Jestem w związku z obcokrajowcem- część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-02, 21:47   #31
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Pięknie napisane .
Jak chce zdradzić, to i tak zdradzi. Nieważne czy mieszka w tym samym mieście, czy na innym kontynencie.
Jeżeli ktoś chce być razem to będzie mimo przeciwnościom losu...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-02, 23:00   #32
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Pięknie napisane .
Jak chce zdradzić, to i tak zdradzi. Nieważne czy mieszka w tym samym mieście, czy na innym kontynencie.
Jeżeli ktoś chce być razem to będzie mimo przeciwnościom losu...
Dokładnie tak W kazdym razie moj tz w niedziele wylatuje i znowu bede tesknic ... Tak, jestem z obcokrajowcem, który wyjechal do kraju obcego nam obojgu ... kurcze jakas melancholijna sie robie Ide sie tulic do mojego skarba poki tu jest
Dobranoc dziewczyny
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:12   #33
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

melduje sie po nieobecnosci na nowym watku!!!!
po pierwsze Zyczenia noworoczne: zeby ten rok był NAJLEPSZYm dziewczynki!!!

ja do listy: Opiumalfa zamieszkala Amsterdam/kraj TZ Belgia

ja spedzilam sylwestra w Gdyni na imprece z kuynką bylo naprawde fajnie! a teraz jestem w Lublinie i dzis sie wybieram na weselicho

moj TZ u iebie w Belgii..nie dostał urlopu ani na sylwqetra ani na to wesele

buziaki!!

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2009-01-03 o 13:26
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:52   #34
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

cześć dziewczyny

nienawidzę nowego roku
poważnie, co to za głupota żeby jeszcze go obchodzić...
ehhh... wczoraj wróciliśmy z brukseli (btw brzydkie miejsce), kilka minut po północy Tż doprowadził mnie do łez i w ogóle beznadziejnie było...
w dzień wyjazdu, jak on brał prysznic, to ja pakowałam nasze rzeczy i znalazłam u niego w plecaku pierścinek zaręczynowy. W sumie powinnam się cieszyć, a mam doła. Czemu mnie nie poprosił? Przez to, że się pokłóciliśmy?
Już sama nie wiem, czuję się słabo szczęśliwa ostatnio... Może i dobrze, że nie poprosił...
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:17   #35
liwii
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gorące klimaty
Wiadomości: 66
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Melduję sie i ja:

LIWIA- KUBA (narodowość teżeta- hiszpan)

na sam poczatek życzenia noworoczne: wszystkiego naj naj naj w nowym roku i żeby był o wiele lepszy od ostatniego....
liwii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:21   #36
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

nienawidzę nowego roku
poważnie, co to za głupota żeby jeszcze go obchodzić...
ehhh... wczoraj wróciliśmy z brukseli (btw brzydkie miejsce), kilka minut po północy Tż doprowadził mnie do łez i w ogóle beznadziejnie było...
w dzień wyjazdu, jak on brał prysznic, to ja pakowałam nasze rzeczy i znalazłam u niego w plecaku pierścinek zaręczynowy. W sumie powinnam się cieszyć, a mam doła. Czemu mnie nie poprosił? Przez to, że się pokłóciliśmy?
Już sama nie wiem, czuję się słabo szczęśliwa ostatnio... Może i dobrze, że nie poprosił...
ojj..szien... trzymam kciuka, aby wszystko sie poukładało, jak należy...!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:26   #37
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien buziaki dla ciebie!!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 13:43   #38
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien, przykra sytuacja. Pamiętaj, że co ma wisieć- nie utonie. Jeżeli pierścionek jest Tobie przewidziany to pewnie go otrzymasz. Ja bym się mimo wszystko, gdzieśtam podświadomie cieszyła.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 20:18   #39
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
w dzień wyjazdu, jak on brał prysznic, to ja pakowałam nasze rzeczy i znalazłam u niego w plecaku pierścinek zaręczynowy. W sumie powinnam się cieszyć, a mam doła. Czemu mnie nie poprosił? Przez to, że się pokłóciliśmy?
Już sama nie wiem, czuję się słabo szczęśliwa ostatnio... Może i dobrze, że nie poprosił...
atmosferapo klotni nie sprzyja zareczynom Ochloniecie oboje to przyjdzie czas na pierscionek
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:13   #40
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
No i dorobilysmy sie 2. czesci naszego watku

Czesc I- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148129


Zmieszana/kraj partnera:

Pohadka-Czechy
Wenedka- Wielka Brytania (Anglia)
Kropka241- Wielka Brytania (Anglia)
LovelyGirl- Wielka Brytania (Anglia)
Szien- Wielka Brytania (Anglia)
Sylwunia009-Wielka Brytania (Anglia?)
Ehinokokus- Wielka Brytania (Anglia/Szkocja)
Kellysss- Wlochy
Edyta1421- Kanada
Roux666-Wybrzeze Kosci Sloniowej/Francja
Malaja-Hiszpania (Majorka)
RosesAreRed- RPA


Zapomniano o mnie wiec sie sama dopisze

Roxyroxy, Irlandia


A tak w ogole to ciesze sie , ze watek sie tak swietnie rozwija
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 22:20   #41
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

nienawidzę nowego roku
poważnie, co to za głupota żeby jeszcze go obchodzić...
ehhh... wczoraj wróciliśmy z brukseli (btw brzydkie miejsce), kilka minut po północy Tż doprowadził mnie do łez i w ogóle beznadziejnie było...
w dzień wyjazdu, jak on brał prysznic, to ja pakowałam nasze rzeczy i znalazłam u niego w plecaku pierścinek zaręczynowy. W sumie powinnam się cieszyć, a mam doła. Czemu mnie nie poprosił? Przez to, że się pokłóciliśmy?
Już sama nie wiem, czuję się słabo szczęśliwa ostatnio... Może i dobrze, że nie poprosił...
Szien, ja bym sie za bardzo na razie nie martwila. Pamietam jak jeden kolega ktory chcial sie oswiadczyc dziewczynie, wszystko planowal, mialo byc na sycylii, w nocy na plazy, w swietle gwiazd, przy winku itd. No i mowi, ze pierwszego wieczoru ida, a u jacys piajcy sie do nich doczepili i atmosfera zepsuta, na drugi dzien wpadli na kochajaca sie pare i tez nie chcial sie oswiadczac w takiej sytuacjii, mowi ze chcial aby to byl idealny moment , no i wkoncu mu sie udalo. Moze u ciebie tez tak bylo, Tz sobie pomyslal ze poklociliscie sie i to takie beznadziejna atmosfera na oswiadczyny. Wiec pewnie czeka na lepsza okazje!

Zreszta i tak masz dobrze, jak ja cos wspominam na temat zareczyn ( niekoniecznie naszych!) to moj tz tak wywraca oczami ze boje sie zeby zeza nie dostal Oj, nie widzialam go juz dwa tyg, a wracam doiero w czwartek, teskni mi sie!
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 23:05   #42
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

nienawidzę nowego roku
poważnie, co to za głupota żeby jeszcze go obchodzić...
ehhh... wczoraj wróciliśmy z brukseli (btw brzydkie miejsce), kilka minut po północy Tż doprowadził mnie do łez i w ogóle beznadziejnie było...
w dzień wyjazdu, jak on brał prysznic, to ja pakowałam nasze rzeczy i znalazłam u niego w plecaku pierścinek zaręczynowy. W sumie powinnam się cieszyć, a mam doła. Czemu mnie nie poprosił? Przez to, że się pokłóciliśmy?
Już sama nie wiem, czuję się słabo szczęśliwa ostatnio... Może i dobrze, że nie poprosił...

Szien, klotnie czasem sie zdarzaja. Jeszcze sie ulozy
A nie oswiadczyl sie pewnie dlatego, ze po klotni pewnie troche sie zezloscil a i odwaga zniknela..


Bylismy dzisiaj na obiedzie z dziadkami Tz.
Smieszni ludzie
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 23:46   #43
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Zapomniano o mnie wiec sie sama dopisze

Roxyroxy, Irlandia


A tak w ogole to ciesze sie , ze watek sie tak swietnie rozwija
oooo.. nie wiedziałam ze masz tz z Irlandii...
A z kad dokładnie?
Ja z moim Italianskim mężem mieszkamy
w Irlandii (Dublin) od prawie 3 lat
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 09:43   #44
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Szien Ja sié podpisuje pod tym co dziewczyny napisaly. klótnie sie zdarzaja a to ze sie nie oswiadczyl teraz to pewnie przez atmosfera jaka panowala. Napewno by chcial zeby wszystko ladnie wygládalo i bylo milo prawda ? Nie martw sie , bedzie dobrze
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 10:00   #45
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
oooo.. nie wiedziałam ze masz tz z Irlandii...
A z kad dokładnie?
Ja z moim Italianskim mężem mieszkamy
w Irlandii (Dublin) od prawie 3 lat
Kellysss, czyli dzidzia jeszcze nie w drodze skora siedzisz nadal na internecie???

Moj tz jest z waterford, bylam tam kilka razy , takie miasteczko a wokol wiele malowniczych wsi, jegocala rodzina jest porozwalana po tych wsiach wiec mialam mozliwosc zwiedzac, i bardzo mi sie podbalo. A w Dublinie tez bylam ( tylko na jeden dzien) i mam mieszane uczucia co do tego miasta! Ty je lubisz? Jak ci sie zyje z irlandczykami?

Ja i Moj tz mieszkamy w Londyni.

A Toj italiani z korej czesci wloch pochodzi???
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 12:34   #46
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

hej !!!

Za 4 dni wracam do Hiszpanii i chcę przywieźć pewnemu X jakąś polską pamiątkę. Jesteśmy razem krótko, więc nie ma to być prezent za wielkie pieniądze, tylko coś miłego, jakaś pierdoła, aczkolwiek coś co kojarzy się z Polską

Będąc w górach myślałam o takiej czapie dla niego, ale niestety nie zdążyłam kupić Jest jeszcze szansa aby wybrać się pod okrąglak bo tam też można coś takiego znaleźć

Jestem z Poznania, więc może koziołki????? Ale znowu jak mu wytłumaczę o co chodzi

Podsuńcie mi jakieś pomysły, proszę)

Z góry dziękuję
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:03   #47
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

SZIEN wszystko sie ułozy zobaczysz.. może nie chciał oświadczać sie w takiej atmosferze.. może miał przygotowane przemówienie, jak sie zachowa i wogóle... faceci bardzo sie stresują w takich momentach...

ja moje oświadczyny spaliłam .... nie chodzi że znalazłam pierścionek, bo nie... tylko gdy już zaczał sie zbliżać i coś mówić pokrewnie i pokrętnie ja od razu wypaliła,, "chyba nie będziesz sie teraz oświadczać".. i romantyzm prysł.. ale pierscionek dał.. choć do tej pory mi to wypomina, że do tego dnia przygotowywał sie parę tygodni.. pytał, oglądał filmy romantyczne.. a ja to wsystko spaprałam...


witaj MILKY! .. ja swojemu zawsze przynosiłam pamiatki z mojego regionu.. on to lubi... Koziołki fajna sprawa.. ale jak nie jesteście długo to moze coś bardziej co z Polską mu sie będzie kojarzyło, a nie z twoim regionem...
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:16   #48
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
No i dorobilysmy sie 2. czesci naszego watku

Czesc I- http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148129


Zmieszana/kraj partnera:

Pohadka-Czechy
Wenedka- Wielka Brytania (Anglia)
Kropka241- Wielka Brytania (Anglia)
LovelyGirl- Wielka Brytania (Anglia)
Szien- Wielka Brytania (Anglia)
Sylwunia009-Wielka Brytania (Anglia?)
Ehinokokus- Wielka Brytania (Anglia/Szkocja)
Kellysss- Wlochy
Edyta1421- Kanada
Roux666-Wybrzeze Kosci Sloniowej/Francja
Malaja-Hiszpania (Majorka)
RosesAreRed- RPA
Roxyroxy- Irlandia
Opiumalfa- Belgia (zam. Amsterdam)
Liwii- Hiszpania (zam. Kuba)
Jeszcze ja Hiszpania

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny

nienawidzę nowego roku
poważnie, co to za głupota żeby jeszcze go obchodzić...
ehhh... wczoraj wróciliśmy z brukseli (btw brzydkie miejsce), kilka minut po północy Tż doprowadził mnie do łez i w ogóle beznadziejnie było...
w dzień wyjazdu, jak on brał prysznic, to ja pakowałam nasze rzeczy i znalazłam u niego w plecaku pierścinek zaręczynowy. W sumie powinnam się cieszyć, a mam doła. Czemu mnie nie poprosił? Przez to, że się pokłóciliśmy?
Już sama nie wiem, czuję się słabo szczęśliwa ostatnio... Może i dobrze, że nie poprosił...
Nie martw sie Atmosfera klotni nie sprzyja zareczynom, TZ za chwile ochlonie i zanim sie obejrzysz juz bedziesz narzeczona
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 13:26   #49
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
ojj..szien... trzymam kciuka, aby wszystko sie poukładało, jak należy...!
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Szien buziaki dla ciebie!!
Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Szien, przykra sytuacja. Pamiętaj, że co ma wisieć- nie utonie. Jeżeli pierścionek jest Tobie przewidziany to pewnie go otrzymasz. Ja bym się mimo wszystko, gdzieśtam podświadomie cieszyła.
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
atmosferapo klotni nie sprzyja zareczynom Ochloniecie oboje to przyjdzie czas na pierscionek
Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Szien, ja bym sie za bardzo na razie nie martwila. Pamietam jak jeden kolega ktory chcial sie oswiadczyc dziewczynie, wszystko planowal, mialo byc na sycylii, w nocy na plazy, w swietle gwiazd, przy winku itd. No i mowi, ze pierwszego wieczoru ida, a u jacys piajcy sie do nich doczepili i atmosfera zepsuta, na drugi dzien wpadli na kochajaca sie pare i tez nie chcial sie oswiadczac w takiej sytuacjii, mowi ze chcial aby to byl idealny moment , no i wkoncu mu sie udalo. Moze u ciebie tez tak bylo, Tz sobie pomyslal ze poklociliscie sie i to takie beznadziejna atmosfera na oswiadczyny. Wiec pewnie czeka na lepsza okazje!

Zreszta i tak masz dobrze, jak ja cos wspominam na temat zareczyn ( niekoniecznie naszych!) to moj tz tak wywraca oczami ze boje sie zeby zeza nie dostal Oj, nie widzialam go juz dwa tyg, a wracam doiero w czwartek, teskni mi sie!
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Szien, klotnie czasem sie zdarzaja. Jeszcze sie ulozy
A nie oswiadczyl sie pewnie dlatego, ze po klotni pewnie troche sie zezloscil a i odwaga zniknela..


Bylismy dzisiaj na obiedzie z dziadkami Tz.
Smieszni ludzie
Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Szien Ja sié podpisuje pod tym co dziewczyny napisaly. klótnie sie zdarzaja a to ze sie nie oswiadczyl teraz to pewnie przez atmosfera jaka panowala. Napewno by chcial zeby wszystko ladnie wygládalo i bylo milo prawda ? Nie martw sie , bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez edyta1421 Pokaż wiadomość
SZIEN wszystko sie ułozy zobaczysz.. może nie chciał oświadczać sie w takiej atmosferze.. może miał przygotowane przemówienie, jak sie zachowa i wogóle... faceci bardzo sie stresują w takich momentach...

ja moje oświadczyny spaliłam .... nie chodzi że znalazłam pierścionek, bo nie... tylko gdy już zaczał sie zbliżać i coś mówić pokrewnie i pokrętnie ja od razu wypaliła,, "chyba nie będziesz sie teraz oświadczać".. i romantyzm prysł.. ale pierscionek dał.. choć do tej pory mi to wypomina, że do tego dnia przygotowywał sie parę tygodni.. pytał, oglądał filmy romantyczne.. a ja to wsystko spaprałam...


witaj MILKY! .. ja swojemu zawsze przynosiłam pamiatki z mojego regionu.. on to lubi... Koziołki fajna sprawa.. ale jak nie jesteście długo to moze coś bardziej co z Polską mu sie będzie kojarzyło, a nie z twoim regionem...
dzięki dziewczyny, teraz tak na chlodno myślę sobie, że dobrze zrobił nie oświadczając się. Atmosfera była naprawdę do dupy. Ostatnio w ogóle mi gra na nerwach.
Wczoraj byliśmy u jego rodziców na kolacji. Jego przyszła bratowa zaczęła pytać o te nieszczęsne opiekunki a ten wypalił, że jedna była bardzo fajna (ta, które schowała pustą butelkę po mleku z powrotem do lodówki) i w ogóle. No tak się wkurzyłam. Od wczoraj z nim nie gadam, nawet nie mam siły mu tłumaczyć co mi jest bo on i tak nie zakuma. Bo jemu to wisi, że nienagotowane i że syf w domu ważne żeby miło się z nią gadało, bo przyjdzie Lili i posprząta i ugotuje. Czasami myślę, że jemu role się poprzestawiały. Że to opiekunka jest jego partnerką a ja tu tylko sprzątam. Normalnie mam ochotę się wyprowadzić.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2009-01-04 o 13:27
szien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 16:18   #50
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny, teraz tak na chlodno myślę sobie, że dobrze zrobił nie oświadczając się. Atmosfera była naprawdę do dupy. Ostatnio w ogóle mi gra na nerwach.
Wczoraj byliśmy u jego rodziców na kolacji. Jego przyszła bratowa zaczęła pytać o te nieszczęsne opiekunki a ten wypalił, że jedna była bardzo fajna (ta, które schowała pustą butelkę po mleku z powrotem do lodówki) i w ogóle. No tak się wkurzyłam. Od wczoraj z nim nie gadam, nawet nie mam siły mu tłumaczyć co mi jest bo on i tak nie zakuma. Bo jemu to wisi, że nienagotowane i że syf w domu ważne żeby miło się z nią gadało, bo przyjdzie Lili i posprząta i ugotuje. Czasami myślę, że jemu role się poprzestawiały. Że to opiekunka jest jego partnerką a ja tu tylko sprzątam. Normalnie mam ochotę się wyprowadzić.
aaaj chyba mamy kryzysik. Najwyraźniej troszkę czasu w spokoju a później rozmowa na spokojnie moze wszystko załatwic- za to trzymam dalej kciuka.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:00   #51
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

szien, ja bym zrobila rabanik i wylala wszystkie swoje smutki, ale nie slabym glosikiem, tylko stanowczym. Jak Ci sie cos nie podoba, to najlepiej od razu kawa na lawe.
Moj jak mi na nerwach gra, to zaraz ma litanie.
Nie daj sie traktowac jak gospodyni domowa.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 21:23   #52
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
Kellysss, czyli dzidzia jeszcze nie w drodze skora siedzisz nadal na internecie???

Moj tz jest z waterford, bylam tam kilka razy , takie miasteczko a wokol wiele malowniczych wsi, jegocala rodzina jest porozwalana po tych wsiach wiec mialam mozliwosc zwiedzac, i bardzo mi sie podbalo. A w Dublinie tez bylam ( tylko na jeden dzien) i mam mieszane uczucia co do tego miasta! Ty je lubisz? Jak ci sie zyje z irlandczykami?

Ja i Moj tz mieszkamy w Londyni.

A Toj italiani z korej czesci wloch pochodzi???
A no coś temu mojemu synkowi chyba za dobrze jest
i nie ma zamiaru wychodzic... hihihi

Też byłam w Waterford na wycieczce z tz i tez mi sie bardzo podobało...
a co do Dublina... Zyjemy tu ze wzgledu na prace, w sumie lubie Dublin
ale napewno nie zamierzam tutaj spedzac życia....
Z Irlandczykami w sumie żyje sie dobrze, troche podobni sa pod niektórymi
wzgledami do Polakow... Potrafia tez dużo wypic...hehe

A co do mojego Italiano to jest on z pd. Włoch a dokładnie z Calabrii..
Piekny region na wakacje ale z praca niestety ciezej...

szien Moim zdaniem to musicie sobie chyba porozmawiac i wyjasnic pare kwestii a nie foszyc sie i nie odzywac , bo to nic nie da ... A nawet gozej dla Ciebie bo sie denerwujesz.... powodzenia Słonce
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:44   #53
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
Czasami myślę, że jemu role się poprzestawiały. Że to opiekunka jest jego partnerką a ja tu tylko sprzątam. Normalnie mam ochotę się wyprowadzić.




Kellyss ty jeszcze 2w1 idz ty urodzic tego italianca bo juz sie fotek nie moge doczekac a ty nas tu tak trzymasz w napieciu
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2009-01-04 o 22:46
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 09:30   #54
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

kellysss Kochana, Ty jeszcze tutaj?! moze pogadaj z synusiem, ze sie społecznosc wizazowa niecierpliwi i niech wychodzi!!...


hieh pamietam, jak sie na wakacjach opiekowałam małą dziewczynką, jej mama była juz w zaawansowanej ciąży, nie wiem co jej tatus naopowiadał, ale pewnego dnia siedziałam z jej mamą, w koszulach nocnych obie ogladąłysmy tv, podchodzi Sophie, zaglada jej pod koszule i woła "baby girl, baby girl come outt!!!!" hieh.

baby italianooo, come outt!!!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:04   #55
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

ach zapomnialam wam powiedziec
wczoraj bylismy na pierwszych naukach przedmalzenskich

wieczorem pytam tz co zapamietal z kursu

odpowiedzial:
-mam ci mowic ze cie kocham 12 razy dziennie a ty masz mi pozwalac chodzic na piwo z kolegami
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:38   #56
edyta1421
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wszędzie gdzie ON
Wiadomości: 3 251
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
ach zapomnialam wam powiedziec
wczoraj bylismy na pierwszych naukach przedmalzenskich

wieczorem pytam tz co zapamietal z kursu

odpowiedzial:
-mam ci mowic ze cie kocham 12 razy dziennie a ty masz mi pozwalac chodzic na piwo z kolegami

ale czemu tylko 12 razy dziennie?
edyta1421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:32   #57
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
aaaj chyba mamy kryzysik. Najwyraźniej troszkę czasu w spokoju a później rozmowa na spokojnie moze wszystko załatwic- za to trzymam dalej kciuka.
Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
szien, ja bym zrobila rabanik i wylala wszystkie swoje smutki, ale nie slabym glosikiem, tylko stanowczym. Jak Ci sie cos nie podoba, to najlepiej od razu kawa na lawe.
Moj jak mi na nerwach gra, to zaraz ma litanie.
Nie daj sie traktowac jak gospodyni domowa.
Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość




Kellyss ty jeszcze 2w1 idz ty urodzic tego italianca bo juz sie fotek nie moge doczekac a ty nas tu tak trzymasz w napieciu
wielkie dzięki za dobre słowo babki...
ja wiem, że powinnam mu wszystko wygarnąć ale ja nie umiem... Głupio się czuję, nie wiem czemu. Zawsze jak mam mu powiedzieć co mnie boli to rośnie mi gula w gardle i słowa nie mogę wykrztusić. Ehh... wiem, że to głupie. Ale niezależnie jakbym chciała to nie mogę. Idę w środę do lekarza i zaczynam moje mentalne leczenie Już nie wiem czy to ja i moje wymysły czy to on coś źle robi.
Poza tym, pomimo tego, że ma kasę to postanowiłam poszukać pracy. Coś na pół etatu, cokolwiek, żeby wyjść do ludzi...

-----------------------------
Od taty Tż dostałam rozjaśniacz pod oczy YSL i lokówkę Babyliss pro, no i chciałam ją wczoraj przetestować. Stoję przed lusterkiem prężę się i prężę, podchodzi opeikunka od tyłu i o coś mnie pyta. Ja zawał na miejscu i... przyłożyłam lokówkę do kości policzkowej no i teraz mam taką pręgę od skroni do ust

Oglądałyście "Ps. I love you?". Ja pomimo tego, że chciałam wpierw przeczytać książkę to obejżałam to wczoraj. Cały film ryczałam jak głupia Więc nie polecam
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:38   #58
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

cos z tym filmem jest: ja tez ryczałam cały czas
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:43   #59
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Ksiazki nie czytalam i pierwsze slysze o ksiazce i o filmie. Leci w kinach?
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:40   #60
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem- część II

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
Ksiazki nie czytalam i pierwsze slysze o ksiazce i o filmie. Leci w kinach?
na sky movies jest teraz
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.