Oczekujące Panny Młode 2011! ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 18:51   #31
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

A czy my juz kupujemy suknie i wysyłamy zaproszenia? Nie.
Chcemy sobie porostu poplotkować jak to będzie,co nam sie podoba itd.
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 20:43   #32
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Ja jak na razie NIC nie robie w sprawie slubu i jeszcze dosc dlugo nie zamierzam ale dobrze jest sie dowiedziec co i jak
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-07, 23:48   #33
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Ja narazie planuje pierwsze spotkanie naszych rodziców.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 10:06   #34
can't be perfect
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 771
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

ja uważam że nie jest za wczesnie bo fajnie jest sobie porozmawiać i pomarzyć wtedy szybciej czas mija My zaręczylismy się w sierpniu a slub w maju 2010 czyli niecałe 2 latka przed slubem się zaręczyliśmy, a dopiero w grudniu bylismy salę rezerwować a teraz szukamy zespołu i fotografa

my nawet spotkania rodziców nie mieliśmy, planujemy na lato, bo TŻ sam sobie płaci za wesele więc nie ma czego obgadać
can't be perfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 10:32   #35
jozia
Zadomowienie
 
Avatar jozia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 162
GG do jozia
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

My zaręczyliśmy sie 25.12.2008 a ślub 4.09.2010 sale rezerwowaliśmy już przed zaręczynami jak i wszystko zresztą. Bo u nas wszystko jest oblegane terminy oddalone do 2 lat wstecz i miesca mozna juz nie znaleść. Także nie mówicie ze to za ws\czesnie. Najwazniejsze zebyscie sobie pomarzyły. Potem data i szykowanie naprawde. Cxas leci bardzo ale to bardzo szybko. Ja wiedziałam o zareczynach od czerwca i tak czekałam i powiem Wam ze minelo jakby reka odjoł...
jozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 12:16   #36
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Dołączam do Was PM2011
Fajnie, że powstał ten wątek. Czasu rzeczywiście jeszcze sporo, ale przynajmniej możemy się wspierać w oczekiwaniu
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:37   #37
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Witam witam=)
no i ja się dopisuję do tego wątku=)
Nasz ślub jak narazie plany wskazują to 20-21.08.2011=)
Salę już mamy zarezerwowaną ( http://www.iwona.rybnik.pl/galeria.html ) a gdy rezerwowaliśmy zaraz po nowym roku to został tylko ten termin (interesowal nas czerwiec albo sierpień), więc oblegane sale u nas są bardzo i dlatego taki pośpiech. Na wiosnę trzeba rezerwować zespół, bo tak własnie u nas zapisy przyjmują, a co z resztą to stopniowo bedziemy sie dowiadywac =)

PS: Czekałam, az ktos odwazny zalozy watek dla nas=)
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 13:41   #38
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Witam witam=)
no i ja się dopisuję do tego wątku=)
Nasz ślub jak narazie plany wskazują to 20-21.08.2011=)
Salę już mamy zarezerwowaną ( http://www.iwona.rybnik.pl/galeria.html ) a gdy rezerwowaliśmy zaraz po nowym roku to został tylko ten termin (interesowal nas czerwiec albo sierpień), więc oblegane sale u nas są bardzo i dlatego taki pośpiech. Na wiosnę trzeba rezerwować zespół, bo tak własnie u nas zapisy przyjmują, a co z resztą to stopniowo bedziemy sie dowiadywac =)

PS: Czekałam, az ktos odwazny zalozy watek dla nas=)
jestem w szoku Już zarezerwowana sala Kurde my tak sierpień,wrzesień chcemy rezerwować i niektórzy myślą, że to za szybko....
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:44   #39
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Wiesz, albo wóz albo przewóz. Nam zalezy na ślubie w weekend, a skoro u nas takie są terminy, to musieliśmy się spieszyć. Cale szczęście się przypadkiem dowiedzieliśmy, bo tak żylibyśmy do wakacji w słodkiej niewiedzy, no i mielibysmy do wyboru slub w tygodniu albo w 2012
Jednak czas tak szybko leci, ze ani się nie obejrzymy, a będziemy suknie slubne przymierzać
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:49   #40
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
jestem w szoku Już zarezerwowana sala Kurde my tak sierpień,wrzesień chcemy rezerwować i niektórzy myślą, że to za szybko....
Nigdy nie jest za wcześnie.. chyba, że właściciel akurat nie ma kalendarza
My naszą salę rezerwowaliśmy w sierpniu 2008 (pobieramy się w czerwcu 2010) i już termin który mnie osobiście najabrdziej interesował był zajęty.. Niby jedyny na cały miesiąc.. ale pytałąm panią to mówiła, że w sumie wakacje 2010 już miała mniej więcej obłożone.. a to był sierpień 2008
Powiem tak: Jeśli chcecie mieć ślub w wakacje - czerwiec sierpień .. no to najwyzsza pora zapytać w wymarzonej knajpie
Nas poważny zawód spotkał, gdy odwiedzaliśmy jedną z knajp... właśnie w sierpniu (120 zł od osoby .. sala piękna wystrój zabójczy.. jedzenie przepyszne, obsługa lux) a sprzątaczka od wejścia nam powiedziałą ( w sierpniu 2008) mamy tylko wolne terminy na miesiące zimowe 2011... Na nasze: miesiące zimowe Pani z nonszalancją w głosie stwierdział: styczeń-marzec...październik-grudzień...
Daaa
koszmar Ceny od osoby w zależności od regionu i od jakości usługi... w okresie Waszego zamążpójścia.. nie zejdą poniżej 120 zł od osoby na bank
Ach no i jeszcze jedno
Uważajcie na własnych TŻ oni oczywiście uważają, że jeśli planujecie ślub na 2011 rok to wystarczy w grudniu 2010 zarezerwować wszystko...
Nie słuchajcie wierćcie dziury w brzuchach.. Bo potem się okaże, że będziecie zbierać ochłapy po cudzych wyborach... a wtedy jest lipa
NAjgorzej jest z salą.. A reszta no to wiadomo.. jakoś się znajdzie... nawet i kościół
Powodzenia dziewczyneczki i głowa do góry
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 13:54   #41
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

my salę rezerwowaliśmy 1,5 roku wcześniej i to na kwiecień-niby nieoblegany miesiąc i tydzień po naszej rezerwacji dzwoniła dyrektorka hotelu z pytaniem czy nadal jesteśmy zainteresowani bo ktoś pytał o tą datę
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 15:37   #42
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Witam!!

Ja jeszcze nie mam ustalonej daty, ani nic.. ale ogolnie rok juz ustalilismy na 90% ze bedzie TO wlasnie 2011

zareczylismy sie dopiero kilka dni temu, wiec nie mówilismy nawet za bardzo o tym wszystkim...

to jest na takiej zasadzie.. pokolei, zareczyny sa, slub bedzie poxniej...

i przerazona jestem faktem tym, ze jesli rzeczywiscie własnie 2011 to pora załatwic sale, bo pptem bedzie po ptokach...
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:50   #43
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Feme21 Pokaż wiadomość
Witam!!

Ja jeszcze nie mam ustalonej daty, ani nic.. ale ogolnie rok juz ustalilismy na 90% ze bedzie TO wlasnie 2011

zareczylismy sie dopiero kilka dni temu, wiec nie mówilismy nawet za bardzo o tym wszystkim...

to jest na takiej zasadzie.. pokolei, zareczyny sa, slub bedzie poxniej...

i przerazona jestem faktem tym, ze jesli rzeczywiscie własnie 2011 to pora załatwic sale, bo pptem bedzie po ptokach...
Feme gratuluje

i spokojnie z tym zalatwaniem, tak jak piszesz po kolei wszystko da się załatwić

i coś mi się wydaje, że zaproszenia sama będziesz robić
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:55   #44
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

onaella... pytasz a wiesz
raczej na 99% sama bede robic... skoro juz sie w tym bawie, to co bede placic komuś za robocizne

kurcxze.. ja jestem taka nakrecona.. ja bym chciała zeby to tak naprawde szybko zleciało...

ciesze sie jak małe dziecko...

i bardzo sie ciesze ze powstał ten watek.. bo od kilku dni czekałam na to... juz myslałam ze nikt go narazie nie załzy bo to duuuzo jeszcze czasu.. a tu taki psikus i jestem happy...

bede na czasie !!
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 15:59   #45
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Feme21 Pokaż wiadomość
onaella... pytasz a wiesz
raczej na 99% sama bede robic... skoro juz sie w tym bawie, to co bede placic komuś za robocizne

kurcxze.. ja jestem taka nakrecona.. ja bym chciała zeby to tak naprawde szybko zleciało...

ciesze sie jak małe dziecko...

i bardzo sie ciesze ze powstał ten watek.. bo od kilku dni czekałam na to... juz myslałam ze nikt go narazie nie załzy bo to duuuzo jeszcze czasu.. a tu taki psikus i jestem happy...

bede na czasie !!
my z dziewczynami z PM 2010 też czekałysmy na ten wątek w końcu jest ktoś kto palnuje coś na dłużej niż my

i faktycznie sporo czasu jeszcze dpo 2011 ale powiem Ci z własnego doświadczenia, że czas bardzo szybko leci
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:02   #46
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Feme21 gratuluję wam=*
Co do Twojego talentu, to mogę powiedzieć tylko WOW =)
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:04   #47
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

no własnie zleci....

a potem bedzie kapa i zmiana daty slubu na poźniej...

kolezanka 3 razy date slubu zmeinia z powodu sali... nie było w okolicy zadnej wolnej... skonczylo sie na tym ze robia wesele w miescie jej narzeczonego bo u nas nie ma takiej mozlwiosci... dlatego sie troche martwie ze nie bede mogła miec wesela tam gdzie chce wtedy kiedy chce.. ale moj narzeczony jest niereformowalny... mamy czas i nie da sie go przerobic... no ale to jeszcze którko, mam nadzieje ze do marca sie orkesli dokładniej... bo ja juz mam dzien i miesiac... ale co on o tym to nie wiem bo mi nie chce powiedzec takie to uparte jak koza w marasie

dominika dziękuję
__________________




Edytowane przez Feme21
Czas edycji: 2009-01-08 o 16:05
Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:19   #48
onaella
Zakorzenienie
 
Avatar onaella
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: gdzieś... :)
Wiadomości: 4 775
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Feme21 Pokaż wiadomość
no własnie zleci....

a potem bedzie kapa i zmiana daty slubu na poźniej...

kolezanka 3 razy date slubu zmeinia z powodu sali... nie było w okolicy zadnej wolnej... skonczylo sie na tym ze robia wesele w miescie jej narzeczonego bo u nas nie ma takiej mozlwiosci... dlatego sie troche martwie ze nie bede mogła miec wesela tam gdzie chce wtedy kiedy chce.. ale moj narzeczony jest niereformowalny... mamy czas i nie da sie go przerobic... no ale to jeszcze którko, mam nadzieje ze do marca sie orkesli dokładniej... bo ja juz mam dzien i miesiac... ale co on o tym to nie wiem bo mi nie chce powiedzec takie to uparte jak koza w marasie

dominika dziękuję
Kochana Ty sie musisz uzbroić w cierpliwość bo zdanie "MAMY CZAS" to ulubione zdanie większości facetów
Nacieszcie się teraz narzeczeństwem a potem pojeżdzijcie po salach i zróbcie rozeznanie czy rzeczywiście musicie już zamawiać czy możecie jeszcze poczekac
__________________

14.08.2010
baby
onaella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 16:50   #49
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Hmm... my jestesmy juz zareczeni pol roku. Kiedy slub bedzie trudno teraz powiedziec bo akurat obecnie kilka innych spraw jest nie zalatwionych (studia/mieszkanie...)

Mojemu TZ by pasowal 2011 rok bo moglibysmy wtedy pobrac sie w nasza rocznice (a i tak przypada w piatek wiec luzik )

Ale nie dawno pisalam do kilku restauracji o wolne terimy i wiem ze na 2010 jeszcze sa wiec kto wie
Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-08, 16:51   #50
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

A ja nie jestem jeszcze narzeczoną:P. Tzn. wiem,że zostanę nią niedługo,bo wiem. My planujemy tak maj/czerwiec 2011.Mam nadzieję,że się uda znaleźć coś ciekawego!
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 17:11   #51
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
Nigdy nie jest za wcześnie.. chyba, że właściciel akurat nie ma kalendarza
My naszą salę rezerwowaliśmy w sierpniu 2008 (pobieramy się w czerwcu 2010) i już termin który mnie osobiście najabrdziej interesował był zajęty.. Niby jedyny na cały miesiąc.. ale pytałąm panią to mówiła, że w sumie wakacje 2010 już miała mniej więcej obłożone.. a to był sierpień 2008
Powiem tak: Jeśli chcecie mieć ślub w wakacje - czerwiec sierpień .. no to najwyzsza pora zapytać w wymarzonej knajpie
Nas poważny zawód spotkał, gdy odwiedzaliśmy jedną z knajp... właśnie w sierpniu (120 zł od osoby .. sala piękna wystrój zabójczy.. jedzenie przepyszne, obsługa lux) a sprzątaczka od wejścia nam powiedziałą ( w sierpniu 2008) mamy tylko wolne terminy na miesiące zimowe 2011... Na nasze: miesiące zimowe Pani z nonszalancją w głosie stwierdział: styczeń-marzec...październik-grudzień...
Daaa
koszmar Ceny od osoby w zależności od regionu i od jakości usługi... w okresie Waszego zamążpójścia.. nie zejdą poniżej 120 zł od osoby na bank
Ach no i jeszcze jedno
Uważajcie na własnych TŻ oni oczywiście uważają, że jeśli planujecie ślub na 2011 rok to wystarczy w grudniu 2010 zarezerwować wszystko...
Nie słuchajcie wierćcie dziury w brzuchach.. Bo potem się okaże, że będziecie zbierać ochłapy po cudzych wyborach... a wtedy jest lipa
NAjgorzej jest z salą.. A reszta no to wiadomo.. jakoś się znajdzie... nawet i kościół
Powodzenia dziewczyneczki i głowa do góry
No to mnie przeraziłaś
No my właśnie planujemy ślub na sierpień a dokładniej na 6.08 To będzie akurat nasza mała rocznica
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:05   #52
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

tez tak słyszalam ze 2 lata przed slubem to trzeba sale rezerwowac, bo potem to juz moze byc problem...

nie interesowałam sie jeszcze tym zbytnio, ale jak tak słucham jak inni gadaja to zaczynam sie bac, ze nie nie bedziemy mogli zrobic wesela tam gdzie chcemy jak sie zaraz nie zabierzemy za to... szczególnie ze ja bym chciała własnie okres letni na slub a nie wiosna, czy zima... jesien tez .. chyba ze wczesna wrzesien... ale jednak wolałabym wakacje... no i jak tu sie nie przejmowac na zapas
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-08, 20:31   #53
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Feme21 a Ty robisz zaproszenia ślubne też?
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 08:53   #54
Feme21
Wtajemniczenie
 
Avatar Feme21
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 470
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

sobie bede robić...

innych jeszcze nie miałam okazji robic... jak kuzynki wychodziły za mąż to jeszcze nie prowdzaiłam "działalnosci artystycznej"
__________________



Feme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 12:09   #55
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Witam PM 2011
Jestem z wątku PM 2010, ale jeszcze nie mam nic zarezerwowane, ani daty. Zaczynamy "działać" w lutym. Jak nic ciekawego nie będzie, albo jak coś (odpukać) nie wypali, to najwyżej przeniosę się do Was (Ale mam nadzieję, że to nie nastąpi )
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-09, 20:23   #56
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

O malinka ale założyłaś wątek I super, mam nadzieję, ze Wasze grono się szybko powiększy A pamiętasz jak jeszcze niedawno byłyśmy "wymuszaczkami"?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 07:57   #57
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
O malinka ale założyłaś wątek I super, mam nadzieję, ze Wasze grono się szybko powiększy A pamiętasz jak jeszcze niedawno byłyśmy "wymuszaczkami"?
No jasne, że pamiętam
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 13:59   #58
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Hey
To i ja dołączam do Was
Ślub chcemy w czerwcu albo sierpniu 2011r; za niedługo jedziemy oglądac i zarezerwowac salę.

Dominika6 => Zastanawialiśmy się nad tą salą, w galerii jest śliczna i te obejście, tylko trochę zmartwiło mnie Twoje info o braku miejsc A nie wiesz czy był może wolny termin na 27.08.20011 (sobota) oraz tam kosztuje ale za 1 dzień ???

Pozdrawiam,
Asia.
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 14:38   #59
honolinka
Zakorzenienie
 
Avatar honolinka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 061
GG do honolinka
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

JennyAniołek widzę,że podobne terminy bierzemy pod uwagę.
honolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-10, 15:08   #60
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Oczekujące Panny Młode 2011! ;)

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Hey

Dominika6 => Zastanawialiśmy się nad tą salą, w galerii jest śliczna i te obejście, tylko trochę zmartwiło mnie Twoje info o braku miejsc A nie wiesz czy był może wolny termin na 27.08.20011 (sobota) oraz tam kosztuje ale za 1 dzień ???
Ja my dzwoniliśmy w grudniu pytać to był w czerwcu tylko jeden termin wolny (głowy nie daję, ale chyba 2 weekend czerwca) no i w sierpniu tylko 20-21 czyli ten który mi zarezerwaliśmy.

Koszt jednego dnia (znów głowy nie daję) chyba 140zł, dwa dni 190 zł.

Jak rozmawialiśmy z kierowniczką jeszcze zanim podpisaliśmy umowę i wpłaciliśmy zaliczkę to ona powiedziała, że moze nas wpisać bez zaliczki i nawet telefonicznie, tylko w momencie jak ktoś będzie też o ten termin pytał to ona dzwoni i się dowiaduje czy ten ktoś wpisany ma zamiar do kilku dni wpłacić zaliczkę, czy nie. Jesli nie ma odzewu to termin przechodzi na parę która płaci i jest zdecydowana. Więc musicie dzwonic i się dowiadywać czy ktoś nie zapłacił zaliczki i wtedy może wam się uda

PS: JennyAniolek a skąd jestes?

Edytowane przez Dominika6
Czas edycji: 2009-01-10 o 15:10
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.