Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :| - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-16, 19:27   #31
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Odpadaja dlatego, ze skórki nigdy nie znikaja mi z twarzy a wiadomo jak dziala samoopalacz czy krem brazujacy (zaznaczam ze mam je tylko w kacikach oczu, na nosie mniej i chyba najwiecej na czole na srodku, reszta buzi jest OK)...zlapie wszystko, tak wiec i te skorki...Uwierz mi, juz probowalam nie jednych specyfikow. Poza tym gdy posmaruje sie np.na wieczor samoopalaczem (robie tak: peeling, krem nawilzajacy i jak sie wchlonie to daje samoopalacz) to rano buzia jest jeszcze bardziej sucha! i skorki sa juz wtedy widoczne golym okiem...
Poza tym...czesto brak mi samozaparcia i czasu zeby bawic sie z tym wszystkim a wiadomo, tutaj trzeba byc dokladnym i sumiennym, bo inaczej efekt moze byc kiepski
Ja też mam bardzo suchą cere i ogromne problemy z nią
Jesli chodzi o samoopalacz, to spróbuj wymieszać go z jakims kremem nawilżającym, albo nałożyć najpierw krem tłusty a zaraz po tym samoopalacz. Takie rady przeczytałam kiedys w gazecie i sa naprawdę skuteczne! Nie ma zadnych suchych skórek!!!
Jesli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, to jedyny krem który działa na moje suche skórki to Calma HLC z Ziaji! Kremu biolipidowego używam na noc, kremu nawilżającego z tej serii pod makijaż, i od czasu do czasu peelingu enzymatycznego z tej serii. Moja cera bardzo sie poprawiła odkąd zaczęłam stosowac ta serie, co nie znaczy że nie mam już w ogóle problemów z suchymi skórkami i wysuszoną cerą
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:38   #32
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ja też mam bardzo suchą cere i ogromne problemy z nią
Jesli chodzi o samoopalacz, to spróbuj wymieszać go z jakims kremem nawilżającym, albo nałożyć najpierw krem tłusty a zaraz po tym samoopalacz. Takie rady przeczytałam kiedys w gazecie i sa naprawdę skuteczne! Nie ma zadnych suchych skórek!!!
Jesli chodzi o kosmetyki pielęgnacyjne, to jedyny krem który działa na moje suche skórki to Calma HLC z Ziaji! Kremu biolipidowego używam na noc, kremu nawilżającego z tej serii pod makijaż, i od czasu do czasu peelingu enzymatycznego z tej serii. Moja cera bardzo sie poprawiła odkąd zaczęłam stosowac ta serie, co nie znaczy że nie mam już w ogóle problemów z suchymi skórkami i wysuszoną cerą
przed samoopalaczem tak jak pisalam, stosowalam krem nawilzajacy tresciwy - wiec byl jak tlusty...niestety to nie pomagalo. Jesli naskorek jest juz zrogowacialy, to nic mu nie pomoze mam nadzieje, ze te kwasy mi pomoga, ktore mam zamiar zrobic
Co do Ziaji HLC, to tez ja stosowalam i rzeczywiscie wspominam milo, ale mimo ze nim sie smarowalam a pozniej nakladalam podklad to skorki i tak byly widoczne...Krem je "przykleil" do skory ale podklad podreslil

Niestety nie mialam dzis czasu wpasc do tej Spehory, bo spozniona juz gdzies bylam moze jutro sie uda...


A tak poza tematem: dziewczyny!! ile teraz po 21 bylo ludzi w Galerii Krakowskiej, to sobie chyba nie wyobrazacie (przechodzilam przez nia zeby na pociag dojsc) !! zrobili akce ze miedzy 21 a 24 sa "wielkie" wyprzedaze, nawet do 50% a ludzie jak te ciemne owieczki na to poszli wiadomo przeciez ze najwieksze obnizki beda za miesiac na wyprzedazy heh...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 21:57   #33
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
A tak poza tematem: dziewczyny!! ile teraz po 21 bylo ludzi w Galerii Krakowskiej, to sobie chyba nie wyobrazacie (przechodzilam przez nia zeby na pociag dojsc) !! zrobili akce ze miedzy 21 a 24 sa "wielkie" wyprzedaze, nawet do 50% a ludzie jak te ciemne owieczki na to poszli wiadomo przeciez ze najwieksze obnizki beda za miesiac na wyprzedazy heh...
Ja byłam w środku. Poszliśmy z TŻ (chciałam kupić sobie spodnie, a bałam się, że jak poczekam do jutra to wszystko dziś w nocy przetrzebią) i myśleliśmy, że wpadniemy tam ok. 20 zanim się to wszystko zwali do środka, ale nic podobnego - staliśmy w korku, żeby w ogóle dojechać, potem, żeby wjechać na parking. A w środku dziki tłum. Bylismy w jednym sklepie i wściekli wyszliśmy.

Co do Ziaji, to mnie Calma HLC strasznie podrażniła, no ale to indywidualna kwestia. Mnie większość kremów podrażnia, a jeszcze nie trafiłam na taki, który by naprawdę skutecznie nawilżał.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 22:23   #34
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 438
GG do evamoni
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

z powodu skokow temperatury, zimna, wiatru itp... porobily mi sie na moich suchych policzkach liszajowate placki. Skora zaczela pekac, na czole ciagnela. Dziewczyna w perfumerii dala mi probke Clinique Repair wear do cery suchej/mieszanej, bo taka posiadam. Po 3 dniach liszaje zeszly, skora jest nawilzona i nie swieci sie. Super nadaje sie pod makijaz.

Jesli masz az tak strasznie sucha cere polecam podklady Chanel Vitalumiere lub Innocence.

Pielegnacja Clinique i Clarins.
evamoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-16, 23:22   #35
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

mam ten sam problem :| w dodatku mam jasna cere,ktora syzbko sie czerwieni ;/ i nie moge znalezc dodatkowo koloru :|
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 13:36   #36
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

słuchajcie, ja tak testuję i testuję a w końcu i tak zawsze wracam skruszona do ISa Dory Hydralight czy velvet mousse. A na to ostatnio podkład mineralny L/oreal. Nic mądrzejszegfo nie znalazłam
musicman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 14:04   #37
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Ja chciałam przetestować ID Hydralight, ale nie ma dla mnie koloru. Velvet Make-up Mousse też odstawiłam głownie ze względu na kolor.

Brakuje jasnych, lekko żółtych podkładów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-17, 16:29   #38
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja chciałam przetestować ID Hydralight, ale nie ma dla mnie koloru. Velvet Make-up Mousse też odstawiłam głownie ze względu na kolor.

Brakuje jasnych, lekko żółtych podkładów.
No nieee...to szkoda, bo mialam go w alternatywie wiecie, ze 3/4 Polek ma cere z odcieniem zolci? i to 3/4 zle dobiera sobie podklad kupujac z odcieniami rozowego i wygladaja masakrycznie, myslac, ze pieknie...

dzis caly dzien koczuje w pracy...nici z jakiegokolwiek wypadu do Sephory czy gdzies...

Ps: Iceflower: widzialam w twoim kramiku, ze masz Nivea Lumillusion, chwalisz go sobie? jak sie spisywal jako rozswietlacz?
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-17, 17:31   #39
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Bardzo go sobie chwalę, ale on sie nadaje tylko, kiedy ma się idealną cerę (co w moim przypadku znaczy świetnie nawilżoną, bez podrażnień i wysuszeń). Teraz nie mogłabym go używać.

On ślicznie rozświetla i ujednolica koloryt cery. I jest leciutki.

Odstawiłam go z powodu koloru (ten kupowałam kiedy jeszcze byłam opalona i nie używałam filtrów).

Edit: A tak co do odcieni podkładów, to ja myślę, że to złe dobieranie koloru wynika z tego, co nam fundują dystrybutorzy. Większość najjaśniejszych kolorów w palecie po prostu się nie pojawia i nie ma w czym wybierać. Dlaczego np. w Polsce nie można kupić L'oreal True Match w kolorze W1 (strasznie chciałabym go wypróbować)? Albo: kiedyś chciałam kupić sobie podkład Clinique Soft Finish - i co? W Polsce występuje w takim wyborze kolorystycznym, że tylko dla różowych odcieni skóry (w dodatku ciemnych), a Sephora to w ogóle prowadzi tylko 2 odcienie. :/
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 19:11   #40
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Poszłam ostatnio do sephory i poprosiłam o próbkę podkładu Clinique Supermoisture i właśnie drugi dzień go testuję na sobie i jest naprawdę świetny lepszy niż LRP unifiance cream i po zużyciu tej próbki napewno go sobie kupię Ma w sobie krem nawilżający i nawilża naprawdę świetnie, ja mam bardzo sucha skórę i większość podkładów ją wysusza a ten kompletnie nie Ma bardzo przyjemną konsystencję, jest rozświetlający, ma w sobie taki mieniący sie pyłek który widać tylko w sztucznym świetle. Naprawdę super
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 19:47   #41
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Ja słyszałam (no dobra, czytałam na Wizażu) opinie, że Supermoisture ma dużo drobinek, które nie każdy lubi. Ja np. teraz nie mam cery na drobinki na całej twarzy, ale ten podkład chciałabym poznać i pewnie poznam wiosną.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 09:11   #42
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

A moim zdaniem wcale nie ma tak dużo tych drobinek i są one naprawdę delikatne. To znaczy widać je w sztucznym świetle, ale na polu są zupełnie niezauważalne, jakby ich nie było Napewno też ładnie rozświetla sam w sobie, pozostawia taki delikatny połysk i napewno wogóle nie matuje co akurat w moim przypadku jest odromną zaletą
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:23   #43
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Poszłam ostatnio do sephory i poprosiłam o próbkę podkładu Clinique Supermoisture i właśnie drugi dzień go testuję na sobie i jest naprawdę świetny lepszy niż LRP unifiance cream i po zużyciu tej próbki napewno go sobie kupię Ma w sobie krem nawilżający i nawilża naprawdę świetnie, ja mam bardzo sucha skórę i większość podkładów ją wysusza a ten kompletnie nie Ma bardzo przyjemną konsystencję, jest rozświetlający, ma w sobie taki mieniący sie pyłek który widać tylko w sztucznym świetle. Naprawdę super
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja słyszałam (no dobra, czytałam na Wizażu) opinie, że Supermoisture ma dużo drobinek, które nie każdy lubi. Ja np. teraz nie mam cery na drobinki na całej twarzy, ale ten podkład chciałabym poznać i pewnie poznam wiosną.
Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
A moim zdaniem wcale nie ma tak dużo tych drobinek i są one naprawdę delikatne. To znaczy widać je w sztucznym świetle, ale na polu są zupełnie niezauważalne, jakby ich nie było Napewno też ładnie rozświetla sam w sobie, pozostawia taki delikatny połysk i napewno wogóle nie matuje co akurat w moim przypadku jest odromną zaletą
Ponieważ aktualnie jestem zachwycona tym podkładem, co widać w moim podpisie , czuję się zobowiązana odezwać.

Obie macie rację Podkład jest mocno rozświetlający i ma dużo tego czegoś rozświetlającego, ale faktycznie to bardziej pyłek niż drobinki. W świetle dziennym dają tylko wrażenie trójwymiarowości, w sztucznym - delikatnego rozświetlenia. Dla porównania, dzisiaj na facjate nałozyłam Mat Lumiere Chanel i zdębiałam, gdy zobaczyłam jak płaską i niezdrową mam cerę w porównaniu do ostatnio używanego Clinique.

Bellissa - jaki kolor testowałaś?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:33   #44
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Mam próbkę 06 (neutral) a zastanawiam się jeszcze nad 09 (vanilla) ja też jestem zachwycona tym podkładem A ty jaki masz kolor?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:40   #45
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Mam próbkę 06 (neutral) a zastanawiam się jeszcze nad 09 (vanilla) ja też jestem zachwycona tym podkładem A ty jaki masz kolor?
Własnie vanilla, też próbka I był dla mnie odrobinke za ciemny, ale dawał wrazenie takiej zdrowej leciutko opalonej cery. W neutralno - ciepłej onacji, zadnej nuty różu. I zastanawiam się nad neutral - jaki on jest?
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 09:58   #46
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Tu jest link z kolorkami: http://skocz.pl/clinique
chociaż nie wiem czy w rzeczywistosci oddają faktyczne kolory? Neutral jest napewno troszkę jaśniejszy ale też nie ma w sobie nic różowego wygląda bardzo ładnie i naturalnie Pani w sephorze powiedziała, ze jest to najczęściej wybierany odcień No i ja też właśnie nad tymi dwoma się będę zastanawiać Muszę jeszcze spróbować tego vanilla
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:44   #47
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

No to może w wolnej chwili się wybiorę po próbkę do S.
Lubię wszelkie rozświetlacze i rozświetlające pudry/podkłady, ale mam skórę w średnim stanie i nie wiem, jak by to wyszło z rozświetleniem całości teraz.

Albo nie pójdę po próbkę - bo znowu zbankrutuję, jak mi się spodoba.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 10:50   #48
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

A na Allegro jest za 70 zł, od osoby z 1 komentarzem tylko Od tygodnia się koło tego kręcę...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 11:56   #49
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Ja bym nie kupowała selektywnej kolorówki do osoby z jednym komentarzem.

Edit: Właśnie wypaćkałam się próbką podkładu Oriflame Giordani Gold. Szczena mi opadła - wygląda ładnie, naturalnie i świeżo. Chyba zamówię...
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 12:28   #50
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Dziewczyny, może moglybyście mi doradzic jakiś podklad do cery suchej, ale w granicach 20 zl?
Dodam, że Rimmel Recover, jak i Lirene Shiny Touch odpadają ponieważ nie znalazlam u nich swojego koloru
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:45   #51
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Może AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający, na kwc ma bardzo dobre recenzje: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5349
Sama go nigdy nie używałam ale w zeszłym roku zastanawiałam się nad nim bo czytałam dużo pozytywnych opinii No i nadaje sie do suchej skóry, ma efekt rozświetlający, więc może spróbuj?
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:01   #52
Milena...
Raczkowanie
 
Avatar Milena...
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 131
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Też mam cerę mieszaną i róznie to bywa z tymi podkładami raz lepiej a innym razem cos jest nie tak . Zauważyłam że jakoś z wiele podkładów mi nie odpowiada . To zapach , konsystencja i wogóle ....Ale od jakiegoś czasu ( dłuzszego czasu ) mam podkład z Lumene co cery mieszanej - powiem wam ze ten odpowiada mi bardzo - super konsystencja ,prawie bezzapachowy no i jest wybor z kolorkach .
__________________





Mówić jest dobrze,milczeć lepiej...
Milena... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:20   #53
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez bellissa Pokaż wiadomość
Może AA Make Up, Jedwabisty podkład rozświetlający, na kwc ma bardzo dobre recenzje: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5349
Sama go nigdy nie używałam ale w zeszłym roku zastanawiałam się nad nim bo czytałam dużo pozytywnych opinii No i nadaje sie do suchej skóry, ma efekt rozświetlający, więc może spróbuj?
Też czytalam, ze jest świetny, ale AA ma strasznie jasne kolory( z tego co pamietam to sa tylko 3 do wyboru i wszystkie bardzo jasne)!!!
Obecnie używam Sorayi kryjącego kolor 03- naturalny i jestem z niego zadowolona, ale chcialabym coś na specjalne okazje
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 13:26   #54
bellissa
Zadomowienie
 
Avatar bellissa
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 446
GG do bellissa
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

kolory tego AA to kość słoniowa, piasek, miód i czekolada, myślę, że miód i czekolada nie będą jasne A testery widziałam w jakieś drogerii, chyba natura
bellissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 15:32   #55
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

hmm... nigdy nie widzialam koloru czekolada Myślalam, że sa tylko te 3 kolory...
Ani w Rossmanie, Naturze, czy Schecklerze nie widzialam tego koloru...
Ale musialabym sie tym zainteresować!
Dzięki za oświecenie
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:03   #56
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Dziewczyny, czy w podkladzie z AA kolor nr.2 - piasek jest ciemniejszy od koloru nr. 3 - miód?
http://www.raan.istore.pl/sklep,1846...,267489,0.html
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:55   #57
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
słuchajcie, ja tak testuję i testuję a w końcu i tak zawsze wracam skruszona do ISa Dory Hydralight czy velvet mousse. A na to ostatnio podkład mineralny L/oreal. Nic mądrzejszegfo nie znalazłam
ID Hyralight to dla mnie totalna masakra nic tak mocni nie wysuszylo i nie podkrelsiwo mi skore jak IS Hydralight :| i jeszcze wsuchych meisjcach osadzil sie w plamy ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:34   #58
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Podklad Clinique o ktorym piszecie testowalam na maciupkim kawalku skory poczatkiem listopada w Douglasie pewnie podklad jest fajny, ja go nalozylam na miejsce ktore mi sie najbardziej luszczy, podkreslil skorki, ale teraz juz wiem, ze wszystko co ma talc, mike itp.bedzie mi podkreslalo skorki. Robie sobie serie zabiegow z kwasem migdalowym i mam nadzieje ze do grudnia bedzie super z buzia jestem po 1 zabiegubuzia po zag.byla super!!gladzutka jak pupcia niemowlaczkazero skorki, po kilku dniach juz zaczelo je byc widac, ale za 2 tyg. musze powtorzyc zabieg. Poza tym jestem na etapie kupna tego peelingu z serii Xerial (jeszcze w tym tyg.go bede miec), wiec mam nadzieje, ze pozbede sie tych paskudnych skorek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 20:09   #59
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
Podklad Clinique o ktorym piszecie testowalam na maciupkim kawalku skory poczatkiem listopada w Douglasie pewnie podklad jest fajny, ja go nalozylam na miejsce ktore mi sie najbardziej luszczy, podkreslil skorki, ale teraz juz wiem, ze wszystko co ma talc, mike itp.bedzie mi podkreslalo skorki. Robie sobie serie zabiegow z kwasem migdalowym i mam nadzieje ze do grudnia bedzie super z buzia jestem po 1 zabiegubuzia po zag.byla super!!gladzutka jak pupcia niemowlaczkazero skorki, po kilku dniach juz zaczelo je byc widac, ale za 2 tyg. musze powtorzyc zabieg. Poza tym jestem na etapie kupna tego peelingu z serii Xerial (jeszcze w tym tyg.go bede miec), wiec mam nadzieje, ze pozbede sie tych paskudnych skorek
Clinique nie ma talku, ma tylko mikę
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 14:39   #60
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy rzeczywiście nie ma podkładu dla mnie? :|

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Clinique nie ma talku, ma tylko mikę
hm, no wymienilam przeciez wyzej i talc i mike - jako skladniki podkladow, nie ze ten Clinique konkretnie je ma
czy bedzie mial talk czy mike to mnie to, ze tak powiem, juz rybka...byleby nie wysuszal ale skoro jest z dotatkiem kremu nawilz.to powinien byc ok...
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.