Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-02, 15:30   #31
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

przybywam i ja . ci±gle nie ma mojej 2-letniej aktualizacji, tyle dni ju¿ robiê zdjêcia, a tu ci±gle ciemno, pochmurno i nic nie widaæ :/. mam do dyspozycji tylko kamerkê w komputerze i aparat bez lampy w tel, wiêc przy braku ¶wiat³a dziennego nic nie zdzia³am. eh eh ...

co do celebrinu to u mnie nic nie zdzia³a³. przyspieszyæ porostu to u mnie siê nie da, ale to ¿e nawet bejbików po nim nie by³o to szok, bo mam wysyp ich po wszystkim. wypadania te¿ nie hamowa³, ale tego siê nie spodziewa³am, bo kozieradka daje radê .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 15:50   #32
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Zg³aszam siê! Mnie te¿ nasz³o na zmiany i robiê dzisiaj venitê br±zow±, tak wiêc theunlike, nie jeste¶ sama jakby co, jak ju¿ bêd± paliæ na stosie za herezjê to sp³oniemy razem! :3
__________________
W£OSY
D³ugo¶æ 65 cm
Objêto¶æ 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:17   #33
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

melduje sie i ja jutro mam dokladnie 5 miesiac bez farby
__________________
nie farbuje w³osów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 17:47   #34
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
To ju¿ bêdzie ca³o¶æ farbowañców czy tylko czê¶æ??
ca³o¶æ ale najpierw siê porz±dnie poogl±dam dook³a,czy ju¿ nadaj± si3bna ¶ciêcie, bo jak na razie s± trochê za krótkie.. no i nie chê siê z wami rozstawaæ

animale na Twoje aktualne zdjêcia te¿ czekam! 2lata to jest dopiero

Malfoyy ja w³a¶nie przez ciemny br±z venity musia³am w³osy potraktowaæ rozja¶niaczem i trafi³am tutaj
Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
melduje sie i ja jutro mam dokladnie 5 miesiac bez farby
zdj±tka bêd±? :P
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:21   #35
Malfoyy
Raczkowanie
 
Avatar Malfoyy
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 128
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
ca³o¶æ ale najpierw siê porz±dnie poogl±dam dook³a,czy ju¿ nadaj± si3bna ¶ciêcie, bo jak na razie s± trochê za krótkie.. no i nie chê siê z wami rozstawaæ

animale na Twoje aktualne zdjêcia te¿ czekam! 2lata to jest dopiero

Malfoyy ja w³a¶nie przez ciemny br±z venity musia³am w³osy potraktowaæ rozja¶niaczem i trafi³am tutaj

zdj±tka bêd±? :P
Ju¿ siedzê br±zowa, ale mi siê venita zawsze zmywa, wiêc za parê dni bêdê znowu chodziæ z blond w³osami z odrostem :c
__________________
W£OSY
D³ugo¶æ 65 cm
Objêto¶æ 8,5 cm
Malfoyy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 19:47   #36
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie 20miesiêcy za tydzieñ biorê siê potz±dnie za zapuszczanie i jeszcze z miesi±c i ¶cinam, mam dosyæ tych koñcówek
Gratulujê tych 20 miechów!
Je¶li zdecydujê siê, to mo¿e zetniemy w jednym czasie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Te¿ chcê ¶ci±æ, ale du¿o wiêcej
O, to robi siê ciekawie Masz ju¿ w planach jak±¶ fryzurkê?


Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
melduje sie i ja jutro mam dokladnie 5 miesiac bez farby
Brawo!

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ siedzê br±zowa, ale mi siê venita zawsze zmywa, wiêc za parê dni bêdê znowu chodziæ z blond w³osami z odrostem :c
Miejmy nadziejê, ¿e siê zmyje

animale Gratulacje WIELKIE za te 2 lata! klask:

A teraz moja aktualizacja
Wyprostowa³am w³osy, ¿eby sprawdziæ jakie s± d³ugie. I teraz tak naprawdê widaæ w jakim stanie s± te farbowane koñce Nie ma innego wyj¶cia jak tylko ¶ci±æ.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1420228062007.jpg (44,0 KB, 105 za³adowañ)
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl

Edytowane przez swan999
Czas edycji: 2015-01-02 o 20:10
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:00   #37
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Eda, gratulujê . Za miesi±c pó³ roku, szmat czasu!
Dboom, nie ¶cinaj, zostañ z nami
Swan,
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 20:03   #38
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dziekuje dziewczyny!

swan999 o takie grube w³osy zawsze mi siê marzy³y!

animale u ciebie to jest dopiero szmat czasu! Gratulacje!

Dboom_

postaram siê wrzuciæ jutro, jak tylko uda mi siê zrobiæ zdjêcia z rana bo w ¶wietle dziennym lepiej widaæ .

Mam takie wra¿enie ze w³osy o wiele szybciej mi rosn± pod spodem ni¿ na gorze. A na grzywce to mi siê wydaje ze stoj± w miejscu . Jutro spróbuje zrobiæ zdjêcia z górnej i z dolnej partii w³osów ¿eby mieæ porównanie. Tez tak macie, czy to tylko moje tak dziwnie krzywo rosn±?
__________________
nie farbuje w³osów od 03.08.2014

Edytowane przez Eda87
Czas edycji: 2015-01-02 o 20:15
Eda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:21   #39
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Malfoyy Poka¿ wiadomo¶æ
Zg³aszam siê! Mnie te¿ nasz³o na zmiany i robiê dzisiaj venitê br±zow±, tak wiêc theunlike, nie jeste¶ sama jakby co, jak ju¿ bêd± paliæ na stosie za herezjê to sp³oniemy razem! :3
Mimo wszystko czuje siê w obowi±zku ukaraæ Ciê karnym
Mam nadziejê, ¿e siê zmyje ca³kiem

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
melduje sie i ja jutro mam dokladnie 5 miesiac bez farby
Wielkie gratulacje, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez Dboom_ Poka¿ wiadomo¶æ
ca³o¶æ ale najpierw siê porz±dnie poogl±dam dook³a,czy ju¿ nadaj± si3bna ¶ciêcie, bo jak na razie s± trochê za krótkie.. no i nie chê siê z wami rozstawaæ
Tutaj zawsze mo¿esz pozostaæ, jako nasza motywacja Mi mija w tym miesi±cu 18 msc i zastanawiam siê nad pocieniowaniem delikatnie, mo¿e ono spowoduje utratê chocia¿ czê¶ci farbowañców, które zreszt± s± w op³akanym stanie. Ale kiedy siê na to zdecyduje, nie wiem Bo ja sama nie wiem czego chce

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
A teraz moja aktualizacja
Wyprostowa³am w³osy, ¿eby sprawdziæ jakie s± d³ugie. I teraz tak naprawdê widaæ w jakim stanie s± te farbowane koñce Nie ma innego wyj¶cia jak tylko ¶ci±æ.

Albo ja ¶lepa jestem albo naprawdê nie widaæ Ci miejsca przej¶cia naturalek w farbowane
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:31   #40
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
swan999 o takie grube w³osy zawsze mi siê marzy³y!

Mam takie wra¿enie ze w³osy o wiele szybciej mi rosn± pod spodem ni¿ na gorze. A na grzywce to mi siê wydaje ze stoj± w miejscu . Jutro spróbuje zrobiæ zdjêcia z górnej i z dolnej partii w³osów ¿eby mieæ porównanie. Tez tak macie, czy to tylko moje tak dziwnie krzywo rosn±?
Potrafi± byæ upierdliwe, ale i tak je kocham

W³osy chyba zawsze tak rosn±. U mnie spodnia warstwa jest ju¿ od dawna ca³a naturalna, a z wierzchu, to dopiero w nieco ponad po³owie mam swój kolor.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Mi mija w tym miesi±cu 18 msc i zastanawiam siê nad pocieniowaniem delikatnie, mo¿e ono spowoduje utratê chocia¿ czê¶ci farbowañców, które zreszt± s± w op³akanym stanie. Ale kiedy siê na to zdecyduje, nie wiem Bo ja sama nie wiem czego chce


Albo ja ¶lepa jestem albo naprawdê nie widaæ Ci miejsca przej¶cia naturalek w farbowane
Mnie cieniowanie pozwoli³o na pozbycie siê znacznej czê¶ci farbowañców

Na ¿ywo bardziej widaæ ró¿nicê. Chcia³am to zaznaczyæ, ale komputer zastrajkowa³, a na tablecie nie mogê tego zrobiæ. Ale i tak bardziej ni¿ w kolorach, ró¿nicê czuæ w dotyku i strukturze w³osów.

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Dziewczyny, a tak swoj± drog± ciekawe co siê dzieje z Eirin... Dawno jej nie by³o, a zawsze czêsto siê udziela³a na w±tku.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 20:43   #41
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam takie wra¿enie ze w³osy o wiele szybciej mi rosn± pod spodem ni¿ na gorze. A na grzywce to mi siê wydaje ze stoj± w miejscu . Jutro spróbuje zrobiæ zdjêcia z górnej i z dolnej partii w³osów ¿eby mieæ porównanie. Tez tak macie, czy to tylko moje tak dziwnie krzywo rosn±?
Ja te¿ tak mam, w³osy nie rosn± mi równo, z ty³u odrost jest du¿o wiêkszy ni¿ po bokach

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ

Mnie cieniowanie pozwoli³o na pozbycie siê znacznej czê¶ci farbowañców

Na ¿ywo bardziej widaæ ró¿nicê. Chcia³am to zaznaczyæ, ale komputer zastrajkowa³, a na tablecie nie mogê tego zrobiæ. Ale i tak bardziej ni¿ w kolorach, ró¿nicê czuæ w dotyku i strukturze w³osów.

Dziewczyny, a tak swoj± drog± ciekawe co siê dzieje z Eirin... Dawno jej nie by³o, a zawsze czêsto siê udziela³a na w±tku.
Domy¶lam siê w³a¶nie, ¿e to cieniowanie pomaga
Te¿ sobie o niej pomy¶la³am, bo by³a tak± przodowniczk± w±tku a teraz cisza.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-02, 21:40   #42
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam takie wra¿enie ze w³osy o wiele szybciej mi rosn± pod spodem ni¿ na gorze. A na grzywce to mi siê wydaje ze stoj± w miejscu . Jutro spróbuje zrobiæ zdjêcia z górnej i z dolnej partii w³osów ¿eby mieæ porównanie. Tez tak macie, czy to tylko moje tak dziwnie krzywo rosn±?
najwolniej mi rosn± w³osy okalaj±ce twarz i te z dolnej czê¶ci g³owy. za to te z górnej, szczególnie wierzchnia warstwa, szaleje przy reszcie .

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

mo¿e eirin nie wie ¿e mamy nowy w±tek? na tym starym nie ma odno¶nika do nowego, wiêc mo¿e nie znalaz³a. albo nas zdradzi³a
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 21:44   #43
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e eirin nie wie ¿e mamy nowy w±tek? na tym starym nie ma odno¶nika do nowego, wiêc mo¿e nie znalaz³a. albo nas zdradzi³a
Poprzedni w±tek zosta³ zamkniêty zanim zd±¿y³am podaæ linka, ale raczej ³atwo znale¼æ nowy. Mam nadziejê, ¿e siê jednak nie farbnê³a, i jeszcze siê zjawi, razem ze swoimi piêknymi naturalkmi
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 21:54   #44
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja my¶lê, ¿e siê zjawi
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:06   #45
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

A kuku, jestem i ja. Jest tak jak pisa³a Animale, czekalam na link. Wchodzilam w subskrypcje, widzialam ze nie ma nowej wiadomo¶ci wiec czekalam dalej az teraz lezac w ³ó¿ku postanowilam w tel.sprawdzic czy niema watku nowego pomimo braku linka i jeeest haha, chyba jednak jestem mentaln± przyslowiow± blondi (bez obrazy )

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:48 ----------

U mnie dzia³o siê tyle ze szkoda gadaæ, mini remont tak rozwleczony w czasie ze mala g³owa. Po kawalku, po trochu i non stop trzeba bylo sprz±taæ. Najpierw panele kladl wujek w pokoju, potem trzeba bylo ogarnac bo dopiero za tydzien mieli drzwi w pokojach zakladac. Po drzwiach tajfun wiec zmowy sprzatanie i swieta. Po swietach zrywanie podlogi w przedpokoju i 4dni podloga kladzona i rozgrzebana a potem znowu sprzatanie zeby przed sylwestrem zd±¿yæ... To dlatego mnie nie bylo.
Wloskow nie farbowa³am ale tak mi sie przetluszczaja, ze to jakis dramat jest, nic mi nie pomaga. Za 6 dni bede miala 13 miesiêcy i tym samym zrobiê aktualizacjê po 3 miesi±cach. Powiem Wam, ze w miedzyczasie jak prostowalam k³ak, to zaobserwowalam, ze konce mocno sie przerzedzily :-( Z drugiej strony nie mam mega gestych w³osów a podcinane byly w maju, wiec chyba im to wybacze :-D W miedzyczasie mia³am kryzys i chcia³am podci±æ znowu wlosy i sie znowu bardzo waha³am i mêczy³am z podjêciem decyzji. Kaza³am wiec podj±c decyzjê mojemu Tz i powiedzia³, zeby nie podcinaæ. Przesz³o mi od razu...xD hehe

Jutro Wam wiecej popisze bo teraz w³a¶nie klapie na telefonie i pewnie bardzo du¿o b³êdów zrobi³am i jutro bede ze wstydu edytowaæ hihi
Nie mam cierpliwo¶ci do pisania na telefonie.
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-01-02 o 22:49
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-02, 23:43   #46
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

U mnie celebrin nie dzia³a³

Swan d³ugie masz ju¿ te w³osiska
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 09:56   #47
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
O, to robi siê ciekawie Masz ju¿ w planach jak±¶ fryzurkê?
Prosty, raczej krótszy bob (boki mam za krótkie), co¶ takiego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 00.jpg (61,4 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 01.jpg (58,0 KB, 24 za³adowañ)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:01   #48
nysiak1910
Zadomowienie
 
Avatar nysiak1910
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 1 174
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Prosty, raczej krótszy bob (boki mam za krótkie), co¶ takiego
mmm lubie takie boby szczególnie z przedzia³kiem na bok
__________________
Powrót do naturalnego koloru od 24.09.2013 - 16.03.2015
2.04.2016

https://www.facebook.com/stylizacjaBlueDreams
Blogowanie: http://szafeczkazielonookiej.blo gspot.com/
nysiak1910 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 13:38   #49
Deadly_Lullaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Do³±czam do was. Od kiedy fryzjerka ¶ciê³a mi w³osy zupe³nie inaczej ni¿ o to prosi³am ("proszê nie cieniowaæ" *chlast* górna warstwa skrócona do jaki¶ 8cm, co przy moich cieniutkich w³osach jest katastrof±... ca³e cieniowanie mia³o mniej wiêcej taki kszta³t ~~~ zanim da³o je siê ogarn±æ) postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru i przy okazji je zapu¶ciæ. Trwam w tym od miesi±ca i jest ok, choæ odrosty mnie denerwuj±! No i w³osy zaczê³y mi siê przet³uszczaæ (choæ to raczej przez czapki ) + metoda OMO nie jest dla nich najlepsza, zwykle zostaje samo OM lub tradycyjne mycie.
Moje w³osy bardzo lubi± siê z SLS, ale ograniczam to do minimum - co drugie/trzecie mycie, zmywam przy okazji silikony (zabezpieczam koñcówki jedwabiem chi).

Mój naturalny kolor to jasno-ciemny blond - czyli, jasne na d³ugo¶ci, dosyæ ciemny odrost, który stopniowo ja¶nieje (choæ zim± zwykle by³y dosyæ ciemne) . Przynajmniej takie by³y ostatnio w gimnazjum zanim je pofarbowa³am pierwszy raz. Ostatni raz farbowa³am je na rozja¶niane w³osy (farbowane na bardzo jasny blond) henn± khadi jasny br±z. Henna siê ju¿ w du¿ym stopniu wyp³uka³a, s± rudawo-blond. Postaram siê zamie¶ciæ zdjêcie w najbli¿szym czasie.
Mam nadziejê, ¿e jako¶ przetrwam odrastanie moich w³osów.

~~
Co do wypadania i wzrostu to bardzo pomóg³ mi suplement który stosujê od kiedy æwiczê na si³owni, zawiera baaaaardzo du¿o witaminy b6. Ale równie dobrze mog³a pomóc zwiêkszona aktywno¶æ fizyczna

Edytowane przez Deadly_Lullaby
Czas edycji: 2015-01-03 o 13:40
Deadly_Lullaby jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-03, 13:39   #50
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez nysiak1910 Poka¿ wiadomo¶æ
mmm lubie takie boby szczególnie z przedzia³kiem na bok
ja mam niestety w jednym miejscu rzadszy przedzia³ek nic go nie zagêszcza, mam tak od 5 lat
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 14:13   #51
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tak jak my¶la³am. Mój odrost odrós³ w równy miesi±c do 1,8 cm. Ca³kiem sporo. Du¿o te¿ siê go wizualnie wyklu³o. Szkoda tylko, ¿e jest taki mega szary brzyda¶ny. Dziwi mnie, ¿e nie gryzie mnie ró¿nica kolorystyczna. Aktualnie mam 3 kolory w³osów :|
__________________
Dbam o w³oski!
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 14:47   #52
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak my¶la³am. Mój odrost odrós³ w równy miesi±c do 1,8 cm. Ca³kiem sporo. Du¿o te¿ siê go wizualnie wyklu³o. Szkoda tylko, ¿e jest taki mega szary brzyda¶ny. Dziwi mnie, ¿e nie gryzie mnie ró¿nica kolorystyczna. Aktualnie mam 3 kolory w³osów :|
W takich momentach siê cieszê, ¿e przed powrotem do naturalno¶ci zafarbowa³am w³osy na kolor zbli¿ony do naturalnego i teraz odrostu mi praktycznie nie widaæ
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 15:45   #53
iwonsia01
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 187
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
W takich momentach siê cieszê, ¿e przed powrotem do naturalno¶ci zafarbowa³am w³osy na kolor zbli¿ony do naturalnego i teraz odrostu mi praktycznie nie widaæ
Tylko , ¿e ja nie przewidujê mieæ ca³ych swoich. Zostanê przy refleksach, chocia¿by okalaj±cych twarz. By³am ostatnio na sylwestrze, gdzie siedzia³a obok mnie dziewczyna w "szarych" w³osach naturalnych. Nie wygl±da³o to dobrze niestety. Mia³a zwyk³e proste w³osy, przedzia³ek na ¶rodku, w³osy do ramion na równo ¶ciête. To nie jest to co chcia³abym osi±gn±æ.
Ja mam krêcone w³osy to ten odrost siê jako¶ gubi Za 2 miesi±ce pewnie pójdê na pierwsze refleksy. Do tego czasu powinnam mieæ ok 5-6 cm odrostu. Jedynie struktura w³osów na gorze mnie powala swoj± g³adko¶ci±.
__________________
Dbam o w³oski!

Edytowane przez iwonsia01
Czas edycji: 2015-01-03 o 15:47
iwonsia01 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 16:11   #54
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Wloskow nie farbowa³am ale tak mi sie przetluszczaja, ze to jakis dramat jest, nic mi nie pomaga.
jak zwykle polecam w takie sytuacji wypróbowaæ pielêgnacjê dla niskoporowatych, przy czym wiadomo, na farbowañcach co¶ bogatszego . u mnie nie mogê po prostu uwierzyæ jak kokos i isana kakaowa ograniczy³y przet³uszczanie i zwiêkszy³y puszysto¶æ, choæ przecie¿ nie nak³adam ich na skalp. widaæ faktycznie to nie by³a kwestia skóry g³owy, a w³osów.

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Deadly_Lullaby Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czam do was. Od kiedy fryzjerka ¶ciê³a mi w³osy zupe³nie inaczej ni¿ o to prosi³am ("proszê nie cieniowaæ" *chlast* górna warstwa skrócona do jaki¶ 8cm, co przy moich cieniutkich w³osach jest katastrof±... ca³e cieniowanie mia³o mniej wiêcej taki kszta³t ~~~ zanim da³o je siê ogarn±æ) postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru i przy okazji je zapu¶ciæ. Trwam w tym od miesi±ca i jest ok, choæ odrosty mnie denerwuj±! No i w³osy zaczê³y mi siê przet³uszczaæ (choæ to raczej przez czapki ) + metoda OMO nie jest dla nich najlepsza, zwykle zostaje samo OM lub tradycyjne mycie.
Moje w³osy bardzo lubi± siê z SLS, ale ograniczam to do minimum - co drugie/trzecie mycie, zmywam przy okazji silikony (zabezpieczam koñcówki jedwabiem chi).

Mój naturalny kolor to jasno-ciemny blond - czyli, jasne na d³ugo¶ci, dosyæ ciemny odrost, który stopniowo ja¶nieje (choæ zim± zwykle by³y dosyæ ciemne) . Przynajmniej takie by³y ostatnio w gimnazjum zanim je pofarbowa³am pierwszy raz. Ostatni raz farbowa³am je na rozja¶niane w³osy (farbowane na bardzo jasny blond) henn± khadi jasny br±z. Henna siê ju¿ w du¿ym stopniu wyp³uka³a, s± rudawo-blond. Postaram siê zamie¶ciæ zdjêcie w najbli¿szym czasie.
Mam nadziejê, ¿e jako¶ przetrwam odrastanie moich w³osów.

~~
Co do wypadania i wzrostu to bardzo pomóg³ mi suplement który stosujê od kiedy æwiczê na si³owni, zawiera baaaaardzo du¿o witaminy b6. Ale równie dobrze mog³a pomóc zwiêkszona aktywno¶æ fizyczna
hej
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 16:19   #55
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Deadly_Lullaby Poka¿ wiadomo¶æ
Do³±czam do was. Od kiedy fryzjerka ¶ciê³a mi w³osy zupe³nie inaczej ni¿ o to prosi³am ("proszê nie cieniowaæ" *chlast* górna warstwa skrócona do jaki¶ 8cm, co przy moich cieniutkich w³osach jest katastrof±... ca³e cieniowanie mia³o mniej wiêcej taki kszta³t ~~~ zanim da³o je siê ogarn±æ) postanowi³am wróciæ do naturalnego koloru i przy okazji je zapu¶ciæ. Trwam w tym od miesi±ca i jest ok, choæ odrosty mnie denerwuj±! No i w³osy zaczê³y mi siê przet³uszczaæ (choæ to raczej przez czapki ) + metoda OMO nie jest dla nich najlepsza, zwykle zostaje samo OM lub tradycyjne mycie.
Moje w³osy bardzo lubi± siê z SLS, ale ograniczam to do minimum - co drugie/trzecie mycie, zmywam przy okazji silikony (zabezpieczam koñcówki jedwabiem chi).

Mój naturalny kolor to jasno-ciemny blond - czyli, jasne na d³ugo¶ci, dosyæ ciemny odrost, który stopniowo ja¶nieje (choæ zim± zwykle by³y dosyæ ciemne) . Przynajmniej takie by³y ostatnio w gimnazjum zanim je pofarbowa³am pierwszy raz. Ostatni raz farbowa³am je na rozja¶niane w³osy (farbowane na bardzo jasny blond) henn± khadi jasny br±z. Henna siê ju¿ w du¿ym stopniu wyp³uka³a, s± rudawo-blond. Postaram siê zamie¶ciæ zdjêcie w najbli¿szym czasie.
Mam nadziejê, ¿e jako¶ przetrwam odrastanie moich w³osów.

~~
Co do wypadania i wzrostu to bardzo pomóg³ mi suplement który stosujê od kiedy æwiczê na si³owni, zawiera baaaaardzo du¿o witaminy b6. Ale równie dobrze mog³a pomóc zwiêkszona aktywno¶æ fizyczna
Cze¶æ ¯yczê wytrwa³o¶ci w postanowieniu i czym prêdzej zapodaj nam fotki w³osków
I wspó³czuje, ¿e fryzjerka Ci spartaczy³a w³osy..

Cytat:
Napisane przez iwonsia01 Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak my¶la³am. Mój odrost odrós³ w równy miesi±c do 1,8 cm. Ca³kiem sporo. Du¿o te¿ siê go wizualnie wyklu³o. Szkoda tylko, ¿e jest taki mega szary brzyda¶ny. Dziwi mnie, ¿e nie gryzie mnie ró¿nica kolorystyczna. Aktualnie mam 3 kolory w³osów :|
Wynik super Nie przejmuj siê narazie kolorem odrostu, mój jak by³ malutki to tez wygl±da³ dos³ownie szaro a teraz jest ca³kiem spoko i napewno nie szary.

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
W takich momentach siê cieszê, ¿e przed powrotem do naturalno¶ci zafarbowa³am w³osy na kolor zbli¿ony do naturalnego i teraz odrostu mi praktycznie nie widaæ
To prawda.. Je¶li ktos mo¿e tak zrobiæ to napewno bêdzie mu duuu¿o ³atwiej przej¶æ ten okres powrotu do naturalek. Ja niestety nie mog³am, mia³±m zniszczone w³osy na tyle, ¿e farba mog³aby spowodowaæ koszmar i chyba utratê w³osów.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 16:19   #56
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

eee, od¶wie¿a³am stronê i znów mi post ten sam siê wstawi³ :p nie zwracajcie uwagi ;p

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2015-01-03 o 16:39
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:22   #57
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tez widzialam na imprezie jedna dziewczyne z mysio brazowymi wlosami, byly matowe, szare, bez wyrazu, nudne i brzydkie, pewnie przez to, ze zaniedbane (miala krecone, ale widocznie nie potrafi o nie zadbac, wiec byly po prostu spuszone).
W takich chwilach ciesze sie, ze mam proste i gladkie. Z tym ze jesten jedna z niewielu, ktore nie daza do dlugich wlosow, bo mi po prostu nie pasuja. Najlepiej mi w bobie albo takich do zapiecia stanika (dlugosc lekko opadajace na ramiona jest nudna i bez wyrazu).
No i nie moge sie doczekac swojego koloru na calej dlugosci!
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 17:47   #58
Eda87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 56
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Dobra jak obieca³am to wstawiam. Rano zrobi³am zdjêcia po umyciu w³osów. Jak widaæ z tylu super rosn± ale z przodu jakby sta³y w miejscu Ca³y czas mam nadzieje ze w lato wyp³owieje mi ta farba od s³oñca, mimo ze wiele osob mi mowi ze odrost nie zuca sie tak w oczy ja i tak ¼le siê z nim czuje i chodzê w spiêtych w³osach tylko Ale kondycja moich w³osów poprawia siê z miesi±ca na miesi±c, ju¿ zaczê³am zauwa¿aæ du¿e zmiany wiec to jest dla mnie ogromna motywacja ZDROWE W£OSY
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150103_141501.jpg (62,5 KB, 58 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150103_141652.jpg (76,9 KB, 89 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 20150103_141732.jpg (81,2 KB, 75 za³adowañ)
__________________
nie farbuje w³osów od 03.08.2014
Eda87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:01   #59
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eda87 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra jak obieca³am to wstawiam. Rano zrobi³am zdjêcia po umyciu w³osów. Jak widaæ z tylu super rosn± ale z przodu jakby sta³y w miejscu Ca³y czas mam nadzieje ze w lato wyp³owieje mi ta farba od s³oñca, mimo ze wiele osob mi mowi ze odrost nie zuca sie tak w oczy ja i tak ¼le siê z nim czuje i chodzê w spiêtych w³osach tylko Ale kondycja moich w³osów poprawia siê z miesi±ca na miesi±c, ju¿ zaczê³am zauwa¿aæ du¿e zmiany wiec to jest dla mnie ogromna motywacja ZDROWE W£OSY
bardzo ³adny masz ju¿ ten odrost
nie przejmuj siê nierówno¶ciami w poro¶cie, chyba nikomu w³osy nie rosn± równo
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-03, 18:26   #60
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Moze te z przodu sie krusza? Ja tak mam.
Moje po samodzielnym scieciu, marzy mi sie jeszcze wyrownanie do tej dolnej warstwy przy szyi, ale z tym tylko do fryzjera, a ja sie boje, ze wycieniuje za mocno. Koncowki mi sie wywijaja po podcieciu, wiec potrzebuja lekkiego cieniowania.
Cholera, dziewczyny, boje sie, a wlosy potrzebuja zmiany...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 20150103_201623-1.jpg (137,5 KB, 84 za³adowañ)
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.