Kolorowe końcówki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 16:58   #31
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Jeżeli nie masz włosów tragicznie zniszczonych to myślę, że możesz położyć każdy, tylko nie proponuje Ci z palette, bo są bardzo silne i niszczą.
Dla mnie zawsze z garniera były takie mniej niszczące i słabsze, może spróbuj?
Tylko potem trzeba będzie nałożyć toner, bo takich fantazyjnych kolorów raczej się nie uzyska z farb sklepowych, bo ich nie ma..
(toner nie niszczy włosów, jak choby plakatówka )
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 00:34   #32
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe końcówki

W sumie ciekawy pomysł. Ale jakbym miała sobie robić coś takiego, to spróbowałabym (nie wiem, czy tak się da, nie mam doświadczenia z eksperymentami fryzjerskimi) zrobić różnokolorowe końcówki. Nie cieniowane, tylko takie w kolorach tęczy. Jak szaleć, to całkiem.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 02:10   #33
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Cytat:
Napisane przez mbamboo Pokaż wiadomość
W sumie ciekawy pomysł. Ale jakbym miała sobie robić coś takiego, to spróbowałabym (nie wiem, czy tak się da, nie mam doświadczenia z eksperymentami fryzjerskimi) zrobić różnokolorowe końcówki. Nie cieniowane, tylko takie w kolorach tęczy. Jak szaleć, to całkiem.
Jasne że się da, ale najlepiej użyć do tego tonerów, bo nie szkodzą włosom i są dostępne we wszystkich kolorach tęczy.

Dodaje pare zdjęć, aby nacieszyć oczy tęczą. Przepraszam, że nie są to końcówki, jednak z tego co zauważyłam zrobiło się to ostatnio równie modne.
Wszystkie dziewczyny miały robione włosy właśnie tonerami, tylko z różnych firm.

enjoy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Atlantic_City_63_t_w500_h500.jpg (25,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue_streak_t_w500_h500.jpg (32,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Atlantic_City_64_t_w500_h500.jpg (28,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080595_t_w500_h500.jpg (28,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090654_t_w500_h500.jpg (32,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rainbow2__t_w500_h500.jpg (28,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rainbow2_t_w500_h500.jpg (27,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC14956_t_w500_h500.jpg (41,2 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-28 o 02:12
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 08:49   #34
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 230
Dot.: Kolorowe końcówki

Ale mi się to podoba, myślę że różowy byłby super do Twojego blondu
Reddishh zdjęcia są świetne
93f3798e881f84a2d27604fd91409608e23d92eb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 08:56   #35
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Bezsprzecznie potwierdzam, że różowe pasują do jasnych blondów.

ps. Dzięki, jak będziecie chciały jeszcze jakieś anomalie włosowe to pisać, obracam się w tym trochę, wiem gdzie szukać to pomogę

Dopisuję. Myślisz że to będzie dobrze wyglądać? szczerze to coś takiego trudno będzie mi znaleść, jeszcze tego nie widziałam ale postaram się, pewnie coś znajdę, ale to wieczorem

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-28 o 17:25
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:27   #36
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Kolorowe końcówki

Ja bym prosiła o jakieś fotki rudych włosów z bond końcówkami
Szukam jakiś inspiracji ...
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:23   #37
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe końcówki

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Jasne że się da, ale najlepiej użyć do tego tonerów, bo nie szkodzą włosom i są dostępne we wszystkich kolorach tęczy.

Dodaje pare zdjęć, aby nacieszyć oczy tęczą. Przepraszam, że nie są to końcówki, jednak z tego co zauważyłam zrobiło się to ostatnio równie modne.
Wszystkie dziewczyny miały robione włosy właśnie tonerami, tylko z różnych firm.

enjoy!
Dzięki Super to wygląda, ciekawe jak prezentowałoby się na samych końcówkach.
A te tonery można normalnie kupić?
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 19:08   #38
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: Kolorowe końcówki

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1309140097

Są piękne !!
Można taki efekt uzyskać samemu ?
kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 00:04   #39
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe końcówki

Cytat:
Napisane przez kamusia510 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1309140097

Są piękne !!
Można taki efekt uzyskać samemu ?
O, to też dobre pytanie.
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 00:39   #40
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Ciężko takie coś znaleść, ponieważ naturalnie rude włosy zazwyczaj są w całości jednolitego koloru a dziewczyny które się na takowy farbują raczej nie rozjaśniają końcówek, i od taki paradoks

Na razie znalazłam takie zdjęcia, ale jeszcze coś poszukam i jeżeli znajde to wkleję więcej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg addon.php.jpg (33,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 76.jpg (24,8 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg NICOLA_ROBERTS_DIP_DYE.jpg (43,3 KB, 104 załadowań)
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 01:30   #41
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Bardzo was przepraszam kochane, coś mi się stało ze stroną i wyświetlała mi się tylko 1 nie widziałam waszych pytań już odpowiadam

1. Tak, takie tonery można normalnie kupić, jednak są trudno dostępne i w sklepach raczej się ich nie kupi, bardziej na allegro czy subkulturowych stronach. Podaję link na allegro -> http://allegro.pl/toner-do-wlosow-la...688734203.html
(tutaj akurat toner directions la riche, ale są jeszcze inne firmy takie jak manic panic, stargazer, crazy color czy special effects hair color) można na googlach poszukać
(to nie jest link do mojej aukcji, znalazłam pierwszy lepszy po prostu na allegr, ale z tego co widzę to staniały)

2. Można kamusia510 ta dziewczyna ma 2 albo 3 różne kolory tonerów na tych włosach, lub różowy i niebieski i na końcówki wymieszała jeden z drugim

Należy jednak pamiętać, że tonery są pół permamentne, co znaczy, że farbują włosy ale nie wymywają się do końca (raczej płowieją etc.) i stosuje się je raczej na włosy uprzednio rozjaśniane, choć niektóre dziewczyny stosują na nie rozjaśnione i jest ok
Są oczywiście spraye koloryzujące, szamponetki itp, ale jeżeli chce się uzyskać bardziej permamentny efekt jak zwykłą farbą, to do tego są właśnie tonery
Farby te mają konsystencję żelu albo kremu np do twarzy.
W polsce najbardziej dostępne są włąśnie directions i stargazer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Crazy-Color-Ind.-02.gif (44,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg manic-panic-color-lrg.jpg (14,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg streetline2.jpg (27,5 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-29 o 01:39
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 12:08   #42
mbamboo
Wtajemniczenie
 
Avatar mbamboo
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 376
Dot.: Kolorowe końcówki

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Bardzo was przepraszam kochane, coś mi się stało ze stroną i wyświetlała mi się tylko 1 nie widziałam waszych pytań już odpowiadam

1. Tak, takie tonery można normalnie kupić, jednak są trudno dostępne i w sklepach raczej się ich nie kupi, bardziej na allegro czy subkulturowych stronach. Podaję link na allegro -> http://allegro.pl/toner-do-wlosow-la...688734203.html
(tutaj akurat toner directions la riche, ale są jeszcze inne firmy takie jak manic panic, stargazer, crazy color czy special effects hair color) można na googlach poszukać
(to nie jest link do mojej aukcji, znalazłam pierwszy lepszy po prostu na allegr, ale z tego co widzę to staniały)

2. Można kamusia510 ta dziewczyna ma 2 albo 3 różne kolory tonerów na tych włosach, lub różowy i niebieski i na końcówki wymieszała jeden z drugim

Należy jednak pamiętać, że tonery są pół permamentne, co znaczy, że farbują włosy ale nie wymywają się do końca (raczej płowieją etc.) i stosuje się je raczej na włosy uprzednio rozjaśniane, choć niektóre dziewczyny stosują na nie rozjaśnione i jest ok
Są oczywiście spraye koloryzujące, szamponetki itp, ale jeżeli chce się uzyskać bardziej permamentny efekt jak zwykłą farbą, to do tego są właśnie tonery
Farby te mają konsystencję żelu albo kremu np do twarzy.
W polsce najbardziej dostępne są włąśnie directions i stargazer
Dzięki za wszystkie informacje
__________________
mbamboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 21:14   #43
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: Kolorowe końcówki

Ślicznie ma to zrobione, jednak myślę że jeżeli sama bym się tego podjęła to już tak ładnie by to nie wyglądało ..
kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 23:06   #44
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Nie to nie byłoby takie trudne, wystarczy pomalować część włosów 1 tonerem a niżej drugim, ot filozofia
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:49   #45
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: Kolorowe końcówki

No tak ale nie wyglądały by tak ładnie i nie przechodziły z jednego koloru na drugi ;(
kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 16:24   #46
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Oj matko, nie można robić się już za takie nic nie umiejące stworzenie, jeżeli mówię że to nic trudnego to na prawdę nie jest to nic trudnego
Wystarczy to po prostu rozetrzeć
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:41   #47
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: Kolorowe końcówki

no dobrze, a czy wobec tego dałoby się iść do fryzjera i poprosić o zrobienie takich włosów? Ostatnio jak się o to zapytałam to pani fryzjerka popatrzyła się na mnie dziwnie i powiedziała że w sumie może by się dało ale 'szkoda włosów' i 'ona nie wie jak to wyjdzie'... :/
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:13   #48
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Fajna fryzjerka. Nie wiem, może nie mają akurat farb w takiej kolorystyce. A powiedziała tak pewnie, bo jej się to nie podoba i nikt nie powinien sobie tego robić. Znam ja już takie samowolne fryzjerki które nie patrzą na to co chce klijent tylko zrobi tak jak jej sie podoba.
Kiedyś byłam u fryzjerki i chyba miała jakiś problem ze sobą, bo miałam długie włosy, za piersi i chciałam aby podcieła mi max 3 cm, a ona obcieła mi włosy do ramion tłumacząc że miałam siano :/ Jak tak można? Oczywiście jej nie zapłaciłam i kazałam wezwać szefową.

Takie coś w ogóle nie powinno mieć miejsca, jedynie co mogła zrobić to doradzić mi, że lepiej byłoby obciąć do ramion i wtedy ja się zgadzam albo nie. Są też takie które specjalnie wciskają coś, aby tylko klijentka się na to zgodziła bo tak np prościej czy pozyskanie włosów.

Jeżeli chodzi o takie farbowanie to lepiej zakupić sobie 2 tonery i zrobić to samemu. Pewnie nie dość że taniej wyjdzie to jeszcze odpuścimy sobie problemów i nerwów.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-06-30 o 20:19
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:05   #49
smutnedziecko
Przyczajenie
 
Avatar smutnedziecko
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
GG do smutnedziecko
Dot.: Kolorowe końcówki

odświeżam temat, poratujcie laika
mam praktycznie czarne, bardzo ciemne włosy (kolor naturalny), myślę nad takimi końcówkami (kolor? nie wiem, wszystko jedno) - pytanie tylko czy na dzień dobry będę musiała włosy rozjaśnić czy są też może takie tonery które będzie widać na czarnych włosach?
druga rzecz, lepiej iść do fryzjera? ile (u dobrego fryzjera) kosztuje taka akcja? z góry dzięki za odpowiedzi, prosiłabym o rady kogoś, kto farbował końcówki włosów ciemnych
__________________
"no, i'm too young to be this old"
hole
smutnedziecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-22, 19:07   #50
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Tonery to nie rozjaśniacze tylko "barwniki". Jeżeli masz naturalnie czarne włosy, to aby otrzymać fajny efekt będziesz musiała je rozjaśnić, ponieważ na Twoich włosach toner może ci nie złapać, albo prawie nie będzie tego widać, tonery powinno się stosować na włosy rozjaśniane..( przy jasnych łapią często, ale szybko się zmywają etc.).
Co do pójścia do fryzjera uważam, że to trochę bez sensu, ponieważ za zwykłe końce pewnie zapłacisz nie opłacalne pieniądze, niż gdybyś sama to zrobiła w domu.
A rozjaśniać włosów też nie musisz do platyny, wystarczy że będą taki średni/jasny brąz i toner złapie ci na widoczny kolor, przy ciemniejszym rozjaśnieniu będzie ciemniejszy kolor, przy jaśniejszym jaśniejszy
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 14:53   #51
smutnedziecko
Przyczajenie
 
Avatar smutnedziecko
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5
GG do smutnedziecko
Dot.: Kolorowe końcówki

wiesz, z wizytą u fryzjera to jest tak, że po prostu sobie nie ufam, nigdy nie zmieniałam koloru włosów i zwyczajnie boję się, że coś mi nie wyjdzie (delikatnie mówiąc). ale wielkie dzięki za rady, przynajmniej już coś wiem - pytanie jeszcze czym rozjaśnić włosy. polecasz (polecacie) jakiś konkretny kosmetyk?
__________________
"no, i'm too young to be this old"
hole
smutnedziecko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 01:39   #52
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Obojętnie czym. Te rozjaśniacze z garniera są delikatniejsze od np palette, szczególnie nr 20, który jest kosmicznie silny. Z joanny słyszałam że bardzo pali i niszczy włosy, ale sama nie próbowałam.

Jeżeli masz czarne włosy naturalne, to myśle że będzie Ci potrzebny rozjaśniacz który ma siłę do 4 tonów. To powinno na wystarczające rozjaśnienie do brązu (nie wiem czy z rudościami, ponieważ nie mam doświadczenia przy rozjaśnianiu włosów naturalnych, mogę tylko zgadywać na doświadczeniu).

I jeszcze jedno, końcówki niszczą się znacznie łatwiej i szybciej niż pozostała część włosów, dlatego warto będzie o nie mocniej zadbać nawilżając je.
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 14:59   #53
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Kolorowe końcówki

moje wloski sa zrobione sa na tzw borsuka ale zamiast czarnego mam wisniowy (teraz juz rudy) :P

czy macie jakies pomysly na jakas nowosc na mojej glowie ? wiem ze nie dam rady tak na raz zejsc z tego ciemnego dolu a chcialabym jakos ozywic, zmienic fryzurke

w zalaczniku zdjecia zebyscie zobaczyly jaki to blond i jak wyglada calosc z przodu ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P070711_14.37.jpg (66,4 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P100711_11.18.jpg (81,7 KB, 90 załadowań)
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 15:34   #54
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Mało dosyć napisałaś, jeszcze mniej widać. Nie wiem czy to do końca ten wątek, chyba że chcesz zrobić coś na głowie tonerami..nie wiem to zależy co byś chciała, co widzisz, jakie kolory..
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 16:42   #55
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Kolorowe końcówki

Ojejku, te kolorowe włosy są superowe. Niebieskie końcówki i zielone podobają mi się najbardziej. Blodn z różem kojarzy mi się z lalką Barbie
Bardzo fajnie na coś takiego się patrzy jednak sama bym czegoś takiego nie zrobiła. To zdecydowanie nie dla mnie mimo, że lubię kolory.
Kiedyś kupiłam sobie granatowe pasemka i wpinałam do kucyka albo warkocza i tez był fajnie ale w każdej chwili mogłam zdjąć.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 17:55   #56
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kolorowe końcówki

Dziewczyny, te pasemka wyglądają cudnie *.* Czy któraś się może zdecydowała? Na kwejku był fajny obrazek-instrukcja, więc wrzucam. Kiedyś na pewno coś takiego zrobię, wygląda genialnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (35,3 KB, 245 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (52,6 KB, 161 załadowań)

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2011-07-24 o 18:09
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:09   #57
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Niestety Twój załącznik nie działa..

Ale chyba wiem o co Ci chodzi, o takie pasma włosów, które uwielbiają szczególnie emo? pasmo włosów ufarbowane w poziome paski..?

http://stylio.pl/zdjecia/145/145687_...ne+pasemka.jpg

Jeżeli o to to coś takiego można banalnie łatwo zrobić..

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-24 o 18:10
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:12   #58
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Kolorowe końcówki

Okej, daję linka:
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1311430932

^^
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:28   #59
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 490
Dot.: Kolorowe końcówki

Wątpie aby była do tego potrzebna instrukcja..ponieważ jest to banalne..no ale jeśli komuś ma to pomóc...

Dodam tylko że na tej instrukcji są robione włosy doczepiane, fajna alternatywa, jeżeli ktoś nie chce farbować swoich włosów, albo doczepić okazyjnie. Wystarczy kupić tylko włosy w ilości jakiej chcemy i tonery.
Na instrukcji ktoś te blond włosy jeszcze rozjaśnił - ja uważam że nie potrzebnie, ponieważ tak jasne włosy toner złapie bez problemu. Rozjaśnianie sprawić może tylko, że wniknie on głębiej we włos i nie będzie tak szybko płowiał z koloru..ale to przy włosach kupnych raczej dodatkowe ich nie potrzebne niszczenie, po którym mogą zaczyć się kruszyć, szczególnie jeżeli chodzi o włosy indyjskie/azjatyckie.

Edytowane przez Reddishh
Czas edycji: 2011-07-24 o 18:30
Reddishh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 18:38   #60
blondii91
Zadomowienie
 
Avatar blondii91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Gdańsk - okolice
Wiadomości: 1 796
GG do blondii91
Dot.: Kolorowe końcówki

Cytat:
Napisane przez Reddishh Pokaż wiadomość
Mało dosyć napisałaś, jeszcze mniej widać. Nie wiem czy to do końca ten wątek, chyba że chcesz zrobić coś na głowie tonerami..nie wiem to zależy co byś chciała, co widzisz, jakie kolory..
aha. to dzieki za takie 'rady'
__________________
Pierwsze spotkanie - 6.03.2010

Razem od - 18.03.2010

"Czy zostaniesz moją żoną.." - 17.03.2012

Sakramentalne 'TAK' - 27.04.2013
blondii91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.