10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu idealnego! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-01-21, 11:51   #31
Anna_al
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Ja mam cerę mieszaną. Podkład wart jest wypróbowania i polecam.
Anna_al jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 21:18   #32
Ameliowa
Przyczajenie
 
Avatar Ameliowa
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez LaBellePerle Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką macie cerę, że tak zachwalacie tego Revlona? Też kiedyś się na niego napaliłam zachęcona tymi pozytywnymi recenzjami w zawrotnej liczbie, ale mnie kompletnie nie przypadł do gustu - czułam się jakbym miała na twarzy suchy tynk. A żałuję, bo jego wytrzymałość macie rację, że powala na kolana swą cudownością


Ja mam cerę mieszaną, ale wszelkie dotychczasowe drogeryjne podkłady, a miałam ich całą masę, pogarszały tylko sytuację w strefie T i czasami już po godzinie błyszczałam, że aż strach. Po jakimś czasie pojawiały się wypryski spowodowane wydzielaniem zbyt dużej ilości sebum i wtedy następowała zmiana na kolejny podkład, który albo chwilowo poprawiał sytuację, albo dobijał pogarszanie się stanu mojej cery. Dopiero po zakupie Revlonu uzyskałam naturalny efekt ładnej buzi, gładkiej cery, bez świecenia i wyprysków. LaBellePerle, być może nakładałaś podkład palcami i dlatego powstawał na Twojej twarzy taki efekt. Ja nakładam Revlona pędzlem i jest idealnie.
Ameliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 16:02   #33
RockAnnRolla
Przyczajenie
 
Avatar RockAnnRolla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Potwierdzam opinie Przedmówczyni o Revlonie (wersja do cer normalnych/mieszanych: pod podkład najlepiej użyć krem nawilżająco-matujący (używam Barwa Siarkowa Moc), nakładanie go pędzlem (używam tzw. kociego języczka Elite z cyrkonią z Ross-na), który zapewnia idealne rozprowadzenie i wtopienie w skórę, oszczędność oraz dozowanie podkładu, bez efektu maski czy tynku. Nie przeszkadza mi w nim wtedy brak pompki czy tubki. Oprószenie buzi sypkim pudrem fixerem, mineralnym czy bambusowo-jedwabnym daje super trwałość prawie cały dzień Ale jest to podkład, który wymaga dokładnego demakijażu, bo może powodować odczucie zapchanych porów albo i niechcianych krostek. Używam go już długo i póki co nie zdradzę

Edytowane przez RockAnnRolla
Czas edycji: 2015-01-28 o 10:30
RockAnnRolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 10:49   #34
Anahi1307
Raczkowanie
 
Avatar Anahi1307
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 291
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Kusi mnie ten z REVLONA
Anahi1307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 11:26   #35
kukikeku
Przyczajenie
 
Avatar kukikeku
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Wink Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Od zawsze używałam Revlon colorstay do skóry tłustej. Mam cerę trądzikową i przetłuszczającą się. Niedawno odkryłam perfekcyjny podkład, który mogę polecić z zamkniętymi oczyma Jest to podkład Clarins Ever Matte odcień 105 do mojej jasnej karnacji. Jest to podład, który długo sie utrzymuje ma pudrowe wykończenie także nawet pudru sypkiego nie trzeba używać. Po raz pierwszy w życiu mam spokój z przetłuszczającą sie cerą. Poza tym wyprysków mniej, bo nie zatyka porów jak revlon. Nie czuć go na skórze. POLECAM! Warto wydać troche wiecej. Koszt ok. 135 zł w Douglasie
kukikeku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-27, 13:08   #36
Megan57
Przyczajenie
 
Avatar Megan57
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Szczecin, Chojna
Wiadomości: 7
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Jak najbardziej polecam DW Este Lauder aczkolwiek nalzey pamietac o porzadnym oczyszceniu cery kazdorazowo. Podklad spelnia oczekiwania nawet najbardziej wymagajacych dziewczyn. Mysle ze bardziej na okazje niz na codzien. Satynowe wykonczenie, dlugotrwala jakosc, pelne krycie.
Polecam rowniez szczerze od serca podklad YSL Tent Resist.
Megan57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-29, 17:54   #37
Anna_al
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

Cytat:
Napisane przez Anahi1307 Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten z REVLONA
Polecam wypróbowanie
Anna_al jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-07, 14:26   #38
fantazja18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: 10 kultowych podkładów z KWC ? musisz je wypróbować, jeśli szukasz podkładu ide

https://www.facebook.com/kreacjawize...ersonalshopper
fantazja18 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-07 15:26:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.