Farouk chi ionic hair color - farbowanie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-18, 20:59   #31
karolka21
Raczkowanie
 
Avatar karolka21
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 127
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

hej dziewczynki tak sobie czytam ten watek i zastanawiam sie czy nie skusic sie na ta farbe, zastanawiam sie nad kolorkami UL-12N ALBO ULP-13B jak myslicie jak pokryja wlosy wczesniej rozjasniane i odrosty??
karolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 07:00   #32
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez karolka21 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki tak sobie czytam ten watek i zastanawiam sie czy nie skusic sie na ta farbe, zastanawiam sie nad kolorkami UL-12N ALBO ULP-13B jak myslicie jak pokryja wlosy wczesniej rozjasniane i odrosty??
Karolka te kolory są naprawdę piękne. Musisz określić jaki masz obecnie kolor. Piszesz, że rozjasniałaś włosy, więc przypuszczam, że blond. Na palecie jest napisane,że polecają od poziomu 6. Zobacz sobie na palecie z blondami jaki to odcień i jeżeli masz zbliżony odcień lub jaśniejszy( czyli powyżej 6) to myślę, że powinna chwycić ta farba Ważniejsza sprawa to dobór odpowiedniego utleniacza, Przy blondach to chyba minimum 9% lub 12%. Aczkolwiek wiadomo im wyższe stężenie tym większe przesuszenie Niestety my mysie głowy musimy bardzo nawilżać włosy jeżeli chcemy mieć piękny zdrowy blond Ja nie mam blondu właśnie z tego powodu, że moje włosy są bardzo przesuszone, ale robię wszystko co w mojej mocy by poprawić mój stan. I przy wszystkich Sleek Lookach, waxach itd moim obecnym hitem jest olej rycynowy

Pozdrawiam!

Edit: Właśnie dojrzałam na palecie, że te Ultra Blondes używa się z utleniaczem 40vol czyli 12%. Buźka!
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 13:25   #33
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez isvinga Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zrobiłam sobie Farouka w salonie fryzjerskim (moje pierwsze farbowanie) w połowie października. Kolorek był śliczny przez pierwsze 4 mycia! potem był akceptowalny ale dość wypłowiały. Po dwóch tygodniach było już kiepsko i kolor nie przypominał nawet tego co na początku . Nie wiem jaki numer farby miałam, fryzjerka nie chciała mi powiedzieć, usłyszałam tylko, że to jest odcień miedzi (moje narturalne do ciemna mysz).
Teraz mam już spore odrosty i nie wiem co robić dalej. Nie chce mi się bawić w farbowanie co miesiąc, przede wszystki finansowo nie dam rady chodzić na koloryzacje do fryzjera. Boje się robić ją sama w domu (mieszać aktywator) i szkoda mi troche włosów. Chciałabym wrócić do swojego koloru ale podobno dekoloryzacja jest zabójcza dla włosów. Najlepiej jakby dało się jakoś naturalnie wypłukać tego farouka z włosów, szczególnie jeśli jest rzeczywiście taki delikatny i naturalny.
Ehh sama nie wiem co chce, bo z jednej strony szkoda mi włosów, pieniędzy i czasu na farbowanie a z drugiej lepiej wyglądam w farbowanych Macie jakieś pomysły co dalej?
Witaj, a jestes pewna, ze ta fryzjerka na pewno uzyla farouka (slyszalam nie raz opowiesci jak to w niby firmowym salonie fryzjerskim, ktory uzywa 'tylko i wylacznie' np l'oreala farbuje sie wella...:/
Poza tym jak juz wspomnialas rudosci i czerwienie wymywaja sie szybciej
Dekoloryzacje odradzam, sama sie zabawilam tym rok temu i nie bylo wesolo, mysle ze wymywanie szmponami przyniesie rezulat i bedzie bezpieczniejsze

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
jezeli chcesz zmyc kolor z wlosow, to polecam szampony oczyszczajace a przede wszytskim przeciwlupiezowe
Potwierdzam, szmpony przeciwlupiezowe sa w tej kwesti niezawodne

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość

gree.eyed dziękuje za pomoc w doborze koloru.


Cytat:
Napisane przez karolka21 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki tak sobie czytam ten watek i zastanawiam sie czy nie skusic sie na ta farbe, zastanawiam sie nad kolorkami UL-12N ALBO ULP-13B jak myslicie jak pokryja wlosy wczesniej rozjasniane i odrosty??
A jaki masz kolor na odrostach? Jesli bardzo ciemny, to konieczne moze byc rozjasnianie odrostow, bo 12 i 13 to bardzo jasne kolorki. Aczkolwiek, tak jak napisala babyface2 jesli do tego jest potrzebny aktywator 12% to powinien sobie poradzic z odrostami rowniez

P.S. Sorki za brak polskich znakow ;]

Pozdrawiam Was wszytskie
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 09:10   #34
lilly1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 223
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

HeJ!nabyłam właśnie numerek 5AA tzn medium ash ash brown-i przed sylwestrem farbowanko <jupi> hmmm,fryzjerka kazała mi czekać do lutego ze względu na stan moich włosów , ale chyba, nie na pewno nie wytrzymam . To jest podwójny popiel wiec dam znać jak wyszło, dużo dziewczyn stara sie o zimny brąz-ja też, już od lat
lilly1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 10:36   #35
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

a ja wlasnie chcialam pytac czy ash wyjdzie jak zimny :P ale balam sie, ze wyjde na glupka
lilly1984 czekam na Twoja relacje
EDIT: przypomnialo mi sie, ze ok. miesiac temu farbowalam sie ta farba w kolorze 5W (sredni cieply braz?), ale glupia spojrzalam tylko na kolor na palecie, a nie na nazwe... no i efekt super, gdyby kolor byl ciemniejszy i chlodniejszy :P ale to juz moja wina. a wlosy blyszczace, miekkie. wygladaja zdrowiej niz przed farbowaniem wtedy wlosy farbowala mi fryzjerka (przynioslam jej swoja farbe), ale teraz zrobie to w domu. ona wlewala utleniacz do miseczki 'na oko' , ja jesli bede farbowac poprosze was o pomoc. BUZIAKI
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 11:05   #36
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

lilly trzymam kciuki ja właściwie już sama nie wiem jaki bym chciała mieć kolor. codziennie inna wizja

Agatka ja też wlewałam na okodlatego, że butla z utleniaczem dość spora.Acha no i jeszcze farba z tubki straaaasznie ciężko się wyciska bo jest bardzo gęsta

Pozdrawiam i służe faroukową radą
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:26   #37
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

butla spora. fryzjerka nawet oddala mi ja, bo jeszcze tam troszke zostalo to ja tez wleje na oko :P tyle ile zostalo. najwyzej lysa bede, a co
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-20, 12:29   #38
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
butla spora. fryzjerka nawet oddala mi ja, bo jeszcze tam troszke zostalo to ja tez wleje na oko :P tyle ile zostalo. najwyzej lysa bede, a co
Ubawiłam sięTeż mam takie podejście, najwyżej będe łysa hihi. Aczkolwiek i tak wiemy, że nie
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-20, 12:35   #39
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

taka mamy nadzieje ja juz przestalam sie martwic, doszlam do wniosku, ze sama musze dojsc do takiego koloru o jakim marze. a zeby tak sie stalo trzeba probowac i probowac :P fryzjerka przy farbowaniu czeszac mnie wyrwala mi chyba polowe klakow, dlatego tym razem zatrudnie do tego mame
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 20:35   #40
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

ja pare razy farbowalam sie ta farbka kolorem 5N-sredni naturalny braz. Wychodzi slicznie, blyszczacy, gleboki czekoladowy braz. Wyglada naturalnie <nowo-poznana znajoma po 3 miesiach znajomosci byla zdziwiona ze mam wlosy farbowane>. Farbuje co 3-4 miesiece bo odrosty sa u mnie slabo widoczne <mam ciemny blond/jasny braz naturalnie>, farba naprawde nie chce sie splukiwac co daje jej dodatkowy plus i po tych 3-4 miesiach wlosy nadal sa blyszczace i naprawde widac minimalne zniszczenie z porownaniem co dzialo sie po takim czasie na mojej glowie po uzyciu sklepowych farb!I co najwazniejsze, jest ZIMNY czekoladowy odcien, zadnych ochydnych rudnych refleksow i czerwonych barwnikow po paru myciach!!uzywam ja z 6% utleniaczem farouka. Tak wiec z mojej strony zdecydowanie polecam
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-22, 22:50   #41
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
ja pare razy farbowalam sie ta farbka kolorem 5N-sredni naturalny braz. Wychodzi slicznie, blyszczacy, gleboki czekoladowy braz. Wyglada naturalnie <nowo-poznana znajoma po 3 miesiach znajomosci byla zdziwiona ze mam wlosy farbowane>. Farbuje co 3-4 miesiece bo odrosty sa u mnie slabo widoczne <mam ciemny blond/jasny braz naturalnie>, farba naprawde nie chce sie splukiwac co daje jej dodatkowy plus i po tych 3-4 miesiach wlosy nadal sa blyszczace i naprawde widac minimalne zniszczenie z porownaniem co dzialo sie po takim czasie na mojej glowie po uzyciu sklepowych farb!I co najwazniejsze, jest ZIMNY czekoladowy odcien, zadnych ochydnych rudnych refleksow i czerwonych barwnikow po paru myciach!!uzywam ja z 6% utleniaczem farouka. Tak wiec z mojej strony zdecydowanie polecam
to teraz nie wiem juz czy brac platynowy czy naturalny
farbowalas sama? czy u fryzjera?
kurcze, zachecilas mnie i teraz sie waham
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-25, 16:27   #42
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Sama robie bo zawsze wychodze wkurzona ze nie o to mi chodzilo u fryzjera, a tak to moge byc wsciekla tylko na siebie naturalny bedzie wygladal dobrze czy masz zimna czy ciepla karnacje, wiec jest opcja bezpieczna, a platynowy jak jestes 100% pewna ze masz zimna karnacje wczoraj zrobilam o ton jasniejszy kolor <bo jestem bledsza zima> czyli 6N-jasny braz, wyszedl jak mleczna czekolada ale bardzo ladnie wiec nadal chwala ta farbke
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 12:29   #43
patrysia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany
Wiadomości: 6
GG do patrysia88
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

No niestety ja mam inna opinie na temnat tej farby. Ogolnie ciagle wloski wychodza mi zolte a nie popielaty blond. Zakupilam ta farbe z nadzieja ze zniknie zolc. Niestety na glowie mialam kilka kolorkow blondu. Niektore pasemka ladnie sie rozjasnily inne nie. A trzymalam ja dosc dlugo
patrysia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 12:30   #44
patrysia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany
Wiadomości: 6
GG do patrysia88
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

A tak dla szczegolow mialam farbe ul-12 czy jakos tak. Nie wiem sproboje je zafarbowac jeszcze raz jakims blondem z serii ASH
patrysia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:12   #45
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
Sama robie bo zawsze wychodze wkurzona ze nie o to mi chodzilo u fryzjera, a tak to moge byc wsciekla tylko na siebie naturalny bedzie wygladal dobrze czy masz zimna czy ciepla karnacje, wiec jest opcja bezpieczna, a platynowy jak jestes 100% pewna ze masz zimna karnacje wczoraj zrobilam o ton jasniejszy kolor <bo jestem bledsza zima> czyli 6N-jasny braz, wyszedl jak mleczna czekolada ale bardzo ladnie wiec nadal chwala ta farbke
masz racje. kurcze teraz to nie wiem, bo w 100% nie jestem pewna a tak napalilam sie na ten platynowy
a jak lejesz utleniacz? tez na oko? i ilu procentowy?
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:59   #46
=>Vicki<=
Raczkowanie
 
Avatar =>Vicki<=
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa/LDN
Wiadomości: 217
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

patrysia88: mi fryzjer kiedys powiedzial ze jak ma sie ciepla farbe na glowie, i nalozy nowa farbe z zimnym odcieniem, to cieply i tak przebija czesto :/ i wtedy jest tylko opcja dekoloryzacja niestety i nowy kolor :/ a moze flor ilum plukanke probowalas?podobno pomaga <ta fioletowa>

agatka_90:ja mam 6%, kupuje go w pojemniczku 100ml <w sklepie przelewaja z duzej butli do pojemniczkow > a ze jest to pojemnik na mocz, <tak, czysty > to ma miarke wiec w moim przypadku jak mam 1:1 farbe z utleniaczem, to moge dokladnie 10ml utleniacza zostawic na dnie
=>Vicki<= jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 14:50   #47
roxx
Raczkowanie
 
Avatar roxx
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 312
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

w jakiej cenie sa te farby?
roxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 15:01   #48
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez =>Vicki<= Pokaż wiadomość
agatka_90:ja mam 6%, kupuje go w pojemniczku 100ml <w sklepie przelewaja z duzej butli do pojemniczkow > a ze jest to pojemnik na mocz, <tak, czysty > to ma miarke wiec w moim przypadku jak mam 1:1 farbe z utleniaczem, to moge dokladnie 10ml utleniacza zostawic na dnie

dzieki ja mam 3%.
tez tak zrobie, bo kupilam wczoraj farbke platynowy ciemny braz. ZARYZYKUJE trzymajta kciuki farbowanie w niedziele lub poniedzialek. moze pochwale sie nawet jakas fotka buziaki.
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:24   #49
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez roxx Pokaż wiadomość
w jakiej cenie sa te farby?
ja zaplacilam 38zl
vicki, musze pomeczyc Cie troche pytaniami
nakladasz farbe na suche czy mokre wlosy?
rekoma czy pedzlem?
jak dlugo trzymasz ja na glowie?
przepraszam, ze tak mecze, ale dla mojej mamy to bedzie pierwszy raz z farbowaniem chce byc wszystkiego pewna zeby nie stresowac ani siebie ani jej z gory dzieki

Edytowane przez Agatka_90
Czas edycji: 2007-12-29 o 22:31 Powód: dodalam jeszcze jedno pytanko :o
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 13:22   #50
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
ja zaplacilam 38zl
vicki, musze pomeczyc Cie troche pytaniami
nakladasz farbe rekoma czy pedzlem?
jak dlugo trzymasz ja na glowie?
przepraszam, ze tak mecze, ale dla mojej mamy to bedzie pierwszy raz z farbowaniem chce byc wszystkiego pewna zeby nie stresowac ani siebie ani jej z gory dzieki
38 zl?
ja w necie widzialam za 28 zl

za jakis czas tez sie przymierzam, ale do blondu
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 16:00   #51
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
38 zl?
ja w necie widzialam za 28 zl

za jakis czas tez sie przymierzam, ale do blondu
znalazlam paragon, 35zl
ja jakos nie moge przekonac sie do kupna przez net
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:24   #52
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
znalazlam paragon, 35zl
ja jakos nie moge przekonac sie do kupna przez net

dlaczego ??
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 22:30   #53
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dlaczego ??
nie wiem moze dlatego, ze nie bardzo sie na tym znam
blee dopiero teraz zobaczylam, ze pisalam ciagle platynowy zamiast popielaty za duzo nasluchalam sie o blondach, wybaczcie
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:00   #54
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

A ja w końcu zakupiłam moja farbkę - odcień 9A (za 28,50zł)
Farbowanie będzie w czwartek

Agatka_90, a co tam u Ciebie? Farbowanko już było?
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:49   #55
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

dziewczyny wlasnie chce sobie zamowic jakis blond, rozumiem ze do tej farby trzeba jeszcze dokupic wode utleniona? jaka najlepsza, zastanawiam sie nad kolorem 10B i 11 A?


Agatka_90 gdzie kupowalas farby w warszawie?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:52   #56
babyface2
Raczkowanie
 
Avatar babyface2
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 159
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

green_eyed koniecznie daj znać

martinka myślę, że 9% powinna być ok
__________________
Ghost Deep Night na wymianę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=511380
babyface2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:01   #57
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
green_eyed koniecznie daj znać

martinka myślę, że 9% powinna być ok
Relacja bedzie, a jak!
Może nawet jakąś fotę zamieszczę
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 19:56   #58
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
dziewczyny wlasnie chce sobie zamowic jakis blond, rozumiem ze do tej farby trzeba jeszcze dokupic wode utleniona? jaka najlepsza, zastanawiam sie nad kolorem 10B i 11 A?


Agatka_90 gdzie kupowalas farby w warszawie?
ja co prawda nie Agatka_90, ale pozwolę sobie odpowiedzieć że te farby są np.w sklepie fryzjerskim na koszykowej, naprzedziwko hali na koszykach(po przeciwnej stronie ulicy niż wydział architektury)
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 21:04   #59
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

Cytat:
Napisane przez babyface2 Pokaż wiadomość
green_eyed koniecznie daj znać

martinka myślę, że 9% powinna być ok
dzieki

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
ja co prawda nie Agatka_90, ale pozwolę sobie odpowiedzieć że te farby są np.w sklepie fryzjerskim na koszykowej, naprzedziwko hali na koszykach(po przeciwnej stronie ulicy niż wydział architektury)
dzieki a to juz wiem o czym mowisz, kiedys kupowalam tam inne kosmetyki farouka. oni w ogole to maja stronke w necie i tam sobie sprawdzalam czy maja farby ale nie znalazlam. widocznie nie zamieslili calej ofery.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 22:29   #60
mysza316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
GG do mysza316
Dot.: Farouk chi ionic hair color - farbowanie

hej mam pytanie
mniej wiecej ile dni powinno sie czekac przed uzyciem szamponu koloryzujacego jezeli wczesniej (4 dni) uzylo sie szamponetki? pytam bo raz uslyszalam ze nie trzeba czekac a raz ze lepiej poczekac az sie kolor zmyje...
z gory dziekuje za odpowiedz
pozdrawiam
mysza316 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.