W czerni do ślubu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 21:55   #31
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: W czerni do ślubu??

Mam kolejne czarne propozycje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cz1.jpg (38,6 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cz2.jpg (17,3 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cz3.jpg (17,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg normal_hq02.jpeg (87,1 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Olsen_400.jpg (22,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sabrina III.jpg (13,3 KB, 15 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 22:33   #32
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: W czerni do ślubu??

cd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarna.jpg (51,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna1.jpg (40,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna3.jpg (87,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna2.jpg (26,9 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna4.jpg (69,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna5.jpg (83,9 KB, 7 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2008-03-15 o 22:57
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:26   #33
kObra.
Rozeznanie
 
Avatar kObra.
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań/Luboń
Wiadomości: 720
Dot.: W czerni do ślubu??

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6913349

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6913349

Mrau!
__________________
Anastazja & Lena


Forum o PCO(S) - - jest naprawdę wesoło!
kObra. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 10:38   #34
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W czerni do ślubu??

dziewczyny, a ja mam inne pytanie.... musi być suknia???? czerni co prawda nie biorę pod uwagę, bo jednak czerń w kościele zbyt źle mi się kojarzy - w życiu byłam tylko na 2 ślubach, za to pogrzebów chyba nie zliczę....

nie wiem co też na mój pomysł powiedziałby bardzo tradycyjny TŻ, ale mi sięmarzy biały lub ecru kostium - spodnie z czegoś lejącego i w kant, nieco poszerzane i dopasowany żakiet z dekoltem w szpic, bez kołnierza i ze stójką i jakimś fantazyjnym wykończeniem przy dekolcie... znajoma florystka ma mi zrobić biżuterię z kwiatów...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 01:56   #35
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja mam inne pytanie.... musi być suknia???? czerni co prawda nie biorę pod uwagę, bo jednak czerń w kościele zbyt źle mi się kojarzy - w życiu byłam tylko na 2 ślubach, za to pogrzebów chyba nie zliczę....

nie wiem co też na mój pomysł powiedziałby bardzo tradycyjny TŻ, ale mi sięmarzy biały lub ecru kostium - spodnie z czegoś lejącego i w kant, nieco poszerzane i dopasowany żakiet z dekoltem w szpic, bez kołnierza i ze stójką i jakimś fantazyjnym wykończeniem przy dekolcie... znajoma florystka ma mi zrobić biżuterię z kwiatów...
Scarlett, trochę nie ten wątek, ale odpowiem tak:

Nic nie musi być.

To wyłącznie Twoja sprawa, jak chcesz się ubrać w tym dniu (i w każdym innym). Nikt nie może narzucić Ci ani typu stroju, ani kroju, ani tkaniny, ani koloru. Z jednym tylko zastrzeżeniem: jeśli bierzesz ślub w dowolnym obrządku religijnym osoba duchowna może wyprosić Cię ze świątyni z odkrytymi ramionami albo w krótkich spodenkach.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:05   #36
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: W czerni do ślubu??

Jakoś zupełnie czarna suknia do ślubu mi nie odpowiada, ale czarne akcenty czemu nie

http://i173.photobucket.com/albums/w...g?t=1206388064
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 48125.jpg (55,6 KB, 147 załadowań)
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 20:53   #37
butters
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: البحر الأبيض الم
Wiadomości: 349
Dot.: W czerni do ślubu??

Ostatnio na Weeding Tv ogladalam slub w stylu gotyckim.Nie zaprzeczam ze wygladalo to ekstrawaganco ale nie tylko panstwo mlodzi byli ubrani na czarno, ale wszystkie ozdoby byly mroczne.Slub oczywiscie by w nocy.Jednak nie sadze zeby takie cos sie przyjelo w Polsce....czarna suknia nie kojarzy sie dobrze..coz taki obyczaj teraz ze panna mloda zazwyczaj jest w bieli, zaczelo sie to w epoce wiktorianskiej.Wczesniej kobiety przywdziewaly swoja najladniejsza suknie no i po klopocie.

Zyjemy w tak konserwatywnym kraju ze czarna suknia nie zostalaby przyjeta dobrze...wyobrazcie sobie sasiadki, ciotki
__________________
"الرجل مجاملة : الشكل الأنيق من الباطل".
butters jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 21:06   #38
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez butters Pokaż wiadomość
Zyjemy w tak konserwatywnym kraju ze czarna suknia nie zostalaby przyjeta dobrze...wyobrazcie sobie sasiadki, ciotki
Były zachwycone.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:28   #39
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: W czerni do ślubu??

butters - ale, ze co mnie ciotki interesują, które się widzi właśnie tylko na ślubach i pogrzebach! Albo sasiadki :O Ich sprawa, co myślą i mówią, ważne, że panna młoda się dobrze czuje!
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:25   #40
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Były zachwycone.
Napisz coś więcej, OK? Ja mam kilka ekstrawaganckich pomysłów i TŻ się z nimi zgadza, ale ciekawią mnie reakcje ludzi...
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 18:49   #41
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
Napisz coś więcej, OK? Ja mam kilka ekstrawaganckich pomysłów i TŻ się z nimi zgadza, ale ciekawią mnie reakcje ludzi...
Nie wiem, co dokładnie powinnam napisać.
Jestem dość... wyrazistą osobowością i chyba w białej kiecce nikt sobie mnie nie wyobrażał.

Mam wrażenie, że część ekipy podejrzewała, że pojadę do ślubu na motocyklu i w skórze, więc prosta, czarna suknia zaskoczyła ich raczej na plus.
Jestem jednak przekonana, że zaakceptowaliby i skórę.

Choć tak właściwie... Nie przyszło mi do głowy, żeby kogokolwiek pytać o zdanie w tej kwestii, czy też zważać na oceny.


Dla mnie tradycje, mody, pisma o ciuchach i obowiązujące szablony i inne trendy to oprotezowanie dla ludzi, którzy nie mają na tyle sprecyzowanych upodobań, i na tyle niezależnej osobowości, że potrzebują żeby ktoś zdecydował za nich, jak mają wyglądać.
A skoro moda to dla mnie rzecz obojętna - nikt nie wmówi mi, że podoba mi się biała suknia, tak nikt nie wmówi mi, że podobają mi się kwiatowe perfumy, czy czółenka z dziurą wyciętą z przodu.
Takie jest moje barbarzyńskie i w pełni (mnie) satysfakcjonujące podejście do mód.

Z resztą ja niewiele rzeczy robię tak, jak wszyscy. Nie czułam parcia na to, żeby wyglądać w określony sposób dla ciotek, gapiów, czy czegoś tak dalece mi dyndającego jak względnie świeża, niezakorzeniona historycznie i nieracjonalna (w momencie kiedy za mąż wychodzą kobiety, które nie są dziewicami) tradycja.


Jeszcze jedna, chyba istotna w tym kontekście, kwestia - nie widziałam sensu w zapraszaniu na ślub ciotek i wujów, których nie lubię. Po co? To mój dzień i miałam zamiar spędzić go z ludźmi, którzy są mi naprawdę bliscy. Czyli głównie z przyjaciółmi.


Ogólnie jednak nie zetknęłam się z ani jedną negatywną oceną mojej czarnej kiecki. Nawet ludzie o tradycyjnych upodobaniach twierdzili, że całość wyglądała nadspodziewanie dobrze. I po mojemu.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 19:04   #42
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Dot.: W czerni do ślubu??

Sabbath, to mi się podoba

Bardzo ładna suknia, a podejście do całego obrządku i, przede wszystkim, wyglądu osób najbardziej zainteresowanych jeszcze piękniejsze.
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 22:09   #43
scarlett26
Zakorzenienie
 
Avatar scarlett26
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 9 934
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Nie wiem, co dokładnie powinnam napisać.
Jestem dość... wyrazistą osobowością i chyba w białej kiecce nikt sobie mnie nie wyobrażał.

Mam wrażenie, że część ekipy podejrzewała, że pojadę do ślubu na motocyklu i w skórze, więc prosta, czarna suknia zaskoczyła ich raczej na plus.
Jestem jednak przekonana, że zaakceptowaliby i skórę.

Choć tak właściwie... Nie przyszło mi do głowy, żeby kogokolwiek pytać o zdanie w tej kwestii, czy też zważać na oceny.


Z resztą ja niewiele rzeczy robię tak, jak wszyscy. Nie czułam parcia na to, żeby wyglądać w określony sposób dla ciotek, gapiów, czy czegoś tak dalece mi dyndającego jak względnie świeża, niezakorzeniona historycznie i nieracjonalna (w momencie kiedy za mąż wychodzą kobiety, które nie są dziewicami) tradycja.


Jeszcze jedna, chyba istotna w tym kontekście, kwestia - nie widziałam sensu w zapraszaniu na ślub ciotek i wujów, których nie lubię. Po co? To mój dzień i miałam zamiar spędzić go z ludźmi, którzy są mi naprawdę bliscy. Czyli głównie z przyjaciółmi.


Ogólnie jednak nie zetknęłam się z ani jedną negatywną oceną mojej czarnej kiecki. Nawet ludzie o tradycyjnych upodobaniach twierdzili, że całość wyglądała nadspodziewanie dobrze. I po mojemu.

U mnie do ślubu jeszcze daleko, ale już jak napomknę o czymś w domu to jest burza - jak moja mama usłyszała np że nie chcę mieć obrączek ze złota to... no właśnie... nawet nie wiem jak to nazwać - skoro takich nie będzie to tak jakby i ślubu nie miało być...

Choć wiele rzeczy robię po swojemu i tak jak uważam za najlepsze, choć otoczenie często mnie uważa za kaczkę dziwaczkę, to jednak czasem niewybredne komentarze bolą... A jakby zapraszać tylko tych co nie powiedzą tego głośno - hmmm ślub m.in. bez rodziców to jednak jakoś smutno... A co do tej bliskości to TŻ ma liczną rodzinę, dość konserwatywną, z którą jest żżyty, ja rodziny nie mam prawie wcale - z jego strony będzie pewnie kilka razy więcej osób niż z mojej - więc głównie obcy ludzie. No ale to akurat OT.
scarlett26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 21:51   #44
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: W czerni do ślubu??

czern do slubu... to jak na pogrzebie...smutno, ponuro..
widocznie ludzie traktuja sluby jako koniec zycia to jest dziwne....
przyszli mezowie pewnie ciekawie sobie pomysleli

no nic pewnie polaczylo ich piekne uczucie...
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 22:02   #45
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez scarlett26 Pokaż wiadomość
U mnie do ślubu jeszcze daleko, ale już jak napomknę o czymś w domu to jest burza - jak moja mama usłyszała np że nie chcę mieć obrączek ze złota to... no właśnie... nawet nie wiem jak to nazwać - skoro takich nie będzie to tak jakby i ślubu nie miało być...

Choć wiele rzeczy robię po swojemu i tak jak uważam za najlepsze, choć otoczenie często mnie uważa za kaczkę dziwaczkę, to jednak czasem niewybredne komentarze bolą... A jakby zapraszać tylko tych co nie powiedzą tego głośno - hmmm ślub m.in. bez rodziców to jednak jakoś smutno... A co do tej bliskości to TŻ ma liczną rodzinę, dość konserwatywną, z którą jest żżyty, ja rodziny nie mam prawie wcale - z jego strony będzie pewnie kilka razy więcej osób niż z mojej - więc głównie obcy ludzie. No ale to akurat OT.
Rozumiem, Scarlett Twoje obiekcje.
Wiele zależy od rodziny. I od tego, jak wielką wagę przywiązujesz do opinii innych.

Ja nie zapraszałam tylko tych, którzy nie powiedzieliby głośno, że im się nie podoba. Po prostu... no wiesz, nie zaprasza się na ślub obcych. A ci, którzy mnie znają wiedzieli, że nie będę normalną, przeciętną panną młodą tak, jak nie jestem normalnym, przeciętnym człowiekiem.

Ludzie byli bardziej zdziwieni tym, że w ogóle dałam się do tego ślubu namówić.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
czern do slubu... to jak na pogrzebie...smutno, ponuro..
Komunał jakiś.

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
widocznie ludzie traktuja sluby jako koniec zycia to jest dziwne....
A skąd taki dziwaczny wniosek?


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
przyszli mezowie pewnie ciekawie sobie pomysleli
Czy Twoim zdaniem przyszły mąż nie wie, z kim się żeni?

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
no nic pewnie polaczylo ich piekne uczucie...
Nie widzę związku pomiędzy "poziomem urody" uczucia, a kolorem kiecki.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 07:10   #46
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

Ja miałam czarną suknię.
Na wątku o najbrzydszych sukniach ślubnych naczytałam się o tym, jakie to groteskowe i jak to zapewne wszyscy goście śmialiby się z takiej Panny Młodej. Moi się nie śmiali, a ja nie żałuję.
Sabbath suknia piękna . I ślubowałyśmy chyba w tym samym miejscu (ja w sukni grafitowej, ładne czarne były droższe i akurat nie było mnie stać, a ślub postanowiliśmy z luby sfinansować całkowicie "za swoje". Chociaż potem bisowałam w białej więc może się nie liczy . )

W czarnej sukni do ślubu poszła moja prababcia ( na Śląsku w 1925r.) suknię miała tak gotycko-wiktoriańską, że aż miło się patrzy na zdjęcie.
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 09:02   #47
atena11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
czern do slubu... to jak na pogrzebie...smutno, ponuro..
widocznie ludzie traktuja sluby jako koniec zycia to jest dziwne....
przyszli mezowie pewnie ciekawie sobie pomysleli

no nic pewnie polaczylo ich piekne uczucie...
O matko... słów mi zabrakło.

Sabbath suknia śwetna. Popieram w 100% Twoją opinię na temat mody. Większość niestety goni ślepo za trendami. Z moich kreacji niekiedy ludzie drwią, ale ja jestem w tym sobą. A nie przebraną barbie. Moja suknia ślubna co prawda jest w jasnym kolorze. Ci którzy mieli już okazję mnie w niej widzieć, uważali suknię za nieszablonową i dość dziwaczną, dopóty dopóki mnie w niej nie zobaczyli. Po, twierdzą, że to jest suknie "anetowa".
atena11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:26   #48
qberka
Rozeznanie
 
Avatar qberka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 576
Dot.: W czerni do ślubu??

Suknia firmy Cymbeline
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 128.jpg (28,0 KB, 150 załadowań)
qberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:46   #49
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: W czerni do ślubu??

witam was dziewczyny
w tamtym roku moja znajoma powiedziala ze do slubu tylko w czarnej sukni jesli w ogole taka znajdzie.... a tutaj prosze coraz wiecej widze wlasnie czarnych suknien.... wiec kto wie moze wkoncu kolezanka sie zdecyduje.... pozdrawiam
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 00:03   #50
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: W czerni do ślubu??

Znalazłam też coś takiego .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czarna.jpg (58,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czarna1.jpg (36,3 KB, 24 załadowań)
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 00:00   #51
Miira
Zadomowienie
 
Avatar Miira
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 346
GG do Miira
Dot.: W czerni do ślubu??

Dla mnie ta jest super
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (32,2 KB, 145 załadowań)
__________________
I'm running from the light, running from the day to night
Miira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 07:05   #52
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Sabbath suknia piękna . I ślubowałyśmy chyba w tym samym miejscu (ja w sukni grafitowej, ładne czarne były droższe i akurat nie było mnie stać, a ślub postanowiliśmy z luby sfinansować całkowicie "za swoje". Chociaż potem bisowałam w białej więc może się nie liczy . )

W czarnej sukni do ślubu poszła moja prababcia ( na Śląsku w 1925r.) suknię miała tak gotycko-wiktoriańską, że aż miło się patrzy na zdjęcie.
Tomamo, czy dałoby radę wkleić to zdjęcie? Bardzo chciałabym zobaczyć...

Cytat:
Napisane przez atena11 Pokaż wiadomość
O matko... słów mi zabrakło.

Sabbath suknia śwetna. Popieram w 100% Twoją opinię na temat mody. Większość niestety goni ślepo za trendami. Z moich kreacji niekiedy ludzie drwią, ale ja jestem w tym sobą. A nie przebraną barbie. Moja suknia ślubna co prawda jest w jasnym kolorze. Ci którzy mieli już okazję mnie w niej widzieć, uważali suknię za nieszablonową i dość dziwaczną, dopóty dopóki mnie w niej nie zobaczyli. Po, twierdzą, że to jest suknie "anetowa".
Dobrze powiedziane. "Anetowa" czyli dokładnie taka, jaka dla Ciebie być powinna.
Ja przyznaję, że świat, w którym ludzie są sobą i mnie podobałby się bardziej. Niestety, nie mam ani krztyny nadziei na to, że tak kiedyś będzie. Nie masowo. Dlatego doceniam jednostki.

Cytat:
Napisane przez Miira Pokaż wiadomość
Dla mnie ta jest super
Rzeczywiście, niesamowicie wygląda. Choć to zasługa nie tylko sukni, ale i figury modelki.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 20:11   #53
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Tomamo, czy dałoby radę wkleić to zdjęcie? Bardzo chciałabym zobaczyć...



Dobrze powiedziane. "Anetowa" czyli dokładnie taka, jaka dla Ciebie być powinna.
Ja przyznaję, że świat, w którym ludzie są sobą i mnie podobałby się bardziej. Niestety, nie mam ani krztyny nadziei na to, że tak kiedyś będzie. Nie masowo. Dlatego doceniam jednostki.



Rzeczywiście, niesamowicie wygląda. Choć to zasługa nie tylko sukni, ale i figury modelki.
Weź proszę pod uwagę to, że jeśli ktoś wybiera ciuch z pisma o modzie, nie musi wcale oznaczać, że nie ma osobowości i jest „jednym z masy”, a nie „jednostką”!!! Może wybrać przecież ten ciuch dlatego, że mu się najnormalniej w świecie po prostu podoba, czyli kierując się własnym gustem, a nie tym by być trendy, czyli by wyglądać jak wszyscy. Poza tym, moim zdaniem (z którym oczywiście nie musisz się zgodzić), takie robienie wszystkiego na odwrót (skoro wszyscy białą, to ja czarną) też można by uznać za zatracenie własnej osobowości! Bo przecież w tym momencie tak naprawdę o Twoim wyborze decyduje, nazwana przez Ciebie „masa”, a nie Ty. Chyba że wybierasz czarną dlatego, że po prostu Ci się podoba, a nie po to by wyglądać inaczej niż wszyscy!!! I tu koło się zamyka...
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 09:42   #54
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Minutka26 Pokaż wiadomość
Poza tym, moim zdaniem (z którym oczywiście nie musisz się zgodzić), takie robienie wszystkiego na odwrót (skoro wszyscy białą, to ja czarną) też można by uznać za zatracenie własnej osobowości! Bo przecież w tym momencie tak naprawdę o Twoim wyborze decyduje, nazwana przez Ciebie „masa”, a nie Ty.
Pewnie.
Czarną suknię wybrałam wyłącznie po to, żeby zrobić na złość mamie.
W ogóle od dwudziestu lat ubieram się na czarno tylko dlatego, że jestem zbyt ograniczona żeby przyswoić sobie, co jest modne, czółenek dziurami przez które wyglądają paluchy nie noszę dlatego, że mnie na nie nie stać, zaś glany zakładam tylko dlatego, że podświadomie chcę być nieatrakcyjna.
Rozgryzłaś mnie.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:02   #55
atena11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 55
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pewnie.
Czarną suknię wybrałam wyłącznie po to, żeby zrobić na złość mamie.
W ogóle od dwudziestu lat ubieram się na czarno tylko dlatego, że jestem zbyt ograniczona żeby przyswoić sobie, co jest modne, czółenek dziurami przez które wyglądają paluchy nie noszę dlatego, że mnie na nie nie stać, zaś glany zakładam tylko dlatego, że podświadomie chcę być nieatrakcyjna.
Rozgryzłaś mnie.
Cóż za zacięcie... Eh potrafisz być złośliwa w wyrafinowany sposób. A przy tym nie zatraci siebie samej.
atena11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 10:16   #56
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez atena11 Pokaż wiadomość
Cóż za zacięcie... Eh potrafisz być złośliwa w wyrafinowany sposób. A przy tym nie zatraci siebie samej.
Myślałam, że oczywiste jest, że to forma żartu.
Nota bene świetnie korespondującego z wypowiedziami w wątku o najbrzydszych sukniach ślubnych i także z niektórymi wypowiedziami w tym.

A w temacie: wklejam jeszcze trzy.
Pierwsza ogromnie mi się podoba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Evening_Dress_Evening_Gown_Or_Ball_Gown_Black.jpg (40,0 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BG.jpg (37,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ralph+lauren+fall+07.jpg (17,4 KB, 43 załadowań)
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 18:33   #57
Minutka26
Raczkowanie
 
Avatar Minutka26
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 96
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Pewnie.
Czarną suknię wybrałam wyłącznie po to, żeby zrobić na złość mamie.
W ogóle od dwudziestu lat ubieram się na czarno tylko dlatego, że jestem zbyt ograniczona żeby przyswoić sobie, co jest modne, czółenek dziurami przez które wyglądają paluchy nie noszę dlatego, że mnie na nie nie stać, zaś glany zakładam tylko dlatego, że podświadomie chcę być nieatrakcyjna.
Rozgryzłaś mnie.
No cóż takiej riposty właśnie się spodziewałam - co świadczy niestety o tym ,że wbrew temu co sądzisz nie jesteś nazbyt oryginalna. Dalej nie komentuje.
A co do zamieszczonych przez Ciebie zdjęć w czarnej sukni ślubnej - kupionej oczywiście na złość mamie - to bez urazy oczywiście, ale w mojej ocenie pojęcie "czarna wdowa" bardziej do nich pasuje, niż "panna młoda". Ale skoro Tobie się podoba to (mówiąc już bardzo serio i bez przekąsu) to najważniejsze! Każdemu w końcu według gustu...
Minutka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 22:04   #58
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: W czerni do ślubu??

mam nadzieję, że nie dojdzie do kłótni

de gustibus...
więc złośliwości proszę zostawić dla siebie i ich nie uzewnętrzniać.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 02:03   #59
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: W czerni do ślubu??

Cytat:
Napisane przez Minutka26 Pokaż wiadomość
No cóż takiej riposty właśnie się spodziewałam - co świadczy niestety o tym ,że wbrew temu co sądzisz nie jesteś nazbyt oryginalna. Dalej nie komentuje.
A co do zamieszczonych przez Ciebie zdjęć w czarnej sukni ślubnej - kupionej oczywiście na złość mamie - to bez urazy oczywiście, ale w mojej ocenie pojęcie "czarna wdowa" bardziej do nich pasuje, niż "panna młoda". Ale skoro Tobie się podoba to (mówiąc już bardzo serio i bez przekąsu) to najważniejsze! Każdemu w końcu według gustu...
Pewnie, masz rację! To takie przygnębiająco nieoryginalne, że mam poczucie humoru.

Dobrze, że Ty jesteś tak bardzo oryginalną osobą, że zupełnie niestereotypowo przybierzesz nazwisko narzeczonego z tego powodu, że inaczej byłby zawiedziony, obrączki będziesz miała zupełnie niestandardowo złote, choć nie byłaś do nich przekonana, masz głęboko uduchowione przekonanie, że symbolem ślubu jest welon (ja głupia myślałam, że welon jest echem zwyczaju zakrywania twarzy przez kobiety, gdyż "ich oblicze nie zostało stworzone na obraz Boga" - św. Ambroży, ojciec Kościoła), a źródłem frustracji jest dla Ciebie fakt, że na ślubie siostry siedziałaś na drugim końcu stołu, podczas gdy jakieś tam ciotki siedziały na bardziej godnych miejscach.

Oglądając Twój niestandardowo złoty pierścionek zaręczynowy pomyślałam z rozpaczą, że fakt, że nie lubię i nie noszę pierścionków stawia mnie nie tylko w rzędzie groteskowych tworów typu czarna wdowa, ale w ogóle degraduje do roli... Babochłopa? Wybrakowanego towaru? No powiedz mi czego. Używasz tak trafnych, obrazowych określeń.

Masz więc rację Minutko26. Jestem okropnie nieoryginalna.
Jakie to szczęście, że dane mi jest poznać tak niesamowicie wprost niezależną od mód i stereotypów osobę, jak Ty. Przyjmij moje wyrazy podziwu.


I żeby nie było:
- nie uważam, że fakt, że ktoś wybiera białą suknię do ślubu automatycznie świadczy o tym, że nie ma własnego gustu (widziałam białe, olśniewająco oryginalne kreacje)
- nie uważam że dobrym pomysłem jest, żeby ludzie nagminnie ubierali się do ślubu na czarno (czerwono, zielono, fioletowo, w kropki - niepotrzebne skreślić)
- nie sądzę, by mój gust był najlepszy na świecie i uniwersalny (a nawet szczerze w to wątpię )

Po prostu myślę, że nie warto podążać ślepo za tradycjami, szczególnie jeśli nie niosą one ze sobą konsekwencji w postaci przekazu duchowego (ile Panien Młodych w białych sukniach jest rzeczywiście dziewicami?).

Czasem warto zapytać swego serca, jak naprawdę chcemy, żeby wyglądało nasze życie.

I takiego życia zgodnego z tym, czego pragną Wasze serca (a nie ciotki i sąsiadki) wszystkim Pannom Młodym, Narzeczonym i czekającym na miłość życzę.

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że nie dojdzie do kłótni

de gustibus...
więc złośliwości proszę zostawić dla siebie i ich nie uzewnętrzniać.
Taverney, jako gatunek zidentyfikowany jako czarna wdowa mam chyba prawo być troszkę jadowita.
Znasz mnie jako rogatą duszę, więc jako budzący odrazę pajęczak z dłuuuugimi nogami i owłosionym tułowiem (ciekawe co mój Miły na to, że został uśmiercony? ) Gwarantuję, że żer tego kalibru nie podniesie mi ciśnienia.

Ja tylko na zasadzie porównania potwierdzam diagnozę mojej oryginalnej interlokutorki i z pokorą przyznaje, że w porównaniu z Nią jestem chodzącą sztampą i oczywiście mam zły gust.

A w temacie wątku: następne ślubne kreacje w nieoryginalnym czarnym kolorze.
Trzecia raczej jako ciekawostka. Szczególnie "ciekawostkowy" jest ten przyrząd.

I czarna obrączka ślubna na okrasę.


edit:
A tak serio Minutko - jestem przekonana, że jest wiele tematów, w których mogłabyś stać się dla mnie cennym i godnym szacunku źródłem informacji. Ale proszę, nie oceniaj mojej oryginalności z Twojej perspektywy. Obawiam się, że nie bardzo ma to sens.

Życzę Ci, żebyś na nowej drodze życia była szczęśliwa, jak ja. Choć oczywiście w zupełnie inny sposób.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blackdress1.jpg (44,1 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black wedding.jpg (95,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bwd.jpg (106,3 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg black wedding band.jpg (7,3 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2008-04-30 o 06:41
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 07:14   #60
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: W czerni do ślubu??

Sabbath świetnie wyglądałaś w sukni i widać że czułaś się doskonale

Dla mnie byłoby nie do przyjęcia wystąpienie w czarnej, czerwonej czy też niebieskiej sukni ślubnej i to nie dlatego że " co ludzie pomyślą" tylko dlatego że po prostu jestem raczej skromną dziewuchą i wybierając tak szałową kreację czułabym się źle. Podobnie Ty czułabyś się jak przebieraniec występując w białej sukni
Wcześniej wspomniałaś że goście weselni i tak spodziewali się czegoś innego ... ( motor.skóra) w tym przypadku Twoja czarna suknia to coś tak "normalnego" jaj moja Ecru

Ja miałam to szczęście że swoją sukienkę, dodatki, brak welonu..i całą reszte wybierałam sama! Żadna mama, babcia czy też ciotka nie naciskały że musi być biel..welon itp I to chyba jest najważniejsze - zrobić tak jak się chcę a nie tak jak wypada czy też chce ktoś inny
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 20:46:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:43.