Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"czesc 3 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-15, 23:13   #31
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

yyy jaka sukienke
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:18   #32
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
yyy jaka sukienke
hehehe dodałam ją w edicie...

EDIT: A ta sukieneczka na lato jaka słodziarska...chyba nawet na ciążę byłaby ok, bo odcinana pod biustem...i ta cena...http://allegro.pl/item575273204_bosk...urt_ xl_42.html
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:18   #33
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość

Ja chce tą sukienkę i lato

O jak ładna
Tylko coś mi się wydaje, że wyglądałabym w niej jak beczka.
Ale lubię taki styl
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:18   #34
Malga19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Miasto Królów-K.....
Wiadomości: 591
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Wiec ja tez sie dopisuje...do 3 czesci....zeby nie bylo
Malga19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:23   #35
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
O jak ładna
Tylko coś mi się wydaje, że wyglądałabym w niej jak beczka.
Ale lubię taki styl
Ona jest odcinana pod biustem więc może nie byloby tak źle Chociaż jeśli chodzi o sukienki to z przodu powinny mieć więcej materiału żeby z brzusiem różnicy nie bylo w długości...a jak będzie pogoda na taką sukienkę to brzucho będzie już mega....

Cytat:
Napisane przez Malga19 Pokaż wiadomość
Wiec ja tez sie dopisuje...do 3 czesci....zeby nie bylo
Cześć Malgusia
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:23   #36
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

KarolinaK za ta cene mozesz wziac sobie ja na zas
i to diwe nawet

ooo dziewczynki sie obudzily
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:29   #37
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
KarolinaK za ta cene mozesz wziac sobie ja na zas
i to diwe nawet

ooo dziewczynki sie obudzily
Napiszę czy się troszkę rozciąga chociaż, bo nawet bez ciąży moje cycolki w nią nie wejdą jeśli nic się nie rozciąga

I se wezme Szara mnie zauroczyła

EDIT: Teraz widzę że zostały białe
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej

Edytowane przez Karolinak82
Czas edycji: 2009-03-15 o 23:30
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 23:33   #38
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

biala tez fajna
najlepszy kolor na lato
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:36   #39
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
biala tez fajna
najlepszy kolor na lato
Prześpię się z tą białą
I uciekam...bo już mi się oczy zamykają...
Dobranoc
Przyjemnych snów
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:41   #40
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

tez ide lulu
dobranoc
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 06:09   #41
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

[quote=Karolinak82;1146396 3]No co Ty szkoda...ja zaczekam troszkę...25 marca otwierają największy sklep w Poznaniu z wózkami i innymi pierdołkami dla dzieci...przejdę się, pooglądam, pojeżdżę i zobaczymy...Ciekawe czy znajdziemy wózek który w 100% będzie nam odpowiadał...

witam
czy mozesz napisać gdzie w Poznaniu będzie ten sklep ,mieszkam blisko poznania wiec chciałabym odwiedzic ten sklep
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 06:18   #42
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry

Wczoraj jak wyłączałam komputer była jeszcze II część, a już dzisiaj III

Napisałam do mod z prośbą o zamknięcie poprzedniego wątku, żeby już nikt się nie dopisywał.

A jeżeli chodzi o moje wczorajsze dołki to oczywiście poszło o tż i teściową.
Zacznę od tego, że już się dziwnie czuję na myśl o tym,że np.będę w szpitalu po porodzie, będzie pora karmienia a u mnie masa gości (teść, teściowa, ciocie itp.)- czyli zero intymności. Tak samo w domu - nawał gości (w tym teściowa od rana do nocy). Więc wczoraj tż-owi ładnie mówię, że nie chciałabym tak, że ja karmię w jednym pokoju a tu mi ludziska włażą do niego. Ja się będę denerwować, stresować, a zresztą nie wiadomo jak dzidź będzie reagował. Na to tż do mnie, że jeżeli jego mama nie będzie miała wstępu to moja też nie Tylko że moja mama to MOJA MAMA, a nie jakaś obca kobieta, z którą mnie nic nie łączy.

Wczoraj wieczorem nie mogłam, więc wygadałam się z samego rana

Miłego dnia dziewczyny
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 06:28   #43
agadom1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 29
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

25 marca otwierają największy sklep w Poznaniu z wózkami i innymi pierdołkami dla dzieci...przejdę się, pooglądam, pojeżdżę i zobaczymy...Ciekawe czy znajdziemy wózek który w 100% będzie nam odpowiadał...

Czy możesz napisać, w którym miejscu będzie się mieścił ten nowy sklep? Sama jestem zainteresowana gadżetami dziecięcymi co prawda wózek już wybrałam, ale chciałabym go zobaczyć z bliska. Miałam mozliwość jego oglądania na Teneryfie i z tego co zdąrzyłam się zorientować u nas wózki te występują w innej kolorystyce.
agadom1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 07:18   #44
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

dzień dobry laski

Odcieli mnie wczoraj od internetu ... wchodze dzisaij a tu - taaaakie zmiany ... szczerze mówiac nie mogę sie odnaleźć

Przegapiłam zakończenie II części ... i lista jakaś krótsza sie zrobiła

Pije właśnie kakao i jem śniadanko ... no i idę nadrabiac zaległosci
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 07:25   #45
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Dzień dobry Mamusie

I ja melduje się w nowym wątku

Jeszcze dzisiaj w pracy iiii URLOP
Strasznie jestem zmeczona i marzę o tym, żeby się w końcu porządnie wyspać Poza tym czeka na mnie sterta prania i zaległe porządki domowe Będę miała czas to nadrobić.
No i 19.03 w ten czwartek idę na wizytę kontrolną Już się nie mogę doczekać miny mojego lekarza jak mu powiem, że po 2,5 tyg od wizytu u niego kiedy to on twierdził, że maleństwo ma 12 tyg okazało się, że liczyło 16 tyg
w czwartek zaczniemy już 18 tydzień
Czas przesypuje mi się przez palce

Sweet_21 wydaje mi sie, że lekarze pytając o pierwsze ruchy mają na myśli te już mocne kopnięcia Ja nawet nie powiem mojemu lekarzowi o tych ruchach bo pewnie tak jak Twój nie uwierzy... Ja wiem i czuje swoje i jestem pewna, że to dzidziol

WrednaAfrodyta słońce... wcale nie za wcześnie na ruchy któe czujesz... Ja też już zaczęłam czuć to i owo w 16 tygodniu Co prawda mój dzidziol rośnie jak szalony i to pewnie jest powód tych wczesnych ruchów... Na razie były one sporadyczne... ale z tygodnia na tydzień są coraz częstsze i wyraźniejsze

Miłego dnia kochane moje z kochanymi bąbelkami w brzuszkach
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 07:40   #46
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

witam serdecznie poniedziałkowo My juz wyspani
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 07:59   #47
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cześć Mamuśki

Cytat:
Napisane przez eleeri Pokaż wiadomość
Wpadłam tylko na chwilkę, bo małż idzie z psem i dostałam pozwolenie na wizaż
eleeri czyli zabieg się udał?

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o moje wczorajsze dołki to oczywiście poszło o tż i teściową.
Zacznę od tego, że już się dziwnie czuję na myśl o tym,że np.będę w szpitalu po porodzie, będzie pora karmienia a u mnie masa gości (teść, teściowa, ciocie itp.)- czyli zero intymności. Tak samo w domu - nawał gości (w tym teściowa od rana do nocy). Więc wczoraj tż-owi ładnie mówię, że nie chciałabym tak, że ja karmię w jednym pokoju a tu mi ludziska włażą do niego. Ja się będę denerwować, stresować, a zresztą nie wiadomo jak dzidź będzie reagował. Na to tż do mnie, że jeżeli jego mama nie będzie miała wstępu to moja też nie Tylko że moja mama to MOJA MAMA, a nie jakaś obca kobieta, z którą mnie nic nie łączy.
Wiesz co, frida? Rozumiem Twoje podejście, ale Twojego Małża również, bo On się zastanawia, dlaczego jego Mama ma być gorsza, skoro dziecko jest tak samo Jego, jak i Twoje. Ja po porodzie w szpitalu i na początku w domu chcę być sama, tylko z Mężem i dzidzią, żeby spokojnie się oswoić z nową sytuacją, ale "zakaz wstępu" obejmuje i moją mamę i teściową.

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
dzień dobry laski

Odcieli mnie wczoraj od internetu ...
Trzeba było nie rozrabiać .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:13   #48
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Melduje się na kolejnej części

Właśnie wróciłam z oglądania synka znajomych. Jest taki maluni ma dopiero 4 dni. Oczywiście musiałam go troche potrzymać i ponosić a nawet mężowi go dałam żeby już się przyzwyczajał.
A najlepsze było jak Mały zaczął płakać (był głodny) to mój Adrianek się ożywił i zaczął kopać a cały dzień był spokojny Pewnie sobie pomyślał że jego koledze się krzywda dzieje

....i efekt jest taki że się już nie moge doczekać aż ja będe miała takiego maluszka w domu.....
i ja sie ie mogę doczekać kiedy będe miała moje słoeczko przy sobie
moja kolezanka urodziła pod koniec lutego i tak jej zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
na chwile obecna oddycha już sama.Zostala odłączona od respiratora.Mała zaczęła ssać ze smoczka i prognozują za 1,5tyg powrót do domku.Kasia jest w stanie śpiączki farmakologicznej utrzymywana.
No to super wiadomości w tej tragcznej hostorii
Szkoda tylko, ze mała wróci do domu bez mamy ... ale miejmy nadzieje, ze juz nie długo Kasia będzie sie cieszyc macierzyństwem!!!
Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Ja mogę też zmienić, tylko proszę o instrukcję kogo "wykolegować", nie chcę sama podejmować się takiego usuwania

EDIT: Właśnie moja Mama dzwoniła...skończyła trzeci komplecik dla Małej...tym razem sweterek z kapturem, czapeczkę i buciki....a Tata się śmieje, że w takim tempie jej pracy to albo on sklep założy albo będzie musiał jakąś nową szafę na ciuszki dla wnuczki dokupić Teraz czas na sukienkę
dobrze, że ja nie musiałam nikogo usuwać z listy


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wlasnie wyczytalam, ze leviroo nie nadaje sie na spacery zima - ze wzgledu na te podwojne piankowe kola, snieg wchodzi w przerwe miedzy tymi kolkami, zapycha ja i sie blokuja
buuuuu szkoda
Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
A jeżeli chodzi o moje wczorajsze dołki to oczywiście poszło o tż i teściową.
Zacznę od tego, że już się dziwnie czuję na myśl o tym,że np.będę w szpitalu po porodzie, będzie pora karmienia a u mnie masa gości (teść, teściowa, ciocie itp.)- czyli zero intymności. Tak samo w domu - nawał gości (w tym teściowa od rana do nocy). Więc wczoraj tż-owi ładnie mówię, że nie chciałabym tak, że ja karmię w jednym pokoju a tu mi ludziska włażą do niego. Ja się będę denerwować, stresować, a zresztą nie wiadomo jak dzidź będzie reagował. Na to tż do mnie, że jeżeli jego mama nie będzie miała wstępu to moja też nie Tylko że moja mama to MOJA MAMA, a nie jakaś obca kobieta, z którą mnie nic nie łączy.
Jeszcze o tym nie myślałam, ale pewnie zrobię tak jak Miramej Nie chce, zeby ktos mnie ogladał i instruował jak będe karmiła dzidzie ... chce to przeżyć sama - no najwyzej z TZ-tem
Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Jeszcze dzisiaj w pracy iiii URLOP
Strasznie jestem zmeczona i marzę o tym, żeby się w końcu porządnie wyspać Poza tym czeka na mnie sterta prania i zaległe porządki domowe Będę miała czas to nadrobić.
No i 19.03 w ten czwartek idę na wizytę kontrolną Już się nie mogę doczekać miny mojego lekarza jak mu powiem, że po 2,5 tyg od wizytu u niego kiedy to on twierdził, że maleństwo ma 12 tyg okazało się, że liczyło 16 tyg
w czwartek zaczniemy już 18 tydzień
Czas przesypuje mi się przez palce
Lekarz pewnie będzie wielce zdziwiony
Trzymam kciuki za wizytę i zazdroszcze urlopu
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Trzeba było nie rozrabiać .
ale ja grzeczna byłam
Nie wiem co sie stało .. gg mi tylko chodziło przez chwile ... a tak na 3 komputerach nie było netu ... i dzisiaj dalej nie ma ... moze ruter sie spsuł
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:17   #49
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witajcie
Melduję się na trzeciej częsci Mamuś - Gaduł

Podczytywałam Was wczoraj, ale jakoś nie miałam ochoty pisac
Pożarłam się wczoraj z Tż - tem (Frida, witaj w klubie), a raczej po prostu przestałam odzywac sie, reagowac na niego. Usłyszałam kilka rzeczy, których nikt by nie chciał usłysłyszec. Nie wiem kiedy mi przejdzie. Od rana też się nie odzywałam i mam zamiar w tym wytrwac jak najdłużej. Taka jest u mnie metoda. Bo jak zaczynam dyskutowac i miec pretensje, to odwraca się to przeciwko mnie...
I popłakałam sobie wczoraj, mam nadzieję, że Antoś nie odczuł moich smutków, jakoś bardzo

U mnie dzisiaj szaro, kapuśniakowo i brzydko. Dobrze, że chociaż nie jest tak przejmująco zimno.
Mam nadzieję, że dotrze dzisiaj zaległy prezent dla mamy, bo chciałabym już go jej dac. Tata się wygadał i mama nie może się doczekac
Poza tym mają przyjśc jeszcze inne drobiazgi
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 08:23   #50
adaikaka
Zakorzenienie
 
Avatar adaikaka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 768
GG do adaikaka
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Witajcie
Melduję się na trzeciej częsci Mamuś - Gaduł

Podczytywałam Was wczoraj, ale jakoś nie miałam ochoty pisac
Pożarłam się wczoraj z Tż - tem (Frida, witaj w klubie), a raczej po prostu przestałam odzywac sie, reagowac na niego. Usłyszałam kilka rzeczy, których nikt by nie chciał usłysłyszec. Nie wiem kiedy mi przejdzie. Od rana też się nie odzywałam i mam zamiar w tym wytrwac jak najdłużej. Taka jest u mnie metoda. Bo jak zaczynam dyskutowac i miec pretensje, to odwraca się to przeciwko mnie...
I popłakałam sobie wczoraj, mam nadzieję, że Antoś nie odczuł moich smutków, jakoś bardzo

U mnie dzisiaj szaro, kapuśniakowo i brzydko. Dobrze, że chociaż nie jest tak przejmująco zimno.
Mam nadzieję, że dotrze dzisiaj zaległy prezent dla mamy, bo chciałabym już go jej dac. Tata się wygadał i mama nie może się doczekac
Poza tym mają przyjśc jeszcze inne drobiazgi
łooo to widzę, że nie tylko ja mam kyzysik w małżeństwie...
Też wczoraj pokłóciłam się z mężem... też sobie popłakałam...
Oni są tacy głupi... Jak mogą sprawiać NAM tyle przykrości
Eh... Dzisiaj wymieniłam z nim kilka rzeczowych słów typu "masz klucze do domu?" i powiem szczerze, że wcale nie mam ochoty z nim gadać... jak bede miała na tyle energii po pracy to pójdę na oczyszczające zakupy i może wstąpię po jakiś ciuszek dla maleństwa... A co!!
__________________
adaikaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:25   #51
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

FASOLOWE POLE LIPCOWE

FASOLOWE TYCZKI
29 sztuk mamy

Karolinak82 (Karolina, 26l, Poznań) --------------------------- t.p. 01.07.09 - Zuzia
megi b (Magda, 27l, świętokrzyskie) ------------------------------- t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
aha9 (Aśka, 25l, lubuskie) -------------------------------------------- t.p. 01.07.09 - Maja lub Tymon/Michał
eleeri (Aśka, 31l, małopolska) --------------------------------------- t.p. 01.07.09 - Mateusz
p4w (Ola, 26l, Szczecin) ------------------------------------------------ t.p. 02.07.09 - Tomek/Michaś
Cassandra23 (Beata, 26l, lubelskie) ---------------------------- t.p. 03.07.09 - Kubuś
marica5 (Marika, 23l, Chełmn) ------------------------------------ t.p. .07.09 - Martynka
annamaria80 (Ania, 29l, Anglia) ------------------------------ t.p. 06.07.09 - Dawid/Sebastian
musicman (Małgosia, ??l, łódzkie) ----------------------------- t.p. 08.07.09 - Bianka
ainka11111 (???, ?? l, ...) --------------------------------------- t.p. 11.07.09 - Weronika
skierka (Teresa, 27l, podlaskie) ----------------------------------- t.p. 12.07.09 - Amelka
Truheart (Ola, 27l, Łódź) ------------------------------------------ t.p. 13.07.09 - Adaś
jusali (Alicja, 20l, warm.-mazurskie) ----------------------------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
erysipelothrix (Martyna, 29 l, ...) ------------------------------ t.p. 15.07.09 - ??? lub ???
Svinecka (Ania, 25l, Szczecin) ----------------------------------- t.p. 18.07.09 - Marcel
Ania0104 (Ania, 25l, podkarpacie) ----------------------------- t.p. 19.07.09 - ???
miniusia91 (Asia, 18l, Łódź) ------------------------------------ t.p. 19.07.09 - Nina lub ???
Finka09 (???, ?? l, ...) -------------------------------------------- t.p. 20.07.09 - ???
kasiuuulka (Kasia, 23l, Warszawa) ---------------------------- t.p. 22.07.09 - Wiktoria lub Andrzej
magi77 (Marta, 31 l, mazowieckie) ------------------------------ t.p. 22.07.09 - ???
katarzynka00 (Kasia, ?? l, ...) ---------------------------------- t.p. 24.07.09 - Laura
agga19851985 (Agnieszka, 24l, ...) -------------------------- t.p. 24.07.09 - Fabian/Filip
majka versace (Beata, 31l, Manchester) --------------------- t.p. 25.07.09 - Adrianek
mariolasl (Mariola, 34l, UK) ------------------------------------- t.p. 26.07.09 - Antonio
mirika (Magda, 28l, Warszawa) ---------------------------------- t.p. 26.07.09 - ??? lub ???
Gizmiatko (Kasia, 25l, śląskie) ---------------------------------- t.p. 27.07.09 - Natan
Wojtusia (???, ?? l, ...) -------------------------------------------- t.p. 27.07.09 - ???
evamoni (Ewa, 35l, Niemcy) --------------------------------------- t.p. 28.07.09 - Emilia
nastyeddy (???, 22l, Wlk Brytania) ------------------------------t.p. 31.07.09 - ??? i ???


__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:25   #52
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

FASOLOWE POLE SIERPNIOWE

FASOLOWE TYCZKI
22 sztuki mamy


czekoladka21 (Ania, 26l, śląsk) -------------------------------- t.p. 01.08.09 - Weronika lub Robert
frida110 (Aśka, ?? l, ...) -------------------------------------------- t.p. 01.08.09 - ??? lub ???
Miramej (Jola, 32l, 3-miasto) ------------------------------------- t.p. 02.08.09 - ??? lub ???
anusia_82 (Ania, 26l, 3-miasto) --------------------------------- t.p. 03.08.09 - ???
elita343 (Ela, 29l, Wrocław) -------------------------------------- t.p. 03.08.09 - Maja lub Filip
Nikka1221 (Małgosia, 25l, Niemcy) -------------------------- t.p. 04.08.09 - Liliana/Maja lub Leo/Max
Syla39 (Sylwia, 29 l, Norwegia) ---------------------------------- t.p. 04.08.09 - ??? lub ???
czarnolaska(???, ?? l, ???) ------------------------------------- t.p. 06 .08.09 - ???
ulika (Magda, 27l, Śląsk) ------------------------------------------- t.p. 10.08.09 - ??? lub ???
kamilka (Kamila, 22l, małopolska) ----------------------------- t.p. 10.08.09 - ??? lub ???
UnholyOne (Ola, 29l, mazowieckie) --------------------------- t.p. 12.08.09 - Antoś
AnnGe (Anna, 26l, dolnośląskie) -------------------------------- t.p. 13.08.09 - Aurelia lub Daniel
lenusia25 (Marlena, 26l, Poznań) ------------------------------- t.p. 13.08.09 - Wiktoria lub Alex
IwonkaAnna83(Iwona, ?? l, ...) ---------------------------- t.p. 18.08.09 - ??? lub ???
Agata R (Agata, 23l, ...) ------------------------------------------- t.p. 19.08.09 - Oliwia lub Piotruś
iwona.sz2403 (Iwona, 26l, Tychy) --------------------------- t.p. 20.08.09 - ???
zioła (???, ?? l, ...) --------------------------------------------------- t.p. 22.08.09 - ??? lub ???
WrednaAfrodyta (???, 20l, ...) ------------------------------ t.p. 25.08.09 - Kalina lub Arkadiusz
marysia_258 (Iza, 25l, Kielce) -------------------------------- t.p. 25.08.09 - Antonina lub Jakub
Sweet_21 (Arleta, 23l, Irlandia) -------------------------------- t.p. 27.08.09 - Łucja lub ???
Adaikaka (Aneta, 22l, Kraków) ------------------------------- t.p. 27.08.09 - ??? lub ???
cashmeree (Sylwia, 26l, Wolsztyn) -------------------------- t.p. 28.08.09 - Nadia lub Dawid



Kto w nas mieszka ??? Chłopcy 18 : 8 Dziewczynki



-------------------------------------------------------------------------------
Nasze Aniołki, które wróciły do nieba [*]

gooha3 [*]
mountain [*]
serafia11 [*]
agagmm23 [*]
Malga19 [*] [*]
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2009-03-16 o 08:51
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:30   #53
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witam mamuski na nowym wątku

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Witajcie
Melduję się na trzeciej częsci Mamuś - Gaduł

Podczytywałam Was wczoraj, ale jakoś nie miałam ochoty pisac
Pożarłam się wczoraj z Tż - tem (Frida, witaj w klubie), a raczej po prostu przestałam odzywac sie, reagowac na niego. Usłyszałam kilka rzeczy, których nikt by nie chciał usłysłyszec. Nie wiem kiedy mi przejdzie. Od rana też się nie odzywałam i mam zamiar w tym wytrwac jak najdłużej. Taka jest u mnie metoda. Bo jak zaczynam dyskutowac i miec pretensje, to odwraca się to przeciwko mnie...
I popłakałam sobie wczoraj, mam nadzieję, że Antoś nie odczuł moich smutków, jakoś bardzo

U mnie dzisiaj szaro, kapuśniakowo i brzydko. Dobrze, że chociaż nie jest tak przejmująco zimno.
Mam nadzieję, że dotrze dzisiaj zaległy prezent dla mamy, bo chciałabym już go jej dac. Tata się wygadał i mama nie może się doczekac
Poza tym mają przyjśc jeszcze inne drobiazgi
hmm.......ja wczoraj mialam bardzo podly humor przez tz oczywiscie!!! wrocilismy z tych urodzin babci kolo 6 wieczorem i chcielismy jechac do kina, znaczy sie to byl moj pomysl, zobaczylam tylko w necie co leci i jazda.........ale moj tz zadzwonil do kolego czy jedzie z nami ze swoja dziewczyna, a on ze nie bo nic w kinie nie leci, ja mowie tz ze leci Siedem Dusz i na to chce jechac, a ten kolega ze jego laska nie chce jechac bo sa jacys pokloceni..........i tz mowi to nie jedziemykurcze myslslam ze go zabije, mowie mu ze skoro oni nie chca to jedziemy sami, a on dalej ze nie........potem tak sie nakrecilam ze wygarnelam mu wszystko i ......oczywiscie cisza-milczenie na calego..........i przyjechal ten kolega do nas z ta laska co nie chcieli do kina jechac........ale sie w****ilam jeszcze bardziej ze ich zaprosil i nic mi nie powiedzial, jak oni pojechali to znowu klotnia i sie popłakałami w sumie poszlismy spac bez zgody...........
dzisiaj dalej jestem na niego zła i nie wiem czy mi przejdzie!! taki za***iscie romantyczny jest zeby do kina jechac z kolega , zamiast ze swoja żoną
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014

Edytowane przez czekoladka21
Czas edycji: 2009-03-16 o 08:32
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:35   #54
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Jeszcze o tym nie myślałam, ale pewnie zrobię tak jak Miramej Nie chce, zeby ktos mnie ogladał i instruował jak będe karmiła dzidzie ... chce to przeżyć sama - no najwyzej z TZ-tem
(...)
ale ja grzeczna byłam
Nie wiem co sie stało .. gg mi tylko chodziło przez chwile ... a tak na 3 komputerach nie było netu ... i dzisiaj dalej nie ma ... moze ruter sie spsuł
Wiesz Ania, moja mama sama mówi, że najlepiej po swojemu, że czasy się zmieniły (aż się zdziwiłam), za to teściowa... . Całe szczęście zawsze z Małżem jesteśmy lojalni wobec siebie (czy chodzi o moją mamę, czy Jego) i On mówi, że będzie tak, jak chcę. A lista pomysłów teściowej długa .

Nam też ruter szwankuje

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Witajcie
Melduję się na trzeciej częsci Mamuś - Gaduł

Podczytywałam Was wczoraj, ale jakoś nie miałam ochoty pisac
Pożarłam się wczoraj z Tż - tem (Frida, witaj w klubie), a raczej po prostu przestałam odzywac sie, reagowac na niego. Usłyszałam kilka rzeczy, których nikt by nie chciał usłysłyszec. Nie wiem kiedy mi przejdzie. Od rana też się nie odzywałam i mam zamiar w tym wytrwac jak najdłużej. Taka jest u mnie metoda. Bo jak zaczynam dyskutowac i miec pretensje, to odwraca się to przeciwko mnie...
I popłakałam sobie wczoraj, mam nadzieję, że Antoś nie odczuł moich smutków, jakoś bardzo

U mnie dzisiaj szaro, kapuśniakowo i brzydko. Dobrze, że chociaż nie jest tak przejmująco zimno.
Mam nadzieję, że dotrze dzisiaj zaległy prezent dla mamy, bo chciałabym już go jej dac. Tata się wygadał i mama nie może się doczekac
Poza tym mają przyjśc jeszcze inne drobiazgi
UnholyOne , będzie dobrze, zobaczysz .

Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
łooo to widzę, że nie tylko ja mam kyzysik w małżeństwie...
Też wczoraj pokłóciłam się z mężem... też sobie popłakałam...
Oni są tacy głupi... Jak mogą sprawiać NAM tyle przykrości
Eh... Dzisiaj wymieniłam z nim kilka rzeczowych słów typu "masz klucze do domu?" i powiem szczerze, że wcale nie mam ochoty z nim gadać... jak bede miała na tyle energii po pracy to pójdę na oczyszczające zakupy i może wstąpię po jakiś ciuszek dla maleństwa... A co!!
adaikaka .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:37   #55
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Witam mamuski na nowym wątku



hmm.......ja wczoraj mialam bardzo podly humor przez tz oczywiscie!!! wrocilismy z tych urodzin babci kolo 6 wieczorem i chcielismy jechac do kina, znaczy sie to byl moj pomysl, zobaczylam tylko w necie co leci i jazda.........ale moj tz zadzwonil do kolego czy jedzie z nami ze swoja dziewczyna, a on ze nie bo nic w kinie nie leci, ja mowie tz ze leci Siedem Dusz i na to chce jechac, a ten kolega ze jego laska nie chce jechac bo sa jacys pokloceni..........i tz mowi to nie jedziemykurcze myslslam ze go zabije, mowie mu ze skoro oni nie chca to jedziemy sami, a on dalej ze nie........potem tak sie nakrecilam ze wygarnelam mu wszystko i ......oczywiscie cisza-milczenie na calego..........i przyjechal ten kolega do nas z ta laska co nie chcieli do kina jechac........ale sie w****ilam jeszcze bardziej ze ich zaprosil i nic mi nie powiedzial, jak oni pojechali to znowu klotnia i sie popłakałami w sumie poszlismy spac bez zgody...........
dzisiaj dalej jestem na niego zła i nie wiem czy mi przejdzie!! taki za***iscie romantyczny jest zeby do kina jechac z kolega , zamiast ze swoja żoną
Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
łooo to widzę, że nie tylko ja mam kyzysik w małżeństwie...
Też wczoraj pokłóciłam się z mężem... też sobie popłakałam...
Oni są tacy głupi... Jak mogą sprawiać NAM tyle przykrości
Eh... Dzisiaj wymieniłam z nim kilka rzeczowych słów typu "masz klucze do domu?" i powiem szczerze, że wcale nie mam ochoty z nim gadać... jak bede miała na tyle energii po pracy to pójdę na oczyszczające zakupy i może wstąpię po jakiś ciuszek dla maleństwa... A co!!

Oni są jacyś wybrakowani....
Zero zrozumienia, zachowują się jak idioci. Szkoda słów.....
No ale jak juz jednogłośnie uznałyśmy, że za dużo po bezmózgach spodziewac się nie możemy...

Miramej,
__________________

Edytowane przez UnholyOne
Czas edycji: 2009-03-16 o 08:38
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:41   #56
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witam w poniedziałek w kolejnej części
U mnie za oknem tez szaro i deszcz kropi.
Ale samopoczucie mam ok, czuje sie dobrze. Właśnie zjadłam na śniadanie talerz pomidorówki

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Podczytywałam Was wczoraj, ale jakoś nie miałam ochoty pisac
Pożarłam się wczoraj z Tż - tem (Frida, witaj w klubie), a raczej po prostu przestałam odzywac sie, reagowac na niego. Usłyszałam kilka rzeczy, których nikt by nie chciał usłysłyszec. Nie wiem kiedy mi przejdzie. Od rana też się nie odzywałam i mam zamiar w tym wytrwac jak najdłużej. Taka jest u mnie metoda. Bo jak zaczynam dyskutowac i miec pretensje, to odwraca się to przeciwko mnie...
I popłakałam sobie wczoraj, mam nadzieję, że Antoś nie odczuł moich smutków, jakoś bardzo
Ja tez jak sie pokłóce z TZ to sie nie odzywam, ale jakos u nas to długo nie trwa na szczescie, bo juz po jakims czasie chciałabym zeby On mnie przeprosił i zeby było jak wczesniej I jakos chyba to wyczuwa i się godzimy. A placze przy kazdej sprzeczce....

Ostatnio w nocy sie poplakalam, bo obudzilam sie z alergią, która u mnie najczesciej objawia sie wysypką tzw. pokrzywką. I poplakalam sie zeby naszej dzidzi nic nie było od tego. Wypiłam wapno i jakos zasnelam i przeszło. Tak do 19 tygodnia miałam spokój nie mialam alergii, a teraz znowu wraca....Czy któras z was tez jest alergiczką?

Edytowane przez Wojtusia
Czas edycji: 2009-03-16 o 08:43
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:43   #57
magi77
Wtajemniczenie
 
Avatar magi77
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 359
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Witam w III części Nie było mnie weekend, a tu mam tyle do nadrobienia, że nie wiem ile będę to czytała, no i zrobiła się kolejna część.
Miałam wczoraj trochę nadrobić, ale po sobotniej imprezce, przygotowaniach, gotowaniu - nie miałam siły, oczy wychodziły mi z orbit, wszystko bolało. Dzisiaj już ok, ale trochę za dużo na siebie wzięłam /tzn. z ciąży, bo kiedyś to był pikuś/. W każdym bądź razie -nie robię żadnych imienim przez najbliższy rok Dobrze, że mężuś mi dużo pomógł, naprawdę.
Ale koniec już o tym co było. Jutro jadę do swojej gin, jestem ciekawa co powie Boję się bardzo.
A tak na pocieszenie, to synek tak wczoraj mamsusię kopał cały dzionek, że ho, ho. W sumie pierwszego kopniaka dostałam na dzień kobiet - taki z niego kulturalny facecik, jeszcze go nie ma na świecie, a już daje "prezenty" mamusi Póżniej była jeszcze kopniak, a ostatnie dwa dni /piątek, sobota/ cisza, ąż się przeraziłam bo to już 22 tc. Małż stwierdził, że nie czuję bo cały czas biegam, coś robię, na chwilę nie usiądę - i chyba miał rację.
No dobra kończę swoje wywody i idę myju-myju i na śniadanko
magi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:44   #58
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Oni są jacyś wybrakowani....
Zero zrozumienia, zachowują się jak idioci. Szkoda słów.....
No ale jak juz jednogłośnie uznałyśmy, że za dużo po bezmózgach spodziewac się nie możemy...

Miramej,
ja wczoraj to juz o mało nie powiedzialam tż zeby sie wynosil do swojej mamuski!! a potem wyobrazalam sobie jak to bedzie jak sie rozstaniemy i bede sama dziecko wychowywac- naprawde takie mysli mi po glowie chodzily!
my sie rzadko klocimy, ale za to jak juz sie poklocimy to zawsze na maxa
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:57   #59
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

Cytat:
Napisane przez magi77 Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj trochę nadrobić, ale po sobotniej imprezce, przygotowaniach, gotowaniu - nie miałam siły, oczy wychodziły mi z orbit, wszystko bolało. Dzisiaj już ok, ale trochę za dużo na siebie wzięłam /tzn. z ciąży, bo kiedyś to był pikuś/. W każdym bądź razie -nie robię żadnych imienim przez najbliższy rok Dobrze, że mężuś mi dużo pomógł, naprawdę.
Ale koniec już o tym co było. Jutro jadę do swojej gin, jestem ciekawa co powie Boję się bardzo.
A tak na pocieszenie, to synek tak wczoraj mamsusię kopał cały dzionek, że ho, ho. W sumie pierwszego kopniaka dostałam na dzień kobiet - taki z niego kulturalny facecik, jeszcze go nie ma na świecie, a już daje "prezenty" mamusi Póżniej była jeszcze kopniak, a ostatnie dwa dni /piątek, sobota/ cisza, ąż się przeraziłam bo to już 22 tc. Małż stwierdził, że nie czuję bo cały czas biegam, coś robię, na chwilę nie usiądę - i chyba miał rację.
No dobra kończę swoje wywody i idę myju-myju i na śniadanko
Fajne takie "prezenty", nie? . Wizytą się nie stresuj, my tu jesteśmy, mamy kciuki i nie zawahamy się ich użyć .
I masz rację, nie przemęczaj się już za bardzo .

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
ja wczoraj to juz o mało nie powiedzialam tż zeby sie wynosil do swojej mamuski!! a potem wyobrazalam sobie jak to bedzie jak sie rozstaniemy i bede sama dziecko wychowywac- naprawde takie mysli mi po glowie chodzily!
my sie rzadko klocimy, ale za to jak juz sie poklocimy to zawsze na maxa
No trochę przesadził Twój TŻ , ale powiedzcie same dziewczyny, gdzie nie ma spięć?

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Dziewczynki, co myślicie o tej tunice?

http://allegro.pl/item579549186_supe...zapraszam.html

Mnie się podoba i chyba sobie kupię, będzie też w sam raz po ciąży, kiedy figura jeszcze nie będzie fajna.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:00   #60
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Mamusie lipcowo-sierpniowe 2009 - "dziewiec miesiecy stwarzania malego swiata"c

No właśnie, gdzie nie ma spięc...

Tuniczka bardzo fajna, bierz

A ja na śniadanko kanapka z pieczonym schabem na ciepło
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.