Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 11:16   #31
kombineratorka
Zakorzenienie
 
Avatar kombineratorka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

To i ja się przywitam w nowym wątku

Miałam podobne przygody z portfelem z Mango. Nic się nie działo do czasu, aż zaczęłam piszczeć na bramce w Tesco. Na szczęście trafiłam na taktownych pracowników ochrony. Panowie zaproponowali, że jeśli mam ochotę, mogę udać się z nimi do pokoju i oni sprawdzą, co może być sprawcą Okazało się, że zabezpieczenie w portfelu musiało się uaktywnić, podpowiedzieli go szukać tych wlepek, jak wyglądają itp. W domu zabrałam się za dokładne przeszukiwanie wnętrza portfela i dopiero po dłuższym czasie dostrzegłam, że było ono ukryte w małej kieszonce, we wnętrzu metki Nic dziwnego, że wcześniej go nie zauważyłam
__________________
http://instagram.com/ejmili/
kombineratorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:28   #32
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich !

Podczytuję wątek i postanowiłam się ujawnić

Dziewczyny jakie właściwości ma to "czarne mydło" o, którym wspominacie ?

Właśnie poszukuję modowych inspiracji pod względem stroju do pracy i czuję, że dobrze trafiłam Muszę przejrzeć wymienione blogi może tam znajdę natchnienie
Hejka
Co do czarnego mydła, to:

• Mydło sprawia, że skóra jest piękna i promienna
• Mydło usuwa wszelkie zanieczyszczenia i martwy naskórek
• Mydło sprawia, że skóra staje się miękka i odżywiona
• Mydło odpowiednie do wszystkich rodzajów skóry
• Mydło to doskonały środek złuszczający i nawilżający
• Mydło pielęgnuje i głęboko oczyszcza skórę
• Mydło bardzo bogate w witaminę E – działanie przeciwzmarszczkowe

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
też nie miałam paragonu z zary, a na dodatek kupowałam kopertówkę za granicą, pani z początku też nie była jakaś chętna, ale przekonałam ją, że co niby mam zrobić, nikt nie trzyma paragonu parę miesięcy, bo i po co, a nie będę się stresowała za każdym razem wchodząc do sklepu
Mi niestety robili straszne problemu, dlatego też zraziłam się do portfeli z Inditexu. Po pierwsze wstydu się najadłam co niemiara, a po drugie nic przyjemnego prosić się za każdym razem, żeby ktoś łaskawie rozmagnesował mi portfel

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
To i ja się przywitam w nowym wątku

Miałam podobne przygody z portfelem z Mango. Nic się nie działo do czasu, aż zaczęłam piszczeć na bramce w Tesco. Na szczęście trafiłam na taktownych pracowników ochrony. Panowie zaproponowali, że jeśli mam ochotę, mogę udać się z nimi do pokoju i oni sprawdzą, co może być sprawcą Okazało się, że zabezpieczenie w portfelu musiało się uaktywnić, podpowiedzieli go szukać tych wlepek, jak wyglądają itp. W domu zabrałam się za dokładne przeszukiwanie wnętrza portfela i dopiero po dłuższym czasie dostrzegłam, że było ono ukryte w małej kieszonce, we wnętrzu metki Nic dziwnego, że wcześniej go nie zauważyłam
Nie strasz lepiej, bo ja portfel ze Stradiego wymieniłam właśnie na mangowski Noszę go już z rok i jak na razie problemów z nim żadnych nie miałam.
Najgorsze z tymi zabezpieczeniami jest to, że przeważnie wszyte są one w takim miejscu, że ciężko je wypruć, rozwali się portfel
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:31   #33
kombineratorka
Zakorzenienie
 
Avatar kombineratorka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Też kilka razy już zrezygnowałam z zakupu portfela z Inditexu po tym, jak naczytałam się o pikaniu. Raz w życiu zdarzyło mi się, że mi guma do żucia w sklepie pikała, ale ile niepotrzebnego stresu było to ja dziękuję

Przypomniało mi się, że kupiłam ostatnio w Stradim torebkę... Pikowaną, oby nie pikającą.
To tez mnie spotkało Przeszukałam całą torebkę od a do z i nic nie wzbudzało podejrzeń, zdesperowana stwierdziłam, że może to karta, której używam do otwierania drzwi w pracy. Przechodziłam więc z nią przez bramki, wzbudzając ogólne zainteresowanie ale nic się nie działo. Wtedy olśniło mnie, że to gumy do żucia, które piszczały już przy wyjściu ze sklepu
__________________
http://instagram.com/ejmili/
kombineratorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:33   #34
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Hejka
Co do czarnego mydła, to:

• Mydło sprawia, że skóra jest piękna i promienna
• Mydło usuwa wszelkie zanieczyszczenia i martwy naskórek
• Mydło sprawia, że skóra staje się miękka i odżywiona
• Mydło odpowiednie do wszystkich rodzajów skóry
• Mydło to doskonały środek złuszczający i nawilżający
• Mydło pielęgnuje i głęboko oczyszcza skórę
• Mydło bardzo bogate w witaminę E – działanie przeciwzmarszczkowe
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie przy najbliższej okazji muszę sobie takie sprawić. Lubię testować kosmetyczne nowości
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:37   #35
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
To tez mnie spotkało Przeszukałam całą torebkę od a do z i nic nie wzbudzało podejrzeń, zdesperowana stwierdziłam, że może to karta, której używam do otwierania drzwi w pracy. Przechodziłam więc z nią przez bramki, wzbudzając ogólne zainteresowanie ale nic się nie działo. Wtedy olśniło mnie, że to gumy do żucia, które piszczały już przy wyjściu ze sklepu
Mojemu teściowi kiedyś się podczas mierzenia butów przykleiło zabezpieczenie do skarpetki Piszczał w każdym sklepie i nie wiedział dlatego Dopiero w domu zauważył, że przy skarpetce było zabezpieczenie

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie przy najbliższej okazji muszę sobie takie sprawić. Lubię testować kosmetyczne nowości
Nie ma sprawy Czarne mydło jest naprawdę super!!! Ja już raczej niczego innego próbować nie będę, bo tylko po nim czuję, że skóra mojej twarzy jest rzeczywiście oczyszczona w 100%
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:43   #36
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy Czarne mydło jest naprawdę super!!! Ja już raczej niczego innego próbować nie będę, bo tylko po nim czuję, że skóra mojej twarzy jest rzeczywiście oczyszczona w 100%
Tym bardziej jestem nim zaciekawiona, jeżeli daje takie efekty o których wspomniałaś.

Ja muszę mieć jakiś produkt do użycia z wodą, oprócz tego standardowo micel, mleczko etc. Tylko pomimo przetestowania wielu żeli nie spotkałam jeszcze tego "jedynego".
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 11:44   #37
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Jestem i ja

Ale macie przygody dziewczyny, szczerze współczuję Ja na szczęście jeszcze takiej sytuacji nie miałam.
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 11:50   #38
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Tym bardziej jestem nim zaciekawiona, jeżeli daje takie efekty o których wspomniałaś.

Ja muszę mieć jakiś produkt do użycia z wodą, oprócz tego standardowo micel, mleczko etc. Tylko pomimo przetestowania wielu żeli nie spotkałam jeszcze tego "jedynego".
U mnie też micel i jakiś produkt do użycia z wodą to podstawa Używałam już sporo żeli, niektóre e super polecane strasznie mnie wysuszały bądź wysypywały, a po tym mydle nic mi nie jest, a skóra naprawdę wygląda lepiej
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:01   #39
kombineratorka
Zakorzenienie
 
Avatar kombineratorka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Mojemu teściowi kiedyś się podczas mierzenia butów przykleiło zabezpieczenie do skarpetki Piszczał w każdym sklepie i nie wiedział dlatego Dopiero w domu zauważył, że przy skarpetce było zabezpieczenie



Nie ma sprawy Czarne mydło jest naprawdę super!!! Ja już raczej niczego innego próbować nie będę, bo tylko po nim czuję, że skóra mojej twarzy jest rzeczywiście oczyszczona w 100%
To tez miał niezłą przygodę
Tak kusicie tym mydłem, że z każdym dniem wzrasta moje przekonanie, iż jest mi niezbędne i muszę je zakupić
__________________
http://instagram.com/ejmili/
kombineratorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:09   #40
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
To tez miał niezłą przygodę
Tak kusicie tym mydłem, że z każdym dniem wzrasta moje przekonanie, iż jest mi niezbędne i muszę je zakupić
dokładnie
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:12   #41
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

witam w nowej części Nazwa wątku bardzo mi się podoba

anies, wyglądasz cudnie w nowym poście
__________________
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 12:32   #42
Kiriko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 366
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Melduję się w nowym wątku!

Ależ kusicie tym savon noir, oj kusicie! Może jak pojadę do Wrocławia na zajęcia to od razu zahaczę o Dominikańską i Organique... Na ich stronie nie ma ceny - możecie powiedzieć, ile płaciłyście za takie mydło właśnie w tym sklepie?

Co do sytuacji z nierozmagnesowanymi rzeczami, to raz miałam taką - w Empiku. Przyczyną była książka, którą akurat dostałam jako nagrodę na zakończenie roku szkolnego. Nie usunęli z niej zabezpieczenia Dobrze, że w środku była kartka, że to za wyniki w nauce. Bardzo nieprzyjemne przeżycie.

Anies, pięknie wyglądasz w tym kapeluszu
Kiriko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:33   #43
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
U mnie też micel i jakiś produkt do użycia z wodą to podstawa Używałam już sporo żeli, niektóre e super polecane strasznie mnie wysuszały bądź wysypywały, a po tym mydle nic mi nie jest, a skóra naprawdę wygląda lepiej
Obecnie używam żelu z Vichy ... czuję, że wystarczy mi na kilka miesięcy bo jest bardzo skoncentrowany i przez to wydajny. Nie używam go codziennie, bo jednak ma tendencje do wysuszania.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:48   #44
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Obecnie używam żelu z Vichy ... czuję, że wystarczy mi na kilka miesięcy bo jest bardzo skoncentrowany i przez to wydajny. Nie używam go codziennie, bo jednak ma tendencje do wysuszania.
Też mam żel Vichy i mi on niestety zupełnie się nie podpasował. Staram się go jakoś zmęczyć, ale kiepsko mi idzie
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 12:59   #45
kombineratorka
Zakorzenienie
 
Avatar kombineratorka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Też mam żel Vichy i mi on niestety zupełnie się nie podpasował. Staram się go jakoś zmęczyć, ale kiepsko mi idzie
Vichy musiało zmienić formułę żelu, kiedyś był znacznie lepszy - bardziej gęsty, jakby tępy i mam wrażenie, że lepiej oczyszczał. Teraz jest bardziej wodnisty i niestety nie robi nic dobrego Skusiłam się od razu na dużą butlę i nie mogę go zmęczyć
__________________
http://instagram.com/ejmili/
kombineratorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:03   #46
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
Vichy musiało zmienić formułę żelu, kiedyś był znacznie lepszy - bardziej gęsty, jakby tępy i mam wrażenie, że lepiej oczyszczał. Teraz jest bardziej wodnisty i niestety nie robi nic dobrego Skusiłam się od razu na dużą butlę i nie mogę go zmęczyć
Ja się przez Vichy nabawiłam wyprysków na czole Też mam niestety tę dużą butlę i już naprawdę nie wiem, do czego go używać
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:13   #47
kombineratorka
Zakorzenienie
 
Avatar kombineratorka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 387
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja się przez Vichy nabawiłam wyprysków na czole Też mam niestety tę dużą butlę i już naprawdę nie wiem, do czego go używać
Swój chciałam oddać TŻ, ale mówił, że też pojawiają mu się wypryski. Coś musi w tym być
Teraz używam do mycia pędzli do makijażu i w tej roli sprawdza się dobrze
__________________
http://instagram.com/ejmili/
kombineratorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:15   #48
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;36800052]błękitne_niebo, bardzo dobrze zrobiłaś składając skargę na tego ochroniarza. A stwierdzenie, że "nie wygląda się na osobę, która mogłaby robić zakupy w takiej perfumerii" doprowadziło mnie do wrzenia - na zakupy do dowolnego sklepu można przecież pójść od razu po wycieczce górskiej, bieganiu, sprzątaniu, no dosłownie zawsze, i zawsze powinno się być obsłużonym należycie. Ba, nawet jeśli naprawdę kogoś nie stać na zakupy w perfumerii, nie powinien być od razu traktowany jak potencjalny złodziej!

Anies, świetny kapelusz, do twarzy Ci w nim.. Też się zastanawiam nad kupnem podobnego, tylko z nieco szerszym rondkiem. Ale mam wątpliwości jakie okrycie wierzchnie do niego można nosić... Trencz? Gruby płaszcz? Płaszcz puchowy? Ekoskórkę?

Migotko, ta spódnica to mini? Fajna, taka na chłodniejsze dni. Pokaż się w niej. [/QUOTE]
Witam i ja w nowej części. Fajnie, że tutuł się przyjął.

Dziekuję za odpowiedzi w sprawie spódnicy.
Postaram się zrobić zdjęcie, w sklepie nie zrobiłam, bo komórka mi padła.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:20   #49
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
Swój chciałam oddać TŻ, ale mówił, że też pojawiają mu się wypryski. Coś musi w tym być
Teraz używam do mycia pędzli do makijażu i w tej roli sprawdza się dobrze
Mój małżon też go nie chciał, bo jego z kolei za bardzo wysuszał
Dzięki za podpowiedź z tym zużyciem go do mycia pędzli Tego jeszcze nie próbowałam
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 13:30   #50
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
Vichy musiało zmienić formułę żelu, kiedyś był znacznie lepszy - bardziej gęsty, jakby tępy i mam wrażenie, że lepiej oczyszczał. Teraz jest bardziej wodnisty i niestety nie robi nic dobrego Skusiłam się od razu na dużą butlę i nie mogę go zmęczyć
Wydajny jest i to bardzo. Ja zaczęłam go stosować w sierpniu i już widzę, że to będzie znajomość na najbliższe miesiące.

Tak miałam z Clinique ... niekończąca się butla żelu ...

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Ja się przez Vichy nabawiłam wyprysków na czole Też mam niestety tę dużą butlę i już naprawdę nie wiem, do czego go używać
Ja jak na razie nie zaobserowowałam dodatkowych nazwijmy to efektów ubocznych prócz tej tendencji do przesuszania.

Być może u Ciebie też tak jest i efektem są wypryski na czole ?
Skóra jest wysuszona, produkuje nadmiar sebum, żeby się nawilżyć a w efekcie blokuje pory

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
Swój chciałam oddać TŻ, ale mówił, że też pojawiają mu się wypryski. Coś musi w tym być
Teraz używam do mycia pędzli do makijażu i w tej roli sprawdza się dobrze
Też stosowałam tą metodę przy Clinique ... ten to dopiero jest wydajniak ...
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:36   #51
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość

Ja jak na razie nie zaobserowowałam dodatkowych nazwijmy to efektów ubocznych prócz tej tendencji do przesuszania.

Być może u Ciebie też tak jest i efektem są wypryski na czole ?
Skóra jest wysuszona, produkuje nadmiar sebum, żeby się nawilżyć a w efekcie blokuje pory
Chyba raczej nie. Wypryski na czole zaczęły się pojawiać bardzo szybko, bo już jakoś po 1-2 dniach stosowania, także strasznie szybko. Niestety ja mam skórę bardzo wrażliwą i jeśli jakiś składnik mi nie przypasuje, to od razu mam tego wynik na czole
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 13:42   #52
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Popijam właśnie siemię
A ja pokrzywę
Czy któraś z was piła regularnie pokrzywę i widziała jakieś efekty?

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość

A i przymierzałam w Zarze te kurteczki puchowe z dziecięcego nie niestety średnio wyglądały na mnie, a szkoda, bo cena jak za pióra bardzo przyzwoita.
Ja też zamierzam wybrać się do Zary i obejrzeć płaszcze zimowe na dziecięcym. Szukam puchowego w jasnym kolorze.
Na all dorwałam kremowy płaszcz puchowy z zeszłoroczonej kolekcji Zary. Taki sam ma Anies, tylko w kolorze czarnym. Wkurzyłam się strasznie bo na aukcji było napisane, że to XS a w rzeczywistości okazało się, że to M. Oczywiście za duży . Na szczęście już go dziś odesłałam. Ale za to muszę dalej szukać odpowiedniego płaszcza na zimę
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:01   #53
tinka19922
Raczkowanie
 
Avatar tinka19922
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 194
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Witam na nowym wątku!
Jeśli chodzi o portfele to czuję, że mam w tym temacie coś do powiedzenia. Otóż, nie polecam portfeli ze Stradivariusa. Pikał dosłownie wszędzie, w prawie każdym sklepie w galerii, w tesco, w innych supermarketach.. Chyba z 7 razy byłam w sklepie go odmagnetyzować ( panie na szczęście nie robiły problemu, mimo, że nie miałam paragonu), ale problem nie mijał. Kiedyś od razu po wyjściu z rozmagnetyzowanym portfelem ze Strad. poszłam do innego sklepu Inditexu i oczywiście znowu zapikał :/ Na szczęście zamek się szybko zepsuł i nie miałam wyrzutów sumienia, żeby go wyrzucić : D
Miałam tylko jedną nieprzyjemną sytuację przy wchodzeniu do przymierzalni w Strad. Gdy portfel zapikał, pokazałam go pani, że to on jest przyczyną. A ona zaczęła go oglądać i żądać paragonu A kilka minut wcześniej odmagnetyzowałam portfel przy kasie.
Teraz mam portfel z Wittchen i oprócz tego, że jest piękny to nie mam z nim problemów ; )
tinka19922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:17   #54
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
 Mydło sprawia, że skóra jest piękna i promienna
 Mydło usuwa wszelkie zanieczyszczenia i martwy naskórek
 Mydło sprawia, że skóra staje się miękka i odżywiona
 Mydło odpowiednie do wszystkich rodzajów skóry
 Mydło to doskonały środek złuszczający i nawilżający
 Mydło pielęgnuje i głęboko oczyszcza skórę
 Mydło bardzo bogate w witaminę E – działanie przeciwzmarszczkowe
Dobra ! Przekonalas mnie. To gdzie to cudo można kupić ?

Co do portfela... Ja mam dwa. Ochnik i drugi kupiony na jakimś straganie, mały skórzany, czarny za 10 zł. Po 6 latach wyglada jak nowy. Oba chwale.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
witam się

jutro idę na wesele i nadal nie wiem co założyć oj oj ciężko będzie się dzisiaj spakować

Aniesowy kapelusz też mi się podoba! Przymierzałam podobne granatowy i brązik ale za szerokie ronda miały

A i przymierzałam w Zarze te kurteczki puchowe z dziecięcego nie niestety średnio wyglądały na mnie, a szkoda, bo cena jak za pióra bardzo przyzwoita.
Ja tez mam niedługo wesele i nawet nie myśle w co sie ubrać. Raczej sie nie pobawimy, przed północą będziemy w domu wiec jakoś nie mam motywacji na wymyslanie
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:29   #55
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Wstawiam zdjęcia w spódnicy, niestety nie mam dobrego miejsca na robienie zdjęć, więc przepraszam Mój pokój jest ładniejszy, ale nie mam lustra w szafie. Lustro jest czyste, ale widać na nim kroplę lakieru i generalnie poszarzało już trochę, żeby nie było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0466.jpg (97,3 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0471.jpg (82,4 KB, 262 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka

Edytowane przez PaulinaMigotka
Czas edycji: 2012-09-28 o 14:32
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 14:33   #56
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez kombineratorka Pokaż wiadomość
Tak kusicie tym mydłem, że z każdym dniem wzrasta moje przekonanie, iż jest mi niezbędne i muszę je zakupić
Widzę, że nie jestem osamotniona w takich myślach hehe.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:23   #57
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia w spódnicy, niestety nie mam dobrego miejsca na robienie zdjęć, więc przepraszam Mój pokój jest ładniejszy, ale nie mam lustra w szafie. Lustro jest czyste, ale widać na nim kroplę lakieru i generalnie poszarzało już trochę, żeby nie było

Bardzo fajna bluzka Skąd jeśli można wiedzieć?
Spódniczka też okej, aczkolwiek dla mnie byłaby za krótka
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:37   #58
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez catarina11 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna bluzka Skąd jeśli można wiedzieć?
Spódniczka też okej, aczkolwiek dla mnie byłaby za krótka
Bluzka z h&m.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:40   #59
catarina11
Rozeznanie
 
Avatar catarina11
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 572
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Bluzka z h&m.
To obecna kolekcja?
Bo dziś szukałam, w H&M, w tym kolorze bluzki.
I znalazłam tylko bokserki.
catarina11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 15:46   #60
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część II

Dziękuję Wam za tyle miłych słów na temat kapelusza . Jest z H&M, ale nie zdecydowałam się na zakup, ponieważ jest trochę za duży. Zsuwa mi się z głowy. Dostępny był tylko w rozmiarze M i L. Występuje S z nakryć głowy?
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.