Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-08, 13:14   #31
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Melduję się w nowym wątku.
I zgłaszam gotowość aby w nim urodzić

Mam strasznie dużo nieprzeczytanych postów, potem nadrobię.

Chciałam się tylko odnieść do tego co Morelle napisała.

Morelle, wiem że w kółko gadam o cdl, ale to dlatego że dla mnie to była ogromna pomoc - wszystkie wątpliwości co do karmienia w końcu rozwiane, wiedziałam na czym stoję, jak postępować, wszystko dokładnie wytłumaczone. To był ogromny komfort psychiczny.

Wiem, że w szpitalu u Ciebie była doradczyni, ale polecam Ci mimo wszystko skorzystanie z chociaż jednej wizyty domowej. Ja płaciłam ok 100-120 zł, ale warte to było każdej kasy, doradczyni siedziała u nas kilka godzin, potem codziennie telefonicznie mówiłam jej ile córka waży itd. kontrolowała czy odpowiednio przybiera, czy się najada i pomogła mi bardzo szybko przejść z mm+kp na pełne kp.

Nie chodzi oczywiście, że karmienie mm to coś złego, ale widzę że męczycie się trochę z tym karmieniem, macie wątpliwości jak postępować, martwisz się o Pestkę.
Podczas wizyty cdl dowiedziałabyś się ile dokładnie w Waszym przypadku najlepiej karmić piersią i mm, jak sprawdzać czy Pestka się najada, ile pracować z laktatorem żeby pobudzić laktację.
Ja też ściągałam tyle mleka laktatorem co Ty, to było bardzo frustrujące dla mnie! Czasami nic nie udało mi się ściągnąć! Ale to nie był żaden wyznacznik, na pełne kp przeszłam bardzo szybko.

Także z całego serca polecam, jak już się wie na czym się stoi, jak postępować, to jest naprawdę ogromny komfort psychiczny. Zwłaszcza, że piszesz, że Pestka nie przybiera, na pewno mniej byś się martwiła o to.

Tutaj jest lista z namiarami na cdl w całej Polsce, ja też korzystałam z pani, która jest na tej liście (Xzora to pani Justyna jakby co gorąco polecam). Widzę, że Wrocław i okolice ma sporo cdl.

https://pediatria.mp.pl/karmienie-pi...nci-laktacyjni

Obiecuję że już nie napiszę ani słowa o cdl

Agg_s może wrzuciłabyś tego linka na pierwszą stronę?
Może komuś się przyda.
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:15   #32
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Morelle super, że spacer udany

Mamusie, które urodziły - ile cm miały Wasze dzieci przy urodzeniu i jaki rozmiar ubranek nosza?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:31   #33
Agg_s
Wtajemniczenie
 
Avatar Agg_s
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 380
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Tak myślę, ale już nie chciałam pytać co Wy to jecie







Donieś! Jak szybko urodzisz to mnie panika ogarnie

Boisz się ze pociągnę Cię za sobą?

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Zapisuję, jutro pełnia, bardzo na nią liczę

No to kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez poprostu Pokaż wiadomość

Jak tam u Ciebie?
Nie narzekasz nic ze Ci ciężko, ze boli, czyzbys była taka szczęściara!?!?!?! No wezzzzz

Sill, wrzucę oczywiście na pierwsza stronę

Ajjj zazdroszczę już takich spacerków z wózkiem przeraża mnie tylko to karmienie



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
__________________
Mój Eden jest tam gdzie Twój rytm bicia serca,
Jeden uśmiech ponad wszystko do życia zachęca.

Agg_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:45   #34
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Calineczka i nie smakuje dobrze

Zapytałam Tz czy zostawić mu instrukcje zakładania pampersa, po chwili przyniósł mi to Załącznik 7140696


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dobry jest! i pogratuluj mu
Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Dzięki, kochana jesteś!
Dziś akurat faktycznie mam wątpliwy dzień i nie mogę się zdecydować na doniosę czy nie doniosę bo boli mnie bardzo na dole i Bartek jakiś taki niemrawy jakby siły zbierał na atak



Też tak mam i Hugo też spokojny... może faktycznie zbiera siły

Dziś znowu dużo skurczy, co 20,15 min czasami.kilka co 7 min... ale nic konkretnego się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:46   #35
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Witam się w nowym wątku!
Nadrabiam na raty i nie pamiętam co chciałam w poprzednim jeszcze napisać!

taedio Tż sobie nieźle poradził , uwierz w niego a jeszcze mi się z tą Twoją wodzionką piosenka z mam talent kojarzy, mmm wodzionka suchy chlyb i wody szklonka
morelle fajnie że kg Ci szybko.uciekają! Ja z utęsknieniem patrzę na swoje przedciążowe ubrania . I super że spacerek udany, masz jakąś fotkę ze spacerku dla wizażowych ciotek?

Aggs skoro założyłaś wątek to teraz nogi razem bo ja muszę przed Tobą urodzić!mam nadzieję że to nastąpi w tym wątku, mam stres ale chciałabym mieć to już za sobą!

Miałam dzisiaj na obiad placki ziemniaczane z kurkami w sosie śmietanowym, bo mi kochana mama przyniosła kurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:46   #36
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Witam się w nowym wątku. U mnie dzis ciezka noc mala nie chciala spac w łóżeczku. Co chwile sie budziła ryk kilka razy pociumkała cyca zasnełam więc do lozeczka i znowu ryk. I tak w kółko aż przypadkiem zasnełam z mała przy cycku jak sie ocknelam to zamarłam dobrze że jej nic nie zrobiłam. 3 kupki strzeliła bo co dopila to drugą stroną wyszło.

Na koncu zostawilam ja na łóżku maz poszedl spac do salonu. I spała grzecznie. Nie wiem co jej było bo nie bralam jej w szpitalu do lozka zeby spala ze mną.

Teraz smacznie spi od 12 ale zjadła konkret bo niezle mi mleko pocieklo. Na szczrscie chwyta z kapturkami to mi troszke sytki sie podlecza bo mam takie twarde jakby strupek.

Mam pytanie co do witamin dostalam recepte na devikap i to jest witamina d3 a mam niby podawac tez k jaka polecacie.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 13:48   #37
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Devileek trzymam kciuki za Was, czyli tamta lekarka się pomyliła z wagą?

karolinusia świetnie że już wychodzicie! Teraz w domu będzie chyba lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 14:10   #38
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku.
I zgłaszam gotowość aby w nim urodzić

Mam strasznie dużo nieprzeczytanych postów, potem nadrobię.

Chciałam się tylko odnieść do tego co Morelle napisała.

Morelle, wiem że w kółko gadam o cdl, ale to dlatego że dla mnie to była ogromna pomoc - wszystkie wątpliwości co do karmienia w końcu rozwiane, wiedziałam na czym stoję, jak postępować, wszystko dokładnie wytłumaczone. To był ogromny komfort psychiczny.

Wiem, że w szpitalu u Ciebie była doradczyni, ale polecam Ci mimo wszystko skorzystanie z chociaż jednej wizyty domowej. Ja płaciłam ok 100-120 zł, ale warte to było każdej kasy, doradczyni siedziała u nas kilka godzin, potem codziennie telefonicznie mówiłam jej ile córka waży itd. kontrolowała czy odpowiednio przybiera, czy się najada i pomogła mi bardzo szybko przejść z mm+kp na pełne kp.

Nie chodzi oczywiście, że karmienie mm to coś złego, ale widzę że męczycie się trochę z tym karmieniem, macie wątpliwości jak postępować, martwisz się o Pestkę.
Podczas wizyty cdl dowiedziałabyś się ile dokładnie w Waszym przypadku najlepiej karmić piersią i mm, jak sprawdzać czy Pestka się najada, ile pracować z laktatorem żeby pobudzić laktację.
Ja też ściągałam tyle mleka laktatorem co Ty, to było bardzo frustrujące dla mnie! Czasami nic nie udało mi się ściągnąć! Ale to nie był żaden wyznacznik, na pełne kp przeszłam bardzo szybko.

Także z całego serca polecam, jak już się wie na czym się stoi, jak postępować, to jest naprawdę ogromny komfort psychiczny. Zwłaszcza, że piszesz, że Pestka nie przybiera, na pewno mniej byś się martwiła o to.

Tutaj jest lista z namiarami na cdl w całej Polsce, ja też korzystałam z pani, która jest na tej liście (Xzora to pani Justyna jakby co gorąco polecam). Widzę, że Wrocław i okolice ma sporo cdl.

https://pediatria.mp.pl/karmienie-pi...nci-laktacyjni

Obiecuję że już nie napiszę ani słowa o cdl

Agg_s może wrzuciłabyś tego linka na pierwszą stronę?
Może komuś się przyda.
Sili, zapisuje! Ja miałam zajęcia z cdl na szkole rodzenia ale myślę że w razie problemów to zadzwonienie do takowej będzie pierwszym co zrobie.

Cytat:
Napisane przez Mała! Pokaż wiadomość
dobry jest! i pogratuluj mu

Też tak mam i Hugo też spokojny... może faktycznie zbiera siły

Dziś znowu dużo skurczy, co 20,15 min czasami.kilka co 7 min... ale nic konkretnego się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mała, dawno nie było tematu- będzie Hugo?
Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. U mnie dzis ciezka noc mala nie chciala spac w łóżeczku. Co chwile sie budziła ryk kilka razy pociumkała cyca zasnełam więc do lozeczka i znowu ryk. I tak w kółko aż przypadkiem zasnełam z mała przy cycku jak sie ocknelam to zamarłam dobrze że jej nic nie zrobiłam. 3 kupki strzeliła bo co dopila to drugą stroną wyszło.

Na koncu zostawilam ja na łóżku maz poszedl spac do salonu. I spała grzecznie. Nie wiem co jej było bo nie bralam jej w szpitalu do lozka zeby spala ze mną.

Teraz smacznie spi od 12 ale zjadła konkret bo niezle mi mleko pocieklo. Na szczrscie chwyta z kapturkami to mi troszke sytki sie podlecza bo mam takie twarde jakby strupek.

Mam pytanie co do witamin dostalam recepte na devikap i to jest witamina d3 a mam niby podawac tez k jaka polecacie.
Darietta, może pierwsza noc w nowym miejscu ją zestresowała? Cieszę się że cyce pełne

A ja sobie drzemkę uciełam co mi się nie zdarza. U nas burza -.-

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 14:19   #39
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku.
I zgłaszam gotowość aby w nim urodzić

Mam strasznie dużo nieprzeczytanych postów, potem nadrobię.

Chciałam się tylko odnieść do tego co Morelle napisała.

Morelle, wiem że w kółko gadam o cdl, ale to dlatego że dla mnie to była ogromna pomoc - wszystkie wątpliwości co do karmienia w końcu rozwiane, wiedziałam na czym stoję, jak postępować, wszystko dokładnie wytłumaczone. To był ogromny komfort psychiczny.

Wiem, że w szpitalu u Ciebie była doradczyni, ale polecam Ci mimo wszystko skorzystanie z chociaż jednej wizyty domowej. Ja płaciłam ok 100-120 zł, ale warte to było każdej kasy, doradczyni siedziała u nas kilka godzin, potem codziennie telefonicznie mówiłam jej ile córka waży itd. kontrolowała czy odpowiednio przybiera, czy się najada i pomogła mi bardzo szybko przejść z mm+kp na pełne kp.

Nie chodzi oczywiście, że karmienie mm to coś złego, ale widzę że męczycie się trochę z tym karmieniem, macie wątpliwości jak postępować, martwisz się o Pestkę.
Podczas wizyty cdl dowiedziałabyś się ile dokładnie w Waszym przypadku najlepiej karmić piersią i mm, jak sprawdzać czy Pestka się najada, ile pracować z laktatorem żeby pobudzić laktację.
Ja też ściągałam tyle mleka laktatorem co Ty, to było bardzo frustrujące dla mnie! Czasami nic nie udało mi się ściągnąć! Ale to nie był żaden wyznacznik, na pełne kp przeszłam bardzo szybko.

Także z całego serca polecam, jak już się wie na czym się stoi, jak postępować, to jest naprawdę ogromny komfort psychiczny. Zwłaszcza, że piszesz, że Pestka nie przybiera, na pewno mniej byś się martwiła o to.

Tutaj jest lista z namiarami na cdl w całej Polsce, ja też korzystałam z pani, która jest na tej liście (Xzora to pani Justyna jakby co gorąco polecam). Widzę, że Wrocław i okolice ma sporo cdl.

https://pediatria.mp.pl/karmienie-pi...nci-laktacyjni

Obiecuję że już nie napiszę ani słowa o cdl

Agg_s może wrzuciłabyś tego linka na pierwszą stronę?
Może komuś się przyda.
Dziękuje! Muszę się zorientować co i jak i skorzystam.\Tylko widzę na liście tą położną z mojej szkoły rodzenia, która nawet nie raczyła podejść do mnie w szpitalu i na sms odp "pozdrawiam". Gdzie wcześniej mówiła co innego. Także nie wiadomo na kogo się trafi :/

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Morelle super, że spacer udany

Mamusie, które urodziły - ile cm miały Wasze dzieci przy urodzeniu i jaki rozmiar ubranek nosza?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku!
Nadrabiam na raty i nie pamiętam co chciałam w poprzednim jeszcze napisać!

taedio Tż sobie nieźle poradził , uwierz w niego a jeszcze mi się z tą Twoją wodzionką piosenka z mam talent kojarzy, mmm wodzionka suchy chlyb i wody szklonka
morelle fajnie że kg Ci szybko.uciekają! Ja z utęsknieniem patrzę na swoje przedciążowe ubrania . I super że spacerek udany, masz jakąś fotkę ze spacerku dla wizażowych ciotek?

Aggs skoro założyłaś wątek to teraz nogi razem bo ja muszę przed Tobą urodzić!mam nadzieję że to nastąpi w tym wątku, mam stres ale chciałabym mieć to już za sobą!

Miałam dzisiaj na obiad placki ziemniaczane z kurkami w sosie śmietanowym, bo mi kochana mama przyniosła kurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś tak się stresowałam małą, że zrobiłam tylko jedno foto jej z tż.

Cytat:
Napisane przez darietta Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku. U mnie dzis ciezka noc mala nie chciala spac w łóżeczku. Co chwile sie budziła ryk kilka razy pociumkała cyca zasnełam więc do lozeczka i znowu ryk. I tak w kółko aż przypadkiem zasnełam z mała przy cycku jak sie ocknelam to zamarłam dobrze że jej nic nie zrobiłam. 3 kupki strzeliła bo co dopila to drugą stroną wyszło.

Na koncu zostawilam ja na łóżku maz poszedl spac do salonu. I spała grzecznie. Nie wiem co jej było bo nie bralam jej w szpitalu do lozka zeby spala ze mną.

Teraz smacznie spi od 12 ale zjadła konkret bo niezle mi mleko pocieklo. Na szczrscie chwyta z kapturkami to mi troszke sytki sie podlecza bo mam takie twarde jakby strupek.

Mam pytanie co do witamin dostalam recepte na devikap i to jest witamina d3 a mam niby podawac tez k jaka polecacie.
Ja wit K nie muszę podawać bo dostała w zastrzyku, w szpitalu.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 14:27   #40
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Pestycyda
Tak na 99% będzie Hugo
Mąż już zatwierdził, ale zostawiam.sobie w razie W... w głowie miejsce na zmianę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 14:27   #41
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
Haha Szkoda tylko, że maskotka nie ma opcji wierzgania oraz tryskania sikupą
Zawsze na początku ćwiczy się na fantomie!
Niedługo będzie wyższy lewel

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość

Calineczka ja tego nie jem!
Tz zaprosił sobie mojego tatę na obiad ja mam ziemniaczki, fasolkę i jajco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, nie truj dziecka
Ja czekam na obiad aż mąż wróci, robi pizzę

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Haha zdolny

Spacer u nas udany 30 min spała grzecznie
Wbilam się w moje spodnie 32 8 dzień po porodzie dobrze wróży. Niech tylko ten brzuch się wciągnie.

Narazie u nas sytuacja opanowana. 2 x pierś +mm. Chyba, że tak jak teraz wystarczy jej sama piers i zasypia to nie daje jej sztucznego mleka. Mimo to daje się odłożyć bez problemu do łóżeczka.

Nie pojawił się ból brzucha. Na tylko na wieczór. Będę jej profilaktycznie go masować.


Chilli jak masz za dużo mleka to ja chętnie przyjmę
Ekspresowo wracasz do formy!
Cashmere Ty też

Cytat:
Napisane przez Agg_s Pokaż wiadomość
Boisz się ze pociągnę Cię za sobą?



Wysłane z telefonu - wybaczcie literówki
Boję się, że zacznę zobaczę, że to NAPRAWDĘ mnie czeka

Sill dziękujemy za link
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 14:33   #42
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cześć w nowym wątku
Dzisiaj zaczynam 39tc, także witam się z moim ogromnym brzuchem Liczę, że w ciągu tygodnia urodzę, trzeba wdrożyć procedurę schody i spacery Sąsiadka wchodziła od 37tc po schodach na 4p i urodziła 2 tygodnie wcześniej

We wtorek wizyta z ktg, mam nadzieję, że rozwarcie będzie większe niż ostatnio (opuszek palca), a na ktg będzie dużo skurczów

A, dziewczyny, które łykają wiesiołka - ile dziennie go bierzecie?

Na razie piję tylko herbatkę z liści malin raz dziennie (2 łyżeczki) i się zastanawiam czy nie zwiększyć ilości

Wszyscy się mnie pytają czy rodzę albo kiedy rodzę Nawet sąsiedzi i ekspedientki w sklepie Rodzice codziennie dzwonią czy przypadkiem w szpitalu już nie jestem Chyba nie wytrzymam tej presji psychicznie

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Haha zdolny

Spacer u nas udany 30 min spała grzecznie
Wbilam się w moje spodnie 32 8 dzień po porodzie dobrze wróży. Niech tylko ten brzuch się wciągnie.

Narazie u nas sytuacja opanowana. 2 x pierś +mm. Chyba, że tak jak teraz wystarczy jej sama piers i zasypia to nie daje jej sztucznego mleka. Mimo to daje się odłożyć bez problemu do łóżeczka.

Nie pojawił się ból brzucha. Na tylko na wieczór. Będę jej profilaktycznie go masować.


Chilli jak masz za dużo mleka to ja chętnie przyjmę
Super, że spacer się udał! Jak sprawuje się wózek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1783.JPG (281,0 KB, 103 załadowań)
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 14:43   #43
siilmariien
Wtajemniczenie
 
Avatar siilmariien
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 595
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje! Muszę się zorientować co i jak i skorzystam.\Tylko widzę na liście tą położną z mojej szkoły rodzenia, która nawet nie raczyła podejść do mnie w szpitalu i na sms odp "pozdrawiam". Gdzie wcześniej mówiła co innego. Także nie wiadomo na kogo się trafi :/







Jakoś tak się stresowałam małą, że zrobiłam tylko jedno foto jej z tż.



Ja wit K nie muszę podawać bo dostała w zastrzyku, w szpitalu.
No tak, nie wiadomo na kogo się trafi, najlepsza byłaby z polecenia, a tak trochę ryzyko też Nam akurat tę z listy bardzo znajomi polecali...
Może jeśli Ty albo Twój mąż będziecie mieli chwilkę czasu i siły na to, to poszukajcie w internecie opinii o pozostałych, może konkretną ktoś będzie bardzo polecał...
siilmariien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 14:44   #44
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Zawsze na początku ćwiczy się na fantomie!
Niedługo będzie wyższy lewel


Dobrze, nie truj dziecka
Ja czekam na obiad aż mąż wróci, robi pizzę


Ekspresowo wracasz do formy!
Cashmere Ty też


Boję się, że zacznę zobaczę, że to NAPRAWDĘ mnie czeka

Sill dziękujemy za link


Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku
Dzisiaj zaczynam 39tc, także witam się z moim ogromnym brzuchem Liczę, że w ciągu tygodnia urodzę, trzeba wdrożyć procedurę schody i spacery Sąsiadka wchodziła od 37tc po schodach na 4p i urodziła 2 tygodnie wcześniej

We wtorek wizyta z ktg, mam nadzieję, że rozwarcie będzie większe niż ostatnio (opuszek palca), a na ktg będzie dużo skurczów

A, dziewczyny, które łykają wiesiołka - ile dziennie go bierzecie?

Na razie piję tylko herbatkę z liści malin raz dziennie (2 łyżeczki) i się zastanawiam czy nie zwiększyć ilości

Wszyscy się mnie pytają czy rodzę albo kiedy rodzę Nawet sąsiedzi i ekspedientki w sklepie Rodzice codziennie dzwonią czy przypadkiem w szpitalu już nie jestem Chyba nie wytrzymam tej presji psychicznie


Super, że spacer się udał! Jak sprawuje się wózek?
Spory masz ten brzuszek!

Wózek ogólnie ok, ale u mnie nie ma drogi i strasznie w nim telepie ;/ za bardzo lata na boki głowa dziecka. Po szosowej drodze i asfalcie jest ok. Więc już wiem, w którą stronę muszę najpierw iść, żeby usnęła, a potem już mogę jeździć po tych wertepach.
Wkurza mnie to mieszkanie tu na wsi. Żadnego parku, droga nie zrobiona, a kostka jest jedynie przy głównej drodze. To co to za spacer.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez siilmariien Pokaż wiadomość
No tak, nie wiadomo na kogo się trafi, najlepsza byłaby z polecenia, a tak trochę ryzyko też Nam akurat tę z listy bardzo znajomi polecali...
Może jeśli Ty albo Twój mąż będziecie mieli chwilkę czasu i siły na to, to poszukajcie w internecie opinii o pozostałych, może konkretną ktoś będzie bardzo polecał...
Tak zrobię, dziękuje
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 14:56   #45
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje! Muszę się zorientować co i jak i skorzystam.\Tylko widzę na liście tą położną z mojej szkoły rodzenia, która nawet nie raczyła podejść do mnie w szpitalu i na sms odp "pozdrawiam". Gdzie wcześniej mówiła co innego. Także nie wiadomo na kogo się trafi :/







Jakoś tak się stresowałam małą, że zrobiłam tylko jedno foto jej z tż.



Ja wit K nie muszę podawać bo dostała w zastrzyku, w szpitalu.
To nic, jeszcze nie jedno zdjęcie pstrykniecie
Cytat:
Napisane przez electric blue Pokaż wiadomość
Cześć w nowym wątku
Dzisiaj zaczynam 39tc, także witam się z moim ogromnym brzuchem Liczę, że w ciągu tygodnia urodzę, trzeba wdrożyć procedurę schody i spacery Sąsiadka wchodziła od 37tc po schodach na 4p i urodziła 2 tygodnie wcześniej

We wtorek wizyta z ktg, mam nadzieję, że rozwarcie będzie większe niż ostatnio (opuszek palca), a na ktg będzie dużo skurczów

A, dziewczyny, które łykają wiesiołka - ile dziennie go bierzecie?

Na razie piję tylko herbatkę z liści malin raz dziennie (2 łyżeczki) i się zastanawiam czy nie zwiększyć ilości

Wszyscy się mnie pytają czy rodzę albo kiedy rodzę Nawet sąsiedzi i ekspedientki w sklepie Rodzice codziennie dzwonią czy przypadkiem w szpitalu już nie jestem Chyba nie wytrzymam tej presji psychicznie


Super, że spacer się udał! Jak sprawuje się wózek?
Ale ładny brzuszek! A co to.za fajne baloniki na ścianie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:05   #46
electric blue
Zadomowienie
 
Avatar electric blue
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 054
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość




Spory masz ten brzuszek!

Wózek ogólnie ok, ale u mnie nie ma drogi i strasznie w nim telepie ;/ za bardzo lata na boki głowa dziecka. Po szosowej drodze i asfalcie jest ok. Więc już wiem, w którą stronę muszę najpierw iść, żeby usnęła, a potem już mogę jeździć po tych wertepach.
Wkurza mnie to mieszkanie tu na wsi. Żadnego parku, droga nie zrobiona, a kostka jest jedynie przy głównej drodze. To co to za spacer.
Spory, bo wielkoluda hoduję
To faktycznie uciażliwe Może poradziłaby coś taka poduszeczka antywstrząsowa - motylek?
Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
T

Ale ładny brzuszek! A co to.za fajne baloniki na ścianie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Mama na szydełku robiła
__________________
together
we can
do more
electric blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:10   #47
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Haha dzięki, laski przekaże Tz słowa uznania ja doceniam oczywiście!

Electric fajny brzusio! pokaz kącik dziecięcy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Dziewczyny jak chce młodemu w domu tyłek wacikami i woda przemywać to zwykła (ciepła) kranówa czy przegotowana? Wydaje mi sie, że kranówa wystarczy No ale ja sie nie znam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez taedio
Czas edycji: 2017-07-08 o 15:11
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:10   #48
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Electric blue, Jakby chodzenie na 4p powodowalo poród to już bym pewnie urodziła:p

Morelle, a możesz mi na priv napisać która to niefajna tą położna żebym do niej nie dzwoniła przypadkiem? U nas w środę była p. iwona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:12   #49
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Jezusie pada u nas ale jakie powietrze sie fajne zrobiło <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-08, 15:22   #50
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj na obiad placki ziemniaczane z kurkami w sosie śmietanowym, bo mi kochana mama przyniosła kurki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
język mi opadł na ziemię



Darietta super, że dajesz radę karmić, nawet na śpiocha


Electric - wiesiołek 3x po 2 tabletki
bardzo ładny brzuch
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:23   #51
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

U mnie też lunęło przedtem, ale teraz znowu ciepło.

Electric Blue spory, ale wysoko. W tym wątku możesz się nie wyrobić
Dziewczyny pisały, że biorą wiesiołka 3x2 tabletki jak dobrze pamiętam.
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:25   #52
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Mi sie skończyła herbata z liści malin i biorę tylko wiesiołka teraz. Mam nadzieje, że cos pomoże


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:31   #53
Mała!
Zakorzenienie
 
Avatar Mała!
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 4 923
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Electric
Świetnie wyglądasz.i brzusio nie udawany co do schodów to.ja.mieszkam.na 4 piętrze... średnio działa takie chodzenie

Morelle
No to faktycznie, średnie miejsce na spacery.

Ja nadal czuję się dziwnie. Mały mnie kopie po żołądku :/ wysoko jest jeszcze, ale skurczy dużo.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"I nawet kiedy będzie gęsta mgła... Ja w tej mgle do Ciebie będę szła"

Kocham Cię syneczku...moja gwiazdo na niebie...
Mała! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:32   #54
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Haha dzięki, laski przekaże Tz słowa uznania ja doceniam oczywiście!

Electric fajny brzusio! pokaz kącik dziecięcy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Dziewczyny jak chce młodemu w domu tyłek wacikami i woda przemywać to zwykła (ciepła) kranówa czy przegotowana? Wydaje mi sie, że kranówa wystarczy No ale ja sie nie znam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie na sr położna mówiła że przegotowana woda tylko do oczek i uszek, generalnie do buzi, a do reszty zwykła kranówa, do pupska też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:33   #55
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość
U mnie na sr położna mówiła że przegotowana woda tylko do oczek i uszek, generalnie do buzi, a do reszty zwykła kranówa, do pupska też

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:35   #56
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Dziękuje! Muszę się zorientować co i jak i skorzystam.\Tylko widzę na liście tą położną z mojej szkoły rodzenia, która nawet nie raczyła podejść do mnie w szpitalu i na sms odp "pozdrawiam". Gdzie wcześniej mówiła co innego. Także nie wiadomo na kogo się trafi :/







Jakoś tak się stresowałam małą, że zrobiłam tylko jedno foto jej z tż.



Ja wit K nie muszę podawać bo dostała w zastrzyku, w szpitalu.
Tez słyszałam o tym że witamine k podaja w szpitalu i w domu nie trzeba a ja mam do 3 miesiąca jesli karmie piersia.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:36   #57
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Siil dzięki za linka, właśnie do jednej z tej listy dzwoniłam wczoraj, ale wraca z urlopu w sierpniu, w poniedziałek skontaktuje się informacyjnie z inną

Morelle zazdroszczę spacerku z aniołkiem w wózku

Electric ładny masz brzuszek

U mnie też leje, nie mogę uwierzyć, że już ta godzina, przecież ja się dopiero ogarniam


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Taedio ja ciepłą kranówką będę myła


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:37   #58
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
język mi opadł na ziemię



Darietta super, że dajesz radę karmić, nawet na śpiocha


Electric - wiesiołek 3x po 2 tabletki
bardzo ładny brzuch
Nic mi nie mów jak mnie mąż obudził a mloda przy mnie to az sie spocilam od razu patrzylam czy oddycha.
darietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:49   #59
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Dziewczyny byla ta moja kochana polozna w wolna sobote i dostawila mlodego do piersi kazala mi karmic klasycznie albo spod pachy z poducha w nocy tez bo moze na lezaco mu nie pasuje ogolnie musze mocno przytrzymywac glowke i go jak ona to nazywa nadziewac na piers czyli jego glowe przystawiac a nie cyca jak do tej pory nie znosic sprzeciwu i nie doprowadzac zeby byl mega glodny tez sie z nim pomeczyla troche oprocz tego mam troche rozmasowywac otoczke i brodawke przed dostawieniem.jak poszla to ja poszlam na kawe i lody z bratowa troche pogadalysmy i sie wyluzowalam.Polozna mowila ze jestem strasznie perfekcyjna i za ambitna i nerwowa i ze bym chciala wszystko naraz sprzatac gotowac miec czas i dziecko karmic a na poczatku trzeba duzo cierpliwosci mam pic 2x melisse i nie odpuszczac gowniarzowi😉po spacerze go dostawilam do dwoch piersi ale ulga najadl sie jak bak i juz ponad godzine spi ale nocy nadal sie boje.Tz sie kajal powiedzial ze jak bede chciala to wyjdzie do drugiego pokoju i ze nie bedzie gadac bzdur...tak mi zalezy na tym karmieniu a tu tak pod gore ale stwierdzilam ze nic na sile mam pelno mleka no ale glowa muru nie przebije jeszcze kilka dni i jak bedzie problem to bede myslec co dalej ale nie bede meczyc siebie i dziecka bo nie moze tyle godzin plakac i nie jesc...Morelle mam dwie butle odciagniete w lodowce dawaj na psiaka 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-08, 15:52   #60
emilia0508
królikoholiczka
 
Avatar emilia0508
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: S-k
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lipcówki 2017 ❤ cz. 8 Porodówka!

Zaraz Was nadrobię. Zrobiłam z bratem rundke po wszystkich hurtowniach dziecięcych u mnie, odebralismy wózek a on jeszcze kupił spacerowke dla swojej córeczki. Jestem padnieta..
__________________
ZAKOCHAJ SIĘ W USZACH PO USZY
NIE KUPUJ
ADOTUJ







Reading gives us someplace to go when we have to stay where we are
emilia0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-08-09 12:40:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.