Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-16, 08:45   #31
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Dobry 😚

Niezawsze hehe rozsmieszylas mnie z rana z tym spaniem do 18stki Maćka z Wami 😁 ja się podobnie śmieje. Nadia ma alergie na swoje łóżeczko 😉
Ja odłożyłam i od razu mi usiadł i wycie. Z rana go odłożyłam by się pobawila, a dospać chciałam ivto samo jakbym na zsylke go wyprawiala...
Ja to uwielbiam z nim spać, wiec nie mam ciśnienia. Tz brzeczy czasem, ale sam widzi, że Macius ma czujnik Maja do 8m spala z nami, a później się zawzielam i nauczylam i teraz śpi sama u siebie, czasem przychodzi do nas, ale rzadko i ja odnosimy i dalej śpi u siebie.

Kamilove spacer jutro lub w czwartek?

Maciek wstał dziś o 7 rano jak na niego, ale już śpi na drzemke, wiec i ja dołączę do niego
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:46   #32
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Heloł
ja dzis tez od pólnocy z Hanią spałam. tak jak ostatnie nocki - od pierwszej pobudki nocnej, czyli tak w okolicach północy-pierwzej. Bo jzu taka niewyspana przedtem chodzilam. Martwie się tymi pobudkami, bo czeste sa, ale z 10-20 sekund cycka pociumka i zasypia, czasem cos wiecej poje. TZ sie naczytał, ze w tym wieku to taki kryzys bliskości czy tęsknienia za mamą się nasila w nocy, mu juz sie nie chce internetów czytać ;/

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Ja nie umiem z dziećmi spać. Czujny sen i odpocząć się nue da. Jak musze wziąć Jula do siebie mimo ze lubię go tulic i mieć blisko to zawsze mam dołek że to moja porażka że nie potrafię w łóżeczku go ululac. Mije dzieci od urodzenia śpią w swoich pokojach. Mi to pasuje i im myślę że też

Kolejna nocka bez kp. Jednak teraz wstaję kilka razy i przekladam z brzuszja na plecy bo się przewraca i steka także synek dba o to żeby mama musiała wstac min 3 razy hehe
tez tak spanie ze mną troche odbieram, że porazka, ale jednak bardziej sie wyśpię niz wstając co chwile do drugiego pokoju. Chyba pora zmienic nastawienie na Gosiakowe

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hej! U nas pobudka o 7, jak wczoraj tata miał dyżur to panna o 8 wstała oczywiście. Trochę neptyk będę, dużo pobudek... Karmienia tylko 2, ale smoka podawałam, albo napój kilka razy, co 2 godziny pobudka średnio, ale zanim się uspałam... niewiem ile ja dziś spałam grr Pewnie te zębisko się wykluwa.
Wspólczuje nocki, na pewno przez ząb. Ty chodzisz do pokoju Adki, tak?

GOSIAk, kciuki za sprzedaż wózka

wczoraj gadałam z teściowa o jej synach i ich jedzeiu w dzieciństwie, podobno oba straszne niejadki, eh, a tesciowa w wieku 7 lat wazyla 15 kg tylko (sprawdzilam, to ponizej siatki centylowej). kurka! szkoda że nie wiedzialam, bo bym z sąsiadem dziecko robila!

Młoda mi raczkuje po całym salonie, ale widze,ze coraz lepszą echolokacje ma, już mi sie znudzilo ją odsuwac od mebli co chwilę i nawet sie głowa nie wali o nie. Uczy się Gorzej,że zaczyna mi tu klękac a kontakty mam niezabezpieczone, kij tam z guzem, ale prąd muszę pozamykac. tez silikonowe nakladki na narożniki stołu to szajs, bo sie odklejają :|

Niezawsze, pisalas,że nie masz zabezpieczeń, Maciek nie nabił sobie guza jeszcze?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:52   #33
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

HEJ witam się

U nas noc z trzema pobudkami. Jedliśmy o 23, 3 i 6. Udało się uśpić do 8 prawie spaliśmy

Póki co u nas nie pada chce się wybrać na zakupy małe i do rosska koniecznie.

GOSIAK kciuki!

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Aha i w loveli tez nadal piore. Używam jakiś czas już tylko tej do kolorów jak Madzia
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:53   #34
niezawsze
Zakorzenienie
 
Avatar niezawsze
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 991
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Goczek no uderza się czasem, ale np jak wstaje przyvscianie to i tak jej nie zabezpiecze. A zasuwa się i fru głową w nią. Kontakty mamvzaslepione, bo też je uwielbia, lubi odkurzacz i kabel i wstawać przy nim. O kanapę jak się uderzy to nic się nie stanie, z reszta się szybko nauczył siadać jak wstanie i jak ktoś mu nie pomaga to ma mniej wypadków, ale wczoraj np. Tz chcial mu pomóc i Miś myślał, że jest asekuracyjne i fru do tylu na głowę o dywan, bo tz nie złapał
__________________
Maja

Maciuś
niezawsze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:54   #35
rosarioV
Zakorzenienie
 
Avatar rosarioV
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdz
Wiadomości: 12 354
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
U mnie jest to sami.. ma jakąś czuję pod plecami , jak go odkładam to się przebudza i płacze, albo po 10 minutach się budzi i też płacze i trzeba go wziąć ... czyli co zrobiłaś w sensie że się pomęczyłaś?
Włożyłam do łóżeczka, ryczał a ja nic dopiero jak tak porządnie się rozbeczał wzięłam go na ręce, uspokoiłam i znowu do łóżeczka, potem powtórka z rozrywki, i tak parę razy, tym samym płakaniem się męczył i jak go za którymś razem odłożyłam to padł i ostatnio sie już przyzwyczaja, nieraz go odłoże i kręci się i zaśnie a nieraz muszę znowu go utulić na rękach i parę podejsć robić. Ciężko było, bo strasznie jest patrzeć jak dziecko płącze ale stałam nad łóżeczkie, głaskałam, trzymałam za rączki
Cytat:
Napisane przez niezawsze Pokaż wiadomość
Kurcze tylko mi tak wygodnie z tym..
Mi też, ale kurcze trzeba wreszcie odciąć tą pępowinę bo potem to już w ogóle będzie problem
Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Jakich używacie płynów teraz? Moja sąsiadka od 6m juz normalnie pierze w dorosłym płynie i razem z ich rzeczami. My w Dzidziusiu nadal a teraz Jelpa kupiłam, bo promka była w Biedrze teraz Lovela 3l za 26 zł z groszami, dobra cena ?
Ja już piore w naszym proszku ale płyn do płukania mam sensitive
Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Ja tez w loveli piore.

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Witam sie rana. Mamy katar jednak. cieknie z nosa
W czw szczepienie mialo byc.

Na szczecie nosek nie jest zatkany.

Jemu tosty i pije herbate 😊
O kurcze.... Nie fajnie ;/

U nas nocka ok jeaaa pobudka ok 23 ale coś mu się złego przyśniło bo smoczek, utulenie i spać poszedł jeszcze chlipał przez sen biedaczek, a o 00:30 obudził sie dostał butle, wypił ok 60 ml (ale mogłam mu dać wiecej, kurde bałam sie, że mi uleje czy coś) i kimnął do 4 Wtedy dostał cycka no i potem ok 6 i o 8 cycek poszedł. eh... Muszę zacząć go przestawiać na dopajanie wodą w nocy.
__________________
21.04.2015 Nasze słońce

Razem: 21.05.2010
Ślubujemy: 21.10.2017
rosarioV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:59   #36
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
M

Jakich używacie płynów teraz? Moja sąsiadka od 6m juz normalnie pierze w dorosłym płynie i razem z ich rzeczami. My w Dzidziusiu nadal a teraz Jelpa kupiłam, bo promka była w Biedrze teraz Lovela 3l za 26 zł z groszami, dobra cena ?
ja caly czas w dzidziusiu

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez madelinem Pokaż wiadomość

Kolezanka urodzila, mloda ma 8 dni, w.lozeczku nie chce spac. A pamietam.jak.mi mowila ze nauczylam starsza spac ze soba i mam.problem przez to, teraz to ona widzi, ze latwo nie jest. Ale docinac nie bede jej tak.jak.ona mi.
ano tak to jest, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, ja jestem zzlosliwa i pewnie delikatnie bym sie odgryzla

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Poprosze o kciuki na dzis bo ma ktos wpasc ogladnac wozek
kciuki!
i buziaki ranne dla Martyska od Jaska

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez boleczka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a moge juz dawac rybke? Wczoraj minelo 6,5 msc
mozna mozna
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 08:59   #37
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Goczek rownież współczuje Adka śpi albo ze mną, albo w kołysce obok. Ze mną zasypia moment przy cycku, a w kołysce to się tarmosi zanim uśnie i ja też nieśpie. Rożnie to wychodzi, dzisiaj dopiero o 6 ją do siebie wzięłam.
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 09:02   #38
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Black zdrowia młodemu.

Ja zaraz sfiksuję, mam nadzieje ze jak wstanie to nie będzie tyle jęczeć...
Wiesz ze Julo od kilku dni jeczy steka i krzyczy nawet. Nie wiem o co kaman.
On już by chciał siedzieć to mu tłumaczę że niech sam siada a nie mama ma posadzić ale póki co nie dociera to do niego hehe




[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;53474420]Heloł
ja dzis tez od pólnocy z Hanią spałam. tak jak ostatnie nocki - od pierwszej pobudki nocnej, czyli tak w okolicach północy-pierwzej. Bo jzu taka niewyspana przedtem chodzilam. Martwie się tymi pobudkami, bo czeste sa, ale z 10-20 sekund cycka pociumka i zasypia, czasem cos wiecej poje. TZ sie naczytał, ze w tym wieku to taki kryzys bliskości czy tęsknienia za mamą się nasila w nocy, mu juz sie nie chce internetów czytać ;/


tez tak spanie ze mną troche odbieram, że porazka, ale jednak bardziej sie wyśpię niz wstając co chwile do drugiego pokoju. Chyba pora zmienic nastawienie na Gosiakowe

Wspólczuje nocki, na pewno przez ząb. Ty chodzisz do pokoju Adki, tak?

GOSIAk, kciuki za sprzedaż wózka

wczoraj gadałam z teściowa o jej synach i ich jedzeiu w dzieciństwie, podobno oba straszne niejadki, eh, a tesciowa w wieku 7 lat wazyla 15 kg tylko (sprawdzilam, to ponizej siatki centylowej). kurka! szkoda że nie wiedzialam, bo bym z sąsiadem dziecko robila!

Młoda mi raczkuje po całym salonie, ale widze,ze coraz lepszą echolokacje ma, już mi sie znudzilo ją odsuwac od mebli co chwilę i nawet sie głowa nie wali o nie. Uczy się Gorzej,że zaczyna mi tu klękac a kontakty mam niezabezpieczone, kij tam z guzem, ale prąd muszę pozamykac. tez silikonowe nakladki na narożniki stołu to szajs, bo sie odklejają :|

Niezawsze, pisalas,że nie masz zabezpieczeń, Maciek nie nabił sobie guza jeszcze?[/QUOTE]

Jak ktos śpi z dzieckiem to tak tego nie odbieram ale jak mnie to dotyczy to jakos mnie to doluje hmmm
Kup porządna taśmę dwustronna i na nią przyklej zabezpieczenia

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Hanka - co chcesz w rosku kupic? Jestes zadowolona z tego tuszu maybeline? Patrzyłam ile u mnie kosztuje i ok.36 zl.

Dzuewczyny czy w każdym rosku sa takie same ceny na dany produkt?
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2015-11-16 o 09:04
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:09   #39
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Mam proszek do białego ale slabo schodzi
Używam plynu do kolorów







Ja rybkę daję już jakiś czas. Można już






Oby szybko minął. U nas tez coś w nosie jest
Tez katarek bedzie?





Cytat:
Napisane przez rosarioV Pokaż wiadomość
Włożyłam do łóżeczka, ryczał a ja nic dopiero jak tak porządnie się rozbeczał wzięłam go na ręce, uspokoiłam i znowu do łóżeczka, potem powtórka z rozrywki, i tak parę razy, tym samym płakaniem się męczył i jak go za którymś razem odłożyłam to padł i ostatnio sie już przyzwyczaja, nieraz go odłoże i kręci się i zaśnie a nieraz muszę znowu go utulić na rękach i parę podejsć robić. Ciężko było, bo strasznie jest patrzeć jak dziecko płącze ale stałam nad łóżeczkie, głaskałam, trzymałam za rączki

Mi też, ale kurcze trzeba wreszcie odciąć tą pępowinę bo potem to już w ogóle będzie problem

Ja już piore w naszym proszku ale płyn do płukania mam sensitive

O kurcze.... Nie fajnie ;/

U nas nocka ok jeaaa pobudka ok 23 ale coś mu się złego przyśniło bo smoczek, utulenie i spać poszedł jeszcze chlipał przez sen biedaczek, a o 00:30 obudził sie dostał butle, wypił ok 60 ml (ale mogłam mu dać wiecej, kurde bałam sie, że mi uleje czy coś) i kimnął do 4 Wtedy dostał cycka no i potem ok 6 i o 8 cycek poszedł. eh... Muszę zacząć go przestawiać na dopajanie wodą w nocy.
Musze sprobowac bo moj od polnocy zwykle spi ze mna bo nie daje sie odlozyc. Zaraz sie rozbudza w lozeczku.
Lubie z nim spac ale np teraz jest chory i ja sie zarazam bo spimy buzia przy buzi.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:11   #40
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Black - u nas od tyg.cos tam w nosku. Ale dziwne takie rano i wieczorem oczyszczam.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:14   #41
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Black - u nas od tyg.cos tam w nosku. Ale dziwne takie rano i wieczorem oczyszczam.
Tez raz tak mielismy. Po 5dniach zniknelo. Teraz mamy pierwszy raz taki prawdziwy katar ze godzina sciagam. Jeszcze disnemar sie konczy musse kupic.
Na dwor isc czy nie?
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 09:21   #42
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Tez raz tak mielismy. Po 5dniach zniknelo. Teraz mamy pierwszy raz taki prawdziwy katar ze godzina sciagam. Jeszcze disnemar sie konczy musse kupic.
Na dwor isc czy nie?
Jak nie ma gorączki i jak ja to nazywam nie jest "podejrzany" to idź. Ulży mu na podwórku
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:22   #43
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Tez raz tak mielismy. Po 5dniach zniknelo. Teraz mamy pierwszy raz taki prawdziwy katar ze godzina sciagam. Jeszcze disnemar sie konczy musse kupic.
Na dwor isc czy nie?
Z katarem bym poszla na dwor. Lepiej sie oddycha.

MALA ;* buzki dla Jaski od Martyski


Popracowalam troche w necie, mala wstala wiec dam jesc i jadymy na poczte i do ksiegowej a potem pilnujemy listonoszki bo dzis bedzie dzien paczek :P
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:30   #44
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość


Popracowalam troche w necie, mala wstala wiec dam jesc i jadymy na poczte i do ksiegowej a potem pilnujemy listonoszki bo dzis bedzie dzien paczek :P
daj znac czy moja dotarla
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:35   #45
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez majka232 Pokaż wiadomość
jak nie ma gorączki i jak ja to nazywam nie jest "podejrzany" to idź. Ulży mu na podwórku
😊
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:36   #46
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Majka-ja tez mysle, ze dzieciom to pasuje, wiedza, ze maja miejsce do spania pare razy tez mi sie zdarzylo, ze musiałam uśpić przy sobie i nie powiem, ze jest to słodkie i rozczulające ale na dłuższa metę tak bym nie chciała
Ja dwa razy przekladalam z brzuszka na plecy, ale w sumie pierwszy raz zanim sie położyłam to sie nie wlicza jako pobudka

Jakich używacie płynów teraz? Moja sąsiadka od 6m juz normalnie pierze w dorosłym płynie i razem z ich rzeczami. My w Dzidziusiu nadal a teraz Jelpa kupiłam, bo promka była w Biedrze teraz Lovela 3l za 26 zł z groszami, dobra cena ?
Cena bardzo dobra, ja Love lubie i kupiłam zapasik 😉 myślę, że to jeszcze za wcześnie abym zaczęła prac w normalnym proszku, znow tragedii nie ma, z tym oddzielnym praniem.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:36   #47
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

dzien dobry
nocka bez zmian, 3 pobudki. dalam na spiocha cycka o 23 z mysla, ze pospi dluzej, gdzie tam... :P i jeszcz eimpreza od 6 do 7 :P cale szczescie po 7 zasnal i dociagnelismy do 8:40 juz sie robi spiacy ale musze go troche porzetrzymac. tz ma tydzien wolnego, hhmm :P
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:44   #48
DomimaZet
Zakorzenienie
 
Avatar DomimaZet
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 11 638
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Jestem. Powrocilam - ogarnęłam mieszkanie. Pije właśnie kawę...

BLACK - Zdrówka dla Pawcia :-*

GOSIAK - no nie poszłam do lekarza - jak zwykle ja :-( - jestem nieodpowiedzialna pod tym względem, bo zawsze stawiam wszystkich wyżej niż siebie i o siebie ciężko mi zadbać... no ale dzisiaj juz z tym pęcherzem jest troszke lepiej... jak mi to nie da spokoju do końca tygodnia to pewnie się wybiorę do lekarza...

VIOLKA - co tam Adka wyprawia dzisiaj? :-(

KAMILOVE - wszystko w porządku? Bo coś tam pisałaś ze nie za bardzo :-( - martwię się troszkę :-(

NANCY - gdzie jesteś? Myślałam ostatnio o Tobie...

AGA - przykro mi z powodu złego samopoczucia :-( - zaraz wysyłam priv :-*

ROSI - i tak dzielna jesteś z tym kp- bardzo podziwiam :-*

Hmm... coś jeszcze chciałam pisać... aaaa
MAJKA - mój Olaf naprawdę tez jest leniuszek - jakoś miesiąc temu więcej mu się chciało a teraz stop :-( - przecież w końcu zaczną się poruszać te nasze dzieciaczki :-*
DomimaZet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:44   #49
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez kana158 Pokaż wiadomość
Cena bardzo dobra, ja Love lubie i kupiłam zapasik 😉 myślę, że to jeszcze za wcześnie abym zaczęła prac w normalnym proszku, znow tragedii nie ma, z tym oddzielnym praniem.
Dla mnie takze nie jest to problemem.

Aha i ja wszystko piore w tej do bieli bo lepiej dopiera. Kolory nie blakana po niej.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 09:52   #50
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
dzien dobry
nocka bez zmian, 3 pobudki. dalam na spiocha cycka o 23 z mysla, ze pospi dluzej, gdzie tam... :P i jeszcz eimpreza od 6 do 7 :P cale szczescie po 7 zasnal i dociagnelismy do 8:40 juz sie robi spiacy ale musze go troche porzetrzymac. tz ma tydzien wolnego, hhmm :P
Współczuję urlopu Tz :P

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Ja oddzielnie piore nasze i kazdego synka. Zaden to problem bo zawsze mi się nazbiera jak codziennie zmieniam im ubranka to po tyg.cala pralka jest

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Domima -'zapisz się do lekarza. Pod koniec tyg.okaze się ze miejsc brak. Potem weekend. Chcesz sobie gorzej narobić?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Black - z gerberka 190g bez grudek jest rybka i schab. Jest jeszcze coś?
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:54   #51
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
daj znac czy moja dotarla
Dam dam a przelew dotarl?





Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Jestem. Powrocilam - ogarnęłam mieszkanie. Pije właśnie kawę...

BLACK - Zdrówka dla Pawcia :-*

GOSIAK - no nie poszłam do lekarza - jak zwykle ja :-( - jestem nieodpowiedzialna pod tym względem, bo zawsze stawiam wszystkich wyżej niż siebie i o siebie ciężko mi zadbać... no ale dzisiaj juz z tym pęcherzem jest troszke lepiej... jak mi to nie da spokoju do końca tygodnia to pewnie się wybiorę do lekarza...

VIOLKA - co tam Adka wyprawia dzisiaj? :-(

KAMILOVE - wszystko w porządku? Bo coś tam pisałaś ze nie za bardzo :-( - martwię się troszkę :-(

NANCY - gdzie jesteś? Myślałam ostatnio o Tobie...

AGA - przykro mi z powodu złego samopoczucia :-( - zaraz wysyłam priv :-*

ROSI - i tak dzielna jesteś z tym kp- bardzo podziwiam :-*

Hmm... coś jeszcze chciałam pisać... aaaa
MAJKA - mój Olaf naprawdę tez jest leniuszek - jakoś miesiąc temu więcej mu się chciało a teraz stop :-( - przecież w końcu zaczną się poruszać te nasze dzieciaczki :-*
Brawo Ty.. lepiej cierpiec z bolu niz isc do lekarza.. eh
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:56   #52
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Black-zdrowka dla Pawełka
Na dwór idź, będzie sie mu lepiej oddychać

Dzięki za odp o praniu
Ta sąsiadka moja to mówiła, ze wkurzało ja to oddzielne pranie i najpierw prala wszystkie ciuchy w płynie dla dzieci ale jej maz stwierdził, ze sa dziwne w dotyku takie jakby niedoprane i piora w normalnym

Black-serio do bialego lepiej dopiera ? To ja myslalam ze lepiej w kolorowym, zeby ochraniać kolory
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:59   #53
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez MaŁa_Sylwia Pokaż wiadomość
dzien dobry
nocka bez zmian, 3 pobudki. dalam na spiocha cycka o 23 z mysla, ze pospi dluzej, gdzie tam... :P i jeszcz eimpreza od 6 do 7 :P cale szczescie po 7 zasnal i dociagnelismy do 8:40 juz sie robi spiacy ale musze go troche porzetrzymac. tz ma tydzien wolnego, hhmm :P

Oo to może być ciekawie

Dzień Dobry;-)
U nas nocka nawet fajna, poszedł spać o 20, dwa razy jadł ale usypiał od razu;-) i o 7;30 pobudka;-)
Właśnie wstał z drzemki, całe 20 min i idziemy się szykować na spacer bo wczoraj nie byliśmy bo padało;-)

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Black-zdrowka dla Pawełka
Na dwór idź, będzie sie mu lepiej oddychać

Dzięki za odp o praniu
Ta sąsiadka moja to mówiła, ze wkurzało ja to oddzielne pranie i najpierw prala wszystkie ciuchy w płynie dla dzieci ale jej maz stwierdził, ze sa dziwne w dotyku takie jakby niedoprane i piora w normalnym

Black-serio do bialego lepiej dopiera ? To ja myslalam ze lepiej w kolorowym, zeby ochraniać kolory
Ja też piorę jeszcze w lovelce, mam narazie i do białego i do koloru, uzbiera się tyle ze spokojnie mogę oddzielnie prać, no czasem gdzieś moja bluzka wpadnie do prania Filipa;-)

Black- niech Pawełka katar opuszcza jak najszybciej;-) no i pewnie ..spacer nawet wskazany;-)
__________________
Już razem

Edytowane przez AgnieszkAA100
Czas edycji: 2015-11-16 o 10:01
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:00   #54
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Madzixx - co w Rosku chcesz kupic?

Młody wstał. 1,5h pospal. Zaraz obiadek i na spacer
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:01   #55
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

W grudniu mamy umowę przedwstępna u notariusza, ten sąsiad chce sie wprowadzić jak najszybciej, umówiliśmy sie ze do 30.06 mamy czas. Mam nadzieje, ze sprawnie pójdzie budowa i zdązymy, bo perspektywa mieszkania u teściów przez jakis czas nie napawa optymizmem..niby na gorze sa wolne pokoje i kuchnia, lazienka osobno ale zawsze to razem mimo wszystko :/
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:02   #56
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Ja nie mam problemu z praniem. Nam piore osobno i malej osobno. Mam tyle ciuchow dla niej ze raz na tydzien/dwa robie jej pranie
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:02   #57
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Współczuję urlopu Tz :P

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Ja oddzielnie piore nasze i kazdego synka. Zaden to problem bo zawsze mi się nazbiera jak codziennie zmieniam im ubranka to po tyg.cala pralka jest

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Domima -'zapisz się do lekarza. Pod koniec tyg.okaze się ze miejsc brak. Potem weekend. Chcesz sobie gorzej narobić?

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Black - z gerberka 190g bez grudek jest rybka i schab. Jest jeszcze coś?
Nie wiem. Jak na cos trafie to dam znac





Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Black-zdrowka dla Pawełka
Na dwór idź, będzie sie mu lepiej oddychać

Dzięki za odp o praniu
Ta sąsiadka moja to mówiła, ze wkurzało ja to oddzielne pranie i najpierw prala wszystkie ciuchy w płynie dla dzieci ale jej maz stwierdził, ze sa dziwne w dotyku takie jakby niedoprane i piora w normalnym

Black-serio do bialego lepiej dopiera ? To ja myslalam ze lepiej w kolorowym, zeby ochraniać kolory
No lepiej mi sie wydaje 😊 tez myslalam o kolorach ale piore i jest git! 😃
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:02   #58
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez DomimaZet Pokaż wiadomość
Jestem. Powrocilam - ogarnęłam mieszkanie. Pije właśnie kawę...

BLACK - Zdrówka dla Pawcia :-*

GOSIAK - no nie poszłam do lekarza - jak zwykle ja :-( - jestem nieodpowiedzialna pod tym względem, bo zawsze stawiam wszystkich wyżej niż siebie i o siebie ciężko mi zadbać... no ale dzisiaj juz z tym pęcherzem jest troszke lepiej... jak mi to nie da spokoju do końca tygodnia to pewnie się wybiorę do lekarza...

VIOLKA - co tam Adka wyprawia dzisiaj? :-(

KAMILOVE - wszystko w porządku? Bo coś tam pisałaś ze nie za bardzo :-( - martwię się troszkę :-(

NANCY - gdzie jesteś? Myślałam ostatnio o Tobie...

AGA - przykro mi z powodu złego samopoczucia :-( - zaraz wysyłam priv :-*

ROSI - i tak dzielna jesteś z tym kp- bardzo podziwiam :-*

Hmm... coś jeszcze chciałam pisać... aaaa
MAJKA - mój Olaf naprawdę tez jest leniuszek - jakoś miesiąc temu więcej mu się chciało a teraz stop :-( - przecież w końcu zaczną się poruszać te nasze dzieciaczki :-*
Zrób sobie taką nasiadówkę z rumianku;-) powinno też pomóc;-)
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:08   #59
MaŁa_Sylwia
Zakorzenienie
 
Avatar MaŁa_Sylwia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam, gdzie wiatr cieplejszy wieje.. ;)
Wiadomości: 14 021
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Dam dam a przelew dotarl?





Nie wiem, nie spr :P
__________________

To łaskotanie w brzuchu, którego nigdy się nie zapomni,

przybrało ludzką postać ...
JAŚ

MaŁa_Sylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 10:09   #60
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 10

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Madzixx - co w Rosku chcesz kupic?

Młody wstał. 1,5h pospal. Zaraz obiadek i na spacer

A ja wlasnie Ale położyłam na druga drzemkę o 10 zjadła kaszke ale tylko 110 ml
Po obiadku pójdziemy na spacer, pierwsze testy wózka po moim osiedlu
W Rosku kupie na pewno ten korektor Wibo deluxe ze 2 szt, rozświetlacz co Kamilove polecała i nie wiem czy jakis podkład brać czy nie hmm
Wake me Up zachwalacie

A pędzle do makijażu tez wchodzą w ta promocje ??
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-13 22:35:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.