Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-07, 15:44   #31
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Talking Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Maciek >> to z duszami w autobusie jest naprawdę słodkie

Też się zastanawiałam, skąd biorą się dzieci i wymyślałam sobie różne teorie, np. że to może od grzybków, które młodzi jedzą na weselu, haha, ale nic mi w tym nie pasowało, bo przecież wszyscy jedli to samo
Byłam też święcie przekonana, że małżeństwo z sąsiedztwa to brat i siostra Chyba wzięło mi się to stąd, że byli do siebie podobni
Raz kumpela opowiedziała mi historię, że w mieście grasuje morderca, co obdziera dzieci ze skóry. Albo pyta: "Jaki masz zeszyt" i jeśli ma się np. w kratkę, to on tnie całą skórę w kratkę. Któregoś dnia uciekałyśmy ze szkoły do domu jak szalone, bo podobno był gdzieś blisko, na dodatek słyszałyśmy po drodze straszne wrzaski, wpadłam do domu cała w histerii. To już było mniej zabawne, bałam się jak diabli
Myślałam też, że pod łóżkiem w nocy coś się na mnie czai i jak tylko wystawię nogę, to mnie porwie
Więcej grzechów nie pamiętam
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 15:53   #32
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Tak tak Laura pamiętam- nie wolno wystawić ani jednej nogi ani ręki poza łóżko w nocy bo zaraz Cię coś chwyci i wciągnie A jak się chodzi po chodniku z płytek to nigdy nie staje się na złączenia. Ale nie pytajcie czemu bo teraz to juz nie pamiętam
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:03   #33
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Tak tak Laura pamiętam- nie wolno wystawić ani jednej nogi ani ręki poza łóżko w nocy bo zaraz Cię coś chwyci i wciągnie A jak się chodzi po chodniku z płytek to nigdy nie staje się na złączenia. Ale nie pytajcie czemu bo teraz to juz nie pamiętam

ja do tej pory czasami jak ide to nie deptam po złaczeniach, ot tak, dla zabawy , chyba musiałam tak robić w dzieciństwie
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:25   #34
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Talking Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Sympatyczny wątek.
U mnie to było tak: kiedyś mój Dziadziu złapał "kapcia" w swoim maluchu i jak to powiedział, to później długo się zastanawiałam, gdzie on ma tego kapcia, no i w ogóle co robił na drodze kapeć.
Oprócz tego, kiedyś postanowiłam założyć hodowlę ślimaków. Nazbierałam po deszczu całe wiaderko i ulokowałam je w zagrodzie dla kaczek (ogrodzenie było szczebelkowe, szczebelki w pionie), zostawiłam im jakąś trawę czy sałatę, a następnego dnia wielce się dziwiłam jakim cudem już ich nie ma, bo przecież były za ogrodzeniem.
Inne moje dziwadło: sąsiadka była w ciąży i miała naprawdę duży brzuch, a ja główkowałam, dlaczego ona chodzi z miską pod sukienką.
Oj, na pewno jeszcze by się coś znalazło, ale w tej chwili nie pamiętam. A jak odwiedzę Mamę, to i ją podpytam o moje dziecięce pojmowanie świata.
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:36   #35
tscrow
Raczkowanie
 
Avatar tscrow
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 60
GG do tscrow
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

moją najciekawszą przygodą było to że jako malec myślałem że dziewczynki są rodzone przez mamy a chłopcy przez tatusiów no ale po jakimś czasie dowiedziałem sie że chyba tak nie jest a teraz to juz uważam że jakby tak było to naprawde by był bolesny fakt dla nas mężczyzn :P ech u kobiet to ma sie którędy przedostać taki mały brzdąc ale u nas facetów??
__________________
Chce się zmienić, a zawsze najlepiej od teraz, bo jutro jest zawsze aktualne, więc sobie myśle od teraz i jest mi łatwiej.
tscrow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:45   #36
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

mój mąż myślał, że (cytuję) "wróbelki to małe gołąbki"
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 16:46   #37
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez sylwónia
A jak się chodzi po chodniku z płytek to nigdy nie staje się na złączenia. Ale nie pytajcie czemu bo teraz to juz nie pamiętam
u mnie w podstawówce była to główna zabawa na przerwach a spiewalo sie do tego "kto nadepnie na linie bedzie mial dziecko swinie"
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 16:49   #38
irvette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 237
GG do irvette
Thumbs up Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Super wątek!!!!

Ja nagrywałam moje ulubione filmy na kasetę magnetofonową bo brat mi powiedział, że słyszał o takim urządzeniu, że jak się włoży kasetę to można odtworzyć film. Chodziło oczywiście o magnetowid. I tak nagrywałam te filmy z nadzieją, że kiedyś jak technika pójdzie do przodu to będę je mogła jeszcze raz obejżeć
Oczywiście była też standardowo czarna wołga, czarna łapa i diabeł w czarnej MZetce
irvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:04   #39
Vendi
Raczkowanie
 
Avatar Vendi
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Herault
Wiadomości: 76
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Macku super temat Ja kiedys wierzylam ze Plastus ten z ksiazki Plastusiowy pamietnik naprawde zyje,mialam nawet takiego ulepionego z plasteliny,trzymalam go w drewnianym piorniku w ktorym zawsze musial byc porzadek zeby nic sie nie stalo dla Plastusia.A swoja droga piekne sa wspomnienia z dziecinstwa,wiara w swietego mikolaja,krasnoludki i inne stwory,szkoda ze sie z tego wyrasta
__________________
Najwiekszym sekretem szczescia jest byc w zgodzie z samym soba. Fontenelle
Vendi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 17:20   #40
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Wink Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Ja myślałam, że tylko ja mam na imię Kinga… przeżyłam prawdziwy szok, kiedy do przedszkola przyszła nowa dziewczynka o tym samym imieniu… było dużo łez
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 19:29   #41
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Haha, Amistad, to było świetne!!!
To mi się przypomniało, że strasznie chciałam mieć fokę (prawdziwą) i ryczałam, żeby mi ją dali. Chciałam ją sobie hodować w wannie i w ogóle nie mam pojęcia, skąd mi się to wzięło
Z tymi złączeniami na chodniku też coś pamiętam, ale najgłupsze chyba było, że pani na matmie kazała nam liczyć płytki po drodze ze szkoły do domu (takie domowe zadanie). A miałam niezły kawałek tego liczenia
Jeszcze było coś takiego, że chciałam jednego Mentosa od brata, on na to że ok, ale będę nosić obrączkę z papierka od tego Mentosa i będę jego żoną. Strasznie się wkurzyłam, bo myślałam, że to na serio, hehe Tylko bez żadnych skojarzeń proszę, naprawdę jako dzieciak myślałam, że to możliwe (patrz historia o sąsiadach)
Jak mamę bolała głowa, to mówiła, że jej zaraz pęknie. Kiedyś mi się przyśniło, że to naprawdę się stało i skleiliśmy jej głowę taśmą klejącą, i było ok
Raz kłóciliśmy się z kumpelą, którędy dziecko wychodzi na świat - przez pupę czy może bardziej z przodu - żadna z nas nie wiedziała jeszcze o tej trzeciej możliwości
Kiedyś też posłuchałam brata i włożyłam palec do temperówki, następnie przekręciłam no i miał kłopoty gotowe
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 19:37   #42
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ha, przypomniałaś mi Lauro pewne historyjki, które całymi tuzinami kiedyś wymyślałem. dosyć wcześnie nauczyłem się czytać, a że siedziałem w domu zamiast w przedszkolu, to szperałem po wszelkich trzymanych w domu książkach w poszukiwaniu Bóg wie czego. otworzyłem kiedyś Encuklopedię medycyny, i znalazłem rysunek, na którym pokazano ułożenie dziecka na krótko przed porodem, i moment przechodzenia przez szyjkę (własnie, macicy, ale wtedy mnie to nie obchodziło - najważniejsze że wyczytałem to słowo "szyjka"). No i się zaczęło - upierałem się, że jak byłem u mamy w brzuchu, to wyglądałem jej przez usta, gdy coś mówiła, i świat obserwowałem. wymyślałem, że mama chodziła na mecze legii i gdy głośno kibicowałą, to ja te mecze oglądałem.. szkoda, że nie jestem w stanie przypomnieć wszystkich histroyjek, bo byłoby chyba całkiem pokaźne studium przypadku
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:02   #43
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Maciek to było fajne Mamusi musiało się podobać, zw3łaszcza ze dzieci są uparte i za nic nie dają sobie z głowy wybić

U mnie było standardowe omijanie pęknięć na chodniku, do tego ubzdurałam sobie, że żyrandol w moim pokoju w nocy zmienia sie w głowę potwora wystającą z sufitu. Nie mogłam zasnąć i patrzyłam na ten łeb bo inaczej mógł się ruszyć
Co tam jeszcze było? Hmmm, wymysliłam sobie że cebula jest wstrętna i nie jem jej do dziś... no nie moge się przełamać.
Wierzyłam we wszelkie magiczne istoty, typu elfy, krasnoludki, skrzaty, duchy, i inne - czasem dalej w nie zaczynam wierzyć. Na chwilke
Na oknie w samochodzie miałam jakąś tam naklejkę i uważałam, że jest żywa i kiedy nie widzimy chodzi sobie po całym "maluchu", jakim wtedy jeździliśmy.

No i jeszcze śmieszna historyjka, nie o mnie ale o mojej mamie - jak miała 2,5 roku to urodził sie jej braciszek. Nie spodobał jej sie, bo wiadomo - wszyscy tylko nim sie interesowali, bawić się nie umiał i w ogóle był beznadziejny...
No i postanowiła się go pozbyć. Zdążyła już wtaszczyć go na parapet i zastanawiała sie jak by tu okno otworzyć. Ale ją powstrzymali
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 20:06   #44
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

bałem się wystawiać rękę albo nogę poza łózko, bo byłem pewien, że raptem z sufitu zjedzie ostrze gilotyny i mnie ich pozbawi cóż jeszcze..
pamiętam, że kiedys nie mogłem mojemu koledze-rówieśnikowi uwierzyć, że 50 plus 50 daje razem sto
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:35   #45
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Smile Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Haha
Ja jak byłam malutka ale już wiedziałam, że dzieci wychodzą stąd, skąd wychodzą, to bałam się siadać na ubikacji, bo myślałam, że urodzę dziecko, w trakcie sikania i ono wpadnie do kibla i się utopi. To był poważny problem bo trzymałam siku a jak mama kazała iść do kibelka to zapierałam się czym mogłam, więc wtedy obiecywała, że jak tylko dziecko wyjdzie to ona je złapie. Wtedy na kiblu pytałam w trakcie sikania: "Dzidzi?" a mama odpowiadała za każdym razem: "Nie" i wdzięcznie doglądała tego co działo się w ubikacji.
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:54   #46
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Talking Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez maciek_k
bałem się wystawiać rękę albo nogę poza łózko,
hehe miałam to samo tyle tylko, że wierzyłam że Baba Jaga wyjdzie spod łóżka i mnie tam wciągnie pod to łóżko, za tą wystającą nogę
A jeszcze jedna rzecz, którą sobie teraz przypominam.. to wydawało mi się, że jak zasłonię sobie dłonią (tak na odległość) lampkę , albo żyrandol to w pokoju zrobi się ciemno
A i dzieci biorą się na świecie .. z próźb Rodzice modlą się i proszą Boga o małe dzieciątko i pyk , dzieciak jest

Genialny wątek ! uśmiałam się do łez
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:54   #47
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Mi się jeszcze przypomniało, że jak byłam mała to myślałam, że w moim ciele, wewnątrz chodzą takie same ludziki jak w "Było sobie życie"
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 21:58   #48
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Talking Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Mi się jeszcze przypomniało, że jak byłam mała to myślałam, że w moim ciele, wewnątrz chodzą takie same ludziki jak w "Było sobie życie"
aaa tak tak filmik był bardzo przekonujący
A apropos ludzików w organiźmie... to jeszcze myślałam, że jak się ma czkawkę, to w brzuchu skacze na skakance taki mały ludzik, któremu chce się pić i w ten sposób (skacząc) domaga się wody
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 22:27   #49
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Bardzo fajny watek!!
Bedąc mała święcie wierzyłam, że wszystkie księzniczki są naprawde piekne. W tv lpokazali kiedyś ksieżniczkę ze Szwecji (czy czegoś w tym guście) i Mama zawołała mnie, żebym zobaczyła prawdziwą księżniczkę. Nie mogła mnie potem uspokoić, taka byłam rozczarowana...
Ponadto, w I i II klasie podstawówki wogóle nie chciałam sie uczyć. Moi Rodzice straszyli więc mnie, że jak nie bedę się uczyć wyjdę za mąż za śmieciarza (na naszym osiedlu pracował jeden taki brzydki i wogóle ...) i bardzo się tego przestraszyłam. Uczyć się zaczęłąm, ale za nic koło tego śmieciarza przejść nie chciałam ....
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-07, 22:28   #50
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez aniess
Haha
Ja jak byłam malutka ale już wiedziałam, że dzieci wychodzą stąd, skąd wychodzą, to bałam się siadać na ubikacji, bo myślałam, że urodzę dziecko, w trakcie sikania i ono wpadnie do kibla i się utopi. To był poważny problem bo trzymałam siku a jak mama kazała iść do kibelka to zapierałam się czym mogłam, więc wtedy obiecywała, że jak tylko dziecko wyjdzie to ona je złapie. Wtedy na kiblu pytałam w trakcie sikania: "Dzidzi?" a mama odpowiadała za każdym razem: "Nie" i wdzięcznie doglądała tego co działo się w ubikacji.
NIe mogę.....
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 22:38   #51
Martinaf
Rozeznanie
 
Avatar Martinaf
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 846
GG do Martinaf
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A ja albo zupełnie nic nie pamiętam albo dziwna jestem(obstawiam za drugą wersją
Moja mama zawsze twierdziła, że nawet jak byłam mała miałam dosyć poważny stosunek do życia (o ile można tak powiedziec o takim dziecku ) Ponoć zawsze chodziłam wyprostowana, z uniesiona głową(tak jakoś dostojnie dosyć) ale to to juz słyszałam nie tylko od mamy Nie pamietam nawet czy kiedykolwiek zadawałam mamie tzw. trudne pytania okresu dzieciństwa sama próbowałam do wszystkiego dojść

Ale Wy to byłyście po prostu świetne! :haha: znaczy przepraszam...byliście świetni ee no jesteście żeby nie było
Martinaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 22:48   #52
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Apropos rodzenia chłopczyków przez tatusiów...
Jak byłam mała bardzo chciałam mieć brata, ale koniecznie starszego, najlepiej sporo. Wymyśliłam więc, że powinna "mi" go urodzić babcia - skoro ona jest starsza od mamy, brat będzie automatycznie starszy ode mnie. Podobno molestowałam babcię swoją propozycją aż do znudzenia.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 23:02   #53
farba_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

nawet nie myślałam, że to z tym jak się coś za łóżko wystawi to myk i tego nie ma , jest takie popularne jak byłam malutka to pierwsze słowa jakie wypowiadałam to powtarzałam po dorosłych. Dwa zwroty mi się zapamiętały. Jak przyszedl ktos znajomy do mamy a ja wrzeszczałam Boli glowa boli glowa to ten ktos sie dziwil ze mnie glowa boli a drugie to "pada deszcz". Jeszcze cos, ale to jak juz bylam troche starsza. Moj kolega mi powiedzial, zresztą moej kolezance tez, ze mają las podpalać < na przeciwko mojego bloku> i pamietam jak później leciałam szybko bo ja musiałam mame ostrzec zeby zdazyla uciec.
farba_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 23:20   #54
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

uparłem się kiedyś, że będę starszy od taty, pobiję go i ożenię się z mamą i wkurzało mnie, że z takim politowaniem się wszyscy za to na mnie patrzyli
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 00:06   #55
kallipso
Raczkowanie
 
Avatar kallipso
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 375
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Hehe, fantastyczny wątek!

Ja sobie przypominam dwie historie:

1. Babcia mi zawsze opowiadała, że jak będę jadła owoce z pestkami, to mi w brzuchy zacznie rosnąć drzewo i w końcu gałązki mi będą wychodzić z nosa, uszu itp. zawsze sobie to makabrycznie wyobrażałam...

2. Jak byłam mała mieliśmy na dole sąsiada, który ciągle narzekał na hałas. Zatem, żeby mnie uciszyć moja mama mi naopowiadała, że właśnie ten facet z dołu, to zjada małe dzieci. I jak byłam głośno, to straszyła, że on po mnie przyjdzie i mnie zje... Tylko jak ja potem tego faceta spotkałam na klatce albo gdzies koło domu to wiałam ja opętana... Naprawdę strasznie się go bałam! Do dziś pamiętam to uczucie!
Ale się mama zdziwiła, jak jej to ostatnio przypomniałam... nawet ona już tego nie pamięta
kallipso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 00:11   #56
maciek_k
Zadomowienie
 
Avatar maciek_k
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 056
GG do maciek_k
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

w sumie o straszne, jak rodzice straszą małe dzieci.. ale ostatnio widziałem w tramwaju tak strasznie rozwydrzonego dzieciaka (jakieś 4,5 roku, chłopiec), że chyba cały wagon, włącznie z matką i babcią, życzył mu tych wszystkich czarnych wołg i bab jag
maciek_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:47   #57
Hyang
Raczkowanie
 
Avatar Hyang
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 344
Wyślij wiadomość przez MSN do Hyang
Smile Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez sylwónia
Tak tak Laura pamiętam- nie wolno wystawić ani jednej nogi ani ręki poza łóżko w nocy bo zaraz Cię coś chwyci i wciągnie A jak się chodzi po chodniku z płytek to nigdy nie staje się na złączenia. Ale nie pytajcie czemu bo teraz to juz nie pamiętam
Jasne, ja do tej pory nie zasnę, jeżeli jakaś część mojego ciała wystaje spod kołdry
Sarenko =>tak samo jak Ty myślałam, że w radiu mieszkaja ludziki
A sama kleiłam sobie pierscionki z modeliny i w lesie( bo mieszkałam wtedy w Tatrzańskim Parku Narodowym) bawiłam się w czarodziejkę, a moją dobra zabawę mącił strach przed "gwałcicielem"( ach, te starsze koleżanki), którego wyobrażałam sobie jako wielkiego barana.
Hyang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 08:52   #58
farba_88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Przypomnialo mi sie jak kiedys sobie tlumaczylam to ze mi sie nie chce sprzątać. Otóż kiedys jak bylam wierzaca to ciągle slyszalam o nasladowaniu Chrystusa. No i sobie wydumalam ze gość mial dobrze bo jakby też musial sprzatac jakies glupie rzczy tak jak ja to juz by taki dobry nie byl
farba_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 10:20   #59
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Przypomniało mi się jeszcze jedno
Kiedyś gdy mialam moze 6 lat chcieliśmy z bratem złapac bażanta u cioci w sadzie (tak żeby go trzymać na balkonie ) Tata naopowiadał nam że gdy posypie się bażantowi ogon sola będzie złapany. Oczywiscie poszlismy do cioci po sól i zaczelismy z nia biegac po calym sadzie ale po 5 minutach zadnego ptaka juz nie bylo rodzice oczywiscie mieli ubaw
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 11:19   #60
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Cykada
u mnie w podstawówce była to główna zabawa na przerwach a spiewalo sie do tego "kto nadepnie na linie bedzie mial dziecko swinie"
Cykada, dobre

Cytat:
Babcia mi zawsze opowiadała, że jak będę jadła owoce z pestkami, to mi w brzuchy zacznie rosnąć drzewo i w końcu gałązki mi będą wychodzić z nosa, uszu itp. zawsze sobie to makabrycznie wyobrażałam...
Mi tak opowiadał tata i jeszcze mówił żebym nie piła dużo wody , bo mi się żaby w brzuchu zalęgną

__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.