szpilki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 16:25   #31
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: szpilki

nie, kosmiczne wielkości nie padną, bo to już by było dla mnei jak za dużo [ale raczej pod względem estetycznym]
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 14:55   #32
Mexara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 321
Dot.: szpilki

Całą zimę i jesień chodziłam w kozakach na grubszym słupku 9 cm. Teraz kupiłam sobie buty na 11cm szpilce i okropnie mnie w nich nogi bolą, gdzieś w okolicach podbicia chyba. Mam bardzo wysokie podbicie i nie dotykam śródstopiem do buta, czy w tym właśnie jest problem? Po 20 minutach chodzenia nie mogę w nich nawet stać, aż tak okropnie boli, własnie śródstopie i gdzieś w okolicach palców. Jakieś wkładki może by pomogły? Czy to kwestia tego, że moze jakoś nieodpowiednio nogi stawiam?(buty są nowe, sztywne, nierozchodzone, własciwie one wymuszają na mnie sposób stawiania stopy) Dodam jeszcze, ze przed tymi 9tkami na słupku chodziłam w 6-stkach letnich sandałkach;]
Mexara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:13   #33
dressy
Zadomowienie
 
Avatar dressy
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 229
Dot.: szpilki

moja ulubiona wysokosc to 11, 12 cm.
__________________
the best things in life are free...
the second best are EXPENSIVE.

-coco chanel
dressy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 17:53   #34
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: szpilki

A ja mam 16 lat i też ubieram obcasy na specjalne okazje.
Najwyższe to 10cm, kupiłam na bal gimnazjalny. Mój wymarzony fason, w dodatku bajecznie tanie były- nie mogłam się oprzeć.
Na wiosnę kupiłam ładną spódnicę i mam zamiar do niej dokupić czarne czółenka najlepiej w stylu retro (mam nadzieję, że takie będą w sklepach) i wcale nie uważam, że będę w nich jak stara malutka Jeśli to nie jest szpilka, a spódnica jest dziewczęca, do tego fajna bluzka, żadnej tapety na twarzy, to będę wyglądać po prostu ładnie, ale nie staro
Lubię obcasy, chyba każda kobieta, dziewczyna lubi.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:05   #35
Luthce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 195
Dot.: szpilki

Ja noszę zarówno szpilki jak i trampki. Najwygodniejsze są 5 cm, ale zwykle noszę wyższe

...na przykład cały ten tydzień latałam w 10 cm (bardzo wygodny model mi się trafił)

Najwyższe moje mają 12 cm, z ok. 1 cm platformą. Moje ulubione, mogę spokojnie całą noc przetańczyć

Edytowane przez Luthce
Czas edycji: 2009-03-06 o 18:08
Luthce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:41   #36
Mexara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 321
Dot.: szpilki

Wsadziłam wkładki, skórzane z czymś w środku, wyprofilowane, znalazłam w szafie w butach które dostałam od kiedyś i nie chodziłam w nich. Nie wiem nawet czy je dobrze umieściłam, czy powinny być pod palcami czy gdzieś dalej pod śródstopiem. Włozylam je na sam koniec, tak ze mi miekko pomiedzy palcami a śródstopiem i chyba jest troche lepiej. Nie wiem jak będzie dalej. Mam nadzieję, ze to wystarczy i że to tylko kwestia przezwyczajenia bo buty kosztowały mnie 120 zł i nie mogę juz zwrócić, szkoda by było. Jeszcze coś, te wkładki są dosyć grube, w najgrubszym miejscu coś okolo centrymetra moze maja, z tego co pamietam takie zelowe są cieniutkie.
Mexara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:54   #37
choochoo
Raczkowanie
 
Avatar choochoo
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: szpilki

Kochane ważne zeby było wygodnie mogą byc i 20 cm byle by nogi nie skrecic... zerknijcie na filmik- przestroge

http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/?v=816&new_items=1#v
choochoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 06:57   #38
Mexara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 321
Dot.: szpilki

Równowagę mam świetną w tych butach akurat, sama się sobie dziwię.Ale zauważyłam, że podczas schodzenia po skosach ok. 60* but oddziałuje mi na nerw i noga się sama podgina. Chyba na prawdę słabo trafiłam z butami. Dziwne bo z początku wydawały się wygodne. Kupię jeszcze parę żelowych wkładek, bo teraz mam jakieś skórzane nie do tego przeznaczone w ogole, a jeśli to nie pomoże to zabawa w allegro i wciskanie komuś felernych butów, chociaż moze ktoś trafi, ma inaczej podbicie i będzie mu pasować.
Mexara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:11   #39
Ciarra
Raczkowanie
 
Avatar Ciarra
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 340
Dot.: szpilki

wiekszosc moich szpilek ma 12cm, niektore 10 albo 11 ale ze 2 pary moze; na codzien nosze plaskie obuwie, szpilki na imprezy, randki itp; da sie przyzwyczaic do wysokosci

wg mnie szpilki ponizej 10cm wygladaja koslawo i niekobieco; lepiej juz plaskie obuwie (ale to moje zdanie)
__________________
All you need in this life is ignorance and confidence; then success is sure.

Ciarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:46   #40
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: szpilki

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Przepraszam najmocniej, że wtrącam tu pytanko zupełnie z innej beczki ALE co sądzicie o 14 -15 latkach noszących buty - szpilki ( 7 cm około ... jak nie 10 :O ) ???? Dzisiaj byłam w ccc za butkami wlaśnie i zobaczyłam mlodziutką dziewczyne (czke) w takich butach .... jak dla starej baby ... a wam podoba się takie coś ? i co o tym sądzicie ?

wiesz, pojęcie "młodziutka dziewczyneczka" jest bardzo względne ja mam 21 lat, a ludzie dają mi 14-16, ostatnio nawet zdarzyło sie 12 ! Moja znajoma kupowała sobie buty do ślubu (ma 24 lata), a sprzedawca jej się spytał "dziewczynko, ale po co Ci te buty"? Więc może dziewczyna, którą widziałaś wcale nie miała 14-15 lat, tylko była starsza, a drobna i niska i dlatego odniosłaś wrażenie, że jest taka młoda.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.