co zabrać na woodstock + higiena - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-26, 09:36   #31
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Prysznice po 5 zł? To chyba w ToiCampie a nie na normalnym polu

Włosy myje się normalnie. Pod kranem i wio. O suszeniu można w sumie zapomnieć, ale mi tam to rybka bo i tak nie suszę chyba, że jest zima.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 11:14   #32
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
pociągiem nigdy nie jechałam,
podobno najgorszy jest powrót bo wszyscy w jednym czasie chcą wracać.
I glanów też nie mam, więc nie wiem czy warto zabierać, ja nigdy w żadne pogo nie ide więc się o nogi nie martwie
Tak, zwykle chyba tak jest. Ze znajmoymi nie chcieliśmy wracać całą drogę w tłoku, więc tym z Woodstocku pojechaliśmy tylko do Poznania. Stamtąd już normalnym.

Cytat:
Napisane przez Pinkmimie Pokaż wiadomość
kurczę, a jak to jest z myciem włosów? myslę, ze może po prostu umyć koło namiotu swojego, i opłukać zwykłą wodą z butelki, co myslicie?
Ja myłam pod tymi kranami. Jak masz krótkie włosy to może i woda z butelki wystarczy.
A i chusteczki nawilżane lepiej przetestujcie jakie bierzecie - raz miałam babydream, te różowe i niestety one są suche.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 13:58   #33
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Prysznice po 5 zł? To chyba w ToiCampie a nie na normalnym polu

Włosy myje się normalnie. Pod kranem i wio. O suszeniu można w sumie zapomnieć, ale mi tam to rybka bo i tak nie suszę chyba, że jest zima.
no ale na prysznic do ToiCampu może przyjść każdy, (ale w wielkiej kolejce trzeba stać) więc ludzie z normalnego pola też mogą z niego skorzystać

a pod kranami nie umyjesz się tak jak pod normalnym prysznicem a tam jest nawet ciepła woda
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:08   #34
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
no ale na prysznic do ToiCampu może przyjść każdy, (ale w wielkiej kolejce trzeba stać) więc ludzie z normalnego pola też mogą z niego skorzystać

a pod kranami nie umyjesz się tak jak pod normalnym prysznicem a tam jest nawet ciepła woda
Ja tam podłączam węża ogrodowego i się myję cała. Nawet się depiluję
Nie chciałoby mi się stać w kolejce do prysznica. Wyjątkiem był któregoś roku festiwal w Jarocinie gdzie akurat miałam okres i bez prysznica bym umarła
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:16   #35
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ja tam podłączam węża ogrodowego i się myję cała. Nawet się depiluję
Nie chciałoby mi się stać w kolejce do prysznica. Wyjątkiem był któregoś roku festiwal w Jarocinie gdzie akurat miałam okres i bez prysznica bym umarła
ja jestem z tych wygodnych

a tak z ciekawości gdzie rozbijacie namioty?
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 14:17   #36
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
ja jestem z tych wygodnych

a tak z ciekawości gdzie rozbijacie namioty?
Planujemy z ekipą rozbić się gdzieś na górce żeby mieć widok na scenę.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 18:18   #37
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Pierwszy raz jadę na woodstock i po prostu już nie mogę się doczekać.
Moje myśli ciągle są zapełnione tym co mam zabrać ze sobą : o Zawsze pakuje miliard niepotrzebnych rzeczy.
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-26, 22:02   #38
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Też jadę pierwszy raz na woodstock, jeśli można tak powiedzieć, bo jestem z Żar, gdzie był wcześniej, ale miałam... jakieś nie wiem... 6, 7 lat? Przerażają mnie takie rzeczy prozaiczne, toi toie, depilacja, prysznice... Zwłaszcza, że dość wrażliwa jestem, łatwo o jakieś podrażnienie, a w miejscach intymnych myć się przy wszystkich nie będę, więc bym się z chęcią dowiedziała, jak Wy to robicie Prócz pomysłu z chusteczkami nawilżającymi, które mam zamiar wziąć.
No i panicznie boję się pająków, mój chłopak mówi, że niby nie ma. Możecie mi udzielić na to odpowiedzi? Bo niestety w histerię wpadam na widok takiego gnojka ; /
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 05:47   #39
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Też jadę pierwszy raz na woodstock, jeśli można tak powiedzieć, bo jestem z Żar, gdzie był wcześniej, ale miałam... jakieś nie wiem... 6, 7 lat? Przerażają mnie takie rzeczy prozaiczne, toi toie, depilacja, prysznice... Zwłaszcza, że dość wrażliwa jestem, łatwo o jakieś podrażnienie, a w miejscach intymnych myć się przy wszystkich nie będę, więc bym się z chęcią dowiedziała, jak Wy to robicie Prócz pomysłu z chusteczkami nawilżającymi, które mam zamiar wziąć.
No i panicznie boję się pająków, mój chłopak mówi, że niby nie ma. Możecie mi udzielić na to odpowiedzi? Bo niestety w histerię wpadam na widok takiego gnojka ; /
pająków raczej nie ma, za dużo ludzi i pewnie uciekają.
A z myciem to już mówiłam, ja chodzę pod prysznice
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 07:51   #40
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Ja się myję wężem przy kranach. Zakładam bikini i mogę umyć się dzięki temu wszędzie.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 10:17   #41
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ja się myję wężem przy kranach. Zakładam bikini i mogę umyć się dzięki temu wszędzie.
Hahah, dość odważnie ;P Też biorę bikini, ale jak mi coś przy myciu 'wyskoczy'... xd

Michasia, ile tak średnio na prysznic czekasz?
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 10:41   #42
kajaaa92
Raczkowanie
 
Avatar kajaaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 69
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Hahah, dość odważnie ;P Też biorę bikini, ale jak mi coś przy myciu 'wyskoczy'... xd

Michasia, ile tak średnio na prysznic czekasz?
Czesc dziewczyny ja w sumie tak jak kolezanka biore bikini i myje sie przy kranach Wydaje mi sie, ze to najlepsze rozwiazanie, bo dokladnie mozna sie umyc. Bylam w zeszlym roku pierwszy raz i szczerze mowiac nie pamietam o zadnych platnych prysznicach, ale to moze dlatego, ze nie szukalam wiec nie zwracalam na to uwagii. Kiedy wyjezdzacie? My ruszamy we wtorek, prawdopodbnie swoim autem. NIE MOGE SIE DOCZEKAC!! chyba juz dzis zaczne pakowanie
kajaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:20   #43
Ida9407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Specjalnie przed chwilą się zarejestrowałam, żeby móc brać udział w tej rozmowie Ja wyjeżdzam z moim facetem we wtorek, też będę pierwszy raz, on drugi. Wiem jednak, że mimo tego, że on będzie na woodstocku drugi raz, to ja muszę zadbać o wszystkie rzeczy, które będą nam potrzebne ;D Tak to już jest Podobnie jak Ty Maja, jestem baardzo podjarana i już chcialabym się pakowac Myślę, że jeśli chodzi o ekwipunek to przyda się latarka (teraz duzo osób ma w telefonie), jakiś nożyk, nożyczki czy coś w tym stylu, zawsze się przydają, serio Będąc na Ursynaliach w tym roku, widzialam ludzi szukających taśmy klejącej i gwoździ na przykład Patrzyłam pogodę na te pare dni i zapowiadają deszcze a nawet burze więc przyda się kurtka, płaszcz, dobrze mieć glany, (z doświadczenia po Ursynaliach: nie przemakają i nie czuć jak ktoś Cię depcze ), dobrą rzeczą jest taka sakiewka przypinana do paska od spodni, bo można włożyc dokumenty i kasę. W ogóle jeśli chodzi o kradzieże to trzeba pilnować ostro... Mojemu facetowi zginęły dwie koszulki w tłumie pod sceną Polecam wziąć też stare ciuchy, bo szkoda zniszczyć ładnych bluzek w błocie Poza tym, ciągle unosi się pył. Ktoś u góry napisał, że można wziąć chustkę, zeby obwiązac twarz, to dobry pomysl, ale ja tez polecam takie biale maseczki, ktore mozna nabyc w takich sklepach budowlanych, albo na przyklad w sklepie z farbami.
Mam też jedno pytanie: niedawno mialam osiemnaste urodziny, ale nie mam jeszcze dowodu. Czy to będzie jakiś problem? Mam legitymacje szkolną, tam przeciez jest data urodzenia. Ale mówiłyscie tam u góry, ze piwa bez dowodu nie kupi :C I w ogóle to będzie jakiś problem z wejsciem czy cos?
Kurde, ale będzie klimat!
Ida9407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 11:29   #44
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Hahah, dość odważnie ;P Też biorę bikini, ale jak mi coś przy myciu 'wyskoczy'... xd
W najgorszym wypadku ktoś coś zobaczy Ale mi się nie zdarzyło jeszcze nigdy wystawiać niechcący na widok publiczny czegoś, czego nie chciałam
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 13:22   #45
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Hahah, dość odważnie ;P Też biorę bikini, ale jak mi coś przy myciu 'wyskoczy'... xd

Michasia, ile tak średnio na prysznic czekasz?
zależy o której godzinie chcesz się wykąpać późnym wieczorem i wczesnym rankiem kolejki nie ma w ogóle, a tak to z godz. może 2 nie wiem dokładnie, bo na woodzie nie mam przy sobie tel ale dla mnie warto czekać.
Nie umiem się kąpać w zimnej wodzie.

my wyjeżdżamy autem w środę po południu bo niestety dostałam tylko 2 dni urlopu
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:16   #46
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Z myciem włosów jeszcze jedno mi się skojarzyło: za pierwszym razem koleżanki brały suchy szampon. I to było bez sensu, bo jednak tam trochę piachu/pyłu lata i tego suchym szamponem nie zmyjecie. Lepiej naprawdę pod kranem/prysznicem głowę umyć.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 15:21   #47
kajaaa92
Raczkowanie
 
Avatar kajaaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 69
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
zależy o której godzinie chcesz się wykąpać późnym wieczorem i wczesnym rankiem kolejki nie ma w ogóle, a tak to z godz. może 2 nie wiem dokładnie, bo na woodzie nie mam przy sobie tel ale dla mnie warto czekać.
Nie umiem się kąpać w zimnej wodzie.

my wyjeżdżamy autem w środę po południu bo niestety dostałam tylko 2 dni urlopu
rozumiem, rozumiem wazne, ze w ogole bedziesz! przeciez chyba kazdy czeka na to caly rook
kajaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:38   #48
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
zależy o której godzinie chcesz się wykąpać późnym wieczorem i wczesnym rankiem kolejki nie ma w ogóle, a tak to z godz. może 2 nie wiem dokładnie, bo na woodzie nie mam przy sobie tel ale dla mnie warto czekać.
Nie umiem się kąpać w zimnej wodzie.

my wyjeżdżamy autem w środę po południu bo niestety dostałam tylko 2 dni urlopu
Hahah, to będę wstawać punkt 5 czy tam 6, szła się wykąpać i będę spać dalej, czysta xd

Oj, współczuję. No ale ważne, że wgl dostałaś

Idę się pakować zaraz
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 16:47   #49
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Hahah, to będę wstawać punkt 5 czy tam 6, szła się wykąpać i będę spać dalej, czysta xd

Oj, współczuję. No ale ważne, że wgl dostałaś

Idę się pakować zaraz
a kiedy jedziesz?

w ubiegłym roku byliśmy już we wtorek rano i to było dosyć długo już.
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-27, 17:10   #50
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
a kiedy jedziesz?

w ubiegłym roku byliśmy już we wtorek rano i to było dosyć długo już.
We wtorek po południu, bo 3 godziny drogi mamy tylko. A ciuchy to mogę wpakować do torby już teraz, wiadomo. Pewnie i tak wezmę więcej, niż mi potrzeba, jak zwykle.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:19   #51
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

to masz bliziutko, ja mam około 400 km. ale jedziemy tylko we 2 najprawdopodobniej to szczególnie nie muszę się martwić o rzeczy.
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 17:29   #52
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
to masz bliziutko, ja mam około 400 km. ale jedziemy tylko we 2 najprawdopodobniej to szczególnie nie muszę się martwić o rzeczy.
Z Żar do Kostrzyna jest 150km, ale busem, to wiadomo, dłużej trochę.
Też jadę we 2, chociaż się podpinamy pod znajomych mojego chłopaka... No i muszę myśleć za nas 2, bo to takie zakręcone jest, że połowy rzeczy zapomni. To i listę dla niego zrobiłam.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-27, 22:15   #53
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Z Żar do Kostrzyna jest 150km, ale busem, to wiadomo, dłużej trochę.
Też jadę we 2, chociaż się podpinamy pod znajomych mojego chłopaka... No i muszę myśleć za nas 2, bo to takie zakręcone jest, że połowy rzeczy zapomni. To i listę dla niego zrobiłam.
nasi znajomi już będą na miejscu bo jadą w poniedziałek już.
A co do chłopaka to ja na pewno muszę o wszystkim pomyśleć, spakować nas oboje i w ogóle, on tylko ubrania sobie wybierze
dzisiaj np. szukaliśmy namiotu i jak na razie nie wiemy gdzie jest
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 18:54   #54
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
nasi znajomi już będą na miejscu bo jadą w poniedziałek już.
A co do chłopaka to ja na pewno muszę o wszystkim pomyśleć, spakować nas oboje i w ogóle, on tylko ubrania sobie wybierze
dzisiaj np. szukaliśmy namiotu i jak na razie nie wiemy gdzie jest
Mi mój przesiał legitymację, dowodu jeszcze nie mam, a paszport z podstawówki... I jeszcze się obraził, jak powiedziałam, że jeśli się coś zdarzy, że będę musiała się okazać... To zrobię smutne oczy i powiem, że mi dokumenty zabrał, żebym nie uciekła xD

Nie orientujesz się może, jak jest z wrzątkiem na woodstocku? czy jest i po ile? I co jest do jedzenia u krisznowców?
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-28, 21:12   #55
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Mi mój przesiał legitymację, dowodu jeszcze nie mam, a paszport z podstawówki... I jeszcze się obraził, jak powiedziałam, że jeśli się coś zdarzy, że będę musiała się okazać... To zrobię smutne oczy i powiem, że mi dokumenty zabrał, żebym nie uciekła xD

Nie orientujesz się może, jak jest z wrzątkiem na woodstocku? czy jest i po ile? I co jest do jedzenia u krisznowców?
u krisznowców jest co roku to samo - hare papka (coś w stylu wege gulaszu na soczewicy), kulki mocy (bananowa kasza manna - dla mnie pycha!) i do tego takie chrupiace chlebki ktore nie pamietam jak sie nazywają.
wrzątek nie wiem po ile, ale ja pijąca 5 kaw dziennie na woodstocku zapominam o niej zupełnie.

i też się myję pod kranami ale w tym roku planuję chyba pójść ze 2 razy pod płatne prysznice a to dlatego, że planują wziąć udział w akcji Festiwal Koloru i chcę porządnie zmyć z siebie potem barwniki.

generalnie nie polecam brać na wooda za dużo rzeczy... no chyba, że się jedzie samochodem to można brać ile wlezie. a w pociągu potem się sobie pluje w brodę że tyle się pozabierało.


ja jadę już w poniedziałek, koło 18 powinnam być na polu.
nie mogę się doczekać, na kolanach błagałam szefową o urlop - uległa
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 09:12   #56
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Mi mój przesiał legitymację, dowodu jeszcze nie mam, a paszport z podstawówki... I jeszcze się obraził, jak powiedziałam, że jeśli się coś zdarzy, że będę musiała się okazać... To zrobię smutne oczy i powiem, że mi dokumenty zabrał, żebym nie uciekła xD

Nie orientujesz się może, jak jest z wrzątkiem na woodstocku? czy jest i po ile? I co jest do jedzenia u krisznowców?
dowód musisz mieć żeby kupić piwo
a wrzątek można kupić na gastronomii ale od nas, czyli tam gdzie mamy namioty to bardzo daleko i my zawsze gotujemy wrzątek na kuchence.
A jedzenie u krisznowców jest, ale nie jadam tam, nie lubię takich papek.
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 10:37   #57
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
u krisznowców jest co roku to samo - hare papka (coś w stylu wege gulaszu na soczewicy), kulki mocy (bananowa kasza manna - dla mnie pycha!) i do tego takie chrupiace chlebki ktore nie pamietam jak sie nazywają.
wrzątek nie wiem po ile, ale ja pijąca 5 kaw dziennie na woodstocku zapominam o niej zupełnie.

i też się myję pod kranami ale w tym roku planuję chyba pójść ze 2 razy pod płatne prysznice a to dlatego, że planują wziąć udział w akcji Festiwal Koloru i chcę porządnie zmyć z siebie potem barwniki.

generalnie nie polecam brać na wooda za dużo rzeczy... no chyba, że się jedzie samochodem to można brać ile wlezie. a w pociągu potem się sobie pluje w brodę że tyle się pozabierało.


ja jadę już w poniedziałek, koło 18 powinnam być na polu.
nie mogę się doczekać, na kolanach błagałam szefową o urlop - uległa

Ojejejej te kulki mocy brzmią pysznie!

Jedziemy busem, wjeżdżamy na pole, więc nie ma problemu. Znaczy problem się zacznie, jak będziemy chcieli upchać plecak, torbę i 2 materace dmuchane w 3osobowym namiocie... ale jestem niska, więc jestem dobrej myśli.

Właśnie mój chłopak mi mówił, żebym wzięła jakieś zupki, czy coś, bo ma być wrzątek. I tak sobie pomyślałam o kaszkach z biedronki na śniadanie xd

Podziwiam, że Ci się chce jechać już w poniedziałek.


Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
dowód musisz mieć żeby kupić piwo
a wrzątek można kupić na gastronomii ale od nas, czyli tam gdzie mamy namioty to bardzo daleko i my zawsze gotujemy wrzątek na kuchence.
A jedzenie u krisznowców jest, ale nie jadam tam, nie lubię takich papek.
Na to wpadłam, ale jakoś sobie z tym poradzę ; ) Tylko nawet jakby się coś stało, to jakiś dokument warto mieć, ale trudno.


Wgl już się nie mogę doczekać i już bym jechała, chociaż mnie strasznie przerażają te krany z zimną wodą i toi toie. Ale ja w każdych warunkach mam schizę w tych kwestiach...
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 12:11   #58
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 259
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez selena004 Pokaż wiadomość
Ojejejej te kulki mocy brzmią pysznie!


Na to wpadłam, ale jakoś sobie z tym poradzę ; ) Tylko nawet jakby się coś stało, to jakiś dokument warto mieć, ale trudno.


Wgl już się nie mogę doczekać i już bym jechała, chociaż mnie strasznie przerażają te krany z zimną wodą i toi toie. Ale ja w każdych warunkach mam schizę w tych kwestiach...
jeśli będzie z Tobą ktoś inny kto ma dowód to nie ma żadnego problemu, my tam zawsze nosimy tylko jeden dowód, żeby w razie czego tylko jeden był zgubiony.

krany jak jest gorąco są fajne :P gorzej z tymi toi toiami bo są okropne.
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 17:45   #59
selena004
Raczkowanie
 
Avatar selena004
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 303
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Cytat:
Napisane przez Michasia222 Pokaż wiadomość
jeśli będzie z Tobą ktoś inny kto ma dowód to nie ma żadnego problemu, my tam zawsze nosimy tylko jeden dowód, żeby w razie czego tylko jeden był zgubiony.

krany jak jest gorąco są fajne :P gorzej z tymi toi toiami bo są okropne.
Ja za piwem jakoś nie przepadam, biorę sobie 60% wódkę, a jak mi się zachce, to się kogoś poprosi...
Potrafię je sobie wyobrazić. Ech. No ale dam jakoś radę, rozbijamy się koło lasu, więc mam zawsze jakiś wybór.
selena004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-29, 19:46   #60
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 025
Dot.: co zabrać na woodstock + higiena

Najważniejsze rzeczy? Przede wszystkim kostium kąpielowy - bez którego trudno się wykąpać, no chyba że lubimy świecić ciałkiem. Mega ciepła bluza, bo chociaż dni ciepłe to noce są chłodne, a lepiej nie marznąć. Wygodne buty, najlepiej ciemne i już zniszczone, bo i tak się pobrudzą jeżeli mamy zamiar uczestniczyć w pogo to glany i maseczka - pod sceną się strasznie kurzy. Przyda się też latarka, wąż i papier toaletowy.Chusteczki nawilżane bardzo się przydadzą. Obowiązkowo krem z filtrem!
Na Woodstocku w teorii i praktyce (!) ludzie są mega tolerancyjni. Na pewno nikt nie zwróci uwagi na to jak wyglądasz, aczkolwiek królują ciemne kolory i szpileczki nie są mile widziane. Ja latałam w kolorowej sukience w kwiatki, a miałam obóz koło "prawdziwych metali" i jakoś im to nie przeszkadzało
Przyda się folia na wypadek deszczu na namiot. Lepiej nie rozbijać się w żadnym dole, bo w razie deszczu podejdzie wodą. Najlepiej trochę z boku pod jakimiś drzewami (najlepiej koło lasu), żeby dało się normalnie wysiedzieć w dzień i słońce zbyt szybko nie budziło, raczej niezbyt blisko toi-toi z których po prostu śmierdzi.
Przyda się też malutka torebeczka, która nie będzie nam przeszkadzała, a zawsze będą w niej potrzebne rzeczy typu portfel, dowód czy aparat albo inne wartościowe rzeczy. Komórki nie warto brać i tak padnie, a nie będzie gdzie naładować... tzn. będzie, ale na cóż?

Edytowane przez e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2
Czas edycji: 2012-07-29 o 19:48
e5f8e1654645f7f709e372d7f739a8569d1c32e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 10:31:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.