecywano..od ponad pół roku siedzę w domu nie mogąc znaleźć pracy no i przytyło się trochę co prawda ważę 51 kg przy wzroście 155 cm, ale to dla mnie dużo bo do tej pory ważyłam 47.. niektóre z Was pewnie powiedzą "rany, waży 51 kg i ma problem?" otóż, chodzi o to, że te dodatkowe kilogramy ulokowały się głównie na brzuchu i biodrach, jest do mocno widoczne dla kogoś kto widział mnie kilka miesięcy temu...mam szczupłe nogi, wcięcie w talii, a do tego dużo za szerokie biodra i tłuszcz na brzuchu, który denerwuje mnie szczególnie gdy siedzę, a on się wylewa ze spodni..brrr... i własnie z tymi oponkami chcę się rozprawić zdrową dietą, ćwiczeniami i Waszą pomocą!
na studia człowiek się ruszał, po mieście pochodził po zajęciach, na w-f poszedł..a teraz kompletnie nie mam ruchu mieszkam na wsi (studiowałam sporo dalej od domu) więc nie mam tu siłowni, basenu itd, do najbliższej 35 km więc sporo kasy na dojazdy, a samemu w domu ruszac się średnio chce
dlatego postanowiłam dołaczyć do Was i sie wreszcie zmotywować..tym bardziej że w lipcu 2013 wychodzę za mąż

Hej Jasne, witaj w naszych skromnych progach Rzeczywiście z tego co piszesz to dość filigranowa z ciebie kobietka, no ale same się widzimy i wiemy co nam nie pasuje . Masz jakiś konkretny plan diety/ćwiczeń?



Moja motywacja wróciła Od nowego miesiąca zapiszę się na siłkę Wtedy to już wogóle nie będzie mnie w domu
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-16, 21:53   #37
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
Hej Jasne, witaj w naszych skromnych progach Rzeczywiście z tego co piszesz to dość filigranowa z ciebie kobietka, no ale same się widzimy i wiemy co nam nie pasuje . Masz jakiś konkretny plan diety/ćwiczeń?


Moja motywacja wróciła Od nowego miesiąca zapiszę się na siłkę Wtedy to już wogóle nie będzie mnie w domu

dzięki hmm..niestety już nie jestem filigranowa, bo przez nadmiar tłuszczu na biodrach i brzuchu moja sylwetka zrobiła się trochę przysadzista i dzwna..nogi szczupłe, ręce wręcz chude, cycki małe, za to biodra i brzuch duże
nie jestem obsesyjnie tym przejęta i doceniam też swoje atuty ale to mi po prostu przeszkadza..tym bardziej, że co jakiś czas słyszę "o...przytyło Ci sie trochę"

co do diety to zamierzam stopniowo w to wchodzić bo wiem, że nagłe zmiany prowadzą u mnie do kilku dni diety, a potem obżarstwa więc zrezygnuję z białego pieczywa, makaronu, cukru do herbaty i oczywiście słodyczy, czipsów itd.. zupy gotuję i tak na wodzie więc z tym nie ma problemu zastanawiam się tylko nad ćwiczeniami..czy wybrać jakiś konkretny system np Chodakowskiej itp czy samemu sobie coś wymyślać np przez godzinkę dziennie..
poczytam trochę Wasz wątek poprzedni to może na cos wpadę..potrzebne mi właśnie ćwiczenia na te konkretne partie ciała..
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 08:33   #38
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez magdalenka2 Pokaż wiadomość
dzięki hmm..niestety już nie jestem filigranowa, bo przez nadmiar tłuszczu na biodrach i brzuchu moja sylwetka zrobiła się trochę przysadzista i dzwna..nogi szczupłe, ręce wręcz chude, cycki małe, za to biodra i brzuch duże
nie jestem obsesyjnie tym przejęta i doceniam też swoje atuty ale to mi po prostu przeszkadza..tym bardziej, że co jakiś czas słyszę "o...przytyło Ci sie trochę"

co do diety to zamierzam stopniowo w to wchodzić bo wiem, że nagłe zmiany prowadzą u mnie do kilku dni diety, a potem obżarstwa więc zrezygnuję z białego pieczywa, makaronu, cukru do herbaty i oczywiście słodyczy, czipsów itd.. zupy gotuję i tak na wodzie więc z tym nie ma problemu zastanawiam się tylko nad ćwiczeniami..czy wybrać jakiś konkretny system np Chodakowskiej itp czy samemu sobie coś wymyślać np przez godzinkę dziennie..
poczytam trochę Wasz wątek poprzedni to może na cos wpadę..potrzebne mi właśnie ćwiczenia na te konkretne partie ciała..
rozumiem ja ze swojej strony proponuje wszelkiego rodzaju aeroby, na poczatku trzeba sie skupic na spalaniu. Swego cAsu cwiczylam na orbitreku i bylo super ale oczywiscie lenistwo wygralo ;/ Jednak najlepsze jest bieganie, to bedzie moj priorytet na silowni
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 09:51   #39
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Hej Ja od siebie polecam jednak gotowe programy, łatwiej się jest zmobilizować bo mamy konkretnie wyznaczone ćwiczenia. Znaczy, to jest dobre dla osób jak ja, które lubią wiedzieć konkretnie co mają robić, ile itd.

Dzisiaj zanotowałam spadek
W ogóle napiszę Wam coś w klubie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:10   #40
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
rozumiem ja ze swojej strony proponuje wszelkiego rodzaju aeroby, na poczatku trzeba sie skupic na spalaniu. Swego cAsu cwiczylam na orbitreku i bylo super ale oczywiscie lenistwo wygralo ;/ Jednak najlepsze jest bieganie, to bedzie moj priorytet na silowni
nie mam niestety sprzętu do ćwiczeń więc odpada, raczej własnie jakieś ćwiczenia na spalanie..a biegać nie cierpię dziś pierwsza porcja ćwiczeń, zaczęłam się trochę rozciągac ogladając Pytanie na śniadanie i akurat miała wejście Chodakowska he he..wytrzymałam chyba z 4 minuty i padłamma kobitka formę...

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Hej Ja od siebie polecam jednak gotowe programy, łatwiej się jest zmobilizować bo mamy konkretnie wyznaczone ćwiczenia. Znaczy, to jest dobre dla osób jak ja, które lubią wiedzieć konkretnie co mają robić, ile itd.

Dzisiaj zanotowałam spadek
W ogóle napiszę Wam coś w klubie.
witaj
chyba właśnie skorzystam z gotowego zestawu ćwiczeń, też lubię mieć wszystko pokazane i ustalone , łatwiej mi się będzie wziąć w garść.. musze sobie jakis program ćwiczeń zaplanować..

widziałam filmik z ćwiczeniami Tiffany Rothe na nasze nieszczęsne boczki, włączę go do ćwiczeń jak sie trochę rozruszam

nie wiem jak u Was, ale u mnie dzis piękna pogoda więc planuje ruszyć tyłek i wyjśc na dwór ze skakanką lub cos w tym guście

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2012-11-17 o 10:14
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 10:19   #41
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

A ja dzisiaj szaleję laski Zrobię hiit 20 (jeszcze nigdy go nie zrobiłam całego) a potem fire 45 A potem do kina na Zmierzch
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-17, 13:30   #42
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

brrrrrr jak mi zimnoo
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 13:32   #43
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Hiit 20, beachbody 20 min, 8 mins buns - zaliczone
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 17:23   #44
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Napisałam.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:07   #45
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

magdalenka2 Witaj Jakaś nowa osóbka, fajnie Co do diety... dokładnie ! Bez drastycznych zmian bo będzie jojo już nie mówiąc o tym jak odbije się to na zdrowiu !

PannaMigotkaa20 Dobrze, dobrze, że motywacja wróciła Ja nie mogłam się od 3 dni do ćwiczeń zebrać bo codziennie gdzieś z TŻ krążymy

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Eldo_rado OOojj my z TŻ też wielcy fani sushi ! ! ! ! ! ! Ostatnio zrobiliśmy w domu i nie powiem - smacznie nam to wyszło

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2012-11-17 o 22:09
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:14   #46
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Kocham moją mame, ale za to co wyprawia z moją psychiką to czasem nienawidzę . Wróciłam do domu a tu całyy stół zastawiony faworkamii i weź bądź mądry i się odchudzaj . Zjadłam 4 i się powstrzymałam, to i tak postęp bo zwykle cały talerz potrafię wsunąć
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-17, 22:19   #47
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
magdalenka2 Witaj Jakaś nowa osóbka, fajnie Co do diety... dokładnie ! Bez drastycznych zmian bo będzie jojo już nie mówiąc o tym jak odbije się to na zdrowiu !
witaj również
sami robicie sushi?...podziwiam

---------- Dopisano o 23:19 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
Kocham moją mame, ale za to co wyprawia z moją psychiką to czasem nienawidzę . Wróciłam do domu a tu całyy stół zastawiony faworkamii i weź bądź mądry i się odchudzaj . Zjadłam 4 i się powstrzymałam, to i tak postęp bo zwykle cały talerz potrafię wsunąć

skąd ja to znam.. moja mama kupiła dziś ciastka francuskie z jabłkami...ślinka mi ciekła gdy patrzyłam jak jedzą..ja skubnęłam tylko ciut jabłek ze środka

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2012-11-17 o 22:16
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 11:54   #48
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Bądźcie twarde
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 13:12   #49
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

magdalenka2 witaj

Migotka super ze motywacja wraca bez niej trudno gdziekolwiek zajść...

natalka za spadki ale i za cwiczenia

Maartikrk my uwielbiamy sushi raz na jakiś czas... ale nie robimy bo mamy swoje ulubione sushi w mieście i tam chodzimy. robienie sushi to fajna zabawa ale my wolimy jak zrobi nam to fachowiec... poza tym fajnie czasem pójść sobie na taką kolację i nic nie musieć robić
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 14:25   #50
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
magdalenka2 witaj

witaj róznież
kurcze..wszystko mnie dzisiaj boli po dwóch dniach ćwiczeń widzę że mam kiepską formę..trzeba nad tym pracować!
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:23   #51
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

niech ten dzien wreszcie sie skonczy
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 15:45   #52
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Migotka, co się dzieje?
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 20:44   #53
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

,,Nic" takiego - poprostu nienawidzę pracować w niedziele Jeszcze jest tak masakrycznie zimno, a co będzie zimą
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-18, 22:18   #54
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

magdalenka2 Tak sushi robimy zazwyczaj sami Jak idziemy do restauracji to już raczejw gronie znajomych bo na codzień wiemy co lubimy i jesteśmy w stanie sami sobie to zrobić... Więcej a mniejszym kosztem

Eldo_rado Pewnie, że tak Choć ja lubię gotować z TŻ Tzn może tak - są rzeczy/potrawy które lubię robić sama i TŻ woli jak robię to sama a są takie dania/potrawy, które lubimy robić razem

PannaMigotkaa20
Pracować w niedzielę ? Oj...

U mnie natomiast weekend mega pozytywnie i w sumie zleciał mi niesamowicie szybko bo cały czas coś, ktoś, gdzieś więc nudy nie było absolutnie
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 08:56   #55
arnama
Zakorzenienie
 
Avatar arnama
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 25 303
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cześć Dziewczyny
Wstałam z poczuciem nowej motywacji Tak, ze dzis w planach 5 posiłków, co 3h, zielone herbaty i ćwiczenia

Dobiłam już do wagi sprzed Dukana
__________________

Nie ma dobrych wymówek, są tylko słabi ludzie.



arnama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 10:31   #56
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

dzień dobry

za mną pierwszy skalpel....o matko jedyna......umieram..

Edytowane przez magdalenka2
Czas edycji: 2012-11-19 o 10:33
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 12:47   #57
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

EDIT: miałam potem, ale jednak zrobiłam teraz skalpel wieczorem może coś jeszcze poćwiczę.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2012-11-19 o 14:15
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 14:25   #58
PannaMigotkaa20
Zadomowienie
 
Avatar PannaMigotkaa20
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 950
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

melduje sie w nowym tygodniu oczywiscie znow jestem w pracy ale pozniej przyjemnie kasiorke wydAwac
__________________
Jestem optymistą. Bycie kimkolwiek innym, zapewne nic nie daje.


PannaMigotkaa20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 16:01   #59
magdalenka2
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 980
GG do magdalenka2
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

Cytat:
Napisane przez PannaMigotkaa20 Pokaż wiadomość
melduje sie w nowym tygodniu oczywiscie znow jestem w pracy ale pozniej przyjemnie kasiorke wydAwac
witaj
zazdroszczę wydawania ja teraz na odwyku zakupowym bo jestem bez pracy...ehh...
magdalenka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-19, 16:06   #60
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Odchudzanie ciągle w toku, zabłyśniemy w nowym roku cz. IV

ja totalnie nie mam kasy.... eh to studenckie życie
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.