Panny Młode Kielce - cześć IV :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 15:59   #31
Evundza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 32
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez kopikos Pokaż wiadomość
I ja się melduję w kolejnej części

Jeszcze w poprzedniej ktoś pytał o kurs na karczówce. Jeśli TŻ będzie miał wolną sobotę to się wybierzemy.
kopikos a orientowałas sie moze czy w ta sobote bedzie ten kurs..chciałam sie tam dodzownic ale dzis nikt nie odbierał, na mojego maila tez nie odpisali... Nie wiem czy bedzie, a jesli tak to czy trzeba sie zapsiac wczesniej itp. Jak cos wiesz to daj znac
Evundza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:15   #32
wirazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 71
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

My wybieramy sie w podroz poslubna do Toskanii.
__________________
www.grazkaizbyniu.pl
wirazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:16   #33
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Castia dzięki za odp
Podejrzewałam, ze tak będzie. Ciasno, zła akustyka i malo miejsca do tańczenia Jak widzialam tą salę w maju to nie moglam uwierzyć, że wesele na ponad 200 osób zrobią - bujdy straszne. Ci właściciele nie mają jeszcze pojęcia o biznesie weselnym i pary, które tam będą miały wesele mogą się zawieść, oj mogą. Dobrze, że nie zdecydowaliśmy się na tą salę
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:22   #34
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

dziś równo miesiąc jak jesteśmy małżeństwem..... ehh... ale czas leci...
a płyty z wesela jeszcze nie ma ostatnio wybieraliśmy zdjęcia u fotografa.... nie jestem zachwycona a myslalam ze beda ochy i achy i nie bede sie mogla zdecydowac... boje sie teraz tej plyty
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:44   #35
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
dziś równo miesiąc jak jesteśmy małżeństwem..... ehh... ale czas leci...
a płyty z wesela jeszcze nie ma ostatnio wybieraliśmy zdjęcia u fotografa.... nie jestem zachwycona a myslalam ze beda ochy i achy i nie bede sie mogla zdecydowac... boje sie teraz tej plyty
Czemu nie jesteś zachwycona? Nie podoba Ci się jakość zdjęć czy ujęcia?
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 16:57   #36
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Czemu nie jesteś zachwycona? Nie podoba Ci się jakość zdjęć czy ujęcia?
sama już nie wiem... mam mętlik w głowie :/ było dużo tych zdjęć i być może pamiętam tylko te kiepskie... ale skoro je pamiętam to znaczy, że było ich trochę... sama już nie wiem... nie będę się już nakręcać, bo i tak już nic nie zmienię, ale myślałam, że jak wyjdę stamtąd to będę 5 metrów nad ziemią, zachwycona jakie to ja mam piękne zdjęcia....
nic no.. czekam na końcowy efekt... może mnie zachwycą przy drugim podejściu....
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014

Edytowane przez ela_86
Czas edycji: 2009-08-25 o 16:58
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:30   #37
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
sama już nie wiem... mam mętlik w głowie :/ było dużo tych zdjęć i być może pamiętam tylko te kiepskie... ale skoro je pamiętam to znaczy, że było ich trochę... sama już nie wiem... nie będę się już nakręcać, bo i tak już nic nie zmienię, ale myślałam, że jak wyjdę stamtąd to będę 5 metrów nad ziemią, zachwycona jakie to ja mam piękne zdjęcia....
nic no.. czekam na końcowy efekt... może mnie zachwycą przy drugim podejściu....
nie podobaja Ci sie zdjeci plenerowe czy reportazowe ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 17:34   #38
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Ela Ty miałaś z Media Vision kamerzystę i fotografa?
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:39   #39
milam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 76
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszyscy planują swój ślub i wesela a gdzie się wybieracie w podróż poślubna? Sama szukam coś ciekawego. Sama mam duże doświadczenie w podróżowaniu ale jakoś nie mogę na razie znaleźć coś wyjatkowego na ten czas. Myślę o rejsie łódką albo katamaranem po Sycylii, Karaibach (bo Chorwacji z tej perspektywy mam obcykana od 7 lat hihi ) albo coś w tym rodzaju. Może ktoś ma oryginalny pomysł?
ja tez pozdrawiam wszystkie pm-ki w nowym watku
co do podrozy poslubnej to ja sobie wymyslilam rejs po morzu srodziemnym polaczony ze zwiedzaniem wysepek i portow w roznych krajach o ile sie nie myle to sa dwie opcje do wyboru, tylko cena to ok 4500 od osoby
__________________
Karolek 31.05.2013
milam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 17:40   #40
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
nie podobaja Ci sie zdjeci plenerowe czy reportazowe ??
plenerowe niby fajne, ale myslalm ze beda jeszcze lepsze, a co do reszty... po prostu niektorych momentow nie ma... na przykład mieli wejsc miedzy ksiedza a nas i zrobic zdjecia i filmowac jak idziemy do oltarza, a tymczasem stali przy oltarzu i są tylko zblizenia... nie uchwycili jak mąż przenosi mnie przez próg na salę... tzn mam nadzieje ze na plycie to bedzie, zdjec nie ma....
nie chce siać paniki może wypowiem się jednak jak już będę miała końcowy efekt...

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Meana1 Pokaż wiadomość
Ela Ty miałaś z Media Vision kamerzystę i fotografa?
Tak, chyba jako jedna z nielicznych jak nie jedyna
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:01   #41
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
plenerowe niby fajne, ale myslalm ze beda jeszcze lepsze, a co do reszty... po prostu niektorych momentow nie ma... na przykład mieli wejsc miedzy ksiedza a nas i zrobic zdjecia i filmowac jak idziemy do oltarza, a tymczasem stali przy oltarzu i są tylko zblizenia... nie uchwycili jak mąż przenosi mnie przez próg na salę... tzn mam nadzieje ze na plycie to bedzie, zdjec nie ma....
nie chce siać paniki może wypowiem się jednak jak już będę miała końcowy efekt...

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Tak, chyba jako jedna z nielicznych jak nie jedyna
jak myśmy tam poszli do nich to po pierwsze pani nas zamurowała tym, ze no prosze przysjc po nowym roku a po drugie tocena taka ze spadlam z krzesla...wiec odpuscilismy
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 18:03   #42
Maxima86
Rozeznanie
 
Avatar Maxima86
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 582
GG do Maxima86
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez Lowczyni Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszyscy planują swój ślub i wesela a gdzie się wybieracie w podróż poślubna? Sama szukam coś ciekawego. Sama mam duże doświadczenie w podróżowaniu ale jakoś nie mogę na razie znaleźć coś wyjatkowego na ten czas. Myślę o rejsie łódką albo katamaranem po Sycylii, Karaibach (bo Chorwacji z tej perspektywy mam obcykana od 7 lat hihi ) albo coś w tym rodzaju. Może ktoś ma oryginalny pomysł?
My planujemy wyjazd do Grecji 7+7 czyli 7dni zwiedzania i 7dni odpoczynku. Byłam w Grecji 7lat temu i bardzo mi się podobało i teraz planujemy tam wrócić. Choć moim marzeniem jest Portugalia, mam nadzieję że i tam kiedyś pojedziemy
__________________
"Istnieją trzy strony każdej kwestii: twój punkt widzenia, jego punkt widzenia i - do diabła z tym wszystkim."
E. M. Forster

Maxima86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:06   #43
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
plenerowe niby fajne, ale myslalm ze beda jeszcze lepsze, a co do reszty... po prostu niektorych momentow nie ma... na przykład mieli wejsc miedzy ksiedza a nas i zrobic zdjecia i filmowac jak idziemy do oltarza, a tymczasem stali przy oltarzu i są tylko zblizenia... nie uchwycili jak mąż przenosi mnie przez próg na salę... tzn mam nadzieje ze na plycie to bedzie, zdjec nie ma....
nie chce siać paniki może wypowiem się jednak jak już będę miała końcowy efekt...

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Tak, chyba jako jedna z nielicznych jak nie jedyna
powiem Ci tak czasem tak jest ze nie wszystko da sie uchwycic dlatego mój Tż jak "robi" śluby to jest ich dwóch po prostu
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:14   #44
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez kubusewa Pokaż wiadomość
jak myśmy tam poszli do nich to po pierwsze pani nas zamurowała tym, ze no prosze przysjc po nowym roku a po drugie tocena taka ze spadlam z krzesla...wiec odpuscilismy
oni tam mają różne pakiety... my za 120 zdjęć w formacie 10/15 w albumie i plytę z tymi zdjeciami oraz film z wesela bez ulepszaczy płacimy 1600zł plus 200zł za sesję plenerową....

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
powiem Ci tak czasem tak jest ze nie wszystko da sie uchwycic dlatego mój Tż jak "robi" śluby to jest ich dwóch po prostu
no ja wiem, że nie wszystko, ale skoro spotykamy się parę dni przed ślubem i oni nam nawet mówią, że jak ksiądz po nas wyjdzie to mamy trochę przyczekać zanim ruszymy żeby się kamerzysta i fotograf zmieścili między księdza i nas,żeby nie filmować księdza tylko nas, a w dniu ślubu widzę ich pod ołtarzem kiedy ja stoję pod chórem to słabo trochę...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:27   #45
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
oni tam mają różne pakiety... my za 120 zdjęć w formacie 10/15 w albumie i plytę z tymi zdjeciami oraz film z wesela bez ulepszaczy płacimy 1600zł plus 200zł za sesję plenerową....

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------



no ja wiem, że nie wszystko, ale skoro spotykamy się parę dni przed ślubem i oni nam nawet mówią, że jak ksiądz po nas wyjdzie to mamy trochę przyczekać zanim ruszymy żeby się kamerzysta i fotograf zmieścili między księdza i nas,żeby nie filmować księdza tylko nas, a w dniu ślubu widzę ich pod ołtarzem kiedy ja stoję pod chórem to słabo trochę...
a to to juz kwestia chyba braku profesjonalizmu i wielkiego przemialu w tej branzy i robienia na sztuke
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:53   #46
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
a to to juz kwestia chyba braku profesjonalizmu i wielkiego przemialu w tej branzy i robienia na sztuke
to już mocne słowa...ja wypowiem się ostatecznie jak już będę miała efekt końcowy... ale czekam z pewnym niepokojem....
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 18:59   #47
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
to już mocne słowa...ja wypowiem się ostatecznie jak już będę miała efekt końcowy... ale czekam z pewnym niepokojem....
poczekaj az dostaniesz zdjecia i wtedy na spokojnie ocen
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:04   #48
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
poczekaj az dostaniesz zdjecia i wtedy na spokojnie ocen
taki mam zamiar
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 19:46   #49
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Ela Kochana - będzie dobrze Jak tylko dostaniesz zdjęcia to się pochwal i wiem, że będą śliczne Głowa do góry
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 20:02   #50
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Meana1 oczywiście San Patrick chociaż nie wiem czemu tak okropnie drogo chyba że pod spodem jest wyszywana złota nitką
Nenyr dziękujęczyli trzeba do proboszcza już teraz
ja się zastanawiam nad tym kursem przedmałżeńskim..
Iwona84 jesteś niemożliwa i zaburzasz mi statystykiwszyscy których znam wstają na urlopie po 10 ww tym ja sama
Karothka bardzo ładnie wyglądaliście i bukiet i suknia bardzo bardzo ładne
A mi się marzy Mauritius i jest co zwiedzać i można plackiem leżeć
drogie są tylko bilety lotnicze po około 2000 w jedną stronę ale za hotele i jedzenie moja koleżanka zapłaciła 1500zł za prawie trzy tygodnie..fajnie byłoby zobaczyc mAfrykę z bliska tylko tak jak Puchatek około października

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Ela a co do zdjęć to się nie martw. Na pewno przynajmniej część jest dobra, tylko trzeba je odpowiednio poukładać w albumie, wybrać te najlepsze sama wiem po sobie że muszę zrobić wiele zdjęć zanim trafię jedno z odpowiednią miną i nie zamkniętymi oczami
ja sobie wzięłam Kubę Bieńka i liczę że te jego cudowne aparaty zrobią z poczwary księżniczkę
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 20:41   #51
ivona84
Zakorzenienie
 
Avatar ivona84
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 898
GG do ivona84
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Ja to chyba wyjątek jestem, ale jutro TŻ obiecał mi, że mnie nie obudzi Zobaczymy czy mu się uda
I mroweczka - jaka poczwara - no co Ty
__________________
22 I 2005 razem
18 VI 2011 Ślub

64 => 55
ivona84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:31   #52
ewelinap5
Raczkowanie
 
Avatar ewelinap5
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Każda PM w dniu ślubu wygląda pięknie, to jest jej dzień. I na pewno nie można o sobie mówić poczwara, same śliczne dziewczyny są i tyle
__________________
W poszukiwaniu ciekawych miejsc: www.podroze-ep.blogspot.com
ewelinap5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:46   #53
magic8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Dzięki evelinest
magic8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 21:47   #54
mroweczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 436
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Kiedy ja ciągle zamykam oczy i wyglądam jak wiecznie niedospana albo dla odmiany próbuję ich nie zamknąć i jest lekki wytrzeszczale co tam liczę że będą piękne. Ela też na pewno się zachwyci swoimi tylko musi je sobie dokładnie obejrzeć
mroweczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-25, 22:43   #55
kupka
Raczkowanie
 
Avatar kupka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: góry świętokrzyskie
Wiadomości: 83
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Trzymajcie mnie bo zaraz się wscieknę.Dziś byliśmy na pierwzej lekcji tańca.Na pierwszy taniec mamy presleya i can't help falling i gośc który nas uczy o tym wiedział.Dodam ze jestesmy zieloni jesli chodzi o tańce.Facet stwierdził ze nauczy nas narazie do jakiego kolwiek utworu a dopiero później do naszego.OK.Po 2 godzniach spędzonych na próbie nauczenia się czego kolwiek wrócilismy do domu.Mieliśmy cwiczyc włączylismy nas utwór i co się okazało ze nauczył nas walca angielskiego a to jest raczej walc wiedeński!!!!!!!!!Myślała m ze mnie zaraz trafi...nie mamy czasu na takie rzeczy....Kobietki jaki to jest walc?
__________________
12.09.2009
kupka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 06:34   #56
nenur
Raczkowanie
 
Avatar nenur
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 227
GG do nenur
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez mroweczka21 Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam nad tym kursem przedmałżeńskim..
mam nadzieje ze nie bierzesz pod uwage kursu w chęcinach??ja tam robilam i odradzam lepiej isc na Karczowke i zalatwic w jeden dzien niz meczyc sie tam przez 6 niedziel po 1,5 h
__________________
ślub - 6.06.2009r.

Bartłomiej - 16.02.2011r.

nenur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:03   #57
Ghia
Zadomowienie
 
Avatar Ghia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 362
GG do Ghia
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Karothka no po prostu śliczności z Ciebie i mąz też przystojny, zgadzam się z dziewczynami śliczna z Was Para.Gratuluję jeszcze raz
Kupka my też się wybieralśmy na lekcje ale nic nie znaleźliśmy i w końcu włączyliśmy sobie naszą piosenkę TŻ stanął za mną objął mnie i staraliśmy się wczuć w rytm po chwili kroki same się znalazły i teraz tylko przećwiczyć pozostało Jeśli chodzi o walce to wiedeński jest z obrotami a angielski "po kwadracie" z tego co mi się kojarzy.
Wirażka no to zaczynamy odliczanie.U mnie też drobiazgi same zostały ale stresik w żołądku siedzi
__________________
Antoś
Ghia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:08   #58
kubusewa
Zakorzenienie
 
Avatar kubusewa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: tutaj
Wiadomości: 5 264
Wyślij wiadomość przez MSN do kubusewa
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez Ghia Pokaż wiadomość
Karothka no po prostu śliczności z Ciebie i mąz też przystojny, zgadzam się z dziewczynami śliczna z Was Para.Gratuluję jeszcze raz
Kupka my też się wybieralśmy na lekcje ale nic nie znaleźliśmy i w końcu włączyliśmy sobie naszą piosenkę TŻ stanął za mną objął mnie i staraliśmy się wczuć w rytm po chwili kroki same się znalazły i teraz tylko przećwiczyć pozostało Jeśli chodzi o walce to wiedeński jest z obrotami a angielski "po kwadracie" z tego co mi się kojarzy.
Wirażka no to zaczynamy odliczanie.U mnie też drobiazgi same zostały ale stresik w żołądku siedzi
Nauczyciele zawsze najpierw uczą po kwadracie.. Bo tak na prawdę każdy walc jest po kwadracie..
Jako stara"mała kielczanka" mogę to potwierdzić. Dla osoby która nigdy wcześniej się nei uczyła walca opanowanie kwadracika jest dużo prostrze CO potem przekłada się na szybsze opanowanie obrotów. dlatego kupka jeśli masz wykupione następne lekcje proponuję iść. Nie sądzę, żeby instruktor mylił wiedeńskiego z angielskim. Jesli nie umiecie tańczyć to to jest naturalne, żęnajpier dał Wam angielskiego do opanowania. Jeśli nadal masz problemy możesz facetowi zrobić wyrzuty, ale wg mnie to przesada.
__________________
kubusewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:26   #59
fly_away
Raczkowanie
 
Avatar fly_away
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 42
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Cytat:
Napisane przez magic8 Pokaż wiadomość
Hej! Ponawiam prośbę o najnowsze wrażenia z wesel w Sosnowym Dworku w Sukowie.
Karothka-gratulacje! Ślicznie wyglądałaś!!! No i Twój Mąż bardzo przystojny . Mam do Ciebie pytanie: czy na parkiecie w Bohemie nie jest ciasno? Jak myślisz, 120-130 gości będzie miało "przestrzeń"?
Byłam na ok 100 osobowym weselu w Sosnowym Dworku w Sukowie w październiku 2007. Sala zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie - przede wszystkim bardzo fajnie dzialająca klimatyzacja, naprawdę pyszne jedzenie. Niewątpliwą zaletą jest bardzo ładne położenie wśród lasu co daje mozliwość wyjścia z sali i posiedzenia "w pięknych okolicznosciach przyrody"
Jedynym minusem była niestety część parkietu przeznaczona do tańca - wyłożona dość śliskim gresem - jednak było to jakiś czas temu więc być może coś sie zmieniło i jest tam np. parkiet.
__________________
"Pomyślę o tym jutro!" S. O'Hara
fly_away jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-26, 07:56   #60
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - cześć IV :)

Lekko spóźnina ale melduję się w kolejnej części
No musze przyznać, że mam chrapkę na suknię z Anny Jak tylko będę w Kielcach to wstąpię tam.
Kartohka wyglądałas ślicznie
Powiem wam, że ja też zdziwiłabym się, gdyby instruktor uczył mnie czegoś innego niż potrzeba.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.