Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączmy się! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-13, 17:02   #31
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia

Edytowane przez ktosia86
Czas edycji: 2007-01-13 o 17:07 Powód: dubel
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:04   #32
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

To ja też się dopiszę Studiuję filologię angielską z hispanistyką, na II roku.Teraz przede mną moja trzecia sesja,mam nadzieję, że bez poprawek się obejdzie.

Pozdrawiam wszystkie studentki, szczególnie mocno ściskam towarzyszki niedoli z wątku o filologii angielskiej
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:23   #33
Fioletto
Rozeznanie
 
Avatar Fioletto
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 869
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

a tak mnie naszło- teraz tyle się mówi o równym statusie kobiet i mężczyzn i zamiast pani socjolog mamy socjolożki, zamiast pani psycholog- psycholożki
czy w takim razie, patrząc na tendencję, zostaniemy filolożkami?
fililożka germańska- brzmi bosko, chyba poproszę o taki wpis na dyplomie

Justyna_DT cieszę się że dobrze Ci idzie z praktyczną, dla mnie to był koszmar- głównie dlatego, że na kolosach oczekiwano od nas znajomości tysięcy słów np nazw najdziwniejszych owadów, ludzkich organów (nigdy nie zapomnę okrężnicy wstępującej, nie mam pojęcia, gdzie dokładnie się znajduje w mojej jamie brzusznej, ale niemiecki odpowiednik zapadł mi w pamięć na wieki wieków)
a opisówką sobie poradzisz, znam ten ból, więc trzymam kciuki!
__________________
..nie ma mnie, więc nie wątpię.



.... Das also war des Pudels Kern!








Fioletto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:37   #34
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Fioletto Pokaż wiadomość
a tak mnie naszło- teraz tyle się mówi o równym statusie kobiet i mężczyzn i zamiast pani socjolog mamy socjolożki, zamiast pani psycholog- psycholożki
czy w takim razie, patrząc na tendencję, zostaniemy filolożkami?
fililożka germańska- brzmi bosko, chyba poproszę o taki wpis na dyplomie

Justyna_DT cieszę się że dobrze Ci idzie z praktyczną, dla mnie to był koszmar- głównie dlatego, że na kolosach oczekiwano od nas znajomości tysięcy słów np nazw najdziwniejszych owadów, ludzkich organów (nigdy nie zapomnę okrężnicy wstępującej, nie mam pojęcia, gdzie dokładnie się znajduje w mojej jamie brzusznej, ale niemiecki odpowiednik zapadł mi w pamięć na wieki wieków)
a opisówką sobie poradzisz, znam ten ból, więc trzymam kciuki!
O tak - filolożka to super sprawa ciekawam, co ja będę mieć w dyplomie, skoro studiuję na dwukierunkowym... hmm... filolożka polsko-angielska?
Fioletto - u nas praktyczna jest hmm... no na razie jest ok nie jest łatwo, ale kobitkę też mamy świetną i chwalę sobie ten przedmiot. Co do słówek, to mamy tak na konwersacji i readingu. I jak w końcu się mówi okrężnica wstępująca?
Opisówka to mój mały wielki koszmar. Zaliczyć semestr zaliczę, bo za trzecim razem wszyscy dostają zaliczenie, ale gorzej z egzaminem w letniej :/ zwłaszcza, że mamy wymagającego wykładowcę - w końcu jest z UJ

P.S. Nie ma ktoś pomysłu na jaki temat mogłabym napisać pracę roczną z literatury staropolskiej i oświecenia?
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:41   #35
ktosia86
Zakorzenienie
 
Avatar ktosia86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 602
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
ciekawam, co ja będę mieć w dyplomie, skoro studiuję na dwukierunkowym... hmm... filolożka polsko-angielska?
To ja w takim razie będę miała filolożkę angielsko-hiszpańską
__________________
Szczęśliwa żonka
Mamusia
ktosia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 17:49   #36
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Super sprawa ciekawe, czy łacinę też mi podczepią pod tytuł
szit, sparzyłam się herbatą!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 18:37   #37
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

nie no zaraz padne....
te odmiany,formy supletywne itd powoli mnie wykanczaja
no nic spadam dalej...
GRAMATYKA OPISOWA jak to pieknie brzmi.....kocham rosyjski
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-13, 19:31   #38
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Karolcia, ja mam opisową polskiego i mogłabym przysiąc że to język obcy TŻ przyszedł, koniec nauki na dziś
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 21:30   #39
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
nie no zaraz padne....
te odmiany,formy supletywne itd powoli mnie wykanczaja
no nic spadam dalej...
GRAMATYKA OPISOWA jak to pieknie brzmi.....kocham rosyjski
GRAMATYKA OPISOWA koszmar wszystkich filologów

polecam opisówkę z języka łacińskiego jakby ktoś chciał się czymś szybko dobić ... podczas ostatniej sesji letniej (38 stopni w cieniu a ja kuję wszystkie wyjątki deklinacji łacińskich) prawie umarłam
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-13, 23:51   #40
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Ewusia, nie dobijaj ja w czwartek pisałam kolosa z łaciny z II deklinacji. Na szczęście mamy w nowym budynku i na sali wykładowej, więc rozsiedliśmy się po całej i ściągę z końcówkami wepchałam między nogi na wszelki wypadek drugą miałam na ręce udało się i wsio "zgapiłam"
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 09:12   #41
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez justyna_dt Pokaż wiadomość
Ewusia, nie dobijaj ja w czwartek pisałam kolosa z łaciny z II deklinacji. Na szczęście mamy w nowym budynku i na sali wykładowej, więc rozsiedliśmy się po całej i ściągę z końcówkami wepchałam między nogi na wszelki wypadek drugą miałam na ręce udało się i wsio "zgapiłam"
dobrze, nie będę cię dobijać i nie wspomnę ani słowem zę trzecia deklinacja jest 10 razy trudniejsza od 2 a żę to i tak są najprostsze i najłatwiejsze do wykucia rzeczy z łaciny (ale nie martw się, na pewno będziesz brać tylko podstawy )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-14, 10:12   #42
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

witam studentki jestem skonczylam filologie polska [licencjat] w Tarnowie, obecnie robie magisterke na UJ i pracuje... dolaczam do grona
Justyna, jak lacina, czyzby z pania Kras?
A Bogus Dunaj jak sie sprawuje??
__________________

Jestem żoną

Maleństwo

Edytowane przez magdzia33
Czas edycji: 2007-01-14 o 10:13 Powód: :)
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:05   #43
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Ewusia, dziękuję wiem, wiem, że to wszystko będzie trudniejsze, ale ja łacinę lekko olewam, więc liczę na łut szczęścia

magdzia - ooo, swojak "niestety" łacina z panią Kras mnie ominęła więc mam z mgr Furmańską. A Boguś świetny facet ostatnio mieliśmy w zastępstwie wykład z opisówki z Pachowicz i powiem szczerze, że z Dunajem więcej rozumiem. Gdyby nie te plotki na jego temat byłabym w stanie bardzo go polubić póki co stresuję się egzaminem z historii Polski
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:14   #44
magdzia33
Zakorzenienie
 
Avatar magdzia33
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 316
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

justynka, glowa do gory! lacinka luzik jak masz z Furmanska z opisowka lepiej nie moglas trafic, Gosia jest super babka! studencia ja uwielbiaja... co do egzaminu z opisowki i staropolskiej, no coz, musisz umiec
jakbys potrzebowala jakis notatek albo cosik sluze pomoca
__________________

Jestem żoną

Maleństwo
magdzia33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 12:15   #45
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

dzieczyny z rosyjskiej fil. pomozcie!co to sa supletywne formy?!! musze sie tego nauczyc ale nie regolki tylko wlasnymi slowami bo jak umiesz na pamiec regulki to Ci nie zaliczy...glupia baba
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 19:12   #46
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Cool Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew
GRAMATYKA OPISOWA koszmar wszystkich filologów
O tak Na szczęście udało mi się (po roku) wymazać ten koszmar z pamięci

Ps. Studentka ostatniego roku filo polo się kłania
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 23:13   #47
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
no nie dokladnie filologie ale rosjoznawstwodopiero na pierwszym rokua Ty?
Ja jestem na V roku Uff... dzięki Bogu, tylko że czuję sie jeszcze głupsza jak w liceum Oj, tym razem będzie ciężko
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 23:26   #48
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

To ja Wam napiszę (ku pokrzepieniu serc ), że mam do nadrobienia (w tym r.a.) poza przedmiotami z roku - różnice programowe - 11 przedmiotów! I sądzę / mam nadzieję, że dam radę..
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 21:17   #49
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
To ja Wam napiszę (ku pokrzepieniu serc ), że mam do nadrobienia (w tym r.a.) poza przedmiotami z roku - różnice programowe - 11 przedmiotów! I sądzę / mam nadzieję, że dam radę..
Naprawdę podziwiam i życzę żeby Ci się udało Ja bym nie dała rady
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 13:36   #50
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez magdzia33 Pokaż wiadomość
justynka, glowa do gory! lacinka luzik jak masz z Furmanska z opisowka lepiej nie moglas trafic, Gosia jest super babka! studencia ja uwielbiaja... co do egzaminu z opisowki i staropolskiej, no coz, musisz umiec
jakbys potrzebowala jakis notatek albo cosik sluze pomoca
Witam wróciłam niedawno do domku.
magdzia - łacinę przeżyłam! dostałam 4 z kolosa i 4 z sentencji więc dodatkowo podniosłam sobie ocenę na zaliczenie gorzej, bo dziś miałam zal. z językoznawstwa i, niestety, chyba zawaliłam... A co do notatek to chętnie bym Cię wykorzystała mi są teraz bardzo potrzebne notatki z historii Polski i poetyki. Chętnie napadłabym Cię dosłownie na dniach (jeżeli je posiadasz), bo z poetyki zaliczenie mam we wtorek (z Sukiennik, jakoś nie trawię tej kobiety...). Szkoda, że nie byłaś na dwujęzykowej, bo pasuje mi się dowiedzieć jak wygląda zaliczenie z fonetyki angielskiej u Rusnaka

A Wy jak tam, dziewczynki, po tym tygodniu?
Ptysio - ja myślę, że dasz radę ku pokrzepieniu Twego serca moja koleżanka z innego kierunku, z którą mieszkam, miała do poprawy hmm... 20-30 kolokwiów (dużo ich pisali no i ciężki materiał) i w tej chwili jest do tyłu chyba z pięcioma lub mniej
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 23:49   #51
rebushnik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 403
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

[.

Edytowane przez rebushnik
Czas edycji: 2014-01-16 o 18:05
rebushnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 11:32   #52
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Czesc Dziewczyny!

Ja tak nie bardzo w temacie jestem, bo co prawda tez mialam zamiar isc na filologie niemiecka ale jednak padlo na studia w Niemczech (ostatni rok teraz, kierunek nieco zamotany, bo tlumaczenia niemiecko-angielskie ze specjalnoscia ekonomia i informatyka w pierwszej polowie studiow i tlumaczenie str. internetowych w drugiej ) i mam pytanie. Co to jest ta OPISOWKA?

Pozdrawiam i powodzenia zycze
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 13:05   #53
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez gosiap82 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Ja tak nie bardzo w temacie jestem, bo co prawda tez mialam zamiar isc na filologie niemiecka ale jednak padlo na studia w Niemczech (ostatni rok teraz, kierunek nieco zamotany, bo tlumaczenia niemiecko-angielskie ze specjalnoscia ekonomia i informatyka w pierwszej polowie studiow i tlumaczenie str. internetowych w drugiej ) i mam pytanie. Co to jest ta OPISOWKA?

Pozdrawiam i powodzenia zycze
Opisówka czyli gramatyka opisowa to okrutne, bolesne, wszechstronne, przesadne i gnębiące studentów wszelakich filologii wgłębianie się we wszystkie zawiłe aspekty gramatyki danego języka.

ale definicję stworzyłam akurat dziś spotkałam na uczelni mojego wykładowcę (już byłego na szczęście ) od gramatyki opisowej, robiącego sobie akurat przerwę w gnębieniu drugiego roku. Hiehiehie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 15:23   #54
gosiap82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 171
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

hahaha.... dziekuje za odpowiedz .... a definicja swietna -taka obrazowa
__________________

gosiap82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 13:26   #55
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Opisówka czyli gramatyka opisowa to okrutne, bolesne, wszechstronne, przesadne i gnębiące studentów wszelakich filologii wgłębianie się we wszystkie zawiłe aspekty gramatyki danego języka.

ale definicję stworzyłam akurat dziś spotkałam na uczelni mojego wykładowcę (już byłego na szczęście ) od gramatyki opisowej, robiącego sobie akurat przerwę w gnębieniu drugiego roku. Hiehiehie
A' propos - zaliczyłam opisówkę i na semestr mam 4,0!!!
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 15:57   #56
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Hejo Kolejna filologia polska się wita Z wielkiego powołania i miłości do tego kierunku

Justyna- opisówka to naprawdę pikuś. Zaczekaj na historyczną
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 17:06   #57
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Ale póki co to opisówka przeraża i cieszę się, że dałam sobie z nią radę w takim stylu (byłam jedną z siedmiu osób, które ją zaliczyły w naszej 26-osobowej grupie ).
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:38   #58
mente_captus
Raczkowanie
 
Avatar mente_captus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do mente_captus
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Prośbę mam niemałą
Jeśli któraś z Was ma jakieś ladne notaty (i chciałoby się jej zaskanować) z "Poetyki" Arystotelesa, lub tekst E. Auerbacha pt. "Blizna Odyseusza" i zechciałaby mnie poratować, byłabym wielce i dozgonnie wdzięczna
__________________
W moich słowach słoma czai się - nie znaczą nic,
Jeśli szukasz sensu, prawdy w nich - zawiedziesz się...
mente_captus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:12   #59
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Justyna- opisówka to naprawdę pikuś. Zaczekaj na historyczną

ja się teraz językoznawstwa boję... przestrasznie
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 12:40   #60
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Studentki filologii polskiej, angielskiej i wszystkich innych filologii - łączm

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość

ja się teraz językoznawstwa boję... przestrasznie
A ja językoznawstwo mam za sobą wczoraj dostałam zaliczenie
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 10:06:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.