Zmiana zawodu - praca zdalna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-31, 19:14   #31
Anna1522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 96
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

Cytat:
Napisane przez kici88 Pokaż wiadomość
To ja chyba żyję w jakiejś innej banieczce zawodowej, bo w moim przypadku posiadanie wymaganego w ogłoszeniu wykształcenia zawsze było bezwzględnie wymagane do tego, żeby w ogóle zaproszono kandydata na rozmowę.

W moim podobnie. Podejrzewam, że aplikacje bez określonego wykształcenia są automatycznie odrzucane. Oczywiście można "nagminnie ignorować" jakieś wymagania, ale w przypadku aplikacji poprzez stronę algorytm zapewne nie będzie nawet procedował takiej aplikacji.

Edytowane przez Anna1522
Czas edycji: 2023-03-31 o 19:23
Anna1522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-31, 19:28   #32
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

Ale dopuszczacie do siebie że kandyduje cię wszystkie prawdopodobnie na całkiem inne stanowiska? Jeden pracodawca a może nawet wszyscy w jednej branży, niby pisze o wykształceniu ale zlewa, a inny traktuje je niczym święty graal i to normalne
Swoją drogą zawsze w ogłoszeniach dla mnie było wykształcenie takie lub owakie, mile widziane. A ja mam inne i co z tego, nic, doświadczenie jakoś im wynagradzało Czyli kolejny przypadek z innej bajki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-02, 10:55   #33
Anna1522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 96
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ale dopuszczacie do siebie że kandyduje cię wszystkie prawdopodobnie na całkiem inne stanowiska? Jeden pracodawca a może nawet wszyscy w jednej branży, niby pisze o wykształceniu ale zlewa, a inny traktuje je niczym święty graal i to normalne
Swoją drogą zawsze w ogłoszeniach dla mnie było wykształcenie takie lub owakie, mile widziane. A ja mam inne i co z tego, nic, doświadczenie jakoś im wynagradzało Czyli kolejny przypadek z innej bajki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Domniemuję jednak, że aplikujesz na stanowisko zbliżone do poziomu wykształcenia
Anna1522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-06, 01:08   #34
Natalie_Alex
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

Cytat:
Napisane przez vanja__se Pokaż wiadomość
Piszę tutaj bo chciałabym się przekwalifikować ale nie mam pomysłu co do nowego zawodu. Zależy mi na tym by była to najlepiej praca zdalna, dobrze platna. Obecna praca kosztuje mnie dużo nerwów, poza tym dużą jej część muszę wykonywać po godzinach, czuję się w niej jak za karę. Czy któras z was ma pracę bez wychodzenia z domu i jest z niej zadowolona? Szukam podpowiedzi na temat kursów jakie warto zrobić i na jaki zawód zmieniać.
A co potrafisz?

Ja mam pracę zdalną, jeśli tylko chcę i mi się podoba. I w prawie każdej pracy tak miałam, jeszcze długo przed pandemią. Pracuję zazwyczaj na stanowiskach takich jak concept artist, motion designer, vis dev artist, storyboard artist.
Natalie_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 11:53   #35
Anna1522
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 96
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

Czy pracownicy fizyczni również w Polsce pracują zdalnie? Wszystko już możliwe w tym kraju.
Anna1522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-10, 12:52   #36
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

Cytat:
Napisane przez Anna1522 Pokaż wiadomość
Czy pracownicy fizyczni również w Polsce pracują zdalnie? Wszystko już możliwe w tym kraju.
Nie, dlaczego by mieli? Może tylko ten pracownik którego pracę tak można wykonać, w kp to przecież zastrzegli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 07:57   #37
alop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: Zmiana zawodu - praca zdalna

może spróbuj w jakiejś agencji marketingowej xx? popatrz po stronach różnych agencji, często mają oferty stażu, to dobra okazja, żeby się "zaczepić"

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-10-11 o 13:46 Powód: link
alop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-10 08:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.