Galeria Moniki ;p - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-10, 11:03   #31
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Galeria Moniki ;p

a mi się wydaje że one są pokryte mlecznym lakierem i tym lakierem tak po prostu troszkę jest wyjechane na skórki
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:01   #32
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

charolina musisz wszystko dojrzec, czy jak A tak w ogole zamierzam sobie stopki zrobic, ale samemu jest cho... ciezko i w zwiazku z tym (chodzi mi o to zeby french "czysto" wyszedl) macie jakies sposoby narobienie swoich stopek?
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:08   #33
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Galeria Moniki ;p

Akryl lub gęste żele
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:28   #34
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

akryl odpada bo nawet nie mam pojecia jak sie pedzel do akrylu za przeproszeniem trzyma Wiec zostaja mi geste zele. Dzieki Van
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:54   #35
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

a w sobote takie cusie wyprodukowalam Sorki za jakosc fotki ale w aparacie polamal mi sie display, wiec telefonem robilam
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 11:59   #36
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: Galeria Moniki ;p

no jakosc faktycznie nie najlepsza... wydaja sie byc ok
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:02   #37
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Galeria Moniki ;p

wydaje mi się całkiem w porządu- jedynie bym troszkę masy ściągnęła, ale nie przejmuj się, mamy ten sam problem
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 12:50   #38
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Galeria Moniki ;p

Szkoda, że zdjecie kiepskie. Ale pazurki wyglądają na poprawnie zbudowane i ładne
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:47   #39
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

a to wczorajsze, na wyjezdzie robione robione na szybko bo Karinka sie spieszyla na umowione spotkanko Kilka "drobiazgow" jeszcze bym poprawila, ale nie miala niestety czasu
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 07:52   #40
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Galeria Moniki ;p

Ja bym troche więcej niż kilka poprawiła. Przede wszystkim żelu jest za dużo. Zwłazcza na wolnym brzegu. Wychodzi tam taka bułka którą należy spiłować. Tak samo boki paznokci, ale nie linie boczne, a żel który znajduje się na paznokciu- po bokach, gdybyś go ładnie opiłowala, wyszło by jak bardzo pazurki są zaszerokie. A rozszerzają się dosyć widocznie. No i piłowanie boków. Trzymaj pilnik równolegle do paznokcia, bo obecnie linie boczne są nierówne, na wolnym brzegu są niby szerokie a na samych rogach się zwężają...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:29   #41
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

no i dokladnie mi o te cholerne boczki chodzilo Bo chcialam je "wysmuklic" zeby flairsy nie wyszly ale sie uparla zeby tak je zostawic bo sie spieszy Ten wskazujacy mnie drazni, ale juz mi za przeproszeniem lapki wyrywala bo...
No i tam gdzie te playboysy sa, te mnie wkurzaja, bo nie lubie ich wtapiac, bo zawsze im gdzies te uchla odstaja i trudno je zatopic w zelu.
Poza tym za tydzien ja dorwe i "dopieszcze", pazury ma sie rozumiec


a tak w ogole to mam klientke co jej sie notorycznie cos tam zapowietrza jak jej naturalki zeluje. Juz stosowalam uderzajaca dawke acetonu, potem primer kwasowy i niekwasowy, bonder, rozne rodzaje zeli (silikonowe, twarde zele, oczywiscie nie byly ze soba kombinowane) i d..... blada. Skorki za chiny nie sa zalane, odstep 1 mm juz zostawiam, najpierw je odsuwam potem matuje plytke bloczkiem, przy skoreczkach delikatnie frezarka i jak wyzej napisalam robie. Cholera tipsy jej sie podobno tylko trzymaja, bo sam zel albo akryl sie zapowietrza. Co robic?

Edytowane przez monika22121979
Czas edycji: 2010-06-18 o 08:35
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 08:39   #42
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Galeria Moniki ;p

Ale gdzie się jej zapowietrzaja?
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:42   #43
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

no wlasnie od strony tach cholernych skorek i przy wale okolopaznokciowym, dlatego odstep mm zostawilam, zeby zobaczyc czy tos da, ale nic
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 08:50   #44
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Galeria Moniki ;p

No to jakim cudem przyklejając tipsy będzie się jej to lepiej trzymało, jak tak czy siak przy wale żel bedzie na naturalnej płytce? Wytłumacz klientce logicznie jak to wygląda, bo chyba sama nie wie co mówi.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:00   #45
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Galeria Moniki ;p

Ja również bym sporo zmieniła. Są nie tyle złe, co po prostu niedopracowane. Jeśli uda Ci się dopaść koleżankę to piłuj

Co do tego tipsa... To ja również nie rozumiem co ma do tego tips... Jeżeli jesteś w 200% pewna, że dobrze wszystko robisz (z opisu wynika, że tak) to widzi mnie się, że klientka majstruje coś przy skórkach po stylizacji.
Jesteś pewna, że to nie wina produktów? Ostatnio jak robiłam paznokcie to użyłam badziewnego primera (wiem, że powinno się używać z tej samej firmy co żelu, ale używałam chyba 6 rodzajów żeli i 2 rodzajów primerów i nigdy nic nie zapowietrzało!) i na drugi dzień żel zaczął odchodzić od płytki (a tej dziewczynie żel dobrze sie zawsze trzymał)
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:09   #46
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

cholera wie jakim cudem!!! Twierdzi ze jej paznokcie sa mieciutkie i gietkie (fakt) i ze jak tipsa naklei to wtedy sa twardsze i sie tak "nie ruszaja" (terminologia klientki) a ona chce miec twarde i zeby tak fajnie stukaly . Juz jej proponowalam zeby sobie kuracje z odzyweczka do paznokci zastosowala, jakies witaminki polykala, oliweczka smarowala i od spodu to wtedy MOZE tak nie bedzie sie dzialo, ale... ona ma to w swoich szanownych 4 literach . Tlumacze jak ksiadz krowie na rowie i nic

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Magali juz ja ja dopadne, nie dam sie Primer mam dobry, zele tez ,cleanerem nie przemywam, tylko acetonem (po matowieniu ma sie rozumiec i odpyleniu)
Mam ten sam primer do innych babek tez i jest ok. Mieszalam go z zelami innej firmy i nic sie nie dzialo, a tu jakby sie na mnie uwziol

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:07 ----------

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...a-z-pedzelkiem mam ten primer i nigdy na niego nie narzekalam

Edytowane przez monika22121979
Czas edycji: 2010-06-18 o 09:12
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 09:19   #47
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Galeria Moniki ;p

Cytat:
Napisane przez monika22121979 Pokaż wiadomość
cholera wie jakim cudem!!! Twierdzi ze jej paznokcie sa mieciutkie i gietkie (fakt) i ze jak tipsa naklei to wtedy sa twardsze i sie tak "nie ruszaja" (terminologia klientki) a ona chce miec twarde i zeby tak fajnie stukaly . Juz jej proponowalam zeby sobie kuracje z odzyweczka do paznokci zastosowala, jakies witaminki polykala, oliweczka smarowala i od spodu to wtedy MOZE tak nie bedzie sie dzialo, ale... ona ma to w swoich szanownych 4 literach . Tlumacze jak ksiadz krowie na rowie i nic

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Magali juz ja ja dopadne, nie dam sie Primer mam dobry, zele tez ,cleanerem nie przemywam, tylko acetonem (po matowieniu ma sie rozumiec i odpyleniu)
Mam ten sam primer do innych babek tez i jest ok. Mieszalam go z zelami innej firmy i nic sie nie dzialo, a tu jakby sie na mnie uwziol
Kochana, ja mam swoją płytkę bardzo miękką i na dodatek przepiłowaną (ciągłe ćwiczenia i ściąganie masy robią swoje) i gwarantuję, że robę paznokcie tak jak Ty opisałaś - dopóki nie grzebię przy skórkach nic mi nie odchodzi. A jak grzebię, to i tips nie pomoże :P bo tipsy tez se kleiłam Spróbuj wyciągnąć od klientki co ona robi z paznokciami, z palcami (ale nie wprost! bo na pewno zaprzeczy ) - może na coś wpadniesz . Przecież jak przykleisz tips... no rany.... ja nie widzę różnicy w twardości przy żelowaniu naturalów, przedłużaniu na szablonie czy tipsie... A obecnie mam właśnie większość swoich, 3 szablony i jednego tipsa Ale zauważyłam, że "ładniej" się tłuką o stół kiedy użyję do nabłyszczania żelu twardego, który nie pozostawia warstwy dyspresyjnej

klientka może na odrost stosować odżywkę, wtedy odrastające pazurki będą trochę mocniejsze i żel fakcztynie moze się lepiej trzymać

Powodzenia
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:03   #48
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

no i kolejne, z niestety dziadowska rozdzielczoscia, bo robione telefonem. Mam nadzieje ze jednak widac czy sa dobrzre zbudowane, czy nie
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 20:59   #49
za_necia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 596
GG do za_necia
Dot.: Galeria Moniki ;p

srednio widac, chyba za duzo materialu na wolnym brzego i efekt ciężkosci .
__________________
www.zanecianails.blox.pl
za_necia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 22:30   #50
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Galeria Moniki ;p

ten tak mysle
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 17:26   #51
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

dzisiejsze, babeczka chciala zebybyly troche grubsze, ale mam nadzieje ze nie sa bulowate Ach na zdjeciu widac tez pazurki "przed", nie wiem czyjego wykonania. Naturalki i 1 na szablonie przedluzony. Maciupenka plyteczka
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:24   #52
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Galeria Moniki ;p

Powiem szczerze, ze nei wiem jak sie buduje panokcie jak sie zazelowuje naturalki, bo jesli sie luczek robi normalny to tu jest krzywo niestety. Troszke krzywo, ale kwestia wprawy. Estetycznie
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 20:47   #53
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

te paznokcie ogolnie byly jakies wklesle i mialam wrazenie ze jakby takie... Nie wiem jak to wytlumaczyc, ale wskazujacy tzn.plytka byla mniej wiecej wielkosci mojego malego paluszka, tam na kciuku na zdjeciu PRZED widac jak mniej wiecej wygladaly. Szkoda ze fotki z boku nie zrobilam
Ach juz wiem!!!!! Jak czasami waly okolopaznokciowe wystaja kilka dobrych mm ponad stres, to tak one wygladaly.
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:47   #54
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

kolejne OBRZYDLISTWA, nie podobaly mi sie jak cholera, babka miala lapki jakie miala, paznokcie jek papier, a ze fanka jest ostrego rocka to czarne chciala z jakimis tam czerwonymi maziajami. No jeszcze czarnego frencha to zdzierze, ale calosciowy kolor napawa mnie obrzydzeniem Zrobilam takie bo chciala, teraz widze ze moglam sie bardziej przylozyc bo wiele moglabym lepiej zrobic. Babka zadowolona, ja na odwrot
pazury przed i po. Sama sobie zdjela frezarka akryle, na pazurach miala takie rysy jak ... a cinkie ze masakra
ok dosyc narzekania
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 21:49   #55
monika22121979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 86
Dot.: Galeria Moniki ;p

ten wskazujacy u prawej reki jest normalnie masakryczny,fala mi jakas wyszla
monika22121979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 23:14   #56
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Galeria Moniki ;p

zdobienie w ogóle mi sie nie podoba, ale jesli babeczka chciala, to ok : )
co do budowy .. hmm .. sama mam jeszcze problemy, wiec sie nie wypowiem !
__________________

naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 23:21   #57
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Galeria Moniki ;p

stres mi sie wydje ni e w tym miejscu co trzeba np na wskazujacym prawej reki. Na reszcie nei widac
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.