Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-16, 19:45   #31
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

U mnie dzisiaj zadziałało: "D, wolisz kochać się teraz, czy jak rozwalisz tego leszcza?" (akurat grał w jakiegoś erpega).
Wolał "teraz".

Wniosek? Nigdy nie wiadomo, co akurat zadziała. Mnie czasami nakręcają takie rzeczy, że w życiu bym się po sobie nie spodziewała...
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 21:04   #32
cotoktoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

green way - ty bestio!
cotoktoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 06:59   #33
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Gdy pójdziecie w jakieś grzeczne miejsce, wyznaj mu, że zapomniałaś włożyć majtek pod spódniczkę. Działa.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 09:27   #34
cotoktoto
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 14
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
... bardzo dużo zależy tutaj od faceta. Wbrew utartym przekonaniom faceci bardzo lubią seks, ale na swoich własnych zasadach. To znaczy, że bardzo pragną dzikiego seksu, w którym to kobieta ich zniewala, podnieca się ich ciałem i robi z nimi co się jej akurat podoba, ale jak już się im trafi taki egzemplarz, to zapala się czerwona lampka ostrzegawcza. I zaczyna się twórcze myślenie typu: a może ona jest dziwką, bo niby skąd zna te wszystkie sztuczki? A może to nimfomanka, która nie może żyć bez seksu i będzie zdradzać na prawo i lewo? I spirala się nakręca, a mina TAK myślącego faceta nie sprzyja seksualnym szaleństwom, uwierz mi. Sama nie raz usłyszałam kilka takich komplementów, że jestem niewyżyta, mam za duży poziom testosteronu, muszę być bardzo doświadczona skoro TAK robię loda i inne zadziwiające mnie spostrzeżenia. Na szczęście nie mam potrzeby tłumaczenia się komukolwiek z mojego życia erotycznego, ale to trochę dziwne jest. Tak więc z mojej strony patrząc nie warto się zbytnio wychylać z talentami tylko stopniowo przyzwyczajać faceta do odlotów, żeby nie przedobrzyć, bo faceci są na punkcie swojej męskości i spuszczonych przez kobietę gaci bardzo przewrażliwieni. A do tego jak jeszcze ta pani grzebie im w gatkach w poszukiwaniu fiutka, a potem wysysa z niego ostatnie soki, to już różnie może być Reasumując: babka może mieć większe jaja niż facet, ale lepiej dla jego męskości, żeby on o tym nie wiedział
Trafiło mi się taką babkę miec i fascynacja była totalna, obustronna. Nie przeszkadzało mi wcale to, że oddawała sie calkiem temu co robiła. Bo robiła to "profesjonalnie" ale dla MNIE. Czerpałem tu korzyści z funkcjonowania tej relacji. Trudno szalec, mieć zamglony wzrok, robic wszystko i wszędzie z kims odległym nam emocjonalnie. Bylo dawanie i branie na najwyzszym poziomie zaspokojenia. Więc nie bo tego o czym pisze green way, przestraszenia sie umiejętności. Problem pojawił air gdzie indziej. Ta pełna akceptacja na seksualnośći obróciła sie przeciwko mnie bo pojawily sie głosy ze tylko dla seksu jestesmy...
Bylo minelo. Fakt, że trudny charakterek to byl Na codzień ciągła walka

Mam w kazdym razie o czym pisac w swoim pamietniku na starość

Edytowane przez cotoktoto
Czas edycji: 2014-05-17 o 09:30
cotoktoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 10:13   #35
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Istnieją musisz taką znaleźeć tylko,sorry ale według mnie facet poza swoim schludnym ubiorem i zachowaniem(jest kulturalny itd) nie ma za bardzo możliwości sprawiać takich rzeczy.
Wiesz,jak babka pokaże cycki i nimi pomacha to jest seksowne a jak facet wyciągnie sprzęt i nim pomacha to już beka.
No nie wiem, nie wiem. I znowu facet facetowi nierówny. Są takie typki, że przy nich nawet mnie nie staje, mogłyby nawet na główeczkach stanąć i nic! Ale są też tacy faceci, że mmm... ! I nie muszą aż specjalnie nadskakiwać czy wystawiać fiutka na poparcie swej męskości. U nich nawet zarys "sprzętu" na spodniach czy przypadkowy dotyk powoduje, że robię się mokra Poniekąd da się tego nauczyć nawet faceta, nawet nieśmiałego, ale kobieta musi umieć stworzyć odpowiednią atmosferę w związku taką, żeby facet (cokolwiek nie zrobi) nie bał się ośmieszenia. Wiadomo, że higiena i kultura osobista to podstawa, ale jeżeli facet jest tylko ciut piękniejszy od diabła, to ma szansę stać się demonem seksu, a czy chce ją wykorzystać to już inna sprawa W każdym razie pokazanie fiutka może być seksowne, nie raz się o tym przekonałam!
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 10:19   #36
CunningBeast
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 118
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
Reasumując: babka może mieć większe jaja niż facet, ale lepiej dla jego męskości, żeby on o tym nie wiedział
Reasumując: Jeżeli tak jest to znaczy że facet jest ☠☠☠☠ą a z jego męskości nie zostało już nic. A co do tematu, jak jesteś atrakcyjna i mu się podobasz to nie musisz go rozpalać bo będzie miał na Ciebie ochotę, tak się zachowują zdrowi faceci.
CunningBeast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 11:45   #37
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Green way dokładnie sam zasys mój czasem łapie mnie za dłoń i czule całuje w czółko po czym kładzie moją rękę na penisie i mówi "bierz go!"
Dla mnie jest mega seksowny i szaleję za Nim więc nie potrzeba mi nic nadzwyczajnego by się podniecić.

Mój jest tylko odrobinkę wyższy ode mnie i mogę polecić na początek znajomości zaczepianie udem o penisa podczas tulenia/całowania jeśli któraś na to jeszcze nie wpadła



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-17, 15:19   #38
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Cytat:
Napisane przez cotoktoto Pokaż wiadomość
Problem pojawił air gdzie indziej. Ta pełna akceptacja na seksualnośći obróciła sie przeciwko mnie bo pojawily sie głosy ze tylko dla seksu jestesmy... Bylo minelo. Fakt, że trudny charakterek to byl Na codzień ciągła walka
Mam w kazdym razie o czym pisac w swoim pamietniku na starość
A bo widzisz, nie na darmo się mówi, że seks to nie wszystko. I tak jak namiętność potrafi uskrzydlić i wznieść do raju, tak na normalne życie niekoniecznie wystarcza i nie jest w stanie zastąpić innych uczuć. Dlatego trzeba szaleć główką, ale przy użyciu głowy Na pewno sztuką jest pogodzenie namiętności z przyjaźnią, otwartością, troską o drugiego człowieka, zaspakajaniem potrzeb partnera i pozostanie przy tym wszystkim sobą, nie zapominającym o swoich potrzebach i marzeniach. Ale od czego jesteśmy istotami rozumnymi i zdolnymi do uczenia się, czyli ludźmi? W Twoim przypadku to może rzeczywiście był tylko seks, ale przynajmniej przeżyłeś coś gorącego i wielkiego, co niestety nie każdemu jest dane w życiu. Ale skoro już wiesz jak "to się robi", to nie poprzestawaj na wspomnieniach tylko szukaj takiej osoby, która zaspokoi Twoją namiętność, a jednocześnie pokocha z całą resztą inwentarza. To da się zrobić, tylko trzeba trafić na właściwą osobę, a wtedy nie będzie już niedomówień czy posądzenia o przedmiotowe traktowanie. A kiedy WSZYSTKO będzie takie jak ma być, to rzeczywistość przyćmi nawet najlepsze wspomnienia. Ja po wielu próbach i potknięciach znalazłam w końcu kogoś takiego, kto potrafi docenić mój potencjał bez pytania dlaczego taka właśnie jestem. I ma całkiem duże i smakowite jaj! a!

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Green way dokładnie sam zasys mój czasem łapie mnie za dłoń i czule całuje w czółko po czym kładzie moją rękę na penisie i mówi "bierz go!"
A mój facet jest dużo wyższy ode mnie i też sobie jakoś radzimy: w pozycji stojącej, w trakcie całusów ocieram się o jego penisa brzuszkiem lub nieco zniżając cycuszkami. To też stawia pałkę do strzału! Albo po prostu klękam przed nim i biorę fiutka do buzi, co mega podnieca nas oboje. Jest cudownie...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 14:11   #39
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

to proste,

ubierasz się ładnie w spódnice, spodnie odpadają,
może być dekolt a nawet coś obcisłego co powiększy biust,
fajny stanik,
szpilki,
pończochy,

zagadujesz miło, potem możesz zejść na temat sexu, pytania albo rozmowa o tym co byś chciała, na co masz ochotę, obojętnie tak jak jest dobrze w tej sytuacji, możesz w odpowiedniej chwili jęknąć dla zachęty... i powiedzieć jak wielką masz ochotę,

nie musisz czekać na faceta, możesz sama się do niego dobierać,
ja np nie widzę problemu jeśli kobieta się dobiera do faceta i coś proponuje,

nieważne czy jesteś nieśmiała, ważne czy jesteś atrakcyjna, jeśli tak to tej nieśmiałości facet może nie zauważyć bo się skupi na twojej atrakcyjności

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2014-05-18 o 14:12
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 11:40   #40
riri24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

Cytat:
Napisane przez cotoktoto Pokaż wiadomość
1. jak sprawić by kobieta pragnęła sie na faceta rzucić?
2.jak sprawic by kobieta pieszcząca mnie ustami podniecała sie samym faktem tego ze mi to robi?
3. jak sprawić by kobieta sama proponowała swinstwa, nawet te ktorych realizacji bał bym się?
4. jak sprawić by kobieta potrafiła czasem bezpruderyjnie egzekwować seks?
5. jak sprawić by kobieta witała mnie po przyjściu do domu widokiem wypietej pupy w moją stronę częściej niż ja bym chciał?



Jeśli ktoś bylby w stanie dać jednoznaczną odpowiedź zalozycielce tematu, rownie dobrze odpowiedzial by na każde z powyzszych pytań

A istnieją takie co potrafia wszystko to co wymieniłem? :P

Co za problem, jak sie kogoś kocha i ktoś cie pociąga?
Mój facet jest mega zadbany, jak go zobaczyłam nago pierwszy raz to oszalałam po prostu, ideał, pięknie wyrzeźbione męskie ciało. Jest tak za☠☠☠isty, że jestem na niego mega nakręcona już od 5 lat (w tym ponad 3 mieszkamy razem i wciąż jest tak samo, jak nie lepiej o ile się jeszcze da). Wiem, że go tak samo pociągam, uwielbia mój tyłek, więc dla mnie wypiąć się na zawołanie to nie problem Dlatego jeśli jesteśmy atrakcyjni dla siebie nawzajem i ciągle się o siebie staramy, to wszystkie te punkty są na porządku dziennym.
riri24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 03:15   #41
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jak rozbudzić faceta, by pragnął sie na mnie rzucić.

a wy jak lubicie być rozbudzane ?
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 04:15:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.